Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów 2009
Autor Wiadomość
Kimi 
Zawarcie

Team: Y555
Wysłany: 2009-03-12, 18:39   

Brawo panie Dreczka. To oświadczenie pewnie i tak nic nie da ale dobrze, że nasz klub ma jakieś stanowisko w związku z tym felietonem Czekańskiego. Co Ciekawe, Czekańskiemu wyjątkowo nie leży Stal z czym wg mnie wogóle się nie kryje mówiąc o nas w magazynie "Wokół toru" czy w swoim pożal się Boże felietonach. Bo tylko on, wspominając nasz klub używa wyrażenia "gorzowski ZBOWiD". Burak ten Czekański i tyle...

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-03-12, 20:40   

[]
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke
Ostatnio zmieniony przez Tabaskokssg 2010-05-20, 20:35, w całości zmieniany 1 raz  

bir11 
KSSG 1947

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-03-17, 15:43   

Kimi napisał/a:
. Bo tylko on, wspominając nasz klub używa wyrażenia "gorzowski ZBOWiD". Burak ten Czekański i tyle...
hmmmm co to oznacza ? jeśli można wiedzieć

Pao 

Wysłany: 2009-03-18, 19:57   

Pytanie do zorientowanych: czy sa w klubie adepci z rocznika 1994 ktorzy w tym roku beda podchodzic do egzaminu na licencje Ż?

PatriotKSSG 

Wysłany: 2009-03-18, 23:11   

bir11 napisał/a:
Kimi napisał/a:
. Bo tylko on, wspominając nasz klub używa wyrażenia "gorzowski ZBOWiD". Burak ten Czekański i tyle...
hmmmm co to oznacza ? jeśli można wiedzieć

związek bojowników o wolność i demokrację. taka komunistyczna organizacja dzisiaj kojarząca się ze starymi dziadami komuchami - czyli krótko mówiąc coś w stylu 'moherowy beret'

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-03-19, 18:05   

Przeczytajcie sobie:tu cały artykuł Smołki na SF. Ciekawsze fragmenty:
"(...)Aktem dobrej woli jest zgoda wszystkich klubów Ekstraligi na zmianę umów (bez nakazu), tak samo trzeba potraktować rezygnację Tomka Golloba z części uposażenia. Jest to dobry przykład, niczego na nikim nie wymuszający, reszta może sobie zgodnie wzruszyć ramionami i tyle. Postępować należy adekwatnie do sytuacji, co może czasem oznaczać dobrowolne obniżenie kontraktu, ale nikt żużlowca nie zmusi. Prezes, jeśli dysponuje sztuczną szczęką, może co najwyżej ugryźć się w d…, bo sam na motor nie wsiądzie, a szkolenie w Polsce położono już dawno. Casus Golloba nie podziała na innych, bo jest z zupełnie innej bajki. Że nie pytał innych nasz kapitan narodowy? A kto jego pytał o zdanie? Może nie jest bez winy, ale ile razy miał przeciwko sobie wszystkich, choć sam osiągnął więcej niż stu najlepszych razem wziętych w ostatnich 30 latach. Dzisiaj dobija czterdziestki, a wciąż leje jak chce pozostałych, co oczywiście boli większość, a tylko nieliczni podchodzą z szacunkiem (Jarosław Hampel, Rafał Dobrucki, Przemek Pawlicki).
(...)Obrażać nie wolno nikogo, bo nie ma ludzi doskonałych, każdy ma prawo do błędu, czy pomyłki. Ale są jeszcze (coraz mniej ich niestety) autorytety prawdziwe - niepodważalne, z dorobkiem życiowym, który mówi za siebie i za nich. Takich ludzi, z niejaką przesadą, nazywa się nazbyt często ikonami. W sporcie polskim należy do nich Tomasz Gollob i nie mam zamiaru w tym miejscu udowadniać prawd oczywistych.

Nie podzielam tej ikonografii, ale wiem, że świętością się nie szarga. Ikona to sacrum, ikony się nie dotyka, a tym bardziej nie obrzuca błotem."
Ciekawe co na to Czekański :evil: ? Czyli już nie tylko głos ze Stali (Dreczka),ale i od całkowicie bezstronnej osoby...

Misiek 
Naczelny Diabeł

Team: * S T A L - G O R Z Ó W *
Wysłany: 2009-03-19, 19:01   

no może nie rzuca na kolana ale jest w lepszym stylu pisane nie próbuje zaistnieć na sile jakaś "kontrowersyjna" secesja o Gollobie co by Polska podchwyciła , może teraz różni felietoniści będą włączyć na pióra który lepszy ciekawe czy ktoś jeszcze się włączy do tego tematu 8-)

diego'K 

Wysłany: 2009-03-20, 19:13   

Witam wszystkich żółto-niebieskich !

Jak każdy prawdziwy "kibol" tak i ja odliczam dni do inauguracji sezonu 09...
Od kilku dni Nasi Stalowcy kręcą pierwsze treningowe kółka po zimowej przerwie , tak było wczoraj i dziś które miałem przyjemność obserwować. W tej kwesti chciałbym poruszyć sytuację dotyczącą naszego kapitana Tomka Golloba . Każdy dobrze wie jakim zawodnikiem jest "Chudy" , jaką klase prezentuje i w jaki sposób podchodzi do żużla.
Niby wczorajsze jazdy to pierwsze podrygi , każdy sam chce sprawdzić dopasować sprzęt a co robi Tomek ? Wiedząc że do drużyny dołączyła świeża krew w postaci Słoweńca M.Zagara który nie miał wiele styczności z gorzowskim owalem w parkingu spędza sporo czasu w boksie Mateja sprawdzając jego ustawienia , a nawet części . Po sprawdzaniu i podpowiedziach Tomek bierze sprawy w swoje ręce i zaczyna kręcić kółka na maszynie Zagra . Niby to tak nie wiele , ale ... tak własnie buduje się ducha drużyny o czym powinno się pamiętać od samego początku .

Tak działo się wczoraj... A dziś będąc na treningu od około 12:00 można było ujrzeć kapitana testujacego najwyraźniej moment startowy , który nie wychodzi mu jeszcze ;) jak Okoniowi( naprawde jest szybki pod taśmą ! ) . Ciągłe zmiany , ustawienia które Tomek testuje jeszcze do tej pory :!: Sam przy zapalonych światłach , "spuszczonej" bandzie nie odpuszcza i od południa kręci na Jancarzu . To świadczy o chęciach , zaangażowaniu , takich zawodników ceni się najbardziej !

P.S Jak każdy doczekać się nie mogę inauguracji w meczu młodego Zmarzlika . Za mocny chłopaczek jest ! Już teraz w wieku 14 lat sylwetką przypomina PikeJa . :)

P.S 2 Co do Zagara i jego występów w Toruniu i Rzeszowie warte uwagi jest to jak Słoweniec punktował na zielonogórskim owalu w latach 07 i 08 ... 8-)

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-03-21, 01:30   

Po dzisiejszym treningu to samo mnie ruszyło... Zaangażowanie Tomka w jazdę i sprzęt Bartka Zmarzlika... To, że chłopak jest niesamowity to wszyscy wiemy. Ale pod okiem Tomka nie wierzę, że taki chłopak może się zmarnować... Po pierwsze za długa posucha była już u nas wśród juniorów, po drugie widać gołym okiem zaangażowanie Bartka... Patrzę na Niego i widzę Golloba X lat wcześniej... Wspomnicie moje słowa... Flis wyglądał przy nim niczym amator...

Nie motor prowadzi zawodnika, a zawodnik motor... Szykuje nam się wspaniały wychowanek, nie boję się dziś już tego powiedzieć.

MoherPower 
MP

Team: Falubaz
Wysłany: 2009-03-21, 15:18   

Bovit, a na cholerę Tobie wychowanek? :mrgreen:

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2009-03-21, 15:25   

Jeśli ma głowę na karku to czemu nie, a jeśli jest burakiem to wolę Szweda czy innego Chorwata.

StalGFan 

Wysłany: 2009-03-21, 17:09   

Dziś dowiedziałem się, że sytuacja przez Was opisywana, że Gollob pomagał Zagarowi ustawiać jego sprzęt jest mylnie przez Nas/Was odbierana. Sęk w tym, że to właśnie Zagar ma dobrze dopasowany sprzęt (przede wszystkim myślę o startach, które Gollob spóźnia) na chwilę obecną, z czym Gollob ma troszkę kłopotów. Dlatego też w czwartek siadał na motor Zagara, robił 2 kółka i wracał po czym coś przestawiał w swoim motocyklu i próbował tychże ustawień u siebie. Oby i jednemu i drugiemu motorki spisywały się bez zarzutów.

zecke 

Wysłany: 2009-03-24, 19:15   

Krótki wywiad z Davidem Ruudem mojego autorstwa :)

http://www.maxspeedway.pl...t_from=&ucat=7&

Pozdrawiam!

gizmol86 

Wysłany: 2009-03-27, 23:08   

Edinburgh Monarchs pokonało na własnym obiekcie Glasgow Tigers 55:39, w piątkowym spotkaniu Scotland Troph. Niestety dorobek Thomasa Jonassona był mizerny (w,w,u) mam nadzieje, że junior wróci do formy i zacznie jeździć

PatriotKSSG 

Wysłany: 2009-03-28, 19:17   

połamane nogi chyba dają o sobie znać :/ teoretycznie lepsze (w,w,u) niż (0,0,0) ale w przypadku meczu ligowego to już kiepskie tłumaczenie. myślę, że wszystko wyjaśni się w pierwszym/drugim meczu. jeśli Thomas będzie zdobywał po 1-2 pkt. w meczu to myślę, że bez wahania można wstawiać Cyrana czy Zmarzlika, nawet gdyby mieli zdobywać tyle samo punktów.
Ostatnio zmieniony przez PatriotKSSG 2009-03-29, 20:35, w całości zmieniany 1 raz  

Maciex 

Team: Poznańscy Stalowcy
Wysłany: 2009-03-29, 14:45   

PatriotKSSG napisał/a:
teoretycznie lepsze (w,w,u) niż (0,0,0)

Co ty wygadujesz!! Najpierw pomyśl co chcesz napisać a później to pisz!!

Wolisz, żeby zawodnik upadł i złamał nogę niż bezpiecznie przyjechał ostatni...

Moim zdaniem kontuzja Thomasa uniemożliwiła mu prawidłowe przygotowania do sezonu.. Ale ja bym go nie przekreślał.. Jeszcze pokaże nam na co go stać i będziemy radować się z jego wystepów.

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2009-03-29, 19:03   

Cytat:
Co ty wygadujesz!! Najpierw pomyśl co chcesz napisać a później to pisz!!

Wolisz, żeby zawodnik upadł i złamał nogę niż bezpiecznie przyjechał ostatni...

Po co się tak gotujesz od razu, czy "w" od razu oznacza upadek?? Może 2 razy nie wyjechać o czasie i mieć niegroźny uślizg na prowadzeniu? I co? Wtedy lepsze 0,0,0?

Ochłoń...

vendeta 

Wysłany: 2009-04-03, 13:13   

http://www.rmg.fm/news/show/3067

Bravo i jeszcze raz bravo!

Wlasnie takie dzialania(a w kazdym razie jest to jakas namiastka ich) powoduja ze kibice mimo pewnych nie dogodnosci widza ze klub cos robi dla nich!

Starania tez sa wazne,a jesli mnie pamiec nie myli to w ostatnim czasie nie pamietam zadnych dzialan by kibicow Stali przybywalo.Wrecz przeciwnie.Szkoda ze info o tych znizkach przyszla tak pozno.Wprawdzie karnety mozna jeszcze kupic...

Tak czy owak jestem zadowolony z postawy klubu.W koncu zachecaja a nie zniechecaja.

moloyoung 
Mazdaspeed eng.

Team: STAL GORZÓW
Wysłany: 2009-04-03, 23:31   

Panowie! Okoń jako ZZ! Ale jaja ;-) To się teraz reszta ligi wkurzy!

http://www.sportowefakty....ay-ekstralidze/

Zoom82

Wysłany: 2009-04-04, 23:02   

Fotki z czwartkowego treningu Gorzowian znajdziecie
TUTAJ
Zapraszam do oglądania i komentowania.

mirko14 

Wysłany: 2009-04-05, 19:33   

slucham radia i jestem zawiedziony telewizja dala plame i bardzo dobrze bo szkoda nerwow na taki mecz lepiej isc sobie na spacer cieniasy zero walki .ciekawe co powiedza po meczu jak mozna tak slabo jezdzic wylanczam radio i ide bo beda baty pozdrawiam kibicow

moloyoung 
Mazdaspeed eng.

Team: STAL GORZÓW
Wysłany: 2009-04-05, 20:03   

Tutaj nawet ZZ za Okonia psu na budę by się zdało. Co się k..wa dzieje, czyżby w kryzysie po negocjacjach kontraktów regułą miało się stać: jaka płaca taka praca? Żenada..

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-04-06, 12:35   

Cytat:
jaka płaca taka praca?

Wczoraj pracował tylko Zagar i Karlsson 8-) Gdyby nie dorzucili tych swoich oczek, to byłby jeszcze większy blamaż.

Przed sezonem nie byłem przekonany do Okoniewskiego i niestety spotkanie z Bykami utwierdza mnie w tym przekonaniu. Startowiec :lol: ? Wiem, że po jednym występie nie ma co oceniać, ale Rafał będzie w stanie przywieźć cokolwiek tylko na naszym torze.

Juniorka kuleje strasznie. Tak broniłem THJ'a..myślałem, że pokaże na co go stać. Dupa blada. Miał kontuzję, ale co z tego? Wie przecież doskonale, że jeździ w Ekstralidze..trzymamy go tutaj już Bóg wie ile i zero, dosłownie zero korzyści czy jakiegoś znacznego progresu :roll:

Holta to nie jest żaden lider i było to widać już w niektórych spotkaniach zeszłego sezonu. Nie zdziwi mnie, jeśli Zagar osiągnie wyższą średnią.

Taki Peter Karlsson..pojeździł w Anglii, u nas praktycznie nie trenował, w sparingach nie jeździł. Przyjechał, pokazał walkę i zostawił lepsze wrażenie, niż pozostali (nie licząc Mateja).

Cóż..dobrze że wiadro zimnej wody dostało nam się już teraz, gorzej już być nie może. Oby następny poniedziałek przyniósł nam wyraźną poprawę nastrojów.

Dr.Lucas 

Wysłany: 2009-04-06, 16:46   

Dokładnie, całe szczęście ze to nie był mecz z Gdańskiem bo wtedy to.. :-/
Wydaje mi się, że po sparingach podeszli do tego meczu z dużym optymizmem, za bardzo pewni swego. Nie ma co sie podniecać wygraną z KMO i rezerwową Częstochową. Włodarze mogli uzgodnić, żeby sparing odbył sie przynajmniej w 75 % pełnym składzie Częstochowy.. Wtedy można mowic by po spariongu o sile naszego zespołu. Jak wszedzei wyzej, oby to była jedna jedyna taka porażka, jeżeli przegrać to po walce, ale takie plecy to naprawde :cry: Trudno stało się, oby tylko odegrać się tylko na Bydgoszczy i broń Boże żeby się nie okazało ze Emil i AJ będą objezdzać naszych "Asiorów" bo tego to ja nie przeżyje. :shock:

Styrcu 

Team: Stal Gorzów/ Manchester United
Wysłany: 2009-04-06, 16:55   

THJ nie pojedzie niczego w E-lidze bo ciekawe jak? Jak wy chcecie żeby jechał jak jeździ cały tydzień z dwoma dniami wolnego?? Moim zdaniem bardziej przyszłościowe jest wstawianie Zmarzlika... Bo chłopak talent ma ale braki w jeździe... A później krzyczą i z resztą pewnie ludzie z forum też krzyczą: Nie mamy juniorki... A jak K**** mamy mieć jak "wielki kołcz" woli dawać Jonassona??

Odpowiedz do tematu