Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów 2009
Autor Wiadomość
ejko 
Administrator
www.Foto-Sport.pl

Team: Stal Gorzów
  Wysłany: 2008-10-19, 22:12   Stal Gorzów 2009

W tym temacie piszemy o Stali Gorzów :) na sezon 2009.

Kontynuacja dyskusji z poprzedniego forum.
Niedawno umowy na starty w Naszym Klubie podpisali:
- Tomasz Gollob - 2 lata
- Rune Holta - 1 rok

Jak sądzicie kto będzie następny w kolejce... :P

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-21, 15:56   

[ciach]
Ostatnio zmieniony przez Grzesiek 2009-04-27, 21:28, w całości zmieniany 1 raz  

Świastak 

Wysłany: 2008-10-21, 20:43   

Grzesiek napisał/a:
inaczej jeszcze dlugo nie bedziemy mieli dobrej juniorki

przykłady z Wrocławia, czy Rzeszowa pokazują wyraźnie, że nawet z juniorem obcokrajowcem w składzie młodzieżowiec może znaleźć sobie odpowiednie miejsce w składzie.

Druga sprawa, podobno tegoroczny sezon miał być "o przetrwanie". Przetrwanie zapewniliśmy sobie już dość dawno temu, teraz mamy walczyć o medale. Rezygnowanie z Jonassona nie ma większego sensu w sytuacji, gdy ściągniemy za zapewne niemałe pieniądze czwartego solidnego zawodnika. W ten sposób nie zyskamy za wiele od strony wyniku, a i nigdy nie ma gwarancji, że z częstszych występów krajowego młodzieżowca wyniknie coś dobrego (patrz: Brucheiser i Liberski w Ostrowie).

ejko 
Administrator
www.Foto-Sport.pl

Wysłany: 2008-10-22, 11:14   

Pomyliłem się bo forum uruchamiałem wieczorem więc wybaczcie. Odnośnie tej juniorki to wiecie jak to jest. Jedni się spełniają, innym po prostu nie wychodzi i jest jedna wielka lipa :(

No cóż. Zobaczymy.

www.Foto-Sport.pl - Gorzowska Galeria Sportu

Tomash148 

Wysłany: 2008-10-22, 14:26   

Ja natomiast dałbym sobie spokój z Hlibem. Osiągnął już taki wiek , że powinien coś sobą reprezentować. Jak jest naprawdę wszyscy widzą...

ejko 
Administrator
www.Foto-Sport.pl

Wysłany: 2008-10-22, 14:33   

Tutaj nie chodzi o to czy dać sobie spokój czy nie. Przeczuwam że nie dobrze dzieje się z samym zawodnikiem. Chciałbym aby on dalej startował. Już nawet nie cisnę aby w Gorzowie był i reprezentował nasze barwy.

Nie zapominajmy, że on wprowadził w ważnym biegu nas do Ekstraligi. Jeżeli skończy jazdę to wówczas kolejny zawodnik z Gorzowa nie będzie już się ścigał na żużlu. Według mnie jest to bardzo smutne.

Tomash148 

Wysłany: 2008-10-22, 14:38   

Masz rację. Smutne to , że kolejny nasz zawodnik nie będzie już sie ścigał , ale przyznać musisz rację , że jest po prostu statystą. Podobało mi się bardzo zachowanie "Zorro" , który wprost stwierdził , że Ekstra to ponad jego siły. Odszedł z honorem i dzięki temu miał tak wspaniałą publiczność na memoriale Edwarda Jancarza. Rozmawiałem z nim później. Popłakał sie ze wzruszenia... Naprawdę.

ejko 
Administrator
www.Foto-Sport.pl

Wysłany: 2008-10-22, 14:47   

wg mnie nie statystą a po prostu mu nie szło. Statysta to trochę obraźliwe i nie odpowiednie ale spoko :) może każdy z nas inaczej to przekłada na pisanie :)

Niech walczy!

Tomash148 

Wysłany: 2008-10-22, 14:54   

Straszne to zapewne mieć świadomość , że odstaje sie od innych , ale mam nadzieję że Paweł zajrzy tu od czasu do czasu i pewne nasze słowa zmotywują go do cięższej pracy przede wszystkim nad sobą. Obrazić nikogo absolutnie nie chciałem. I przyłączam się do słów "niech walczy!"

Żółto-niebieski 

Wysłany: 2008-10-22, 15:51   

jak myślicie kogo nam Waldek ściągnie w tym sezonie ogórkowym???
Chodzą słuchy że KK z Leszna albo może Rafał Dobrucki a może ich dwoje???
a może ich troje;)

Tomash148 

Wysłany: 2008-10-22, 15:54   

Żółto-niebieski napisał/a:
jak myślicie kogo nam Waldek ściągnie w tym sezonie ogórkowym???
Chodzą słuchy że KK z Leszna albo może Rafał Dobrucki a może ich dwoje???
a może ich troje;)

Kaprzak (przynajmniej z tego co mówił) jesli go nie wywalą , sam nie odejdzie. Kolo jest naprawdę mocno związany z lesznem. To widać i słychać. Sądzę , że pieniądze grają tu rolę drugoplanową. Dobrucki natomiast przydałby się. Podejrzewam jednak, że ani jeden , ani drugi. Będziemy zaskoczeni...

Żółto-niebieski 

Wysłany: 2008-10-22, 15:57   

jak więc sądzicie... no powiedzcie coś kto??? no kto?? ;-)

mumak 
ktoś

Wysłany: 2008-10-22, 16:08   

po ostatnich doniesieniach prasowych i samej wypowiedzi kasprzaka ktory nie poszedl za adamsem hampelem i innymi(oni powiedzieli juz w niedziele ze podpiszą w Lesznie) stwierdzic mozna ze to wlasnie Krzysiek będzie jednym z naszych w sezonie 09

baca 
STAL

Team: zbieracze pociętej makulatury ;D
Wysłany: 2008-10-22, 16:21   

Kasprzak może i dojdzie ,ale czy to taki "mocny" zawodnik w Lesznie mu nie zadobrze idzie ;/ ale z drugiej strony może będzie chciał pokazać na co go stać .( tym bardziej że w Lesznie nie miał dobrych stosunków z trenerem)

mumak 
ktoś

Wysłany: 2008-10-22, 16:24   

lepszy kasprzak niz taki ferjan czy monberg ,wiec bralbym go wciemno. pozatym wyciagajac jednego z leszna teoretyczie osłabiamy ich , tak samo np kogoś z tegorocznego podstawowego skladu torunia

baca 
STAL

Wysłany: 2008-10-22, 16:27   

dla tego uważam że lepiej by było gdyby np.Hampela ściągneli (który dobrze jeździ i pewnie) niż Kasprzaka ,a do tego przydał y się nam Andersen

Wojtek 

Wysłany: 2008-10-22, 16:27   

Nazwiskami można chlapać na lewo i na prawo, ale czy jest sens? Praktycznie w zasięgu jest tak naprawdę kilku i prawdopodobnie będzie ściągnięta jedna osoba z czwórki: Dobrucki, Kasprzak, Zagar i Nicholls. Do tego, zostanie prawdopodobnie Hlib i Ferjan, którzy obejmą miejsce w składzie pod numerem 10/2.

Dlaczego Hlib? Myślę, że jeżeli sobie wszystko poukłada w głowie, klub mu pomoże przesiądzie się na GM, to będzie śmigał jak za starych lat.

Gollob/Holta/Karlsson/ktoś z wyżej wymienionych/Ferjan tudzież Hlib + Juniorzy i myślę, że czwórka stanęła by przed nami otworem.

Naucz się grać w pokera dzięki strategiom zawartym w artykułach i zgarnij 50$ bonusu od PokerStrategy bez wpłacania nawet złotówki!
Pytania? Pisz na GaduGadu:7513595

baca 
STAL

Wysłany: 2008-10-22, 16:31   

Andersena chyba ściągną ,a w tym przypadku Holta odpada i to jest dobry pomysł . Zagara napewno nie będzie ,ani Dobruckiego(w końcu falubaz)

pi-o-trek
pi-o-trek

Wysłany: 2008-10-22, 16:38   

pewnie bedzie tak jak Wojtek pisze 3 tych samych liderów + Ferjan i ktoś nowy może jakis Lindbaeck ale przecierz miało nie byc zawodników z 1 ligi...

Żółto-niebieski 

Wysłany: 2008-10-22, 17:05   

myślę, że będzie 2 nowych zawodników KK mimo wszystko i być może właśnie Andersen w zależności czy Holta zostanie lub też zmiany przepisów na przyszłoroczny sezon(chodzi mi o możliwość startu tylko 2 stałych uczestników GP bo ponoć polaków nie będą brali pod uwagę, o ile owe zmiany wejdą w życie jeśli tak to mamy 2 wolne miejsca) :-D

mumak 
ktoś

Wysłany: 2008-10-22, 17:11   

ty niebieski z kad masz takie info ? popieram tych co sadza o Hlibie jesli sie pouklada i na gm będzie mu lepiej szło to czemu by niedac wychowankowi szansy. Zostaje pytanie czy Świst ktory ostatnio glośno mówil ze smigal by lepiej niz te karlssony czy ferjany gdyby dotal kase i zakupil sprzet to by smigał tak jak zapowiadał ? co wy na to ? czy chodizli byscie na mecze bo wielu z was mogolo by powiedziec" jezeli bedzie " judasz" to ja nie ide"

fragles 

Wysłany: 2008-10-22, 17:19   

mumak napisał/a:
lepszy kasprzak niz taki ferjan czy monberg ,wiec bralbym go wciemno

Gówno prawda...

Jeżeli dla Ciebie Kasprzak lepszy od Ferjana to jedź sobie do Leszna...

Dałbym Matejowi szanse na następny sezon pewnie pojedzie znacznie lepiej niż w tym sezonie już nie mówie o wygranej w Francji i o trzecim miejscu Zlata Pribla gdzie startowali andersen, jagus, ząbik, adams i inni bardzo dobrzy zawodnicy z "CenterNet Speedway Extraligi".

Więc warto mu dać szanse na następny Sezon NIECH MATEJ ZOSTANIE

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez fragles 2008-10-22, 17:21, w całości zmieniany 1 raz  

Żółto-niebieski 

Wysłany: 2008-10-22, 17:19   

miesiąc temu na sportowych faktach coś tam wspominali o zmianach w rególaminie na przyszły sezon, między innymi była tam wzmianka na ten temat... wątpie jednak,że takie coś wejdzie w życie... za kolorowo by było :-P

baca 
STAL

Wysłany: 2008-10-22, 17:44   

to jak mamy osłabiać inne kluby to najlepiej brać Pawlickiego
1) nie jest senorem
2)kasy dużo nie weźmie
3) jeździ lepiej od seniorów
4)rozwija się

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2008-10-22, 18:52   

Witam wszystkich w nowym miejscu :) W końcu jakieś normalne forum, bo myslałem, że już więcej nie porozmawiamy o naszej Stali.

Ostatnio oglądałem video czat z Kasprzakiem. Po skubańcu nie idzie nic wyczuć. Niby nie zobligował sie do podpisania kontraktu w Lesznie, a z drugiej strony mówi, że bardzo chciałby zostać w Unii tylko nie wie, czy prezes będzie go chciał :)

PS. Matej musi zostać w Gorzowie.

Odpowiedz do tematu