Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Afera korupcyjna
Autor Wiadomość
lemmy 

Wysłany: 2008-12-08, 13:49   Afera korupcyjna

jak podaja SyFy uniewinniono wlasnie Jana Ł, Lecha K. oraz Jana G.
syn tego ostatniego dostal pol roku w zawiasach na trzy lata

chodza sluchy ze Matej F. zmienil zeznania, pewnei z milosci do Ostrowa :lol:

STALone_ZG 

Wysłany: 2008-12-08, 14:01   

Ale skoro syna J.G. skazano, to ja na mój rozum próba przekupstwa była :evil: :!: Zresztą czego się można było spodziewać po ostrowskim sądzie, skoro poginęły im sms-y a rozprawa była przeciągana w nieskończoność a w ogóle to wszyscy oni (prokuratorzy, obroncy i skazani) są kumplami i razem imprezują :-D .
Taa, Matej zmienił zeznania... A ja jestem twoją babcią :mrgreen:

lemmy 

Wysłany: 2008-12-08, 14:13   

nie zyczyl bym sobie by ktos taki jak Ty byl moja babcia, zwlaszcza ś.p. :lol:

a z prokuratorem w Gorzowie za to pewnie imprezuje Wasz prezes, a moze nawet z nim sypia... :lol: :lol:

skoro kogos skazali, to oczywiste jest ze byl winny...no przeciez nikt nie mowi ze bylo inaczej
zreszta pomimo tego ze pare osob uniewinniono, nie wydaje mi sie by "byli oskarzeni" mogli cieszyc sie jakas wieksza sympatia w miescie OsW
no chyba ze przyglopow lub dzieci neo, ktore wierza ze pan Jan Ł, tak jak mowil lamiacym sie glosem na stadionie, nie mial z tym nic wspolnego...

STALone_ZG 

Wysłany: 2008-12-08, 14:39   

Ok, sorki za babuszkę. Info: w GW z prokuratorem sypia przezydent miasta ;-P
Cóż zrobili z kolesia kozła ofiarnego (jak tata przykazał) i nie wierzę, ze przeniesienie rozprawy do Ostrowa nie było oskarżonym na rękę. Wyrok uniewinniający ludzi z KMO spowoduje, że klub zarząda anulowania kary i co wtedy? Awans? Odszkodowanie? Czyli na przekupstwie można i tak nieźle wyjść...
I komentarz Komarnickiego - dyplomaty ;-) : (sportowe fakty 13.12. ):
"Prezes Stali Gorzów - Władysław Komarnicki nie zamierza komentować wyroku w sprawie domniemanej afery korupcyjnej. Jego zdaniem, wyroki sądów są niepodważalne.
- Nie wypowiem się na temat wyroku niezależnie od tego, czy będzie prawomocny, czy nie. Nie można podważać decyzji sądów. To one oceniają materiał dowodowy i gorąco wierzę, że robią to w sposób obiektywny - powiedział dla SportoweFakty.pl Władysław Komarnicki.

Prezes Stali uważa, że dobrze zrobiono, iż o sprawie poinformowano odpowiednie władze. - Proszę zauważyć, że sąd nie wydał wyroku, który mówi o tym, że sprawy nie było. Oczyszczono jedynie bezpośrednich przedstawicieli klubu ostrowskiego. Jeden z wyroków sugeruje, że do opisywanej wielokrotnie sprawy doszło. Ja z perspektywy czasu wiem, że należało zgłosić tą sprawę. Jechaliśmy wówczas o najwyższy cel, jakim był awans do Ekstraligi. Chcąc być uczciwym wobec zawodników, należało postąpić tak, a nie inaczej - zakończył Władysław Komarnicki."
A ja i tak nie wierzę w niewinność uniewinnionych, którzy wcześniej się przyznali do winy... :-?

Odpowiedz do tematu