Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szanse Stali oraz innych klubów w sezonie 2009
Autor Wiadomość
paraz 

Wysłany: 2009-02-14, 09:41   

STALone_ZG napisał/a:
Czy myślicie, ze będzie tak jak zawsze i prezesi znowu się nie dogadają? Bo ja sądzę,że tak. Wśród tych którzy mogą mieć budżetowe kłopoty wymieniało się kilka klubów EŻ (m.in. Gdańsk,Czewa,Bydgoszcz)

tylko w Bydgoszczy się zabezpieczyli tym, że miasto wykupiło udziały w spółce ponad mln złotych do kasy klubowej wpłynęło. A w dodatku organizacja GP przynosi zysku koło 2 mln. Więc u nas nie jest tak źle. Najgorzej tak jak ktoś tutaj napisał ma Gdańsk, bo potężny sponsor jakim jest LOTOS zakręcił kurek i jeśli tam miasto w połowie sezonu nie da jakiś duży zastrzyk kasy to będzie ciężko. Żaden zawodnik teraz się nie podpisze pod mniejszym kontaktem. MUSIMY PŁACIĆ W ZŁOTÓWKACH i to każdemu. Chyba, że prezesi wszyscy na to pójdą to wtedy będzie można coś zrobić, ale jak zwykle prezes Falubazu już się wyłamał.. Więc zobaczymy w połowie sezonu jak kluby będą stały..

szogun58 
RECYDYWA!!!

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-02-16, 12:28   

W dzisiejszej Lubuskiej wypowiedz Komara:
- Jeśli nie awansujemy do czołowej czwórki, definitywnie kończę. Otwarcie powiedziałem o tym trenerowi oraz zawodnikom. Myślę, że cele są jasne i klarowne. Wyczuwam, że takie jest zapotrzebowanie kibiców.

Myślę,że komar postawił sprawe jasno na sezon 2009.
Zapoczebowanie kibiców jest,tylko czy będzie po naszej myśli...to jest sport i wszystko może się zdarzyć.
Jestem dobrej myśli i wiem,że stać nas na walke o miejsce na pudle.
Lecz wypowiedz Komara daje troche do myślenia...

zagar 

Team: Unia Tarnów
Wysłany: 2009-02-16, 14:22   

I ma rację wasz prezes.
Przecież macie skład który nie może a niemalże musi być w pierwszej czwórce.
Takie myszy, które uważam że miały bardzo przeciętny skład stworzony z zawodników własnego toru bo na wyjazdach a czasami nawet w Zielonce ich jazda była kompromitacją w tamtym roku stanęły na pudle to wy tego takim składem nie dokonacie?
Macie Golloba, Holtę którzy spokojnie będą swoje robić.
Do tego Zagar, który uwielbia jeździć na gorzowskim torze i co ważne w Zielonce tor mu bardzo odpowiada, Okoniewski który powinien być najlepszym startowcem w waszej drużynie też sobie poradzi, Ruud powinien być również przydatny.
Nie można być minimalistą, czytaliście wywiad Nickiego Pedersena na sf.pl ?
Cytat:
Moja forma musi być wyższa niż w minionym sezonie.

Nicki nie patrzy w przeszłość tylko idzie do przodu osiągając lepsze wyniki niż dotychczas.
Wasi zawodnicy mają bardzo dobre warunki do osiągnięcia dobrego wyniku, jest kasa, organizacja bardzo dobra wiec trzeba to wykorzystać.
Liga się wyrównała strasznie i jedynie Leszno ma skład... no cóż trzeba to przyznać chyba najmocniejszy ale pozostałe drużyny są wyrównane więc nie powinno być żle.

Tarnów trzyma za Stal i wierze że uda wam sie nie tylko zrewanżować motomyszom ale również stanąć na pudle bo to jest w waszym zasięgu.
Powodzenia życzę ;-)

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-02-16, 22:19   

Trochę źle mi się kojarzą takie wypowiedzi z ust prezesa Stali... Przypomnijcie sobie rok 2005 i Stal mars rtv agd (czy jakoś tak to szło).Kałamaga butnie ogłasza,że Stal musi awansować, bo on nie przywykł do porażek. Jak sie to skończyło,wiemy wszyscy. Zapomniał biedak, że klub sportowy trochę się różni od prowadzenia firmy i sport jest chyba jednak mniej przewidywalny od biznesu... Po nim nastało panowanie Władysława, ale jak widać doświadczenia poprzednika nic go nie nauczyły. :-/ Apeluję:prezesie, to jest sport! To co zagar napisał o Falubazie,tylko potwierdza moje słowa a przykładów można by mnożyć...

robander 

Wysłany: 2009-02-18, 12:04   

Deklaracyjne wypowiedzi Prezesa nieco się zdewaluowały - wiele z nich nie doczekało się realizacji. Z drugiej strony dodają motywacji - określają jasny i konkretny cel: zmieścić się w czwórce. Bo odejdę. Jest to jakiś rodzaj tfuu... politycznej odpowiedzialności. Są warunki, jest skład, jest cel. Jasny i konkretny - za który odpowiadam. Jestem konkretny i odpowiedzialny. Jestem ze STALI!!!!!

MoherPower 
MP

Team: Falubaz
Wysłany: 2009-02-25, 01:12   

zagar napisał/a:

Takie myszy, które uważam że miały bardzo przeciętny skład stworzony z zawodników własnego toru bo na wyjazdach a czasami nawet w Zielonce ich jazda była kompromitacją w tamtym roku stanęły na pudle to wy tego takim składem nie dokonacie?

"zawodnicy własnego toru"? Tiaaa...
Kolego zagar, możesz łaskawie przytoczyć choć jedną kompromitację Falubazu na wyjeździe w zeszłym sezonie? Bo jakoś tak mam wrażenie, że mógłbyś zostać politykiem: pewność siebie połączona z zerowymi kompetencjami :lol:

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-02-25, 10:46   

MoherPower napisał/a:
Kolego zagar, możesz łaskawie przytoczyć choć jedną kompromitację Falubazu na wyjeździe w zeszłym sezonie?

Mi także się wydaje, że falubaz ma wyjazdach prezentował się lepiej niż u siebie. W końcówce wyraźnie widać było, że spasowali się z własnym torem. Wydaje mi się, że skład falubazów jest mocno niedoceniany w tym sezonie.

zagar 

Team: Unia Tarnów
Wysłany: 2009-02-25, 13:11   

Może faktycznie troche źle się wyraziłem i masz racje na wyjazdach strasznych batów nie dostawaliście ale u siebie było kilka słabych występów waszej drużyny.
Wyjazdy:
Unibax Toruń - ZKŻ Kronopol Zielona Góra 56:34

Dom:
ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Złomrex Włókniarz Częstochowa 38:52
ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Unibax Toruń 32:58

PO:
Unibax Toruń - ZKŻ Kronopol Zielona Góra 57:36

Czyli 2 wyjazdy i 2 mecze u siebie dość wysoko przegrane.
Poprawa więc jest w porównaniu z 2007 rokiem

MoherPower 
MP

Team: Falubaz
Wysłany: 2009-02-25, 15:45   

Mimo wszystko nadal się będę upierał, że nawet te bęcki w Toruniu to jest fucking far from kompromitacja. Z kolei gdybyś mi po meczu na W69 z Toruniem (32:58) powiedział, że "mamy typowych zawodników własnego toru" - prawdopodobnie 1 listopada byłby od teraz Twoim świętem ;-) (pamiętam własny nastrój po tym meczu).

No dobra, ale temat jest o Stali, tedy może coś na temat: oczywiście, że Stal wydaje się mieć silniejszą ekipę, niż w zeszłym roku. Ale ja mimo wszystko wyczuwam dziurę pod numerem 4/12. A z dziurą będzie ciężko o pudło. No ale od tego jestem "Myszą", coby lokalizować dziury - zwłaszcza w gorzowskim składzie. 8-)

Jak będzie - zobaczymy - i pozdrawiam oczywiście.

Odpowiedz do tematu