Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Matej Ferjan
Autor Wiadomość
Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2008-11-18, 22:17   

Popieram innych użytkowników którzy nie skaczą z radosci ze Ferjan nie wziol łapowki . Każdy uczciwy zawodnik by nie wziol i gdyby była taka sytuacja z Zorrem czy Mombergiem to tez by nie wzieli.Ale to już przeszłosć.Moim skormnym zdaniem to Matej Ferjan to nie jest zawodnik na ekstraligę. W I lidze Matej był gwiazdą i gdyby teraz wrócił do I ligi podejrzewam ze był by jednym z kluczowych zawodników.Są zawodnicy którzy nadają się na ekstraligę a są tacy którzy sie nadają ! i do takich trzeba zaliczyc Mateja. Ferjan zrobił swoję ale nie mozemy sie zachwycac jednym zawodnikiem.
aaaa i ktoś napisał ze matej był najlepszym zawodnikiem Stali w I lidze w sezonie 2007 co nie jest prawdą !

mię i nazwisko: Matej Ferjan
Klasyfikowany: tak
Ilość meczów: 20
Ilość biegów: 101
Ilość punktów: 219
Ilość bonusów: 12
Średnia biegowa: 2,267
Średnia meczowa: 11,45

Imię i nazwisko: Magnus Zetterstroem
Klasyfikowany: tak
Ilość meczów: 17
Ilość biegów: 91
Ilość punktów: 187
Ilość bonusów: 15
Średnia biegowa: 2,198
Średnia meczowa: 11,76

fragles 

Wysłany: 2008-11-18, 23:08   

Liczy się średnia bo to oniej pisała ola 2,267 > 2,198 To Ferjan jest lepszy....

Nie będę tu pisał że chce Ferjana w stali bo to i tamto; nie będę pisał bo już się na tym forum napisałem i nic nie osiągnąłem wszyscy już wiedzą że lubię Ferrego i widział bym go w składzie na rok 2009.

Ale nie piszcie że się nie zapisał w Historii gorzowskiego żużla...
Jeżeli Ferry odjedzie to nie do I ligi i się jeszcze zdziwicie 8-)

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2008-11-19, 00:12   

Kukiełka - jesteś żałosny :!:
Najpierw obrażasz Ferego, aby za chwilę pisać, że wyrażasz jedynie swoje zdanie. Obrażasz użytkowników tego forum (Gracka, Szczepę czy Bober'a), aby chwilę później pisać, że wygłaszasz swoją opinię. Po to zostało stworzone to forum, aby się wypowiadać i tu masz rację, ale nie jest po to by obrażać innych ludzi.
Szczerze mówiąc zdziwiło mnie to, jak napisałeś, że kibicujesz Stali już od wielu lat. To oznaczałoby, że jesteś dorosłą osobą, niestety nie widać tego w Twoich wypowiedziach.

Zgodzę się z tym, że Ferjan miał słabszy sezon. Nie oznacza to jednak, że masz prawo go obrażać. Widać na przykładzie chociażby Monberga czy Hliba, że różnica pomiędzy "e" a pierwszą ligą jest ogromna. Po wynikach w innych ligach czy turniejach indywidualnych zauważyć można, że potrafi jeździć i wygrywać z każdym. Tak więc, nie piszcie mi, że jest beznadziejny.
Czy pozostawiłbym go na kolejny sezon... :?: Nie wiem. Z jednej strony sentyment do niego, za osiągnięcia w poprzednim sezonie (i do samego zawodnika również) a z drugiej brutalna rzeczywistość e-ligi i jego sportowego wyniku w tym sezonie. Ciągle wierzę w niego.

Szczerze mówiąc nie zdziwiłbym się wcale, jak spełniłoby się proroctwo Fraglesa, że Matej odejdzie do innego klubu e-ligowego. Nie zdziwię się także jak okaże się, że w sezonie 2009 będzie to solidny punkt któregoś zespołu. Obyśmy nie przekonali się o tym na własnej skórze.

Jak będzie zobaczymy w przyszłym sezonie. Na razie jednak, mam szacunek dla tego zawodnika. Za to, co zrobił dla naszego zespołu. Postanowił podjąć wyzwanie i spróbować swoich sił w e-lidze. To jest dla niego na plus. To, że nie wyszło trudno. Mógł iść na łatwiznę i zostać w jakimś 1-ligowym zespole. Wolał jednak zaryzykować, co dla mnie oznacza, że jest to facet z jajami. ;-)

Rogos, według przedstawionych przez Ciebie statystyk to Matej wychodzi na plus w porównaniu z Zorrem. Ma lepszą średnią biegową. To, że Magnus ma lepszą średnią meczową oznacza tylko, że jeździ w większej liczbie biegów na mecz.

Pozdrawiam wszystkich sympatyków jak i zwolenników Mateja*

* Nie dotyczy Kukiełki :-P

Daylight 
Speedway fan

Wysłany: 2008-11-23, 12:52   Fery.

Moim zdaniem prawdziwy zawodnik i żużlowiec łapówki nie weźmie !
Matej okej, może miał spadki i wahania formy ale to nie jest powód żebyście teraz tak po nim jechali. !
Fakt, może i już nikt nie pamięta o tym, że też dzięki niemu Stal ściga się dziś w Ekstralidze z najlepszymi.
Jak ktoś tu napisał, że wyłoży pieniądze na pożegnanie Mateja, popieram pomysł i zrobię tak samo.
Moim zdaniem Matej Zagar w Stali to zły pomysł.
Ale zostawiam to prezesowi do przemyślenia. ;]

PS. : Matej ma małą gorzowiankę, a nie gorzowianina. : )

Pzdr.

Dr.Lucas 

Wysłany: 2008-11-23, 13:28   

fragles napisał/a:
Jeżeli Ferry odjedzie to nie do I ligi i się jeszcze zdziwicie 8-)

Ha! dokładnie, przypomnijcie sobie chociażby mecz z unibaxem na naszym stadionie w fazie play-off.
Gdyby nie kilka nie potrzebnych błędów to byłoby minimum 10 pkt o il e pamietam bylo 7 albo 8. Z Unibaxem ? Ten Ferjan po ktorym niektorzy tak jeżdżą ? No dobra ten cały zagar jest dobry ale dać Ferjanowi ostatnią szansę, ostatnią. To będzie lepszy mowicie co chcecie ale ja wiem, ze będzie robić minimum 8 pkt na mecz :-) A Wy mozecie mnie teraz zjechac za te post ale ja wiem swoje . Dziekuje. 8-)

Robił tych Andersenów i Sullivanów na miętowo. wyprzedzał ich jak dzieciaków. Czyli chciał pokazać ze jest duzo wart. 8-)

Kukielka

Wysłany: 2008-11-23, 13:51   

Mozecie po mnie jechac , wyzywac mowic ,ze sie myle. Na mnie to nie robi wrazenia bo zyjemy w wolnym kraju i krytykowac moze kazdy i kazdy moze zostac skrytkowanym. Ja na pewno nie zmienie zdania na temat Ferjana bo 3/4 forum uwaza go za wielkiego zawodnika. Nie naleze do osob ktore tylko podzielaja kogos zdania ale rowniez je wyrazaja. Tylko zeby ktos sie nie doczepil, zmieniam zdanie i to dosc czesto ale nie w tym przypadku . Niektorym ciezko spojrzec w prosto w oczy no ale to juz nie moj problem, zeby nie bylo nigdy nie bylem zwolenikiem tego zawodnika. Zycze powodzenia Matejowi w Grudziadzu w 1 lidze gdzie jego miejsce.

moloyoung 
Mazdaspeed eng.

Team: STAL GORZÓW
Wysłany: 2008-11-23, 13:53   

Cytat:
Pozdrawiam wszystkich sympatyków jak i zwolenników Mateja

Zapomniałeś pozdrowić jego fanów ;-)

Temat Matejów już chyba rozstrzygnięty. Wszystko wskazuje na to, że Zagar za Ferjana.
Szkoda, oby obaj nie odbili się nam czkawką, zakładając, że Fery pójdzie do konkurencji. A ambitny to on jest, więc nie zdziwiłbym się, gdyby chciał w sezonie 2009 przyjechać do Gorzowa jako gość i udowodnić miejscowym, jak bardzo się pomylili.
A Zagar? Dla mnie to mimo wszystko wielka niewiadoma. Coś jak Lindgren w ZG.
Pozdro

Tweecioch 

Wysłany: 2008-11-23, 14:16   

Hyh. Jak przeczytałam pół pierwszej strony to już mi się drugiej tego tematu czytać nie chciało. Kiedy czytałam wypowiedzi 'Kukiełki' przypomniało mi się jak pod jakimś artykułem po przegranych derbach kibice falubazu nazywali nas kibicami sukcesu. Oczywiście się z tym nie zgodziłam, ale jak widzę i tacy u nas istnieją. Kiedy Matej jeździł dobrze to się go chwaliło, a jak źle to nagle nie to, że się go nie lubi czy mówi się, że jest 'be' i w ogóle... Tylko się wręcz go obraża. Zastanów się co czynisz człowieku ^^. I może robisz tak, że jak Staleczka wygrywa to jesteś wiernym kibicem 'To mój klub' dumnie wypięta pierś itd. a jak zaczyna coś iść nie tak to uciekasz od stadionu, mówisz, że za Stalą nie jesteś i heh no tak w niektórych przypadkach trzeba przerzucić sie na Stilon [bez obrazy] i nękać młodszych kibiców Stali ;].? To moje gratulację jeśli tak ;]. Ja nie mówię, że Ferry położył nam świat do stóp i zrobił nie wiadomo co, ale jemu także wiele zawdzięczamy i nie mów, że nie. Bo on też się liczył przy wejściu Staleczki do e-ligi. I będę mówić, że e-liga i 1 -sza liga to nie to samo bo taka jest prawda. I to, że ktoś go obroni to nie znaczy, że dla kogoś Matej jest odrazu 'świętą krową' czy jak kto to nazwie itp. Ja już po prostu nie wiem co mam pisać bo słów do takich ludzi jak 'Kukiełka' nie mam.

olcia123 

Wysłany: 2008-11-23, 18:09   

Wciąż nie zmieniam zdania na temat Mateja. Ile ludzi, tyle zdań.
Brawo Tweecioch. Pozdrawiam ;-)

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2008-11-23, 21:48   

Daylight napisał/a:
Jak ktoś tu napisał, że wyłoży pieniądze na pożegnanie Mateja, popieram pomysł i zrobię tak samo.

Ja także jestem za :-D
Kukielka napisał/a:
zyjemy w wolnym kraju i krytykowac moze kazdy i kazdy moze zostac skrytkowanym.

Można to robic w jakiś przyzwoity sposób a nie wyzywać od szmat.
Kukielka napisał/a:
Mozecie po mnie jechac

Jedziemy po Tobie nie dlatego, że jesteśmy innego zdania niż Ty, tylko dlatego że wyrażasz je w taki a nie inny sposób.
moloyoung napisał/a:
Zapomniałeś pozdrowić jego fanów ;-)

No tutaj się nie popisałem :-P Miało być oczywiście zwolenników i przeciwników ;-)
Już wiadomo, że w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Grudziądza. Tam na pewno się odbuduje przede wszystkim psychicznie i na nowo uwierzy w swoje siły. Moim zdaniem jego miejsce jest w e-lidze.

Kukielka

Wysłany: 2008-11-23, 22:16   

Nikogo nigdy nie wyzwalem od szmat. Ocenialem jego styl jazdy, podwazalem jego zaslugi dla naszego zespolu. I stwierdzilem fakt ze bardzo czesto odwiedza solarium. Pozdrawiam.

Daylight 
Speedway fan

Wysłany: 2008-11-23, 22:31   

Kukiełka co Ty chcesz od niego ?!
to, że sobie raz czy dwa pójdzie na solarium to Ciebie nie powinno to interesować.
za Twoje pieniądze nie chodzi.

Pzdr.

Paki 
Soda

Wysłany: 2008-11-23, 22:43   

Ferian zasluzyl sie dla Stali Gorzow. Nie mowie tu o lapowce. Bo w duzym stopniu dzieki jego jezdzie awansowalismy do e-ligi. W e-lidze nie bylo juz tak dobrze. Jedni twierdza ze trzeba mu podziekowac, ja natomiast dal bym mu jeszcze jedna szanse. Mimo tego jak bedzie czy bedzie jezdzil w Gorzowie czy bedzie startowal w innym klubie to jest to zawodnik ktory zasluzyl na wielki szacun :-o

kryzys78 

Wysłany: 2008-11-25, 22:17   

Polacy to taki dziwny naród - jak się stoi na głowie to jest wszystko w porządku :) I tak samo sprawa ma się z Matejem Ferjanem. Pamiętam jak rok temu wszyscy go ubustwiali a teraz co niektórzy o tym zapomnieli i plują na niego....
Pamiętacie to???

Miłej nocy

Daylight 
Speedway fan

Wysłany: 2008-11-26, 00:16   

Bo nasz naród już taki niestety jest. ; //.
dla nikogo już nie ma to znaczenia, co Matej zrobił dla Stali.
bo po co to pamiętać. ?
było minęło.?
gdyby Matej sprzedał mecz nie jeździlibyśmy dziś w Ekstralidze !
tylko grzali ławe nadal w pierwszej.
więc zastanówcie się co niektórzy zanim zaczniecie coś pisać.
wiem, że każdy ma prawo do swojego zdania, po to jest forum.
ale nie żeby zaraz go obrażać, i wyzywać. !

Pzdr.

Marek 

Wysłany: 2008-11-26, 10:50   

Daylight napisał/a:
gdyby Matej sprzedał mecz nie jeździlibyśmy dziś w Ekstralidze !

Gdyby babcia miała wąsy ....

Daylight napisał/a:
Bo nasz naród już taki niestety jest. ; //.
dla nikogo już nie ma to znaczenia, co Matej zrobił dla Stali.
bo po co to pamiętać. ?

I Ty uwazasz że zrobił to z miłości ?? Miał płacone i tyle . A co On takiego szczególnego zrobił dla klubu ??? Ze czasami robił punkty ?? jak sie nie myle to jest na kontrakcie zawodowym i za to ma kase .

Tweecioch napisał/a:
że jak Staleczka wygrywa to jesteś wiernym kibicem 'To mój klub' dumnie wypięta pierś itd. a jak zaczyna coś iść nie tak to uciekasz od stadionu, mówisz, że za Stalą nie jesteś i heh no tak w niektórych przypadkach trzeba przerzucić sie na Stilon [bez obrazy] i nękać młodszych kibiców Stali ;].? To moje gratulację jeśli tak ;]

Czyli rozumiem ze chwalić wolno ale krytyka to już przestępstwo ( Ferjana w szczególności ) posłuchaj NIGDY sie od Stali nie odwróciłem i NIGDY nie odwrócę ( mogą być i w II lidze ) a to że Ferjana nie trawie od samego początku to co ? nie wolno mi ?? I nie trzeba się przerzucać na Stilon :lol: jestem kibicem wszystkich sportowców którzy reprezentują moje rodzinne miasto .

spooszan napisał/a:
Szczerze mówiąc nie zdziwiłbym się wcale, jak spełniłoby się proroctwo Fraglesa, że Matej odejdzie do innego klubu e-ligowego. Nie zdziwię się także jak okaże się, że w sezonie 2009 będzie to solidny punkt któregoś zespołu. Obyśmy nie przekonali się o tym na własnej skórze.

a mało to razy tak było że zawodnik odchodzi do innego klubu od Nas i zaczyna punktować ?? Chociaż w przypadku Ferjana jakoś w to nie wierze :-/

POZDRAWIAM

Ps. Bardzo dobra decyzja Pana Komarnickiego o nie przedłużaniu kontraktu z Ferjanem :mrgreen:

Tweecioch 

Wysłany: 2008-11-26, 14:40   

Marek nie chodzi mi o to, że krytykować nie wolno.! Chodzi o to w jaki sposób się to robi. Bo sorry ale szacunek chyba się powinno mieć. Nie mówiłam, że sie obróciłeś od STALECZKI... Chodziło mi o to, że tacy kibice istnieją i tam na końcu kochany był znak zapytania ;]. Jeszcze jedno tam raczej pisałam o Kukiełcie niż o Tobie ;] jakby ktoś był mało spostrzegawczy bo nie chodziło mi o to że krytykuje Ferrego bo krytyka jest normalką... Ale jak on to zrobił. A o Stilonie chodziło mi o ludzi takich którzy po wiernym kibicowaniu Stali 'bo co to nie oni w Staleczce, Stilon be' przerzucają się na Stilon bo Staleczka przegrywa i wołają na odwrót, że Stal jest 'be', i żeby udowodnić, że nie mają już z nią nic wspólnego stają się hymmm 'fanatykami' którzy muszą trochę ponękać młodszych kibiców naszego klubu ;]. Bo taka jest prawda. ;].

MaKSSG 

Wysłany: 2008-11-26, 22:26   

i tweecioch bardzo dobrze mówi
panie Marku masz pan 34 lata więc wydaje mi sie że nie obcuje pan na codzień z młodzieżą w takim stopniu jak ja czy kolega tweecioch. Więc akurat tu to pan racji nie masz bo nie chodziło mu o pana, tylko o głąbów którzy tak robią, tylko dlatego żeby być modnym.
Idź obok mnie, wspierając kiedy upadnę,
mając mnie za wsparcie i brata"

Daylight 
Speedway fan

Wysłany: 2008-11-27, 14:52   

Hmm, małe sprostowanie, kolego MaKSSG.
nie kolega Tweecioch, ale koleżanka. ;]

znam takie osoby, które byly za Stalą.
Stalowcy, prawdziwi.
A jak Stal przegrała, jeden mecz czy dwa, już się oddalali.
Niektórzy też potrafili chodzić na mecze, żeby pooglądać sobie wypadki ; |.
No tak już kibice Stali chyba nie postępują. ?
Przeżucają się na Stilon, bo co ?
bo niby lepsi . ?
później uważają się, jak napisała Tweecioch 'fanatykami' i zapomnieli, że jeszcze nie tak dawno chodzili na Stal. ;]

lukasz 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2008-11-27, 16:58   

Ja tam nie mam nic przeciwko Matejowi... Jeździł u nas 2 lata, przez które zdążyłem polubić tego zawodnika. Jeden z autorów naszego awansu, a ponadto fajnie mówi po polsku :-D Ogólnie jest spoko. Jak dla mnie może być, przecież nie każdy w składzie musi robić te 10 pkt na mecz. kryzys78 przypomniał fajny obrazek... Jakby nie patrzeć to jednak trochę mu zawdzięczamy i wcale tu nie mówię o tym, że nie wziął tej łapówki - postąpił tak jak powinien.

Tweecioch 

Wysłany: 2008-11-27, 20:42   

MaKSSG napisał/a:
panie Marku masz pan 34 lata więc wydaje mi sie że nie obcuje pan na codzień z młodzieżą w takim stopniu jak ja czy kolega tweecioch. Więc akurat tu to pan racji nie masz bo nie chodziło mu o pana, tylko o głąbów którzy tak robią, tylko dlatego żeby być modnym.

Dziękuję za poparcie, ale muszę sprostować co nieco... Jestem nie kolegą, a koleżanką ;].

A propos. Nie chodzi o to czy Stilon jest lepszy czy gorszy tylko chodzi o to jak ludzie postępują.

MaKSSG 

Wysłany: 2008-11-27, 21:05   

wiem już wiem, przepraszam za błąd, bede pamiętał na przyszłość :]

mnie w ogóle zastanawia jak ktoś z olimpijskiej śmie sie naśmiewać z gorzowskiego żużla, przecież to jest tak samo jakby malucha do mercedesa porównywać.
Co do przerzutów to takim ludziom sie w ogóle już nie powinno ufać, skoro nie wiedzą komu kibicować...
Przepraszam adminów za off-topa ale całkiem ciekawy jest temat o przerzutach.
Idź obok mnie, wspierając kiedy upadnę,
mając mnie za wsparcie i brata"

Marek 

Wysłany: 2008-11-27, 22:34   

Cytat:

Spoko rozumiem i tak jest jak piszesz . Mi chodzi o to że co niektórzy za bardzo wychwalają Mateja a zapominają że awans nam zapewniło więcej zawodników , nie będe pisał czy bardziej czy mniej . Każdy zawodnik ma swoich zwolenników jak i przeciwników ;-) POZDRAWIAM

Daylight 
Speedway fan

Wysłany: 2008-11-27, 22:39   

MaKSSG napisał/a:
.. ale całkiem ciekawy jest temat o przerzutach.

zgadzam się. ; ]

Hmm. Jak to jeszcze czasem niektorzy się przerzucą, ze Stali na Stilon, pochodzą troche na mecze, pooglądają, itp itd.
przychodi koniec sezonu, lub nagła zmiana bo większość kolegów na Stali, wracają. ; ]

Stal przerzutom mówi NIE. ; ]

-----
Panowie [b][color=darkred][size=9] i panie
, to nie temat o kibicach... Kolejne nie na temat będą usuwane. Pozdrawiam. [/size][/color][/b]
Ostatnio zmieniony przez Gracku 2008-11-29, 12:34, w całości zmieniany 4 razy  

darkis 

Wysłany: 2008-12-05, 20:37   

Witam

No i z tego co wiadomo Zagar bedzie zawodnikiem Stali w sezonie 2009 , tak wiec prawdopodobnie Matej Ferjan nie znajdzie miejsca w skladzie naszej Staleczki...
Co by nie pisac i mowic zawodnik Matej Ferian zapisze sie na stale w historii Stali ...Tak tak Panowie i Panie...Mozna go nie lubiec, narzekac...ale zrobi to co zrobi i chwala dla niego za to...
Ciekawe gdzie znajdzie prace Matej ...
PS.O co wlasciwie chodzilo w tym konflikcie na lini Ferjan-Zagar???

Odpowiedz do tematu