Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Matej Ferjan
Autor Wiadomość
Gracku 
Nygus

Team: Rickardsson Racing
Wysłany: 2008-11-16, 00:28   

Będzie ostro, w razie potrzeby proszę o ostrzeżenie!

Na początek tytułem wstępu:
Kukielka napisał/a:
NIe wiem co mozna widziec w tym beztalenciu ferjanie. Jezdzi jak lamaga na torze , brak plynosci jazdy , chyba ze fragles sie podnieca jak to super matej otwiera manetke gazu buhaha.

Kukielka napisał/a:
I mowie Stanowcze NIE panience z solara.

Kukielka napisał/a:
Widzadz potecjal w jezdzie ferjana to albo trzeba sie nie znac na zuzlu albo poprostu byc lewym i leciec na jego solar. Otworzcie ludzie do cholery oczy ten zawodnik to na prawde jest beztalencie i tlumaczenia typu ze to 1 sezon w elidze i bla bla bla! Sami z niego robicie ofiare losu ktora jest i tak bez tego.

Kukielka napisał/a:
Jest to zlotowa ktora jezdzi gdzie sie da. To nie jest profesjonalista niestety.

Kukiełka Ty ...! Masz prawo mieć własne zdanie o Ferjanie, ale kategorycznie zabraniam Ci wypisywania tutaj takiego pieprzenia, jakim nas raczysz, traktując o tym zawodniku!
Nie wiem ile masz lat, bo dyskretnie pozwoliłeś sobie to ukryć na forum, ale wypowiadasz się jak smarkacz, który nie ma pojęcia o tym co pisze. Możesz Mateja nie lubić, nie chcieć, nienawidzić, ale jako kibic Stali Gorzów (a chyba za takiego się uważasz) musisz go szanować :!:
I nie pozwolę, żebyś dalej obrażał zawodnika, który (choćbyś tego nie chciał) zapisał się wielkimi literami w historii gorzowskiego speedwaya! Nie będę nawet pisał co mam na myśli, bo każdy prawdziwy kibic Stali o tym wie. Jeśli Ty tego nie wiesz to polecam poczytać nieco o nie tak znowu odległej historii klubu żużlowego z miasta nad Wartą!
Faktycznie na dzień dzisiejszy wygląda na to, że Ferjan ma małe szanse, aby pozostać w Gorzowie na sezon 2009. Ale do ciężkiej cholery dajmy mu odejść w spokoju. Czym sobie chłopak zasłużył na epitety, jakimi go obrzucasz? Słabą postawą w sezonie 2008? To ma być powód? No wybacz...
Powiem więcej! Jeśli Matej odejdzie to już dzisiaj podejmuję się zorganizować akcję podobną do tej, jaką wspólnie zorganizowaliśmy (z Tobą też użytkowniku Kukiełka?) dla Zorra! Tym co Ferjan zrobił dla Stali... dla Gorzowa... dla nas(!) zasłużył sobie na to, żebyśmy go pamiętali, doceniali i szanowali! Więc już dziś deklaruję, że w razie odejścia Mateja z Gorzowa wykładam 100 zł na honorowe pożegnanie go przez kibiców Stali!

Nie pozdrawiam!

Ostatnio zmieniony przez masters 2008-11-16, 10:48, w całości zmieniany 2 razy  

zielu 

Wysłany: 2008-11-16, 01:01   

Gracku - święte słowa! I jeśli Ty masz za to dostać ostrzeżenie, to ja też poproszę!
Mimo tego, iż Matej nie błyszczał w ty sezonie - szacunek mu się należy. Bo to profesjonalista w każdym calu. Za jego postawę poza torem, powinniśmy go na rękach nosić. Bo gdyby nie on, jeździlibyśmy nadal na zapleczu.
A ty Kukielka weź się ogarnij!

MaKSSG 

Wysłany: 2008-11-16, 01:19   

pewnie zapomniał już jak Ferjan w swoim pomarańczowym kombinezonie prowadził nasz klub do wybicia sie z 1 ligi :lol:
Idź obok mnie, wspierając kiedy upadnę,
mając mnie za wsparcie i brata"

Kukielka

Wysłany: 2008-11-16, 10:52   

Popierwsze Gracku NIE musze go szanowac chyba ze ty bedziesz mi to kazal. Po drugie to nie on nas wprowadzil do Elity tylko Niklas i Zoroo.Profesjonalista nie jezdzi w 9 ligach. To ze nie wzial lapowki no sory ale za to na pewno nie bede go nosil na rekach i dziekowal do konca zycia bo kazdy kto ma wieksze poczucie moralnosci tego nie bierze.Gdyby nie mile rozstanie z Ostrowem to szanse ,zeby wzial podzielam na pol na pol. A glownie chodzilo mi w tym co wyzej napisalem ze nie rozumiem jak mozna sie zachywac jego jazda i glownie tym czlowiekiem. Ja nic zlego na mysli nie mialem i daleki jestem od ciezszych epitetow. Ale jedyne z czym mi sie kojarzy Ferjan to niestety opalona buzka. Chodzi mi o to ze na Monbergu wszyscy wieszaliscie psy , ale jesli chodzi o Mateja to chyba jakis zakaz jest chociaz jezdzil slabiej od tego pierwszego. Tyle od siebie na temat Ferjana licze na to ze przyjda lepsi zawodnicy od niego. Pozdrawiam

judoka2-14 

Team: YL
Wysłany: 2008-11-16, 11:06   

Kukielka napisał/a:
zachywac jego jazda i glownie tym czlowiekiem.

przecierz tu nikt sie niezachwyca jego jazda ruzumiem matej niejest zawodnikiem na ekstralige ale niepotrzebnie pisałęs takie cos jak
Gracku napisał/a:
Kukielka napisał/a:
NIe wiem co mozna widziec w tym beztalenciu ferjanie. Jezdzi jak lamaga na torze , brak plynosci jazdy , chyba ze fragles sie podnieca jak to super matej otwiera manetke gazu buhaha.
(sry gracku ze kopiuje z tad ale niechcialo mi sie wracac do poprzedniej strony :-P )..
Mogles npisac ze ci sie niepodoba i tyle a nie krytykujesz* :-x

-----
* A twierdzenie, że się komuś coś nie podoba, to nie jest krytyka?

Prośba do Ciebie, kolego... Przystopuj trochę z tymi postami, bo masz ich już wiele, ale jakby spojrzeć, ile wnoszą do dyskusji, to ich liczba nie byłaby zbyt duża. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Charger 2008-11-16, 12:05, w całości zmieniany 1 raz  

Barti 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2008-11-16, 12:22   

Cytat:
Popierwsze Gracku NIE musze go szanowac chyba ze ty bedziesz mi to kazal. Po drugie to nie on nas wprowadzil do Elity tylko Niklas i Zoroo.Profesjonalista nie jezdzi w 9 ligach. To ze nie wzial lapowki no sory ale za to na pewno nie bede go nosil na rekach i dziekowal do konca zycia bo kazdy kto ma wieksze poczucie moralnosci tego nie bierze.

Dokładnie tak..
Ja również nie mam zamiaru nosić Ferjana za to, że nie wziął łapówki, a to, że weszliśmy do Eligi nie jest tylko jego zasługa, bo prawda jest taka, że jakby nie Ferjan to byłby ktoś inny.

Cytat:
I nie pozwolę, żebyś dalej obrażał zawodnika, który (choćbyś tego nie chciał) zapisał się wielkimi literami w historii gorzowskiego speedwaya!

Zapisał się, bo nie wziął łapówki, tak? :roll:

Cytat:
Tym co Ferjan zrobił dla Stali... dla Gorzowa... dla nas(!) zasłużył sobie na to, żebyśmy go pamiętali, doceniali i szanowali! Więc już dziś deklaruję, że w razie odejścia Mateja z Gorzowa wykładam 100 zł na honorowe pożegnanie go przez kibiców Stali!

Za wielkie słowa.. on nas wprowadził do Eligi? Wprowadził nas jeszcze Monberg, dla którego żadnego pożegnania nie było, bo co? Bo ma gorszą sylwetke od Mateja? NIe, bo Matej miał propozycje z Ostrowa, której nie przyjął :lol: Śmieszne to, że masz wielki szacunek dla zawodnika, między innymi dla tego, że nie sprzedał meczu, co jest naturalne w sportowym duchu fair play!

Cytat:
Jak tak czytam niektóre wasze posty to chyba jednak cieszę się, że Bolo poszedł do Gniezna, gdzie jest uwielbiany. Bo tu, pewnie wielu z was wieszałoby na nim psy... Gdyż byłby pewnie na poziomie Mateja.

Na pewno Bolo by nie jeździł jak c**a, jak miał to w zwyczaju Ferjan, choćby w Zielonej, gdzie zostawiał połowę wolnego toru, tak aby Daobrucki, Walasek czy inny Prostasiewicz mogli spokojnie przejechać...

Szczepa 
Nygus

Wysłany: 2008-11-16, 13:12   

Gracku napisał/a:
Kukiełka Ty ...! Masz prawo mieć własne zdanie o Ferjanie, ale kategorycznie zabraniam Ci wypisywania tutaj takiego pieprzenia, jakim nas raczysz, traktując o tym zawodniku!
Nie wiem ile masz lat, bo dyskretnie pozwoliłeś sobie to ukryć na forum, ale wypowiadasz się jak smarkacz, który nie ma pojęcia o tym co pisze. Możesz Mateja nie lubić, nie chcieć, nienawidzić, ale jako kibic Stali Gorzów (a chyba za takiego się uważasz) musisz go szanować

Gracku jak nazwales goscia? Bo nie wiem czy nie za slabo. Chetnie poprawie.

Ilosc lat tutaj nie ma znaczenia. Takich "kibicow" zwyczajnie trzeba tepic. To sa tego typu ludzie co po przegranym meczu stoja pod siatka nad parkingiem, dra mordy i wyzywaja. Ale jak przyjdzie, aby porozmawiac na argumenty, to zwyczajnie ich im brakuje. Na temat Ferjana kolega napisal wszystko. Matej mial slabszy sezon, ale to nie oznacza ze trzeba go zaraz wyzywac. Nalezy mu sie ogromny szacunek, za to co zrobil przy awansie do e-ligi. I nia mam na mysli tutaj tylko tej lapowki, ale ogolnie jego skuteczna jazde. Zreszta czesto wyzywany na forum Jesper, tez mial zaslugi przy awansie. I nalezy o tym nie zapominac, mimo ze w zakonczonym sezonie gosc potrafil kibicow wyprowadzic z rownowagi swoja jazda. :-) Dobrze sie jednak stalo, ze klub pozegnal sie z nim w zgodzie

_____________________-
A ja mysle, ze przesadzacie z tym wyzywaniem!!Kazdy ma prawo miec swoje zdanie i od tego jest forum, zeby je wyrazic!!
Ostatnio zmieniony przez masters 2008-11-16, 22:42, w całości zmieniany 1 raz  

boberGW 

Wysłany: 2008-11-16, 13:26   

Kukielka napisał/a:
Po drugie to nie on nas wprowadzil do Elity tylko Niklas i Zoroo.

O to bardzo ciekawe. To, że Niklas błysnął w jednym meczu nie robi z niego ojca awansu. Ferjan błyszczał wtedy cały sezon i głównie dzieki niemu, Monbergowi, Zorrowi, a nawet Pawłowi weszlismy do ekstraligi. Drużyna dobrą całosezonową jazdą weszła do ekstraligi i nikt w pojedynke nas tam nie wprowadzał.
Kukielka napisał/a:
To ze nie wzial lapowki no sory ale za to na pewno nie bede go nosil na rekach

Mi się wydaje, że bardziej niż o łapówkę chodziło o jego dobrą jazdę. O poświęcenie dla klubu. A to, że nie tylko nie wziął łapówki ale jeszcze zgłosił to odpowiednim władzom stawia go w bardzo dobrym świetle.

Co do składu to uwazam, że przyjdzie trzezch z czwórki Antonio, Zegar, Ruud i Okoń. I są to chyba najlepsze z możliwych wzmocnień. Dają sznasę na walkę o 4, ale też może się skończyć tak jak w zeszłym roku. Ja najbardziej z nich wszystkich chcaiłbym Linbaecka, bo jestem pewnie, że w tym sezonie błyśnie formą.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Kukielka

Wysłany: 2008-11-16, 13:37   

Jak chcesz to mozemy startowac na argumenty ktore skonczylyby ci sie na tym co napisales. A po pierwsze go nie wyzwalem tylko nazwalem styl jego jazdy i do tego stwierdzilem fakt , ze jest solarem ale jak ktos ma kompleksy z zycia tak jak gracku albo ty szczepa no to mowi sie trudno. Nigdy nie bylem zwolenikiem tego zawodnika nigdy mi sie nie podobala jego jazda a w najwazniejszych meczach pojechal slabo. I gdyby nie ten przeblysk Niklasa, Bober to bys psioczyl na Ferjana do teraz. Szacunek to ja moge miec do Bola ale na pewno nie do Ferjana z ktorego robicie gorzowianina na sil.e i jakie to on ma zaslugi dla naszego klubu.

Gracku 
Nygus

Team: Rickardsson Racing
Wysłany: 2008-11-16, 13:44   

Ponieważ w wątku Stal Gorzów 2009 zagotowało się o Mateju Ferjanie i kolejne posty odnoszą się do tego zawodnika, to czas, aby założyć odpowiedni temat.

Pozwoliłem sobie przenieść kilka postów, aby nie zatracić sensu dyskusji.

Kukielka napisał/a:
A po pierwsze go nie wyzwalem tylko nazwalem styl jego jazdy i do tego stwierdzilem fakt , ze jest solarem

Samo stwierdzenie "solar" jest ewidentnie obraźliwe. Co my tam jeszcze mieliśmy? A no np. złotówa (sic!), łamaga, panienka, etc.
Co miałeś wobec tego na myśli, jeśli nie celową obrazę zawodnika?!

A wyliczanie kompleksów mi i Szczepie z uwagi na to, że sprzeciwiamy się Twojemu stylowi (a właściwie jego braku) kibicowanie, świadczy wyłącznie o Tobie.

Nie będę Cię przekonywał jakie zasługi dla Stali Gorzów ma osoba Mateja Ferjana, bo jesteś zbyt ograniczony, aby to pojąć.

Natomiast...
Kukielka napisał/a:
Jak chcesz to mozemy startowac na argumenty ktore skonczylyby ci sie na tym co napisales.

Kukielka napisał/a:
a w najwazniejszych meczach pojechal slabo.

No to ja wyciągam argumenty:

Drugi mecz finałowy:
Stal - KMO
9. Matej Ferjan - 8 (0,1,1,3,3)

Trzeci mecz finałowy:
Stal - KMO
9.Matej Ferjan - 10+2 (2*,1,3,3,1*)

Kukielka napisał/a:
to nie on nas wprowadzil do Elity tylko Niklas i Zoroo

Kukielka napisał/a:
I gdyby nie ten przeblysk Niklasa, Bober to bys psioczyl na Ferjana do teraz.

Nikt z nas nie odbiera zasług w awansie ani Niklasowi, ani Jesperowi, ani Magnusowi! BO każdy z nich pomógł w awansie.
Ty natomiast na siłę próbujesz odebrać Ferjanowi jego udział w tym sukcesie. Zrób rachunek sumienia i zastanów się co Ty wypisujesz, bo błaźnisz się na publicznym forum, które jest czytane nie tylko przez ludzi o zbliżonym do Ciebie poziomie. :idea:

boberGW 

Wysłany: 2008-11-16, 14:10   

Kukielka napisał/a:
I gdyby nie ten przeblysk Niklasa, Bober to bys psioczyl na Ferjana do teraz.

Nie psioczyłbym, bo w przeciwieństwie do ciebie nie obrażam zawodników mojej drużyny. Kibic jest od tego, żeby wspierać swoich zawodników w dobrych i złych chwilach, bo to pomaga im często stanąć na nogi, w przeciwieństwie do wyzwisk i gwizdów. Krytyka jest potrzebna ale konstruktywna.
Piszesz, że gdyby nie ten przebłysk Niklasa to psioczyłbym na Ferjana? Ja twierdze, że gdyby nie przebłysk Niklasa i dobra jazda całej druzyny w sezonie 2007 ciebie w ogóle by pewnie na tym forum nie było.
Łatwo jest kibicować jak są sukcesy, trudniej jest być z drużyną, gdy ich nie ma.

PROFESOR 

Wysłany: 2008-11-16, 14:57   

Moim zdaniem Ferian to zawodnik o sporym potencjale. Pokazał nawet w nielicznych meczach ekstraligowych. Jednak na potepienie zasługuje jego polityka zawodowa. To w ilu ligach uczesniczy przyprawia o zawrót głowy. Niestety nie nadaje sie na ekstralige na dzień dzisiejszy.
Rozumiem że to sport zawodowy i trzeba zarabiać, ale tylu lig co ferry to chyba nikt nie miał. I jaki tego wynik - słabiutki. Co za dużo to niezdrowo. Niestety sam Ferry do tego nie dojrzał i nie zapowiada sie na zmiany. Bedzie mocnym punktem drożyny pierwszoligowej. I tego mu życze

musial10 

Wysłany: 2008-11-16, 15:00   

Witam wszystkich forumowiczów i kibiców STALI!

Brawo BoberGW :!: Mam nadzieję,że to zamknie usta kukiełce i skończy tę farsę.

Kukiełka napisał:
Cytat:
Chodzi mi o to ze na Monbergu wszyscy wieszaliscie psy , ale jesli chodzi o Mateja to chyba jakis zakaz jest chociaz jezdzil slabiej od tego pierwszego

Jesper był w tym sezonie słabszym punktem niż Ferjan,to jest fakt.Przyznam się, ,,wieszałem psy" na Monbergu i straciłem nadzieję na jego lepszą jazdę,ale nigdy nie wyzywałem go od panienek itp. Nikt nie ma prawa nikogo tak nazywać i powinieneś o tym wiedzieć :!:
Matej jeśli odejdzie to zasługuje na godne pożegnanie od nas kibiców

olcia123 

Wysłany: 2008-11-16, 15:09   

Gracku napisał/a:

Drugi mecz finałowy:
Stal - KMO
9. Matej Ferjan - 8 (0,1,1,3,3)

Trzeci mecz finałowy:
Stal - KMO
9.Matej Ferjan - 10+2 (2*,1,3,3,1*)

Zapomniałeś napisac że Matej byl wtedy po ciezkiej kontuzji ręki co bardzo utrudnia jazdę zazwyczaj Matej robił po 12- 15 pkt nie licząc wpadki w Lublinie...
Pozatym przypominam że Matej miał najlepszą srednią w stali (2007) i drugą w całej I LIDZE na starej stronce było to w statystykach

Matej ma teraz duże doświadczenia po pierwszym cięzkim sezonie w e - lidze i sądzę że byl by o wiele lepszy niż zarozumiały Zagar który będzie znacznie gorszy od Ferjana w nowym sezonie, nie muszę pisać ze Fery nie jest drogi a pokazał w Zlata Pribla że jest w stanie wygrywać z najlepszymi !

Prawda jest taka że Ferjan jest już Gorzowski mieszka pod Gorzowem ma dziewczynę gorzowianke i małego Gorzowianinka, a sprowadzanie Zagara co pokaże rok później wszystkim fucketa a będzie mial o 2 setne lepsza średnią niż "Ferry" który jest tańszy, i bardziej zrównoważony i bardziej przywiązany do Gorzowa zna Polski i słowo "Derby".

Ferjan jest lepszym rozwiązaniem od Zagara !!!!!!!!!
Nie rozwalajmy trzonu zespołu ![/b]

Barti 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2008-11-16, 15:25   

Cytat:
zna Polski i słowo "Derby"

Było widać jak dobrze je zna na swoim torze, przy swoich kibicach, 'gorzowianin' Matej Ferjan (0,0,-,2,0)..

adagio

Wysłany: 2008-11-16, 16:12   

Dla mnie Ferjan niestety jeździł zbyt bojaźliwie, żeby dostać kolejną szanse. Możliwości może ma duże, ale za sam styl (nie tylko na torze), samą jazdę w ekstralidze myślę nie byłbym zbyt skłonny ku słoweńcowi. Można dyskutować, że to jego pierwszy sezon w ekstralidze itd... Ale to spore ryzyko podpisywać znowu z nim kontrakt (chyba ze na warunkach rezerwowego )

Można dywagować, że to jego pierwszy sezon w gronie najlepszych. Mozna podac przyklad Jędrzejaka, który trafił do Wrocławia ze średnia biegową 1 ligi nie przekraczajaca chyba 2.000. Teraz potrafi objechac niejednego Golloba ; )
Ale do tego potrzeba szkoleniowca z prawdziwego zdarzenia.
Ogór jednak tez nie bał się, robił postępy bo był troszke ambitniejszy ? W przypadku ferego może być róznie... Dlatego wybrałbym zawodnika który jest w pierwszej 25 zawoidników eligi, niż tego co ledwo zamyka tą drugą 25-tke. Czyli jak dla mnie MATEJ ZAGAR.

A tak na marginesie to nie wiem co sie z nim stalo, przeciez chyba w ktoryms sezonie w GP startował, w elidze jezdzil. Cofnal sie?

Kukielka

Wysłany: 2008-11-16, 16:27   

Widze ze na forum panuje wrecz kultura z Indi a pan Ferjan to jest krowa:) No wybaczcie ale od tego jest forum zeby mowic rowniez o krytyce i to jest moje SUBIEKTYWNE wrazenia. Czy ja cie gracku wyzywam>?? Widac po tym jaki ty prezentujesz poziom. O moj poziom sie nie mart bo jest wyzyszy od twojego. Bober kiedy ty juz srales w pieluchy to ja bylem na stadionie i krzyczalem i bylem ze stala na dobre i na zle. Teraz ze swoja Firma wspieramy Gorzowksi Zuzel i nie sa to male pieniadze. Ja wymagam od zawodnika profesjonalizmu jak juz jestesmy w tej elicie a nie amatorstwa.Jesper mial troche wiecej tych przeblyskow niz ten pan ze SLOWENI. A zlotowa nie jest, to ze sie sciga wszedzie o tym nie swiadczy.

boberGW 

Wysłany: 2008-11-16, 17:01   

Kukielka napisał/a:
Bober kiedy ty juz srales w pieluchy to ja bylem na stadionie

Ton twoich wypowiedzi wskazuje na to, że ty nadal srasz w pieluchy, ale skoro jesteś już w podeszłym wieku (albo poprostu starszy ode mnie) to jeszcze gorzej.
Kukielka napisał/a:
i krzyczalem i bylem ze stala na dobre i na zle.

I to się chwali.
Kukielka napisał/a:
Teraz ze swoja Firma wspieramy Gorzowksi Zuzel

Też wspieram ten klub, jak każdy kibic który kupuje karnet, czy nawet bilet. To, że ktoś jest sponsorem nie daje mu prawa do obrażania zawodników. Poza tym ty go wspierasz, czy twoja firma? Właścicielem jesteś? Bo jak nie to wspierasz go w taki sposób jak każdy inny kibic, chodząc na mecze.
Kukielka napisał/a:
Widze ze na forum panuje wrecz kultura z Indi a pan Ferjan to jest krowa:) No wybaczcie ale od tego jest forum zeby mowic rowniez o krytyce i to jest moje SUBIEKTYWNE wrazenia.

Jednak moim również subiektywnym zdaniem twoje wypowiedzi mineły się z krytyką. Zacząłeś obrażać nie tylko Mateja, ale i innych forumowiczów. Ja tez jestem zdania, że sezon Ferjanowi nie wyszedl, ale jego zasługi trzeba uznać, a nie pisać że jest beztalenciem. Starał się i na pewno jest profesjonalistą. Założył bazę pod Gorzowem, a to, że mu nie szło, życie tak bywa.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

`beatuń. 

Wysłany: 2008-11-16, 19:53   

Jestem zdania,aby dać Ferjanowi jeszcze szansę.
Owszem,sezonu to on nie miał najlepszego,ale
zdarza się. Tak więc może dać mu jeszcze szansę
i myślę,że kolejny sezon w jego wykonaniu będzie o wiele lepszy ; ]

kssg 

Wysłany: 2008-11-16, 20:18   

pytanie jest takie czy Ferjan chce zostac i walczyc z Ruudem czy Okoniewskim o miejsce w składzi mi sie wydaje ze Ferjana juz w stali nie ma ale zycze mu wszystkiego najlepsze i dalszych sukcesów bo naprawde go lubie i szanuje za to co zrobił dla Stali dla tego nie rozumie braku szacunku dla niego przez niektórych forumowiczów

Ponury_zniwiarz 
Piotr Rubik

Team: Exide
Wysłany: 2008-11-18, 08:26   

Czemu moj post zostal skasowany?

Poza slusznym czepialnictwa chamstwa moderatorow, post byl merytoryczny....

Marek 

Wysłany: 2008-11-18, 09:18   

Witam

Panowie jednego nie rozumiem :-/ po sezonie co drugi forumowicz pisze kogo trzeba wymienic i prawie każdy wymienia Ferjan-Monberg i BRAWO . Ale z tego co widzę to zawiązał się komitet obrony Mateja :lol: Każdy ma prawo lubić innego zawodnika , mam nadzieję że nasz prezes da szansę startów Matejowi .... w pierwszej lidze :-P gościu się nie nadaje na E-ligę i tyle mam gdzieś to że on mieszka pod gorzowem . Paweł był z samego Gorzowa i jakoś nie jeździł :evil: A to że nie wziął łapówki to co :?: Medal mu damy ? a może nie wziął bo trochę za mało dawali ?? mniejsza z tym . Jeśli Stal ma w nastepnym sezonie walczyć o coś więcej to takich zawodników jak J.B.Monberg i M.Ferjan trzeba oddać do innych klubów . I nie piszcie że zapisał się wielkimi literami w historii Stali bo to jest normalnie śmieszne :-?
Zapisał to się Świst, Jancarz . Pozdrawiam

FERJANOWI - STANOWCZE NIE :!: :!:

Agitator 

Wysłany: 2008-11-18, 09:25   

Oczywiście, że Ferjan się nie nadaje na żużlowca, co najwyżej na kolarza. Jeżeli po jednym z biegów przegranym 1:5 płacze do kamery że go Kościecha "wywiózł", to nie wiem co on jeszcze robi w tym sporcie. Są przecież szachy :), brydż, curling, kolarstwo, pływanie synchroniczne, slalom gigant, skoki narciarskie ...

Podobnie było jak dostał 1:5 z parą zielonogórską, czym przyczynił się do historycznego, bo pierwszego od 17 lat tak znaczącego osiągnięcia:

Dwa razy wpieprz i trzy oczka niżej w tabeli :)

Ruudy i Zagary nie będą wcale lepsze. Będzie jak z tym stryjkiem, siekierką i kijkiem.

Ponury_zniwiarz 
Piotr Rubik

Team: Exide
Wysłany: 2008-11-18, 10:40   

Marek napisał/a:
Witam

Zapisał to się Świst, Jancarz . Pozdrawiam

I Cegielski.

darkis 

Wysłany: 2008-11-18, 19:44   

Powiem tak moim zdaniem lepiej bedzie dla samego Mateja jak poszuka sobie klubu w I lidze, bedzie trzaskal punkty w wiekszej ilosci niz w Elidze, ale....

Prawda jest taka, gdyby Matej wtedy poszedl na uklad z Ostrowem , zapewne nie tak by sie potoczyly losy gorzowiego speedwaya, ....Moglibysmy zapomniec o takim stadionie....
No ale laska kibica na pstrym koniu jezdzi...

Jak zawodnik wygrywa i robi punkty to jest wspanialy cudowny kochany...A jak nie idzie to wywalic na zbity ryj wyzwac i naublizac...

To tak jak z kibicami , druzyna wygrywa, mnustwo zadowolonych kibicow tak mocno kochajacych i utozsamiajacych sie z kochana druzyna...(widac to takze na forum)..zas jak druzyna przegrywa..to jest be, niedobrze, bo same staruchy, armia zaciezna...
Tak sam z Matejem, jak juz napisalem ..Moze nie nadaje sie na Elige, ale do cholery nie piszcie takich rzeczy

Kukielka napisał/a:

Kukielka napisał/a:
Jest to zlotowa ktora jezdzi gdzie sie da. To nie jest profesjonalista niestety.

ITD....

Odpowiedz do tematu