Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Don Lucas
2009-11-15, 17:31
Info o ostrzeżeniach i banach
Autor Wiadomość
masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2009-10-05, 18:52   

Nick: Aleksandra90
Kara: 2 ostrzezenia
Powod: Bluzgi i cytowanie bzdur z komentarzy na SF.

Wojtek 

Wysłany: 2009-10-08, 20:58   

Czekam na wyjaśnienie od 'moderatora' mastersa, za co dostałem ostrzeżenie. Jako 'powód' na pm mi przyszło 'za suchara'. Gdzie był suchar? W "sucharboxie'. I uprzedzę Cię na starcie, to nie jest, żaden powód więc uargumentuj mi dokładnie za co ; >

Skasuj mi to i się nie ośmieszaj ; >

Naucz się grać w pokera dzięki strategiom zawartym w artykułach i zgarnij 50$ bonusu od PokerStrategy bez wpłacania nawet złotówki!
Pytania? Pisz na GaduGadu:7513595

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2009-10-08, 21:16   

sucharbox napisał/a:
[Dzisiaj 21:36] Wojtek: Jason Crump w Ostrowie, Info 100% KMO!

Wlasnie za to!!Nastepnych tez to czeka!!

Wojtek 

Wysłany: 2009-10-08, 21:39   

Już od dawna ja i parę innych osób twierdzi, że nie do końca odnajdujesz się w roli moderatora, może czas na emeryturę? Zachowujesz się jak osoba, która nigdy się nie wietrzy przed internetem =D

Na szczęście nie jesteś jednoosobową władzą na tym forum. Mam nadzieję, że inni moderatorzy skończą tą farsę, zakończą tą całą sprawę i zdejmą mi to ostrzeżenie ;-D

Don Lucas: Nikt Ci tego ostrzeżenia nie zdejmie, będziesz miał nauczkę na przyszłość, aby nie traktować forum i innych jego elementów jak śmietnika. Wróć do tego poziomu, który reprezentowałeś sobą kiedyś. Pozdrawiam.

Naucz się grać w pokera dzięki strategiom zawartym w artykułach i zgarnij 50$ bonusu od PokerStrategy bez wpłacania nawet złotówki!
Ostatnio zmieniony przez Don Lucas 2009-10-08, 23:36, w całości zmieniany 1 raz  

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2009-10-08, 21:55   

Pare, to pewnie Ty i przeczus ?? :-) Czyli tak, jak od dawna podejrzewalem, jestescie para?? ;-)
A wietrze sie, na spacerze...Wam tez zalecam, wyjscia z domu, przynajmniej raz w tygodniu. ;-)
A jednoosabowa, pewnie, ze nie!Zaglada tutaj jeszcze Lucasss i spooszan...moze Iman?!Pisz do nich!! :-D

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-10-08, 23:19   

Nick: masters
Kara: ostrzeżenie
Powód: Obrażanie i prowokowanie innego użytkownika forum - przeczusia

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2009-10-08, 23:27   

Nick: marjano82
Powód: Chamskie zachowanie w temacie "Paweł Hlib"

lomboNET 

Wysłany: 2009-10-09, 00:01   

Wojtek napisał/a:
Już od dawna ja i parę innych osób twierdzi, że nie do końca odnajdujesz się w roli moderatora

To może niech "parę innych osób" się wypowie?

Wojtek napisał/a:
Mam nadzieję, że inni moderatorzy skończą tą farsę, zakończą tą całą sprawę i zdejmą mi to ostrzeżenie

Póki co inni moderatorzy zastanawiają się czy skończyć tą farsę i zdjąć Cię z forum. Więc radzę zejść trochę z tonu. Tak dla własnego dobra.

Pozdrawiam!

Wojtek 

Wysłany: 2009-10-09, 13:26   

Na wstępie - zejść z tonu nie zamierzam, bo de facto nie mam nawet z czego schodzić, cały czas utrzymuję ten sam poziom, niektórzy natomiast powinni się zastanowić czy nie są zbyt nadgorliwi. Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.

Nie będę się cisnął o jedno ostrzeżenie, bo to nie ma sensu, ale się zastanówcie co Wy w ogóle robicie. Sami stworzyliście ten cyrk i niedługo sami się będziecie w nim bawić. Tu już nie chodzi o ostrzeżenie, tylko o sam fakt, że coś takiego miało miejsce.

Śmietnik na forum? Ten wpis był w shoutboxie, zwanym również 'sucharboxem'. Od tego jest ten element, który traktuje się z przymrużeniem oka lub też do wysyłania krótkich informacji. Na naszym forum ma zastosowanie do luźnych pogadanek.

Do lomboNET: zastosować można odbitkę: inni moderatorzy czyli kto? Ty i masters ? ;-D Hipokryta ;s Sobie zdejmuj z forum jak znajdziesz na to jakiś punkt. (patrz podpis Pao)

Dodatkowo punkt w regulaminie na to dajcie, samowolka w rządzeniu? I widzę, że wróciliśmy do stanu, gdzie jeden rządzący drugiego kryje i nikt o niczym nie słyszał. A broń Boże, żeby ktokolwiek miał odwagę mieć inne zdanie! W sumie liczyłem, że reszta moderatorów podejdzie do tego inaczej, a niżeli przyklepywanie swojego.

Dalej uważam, że to czysta farsa, wpis dodany odnośnie ostatnich wydarzeń - spadek KMO do 2 ligi w kontekście przedsezonowych zapowiedzi kibiców z Ostrowa, którzy twierdzili, że Crump jak i cały Atlas niedługo będzie w/w mieście. Więc nie traktował bym tego Lucas jako zwykłe zaśmiecanie, czysta ironia, z która niejednokrotnie się napotykałeś w swoim życiu.

Dodatkowo to jest oficjalne forum klubu Stal Gorzów, a nie nieoficjalne ścierwo własnej produkcji, na którym można robić co się chce.

EDIT:

Dodatkowo teraz wyłapane, cytat jednego z moderatorów:
Cytat:
Zastanawia mnie tylko co go skłania do traktowania suchara jak sportowych faktów??

Powód ostrzeżenia:
Cytat:
za suchara

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-10-09, 19:38   

Na wstępie chcę zaznaczyć, iż nie jestem niczyim adwokatem ani nie zamierzam opowiadać się po żadnej ze stron. Moje prywatne zdanie na ten temat nie jest w tym momencie istotne. Mam tylko jedno pytanie: wpis Wojtka na sucharze był niczym w porównaniu do pierdół jakie wielokrotnie się na nim wypisywało/wypisuje. Dlaczego ostrzeżenie dostaje jeden użytkownik (w tym przypadku Wojtek), podczas gdy wcześniej takie incydenty przechodziły bez echa? Nagle jeden moderator postanowił, że wlepi za to ostrzeżenie? Panowie, bez jaj :lol: Albo przestrzegamy pewnych zasad ZAWSZE albo WCALE. Tyle w temacie.

Nie róbmy z forum nie wiadomo czego. Nic się przecież nikomu nie stanie od głupiego wpisu na sucharze. Zresztą chyba od tego właśnie jest, aby takie rzeczy nie pojawiały się w postach na forum. A jeśli ktoś już naprawdę da popis 'umiejętności', to chyba sam wystawia sobie w ten sposób świadectwo, prawda?

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2009-10-11, 14:50   

Nick: Aleksandra90, jarek84, Michał Glasgow, PatrykCR9, AdrianP, Anonimowa, Mirekgw
Kara: BAN
Powód: Kolejne konto użytkownika znanego jako: seba90

PS. Dawny Seba90 bardzo często zakłada kilka kont w odstępie kilkuminutowym, poza tym coraz częściej podaje się za kobietę (może jakieś problemy z akceptacją własnej płci :?: :mrgreen: ) Klasyczny przykład jego sposobu pisania i zachowania - Aleksandra90.

Poza tym Anonimowa i AdrianP oraz kilka innych nicków, mimo że są zalogowani kilka miesięcy temu ich stan wskaźnika liczby postów brzmi: ZERO :!: :!: :!:
Ostatnio zmieniony przez Don Lucas 2009-10-11, 15:33, w całości zmieniany 3 razy  

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2009-10-11, 15:02   

Nick: marek87, michal1999333, A. , dodoola, troszku, kubuspmc, KwasKSSG
Kara: BAN
Powod: Z tego samego powodu, co post wyzej.

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-10-12, 21:12   

To, ze ktos ma licznik postow 0 nie znaczy, ze powinien dostac ostrzezenie czy bana.

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-10-20, 10:00   

Nick: Andre
Kara: Ostrzeżenie
Powód: Używanie brzydkiego słownictwa na sucharze.

masters napisał/a:
sucharbox napisał/a:
[Dzisiaj 21:36] Wojtek: Jason Crump w Ostrowie, Info 100% KMO!

Wlasnie za to!!Nastepnych tez to czeka!!

Moim zdaniem rozpędziłeś się troszeczkę. Suchar właśnie po to jest, aby wpisywać różne rzeczy (w granicach przyzwoitości oczywiście), bardziej na luzie. Dlatego myślę, że ostrzeżenie zupełnie niepotrzebne.

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-20, 12:05   

Blokers a czy wysyp pokemonow ostatnio na forum cie nie razi??
Masters przynajmniej podjal jakies kroki zeby ograniczyc wypisywanie totalnych bzdur na forum a niestety zostal za to pojechany i teraz mamy to co mamy

od czasu jak w drodze jest potomek to powiedzialem sobie ze nie bede zbytnio bluzgal wiec powstrzymuje sie od komentowania tego co widze
a z drugiej strony to juz nie wiem czy smiac sie czy plakac takie betony leca co chwile a nikt z modow /poza mastersem czasami/ nie reaguje.. przykre to..

Iman 
Nygus

Wysłany: 2009-10-20, 14:47   

Uwaga do moderatorow - nie ma czegos takiego jak 6 ostrzezen na raz. Maksymalna ilosc to 3 ostrzezenia, ktore blokuja mozliwosc pisania na forum.

spooszan 
blokers

Wysłany: 2009-10-20, 23:35   

Cytat:
Blokers a czy wysyp pokemonow ostatnio na forum cie nie razi??

Wiesz dobrze, że tak.
Grzesiek napisał/a:
Masters przynajmniej podjal jakies kroki zeby ograniczyc wypisywanie totalnych bzdur na forum

... i chwała Mu za to.
Grzesiek napisał/a:
niestety zostal za to pojechany

Mi chodzi o tą jedną konkretną sytuację. Moim zdaniem ostrzeżenie dane niepotrzebnie.

Iman napisał/a:
nie ma czegos takiego jak 6 ostrzezen na raz.

Iman WHY :!: :?: :-P

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2009-10-21, 00:09   

Iman napisał/a:
nie ma czegos takiego jak 6 ostrzezen na raz.

Oczywiście, że nie. 2x3 punkty :mrgreen:

Iman, gdyby była opcja ban automatyczny, to uwierz, że nikt z nas by się w "double 3warn" nie bawił ;-)

Nie każdy użytkownik forum zasługuje na to by być "czytelnikiem" :idea:

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-21, 07:38   

Don Lucas napisał/a:
2x3 punkty
i mandat 500zl. ;-)

spooszan napisał/a:
Mi chodzi o tą jedną konkretną sytuację.

a moim zdaniem pokemony i tak nie zrozumieja i beda jechac dalej mastersa jaki to on niesprawiedliwy
a fakt jest taki ze w co niektorych przypadkach to nie powinno sie skonczyc tylko na ostrzezeniu
co niektorzy powinni realnie odpowiadac za swoje slowa..
pzdr

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2009-10-21, 09:29   

Jako ze o mnie, wiec tez sie odezwe :-)
Dzieki, Grzesiek, za poparcie!! :-) I ze nie "bales" sie ataku pokemonow! :-)

Grzesiek napisał/a:
a moim zdaniem pokemony i tak nie zrozumieja i beda jechac dalej

Wiesz, wyroslem z przejmowania sie, a jechac to sobie moga, pod koldra, ogladajac zmietolona, kolorowa gazetke, ze skapo ubranymi panienkami. ;-)

Iman 
Nygus

Wysłany: 2009-10-21, 11:07   

Cytat:
Iman WHY

Bo pozniej banujecie niby "Sebe" a okazuje sie ze to nie on i jest problem. :-/

Cytat:
Nie każdy użytkownik forum zasługuje na to by być "czytelnikiem"

Juz lepiej niech bedzie czytelnikiem niz zaklada sobie 100 kont. Zreszta im wiecej czytelnikow tym lepiej, a nam to nie przeszkadza.

lomboNET 

Wysłany: 2009-10-21, 22:09   

Dla mnie pomyłką jest, że jedni moderatorzy mają jedne zdanie a inni inne i zamiast trzymać wspólny front - sprzeczając się publicznie sami sobie szkodzicie.

Nie wiem też dlaczego odebrano mi dostęp do panelu administracyjnego (pewnie za to, że jestem na obu forach). Na starym (lepszym) forum dobrą opcją był zamknięty dział gdzie mody prały brudy między sobą a potem działały jak należy.

Don Lucas: BRAWO Lombo za ten post!!!!!!!
Ostatnio zmieniony przez Don Lucas 2009-10-21, 22:16, w całości zmieniany 1 raz  

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2009-10-21, 22:15   

Pisalem, Lombo, juz do adminow o ten ukryty dzial, jednak otrzymalem odpowiedz, ze sie nie da, bo cos tam cos tam :-/
A teraz jedni zamykaja tematy, drudzy otwieraja, bez porozumienia sie z innymi (vide watek o Stali 2010) i tak ze wszystkim!
Wolna amerykanka, nikt nic tak naprawde nie kontroluje, zero porozumienia...
Aaaaa...Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin!!!!! :-)

lomboNET 

Wysłany: 2009-10-23, 11:21   

masters napisał/a:
sie nie da, bo cos tam cos tam

Bo może ktoś nie umie tego zrobić. Innego wytłumaczenia nie widzę.
A swoją drogą przeraża mnie taki brak wyobraźni. To jest jak w rodzinie - jeśli rodzice mają rozbieżne zdania to nigdy dobrze nie wychowają dziecka. Jak jeden mod czegoś zabroni to olewka bo inny pozwoli.

P.S. Dzięki 8-)

spooszan 
blokers

Wysłany: 2009-10-26, 06:35   

Nick: maximus
Powód: prowokowanie na sucharze

Nick: Riki, ZasraneGniazdo
Powód: Używanie brzydkiego słownictwa, Obrażanie innych.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi