Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Don Lucas
2009-11-15, 17:31
Info o ostrzeżeniach i banach
Autor Wiadomość
Charger 

Team: Sonadores
Wysłany: 2009-10-26, 21:03   

Nick: FALUBAZKING
Kara: 3x ostrzeżenie
Powód: Bluzgi.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-10-26, 23:39   

Nick: Jaro
Kara: ostrzeżenie
Powód: Napinka i prowokacje

Riki 

Wysłany: 2009-10-27, 23:20   

Te spooszan chyba cos Ci si epomylilo bo dostalem ostrzezenie za nic :P Takze prosilbym o usuniecie tego ostrzezenia bo nie przypominam sobie zebym kogos obrazal lub uzywal wulgaryzmow.

Pozdro 8-)

Blokers:
Te Riki nic mi się nie pomyliło i ostrzeżenie dostałeś jak najbardziej słusznie. Post usunięty więc nie ma teraz możliwości, aby Ci go pokazać, ale kilku użytkowników także zareagowało na Twój wpis (jeden tak gwałtownie, że też mu się dostało ostrzeżenie ;-) )
Proponuję poćwiczyć pamięć.

Również pozdrawiam :-)
Ostatnio zmieniony przez spooszan 2009-10-28, 18:09, w całości zmieniany 1 raz  

Riki 

Wysłany: 2009-10-29, 17:54   

Haha nie no dobre dobre na bank mam cos z pamieca :F
Powtarzam kolejny raz ze zadnego posta ktory moglby chociaz oscylowac w granicach ostrzezenia nie napisalem !
Na forum za czesto nie pisze takze dokladnie pamietam swoje ostatnie wypowiedzi.
Prosze mi podac dokladniej o jaka wypowiedz chodzi bo zaszlo tutaj najprawdopodobniej jakies nieporozumienie...
Moze bana tez mozna dostac przypadkiem? Troche to glupie jest ze wchodze sobie na forum i wyswietla mi info ze mam ostrzezenie za cos czego nie zrobilem i nie jest dokladnie podane o jaki temat i post chodzi.

Zadam wyjasnien :-P

PS. Zawsze staram sie pisac jakies dluzsze rzeczowe posty na temat i dostaje za to ostrzezenie... :-|

Blokers:
Bardzo się cieszę, że starasz się pisać rzeczowe posty. W końcu wszystkim nam chodzi o to, aby to forum trzymało wysoki poziom.
Ostrzeżenie dostałeś, za posta w temacie: falubaz. Bardzo źle się tam wypowiedziałeś na czyiś temat (wybacz, ale już nie pamiętam dokładnie o kogo chodziło). Kilku użytkowników nawet zwróciło uwagę na Twoją wypowiedź. Między innymi Użytkownik: zasrane gniazdo. Jego post wysłany: 2009-10-26 o godz. 10:11 dotyczył właśnie twojej wypowiedzi. Ponieważ, również go zbulwersowała Twoja wypowiedź i poniosła złość, również dostał ostrzeżenie. Tak więc jeszcze powinieneś Mu browara postawić za to :-P
Mam nadzieję, że ta wypowiedź rozwiała już Twoje wątpliwości. Dalsza korespondencja na PW
Ostatnio zmieniony przez spooszan 2009-10-30, 23:32, w całości zmieniany 1 raz  

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-11-06, 09:03   

Informacja dla wszystkich odnośnie usuwanych postów. Jeżeli kasujemy czyjegoś posta to dostajecie jego kopię na maila. Tak więc najpierw sprawdźcie swoją skrzynkę pocztową, przeczytajcie swoje "dzieło" a dopiero później możecie się odwoływać od decyzji. ;-)
Mam nadzieje, że nikomu z was się to nie przytrafi, ale piszę na zapas ;-)
Ostatnio zmieniony przez spooszan 2009-11-07, 10:54, w całości zmieniany 1 raz  

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-11-06, 15:34   

Nick: paraz
Kara: 1x ostrzeżenie
Powód: Informacja o przejsciu Plecha do Stali Gorzow

lomboNET 

Wysłany: 2009-11-06, 23:12   

Nick: eros1200
Kara: 3x ostrzeżenie
Powód: wulgarne obrażanie zawodnika.

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2009-11-07, 07:21   

Nick: cuba33
Kara: ostrzeżenie
Powód: wulgarność

Charger 

Team: Sonadores
Wysłany: 2009-11-08, 23:28   

Nick: stalowy27
Kara: Ostrzeżenie x2
Powód: kolejne konto i fałszowanie danych o sobie

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2009-11-09, 23:54   

Nick: KSSG95, Rogos94
Kara: Ostrzeżenie
Powód: Brak kultury i wyzwiska w shout boxie

PatriotKSSG 

Wysłany: 2009-11-10, 15:17   

Myślę, że to będzie odpowiedni temat na ten post.
Drodzy moderatorzy, admini itp., APELUJĘ, aby zrobić porządek z użytkownikami typu Rogos94, KSSG95 i tym podobnych. Zachowują się oni jak rozwydrzone dzieci(zresztą widać roczniki po końcówkach nicków..) robiąc z tego trzymającego jeszcze niedawno poziom forum totalny CHLEW! Wieczne kłótnie, prowokacje, a gdy jeden z drugim dostanie ostrzeżenie to wielki lament. Z tego co jeszcze zauważyłem to moderatorzy wdają się w pyskówkę z tymi dziećmi. No litości! Albo wydzielić dział, gdzie dzieci będą mogły się wyżyć, albo zbanować i tyle! Jest to forum oficjalne, więc zaglądają tu poważni ludzie i te forum reprezentuje nasz klub na całą Polskę, trzymajmy zatem poziom!
Pozdrawiam i liczę, że wreszcie coś z tym zrobicie bo jest to naprawdę żałosne i to już od dłuższego czasu.

lomboNET 

Wysłany: 2009-11-10, 20:38   

Za kolejny wyskok, nie ważne jaki by nie był i kto zaczął - skończy się źle dla zainteresowanych.

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-11-10, 22:02   

Na początku to może zacznę od tego,że wspaniali moderatorzy pozwolili no by takie pokemony jak Mikro14 ,KSSG95 i inne tego typu patologie społeczne pisały na tym forum.Nie wiem czemu ale ponoszę winę za to,że ich próbuję wytępić.
Może też nie zawszę zachowuję się zgodnie z waszym wspaniałym regulaminem .(Powstał dopiero wtedy gdy jeden z użytkowników zauważył ,że dostał ostrzeżenie a regulaminu nie ma) Fenomenalnie….
Jak możecie groźić mi banem dla tego,że powiedziałem kilka słów dla nieogarniętego 14-latka.
Gdy Bovit umieścił film z Leszna na youtube jakoś nawet nie dostał ostrzeżenia.
Chyba powinien ponieść wyższą karę bo z moich postów cała Polska się nie śmieje a z tego filmu….
Kolejna sprawa to fenomenalna praca samych moderatorów którzy myślą ,że są 8 cudem świata i wszystko im wolno.
Może imponujecie takim użytkownikom jak „Tabaskokssg” który nawet jak byście powiedzieli :”Falubaz jest zajebisty” pewnie także przyznał by wam rację..
Jak można pozwolić na to by taki człowiek jak”masters” był moderatorem? To jakieś „Mamy Cię” ?
Zachowujecie się tak jak dyktatorzy. Was nie można krytykować i nie uznajecie opozycji w tym przypadku tych którzy nie są waszymi zwolennikami.

Nie wspomnę o tym, że inni użytkownicy najprawdopodobniej wasi kumple nie dostają ostrzeżeń a wielokrotnie łamią zasady waszego wspaniałego regulaminu.

Jedynym odpowiedzialnym, słusznym i świetnie wypełniającym swoje obowiązki moderatorem/adminem jest Iman. Nie podlizuję się tylko chcę wyrazić szacunek względem jego osoby. Ten post nie jest skierowany do niego lecz do pozostałych administratorów i moderatorów.
Jeszcze dużo wam do niego brakuje.

Postanowiłem ku radości większości użytkowników tego forum, zawiesić swoją działalność tutaj. Poziom forum jest żenujący i mam dosyć ciągłego tłumaczenia się z wszystkiego.
Bawcie się tym swoim cyrkiem i dalej pokazujcie ,że jesteście panami tego forum...
Nikt nie będzie za mną płakał ja za waszymi błyskotliwymi uwagami też tęsknić nie będę.
Pewnie post i tak zostanie za chwilę usunięty gdyż znów złamałem regulamin..

A teraz możecie mi dać bana !

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-11-10, 23:47   

Rogos94 napisał/a:
by takie pokemony jak Mikro14 ,KSSG95 i inne tego typu patologie społeczne pisały na tym forum.

Przyganiał kocioł garnkowi...

Rogos94 napisał/a:
Może imponujecie takim użytkownikom jak „Tabaskokssg” który nawet jak byście powiedzieli :”Falubaz jest zajebisty” pewnie także przyznał by wam rację..

Nawet nie będe tego komentował, bo brak słów... Twoje rozkminki w mózgu są tak samo błyskotliwe, jak całokształt twojej osoby.

Rogos94 napisał/a:
Zachowujecie się tak jak dyktatorzy.

Pewnie ty wolałbyś tu zrobić demokracje i pozapraszać na forum ludzi twojego pokroju, żeby każdy mógł pisać głupoty i nikt nie ponosiłby żadnych konsekwencji, albo anarchie, żeby każdy pisał sobie "twoja stara to gówno", bez żadnej odpowiedzialności. Moderatorzy mają zachowywać się jak ochrona tego forum i wywiązują się z tego dobrze. Niewiem skąd twoja myśl, że oni mi w jakiś sposób, jak to ująłeś 'imponują'.

Rogos94 napisał/a:
Postanowiłem ku radości większości użytkowników tego forum, zawiesić swoją działalność tutaj. Poziom forum jest żenujący

*Komentarz usunięty
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke
Ostatnio zmieniony przez lomboNET 2009-11-11, 01:22, w całości zmieniany 1 raz  

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2009-11-11, 00:58   

Postanowiłem, że odpowiem Ci na Twoje zarzuty.

Cytat:
Na początku to może zacznę od tego,że wspaniali moderatorzy pozwolili no by takie pokemony jak Mikro14 ,KSSG95 i inne tego typu patologie społeczne pisały na tym forum.Nie wiem czemu ale ponoszę winę za to,że ich próbuję wytępić.

Jakim prawem nazywasz innych użytkowników forum "patologiami"?? Sam za kogo się uważasz? Tępić, to można insekty, pytam się raz jeszcze za kogo się uważasz?
Nie trzeba być moderatorem, aby zwrócić uwagę innemu użytkownikowi forum, ale należy zrobić to w sposób kulturalny. Kilku nie-moderatorów na tym forum to potrafi. Ty do nich z pewnością nie należałeś i nie należysz.

Rogos94 napisał/a:
Gdy Bovit umieścił film z Leszna na youtube jakoś nawet nie dostał ostrzeżenia.

Forum Stali Gorzów nie znajduje się na "YouTubie"

Rogos94 napisał/a:
Może imponujecie takim użytkownikom jak „Tabaskokssg”

To jest pomówienie i prowokowanie Tabaskokssg i za to otrzymujesz kolejne ostrzeżenie.

Rogos94 napisał/a:
Zachowujecie się tak jak dyktatorzy. Was nie można krytykować i nie uznajecie opozycji w tym przypadku tych którzy nie są waszymi zwolennikami.

My nie uprawiamy tutaj żadnej polityki, chyba Ci się pomyliły fora... :roll: Z tego tytułu, że działam na forum nie czerpię żadnych korzyści, nie poprawiam sobie humoru dając użytkownikom Tobie podobnym ostrzeżenia, nie wpisałem sobie moderowania tego forum w CV.

Rogos94 napisał/a:
Postanowiłem ku radości większości użytkowników tego forum, zawiesić swoją działalność tutaj. Poziom forum jest żenujący i mam dosyć ciągłego tłumaczenia się z wszystkiego.

Jest szansa, że dzięki temu poziom forum choć trochę sie polepszy. Nikt Ci nie każe z niczego się tłumaczyć. Tylko winny się tłumaczy, a Ty widocznie taki się czujesz.

Ponadto:

Nick: Grzesiek
Kara: Ostrzeżenie
Powód: Wyzwiska i prowokacje pod adresem Rogosia94

Nie ma równych i równiejszych.

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2009-11-11, 13:57   

Nick: stalowy27
Kara: Ostrzeżenie nr 4 = ban
Powód: Przeklinanie i obrażanie innego użytkownika na sb

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-11-14, 14:10   

Cytat:
Rogos94 napisał/a:
Postanowiłem ku radości większości użytkowników tego forum, zawiesić swoją działalność tutaj. Poziom forum jest żenujący

*Komentarz usunięty

Mógłbym poznać uzasadnienie ?
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi