Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
Autor Wiadomość
Morte

Wysłany: 2010-05-09, 19:05   

Oby to było zagranie Czernickiego w stylu "masz tylko tą jedną szansę"... Obawiam się, że jednak Suchy pokonywał w walce 1 na 1 Ruuda co bardzo źle wróży naszej drużynie, ponieważ Gapa nadal ma problemy, gdy tor się odsypuje :( Wiara ma mówi, że Przemek będzie notował cały czas zwyżkę formy ( jakby nie było to dopiero jego 2 mecz ). Może i Simona będzie chleb :)

juniorjay 

Wysłany: 2010-05-09, 19:11   

Bardzo ładny i zacięty mecz.Ładnie pojechał Przemek Pawlicki, który walczył o dobre miejsce.Większość osób myślała, że mecz będzie bardzo łatwy dla naszej drużyny, ale Włókniarz pokazał lwi pazur i jechał bardzo dobrze z nami.Zaskoczyła mnie obecność Roberta Lewandowskiego i Sławomira Peszki.Wczoraj grali z Polonią Bytom i wygrali 3-0 a dzisiaj przyjechali do nas na mecz ;].

Holta 

Wysłany: 2010-05-09, 19:18   

GoLLoBssoN napisał/a:
Tarnów trzyma za Was kciuki i za piątą porażkę z rzędu Magicznych 8-)

czemu się wypowiadasz za cały Tarnów?? mów za siebie

brawo Gorzów ale myślałem że Czewa max 30 ;p;p

SkywalkerGW 
Anty-Barcelona

Team: Real Madrid
Wysłany: 2010-05-09, 19:40   

Mam nadzieję że parę osób zostało skutecznie wyleczonych ze Zbyszka Sucheckiego,jak widziałem jak się zachowuje jego maszyna na próbnych startach to wpadałem w ataki śmiechu.

Trzy pozytywy z tego meczu:

1.Przemek Pawlicki - Bardzo fajnie Przemek pojechał,będzie w tym sezonie z chłopaka pociecha !
2.Zbyszek Suchecki - Cieszę się że nie zrobił 5-6 pkt. bo jeszcze by go CzeCze przypadkowo do Zielonej zabrał i dopiero był by płacz.A tak zrobił chłopak 1 pkt i skończył w Polsce sezon.
3.Frekwencja - Naprawdę nie spodziewałem się że zobaczę pełen stadion na meczu z bądź co bądź teoretycznie najsłabszym zespołem ligi.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2010-05-09, 19:45   

Dla mnie mecz wyglądał tak jak przeczuwałem. Gorzów bez super koncentracji natomiast Częstochowa, a raczej Holta i Karlsson przyjechali się pokazać z dobrej strony i udowodnić, że nie są tacy słabi jak się co niektórym w Gorzowie wydaje. I pokazali! Jak dla mnie ten stary, nierozwojowy i słaby PiKej zaprezentował się o niebo lepiej od Gapińskiego czy Sucheckiego. Od Ruuda z pewnością też mimo, że David oglądał ten mecz (lub nie) z parkingu.

Zagar bez fajerwerków, ale swoje zrobił. Martwi tylko to, że ostatnio nie wygrywa biegów (2 ostatnie mecze).

Gapiński dalej jak dziecko we mgle na gorzowskim owalu. Po co te odejścia od krawężnika?? Może lepiej, żeby startował tylko z zewnętrznych w Gorzowie??

Bardzo ładna i waleczna postawa Przemka Pawlickiego, który już udowadnia, że jego zakontraktowanie było jak najbardziej zasadne. Walczy i przywozi z tej walki cenne punkciki, co razem z bonusami dało mu okrągłe 10 punktów. Przede wszystkim wygrał bieg juniorski, który mimo tego, co się mówi i pisze jest ważny.

Bonus przypuszczam, że mamy w kieszeni mimo "tylko" 12 punktów przewagi.

Za tydzień Derby i byłoby fantastycznie dobić MotoMyszy na ich terenie i pozwolić im na dłużej zaprzyjaźnić się z cyferką "0", która w tym sezonie sponsoruje tą drużynę :lol:

Piotraseczek_KS

Wysłany: 2010-05-09, 19:49   

Moim zdaniem największym minusem dzisiejszego spotkania był tor, który pasował bardziej Włokniarzowi niż nam... To nie był rewelacyjny mecz w naszym wykonaniu, a może to i dobrze bo nie hura optymizmu przed bardzo ważnym meczem w Zielonej Górze. Pozytywna jazda Pawlickiego, na swoim poziomie Nicki i Tomek. Zagara z początku miał problem, ale na szczęście potem już było ok. Suchecki pokazał, że ekstraliga to zbyt ambitne plany jak na tego zawodnika, szkoda, że zakończył już sezon w Polsce...W drużynie Włókniarza bardzo dobrze jechał Davidsson, szczerze mówiąc patrzącn a pierwsze biegi to nasz tor przypominał nie co tor Częstochowski xD.

hawajczyk28 

Team: gorzow
Wysłany: 2010-05-09, 19:57   

Meczyk fajny cieszy zwyciestwo szkoda tylko ze Karlsson nie zostal moglismy oddac Ruuda.Teraz trzeba sie skupic na derby i wygrac.

niop

Wysłany: 2010-05-09, 20:03   

Tak jak pisałem przed meczem, nie można się bylo nastawiać na pogrom Czewy.Nie mamy aż tak wyrównanego składu jak Leszno, żeby lać prawie wszystko jak popadnie.Koncepcja opierająca się na bardzo mocnej pierwszej linii i dużo słabszej drugiej zwyczajnie na to nie pozwala.
Generalnie wszyscy u nas pojechali na swoim normalnym poziomie.Właśnie mniej więcej zdobyczy pkt. należy się po naszych riderach spodziewać.Plusem jest na pewno postawa Przemka, który pokazał naszym lokalnym "bohaterom", że można.Gapiński dalej nie wygląda na kogoś kto może w jakimś meczu zrobić różnicę.Czas mi chyba przywyknąć...

Postawy Sucheckiego nie skomentuje, bo i nie ma czego.Mam tylko nadzieje, że może niektórzy z forumowiczów przejrzą w końcu na oczy i przestaną na siłę promować pewne rzeczy.Nasz treneiro nie jest głupi i krótko mówiąc Suchecki ma sezon z głowy.

lukasztom1 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2010-05-09, 20:16   

Zastanawia mnie tylko że skoro posłał Sucheckiego do boju to musiał mieć względem niego jakies plany bo trener na którym można wywrzeć presje raczej nie nadaje sie na ekstra lige. Szkoda tylko ze nie było Ruuda bo gdyby zaprezentował sie lepiej niz gapa a wiem ze potrafi i lubi nasz tor to mogłby zrobic niespodzianke w zielonej po delikatnym spuszczeniu powietrza z jego osoby, z uwagi na to że ciagle wszyscy na niego narzekaja. Mam nadzieje i trzymam kciuki za wygraną w Myszogrodzie bo na chwile obecną nawet Żyto twierdzi "że nie maja stadionu" i to niby powoduje te ciagłe porqażki, tak sie teraz zastanawiam o co mu dokladnie chodziło?? ;]

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2010-05-09, 20:38   

A ja mam nadzieje, ze do konca sezonu pojedzie Suchecki!! :-P
Pytam, ile pkt w pierwszym meczu na swoim torze zrobil ekstraligowy Tomasz Gapinski??
Wszystkim chyba na oczy jakas zacma padla...obejrzyjcie biegi z udzialem Ruuda!!Zacznijcie od tych z poprzedniego sezonu, bo bylo ich wiecej!!Nie patrzcie na to, ze zrobil we Wrocku Crumpa...jak sie okazuje, Jasona nie problem zrobic w tym sezonie, to nie jest ten sam Jason, to jest Jason 60 % !!
Pisalem juz w tamtym sezonie, w tym widac to chyba jeszcze bardziej - Ruud przy dojezdzaniu do przeciwnika, zamyka gaz, hamuje noga, zeby tylko nie miec okazji go wyprzedzic, bo i tak nie wie, jak to zrobic!!
Tak jak na poczotku napisalem, do koca sezonu niech jedzie Suchy, w razie "W" pojedzie za niego Przemek, ktory pieknie walczy!
Ruud niech juz od teraz rozglada sie za nowym klubem na sezon 2011.

PS. Visca el Barca!!! :-P

Jerry 

Wysłany: 2010-05-09, 21:02   

Są bardzo ciekawe pomeczowe wypowiedzi trenerów Stali i Włókniarza na temat toru [link]. Okazuje się, że tor podczas dzisiejszego meczu został przygotowany zupełnie inaczej niż dotychczas się to robiło w Gorzowie – był przyczepny, a nie twardy.

Z wypowiedzi trenera Czernickiego wynika, że ostatnie treningi miały służyć m. in. przestawieniu się gorzowskich zawodników na nowe warunki torowe i nie wszystkim się to w pełni udało. Z kolei trener Krzystyniak powiedział, że częstochowianie bardzo się ucieszyli z faktu, że tor nie był twardy. Najwyraźniej przyczepna nawierzchnia bardzo im odpowiadała.

Myślę, że te wypowiedzi trenerów w nowym świetle stawiają przebieg meczu i niespodziewanie niskie zwycięstwo stalowców. Pozostaje jednak pytanie: po co trener Czernicki zdecydował się diametralnie zmienić charakter nawierzchni gorzowskiego owalu? Czy chodzi o lepsze przygotowanie się do meczu w Zielonej Górze? Czy już zawsze w Gorzowie będzie przyczepny tor? Mam nadzieję, że poznamy odpowiedzi na te pytania.

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2010-05-09, 21:11   

Frekwencja dobra, bo połowa stadionu to dzieciarnia, której rozdano jakieś wejściówki - czułem się jak na koncercie Majki Jeżowskiej w swoim sektorze.
Mówcie co chcecie o Sucheckim, punktów niw zdobył, ale widacże chciał, a po Ruudzie tego nie widać, więc bym Zbyszka nie przekreślał, choć z drugiej strony za co on ma sobie sprzęt na E-lige wyszykować?
Simon G - przykra niespodzianka, ze był w składzie, ten chłopak w ogóle nie walczy na starcie i w pierwszym łuku. Pomimo ładnego ataku na dystansie czarno widzę jego ekstraligową karierę.
Gapiński jedzie na poziomie Zbyszka Sucheckiego na lepszym sprzęcie - szanse na jego atak na dystansie są żadne - można tylko trzymać kciuki, żeby obronił pozycję.
Reszta zawodników zgodnie z oczekiwaniami, choć tak jak już mówiłem przed sezonem - PKeja trzeba było zatrzymać, bo to stary lis.
Jeżeli tor był szykowany z myślą o Falubazach, to chyba bardzo nieśmiało, bo tam zrobią takją nawierzchnię, że T34 się zakopie lub dachuje

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2010-05-09, 21:13   

masters napisał/a:
A ja mam nadzieje, ze do konca sezonu pojedzie Suchecki!! :-P
Pytam, ile pkt w pierwszym meczu na swoim torze zrobil ekstraligowy Tomasz Gapinski??

Mastero, no nie przeginaj pałki :evil: Z kim Gorzów jechał na dzień dobry, a z kim dzisiaj. Nie porównuj występu Gapy przeciwko mega silnej jak widać ekipie z Leszna , do występu Zbyszka przeciwko Cz-wie. Rozumiem, że jak przyjedzie Toruń i jakimś cudem Zbyszek pojedzie i przywiezie pare kółek do programu, to nadal będziesz go bronił i na siłę pchał do ekstraligi, bo to swój chłop? Spójrz na dzisiejszy występ Adriana Sz. w Poznaniu. 4 występy i 9 punktów licząc z bonusem. Tam jest miejsce Suchego, jeżeli nawet jeszcze nie ligę niżej.
Czasami sama ambicja to za mało :-?

masters napisał/a:
Ruud niech juz od teraz rozglada sie za nowym klubem na sezon 2011.

Z tym się zgadzam. My natomiast musimy się rozglądać za kimś w jego miejsce i jeszcze szukać juniora, bo jakoś nie wierzę, że Pawlicki zostanie na dłużej. Przyjście Przemka do Stali, to po prostu małżeństwo z rozsądku. I dobrze by było, gdyby obie strony były z tego zadowolone. Póki co na to się zanosi.

Co do Ruuda, to on ma przynajmniej starty i 1-2 biegi potrafi w meczu pojechać. Zbyszek może pojechać 1 bieg, ale na pół sezonu...

masters napisał/a:
PS. Visca el Barca!!!

A gdzie Twój banerek z herbem FCB z pola podpisu :?: :evil:

masters jr. 

Wysłany: 2010-05-09, 21:24   

najbardziej mnie smieszy ze wszczyscy sa pewni zwyciestwa w zielonej a tam raczej mamy zimny prysznic (co nie znaczy ze nie mysle o wygranej :P ) co do sucheckiego to mialbym niezly bol glowy na miejscu trenera kogo wziasc na derby ale nie skreslal bym tak znowu sucheckiego jak patrze na jazde Ruuda to tak jak by wrocil po polrocznej kontuzji suchecki przynajmniej sie moze rozjechac Ruud nie ....

Ps. HALA MADRID ;-)

MateoKSSG 

Wysłany: 2010-05-09, 21:30   

Spodziewałem się wyższego zwyciestwa, jednak co jak co ale meczyk spokojnie do przodu :)

Postawa Liderów jak zawsze na wielki +
Zagar zle zaczął, ale potem było juz dobrze
Gapa bardzo dobry poczatek, potem lekko sposcil z tonu..
Suchy.. szanse dostał, nie wykorzystał wiec koniec dla niego sezonu
Pawlicki - potrzeba nam było takiego juniora, który potrafi wygrac ten 1 bieg młodzieżowy a potem urwać cenne pkt w innych biegach!
Gustafsson - w 1 starcie tragicznie, w 2 juzo wiele lepiej...

Mam nadzieje ze w Zielonej zaprezentujemy sie z dobrej strony i wygramy te DERBY na wyjeździe! No musimy! Pozdro!

Michu5 

Wysłany: 2010-05-09, 21:34   

Sądzę, że z zielonką nie mamy szans, z taką postawą drugiej linii można tylko pomarzyć o dobrym wyniku na wyjeździe, nawet u tak słabego rywala, jakim w tym sezonie jest falubaz.

laxkillah

Wysłany: 2010-05-09, 21:47   

MateoKSSG napisał/a:
Spodziewałem się wyższego zwyciestwa, jednak co jak co ale meczyk spokojnie do przodu :)

Postawa Liderów jak zawsze na wielki +
Zagar zle zaczął, ale potem było juz dobrze
Gapa bardzo dobry poczatek, potem lekko sposcil z tonu..
Suchy.. szanse dostał, nie wykorzystał wiec koniec dla niego sezonu
Pawlicki - potrzeba nam było takiego juniora, który potrafi wygrac ten 1 bieg młodzieżowy a potem urwać cenne pkt w innych biegach!
Gustafsson - w 1 starcie tragicznie, w 2 juzo wiele lepiej...

Kolego byłeś na innym meczu ? Niby jak Gapa dobrze zaczął, trafił na ścieżke to pojechał a potem to już **** . Gapa niestety nie jest w formie i to widać nie po jego zdobyczach punktowych a po tym jak np. łatwo oddaje pozycje, jak przegrywa na 1 łuku... Dla Suchego żaden koniec sezonu, chłopak się miota to fakt ale jedzie do przodu i gryzie tor nie tak jak królewicz Ruud który jeździ jak panienka bojąc się kontaktu z innymi i oddając pozycje. Pawlicki ? Jest okej, jest młody, mega waleczny, taka postawa się podoba nam kibicom, oby jak najdłużej w Stali... Gustafsson nie miał ani jednego dobrego startu... W tym drugim jak jechali przeciwko samemu Bridgerowi wyniósł się na szeroką złapał trochę przyczepności i pociągnął a potem już z okrążenia na okrążenie jechał wolniej broniąc się. No i mu się szczęśliwie udało. Ale skoro wy wolicie widzieć Gustafssona który fartem zdobywa punkty niż Zbyszka który nie zdobywa punktów o które niesamowicie walczy no to ja nie mam pytań.

W Zielonej będzie ciężko ale myślę że nawet jeżeli przegramy to wynik będzie pozwalał nam spokojnie myśleć o bonusie w rewanżu. Serdecznie pozdrawiam wszystkich napaleńców którzy jeszcze nie ochłonęli czy tak jak to dziś powiedział Wiśnia za bardzo się podniecili...

Grzechu87 

Wysłany: 2010-05-09, 22:03   

Witam. Mecz mógł sie podobać . Postawa Holty , Pikeja ( mógł zostać za Ruuda ) , Davidsona , na + . Postraszyli troszke .
U nas jak Zawsze Tomek, Niki , Matej !! Reszta Trening Trening i Trening!!!! bo Gapa po za 1 biegiem Paranoja nic u sie z Czewa 6 Ptk to co bedzie w Zielonej ???
Przemek na +
Gustafsson Panu podziękujemy za niego niech jedzie Cyran / Zmarzlik
ZERO JAZDY 2 LIGA SIMON!!!!!!

Esiok 
KSSG 1947

Team: K.S. Stal Gorzów
Wysłany: 2010-05-09, 22:06   

Meczyk zapewne się podobał i co niektórych (99%) wprowadził w powiedzmy delikatnie mówiąc- stan nerwowy. Ktoś powie, że E-liga itp- OK zgadzam się. Tutaj nie ma słabeuszy. Patrząc jednak na postawę naszych kolarzy i częstochowian możemy stwierdzić, iż mecz wygrała nam druga linia (wyłączając "Suchego") i juniorzy (wreszcie) :!:
Wracając stricte do meczu, to:
1. Gapa nie potrafi rozegrać wzorowo pierwszego łuku- będąc na pierwszej pozycji z Žagarem.
2. Pawlicki w pierwszym biegu z "Chudym" pomylił okrążenia i po trzecim zamknął gaz- takie moje podkreślam subiektywne odczucie- przez co wybił z rytmu Golloba i Karlsson sobie pojechał.
3. Trzeba jednak wrócić do Ruuda- co nie znaczy, że Suchecki nie będzie nam jeszcze potrzebny.

Morte

Wysłany: 2010-05-09, 22:17   

Widzę, że wielu chciało Piotra zamiast Rudda. Ja również ale Panowie proszę pamiętać o pieniądzach ;)

Niestety musiałem zostać w Szczecinie i nie widziałem na żywca meczu stąd moja prośba, jeżeli ma ktoś jakieś materiał video z biegów Suchego to bardzo bym prosił o kontakt ;) Z wypowiedzi Czernickiego i Zbyszka wynika, że starty był lipne ale i motocykle.

SkywalkerGW 
Anty-Barcelona

Team: Real Madrid
Wysłany: 2010-05-09, 22:32   

Morte tu nie ma co oglądać.Suchecki zaprezentował się katastrofalnie ! Z całym szacunkiem ale dostał szansę z najsłabszą drużyną ligi i nie pokazał nic co mogło by sprawić żebyśmy uwierzyli w jakieś jego punkty w Ekstralidze.

Zbyszek Suchecki to niestety poziom 2 ligi na tą chwilę.To już Okoń na którym psy wieszaliśmy straszne był lepszy.

Jerry 

Wysłany: 2010-05-09, 22:37   

Esiok napisał/a:
1. Gapa nie potrafi rozegrać wzorowo pierwszego łuku- będąc na pierwszej pozycji z Žagarem.

Kłopoty na łukach wynikały z nowej, przyczepnej charakterystyki gorzowskiego toru. Mówił o tym trener Czernicki na konferencji prasowej.

Esiok napisał/a:
2. Pawlicki w pierwszym biegu z "Chudym" pomylił okrążenia i po trzecim zamknął gaz- takie moje podkreślam subiektywne odczucie- przez co wybił z rytmu Golloba i Karlsson sobie pojechał.

Trafne odczucie. Na konferencji prasowej Pawlicki powiedział: "Wstyd się przyznawać, ale na trzecim okrążeniu myślałem, że to już jest koniec".

Esiok napisał/a:
3. Trzeba jednak wrócić do Ruuda- co nie znaczy, że Suchecki nie będzie nam jeszcze potrzebny.

CzeCze powiedział po meczu, że dzisiejsze zawody nie były ostatnią szansą Sucheckiego. Nie sprecyzował, kiedy da mu następną szansę. Podkreślił, że Ruud cały czas pozostaje zawodnikiem Stali.

(Myślę, że warto czasem posłuchać, co mają po meczu do powiedzenia zawodnicy i trenerzy).

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2010-05-09, 23:18   

1. Zbyszek - jesteś zbyt podatny na opinie z forum :-) Kilku chłopców nawciskało Ci "Zbyszek do składu" a po dzisiejszym meczu prawie jednym chórem: no dobra, Suchy koniec sezonu. Tyle Cię tu zapamiętają. Trzeba było iść tam gdzie Twoje miejsce - II liga. Tam byś sobie liderował z Pietrkiem w Pile albo z Czesiem w Opolu (Czesiu jeszcze nie jeździ - pozdro kolego!). A tak praktycznie koniec sezonu. Szkoda. Chciałeś, zaryzykowałeś, wierzyłeś i za to szacun.

2. Zamiast ogrywać Ruuda przed derbami, jesteśmy z Davidem w czarnej dupie, bo wystartuje po 2 tygodniowej przerwie w naszej lidze. Nie ma więc się czego pozytywnego spodziewać.

3. TERAZ JUŻ SKANDAL NA CAŁEGO. Stoję w kolejce w Askanie po bilety. Nie wiem, skąd wzięto tę dziewczynkę, co tam sprzedaje, ale albo to EMO albo sam już nie wiem. Stoję w kolejce pół godziny. Masa ludzi przede mną - masa za mną. A "pani" sprzedawczyni co robi?? Telefonik w łapce i do słuchawki "ty! no co ty?? dobra! później... albo mów szybko!" Myślę sobie ch** z tym, zawinę bilety i jadę.

Podchodzę:
- poproszę normalny i ulgowy.
- Gdzie?
- A tu i tu.
- Ok. "55zł proszę" (daję 70). Niestety nie mam wydać.

Nosz kur** mać. 10 osób stojących po pół godziny odprawionych z kwitkiem, bo pani ma pustą kasę i nie może wydawać!

Powiedziałem grzecznie, żeby sobie w dupe włożyła te bilety i żużelek z kobietą spędziliśmy w inny sposób.

Dla mnie to skandal, brak szacunku do człowieka i TOTALNA AMATORSZCZYZNA. Nigdy się nie wypowiadałem na takie tematy, bo miałem to w dupie, ale dzisiaj miarka się przebrała.
Ostatnio zmieniony przez Iman 2010-05-09, 23:31, w całości zmieniany 1 raz  

Mariner 

Wysłany: 2010-05-10, 00:47   

Myślę że CzeCze chciał na najsłabszej kadrowo ekipie dać potrenować swoim na bardziej przyczepnym w ligowym boju.
Do Czewy Stal pojedzie po wygrana więc nie ma sprawy bonusa.
Z tego samego powodu ten cały Suchecki.

Ale dziwię się że jest on w ogóle w kadrze klubu, żaden z niego rezerwowy.
Nawet Hlib nie nadaje się na e-ligę a co dopiero on.
To żużlowiec drugoligowy, coś pokroju zielonogórskiego Pytela, na 11 pkt w II lidze, ale też nie w każdym meczu ...

Z Ruudem nawet nie ma co porównywać, David w całym sezonie zawsze swoje punkty przywiezie, czy Suchecki zrobiłby 8 pkt we Wrocku pokonując Crumpa, albo rok temu w play-off w Zielonej ? Bez jaj !
I bawią mnie wypowiedzi o tym że nie ma sprzętu i 'za co ma go zrobić ', co on rok na żużlu startuje ? jeśli nie potrafi się utrzymać w speedwayu, pochodząc z Gorzowa, startując w Zielonej to co by było gdyby był ze Skandynawii czy Słowenii, gdzie rodzice szybko zamknęliby kurek z pieniędzmi a sponsorów maja tylko najlepsi...
Od dawna twierdzę że podstawowym problemem wielu polskich żużlowców (przy okazji i angielskich, Stead w końcu odkrył gdzie się nadaje czyli II liga) jest zawyżone poczucie własnej wartości (i umiejętności i ich wynagrodzenia), po prostu nie wiedzą gdzie ich miejsce Jak mawiał Al Pacino w Adwokacie Diabła: "próżność... mój ulubiony grzech" :lol:
Jak już odkryją szokującą prawdę (że są ciency) zostaje liga angielska (Angole) lub mechanikowanie/zmywak (Polacy)..
Obecność Pawlickiego i jego ewentualny progres też jakby niweluje 'problem Davida'.

Bardziej bym się martwił Gapą, który jeszcze żadnego meczu nie pojechał dobrze, może jeden poprawnie, a to żużlowiec który ma robić 8 pkt i czasem strzelić 11-12.
Po to i za tyle go sprowadzono.

Zagar w tym meczu punktowo słabizna. Jak całe życie nie umiał ujechać na twardym a w końcu jakoś się przystosował w Gorzowie (pewnie z pomocą Tomka) to teraz na bardziej przyczepnym cienko u siebie ze słabszymi rywalami. Co by on nim nie mówić to już kilka lat ma kiepski park maszyn (no ale Koldi też tyle czasu jeździł na osłach i w końcu znowu ma rakiety ) wystarczy zmiana domowej przyczepności i nawet dwucyfrowego wyniku nie ma :-?

Cieszy mnie dobry wynik Davidssona, zawsze widziałem w nim potencjał, w Lewisie też, goście pokazali się z dobrej strony.

Thorgal 

Wysłany: 2010-05-10, 10:14   

No właśnie. Co się dzieje z Gapą? Zobaczcie jak on śmigał rok temu w Czewie? Co się dzieje? Presja? Nieprzepracowana zima? Co jest?!

Pawlicki to strzał w 10! Wreszcie w trakcie sezonu ktoś myśli o wzmocnieniach. Pamiętam dyskusje sprzed 1-3 lat gdy wszyscy gadali, że trzeba odjechać sezon do końca z obecnym składem bo nikogo nie ma do wzięcia. Moim zdaniem WCIĄŻ trzeba szukać nowego zawodnika ze Ruuda. Sucheckiego w ogólne nie biorę pod uwagę. To zawodnik na 9 pkt w 2 lidze.

Odpowiedz do tematu