Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
Autor Wiadomość
Jerry 

Wysłany: 2010-05-06, 14:32   

Grzechu87 napisał/a:
Wie ktos czemu wczoraj odwołali bartkowi licencje ????

Z powodu deszczu przełożono egzamin na 13 maja. Szkoda. Liczyłem na to, że Bartek Zmarzlik zdobędzie w środę licencję, a w niedzielę wskoczy do składu za Ruuda ;-)

Grzechu87 

Wysłany: 2010-05-06, 14:52   

Właśnie to przesłuchałem !! :-> słuchanie ze zrozumieniem !! się kłania jeden napiał a reszta nie wysłuchała i zaczyna sie gadka gupia !
Dokładnie Trener powiedzał tak ,, Rozmawiamy z Łukaszem ciągle ja i Piotrek Paluch , nie ma tygodnia zebyśmy nie rozmawiali . W tarnowie tez duzo rozmawialiśmy'' .
Redaktor zadał pytanie czemu jechał Pawlicki a nie Cyran? i Trener odpowidział ze Cyran miał juz wystąpić ale powiedzał mu ze nie chce ogonów wozić i potrzebuje jescze objechania ! bo nie ma jescze w sobie tyle Mocy ,, motywazcji '' , ,, powera"

Z tej rozmowy ewidentnie wynika jedynie mądrość dla mnie zawodnika nie czuje sie na siłach nie jade . Jeżeli bedzie powie trenerwi dostanie szanse ! Moze wie na co go stać ! Zaczna sie młodzierzowki itp rozjedzie sie . Przed sezonem nawet Czcze mowił ze to co robi Cyran to jest pełne podziwu . A może własnie Cyran tak specialie myśli ze juniorom nie idze woża 00000...... i to go motywuje do ciężkiej pracy bedzie chciał jechać kiedy będzie wiedziął ze będzie robł ptk.

Wisniazo napisał inni nie wysłuchali i zaczynba sie jazda po zawodniku !! BRAWo!

Jerry 

Wysłany: 2010-05-06, 15:38   

W tej sytuacji być może lepiej byłoby dla Cyrana, żeby został wypożyczony do którejś z drużyn spoza Ekstraligi. Same treningi i zawody juniorskie to za mało. Lepiej być w klubie pierwszoligowym i regularnie jeździć niż być w klubie ekstraligowym i nie jeździć wcale. Zrozumiał to Adrian Szewczykowski i jak na razie chyba dobrze na tym wychodzi. Z wywiadu Adriana dla SF: "Najważniejsze, żeby mieć rytm meczowy. Starty co niedzielę są niesłychanie istotne".

A jeśli chodzi o mecz z Włókniarzem, to ze słów Czecze wynika, że sprawa składu cały czas jest otwarta. Trener powiedział, że podejmie decyzje po treningach, być może w sobotę. I myślę, że można mu zaufać, bo nie sądzę, aby za wszelką cenę forsował Ruuda, jeśli Suchecki będzie w dobrej formie - lub odwrotnie.

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2010-05-06, 15:47   

Cytat:
Z powodu deszczu przełożono egzamin na 13 maja. Szkoda. Liczyłem na to, że Bartek Zmarzlik zdobędzie w środę licencję, a w niedzielę wskoczy do składu za Ruuda

O ile sie nie myle - to Bartek w tym roku moze zdac licencje, jednak na start ligowy bedzie musial poczekac do przyszlego sezonu.

Cytat:
W tej sytuacji być może lepiej byłoby dla Cyrana, żeby został wypożyczony do którejś z drużyn spoza Ekstraligi.

Dokladnie. Mam podobne zdanie. Jezeli mamy teraz Pawlickiego i Zmarzlika - moglby szukac wiecej jazdy w nizszych ligach. To chyba pomogloby w karierze na obecnym etapie.

laxkillah

Wysłany: 2010-05-06, 21:30   

Panowie czy aż tak bardzo wierzycie w to że "Cyran powiedział..." Na zdrowy rozsądek. Czy jeżeli bylibyście zawodnikami, to czy mówilibyście że nie jesteście gotowi etc. ? Chyba troszke za mocno fantazjujecie. Generalnie chodzi o to że co by się nie działo z nieznanych nam powodów Cyran odsuwany jest na dalszy plan natomiast każdy inny wariant (nawet ten najbardziej szalony) jest robiony. Coś mi tutaj nie gra... Mniejsza.

Co do tego jeżdżenia/nie jeżdżenia ... hmm też byłbym za tym aby Łukasz podobnie jak Adik poszedł do jakieś klubu z 1 , 2 ligi i tam się troszkę rozjeździł , pokazał że nie jest jakimś pionkiem i potrafi pokazać pazur, a na następny sezon niech wróci jako solidny junior. Serdecznie mu tego życzę a panom z zarządu , trenerowi i wszystkim tym którzy się tym zajmują proponuje więcej "szaleństwa". Okej pasuje mi że sprowadzają dobrych seniorów, bo świadczy to że mamy kogoś kto naprawdę potrafi zarządzać finansami, natomiast sprowadzanie juniorów nie wierząc we własnych to już jakaś kompletna bzdura świadcząca o powolnym upadku żużlu w Gorzowie ;(

Pozdrawiam.

Tomash148 

Wysłany: 2010-05-07, 06:43   

laxkillah napisał/a:
Panowie czy aż tak bardzo wierzycie w to że "Cyran powiedział..." Na zdrowy rozsądek. Czy jeżeli bylibyście zawodnikami, to czy mówilibyście że nie jesteście gotowi etc. ? Chyba troszke za mocno fantazjujecie. Generalnie chodzi o to że co by się nie działo z nieznanych nam powodów Cyran odsuwany jest na dalszy plan natomiast każdy inny wariant (nawet ten najbardziej szalony) jest robiony. Coś mi tutaj nie gra... Mniejsza.

Widzę , że jesteś miłośnikiem teorii spiskowej. Prawie jak ludzie z pewnej partii politycznej, ale chyba niepotrzebnie tego spisku tu szukasz. Moze chłopak naprawdę nie chce sobie wstydu robić, wie , że nie jest do konca przygotowany i stąd te słowa?
laxkillah napisał/a:
Okej pasuje mi że sprowadzają dobrych seniorów, bo świadczy to że mamy kogoś kto naprawdę potrafi zarządzać finansami, natomiast sprowadzanie juniorów nie wierząc we własnych to już jakaś kompletna bzdura świadcząca o powolnym upadku żużlu w Gorzowie ;(

Czyli jak rozumiem trudno - niech będzie nawet spadek do niższej ligi. Najważniejsze, aby juniorka była gorzowska, tak? Wbrew powszechnej opinii wiara cudów nie czyni. Jeśli nie mają umiejętności, to słusznie na ich miejsce są sprowadzani inni. Celowo nie wymieniam nazwisk, gdyż dopiero okaże się , czy tez sprowadzenie Pawlickiego było dobrym ruchem. A jeśli chłopak zacznie naprawdę dobrze punktować , rozumiem że wtedy również nie będziesz z tego do końca zadowolony?

laxkillah

Wysłany: 2010-05-07, 15:27   

Nie nie nie.
Od początku...

Po primo to nie szukam tu jakiś spisków czy innych "cudów".Po prostu mam zdanie że Czecze tak jakby bał się wystawić Łukasza, i próbował wszystkiego innego... ale przecież nawet jak Cyran pojedzie w meczu i zrobi Audi to i tak nie będzie gorszy od Zmarzlika który robi to samo... Ale to bardziej pasuje do innego tematu więc może gdzie indziej nad tym podyskutujmy.

Druga sprawa to to że wcale nie uważam że Pawlicki to zły ruch zarządu, wręcz przeciwnie. TERAZ ! kiedy juniorka nie jeździ nic taki manewr można było wykonać. Chodzi mi generalnie o transfery typu Gustafson, Masters...Kiedy jeszcze przed sezonem nikt nie wiedział jak będzie jeździł Zmarzlik, jak będzie jeździł Cyran, mimo to skreślili ich kupując "mega gwiazdy"... Nie chce tu broń boże nikogo obrażać ale wydaje mi się że chyba każdy woli oglądać choćby nawet i zera swoich niż jakiś gustafsonów czy innych mastersów, bo mnie na przykład zalewa krew jak widzę kogoś z nich jeżdżącego jak patałach.

Co do meczu z Częstochową.
Powiem jasno, panowie to że Czewa odstaje w tym sezonie każdy doskonale wie, ale to nie powód do skreślania ich bo przyjedzie taki Rysiek, bądź Pikej i mogą namieszać...Z drugiej strony u nas też oprócz 3 zawodników nie jest kolorowo i póki panowie Ruud, Gapiński i juniorzy nie zaczną zdobywać tylu punktów ilu się od nich wymaga no to drużyny takie jak Toruń, czy Leszno są 200 lat przed nami...

Jestem pozytywnie nastawiony i myślę że jedziemy po minimum 65.
Pozdrawiam.

darkis 

Wysłany: 2010-05-07, 18:13   

A moim zdaniem w tym meczu to Ruud zrobi cos w okolicach dwucyfrowki.
Chlopak widzi ze zaczyna sie mu robic goraco kolo tylka i ewentualny kolejny zawalony mecz moze sie okazac duzzzzzzzzzzzzza strata finansowa, bo juz wiecej chyba by nie pojachal. Wiec ...zobaczymy Davida jak za strarych dobrych czasow ...

Pozdr..

J.R Smith 

Wysłany: 2010-05-07, 18:43   

Hmm Ruud w tym sezonie miał na zmianę nieudany mecz, udany i ostatnio nieudany więc patrząc tym bardziej na słaby skład Czewy raczej będzie dobrze :roll: .

Zagar - myślę, że "dwu cyfrówka" bez problemu będzie...

Myślę, że juniorzy powinni cokolwiek pokazać bo inaczej będzie dramat. Jeśli pojedzie Pawlicki to raczej 5-6 pkt. myślę, że „strzeli” :mrgreen: .

Ja najbardziej trzymam kciuki za Gape jakoś przypadł mi do gustu...

No nic pozdr. :->

Piotraseczek_KS

Wysłany: 2010-05-07, 18:47   

Ruud dziś na treningu rewalacja jak zawsze na każdym treningu (lepiej od Suchego) przydjzie mecz i Ruud 3 pkt \o/ ... ten chlopak ma chyba problem z głową pod czas meczów. Liga Polska jest bardzo stresująca i być może Ruud nie może sobie z tym poradzić. Pierwsza część treningu to był dla mnie szok, że Przemek ledwo co w łuki wchodził... Motocykl strasznie mu szfankował... Z pod taśmy jeździli Cyran i Zmarzliki z czego najlepiej jechał chyba Paweł. Byli też Zagar i Gapa, ale na nich nie zwróciłem bacznej uwagi.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2010-05-07, 20:53   

Mecz z Cz-wą z założenia powinien być lekki, łatwy i przyjemny, ale wcale tak być nie musi. Holta, a zwłaszcza Peter będą chcieli się pokazać na swoim dawnym torze. Peter ma też coś do udowodnienia w Gorzowie. Pogromu może nie będzie, bo Cz-wa jest w stanie zrobić te 34-35 punktów.

Ktoś tam napisał, że polska liga jest stresująca. To na to wychodzi, że szwedzka też, gdyby spojrzeć na ostatni występ Ruuda. Dla mnie w tym sezonie uwypukliło się to, co Masters pisał w zeszłym. Ruud przymyka gaz na łukach i boi się walki w kontakcie. Pokazał to mecz we Wrocławiu - walka (a raczej jej brak) z Janowskim, pokazał i w Tarnowie. Nie można jechać na punktowanej pozycji i w momencie kiedy rywal się zbliża oddawać mu jej z myślą "tylko żebym nie upadł".

Problem w tym, że jedną dziurę w składzie można mieć i z takim Ruudem też można wygrać ligę (zdobyć mistrzostwo) - przypadek Iversena dobitnie to pokazuje. Nie można mieć za to słabego juniora. Jeżeli Pawlicki nie będzie wzmocnieniem, to brązowy medal w tym sezonie będzie sukcesem na miarę złota.

Osobiście puściłbym Ruuda w meczu z Częstochową, a potem już nie ma zmiłuj i niech jedzie choćby junior. Bo takie czekanie i liczenie po cichu: "A może w tym meczu wystrzeli" już mnie drażni :evil:

Nie wiem, co zrobi trener, ale przypuszczam, że coś wymyśli.

Całe szczęście, że Drymla nie zakontraktowali, bo to już by była "Apokalypsa"

Jerry 

Wysłany: 2010-05-08, 12:40   

Włókniarz będzie jechał bez Woffindena, co teoretycznie jeszcze bardziej faworyzuje gorzowian. Wprawdzie Tai jest w takiej formie, że na razie nie jest dużym wzmocnieniem swojej drużyny, ale zawsze istniało prawdopodobieństwo, że może się odrodzić właśnie w czasie meczu w Gorzowie. Teraz mecz faktycznie wygląda na spacerek i właśnie tego trochę się obawiam. Chodzi mi o koncentrację zawodników. Podejrzewam, że podobna sytuacja była przed meczem Falubaz-Sparta – wrocławianie dzień wcześniej dostali tęgie baty na własnym torze i być może niektórzy zawodnicy Falubazu już dopisali dwa punkty własnej drużynie. Miejmy nadzieję, że żużlowcy Stali nie potraktują meczu z Włókniarzem jako punktowanego treningu.

Scorpio 

Wysłany: 2010-05-08, 14:59   

Jerry napisał/a:
Włókniarz będzie jechał bez Woffindena, co teoretycznie jeszcze bardziej faworyzuje gorzowian. Wprawdzie Tai jest w takiej formie, że na razie nie jest dużym wzmocnieniem swojej drużyny

Ale jest jeszcze inny angielski junior - Lewis Bridger. Nie jest może zawodnikiem klasy światowej, ale ten chłopak potrafi czasami zaskakiwać. Pamiętacie, jak w ZG w meczu o 3.miejsce Lewis potrafił wygrać bieg (a Herbie był...ostatni) :?: Ostatnio w Lesznie też w miarę przyzwoicie jeździł (na tle "Lwów")-jeden bieg wygrany i w 6 biegach razem zdobył 7 "oczek" (1,2,3,1,d,0). Naprawdę nie wolno lekceważyć tego zawodnika, ma spory potencjał i kto wie, może jutro w Gorzowie znowu pojedzie całkiem całkiem (przecież można tego zawodnika wstawić pod nr.7). Też się cieszę, że nie ma Drymla. Po co kolejna "zapchajdziura" :?: Mamy Zibiego i błagam, dajcie mu szansę :evil:

AQ 

Wysłany: 2010-05-08, 20:55   

laxkillah napisał/a:
póki panowie Ruud, Gapiński i juniorzy nie zaczną zdobywać tylu punktów ilu się od nich wymaga no to drużyny takie jak Toruń, czy Leszno są 200 lat przed nami...
Co do Ruuda i junioró to się zgadzam, ale jeżeli spodziewałeś się od Gapy 10 - 15 pkt to chyba byłeś dużym optymistą.
ps. Toruń pokazał te 200 lat w ostatnim meczu .....

Tomash148 

Wysłany: 2010-05-08, 21:00   

Po dzisiejszym Grand Prix niemal pewny jestem, że Tomek jutro nie pojedzie (chodzi o to, iż pojedzie słabo). O Tomku Gollobie pisze naturalnie. Odkąd pamiętam , praktycznie zawsze po udanych zawodach z tego wlasnie cyklu Tomek jechał wręcz fatalnie w spotkaniu ligowym. Mam nadzieję , że tym razem złamie ten "standart" i jutro będzie inaczej niż zawsze.

GoNeR 

Wysłany: 2010-05-08, 21:20   

A mi się wydaje że Gollob jutro dobrze pojedzie nie musi przecież walić kompletu, z Częstochowa druga linia tez dowiezie dużo punktów. Szkoda że jedzie w parze z juniorem bo w przypadku dużej przewagi nad Częstochową trener nie będzie mógł dać za zmęczonego Tomka Pawlickiego albo Zmarzlika.

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2010-05-08, 21:35   

Z juniorem jedzie tylko pierwsze trzy biegi, więc nawet jakby Bóg wie jak był zmęczony to trzy biegi zawsze odjeżdża, w kolejnych może go Pawlicki zastępować.

A jeśli chodzi o mój typ to sądze, że będzie na prawde wysoka wygrana.

Drabik, Słaboń więcej niż po 3 punkty na głowę nie przywiozą.
Pikej z Lesznem też 5 punktów zrobił tylko, więc jakoś super z drużyną która ma w składzie Zagara, Tomka i Nickiego nie pojedzie, mimo znajomości toru.
Davidsson nieźle od początku sezonu, ale co to dużo mówić, na więcej niż 7-8 punktów nikt mu nie pozwoli. Poszaleć może jedynie Holta i ew. Bridger.

Mam ogromną nadzieje, że Zbyszka zobaczymy w składzie. Można sobie gderać, że to leszczyk, bo miał taką i taką średnią w zeszłym sezonie, ale spójrzmy na Batchelora...
W ubiegłym roku, jeśli wogóle jechał to oglądał plecy i nic więcej. Prezentował rok temu formę taąk, że moim zdaniem w 1 lidze też nie miał by nawet 1,5 na bieg, a teraz ma 10 (!) średnią w lidze i (poza meczem w Gorzowie) szaleje. Jeżeli ktos robi Gapińskiego i Sullivana w sparingu to myśle, że można mu dać szanse
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

GoNeR 

Wysłany: 2010-05-08, 21:56   

A ja uważam ze nie powinni wstawiać Zbyszka do składu. Już nawet nie chodzi o to ze nie jest to zawodnik na ekstraligę (robi 8 pkt w lidze ukraińskiej :p). Ruud zrobi prawie zawsze jakieś punkty co patrząc na to jakie wyrównane są mecze w tym sezonie jest bardzo ważne. Suchy nie gwarantuje żadnych punków on może przywozić audice. Teraz mogli by go wstawić żeby postraszyć Ruuda ale co potem? Cały sezon zmarnowany! Zbyszek powinien szukać sobie klubu w 1 lidze, w Gnieźnie i w szczególność w Rybniku jest ciężka sytuacja kadrowa i tam powinien uderzyć.

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2010-05-08, 22:01   

Ale Zbyszek chce jechać w e-lidze, więc czemu mamy martwić się za niego, co to będzie jak przywiezie audice, a on będzie cały sezon bez możliwości wypożyczenia. Jego brożka, skoro ma jaja i chce walczyć o miejsce w składzie to dajmy mu szanse, choćby na ten jeden mecz, a nuż wystrzeli z formą. A jak nie to nie, na derby pojedzie Ruud...
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

laxkillah

Wysłany: 2010-05-09, 10:32   

i tu się z Tabasko zgadzam. Chłopak sam się deklarował że chcę jeździć w Gorzowie, chce trenować z najlepszymi, więc skoro ON SAM chce to nikt z nas nie powinien mu tego zabronić. Doskonale bowiem zdaje sobie sprawę z tego że jeżeli będzie walczył o skład i wygra go powiedzmy na ten mecz z Czewą to wie że musi pojechać jak najlepiej bo inaczej wypad ze składu i sezon zmarnowany... Czyż nie tak ? Myślę że ta mobilizacja pozwoliła by mu wjechać w odpowiedni rytm, może w 1 biegu jechać z tyłu a w następnych robić 2*

Co do T.Gapińskiego bo ktoś wyżej się przysadził. Nie chodzi o to że chłopak ma walić komplety non stop, po prostu wymagam od niego aby wygrywał razem z Matejem biegi. Generalnie większość ludu ma parcie na punkty zawodnika a nie na to czy było 5:1 4:2 a może 1:5 ... Trzeba wrócić na ziemie i przypomnieć sobie że to zawody drużynowe a nie SGP czy inne shity... Tu ma wygrywać drużyna. Ja rozumiem że za moment pojawią się słowa typu : "Ale przecież bez punktów zawodnika nie ma zwycięstwa drużyny..." Owszem nie. Ale czy ja mówię że mają tych punktów nie robić ? Mają robić tyle by drużyna wygrała a także tyle by nie ośmieszać się przed jakimiś pachołkami. Nie chce zwycięskich punktów zawodników, chcę zwycięskie punkty drużyny !

Pozdrawiam.

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2010-05-09, 11:26   

Cytat:
i tu się z Tabasko zgadzam. Chłopak sam się deklarował że chcę jeździć w Gorzowie, chce trenować z najlepszymi, więc skoro ON SAM chce to nikt z nas nie powinien mu tego zabronić. Doskonale bowiem zdaje sobie sprawę z tego że jeżeli będzie walczył o skład i wygra go powiedzmy na ten mecz z Czewą to wie że musi pojechać jak najlepiej bo inaczej wypad ze składu i sezon zmarnowany... Czyż nie tak ? Myślę że ta mobilizacja pozwoliła by mu wjechać w odpowiedni rytm, może w 1 biegu jechać z tyłu a w następnych robić 2*

Tak! Wszystko się zgadza (szczególnie z tym, że wie, że musi). Tylko zazwyczaj dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane, a rzeczywistość - rzeczywistością...

Myślę, że Suchy powinien dostać szansę, ale teraz jest na to najgorszy moment. Mecz z I ligową Czewą a za tydzień wiadomo co.

Dziś zrobi 6-8pkt na ogórkach typu Drabik, Miturski, Słaboń i za tydzień wyruszy na derby, gdzie prawie pewne jest, że po 2 biegach będzie szedł pod prysznic. Nie oszukujmy się. Lubię Zbycha, ale to nie zawodnik na OBECNĄ ekstraligę. Jak w Falubazie jeździły Kasprowiaki to jeszcze to jakoś wyglądało, ale teraz? 1,4 w I lidze?? No ludzie... Chyba, że chcemy już przed meczem mieć derby w trąbę, to proszę bardzo.

Osobiście dałbym szansę Zbychowi w Czewie i potem w nst meczu w Gorzowie. W tej chwili to duże ryzyko. Ruudowi tor w ZG w miare pasuje i robi tam całkiem przyzwoite wyniki.Jaką różnicę w wyniku może zrobić 6pkt? Chyba nie trzeba tłumaczyć...

jose_alvaro 

Wysłany: 2010-05-09, 12:53   

Nie ma w tej sytuacji iealnego rozwiązania. Wszystko rozbija się o to, że na tydzień przed derbami przyjeżdżają do nas kelnerzy,a nie zespół z siłą rażenia choćby Bydgoszczy. Wówczas problem rozwiązałby sie sam. Wstawiamy Sucheckiego i jeśli radzi sobie dobrze z tak silnym zespołem,to zabieramy go do Zielonej. Jeśli nie to dalej stawiamy na Ruuda i codziennie kilka paciorków wieczorem, żeby sie w końcu przełamał.
Ale tak nie jest. Dziś czy Ruud czy Suchecki zrobią po 6-7 pkt, a to nie daje nam żadnej informacji.
Nie jestem przekonany do Sucheckiego z kilku powodów, abstrachując już od faktu że jest w tym sezonie nierozjeżdżony.
Po pierwsze od kilku sezonów nie miał kontaktu ze światową czołówką, a to nie bez znaczenia.
Po drugie nie jestem przekonany czy jest dobrze przygotowany sprzętowo. Na gorzowski tor i słabą Częstochowę może jeszcze nie byłoby dramatu, ale już w Zielonej mogłoby być ciężko.

Z drugiej stronu Ruud, który w tym sezonie włączając wszystkie sparingi i mecze w Szwecji odjechał tylko dwa dobre spotkania w Bydgoszczy i we Wrocławiu, co swiadczy że jest kompletnie bez formyi ciężko wierzyć, że na Zieloną forma w końcu wróci.

Reasumując: Skrzynka wódki to za mało, żeby coś tu mądrego wymyślić.
Pozostaje nam wiara w Czernickiego,że podejmie słuszną decyzję.

Jerry 

Wysłany: 2010-05-09, 12:59   

Bovit napisał/a:
Dziś zrobi 6-8pkt na ogórkach typu Drabik, Miturski, Słaboń i za tydzień wyruszy na derby, gdzie prawie pewne jest, że po 2 biegach będzie szedł pod prysznic. Nie oszukujmy się. Lubię Zbycha, ale to nie zawodnik na OBECNĄ ekstraligę.

Pełna zgoda. Zbyszek jest sympatycznym człowiekiem i bardzo rozsądnie wypowiada się w wywiadach, ale nie udowodnił do tej pory, że ma ekstraligowe umiejętności.

W ubiegłym roku miał w I lidze średnią ok. 1,4 podczas gdy Lukas Dryml, powszechnie uważany na tym forum za zbyt słabego na jazdę w Stali, miał średnią 1,9. I oto w forumowych dyskusjach Dryml jest nazywany „zapchajdziurą”, a Suchecki jest traktowany jako mąż opatrznościowy. Gdzie tu logika, koledzy forumowicze?

A w tym sezonie szczytowym osiągnięciem Zbyszka było zdobycie 11 punktów w lidze ukraińskiej – gdzie pierwszoligowiec Rafał Okoniewski, nie mieszczący się w ubiegłym roku w składzie Stali i wyparty przez Ruuda, wczoraj zrobił wynik 3,3,3,3,3,3.

Uważam, że zawodnik aspirujący do startu w drużynie ekstraligowej powinien wcześniej udowodnić, że na to zasłużył – udowodnić wynikami w innych ligach i turniejach, albo rewelacyjną jazdą na treningach. Bo jeśli się dobrze zastanowić, to żaden mecz ekstraligowy nie powinien być poligonem do sprawdzania zawodników o niepewnej formie. Jeśli wystawimy Sucheckiego w meczu z silnym rywalem, to jego ewentualna słaba postawa może zadecydować o porażce. Jeśli wystawimy go w meczu z rywalem mało wymagającym (powiedzmy, że takim jest Włókniarz), to zdobywając 6-8 punktów Zbyszek może stworzyć złudne wrażenie, że jest solidnym ekstraligowcem, gdy tymczasem rywal po prostu był słaby.

jose_alvaro napisał/a:
Pozostaje nam wiara w Czernickiego,że podejmie słuszną decyzję.

Otóż to. Jeśli Zbyszek oczarował, zachwycił, wprawił w osłupienie i wbił w ziemię trenera swoją jazdą na treningach, to niech jedzie w meczu. Ale jeśli miałby to być występ tylko dlatego, że za wszelką cenę chcemy kimś zastąpić Ruuda, a tylko Zbyszek jest pod ręką – to lepiej, żeby nie jechał.

Morte

Wysłany: 2010-05-09, 17:59   

Nie wiem jak było na treningu ale Czernicki najwidoczniej chciał zamknąć temat pod tytułem "Zbigniew Suchecki".

GoLLoBssoN 
BRYLANT

Wysłany: 2010-05-09, 18:53   

Brawo Gorzowiaki, nadal jesteście niepokonani, co mnie także cieszy ;-)
Widać, że CzeCze nadal szuka optymalnego zestawienia na ważne pojedynki, a pierwszy z nich już niedługo :-)
"Problem Sucheckiego" macie już z głowy. David pojechałby o niebo lepiej. Fakt faktem, zakup Przemka może okazać się strzałem w dziesiątkę, bo to dopiero jego pierwszy mecz na stadionie Stali, a już dycha z bonusami. Teraz czas na DERBY lubuskiego, Tarnów trzyma za Was kciuki i za piątą porażkę z rzędu Magicznych 8-)

Odpowiedz do tematu