Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Unia Tarnow-Stal Gorzow
Autor Wiadomość
hawajczyk28 

Team: gorzow
Wysłany: 2010-04-26, 18:03   Unia Tarnow-Stal Gorzow

Przed nami kolejny mecz uwazam ze rywal bardziej wymagajacy jak Wroclaw.Najbardziej martwi mnie ze Zagar ma w sobote o 21 zawody we Wloszech mam nadzieje ze jego forma sie nie odbije 2 maja.Jezeli chodzi o liderow jestem spokojny jezeli druga linia pojedzie wkoncu jak trzeba to mysle ze wygramy chodz jak pisalem bedzie ciezko

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2010-04-26, 21:39   

Powiem krótko - jeżeli Monberg będzi woził Gapę i Ruuda, to osiągniemy w drugiej linii dno absolutne i śmiech się poniesie po kraju. Czasu na poprawki zaledwie tydzień, a widać było w meczach z Unią i Spartą, że jest nad czym pracować i obawiam się, że cudów w te kilka dni spodziewać się nie możemy.
Czy 2 liderów, 3 nieprzewidywalnych średniaków i 2 dennych juniorów mogą znów wywalczyć punkty w 15 wyścigu?

J.R Smith 

Wysłany: 2010-04-26, 21:51   

*Tomek zrobi swoje i o to się nie martwię.
*Nicki 12-13 pkt to poziom którego będzie się trzymał może z większymi zdobyczami u siebie na słabszych TEORETYCZNIE czyli Czewa Bydzia Wrocław Tarnów myślę, że musimy te mecze u siebie wygrać jeśli myślimy o medalu :mrgreen:
*Ruud jeśli go skrytykuje może pojedzie znów dobrze :lol: ... a tak na poważnie chciałbym w sumie by zrobił te 5-7 pkt.
*Gapa oczekuje wkońcu ogarnięcie sprzętu i rozluźnienia bo chłopak jak sam podkreślił pompuje się by pojechać dobrze i wychodzi jak wychodzi :-/ no Gapa spraw bym nie przestał Cie lubić zdobądź tak jak Ruud 5-7 pkt.
*Zagar dalej uważam, że to była tylko wpadka i na poziomie 10 pkt. potrafi jeździć więc 10 pkt Matej jadymy!
*Juniorka - raczej pojedzie ta samo co dotychczas... jeśli Simon nie pojedzie czegokolwiek na + to panowie... nie mamy o czym gadać "następny" mam nadzieje, że Paweł znów pojedzie 3 biegi (bo jeśli będzie punktował Simon to różnie może być no, ale właśnie jeśli) Więc niech juniorka zdobędzie w końcu te ważne kilka punktów..

I znów to samo gdy piszesz jak kibic żużla dajesz mniejsze szanse zwycięstwo dla swojej drużyny jak piszesz jako kibic danego klubu to stawiasz o wiele wyżej poprzeczkę... No nic wiara we mnie jest :mrgreen: . Tomek tam jeździł w latach 2004-2007 więc może jakiś komplecik z jego strony :lol: .

hawajczyk28 

Team: gorzow
Wysłany: 2010-04-26, 21:59   

Tylko ze Zagar jezdzi w sobote o 21 we Wloszech i obawiam sie ze to sie odbije w Tarnowie

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2010-04-26, 22:13   

hawajczyk28 napisał/a:
Tylko ze Zagar jezdzi w sobote o 21 we Wloszech i obawiam sie ze to sie odbije w Tarnowie

Czasem się odbija, czasem nie - wróżby, losowanie, zgadywanki. Dobra forma Zagara to podstawa, żeby marzyć o wyniku. Jeżeli będzie jechać trójka naszych, to móżna coś sklecić taktycznymi i liczyć na dobrą końcówkę, choć wolałbym wyrównaną walkę z udziałem co najmniej 5 naszych zawodników.
Tak naprawdę ciężko ocenić potencjał Tarnowa, bo mecz na basenie z Falubazem nie był normalny. Teoretycznie zespół bez wyraźnego lidera, ale Pedersen, Vaculik, Ułamek, Kasprzak i Jędrzejak to zawodnicy, któzy na każdym torze spokojnie powinnni robic 10 pkt, a u siebie mniejszy dorobek to już wpadka. Przewidywałem przegraną z Lesznem, przewidywałem przegraną we Wrocławiu, konsekwentnie wieszczę klęskę w Tarnowie, jeżeli moje prognozy mają być kluczem do zwycięstwa :-D

Adix1994 
Adi

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2010-04-26, 22:27   

Tarnów nie ma wielkich nazwisk, ale wyrównany skład i tym mogą wygrać, jak u nas znów będzie tylko 2 zawodników. Według mnie drużyna podobna potencjałem do Wrocka i czeka nas ciekawy mecz. Liczę, że te wczorajsze zwycięstwa biegowe Ruuda i Gapińskiego były odblokowaniem psychicznym i zrobią to co od nich oczekujemy. Trudno powiedzieć kto wygra w tym meczu, wierzę jednak w naszych, że zdołają wywieźć stamtąd zwycięstwo.

Piotraseczek_KS

Wysłany: 2010-04-26, 23:00   

Obawiam się, że w Tarnowie doznamy pierwszej porażki w tym sezonie. Unia u siebie jest bardzo mocna i nie sądze to tylko po meczu z Falubazem, który wygrali jak to ktoś stwierdził na basnie, ale przede wszystkim po zawodnikach. Vaculik, Ułamek, Kasprzak - ciężko będzie z nimi wygrać nawet Tomkowi i Nickiemu, ale jeżeli marzymy o korzystnym wyniku(sądze, że przegramy, ale to nie znaczy, że nie wierze w zwycięstwo :mrgreen: ) to Oni muszą wygrywać. Jeżeli chodzi o tzw drugą linie Gapa i Ruud jeden z nich na moje oko musi zdobyć około 8 pkt, żeby załatać tą dziure juniora, bo nie wierze, że młodzieżowcy zrobią w Tarnowie więcej niż 3 pkt. Nie bardzo boje się o formę Zagara. Jest to zawodowiec i nie raz pewnie pędził w taki sposób w jaki będzie z soboty na niedziele. Uważam, że nie znacznie wyjedziemy z Tarnowa na tarczy, ale podkreślam WIERZE w zwycięstwo :!:

Pozdrawiam ;)
Ostatnio zmieniony przez Piotraseczek_KS 2010-04-26, 23:02, w całości zmieniany 2 razy  

J.R Smith 

Wysłany: 2010-04-26, 23:01   

Co do Zagara - mam nadzieje, że chłopak odpowiednio odpocznie i zregeneruje się przed meczem w Tarnowie i będzie bardzo groźny i dzięki niemu między innymi wygramy mecz.

Adix1994 kolego powiedziałeś, że nie ma wielkich nazwisk... Moim zdaniem się mylisz :roll: . Bo czy ktoś kto zna się choć trochę na żużlu nie wie kto to jest Bjarne czy Ułamek.. Ci już bardziej ogarnięci na pewno "skojarzą" Vaculik-a o którym marzyli falubazy, Jędrzejak-a no i Krzysia Kasprzaka (który był nawet troszkę łączony na ten sezon ze Stalą) też większość "rozpozna". Monberg bardzo dobrze znany kibicom Stali przecież to on również wprowadzał nas znów do Elity. A Rempała też każdy go zna... Kolejne "nazwisko" bolesne dla ZG - Kiełbasa (1,3,1) 5 na mistrzach Polski to dobry wyczyn. No i Hougaard gdyby Kiełbasa "nie mógł" pewnie godnie go zastąpi. No i nawet Tarnów moim zdaniem ma lepszą o niebo juniorkę...

Co nie zmienia faktu, że wierze w końcowy sukces :-P

Grzechu87 

Wysłany: 2010-04-26, 23:35   

Napewno bedzie To ciekawy mecz jezeli Stal po 4 Biegach bedzie oscylować w granicach Remisu ten mecz jest szansa wygrac a jezeli dostaniemy poczatek czyli bieg juziorski i nastepny np 4-2 to nie damy rady juz :-D . ale wiara jest moj typ składu

1 Gollob
2 Ruud
3 Zagar
4 Gapa / Suchy wole Zibiego !
5 Niki
6 Zmarzlik
7 Gustafsson

:!: Od meczu z Czestochową w Składzie Stali na Pozycji juniora 1 bedzie jezdził Cyran Zobaczynie ,, Kamikadze'' zobaczycie ze bedzie z niego Solidny Junior a czecze go szykuje własnie po to ze na mecz z czewa ma zapunktowac i to ładnie . Z kąd wiem
Wrużka mi powiedzała ta sama która Adamkowi zwyciestwo przepowiedziała

Flame84 

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2010-04-27, 10:13   

Na poczatek mało optymistycznie... Jeśli pojadą na tym poziomie co we Wrocławiu max co można wywieść z Tarnowa to 40 pkt. Żenujący wręcz poziom juniorów i poki co blada druga linia a pewnie jeszcze zmeczony Zagar nie wróży nic dobrego. .. Mecz do wygrania tylko wtedy jeśli Gapa i Ruud zapunktuja tak jak sie od nich oczekuje czyli na poziomie 7,9 punktów wtedy nawet przy zerowym dorobku juniorów mecz do wygrania. Licze oczywiście na to , że Zagar te 10 punktów przywiezie a wiadomo,że Gollob i Pedersen swoje przywioza.. Jeśli chodzi o Tarnow bardzo mocny wdaje sie byc w tym sezonie Ułamek, Vaculik objezdzał bedzie naszych juniorów machajac jedna reka do kibiców także natrzaska punktów sporo. Kaprzak i Bjarne u siebie pojada także Stalowcy nie moga miec słabych punktów jesli mysla o wygranej a jak do tej pory nasz skład nierówny...

PavelN11 

Wysłany: 2010-04-27, 10:32   

A ja nie rozumiem Waszych obaw, jak nie z Tarnowem to z kim? Ten mecz trzeba wygrac i tyle.

kondzixks 

Wysłany: 2010-04-27, 11:24   

PavelN11 tak z Unią wygrać trzeba i to obowiązkowo ale... u siebie bo w Tarnowie wątpię żeby w tym sezonie ktokolwiek wygrał, a tym bardziej my z tragiczną juniorką, nieprzewidywalną 2 linią i Gollobem oraz nikim którzy mam nadzieję, że razem przywiozą 25 pkt. Co do juniorów według mnie to powinna być ostatnia szansa Simona albo zapunktuje albo jeździć powinien Cyran (nie Masters którego niektórzy wciskają na chama do składu bo robi po 7-10 pkt w angielskim odpowiedniku naszej 1 ligi !!!) którego powinniśmy wstawić do składu. Nie Simona który myślał że był gwiazdą w 2 lidze (!) to od razu zdominuje e-lige nie Mastersa który nie potrafi nawet wchodzić porządnie w łuk tylko Cyrana który w przyszłości dzięki doświadczeniu które otrzyma teraz może być wartościowym zawodnikiem.

Jakoś trudno mi uwierzyć, że wygramy w Tarnowie chociaż oczywiście wierzę że uda się nam tego dokonać. (Nawet jak przegramy minimalnie to u siebie będziemy bieli bonus ;-) )

Grzechu87 

Wysłany: 2010-04-27, 12:16   

Tak naprawde niech Gustafsson pojedzie jeszcze do Tarnowa , bo nie mamy kim go narazie zastąpić . A jeżeli tam już pokaże się z strony Tej z ktorej sie narazie nam pokazuje , To Postawmy na 2 Naszych Gorzowiaków :!: :!: :!: . Bo wole oglądac swoich , a jestem pewniem twierdze zaryzykować przekany ze pokażą sie lepiej , przecierz dłuzej ze sobą jeżdzą . Co do 2 Masters i Cyran ocenac nie będę bo nie pokazali nam się jescze na torze , a jezeli ktoś skreśla zawodnika po treningach to coś nie tak z nim, jezeli mieli byśmy oceniać po sparingach to oprucz Tomka , Nikiego i Mateja , w ciemo brał bym utrzeymanie sie w lidze ,, A apetyty są Duże'' :->

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2010-04-27, 12:25   

Grzechu87 napisał/a:
jezeli ktoś skreśla zawodnika po treningach to coś nie tak z nim

Jeżeli zawodnik A jest zdecydowanie szybszy i lepszy technicznie na treningu od zawodnika B, to na jakiej podstawie można zakładać, że zawodnik B będzie w meczu ligowym lepszy? Niby pod wpływem adrenaliny stanie się dojrzalszy, polepszy mu się sprzęt i umiejętność dopasowania do toru, dostanie +5 do techniki jazdy? Póki co Cyran jest słabszy w zawodach młodzieżowych od Zmarzlika, a ten raczej tuzem w biegach młodzieżowych nie jest, więc nie sądzę żeby jazda 50 metrów za stawką specjalnie rozwijała Cyrana jako zawodnika.
Nie wiem, co myślec o Mastersie, bo Czecze wypowiadał się o nim w superlatywach, jako o zawodniku "kompletnym", a swiadkowie treningów wspominają coś o żałosnej szamotaninie na torze.
W Tarnowie z Vaculikiem żaden nasz junior sobie nie powalczy, więc niech jedzie Gustafsson i da w końcu sygnał, że coś w nim drzemie i zamierza się obudzić. Jeżeli nadal będzie jeżdżącym kibicem zagubionym w ekstralidze, to faktycznie można zacząć wierzyć w cudowne przemiany i postawić na Cyrana lub Mastersa, bo mecz z Czewą będzie do tego dobrą okazją.

Grzechu87 

Wysłany: 2010-04-27, 12:38   

Wawrzyniec nie chodzi mi o juniorow :-D Ogółem o to ze na treningach,sparingach, np Ruud , Gapa przegrywaja z Zibim i ze to jest to ryzyko wstawienia zawodnika do składu . Akurat o Zmarzlika mi nie chdzi bo jednak Paweł cos Pokazauje . Chdzi mi tu o Gustafssona ze jezeli ma tak jechac to powinien dostać szanse nastepny, jezeli nastepny nic to nastepny chociaz nie wiem czy taka wymiana da cos :->

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2010-04-27, 12:45   

Każdemu się należy szansa i nie chodzi o jeden bieg czy mecz, czasem w końcu i Gollob przez 5 wyścigów nie jest w stanie nic pojechać.
Co do Sucheckiego, to jest kwestia, czy on chce wystartować w jednym meczu jako straszak i zamknąc sobie szanse na wypożyczenie do innego klubu z niższej ligi, gdzie miałby jakieś starty. U nas może pojechać w jednym meczu, wywalczyć ambicją 2 punkty i wrócić do domu, bo a nuż na Gapę czy Ruuda to podziała mobilizująco.
Ja też bym chętnie Zbyszka zobaczył w lidze, ale czy jemu się opłaca to ryzyko? Jakie ma szanse na punkty dysponując jakimś zeszłorocznym sprzętem, na którym kaleczył w niższej lidze?

Adix1994 
Adi

Wysłany: 2010-04-27, 13:08   

J.R Smith napisał/a:
Co do Zagara - mam nadzieje, że chłopak odpowiednio odpocznie i zregeneruje się przed meczem w Tarnowie i będzie bardzo groźny i dzięki niemu między innymi wygramy mecz.

Adix1994 kolego powiedziałeś, że nie ma wielkich nazwisk... Moim zdaniem się mylisz :roll: . Bo czy ktoś kto zna się choć trochę na żużlu nie wie kto to jest Bjarne czy Ułamek.. Ci już bardziej ogarnięci na pewno "skojarzą" Vaculik-a o którym marzyli falubazy, Jędrzejak-a no i Krzysia Kasprzaka (który był nawet troszkę łączony na ten sezon ze Stalą) też większość "rozpozna". Monberg bardzo dobrze znany kibicom Stali przecież to on również wprowadzał nas znów do Elity. A Rempała też każdy go zna... Kolejne "nazwisko" bolesne dla ZG - Kiełbasa (1,3,1) 5 na mistrzach Polski to dobry wyczyn. No i Hougaard gdyby Kiełbasa "nie mógł" pewnie godnie go zastąpi. No i nawet Tarnów moim zdaniem ma lepszą o niebo juniorkę...

Co nie zmienia faktu, że wierze w końcowy sukces :-P

Spoko, wiem że mają dobre nazwiska, trochę źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że nie mają chyba nikogo z GP itp. O to mi chodziło :)

Dr.Lucas 

Wysłany: 2010-04-27, 13:08   

Co do Suchego. Ja bym go bardzo chętnie zobaczył w naszym składzie i to na meczu z Częstochową. Do Tarnowa nie ma co ryzykować. Z tego co pamiętam Zibi bił na głowe startami startowca Ruuda. Więc jest większa szansa, że zawodnik ten będzie wygrywał nam starty. Dać go w parze z Gollobem, niech Zibi ten start wygra a Tomek go pokieruje jak trzeba. Coś czuję, że będzie Tomkowi łatwiej niż z Davidem.

Co do juniorki, niech młody Henka smignie jeszcze do Tarnowa, to już będzie ktoras z kolei jego szansa wliczając sparingi. Jak naprawdę nic nie pokaze, won. Do składu na Czewę sprawdzić Mastersa albo od razu wbić Cyrana i jedziemy swoimi chłopakami, jeżeli nic w kierunku zatrudnienia Pawlicikeigo nie idzie. A w mojej opinii, to Cyran jest lepszym zawodnikiem od Pawła, pomimo, że często gęsto przyjeżdza za jego plecami. Często jest tak, że jadąc przez Zmarzolem, próboje jakis dziwnych ataków itp, co skutkuje stratą pozycji. Ale w jednym jest lepszy- Nie boi sie walczyć strach jest mu zupełnie obcy IMHO. :-> A Zmarzlikowi treningi z "panem Gollobem" na crossach w Hiszpanii, pomogły chyba tylko wystawiać nogę niby w celu łamania oporu powietrza. Jak Paweł walczył z kołodziejem to coś ten opór łamał na kazdej prostej :roll:

W Tarnowie bez juniora nawet nie mamy co marzyć o zwycięstwie. Jeżeli już, walczmy o jak najmniejszą porażkę, by u siebie na spokoju stuknąć bonusik.

Załamie się, jak Szymon kiełbasa wspolnie z Vaculikiem przywiozą 5-1. Liczę na minimum 4-2, a daj Boże 3-3.

W meczy z Czewą u siebie 3-3 to jest minimum. Tyle co Woffi moze byc nie osiągalny dlanaszych juniorów w 1 biegu, to Miturski powinien wąchac rure, naszym chłopakom.

P.s. Dziś miałem dziwny sen, śnił mi się mecz w Tarnowie i wygrywaliśmy go :lol:
I o dziwo, krytykowany przezemnie Zmarzlik, przy swoim nazwisku miał pamietąm doskonale: 3,d,2,2, :mrgreen: Może proroczy sen ? :evil:

Pozdro
STAL KS ! \o/

Grzechu87 

Wysłany: 2010-04-27, 13:10   

Co innego w Gorzowie co innego na wyjezdzie, jescze u nas jak cie moge Zibi myśle żeby sobie poradził , ale czy na wyjezdzie jest ryzyko wstawic . To jest tylko gdybanie , co jak co , ale Ja wole Zibiego Oglądać bo to wkońcu Gorzowianin :->

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2010-04-27, 13:23   

Dr.Lucas napisał/a:
P.s. Dziś miałem dziwny sen, śnił mi się mecz w Tarnowie i wygrywaliśmy go
I o dziwo, krytykowany przezemnie Zmarzlik, przy swoim nazwisku miał pamietąm doskonale: 3,d,2,2, Może proroczy sen ?

W takich sytuacjach zaleca się wietrzenie pokoju przed zaśnięciem :mrgreen:
Dr.Lucas napisał/a:
Co do Suchego. Ja bym go bardzo chętnie zobaczył w naszym składzie i to na meczu z Częstochową. Do Tarnowa nie ma co ryzykować. Z tego co pamiętam Zibi bił na głowe startami startowca Ruuda.

A z czego wynika taka wiara w Gapińskiego, że chcemy Ruuda odstawić, podczas gdy we Wrocku przespał 2 wyścigi, ale 3 mu wyszły niczego sobie?

PavelN11 

Wysłany: 2010-04-27, 13:34   

wawrzyniec napisał/a:

Dr.Lucas napisał/a:
Co do Suchego. Ja bym go bardzo chętnie zobaczył w naszym składzie i to na meczu z Częstochową. Do Tarnowa nie ma co ryzykować. Z tego co pamiętam Zibi bił na głowe startami startowca Ruuda.

A z czego wynika taka wiara w Gapińskiego, że chcemy Ruuda odstawić, podczas gdy we Wrocku przespał 2 wyścigi, ale 3 mu wyszły niczego sobie?

2 mu wyszły niczego sobie, pierwszy to 100% zasługa Golloba, przez cały wyścig musiał go holować, zwalniać żeby Bjerre go nie wziął, gdyby Tomek pojechał egoistycznie, a nie drużynowo to oddaje wszystkie pieniądze, że Ruud oglądał by plecy Kennetha na mecie.

darkis 

Wysłany: 2010-04-27, 15:02   

Ludzie wrzuccie na luz z Sucheckim..!!!!!

Prosze spojrzec na sezon 2009 !!!!!Przeciez sie chlopak nie lapal na sklad..A tutaj chcecie go widzec w skladzie Eligi?????..

MateoKSSG 

Wysłany: 2010-04-27, 15:06   

Mecz w Tarnowie to jest mecz zaliczany do tych, w których mozemy zdzialać cos na wyjezdzie. Tomek i Nicki = 25 pkt ! O to chyba kazdy moze byc pewien! Ze juniorka nie zdobędzie wiecej niz 2 pkt to takze bardzo łatwe do przewidzenia, wiec wszystko w rękach 3 zawodników - Zagar, Ruud i Gapa... i to niestety duży znak zapytania! Zagar bedzie zmeczony no ale mysle ze da rade... niestety Ruud i Gapa to zawodnicy, którym raz wyjdzie, nastepnie potem kilka biegów pojada bardzo słabo... mecz powinien byc wyrównany tak jak ten we Wrocławiu i trzymac nas w niepewnosci do konca, a kto wygra mam nadzieje zadecyduja ostatnie gonitwy! LIcze ze to my wyjdziemy z usmiechem na twarzach po tym meczu ;)

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2010-04-27, 15:09   

darkis napisał/a:
A tutaj chcecie go widzec w skladzie Eligi?????..

Widzieć zawsze można, a zwłąszcza pogadać. Wcześniejsze sezony miewał lepsze. Nie wierzę, żeby był wzmocnieniem zespołu, zwłaszcz na wyjazdach, ale gdyby się dał namówić na start w meczu, to mogłoby to podziałać mobilizująco na resztę dając złudzenie rywalizacji o skład i z pewnością byłoby to dodatkowe emocje dla kibiców, bo jednak Gorzowianin walczący choćby o jeden punkt to zupełnie inna sprawa, niż jadący na 3 pozycji Szwed.
Scenariusz raczej nierealny, z powodów o których już pisałem, ale może Suchy zdecyduje się na obronę barw w imprezach typu eliminacje do MP Par? Dużo takich pobocznych imprez nie ma, ale zawsze to coś.

Rad 

Wysłany: 2010-04-27, 16:57   Tarnów i inne przemyślenia

Cześć!
Warto zadać pytanie, jak zrobić wynik w lidze bez punktującego juniora ? Moim zdaniem to możliwe pod warunkiem, że w zespole jest 4 liderów/zawodników pierwszej linii. Taka sytuacja u nas nie występuje... więc możemy jej nie rozpatrywać. Wróćmy do juniora.
Punktujący to ten który wyjeżdża w meczu 4-5 razy i nie musimy się modlić o wynik 3:3.
Prześledźmy kto takiego juniora ma:
Leszno - Pavlic
Wrocław - Janowski
Bydzia - Sajfu
Tarnów - Vaculik
Toruń - Ward
Czewa - Woffinden
Zielona - Dudek
Gorzów - Zmarzlik

Zestawienie to wypada dla nas fatalnie, bo mają go wszyscy oprócz nas. A teraz zgrabne nawiązanie do meczu w Tarnowie. Vaculik jest jednym z lepszych punktujących juniorów w lidze, właściwie nie ma szans żeby wynik 1. biegu był lepszy niż 3:3. A jak będzie w pozostałych 4 biegach, w których będzie startował nasz junior ? Na kim właściwie ma przywieźć punkty, bo ja takich zawodników w przeciętnej drużynie z Tarnowa nie znajduję. Pozostaje nam wspomniane modlenie się o 3:3 w tych biegach (być może w 4-ech, nie chcę się upierać). A to 30% wszystkich biegów w meczu! Założenie że Gollob, Nicki i Zagar wygrywają wszystko w Tarnowie jest niepoważne.
Podsumowując, mecz w Tarnowie przegramy bo mamy wielką dziurę na juniorce. Klęski nie poniesiemy tylko dzięki rezerwom taktycznym. Taka sytuacja, niemożności wygrania biegu z udziałem naszego juniora, będzie się powtarzała w kolejnych spotkaniach... To właściwie uniemożliwia nam też wygranie meczu wysoko. Zespół nie jest zbalansowany. Myślę, że zamiast Gapińskiego trzeba było brać Vaculika. Za późno.

PS. Z Wrocławiem zremisowaliśmy ogromnym szczęściem, głównie za sprawą "abdykacji" Świderskiego.

Odpowiedz do tematu