Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 25.04.2010
Autor Wiadomość
Thorgal 

Wysłany: 2010-04-24, 18:16   

Lepiej nie kombinować z parą Gollob-Niki na 13 bieg. Jeśli po 12 będziemy przegrywali 6 pkt to i tak jeden z nich pojedzie w taktycznej w 13 biegu. A jeśli będziemy wygrywali, to... żadne kombinacje nie będą potrzebne :)

bartie 

Team: SPARTA WROCŁAW
Wysłany: 2010-04-24, 21:06   

J.R Smith napisał/a:
Kolego, ale ktoś wyżej pisał że Anglia nie ma porównania z Polską. :roll:
W Toruniu ten "wspaniały" Madsen zrobił tylko 3pkt..

ale w jednym wyscigu ;]

nie no spoko, wcale nie twierdze ze Leon jest "wspaniały" . Dla mnie jest on najwiekszą niewiadomą w skladzie Sparty i nie chodzi mi tylko o ten mecz a o cały sezon.

Co do toru i jego + i - zobaczymy jak to bedzie. Dla mnie najwiekszym plusem jest juz sam fakt ze wreszcie sa szanse na ciekawe zawody we Wrocławiu bo jak dotąd to raczej słabo to wyglądało. (Szybki silnik, długie przełożenie i jazda gęsiego ;] )

Liczę na EMOCJE w niedzielę a niech wygra lepszy ;]

pozdro

J.R Smith 

Wysłany: 2010-04-24, 21:30   

bartie napisał/a:
J.R Smith napisał/a:
Kolego, ale ktoś wyżej pisał że Anglia nie ma porównania z Polską. :roll:
W Toruniu ten "wspaniały" Madsen zrobił tylko 3pkt..

ale w jednym wyscigu ;]

No ale w reszcie wyścigów same 0 :roll: Leon Madsen 3 (0,3,0,0,-)

Tomek pojechał słabo dziś w GP, a tak rozmyślając w powrocie do domu przypomniała mi się taka mała zależność z tamtego sezonu jak nie szło mu w GP to na drugi dzień w lidze lepiej o wiele, zaś jak geniusz w GP to ciut gorzej nazajutrz w lidze.

Mam nadzieję, że będzie tak i z jutrem i poprowadzi STAL do zwycięstwa :-P

Piotraseczek_KS

Wysłany: 2010-04-24, 22:10   

Postawa Golloba w dzisiejszym GP mnie nie dziwi, z jednego prostego powodu. Gollob w Lesznie nigdy nie błyszczał, po prostu nie lubi tego toru, nie pasuje mu on i tyle... Natomiast martwi postawa Nickiego, który juz w meczu z Unią miał problemy a dziś w GP ledwo półfinał ? To już nie ten Nicki co błyszczał i można było w ciemno stawiać grube pieniądze na jego przynajmniej 13 pkt w meczu ligowym hehe ;)

Pozdro! I o czywiscie wierze w wygraną w jutrzejszym meczu ;)

darkis 

Wysłany: 2010-04-25, 19:19   

Apel do ludzi z zarzadu!!!Prosze prosze blagam....podziekujmy Gustafsonowi....nie wiem ile kasy wola Pawlicki...ale chyba moze mozna to rozwazyc..

CO do meczu...ten remis mozna uznac za spory sukces...ale strach pomyslec co bedzie jak pojedziemy do mocniejszego rywala....

Mariner 

Wysłany: 2010-04-25, 19:41   

Gratulacje należą się wszystkim gorzowskim żuzlowcom.
Nigdy na tym torze nie jechali, nie mieli żadnych doświadczeń , ustawień w głowie, a wywieźli remis.
To tylko punkt mniej od wygranej a dodatkowo zapewnili sobie punkt bonusowy w praktyce.
Kolejni rywale będą mieli trudniej bo Wrocek pozna lepiej swój tor i uczyni z niego atut znając Cieślaka ...
Wielu jeszcze tam polegnie.

To wymarzony początek ligi dla Stali.
Najpierw wygrana we trójkę nad silnym i najbardziej rozjeżdżonym zespołem Unii,
teraz wyjazdowy remis we Wrocku.

Na początku byli tylko prowadzący pary, teraz zapunktowali też doparowi seniorzy; progres jest; kolejni będą juniorzy ...
A już niektórzy wyrzucali Ruuda, który pokonuje na wyjeździe Crumpa ;-)

J.R Smith 

Wysłany: 2010-04-25, 19:45   

Tak na gorąco :

*Madsen - niestety dobrze pojechał i duża zasługa w zwycięstwie... szkoda bo wolałbym, żeby pojechał słabo...
*Świderski - mam nadzieje, że wszystko ok i bez problemu wystartuje w następnym meczu może podziękować swojemu koledze Jeleniewskiemu za spowodowanie tego "karambolu".
*Crump :shock: zabrakło jego punktów do końcowego sukcesu Sparty... ale wystarczy odjąć parę Madsenowi dać Crump-owi i znów mecz kończy się remisem.
*Anderson ładna jazda może coś z niego być :-P

Takie małe zastrzeżenie do pana Cieślaka... panie... z tym, że to wina Nickiego trochę żeś przesadził ;-) co innego byś mówił gdyby było na odwrót by było coś w stylu: "dobra decyzja pana sędziego"... eh a lubiłem tego treneiro :-|

*Tomek- no i moja zależność sie sprawdziła -> słabo w GP lepiej w lidze :!: Gdyby jechali z pól startowych nasi z tych z biegu 14 jestem pewien, że byśmy wygrali 5-1 ten 15bieg, ale co by było w 14 :?:
*Ruud - szkoda, że osobiście nie mam okazji przeprosić go za krytykę na pewno bym to zrobił miejmy nadzieje, że tak już do końca sezonu ;-)
*Zagar- zabrakło jego kilku pkt do końcowej Victori.. no, ale cóż w następnym meczu będzie o wiele lepiej trzymam kciuki Matej :!:
*Gapa - to jeszcze nie to... ale jesteśmy na dobrej drodze :mrgreen:
*Nicki- uff dobrze, że jest choć robi w tym sezonie kilka pkt mniej niż w tamtym dalej jest to gwiazda w szeregach Elity :-D dobrze, że mamy go u siebie :-P
*Zmarzlik- niech łapie doświadczenie przydatne 2pkt Paweł trzymam kciuki za Twój rozwój, może będzie z Ciebie kiedyś "solidny ligowiec" na miarę Elity :mrgreen:
*Simon - po raz kolejny bez szału... może nie w Tarnowie, ale na Bydzie niech szykuje się Masters bo nie pamiętam NIC pozytywnego w jego jeździe :-/
*Nasz treneiro bardzo odważna decyzja co do 14 - dzięki tej decyzji mamy 1 pkt i prawie zapewniony bonus może jakby pojechał Matej było by zwycięstwo a może porażka Chomski nigdy nie wpadł nawet by na taki pomysł a co dopiero wcielić go w życie. DOBRZE, ŻE Z NAMI JESTEŚ TRENEIRO :!:

POZDR. ;-)

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2010-04-25, 19:49   

Widzisz J.R. ;-) Wystarczyło poczekać do konca meczu zamiast oceniać zawodnika po jednym meczu. Jak już pisałem, Ruud to zawodnik, który potrafi robić 8pkt i z bonusem tyle też zrobił. Po prostu nie wierzylem w to, że może 2 mecze pojechać na zero. Jak widać, nie myliłem się i David spełnił moje oczekiwania :)

Cytat:
Nasz treneiro bardzo odważna decyzja co do 14 - dzięki tej decyzji mamy 1 pkt i prawie zapewniony bonus

Top akurat decyzja Tomka :mrgreen:

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-25, 19:58   

J.R Smith napisał/a:
i duża zasługa w zwycięstwie.

??
chyba duzo wczesniej ten tekst pisales

J.R Smith napisał/a:
dobrze, że mamy go u siebie

chyba wy
on nigdy nie bedzie Stalowcem!
J.R Smith napisał/a:
Nasz treneiro bardzo odważna decyzja co do 14

to nie byla decyzja "twojego treneiro" tylko "twojego kapitana"

moim zdaniem pojechali slabo
wazny punkt zdobyli ale poziom "druzyny" pozostawia wiele do zyczenia
Gollob rowno i solidnie oby wytrzymal tak caly (wiekszosc?) sezonu
pozostali slabiutko szczegolnie ze rywal jest jednym z mniej wymagajacych

Ruud ok lepiej niz poprzednio ale z wielka radoscia i wizjami na temat Wielkiego Ruuda jeszcze bym poczekał, zoabczymy czy rzeczywiscie wzrost formy czy jednorazowy przeblysk

a Crump z Pedersenem wygladali jakby razem wczoraj po GP pobalowali za duzo :-P obaj jacys tacy "zmeczeni"

Mariner 

Wysłany: 2010-04-25, 20:06   

Na miejscu Czernickiego ustawiłbym Zagara na pierwszym torze i Ruuda na trzecim.

Gapa nie miał ani startu ani trasy; punkty na Jeleniu i Bjerre zrobił po amatorskich błędach Daniela który sam oddał mu wygraną i jeszcze przeszkodził Dunowi ..
Remis i tak by chyba był a może i wygrana.
Matej poza biegiem w którym próbował lotnego i nie wyjechał z innymi , miał dobre wyjścia tyle że miał czwarte pole i nie był odpowiednio szybszy lub wolniejszy od Crumpa żeby ściąć ...

Ruud w całym meczu miał punktowane wyjscia tylko dwa razy podjął złe decyzje na 1 łuku ...

Simon nie ma startu w tych maszynach przede wszystkim, każde wyjście zostaje obojętnie z kim jedzie i z którego pola .. To nie nowość, w Orle też to miał tylko potem mógł sobie mijać drugoligowców jak tyczki a w E-lidze trzeba mieć fury żeby chociaż na szprycę się załapać.
Paweł zdobył ważne punkty na młodym Anderssonie ... Może uznać zawody na plus.

Gollob dziś nie miał okazji do pokazania umiejętności.
Po prostu wyglądał na jedynego spasowanego.
Tak to już jest z Gollobem że czasami zrozumie tor pierwszy ze wszystkich (podobnie było z nowym torem na Motoarenie) a czasami ostatni i przez 5 biegów próbuje się spasować :)

Remis zaczniecie doceniać jak przyszli rywale będą wracać z Wrocka z bagażem punktów w plecy :)
Ostatnio zmieniony przez Mariner 2010-04-25, 20:11, w całości zmieniany 1 raz  

PavelN11 

Wysłany: 2010-04-25, 20:09   

Grzesiek napisał/a:

a Crump z Pedersenem wygladali jakby razem wczoraj po GP pobalowali za duzo :-P obaj jacys tacy "zmeczeni"

Crump juz ma to do siebie, ze jak pojedzie w GP dobrze to na nastepny dzien cieniuje w lidze, dlatego wczoraj nawet sie cieszylem z jego zwyciestwa :-P

Dr.Lucas 

Wysłany: 2010-04-25, 20:17   

No mecz znowu trzymał w napięciu, miałem do końca nadzieję, że Tomek w tym 15 jednak machnie Bjerre. Ale coż, mamy juz dwu mecz w kieszeni. Co do Ruuda to przecierałem oczy ze zdziwienia jak bodaj w 11 biegu wiózł Rudego i to z niezłą przewagą :->

No i racja, Tomek podjął decyzje, że Ruud ma jechać, powiedział do niego ewidentnie " You must win" i spojrzał na niego przenikliwie. Mina Davida w tym moemncie bezcenna :mrgreen:

Ogólnie cały mecz in +. Gorzej będzie u innych rywali bardziej wymagających IMHO, pomijając Leszno czy Toruń, ale przykładowo Tarnów czy Falubaz :evil: Moze nie byc kolorowo.

Mam tylko nadzieję, że u siebie nie zaznamy goryczy porażki, na wyjazdach jak dziś remisować, bądz minimalnie przegrywać, u siebie kosić i mamy 3;2 :roll:
Oczywiście najlepiej było by też kosić na wyjazdach na co mam nadzieję. 8-)

Pozdro!

STAL KS \o/ !

GoNeR 

Wysłany: 2010-04-25, 20:18   

Przed sezonem było gadane że jak zagraniczni juniorzy będą jeździć na podobnym poziomie do gorzowian to będą jeździć wychowankowie mam nadzieje ze ta obietnica zostanie spełniona. Niech jeszcze Masters dostanie szanse w lidze jak i on nic nie pokarze to parę juniorów maja stanowić Cyran Zmarzlik!

Dr.Lucas 

Wysłany: 2010-04-25, 20:21   

Jeszcze nawiąże do wypowiedzi Darkisa. Naprawdę nic a nic nie szkodzi nam, na zakontraktowaniu Przemka. Teraz już nie będzie taki chytry na kasę, więc może być tylko z niego pożytek. Psychicznie sie odbuduje i jazda. A nasi juniorzy poczekać mogą wg mnie.

Co racja Sam niech śmignie teraz z Czewą i Bydgoszczą. Zobaczymy czy wyMastersi coś :mrgreen:

ALe jak najbardziej jestem za zakontraktowaniem Pawlickiego :evil:

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2010-04-25, 20:33   

Mecz meczowi nierówny. I znów muszę napisać, że tyle lat chodzicie na żużel i wniosków jak nie

wyciągaliście, tak nie wyciągacie ( co niektórzy). Możemy zremisować we Wrocku, przegrać w Tarnowie

a wygrać w Lesznie. Przekonacie się jeszcze, ile będzie niespodzianek.

Dr.Lucas 

Wysłany: 2010-04-25, 20:38   

No ja aż tyle lat nie jeżdzę, bo dopiero mam ich 17. Jak mniemam od 2004 smigam.
Niespodzianki niespodziankami, ale aż takich niespodzianek nie ma co się spodziewać, że cieniować zacznie u siebie Unia L.

Niespodzianki się mogą przytrafiać pokroju takiego nie wiem, Przegrana w Częstochowie. Wysoka wygrana w Tarnowie, ale nie zwycięstwa na torach drużyn, które są przygotowane niesamowicie do całego sezonu i to udowadniają

Wiem, że podałeś to tylko jako przykłady, ale musiałem mieć jakiś punkt odniesienia. :->

artur9500 

Wysłany: 2010-04-25, 20:45   

Świetny mecz! Wielkie brawa dla Tomka i reszty za zdobycie punktu na nowym torze na którym jechaliśmy pierwszy raz :) Co do Gapińskiego i Ruuda pokazali że potrafią jeździć ale mają źle spasowany sprzęt :( Uważam że teraz należy dać szanse Cyranowi lub Mastersowi bo Gustafsson nic nie pokazał i raczej nie pokaże! Mecz moim zdaniem na + chodż jest mały nie dosyt ;) Pozdrawiam i czekam na mecz w Tarnowie.

SkywalkerGW 
Anty-Barcelona

Team: Real Madrid
Wysłany: 2010-04-25, 20:58   

Uśmiałem się z Tomka w rozmowie z Ruudem.

Tomek -Are you in ?
Przestraszony David - Yes :P

J.R Smith 

Wysłany: 2010-04-25, 21:16   

To też odpowiedź Tomka, że nie liczy się dla niego tylko kasa. Widać jak sercem jest ze Stalą... Jak pomaga, doradza, że jak zakłada plastron i jedzie w meczu Stali to nie polega to na odjechaniu tych swoich biegów tylko na pracy z zespołem on chce dobra dla Staleczki :-D .

Co do Simona ja również jestem za odstawieniem go od składu z małym ale. Po meczu z Tarnowem ;-) . I wtedy para Zmarzlik i Masters w szeregach Stali w juniorce :mrgreen: . Baaaaardzo chce Mastersa :!: .

Myślę, że Czecze jest w stanie zrobić z Pawła tego jak wcześniej napisałem "solidnego ligowca". Który zostanie ze Stalą na długie lata :mrgreen: nie ukrywam jedno z marzeń związanych z Gorzowska Staleczką :-D .

Co do mej krytyki w stosunku do Ruud-a to nie jest tak, że po meczu z Lesznem powiedziałem co to jest?! wywalić na zbyty pysk! Uważnie patrzałem na jego występy, oczywiście to nie to samo co zobaczyć go na żywca czy choćby w TV, lecz na tym sparingu z Poznaniem tak jakby ani nie chciał ani nie mógł. Kolejna rzecz 10pkt w Pucharze Vetlandy gdzie no stawka nie była za mocna :shock: . I wiele innych rzeczy które "źle wróżyły". No nic dziś pojechał b.dobrze i miejmy nadzieje, że tak mu zostanie.

Moim zdaniem na wyjazdach możemy:
*Tarnów - zremisować i powalczyć o bonus(to chyba raczej powinna być rzecz oczywista), ze zwycięstwem będzie no bardzo ciężko.
*Częstochowa-musi być Victoria i koniec kropka.
*Bydzia - to samo co Tarnów.

i ewentualnie w ZG powalczyć o bonus choć to będzie nie lada wyzwanie...
Toruń i Leszno poza naszym zasięgiem. :-(

U siebie 1 mecz do przodu z ciężkim rywalem więc już moim zdaniem tylko 2.
Z Toruniem i z ZG myślę, że nieznacznie przegramy z Toruniem ale wygramy z falubazem...

No ale to dopiero początek sezonu i duuużo może się jeszcze zdarzyć myślę jednak, że na chwile obecną tak to wygląda (przynajmniej takie są moje odczucia).

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2010-04-25, 21:27   

Tak jak napisał Bovit, mecz meczowi nie równy i mogą wydarzyć się różne dziwne wyniki.

Co do meczu, uważam że Zmarzlik nie jeździ na żużlu, tylko kaleczy ten sport. Ten chłopak nie ma ani odwagi, ani techniki, ledwo trzyma się na motocyklu, a sylwetka z wystawioną, hamującą nogą nadaje się na minitory.

Wolałbym oglądać jednak Cyrana, który jest młodszy i lepiej panuję nad motocyklem.

Remis? Myślę, że niezły wynik, chociaż pomógł nam uraz Świderskiego ;)

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2010-04-25, 21:33   

Jak dla mnie zdobyliśmy cenny punkt we Wrocławiu. Prawda jest taka, że każdemu będzie na wyjeździe ciężko gdziekolwiek wygrać. Może poza Częstochową, gdzie Jonsson nie chciał, aby Bydgoszcz wygrała :lol: We Wrocławiu wiele ekip pogubi punkty.

Mamy 3 punkty po dwóch meczach i należy się z tego cieszyć.

Mnie cieszy również atmosfera w parkingu, kiedy drużynie nie idzie i ta zbiorowa mobilizacja. Naprawdę budujące!

Na plus należy też uznać zmobilizowanie się Ruuda i Gapy na ostatnie, istotne dla losów spotkania biegi. Powieźć Crumpa we Wrocławiu, to nie byle co, nawet jak chłopak ma ciężką głowę po wczorajszym SGP.

Wbrew pozorom we Wrocławiu wcale dużo więcej walki po przebudowie toru nie ma. Zupełnie nie istnieje szeroka chyba, że Cieślak specjalnie tak zrobił, aby Tomek tam nie szalał.

Na minus postawa Mateja Zagara w drugiej części zawodów. Usprawiedliwieniem jest na pewno fakt, że startował z gorszych pól startowych, bo podobnie jak wczoraj w Lesznie z 3 i 4 pola szło niewiele zrobić.

Podobnie jak Matej w drugiej części zawodów osłabł Paweł Zmarzlik. W pierwszych biegach walczył jak równy z równym, a potem woził ogony. Jednak na pewno swoim występem zrobił większe wrażenie niż młody Szwed.

Gustafsson póki co jest na ekstraligę niegotowy. W kolejnych meczach dałbym szansę Cyranowi.

Na razie punktowo i w tabeli wygląda wszystko ok. I tak wszystko rozstrzygnie się w play-off, ale dobrze przystępować do niego z jak najwyższej pozycji.

Szacunek za występ Tomka Golloba, jemu jednak naprawdę zależy :!:

Piotraseczek_KS

Wysłany: 2010-04-25, 21:47   

Uff dobrze, że Ruud i Gapiński zaczeli w najbardziej nie korzystnym momencie jechać już się bałem, że mecz jest przegrany, ale na pewno każdy jakiś nie dosyt ma bo przecież zwycięstwo było tak blisko, ale biorąc pod uwage to, ze mógł jechać Swiderski powinniśmy się z tego remisu cieszyć ... juniorka bez komentarza bo pojechali tak jak wszyscy mysleli... czyli najłagodniej mówiąc słabo ;DDD.... mam nadzieję, że zaczną coś jechać bo zasada jest prosta nie ma juniora - nie ma wyników.

Pozdrawiam ;)

Dielix

Wysłany: 2010-04-25, 21:58   

Tak jak krytykowałem Ruuda wcześniej, tak teraz muszę mu przyznać, że zrobił punktów więcej niż od niego wymagam. Niemniej nadal uważam, że jest to zawodnik, który tylko dobrze startuje. Jeśli trafi z dniem, to punkty są. Świetnie wystartował w biegu z Crumpem, choć ten dziś ani pod taśmą, ani na dystansie nie błyszczał. Kibice z Wrocławia pewnie są niezadowoleni, choć trzeba przyznać, że w biegu ostatnim to dzięki niemu nie było 5-1 dla naszych...

Jestem jednak zmasakrowany, rozczarowany naszymi juniorami. Cholera mnie bierze jak widzę Toruń, który kogo nie weźmie to trafi na mocnego zawodnika. Oczywiście prócz umiejętności trzeba mieć sprzęt na ekstraligowym poziomie, a takiego Gustafsson nie ma. Ponadto Szwed przypomina mi trochę Ruuda. Taka lajtowa jazda na dystansie. Zmarzlikowi natomiast trzeba przyznać, że coś tam próbuje :) Szkoda tylko, że te próby często powodują stratę na dystansie. Warto pomyśleć nad Mastersem, ale trzeba mu podstawić motor, tak samo jak to zrobił Toruń z Wardem. Bo jeśli ktoś liczy, że ten chłopak będzie śmigał na maszynach, na jakich jechał w sparingu, to ja wole już obecny duet.
Na chwilę obecną nasi nie mają co marzyć, że zdobędą jakieś punkty na seniorach. Zwłaszcza, że we Wrocławiu tylko raz został przywieziony punkt na juniorze z Wrocławia, bo tego biegu 3 osobowego nie liczę.

J.R Smith 

Wysłany: 2010-04-25, 22:14   

Juniorka.. i ja dorzucę jeszcze swoje "3 grosze".

Wiec Simon jedzie jeszcze w Tarnowie potem 2-3 mecze niech pojedzie Sam niech mu dadzą coś co nie tylko jeździ...

Co do odsuwania Pawła od składu jestem na NIE :!: Niech czuje się potrzebny w drużynie jak dziś pojechał 4 biegi! Za "kadencji" Stacha było coś takiego :?: Więc Cyrana bym "użył" w razie w jak Paweł złapie kontuzje (odpukać) a jak Bartuś do nas dołączy to pożegnać Cyrana :-D . Więc juniorka Zmarzlik + zagraniczny junior.

ZRÓBMY WKOŃCU WYCHOWANKA NA ODPOWIEDNIM POZIOMIE :!:

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2010-04-25, 22:45   

Ja tam np. "trójką" Ruuda po dwóch zerach nie jestem zaskoczony. To jest zawodnik, który zazwyczaj

ma 2 świetne biegi, 2 beznadziejne i 1 punktujący. Dlatego spodziewam się (bez względu na

przeciwnika) około 6-8 punktów. I tu nie ma żadnej przesady.

Zmarzlik w tej chwili to nr 1 wśród juniorów. Niestety, nie możemy sobie pozwolić na razie na

wstawienie kogokolwiek innego za Gustafssona, bo to jedyny junior w tej chwili, który coś jeszcze

może zrobić. Cyran ze Zmarzlikiem to strzał we własne kolano, to samo z Mastersem.

Cytat:
Więc Cyrana bym "użył" w razie w jak Paweł złapie kontuzje (odpukać) a jak Bartuś do nas dołączy to pożegnać Cyrana

A co to jest Bartuś?? Kolejny "talent" z nazwy?? Póki nie pokaże, na co go stać, jest nikim

znaczącym. Już takich, co to się odgrażali kibice, że jak zda licencję, to pokaże nam wszystkim, było

wielu. Przypomnieć?? Mega gwiazda z minitorów Śpiewanek, Szewczykowski to tylko przykłady z

brzegu. Uznawany na tym etapie za beztalencie - Michał Rajkowski "osiągnął o wiele więcej" (jeśli

można tak to ująć). Więc z ferowaniem wyroków o talentach dajmy sobie spokój. Tak z głowy bijąc,

podam jeszcze nazwiska: Smoter, Moskwiak, A.Rybka, Ł. Jankowski - talenty czystej wody. Gdzie są

teraz?? Łukasz się chyba ostał w II Speedway Kamikadze Polish League. Na ładną sylwetkę

przestałem się nabierać jakieś 15 lat temu.

"Ma 16 lat. No niby przywiózł 4 zera, ale jak walczył! I jaka sylwetka!!" :-)

Nie, nie panowie. Z takim czymś nigdy więcej....

Odpowiedz do tematu