Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Don Lucas
2010-04-09, 17:29
Stal Gorzow - Unia Leszno 05.04.2010
Autor Wiadomość
Scorpio 

Wysłany: 2010-04-06, 11:37   

Bardzo piękny mecz z udziałem dwóch utytułowanych drużyn!!! Ten mecz wielu kibiców żużla zapamięta przez bardzo długi czas!!! Walka, walka i jeszcze raz walka na torze!!! Więcej takich meczy i e-liga będzie piękniejsza!!! Szkoda, że nie mogłem tego meczu oglądać na żywo, pozostała mi tylko retransmisja na TVP info, ale trudno....Moim zdaniem Unia mogłaby wygrać ten mecz, gdyby lepiej zaprezentowali się i Kołodziej, i w szczególności Hampel. Pytam się, czemu Jarek z 3-4 razy wynosił się tak mocno na łukach?! Trochę mnie to niepokoi, tak samo Ruud i Gapa-widać sprzęt jeszcze nie "gra". Muszą więcej "podłubać" w motorkach i jazda na treningach!!!! Warto zakontraktować Sucheckiego!!! Musi być rywalizacja pomiędzy zawodnikami drugiej linii!!! Musi być motywacja!!! Co do juniorów gospodarzy: uważam, że Zmarzlik powinien jechać więcej, bo na razie Simon wypadł dosyć przeciętnie. Może warto postawić na Cyrana? Zmarzlik (szczególnie w 12.biegu) walczył na dystansie. Widać, chłopak (z resztą mój rówieśnik :mrgreen: ) ma potencjał, tylko brakuje mu cwaniactwa. Na plus zaskoczyli mnie: Adams, Pavlic i Bally z Leszna. Może wróci ten "Bally" z 2007r.? "Gryzł" tor!!! Po stronie gospodarzy: Zagar,Gollob i Pedersen - wielkie gratulacje!!! No i przede wszystkim doskonała współpraca Nickiego i Tomka w 15.biegu!!! I jak się cieszyli...Jak dzieci!!! I widać, można współpracować!!! Wystarczy chcieć!!! P.S. Super, że pamiętaliście o "Bolu".

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2010-04-06, 11:42   

Analityk napisał/a:
2/ po biegu w którym wywrócił się Zagar zażądał od sędziego wykluczenia go za niesportowe zachowanie, czyli położenie się i nie wstawanie - nie był to wcale groźny upadek, Ruud w podobnej sytuacji zjechał z toru.

Tak, Zagar na pewno myślał, że w powtórce Zmarzlik powiezie Adamsa i Pavlica :roll: Zastanów się czasami.

Co do ASÓW, to nie ma ich co oceniać pierwszej kolejce. Gdybyśmy mieli to robić, to Unia Tarnów idzie na majstra :-D Gapiński do warsztatu, ma dwa tygodnie na dogranie sprzętu. U Ruuda widać, że nic nie jeździł, nie licząc jazdy na nartach.

Co do juniorów, nie oceniałbym ich tak negatywnie. O ile Gustafsson nie pokazał dosłownie nic, o tyle Paweł Zmarzlik chociaż nie odpuszczał i nie zostawał daleko w tyle. Zresztą nie wymagajmy od niego, że na inaugurację będzie woził Hampela, Adamsa czy Kołodzieja.

Duże brawa dla trenera, który zrobił to, na co Chomski by się nie odważył. Odsunął od startu zagranicznego juniora, puszczając dwa razy Zmarzlika. I o to chodzi! Nie to co rok temu, kiedy Jonasson, mimo, że w danym meczu kaleczył niemiłosiernie, to i tak do bólu startował po pięć razy.

J.R Smith 

Wysłany: 2010-04-06, 11:51   

Co do Cyrana dla mnie ten zawodnik się nie skończył, ponieważ nigdy się nie zaczął :roll: nie widzę sensu nawet myśleć o nim gdyż mamy jeszcze w szeregach Mastersa 8-) .

Czemu przekreślacie Gape i Ruuda już :?: Rozumiem też się maga zawiodłem, ale wcześniej pisałem Gapa miał sprzęt to pojechał. Popełnił błąd bo nie widział na co stać tą maszynę :-D . Dajmy im jeszcze trochę zaufania :mrgreen: .

Thorgal 

Wysłany: 2010-04-06, 11:56   

Moje wrażenia z meczu:

1. Piękne widowisko na super przygotowanym torze - była walka nieomal w każdym biegu i to na całej szerokości. Warto było przyjechać do Gorzowa na Wielkanoc - to były udane Święta :-) Postawa Stali to wspaniały obraz śmierci (do 13 biegu) i zmartwychwstania (14 i 15 bieg) czyli istoty tych Świąt!

2. To co na torze robił Tomek Gollob to jest po prostu mistrzostwo świata! Po jego 2 biegu wiedziałem, że to jest jego dzień i byłem spokojny o komplet nawet po przegranych startach. Niki w normie, choć miał jedną wpadkę na 1-5 i nie potrafił tak śmigać po orbicie jak prof. Tomek. Bardzo cieszy mnie postawa Zagara - rok temu walczył z Karlssonem o rolę prowadzącego parę. Obecnie od początku sezonu jeździ jak rasowy lider i pewny punkt drużyny. Super! Nie licząc upadku na 3 miejscu znów spokojnie zaliczył komlpecik i poszedł pod prycha :)

3. Byłem przekonany, że jeśli Unia nie odskoczy przed nominowanymi na 6 pkt, to ten mecz wygramy. Ostatnie biegi w większości spotkań zakładam, że będą kończyły się wynikiem 5-1 dla nas.

Kumpel obok cieszył się, że jednak Balińskiemu przyznano 3 pkt w pamiętnym biegu bo dzięki temu mogliśmy skorzystać z taktycznej w następnym. Komicznie to jednak wyglądało, że ten wjeżdżał do mety z gestem triumfu gdy obok śmignął mu Niki :) (nie wyglądało to na defekt).

4. Zmarzlik fajnie jechał, raz nawet na 5-1, ale zabrakło mocy w silniku, a za machanie nogą powinien dostać ostrzeżenie od sędziego.

5. Jeśli chodzi o Unię to każdy punktował. Zabrakło liderów. Każdy tam był solidnym zawodnikiem 2 linii. Zawiedli Hampel i Kołodziej. Obawiam się, że solidnymi zawodnikami na poziomie 5-8 pkt, bez liderów Unia wiele nie zwojuje. Ten mecz to pokazał. Jak ktoś napisał: "Teraz pytanie skoro potrafimy wygrać mecz z silną lub bardziej objeżdżoną Unia jak kto woli :) w trzech zawodników to czy my jesteśmy tak mocni czy Unia była tak słaba". Innymi słowy: nie jestem pewien jak oceniać wynik drużyny, która mając 6 punktujących, objeżdżonych w sparingach zawodników przegrywa z trzema zawodnikami :)

6. Staleczka Gorzów sialalalalala!

laxkillah

Wysłany: 2010-04-06, 12:10   

Pozwolicie panowie i panie że również wtrącę się do dyskusji. Otóż pierwsza sprawa to to że czytam forum i tak naprawdę każdy kto piszę w tym temacie się powtarza i piszę to samo...Ciągłe narzekanie a to Ruud a to Gapiński a to juniorzy... Przecież wszyscy doskonale o tym wiemy że pojechali słabo po co po 2-3 osobach które to napisały powtarza to samo 50 innych osób ? Ja rozumiem że jest to forum i mamy prawo pisać to co myślimy ale zastanówcie się , wchodzi ktoś czyta jeden post no i w sumie się z nim zgadza bo taka prawda ale za chwile przewija i czyta dosłownie to samo troszkę inaczej ułożone i widzi że jest jeszcze co najmniej kilkanaście takich postów.

Druga sprawa to to że wszyscy kibice którzy się tu udzielają z prostej skarżą się na nagłośnienie na inne takie sprawy. A co się z wami działo kiedy my z młyna zaczynaliśmy druga strona odpowiada , lub cały stadion śpiewa z nami i jakąś tam przyśpiewkę (nie pamiętam dokładnie, wybaczcie ;D ) a wy nic. Cisza jak makiem zasiał. Oczywiście śpiewaliście, kiedy wynik był jeszcze w miarę, nagle kiedy przegrywaliśmy i naszym zawodnikom potrzebna była otucha to wy umarliście. Tacy z was kibice ? I nagle kiedy to nasi wygrali 5:1 bieg 14 , wszyscy wstali i zaczęli dopingować razem z młynem. Myślicie że taka postawa jest fair wobec zawodników ? (Bo o nas nie wspomnę że zaczynamy przyśpiewkę i się ośmieszamy bo wy nie kontynuujecie) Skoro przegrywają to trzeba być z nimi na dobre i na złe i mocniej dopingować żeby się podnieśli a nie odwracać się i za przeproszeniem pokazywać dupę...

WNIOSEK jest prosty. Obydwie strony mają do przemyślenia swoje zachowanie. I zawodnicy (oczywiście Ci którzy pojechali poniżej swoich możliwości) aby jeździć nie tylko dla pieniędzy ale i dla nas wspaniałych kibiców a także MY KIBICE aby nie odwracać się w trudnych chwilach.

PS: Gratuluje chłopakom oprawy. Myślę że każdy powinien wiedzieć że dla Gorzowskiej Stali Bolo to ktoś nie zastąpiony.

Pozdrawiam serdecznie. ; )

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2010-04-06, 12:22   

laxkillah napisał/a:
Druga sprawa to to że wszyscy kibice którzy się tu udzielają z prostej skarżą się na nagłośnienie na inne takie sprawy. A co się z wami działo kiedy my z młyna zaczynaliśmy druga strona odpowiada , lub cały stadion śpiewa z nami i jakąś tam przyśpiewkę (nie pamiętam dokładnie, wybaczcie ;D ) a wy nic. Cisza jak makiem zasiał.

Zawsze tak było, jest i mam nadzieję że nie będzie, choć pamiętam, że bywało znacznie gorzej i w zasadzie doping niezorganizowany był tylko w trakcie wyścigów. Nic się nagle nie zmieni, mozolna praca nad dopingiem musi potrwać. Zawsze po takich wyścigach jak dwa ostatnie wczoraj wydaje mi się, że na następnym meczu ci ludzie będą tak krzyczec od początku, a okazuje się, że zryw jest tylko jak wygrywamy. Taka już widac gorzowska natura kibica żużla i nagłośnienie tego nie zmieni.
Ja tam jestem szczęśliwy, że trębacze nie zarżnęli atmosfery, oby tak dalej. Albo niech UE wprowadzi tłumiki na trąbki, bo sa głośniejsze od motocykli.
Szkoda że S16 to tylko S16, a nie 3 sektory na łuku, bo jakoś tam kibiców nie przybywa. Jakby zakręt łączył się z prostą przeciwległa, pewnie łatwiej było by rozkręcić doping. Może S16 jakiś casting przeprowadzi dla narybku, żeby się rozwinąć na sąsiednie sektory?
Wybacz wszechmocny Adminie, bo to w zasadzie offtop, ale zahaczający o wczorajszy mecz.

Dolinki

Wysłany: 2010-04-06, 15:15   

Co do wczorajszego "dopingu" prostej, rozmawiałem z kolegą. Jego wnioski:
1. Czasem wcinaliśmy się w spikera i dupa wychodziła (nie w muzykę, a spikera, który np. informował o zmianach etc. Wiadomo, że pikniki z programami wolą zapisać zmiany niż krzyknąć Stal, nic w tym dziwnego).
2. Prowadzący (zwłaszcza chodzi o szkocję), nie może być ubrany na czarno, bo najzwyczajniej w świecie go nie widać (chociaż ja np, stojąc na górnej z oprawą widziałem go bez problemu, dziwne).
3. Było za zimno. Niektórym się najzwyczajniej w świecie nie chciało.
4. Niektórzy nie znają przyśpiewek - i dupa blada.

Thorgal 

Wysłany: 2010-04-06, 17:23   

Gdy wynik oscylował w granicach remisu doping jeszcze był w miarę OK, gdy zaczynaliśmy przegrywać chyba sam młyn i reszta kibiców potrzebowała dopingu by ich wesprzeć :-)

Naprawdę nie rozumiem co Wy chcecie od trąbek. Chyba, że zakładacie, że cały stadion będzie się zachowywał jak młyn. Niestety w Gorzowie jest tak, że część siedzi i dłubie słonecznik stąd i ręce zajęte by "Szkocję" zrobić. Proponuję więc zrobić akcję "Zostaw słonecznik w domu. Na stadion weź dwie ręce".

Zresztą w dopingu zawsze górą będą nieco mniej cywilizowane ośrodki, których mieszkańcy są mniej oswojeni. Dlatego Wrocław, Gorzów, Toruń będą w tej kwestii będą zawsze w tyle w stosunku do ZG czy Leszna. Myślę, że jest to związane ze specyfiką, wielkością miasta. Ale to temat na jakąś rozprawę licencjacką z socjologii. :)

PS. Jeszcze jedna rzecz pojawiła się w taym wątku i doprawdy dziwię się, że nikt nie zareagował. Jeśli nasz przyjaciel z Leszna nicku bodajże "ksunialeszno" dostał ostrzeżenie od moderatora tego forum za to, że mimo chęci nie przyjechał na mecz do Gorzowa, to jest to sprawa kompromitująca to forum tak samo jak sektorówka "TYLKO FALUBAZ" na trybunach w Gorzowie. Proponuję nagłaśniać takie zachowania bo osobiście nie zamierzam patrzeć jak głupota niszczy platformę dyskusji normalnych kibiców.

orsoniusz

Wysłany: 2010-04-06, 19:59   

Uwierzcie że nie zawsze sychać co młyn krzyczy,i czasem trzeba się mocno wsłuchać,,
a to ,że ludzie przychodzą na piknik to nikt tego nie zmieni, nie wiem , niektórzy chyba wstydzą się pokrzyczeć przez dwie godziny, może faktycznie sektorówkę rozbudować?
pzdr.

laxkillah

Wysłany: 2010-04-06, 20:14   

Dolinki napisał/a:
Co do wczorajszego "dopingu" prostej, rozmawiałem z kolegą. Jego wnioski:
1. Czasem wcinaliśmy się w spikera i dupa wychodziła (nie w muzykę, a spikera, który np. informował o zmianach etc. Wiadomo, że pikniki z programami wolą zapisać zmiany niż krzyknąć Stal, nic w tym dziwnego).
2. Prowadzący (zwłaszcza chodzi o szkocję), nie może być ubrany na czarno, bo najzwyczajniej w świecie go nie widać (chociaż ja np, stojąc na górnej z oprawą widziałem go bez problemu, dziwne).
3. Było za zimno. Niektórym się najzwyczajniej w świecie nie chciało.
4. Niektórzy nie znają przyśpiewek - i dupa blada.

1. A mnie się bardziej wydaje że za daleko zabrnęła ta cała nagonka na "pikników". O piknikach to możecie mówić w Anglii czy gdzieś tam gdzie jedzą kiełbaski i piją herbatkę...Owszem, słowo "piknik" nawiązuje do niektórych osób z prostej które naprawdę mają w dupie cały ten doping i wszystko ale bez przesady większość z nich albo jest kibicami sukcesu albo nie ma warunków do śpiewania (np. nie słyszy nas) a nie są piknikami. Ale to chyba bardziej dla takich co się lansują że oni to nie pikniki bo śpiewają a jak ktoś nie śpiewa to piknik, bez względu czy zna się powód tego że nie śpiewa. Dla mnie to co najmniej śmieszne ale okej.
2. Może prowadzący ma sobie antenkę 3 metrową na głowie zawiesić żeby go kibice z prostej widzieli ? No ludzie nie pogrążajcie się, chłop wchodzi na barierki , rozkłada ręce, do tego jeszcze jest wysoki, a wy chcecie komukolwiek wmówić że go nie widać ? Aż chyba na meczu z Bydgoszczą pójdę na prostą sprawdzić czy tak jest naprawdę...
3. Jak im w dupki zimno to po co przychodzą ; ) A tak na poważnie to nie było tak tragicznie a szkocja czy jakiekolwiek przyśpiewki bardziej rozgrzewają a nie na odwrót... no chyba że się mylę...
4. Błagam Cię, chłopie ! Czy ktoś wymaga od was byście śpiewali każdą przyśpiewkę jaką zna młyn ? Na dwie strony to zaledwie szkocja, kto wygra mecz, i takie tam które znają chyba nawet już dzieci...

Reasumując myślę że takie tłumaczenie przeszło by w podstawówce, tu się chyba nie przebije...

J.R Smith 

Wysłany: 2010-04-06, 20:18   

No tak kiedyś ten problem był z głowy - była "trawka" i tam z reguły zasiadały pikniki. Kibice z młyna ( w tym ja ) naprawdę zdzierają gardła by doping był na poziomie.
Ale co do dopingu proponuje przenieść się na inny temat odpowiedni na te dyskusje.

Co myślicie o wstawienie Mastersa do składu na Bydzie i za kogo :?:
a) Zmarzlik
b) Simon

Ja narazie sam nie wiem co w tej kwestii powiedzieć :/ ale na tą chwilę zaryzykowałbym i postawił na 2 zagranicznych :lol: .

Potrzebujemy pkt Gapy i Ruud-a bo inaczej nie będzie kolorowo :-?

laxkillah

Wysłany: 2010-04-06, 20:22   

A ja bym chciał zobaczyć przede wszystkim Zbyszka Sucheckiego za Davida...
Co do juniorów chyba jednak również będę za parą juniorów zagranicznych chociaż wiem że teraz połowa mnie zbluzga że nie rokuje to żadnych nadziei na przyszłość ja obstawiam parę juniorów Masters-Gustafsson.

Pozdrawiam

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2010-04-06, 20:22   

J.R Smith napisał/a:
Ja narazie sam nie wiem co w tej kwestii powiedzieć :/ ale na tą chwilę zaryzykowałbym i postawił na 2 zagranicznych :lol: .

A regulamin znasz?

zielu 

Wysłany: 2010-04-06, 20:28   

laxkillah napisał/a:
A ja bym chciał zobaczyć przede wszystkim Zbyszka Sucheckiego za Davida...

Dokładnie. Za Ruuda albo Gapińskiego. Nawet jak by nie zdobył oszałamiającej liczby punktów, to był by czymś w rodzaju straszaka dla nich i by się przekonali, że trzeba wziąć się do roboty, a nie, że miejsce w składzie ma się za nazwisko.

J.R Smith 

Wysłany: 2010-04-06, 20:30   

Ano tak mój błąd, doczytałem już, umknęło mi to.
Więc może para Masters - Zmarzlik, musimy spróbować cóż więcej pisać na ten temat.

Ja jestem przeciwnikiem wstawiania Sucheckiego do składu zamiast Ruud-a bo o Gapie tu nie ma mowy :D (przypominam, że wciąż jest to moje osobiste zdanie).
Uważam, że Gapa jest lepszym i to o wiele zawodnikiem od Sucheckiego.

laxkillah

Wysłany: 2010-04-06, 20:34   

Bartek89. Nie usprawiedliwiam go ale wydaje mi się że chodziło mu o to kto bardziej by mu pasował... Bynajmniej w mojej wypowiedzi o to chodziło.

Tak apropos to chciałbym zasugerować coś moderatorom a mianowicie aby zmienić nazwę tego tematu na jakąś bardziej ogólną typu Mecze czy coś ponieważ temat nazwany jest : Stal Gorzow - Unia leszno 05.04.2010 i jakby tak iść za ciosem musielibyśmy założyć w tym dziale minimum 16 tematów...

ksuleszno 

Wysłany: 2010-04-06, 20:49   

Nikogo nie interesuje to, ze dostalem warna z powodu niemoznosci przyjazdu do GW. Chcialem, ale nie moglem. Za to warn. Smieszne... :-) Jako powod, moderator podal: Miales przyjechac na mecz, plakales tydzien pzed a i tak sie nie zjawiles.
Jesli wszyscy kibice sa tacy "madrzy" jak moderacja, to gratulacje.

Edit: Konkretny powod warna: "1 masters Wczoraj 20:12 Misiul, plakales tydzien przed meczem co i jak a i tak nie przyjechales!!Osrzezenie!!! "
Po pierwsze poprawna polszczyzna sie klania. A nawiasem mowiac, smiech na sali. :-O
Ostatnio zmieniony przez ksuleszno 2010-04-06, 20:56, w całości zmieniany 1 raz  

PavelN11 

Wysłany: 2010-04-06, 20:55   

J.R Smith napisał/a:

Co myślicie o wstawienie Mastersa do składu na Bydzie i za kogo :?:
a) Zmarzlik
b) Simon

Hmmm ja bym dal jeszcze jedną szansę Zmarzlikowi i Simonowi. Zmarzlik pokazal troche walecznosci wczoraj, no ale to niestety nie wystarczy.. A co do Simona to podobala mi sie jego jazda w pierwszym biegu, mysle, ze mozemy miec jeszcze z niego pozytek :)

Co do wymiany Ruuda na Zbyszka jestem na nie, nie ujmujac nic Suchemu, ale nie jest to zawodnik na ekstralige.. A Ruudowi czasem (takie rzadkie te czasem :P) wyjdzie chociaz start i dojedzie z jakimis punktami.
Mysle, ze po meczu z Unia kazdy zawodnik ma o czym myslec, wie co musi poprawic i niech w takim samym skladzie to wszystko poprawia we Wroclawiu :)

laxkillah napisał/a:

Ale to chyba bardziej dla takich co się lansują że oni to nie pikniki bo śpiewają a jak ktoś nie śpiewa to piknik, bez względu czy zna się powód tego że nie śpiewa. Dla mnie to co najmniej śmieszne ale okej.

Dokładnie.

laxkillah napisał/a:
Tak apropos to chciałbym zasugerować coś moderatorom a mianowicie aby zmienić nazwę tego tematu na jakąś bardziej ogólną typu Mecze czy coś ponieważ temat nazwany jest : Stal Gorzow - Unia leszno 05.04.2010 i jakby tak iść za ciosem musielibyśmy założyć w tym dziale minimum 16 tematów...

No i tak będzie, co w tym złego? ^^

w1947

Wysłany: 2010-04-06, 21:00   

ksuleszno napisał/a:
Nikogo nie interesuje to, ze dostalem warna z powodu niemoznosci przyjazdu do GW. Chcialem, ale nie moglem. Za to warn. Smieszne... :-) Jako powod, moderator podal: Miales przyjechac na mecz, plakales tydzien pzed a i tak sie nie zjawiles.
Jesli wszyscy kibice sa tacy "madrzy" jak moderacja, to gratulacje.

To po co kilka dni przed meczem na sucharze piszesz, że będziesz potem że nie będziesz zachowaj to dla siebie bo wątpie aby kogoś z nas to interesowało :lol:

ksuleszno 

Wysłany: 2010-04-06, 21:02   

Ale czy to jest powod do warna? Zle, ze chcialem sie zorientowac o bilety? O miejscowki? Z przyczyn odemnie niezaleznych nie moglem przyjechac. :O

laxkillah

Wysłany: 2010-04-06, 21:09   

Wybaczcie za offtop ale mnie to strasznie razi. Kolego ksuleszno wszelkie skargi i zażalenia w odpowiednim dziale. Czy tak ciężko trochę się wysilić i poszukać odpowiedniego tematu tym bardziej że jest on "przypięty" ? NIE ! oczywiście trzeba wejść w temat w którym najwięcej ludzi się udziela i płakać jakom to jest się ofiarą losu...

EDIT: Moderatorzy pousuwajcie zbędne posty z tego tematu. Pozdrawiam

kubackjeee 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2010-04-06, 21:13   

ksuleszno napisał/a:
Ale czy to jest powod do warna? Zle, ze chcialem sie zorientowac o bilety? O miejscowki? Z przyczyn odemnie niezaleznych nie moglem przyjechac. :O

LOL - stary nie przejmuj sie, niestety niektórzy nastoletni kozacy z młyna i część moderatorów kulturę osobistą i słynna polską gościnność zostawili gdzieś za drzwiami. Ale nie przejmuj się tak już jest - jak dla mnie twoje ostrzeżenie to naprawdę głupota. Niech niektórzy się zastanowią, nie mógł z powodów nie zależnych od niego to nie przyjechał i tyle - po co ostrzeżenie. Ale o tym powinieneś i tak pisać w innym temacie.

ksuleszno 

Wysłany: 2010-04-06, 21:22   

Wcale nie robie z siebie ofiary. Myslisz, ze zalezy mi tak bardzo na tym forum, zeby pisac zazalenia, czy plakac Wam po tematach? Myslisz, ze nie mam nic innego do roboty? Napisalem kilka slow od siebie, bo ten temat kontynuowal ktorys z Waszych kolegow. Wiec napisalem jak bylo, co o tym mysle.
Nie bede sie scieral... Zanim cokolwiek zaczalem pisac po tematach napisalem do Administracji, nie dostalem zadnego odzewu. Wiec, zostawilem to w spokoju. Plakal nie bede. Myslalem, ze tutaj inaczej traktuje sie kibicow innych druzyn. Wy jednak poza Stala GW, (nawet zle to ujalem, nie poza druzyna, a poza tym sektorkiem, na ktorym mozecie sobie pokrzyczec nie zwazajac w ogole na to co dzieje sie na torze), swiata nie widzicie. Z tego co wnioskuje nie idziesz na stadion ogladac meczu, nie imteresuje Cie sport a tylko darcie mordy i zgrywanie kozaka miedzy kolegami. ;-)

edit: Jesli w tym poscie urazilem jakiegos pozadnego i zrownowazonego psychiczenie kibica Stali GW, ktora daze sympatia, nie ukrywam, to najmocniej przepraszam. Ten post jest skierowany do kozakow, ktorzy szukaja zaczepki a ich kibicowanie polega na darciu japy, ze spiewniak ,ktorego 3dni wczesniej nauczyli sie na pamiec, a na Zuzel namowil ich kolega z osiedla 4dni wczesniej, bo inaczej pewnie graliby w CS'a, albo wciagali redtube.

laxkillah

Wysłany: 2010-04-06, 21:32   

ksuleszno napisał/a:
Wcale nie robie z siebie ofiary. Myslisz, ze zalezy mi tak bardzo na tym forum, zeby pisac zazalenia, czy plakac Wam po tematach?

Więc po co płaczesz i się żalisz ?

ksuleszno napisał/a:
Myslalem, ze tutaj inaczej traktuje sie kibicow innych druzyn. Wy jednak poza Stala GW, swiata nie widzicie. Z tego co wnioskuje nie idziesz na stadion ogladac meczu, nie imteresuje Cie sport a tylko darcie mordy i zgrywanie kozaka miedzy kolegami. ;-)

Twoje wnioski naprawdę stoją na poziomie ucznia z podstawówki, no ale w końcu polonistą nie jestem, być może się mylę. Dla Twojej wiadomości na stadion idę z miłości do klubu, i chcę mimo wszystko być z nimi na dobre i na złe... No i znów się powtórzę ale muszę ! Moderatorzy usuńcie mój post i inne nie nadające się zupełnie do tego tematu. KONIEC imprezy, nie ma takiego pisania, dziękuje, Dobranoc.

J.R Smith 

Wysłany: 2010-04-06, 23:00   

Słuchaj kolego z Leszna nie zaśmiecaj tego forum :!:

ksuleszno napisał/a:
Ten post jest skierowany do kozakow, ktorzy szukaja zaczepki a ich kibicowanie polega na darciu japy, ze spiewniak ,ktorego 3dni wczesniej nauczyli sie na pamiec, a na Zuzel namowil ich kolega z osiedla 4dni wczesniej, bo inaczej pewnie graliby w CS'a, albo wciagali redtube.

Jeśli znajdziesz choć jednego takiego stawiam flaszke. Ale żeby zaoszczędzić Ci trudu - niestety MY kibice z młyna naprawdę darzymy ten klub ogromna miłością i nie znajdziesz takiego.

Proponuje zamknąć ten temat, ponieważ moim skromnym zdaniem już wszystko przedyskutowaliśmy.

POZDRAWIAM :!:

Odpowiedz do tematu