Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Derby bez Kibiców ;(
Autor Wiadomość
Riki 

Wysłany: 2009-12-20, 01:43   

Decyzja jezeli nie zostanie zmieniona niszczy duza czesc derbow :-(

Jednak fakt jest taki ze kibice z zielonej zachowywali sie u nas delikatnie mowiac nie tak jak powinni (jest tez spora wina organizatora-przepelniony sektor-$, brak reakcji ochrony kiedy powinna reagowac- za duzo im sie pozwala).
Falubaz ogolnie idzie troche w strone pilkarska (zerwanie sztamy z wybrzezem i sparta, sztama z flota...) i tam jakis "hools" maja ktorzy pewnie na wyjazdy do GW jezdza zeby troszku podymic.

Co do naszych to wydaje mi sie ze wiekszosc kibicow byla OK i trzyma poziom jednak jest pewien "element" ktory trzeba wyeliminowac.
Sam mialem okazje slyszec o osobach ktore pewnie jezdza na wyjazdy (lepki z mlyna, nie mylic z calym mlynem!) a zachowuja sie jak idioci w roznych miejscach.
Mialem okazje slyszac o akcjach takiej grupki (slawa, 88 :mrgreen: ) ktora biega ze szczekami i sie napina na wzor stilonowcow roznica jest taka ze oni sie napinaja do lamusow albo jak sa w kilkunastu do dwoch- cwaniaki 8-) .
Wczesniej myslalem ze te duze "bomby" z Lubuskiej to propaganda jednak teraz jak juz wiem jacy idioci kibicujacy Stali moga skitrac cos i wniesc na stadion to nie jestem pewien czy to nie bylo cos niebezpiecznego.
Ogranijcie bossowie :P mlyna tych 17-18 (chyba gdzies tyle srednia ich wieku) latkow na wyjadach...
Wiadomka sa derby adrenalinka itp. tez mi sie zdarzylo wyrywac ziomkowi szal z okna samochodu jak mi machal z napinka przed facjata ale rzucanie petardami w sektor gdzie siedza normalni ludzie to juz czyn za ktory powinno sie scinac leb (ciach i jednego debila mniej);)

PS. Tak wskazowka dla tych ktorzy chca innych wrazen poza sportowymi: Żyjemy w 21 wieku jest mozliwosc komunikacji umowcie sie w lesie wyladujcie swoja agresje i wszyscy bedziemy szczesliwi 8-)
Pozdrawiam ;-)
Ostatnio zmieniony przez Riki 2009-12-20, 01:50, w całości zmieniany 1 raz  

maximus 

Team: Falubaz
Wysłany: 2009-12-20, 01:48   

Riki napisał/a:

Falubaz ogolnie idzie troche w strone pilkarska (zerwanie sztamy z wybrzezem i sparta, sztama z flota...) i tam jakis "hools" maja ktorzy pewnie na wyjazdy do GW jezdza zeby troszku podymic.

Widzę, że masz "duże" pojęcie w temacie, przestań ćpać albo zmień doktora bo dr.Oetker Cię oszukuje...

Riki 

Wysłany: 2009-12-20, 02:00   

Nie mam duzego pojecia w temacie bo to nie moje klimaty jednak wiem ze sie Falubaz napinal pod promem z Flota w Swinoujsciu jak Stilon jechal na wyjazd wiec moje stwierdzenie ma jakies oparcie chocby w takich faktach, ustawki Falubazu ze Stilonem tez sa faktem. Jest tez spora szansa ze ludzie ktorzy brali udzial w tych wydarzeniach przyjezdzaja na derby do Gorzowa... takze czleku ogarnij sie i idz sypac swoimi grypsami do gimnazjum :lol:

ksf

Wysłany: 2009-12-20, 10:29   

to nas urzadzil.

co to za derby bez kibickow :cry:

Stalówka 
Gorzowska potęga!

Team: Stal Gorzów !
Wysłany: 2009-12-20, 10:42   

jurekks napisał/a:
To teraz mamy dwa wyjscia , albo nie wpuszczamy kibicow falubazu mozemy np robic remont na stadionie lub cos wymyslec

Chyba nie myślisz, że nasz klub na to pójdzie? Biorąc pod uwage kibiców falubazu, którzy stawili by się u nas w liczbie co najmniej 700 głów, gdzie bilet będzie stał dajmy na to 40 pln... Klub za dużo by na tym stracił więc myśle, że tego rozwiązania nawet nie wzięto by pod uwage. ;)

jurekks 

Wysłany: 2009-12-20, 10:50   

to mozna ich nie wpuscic a bilety sprzedac naszym

Jespers 

Wysłany: 2009-12-20, 11:39   

No i dupa. Wy to widze myslicie o derbach bez Falubazu. Ale co to za derby beda ? No napewno nie te same. Derby bez kibicow to nie derby i tyle powiem. Juz wolalbym aby calkiem zamkneli ten stadion na derby niz cos takiego odwalic... I z wielkich derbow zrobi sie nam zwykly mecz ligowy bez kibicow przsyjezdnych... Tez mi frajda

boberGW 

Wysłany: 2009-12-20, 12:43   

jurekks napisał/a:
to mozna ich nie wpuscic a bilety sprzedac naszym

No nie żartuj sobie. Najlepiej ich nie wpuścić i wypożyczyć kibiców gości ze Szwecji, Danii, Finlandii itd. będziemy mieli derby bez wychowanków i jeszcze bez rdzennych kibiców gości :-D ;-)
Kibice Falubazu, przynajmniej ci normalni, wcale się nie cieszą, że nas nie będzie na meczu derbowym. Bo bez przeciwnika taki doping to taka trochę sztuka dla sztuki.
Poza tym, czemu mamy karać kibiców Falubazu za ich debilnego prezesa? To nie oni nas wyrzucili ze stadionu w Zielonej tylko Zarząd w porozumieniu z policją. Kibice zachowali się po wyproszeniu naszych bardzo fair. Dla mnie derby bez kibiców gości to nie derby, dlatego mam nadzieje, że nikomu nie wpadnie do głowy pomysł w stylu oko za oko, ząb za ząb.
Komar traktując kibiców Falubazu w sposób cywilizowany, inny od tego jaki stosuje Dowhan ze swoimi przydupasami, pokaże klasę i że jest ponad tym wszystkim. Tak samo jak nie dał się wciągnąć w jakąś głupią kampanię bilbordową, tak teraz się nie da.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Rafi 

Wysłany: 2009-12-20, 12:51   

bober GW zgadzam się z Tobą w 100%,nie można dopuścić do tego aby przez jakieś debilne decyzje tych u góry normalny kibic zarówno od nas jak i z ZG nie miał możliwości zobaczenia tego meczu na żywo.Jestem pewien,że nasz Prezio się odwoła i ktoś tam sięgnie po rozum do głowy i zmieni tę decyzję,która wyjdzie na dobre nam wszystkim.

bartoszKSSG 

Wysłany: 2009-12-20, 13:42   

Riki a Ty ile lat masz 20, i co taki stary jesteś!! po w twojej wypowiedzi czuję pogardę dla "17-18 latków" którzy siedzą w młynie i uczestniczą w dopingu. A co do FhZG i Floty, jak nie masz pojęcia to się nie odzywaj bo nie błysnąłeś tutaj jakąś olbrzymią wiedzą, tylko wysuwasz jakieś durne konkluzje.

Kapsel

Wysłany: 2009-12-20, 13:46   

http://www.sportowefakty....alubaz-ukarane/

jurekks 

Wysłany: 2009-12-20, 13:50   

Najlepiej byloby jak by dwie strony sie spotkaly i porozmawialy jak przeciwdzialac takimi zdarzeniami.Nie wpuszczenie kibicow Stali do blad co to beda za derby do dupy pod wzgledem atmosfery i wogole samych derbow.

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-12-20, 13:57   

Cytat:
Dla mnie derby bez kibiców gości to nie derby, dlatego mam nadzieje, że nikomu nie wpadnie do głowy pomysł w stylu oko za oko, ząb za ząb.

Klub tak naprawde nie moze zabronic wpuszczania kibicow przyjezdznych, bo taka ich wola :-) Jezeli juz to na pewno bedzie to te max 750 osob i ani jednego wiecej.. a jak tylko poleci jakies krzeselko to zostana wyproszeni.

Nie rozumiem tylko co to jest za kara dla Falubazu - nie przyjecie kibicow Stali? Przeciez tam Dowhan pewnie bedzie sie cieszyl, ze nie musi zamawiac tyle ochrony... ze zamiast tysiaca z Gorzowa i tyle samo sektora buforowego wpusci 2 tys wiecej zielonogorzan. To jest kara? :roll:

Nie mowiac juz o tym, ze raczej nie pomoze to w relacjach miedzy kibicami obu ekip - bo nie wiadomo co bedzie sie dzialo jak przyjada zielonogorzanie do Gorzowa (po tym jak kibice Stali nie mogli pojechac do ZG).

safko

Wysłany: 2009-12-20, 15:09   

Najbardziej ucierpi widowisko, banda wąsów zza biurka chce nam zabrać nasze wspólne święto. Decyzja w środku zimy podjęta chyba z nudów, wyciekła zresztą jakiś czas temu czyli oznacza to mniej wiecej tyle ze ktos sobie tak zadecydowal, a reszta figurantów tylko pokiwała głową niczym komisja ds. kontroli gier i zakładów. Ciekawe który to taki mądry. Ja nie wyobrażam sobie żeby nie jechać do Zielonej Góry na derby, nie będzie jakiś wąs z *** wie skąd mi zakazywał co mam robić, a czego nie. Stosować na kibicach odpowiedzialność zbiorową to zawsze wszyscy chętni na czele z pseudomediami, szkoda że nie są tacy konsekwentni w innych dziedzinach.

Precz z komuną, niech żyje Wolna Polska :)

Blokers:
Ostrzeżenie za używanie brzydkiego słownictwa na forum. :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez spooszan 2009-12-21, 21:05, w całości zmieniany 1 raz  

Riki 

Wysłany: 2009-12-20, 15:33   

bartoszKSSG napisał/a:
Riki a Ty ile lat masz 20, i co taki stary jesteś!! po w twojej wypowiedzi czuję pogardę dla "17-18 latków" którzy siedzą w młynie i uczestniczą w dopingu. A co do FhZG i Floty, jak nie masz pojęcia to się nie odzywaj bo nie błysnąłeś tutaj jakąś olbrzymią wiedzą, tylko wysuwasz jakieś durne konkluzje.

Gardze typami ktorzy rzucaja petardami w normalnych ludzi ktorzy mecz sobie przyszli obejrzec i proponowalbym ich eksterminacje poniewaz stanowia zagrozenie dla spoleczenstwa.
Natomiast dla grupy ktora sprawia ze mamy doping na Jancarzu i coraz lepsze oprawy mam szacun nie zaleznie od wieku bo to nie jest zaden wyznacznik.
Mowiac o kierunku pilkarskim Falubazu opieralem sie na rozmowach z fanem Floty i Stilonu aczkolwiek mozesz miec wieksze pojecie w tym aspekcie bo moje jest jedynie pobiezne. Wysuwalem tylko przypuszczenia o tym iz jakas tam grupa hools z Zielonej (majaca wieksze lub mniejsze powiazania ze swiatkiem pilkarskim) moze pojawiac sie na derbach w Gorzowie i szukac dodatkowych wrazen.

Forum jest miejscem gdzie kazdy ma mozliwosc wysnuwania wnioskow na jakie ma ochote jezeli moje sa bledne to moze wysilisz sie na cos wiecej od nazywania mojego toku myslenia "durnym" i w inny sposob zaprezentujesz wyzszosc swoich racji.

safko

Wysłany: 2009-12-20, 17:42   

Rzecznik prasowy Falubazu czyli etatowy kłamczuch i propagandysta Marek J. tak oto się sprostytuował na łamach Sportowych "Faktów":

Cytat:
Mam nadzieję, że tego typu rzeczy się już nie powtórzą i osoby, które prowokowały zajścia podczas spotkania w Zielonej Górze już więcej się do nas nie wybiorą. Nie zapominajmy, że na mecz 30 sierpnia do Zielonej Góry przyjechała grupa 250 kibiców z Gorzowa, wśród których byli oczywiście prawdziwi fani Stali Gorzów, jednak w ogromnej większości byli to pseudokibice nastawieni bardzo agresywnie. Przypomnę ponad kilogramowe bomby domowej roboty, których wniesienie uniemożliwiła nasza ochrona.

Reszta tego plugawego bełkotu i steku kłamstw tu:
http://www.sportowefakty....ujemy-z-pokora/

A to email tego Pana:
m.jankowski@zkzssa.pl

diego'K 

Wysłany: 2009-12-20, 19:35   

Safko pytanie mam takie.
Po ostatnich derbach w Zielonej mimo naszej nienawiści fanatycy z Falubazu pomogli odnosnie sprawy z naszą oprawą itd.

Czy jest opcja żeby dogadać się między dwoma Fan Clubami , aby gospodarze nieoficialnie przygotowali nam miejsce ? Bo z tego co wiem na roznych arenach takie rzeczy się dzieją , m in. na Pogoni jak się nie myle ?

Byłoby to z korzysią dla obu stron . Bo i my nie chcemy takich Derbów i Zielona pewnie też.

safko

Wysłany: 2009-12-21, 01:32   

Wbrew pozorom kibice-fanatycy mają wiecej zasad i honoru niż te wszystkie orwellowskie świnie które po nas jadą, wydaje mi sie ze to byloby mozliwe.
Bardziej problem leżałby w zorganizowaniu tego, przeciez nie da sie na kurniku W69 wcisnąć 500-1000 osób z wrogiego Gorzowa bo zwyczajnie nie ma gdzie, szczególnie w dzień derbów. Zobaczymy jaka bedzie decyzja od odwolania...

Thorgal 

Wysłany: 2009-12-21, 11:55   

Czytam i nie wierzę: "Falubaz otrzymał karę w wysokości 5000 zł oraz zakaz przyjmowania kibiców gorzowskich w 2010 roku"

A więc brak kibiców gorzowskich na meczach w Zielonej Górze to kara dla FALUBAZU! Pewnie bardzo się cieszą z takiej kary. Ludzie! Co za kretyni wydają takie werdykty!!!

boberGW 

Wysłany: 2009-12-21, 15:28   

Thorgal napisał/a:
A więc brak kibiców gorzowskich na meczach w Zielonej Górze to kara dla FALUBAZU! Pewnie bardzo się cieszą z takiej kary. Ludzie! Co za kretyni wydają takie werdykty!!!

Ano kretyni. To jest jakiś precedens, bo nie przypominam sobie, żeby ustanowiono kiedyś zakaz przyjmowania kibiców gości określonej drużyny:) Nie wiem nawet, czy tak można. Jeśli już werdykt powinien brzmieć " kara w wysokości 5000 zł oraz zakaz przyjmowania kibiców PRZYJEZDNYCH w 2010 roku" powiedzmy w pierwszym meczu czy coś takiego.
Tym bardziej, że ich winą jest złe zabezpieczenie imprezy. Więc co, jak powiedzmy Wisła Kraków będzie miała dym na meczu z Legią, to za rok dostaną zakaz przyjmowania kibiców Legii? Nawet PZPN takich wyroków nie wydaje. Tak mi się przynajmniej wydaje ;-)

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

ksf

Wysłany: 2009-12-21, 15:31   

miejmy nadzieje ze to tylko kara na raz

i ew polfinal/final bedzie juz z kibicami

GoNeR 

Wysłany: 2009-12-21, 18:52   

Skoro brak kibiców Stali na meczy w ZG jest karą dla Falubazu to myśląc logicznie sektor gości powinien być pusty. Jednak podejrzewam że Komisja Orzekająca Ligi na to nie wpadła :-D

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-12-21, 21:28   

Cytat:
Zobaczymy jaka bedzie decyzja od odwolania...

Tak teraz sobie mysle, ze problem w tym... ze "kara", ktora zabrania obecnosci kibicow Stali w Zielonej Gorze zostala nalozona na Falubaz. W zwiazku z tym Stal Gorzow nie moze za bardzo odwolac sie od tego? Nie wiem czy to tak specjalnie szanowna Komisja wymyslila? Ile trzeba bylo myslec zeby cos takiego wymyslec? :roll:

Mam nadzieje, ze prawnicy klubowi znajda jakies haki w regulaminie o kibicach przyjezdnych i podwaza te "karanie" Falubazu na ktorym cierpia kibice Stali i Derby Ziemi Lubuskiej. Bo jezeli chca zeby to byla kara w postaci braku zarobku na Stalowcach.. to niech im naloza kare proporcjonalna do wplywu z biletow dla kibicow Stali.

maxmatecki 
Stal Gorzów!

Team: Coca C...a
Wysłany: 2009-12-21, 23:05   

Hmmmmm!Dziwna ta kara!Jesli juz ma byc ta kara dla Falubazu.To powinno to być zamkniecie stadionu na mecz ze Stalą!Ich by zabolało!W zasadzie organizator zle dopilnował porzadku!Więc jak w piłce!Burdy na stadionie kara zamkniecie stadionu!I tyle!Może to i ostre!Ale czemu nas karza nie obecnością na stadionie!?

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-12-22, 08:22   

Iman napisał/a:
Cytat:
Zobaczymy jaka bedzie decyzja od odwolania...

Tak teraz sobie mysle, ze problem w tym... ze "kara", ktora zabrania obecnosci kibicow Stali w Zielonej Gorze zostala nalozona na Falubaz. W zwiazku z tym Stal Gorzow nie moze za bardzo odwolac sie od tego? Nie wiem czy to tak specjalnie szanowna Komisja wymyslila? Ile trzeba bylo myslec zeby cos takiego wymyslec? :roll:

Iman a to tylko potwierdzenie twoich domysłów http://gorzow.gazeta.pl/g..._nie_mozna.html

Odpowiedz do tematu