Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Składy Drużyn Na Sezon 2010. Opinie, Szanse, Nadzieje...
Autor Wiadomość
Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-12-20, 14:27   

Cytat:
Ale raczej nie w Gorzowie. Tutaj mógłby nawet z Woźniakiem w parze jeździć i 6 byłoby mu ciężko uciułać

A to się zgodzę. Jeśli nic nieprzewidzianego się nie stanie, ciężko będzie Robertowi zdobyć 2 punkty. I piszę to całkiem poważnie. No chyba, że zrobi je na swoich, ale w to też jakoś nie bardzo wierzę...
Tak jak napisałeś Lucas, będą na pewno mecze, gdzie te 8 punktów zrobi, może i gdzieś dyszka się trafi. Ale przy tak nieobliczalnej drużynie ciężko się spodziewać, by wszyscy na raz z formą w danym meczu trafili... Dlatego tutaj upatruję pewną słabość Polonii, o ile tak można to nazwać...

rankel 

Wysłany: 2009-12-23, 16:09   

Znalazłem na www.offportal.pl ciekawy felieton o Stali. Koleś w sumie nic nie napisał o Czernickim, a to jednak dość istotna zmiana. Może w końcu tor będzie w 100% sprzymierzeńcem naszych, a nie zagadką albo robiony pod jednego zawodnika. Ogólnie rację mu przyznaję. Zobaczcie sami:

Medal albo śmierć? - Stal 2010

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-12-25, 10:31   

Znowu zaczyna się przed sezonowa medalowa napinka. Już wszyscy chcą wpisywać same "3" Gollobowi i Pedersenowi. To samo było w zeszłym sezonie. Jak się skończyło wiemy wszyscy. Najbardziej martwi mnie brak rezerwowego. Jeszcze wyjdzie nam to bokiem.
Była też mowa o sezonie z 2 naszymi juniorami w składzie. Zamiast tego mamy kolejny szwedzki zaciąg a naszego wychowanka oddajemy do innego klubu. :-|

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2009-12-25, 11:21   

Cytat:
Była też mowa o sezonie z 2 naszymi juniorami w składzie. Zamiast tego mamy kolejny szwedzki zaciąg a naszego wychowanka oddajemy do innego klubu.

Niestety spooszan, żaden nasz wychowanek na chwilę obecną nie gwarantuje jakiegokolwiek przyzwoitego poziomu w e-lidze. I to jest powód kontraktu Simona. Tylko to. Żeby chociaż jeden chłopak prezentował poziom takiego Dudka chociaż, to Gustafsson był by niepotrzebny.
Wiadomo, że Gustafsson zacznie sezon, ponieważ jest lepszym (na chwilę obecną) zawodnikiem (przynajmniej teoretycznie) od naszych chłopaków. To uczestnik finału IMŚJ i DPŚJ. Szkopuł w tym, by teraz Cyran i Zmarzlik pokazali, że mogą być lepsi. Wtedy na pewno Simon startował nie będzie. Mam nadzieję, że Czeczen wyciśnie z naszych chłopaków wszystko co najlepsze, bo jeżeli nie on, to już chyba nikt...

Kiper 
Oldboy

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2010-01-18, 16:01   

Bovit napisał/a:
Wiadomo, że Gustafsson zacznie sezon, ponieważ jest lepszym (na chwilę obecną) zawodnikiem (przynajmniej teoretycznie) od naszych chłopaków. To uczestnik finału IMŚJ i DPŚJ. Szkopuł w tym, by teraz Cyran i Zmarzlik pokazali, że mogą być lepsi. Wtedy na pewno Simon startował nie będzie. Mam nadzieję, że Czeczen wyciśnie z naszych chłopaków wszystko co najlepsze, bo jeżeli nie on, to już chyba nikt...

Przyjdzie Pawlicki i pogodzi wszystkich:) Ciekawe, czy to tylko element zagrywki pokerowej klanu Pawlickich, zeby wymusic lepszy kontrakt na Unii, czy tez jakas gadka z Gorzowem faktycznie miala miejsce. Z pewnoscia Komar nie powie od razu "nie". To faktycznie byloby odmlodzenie skladu i jakas oznaka przyszlosciowego myslenia. Z drugiej strony Cyran i Zmarzlik musza sie wziac do roboty, bo skoncza jak cala plejada niedoszlych gwiazd gorzowskiego zuzla. Jak sobie pomysle ile kasiory utopiono w tych wszystkich Gluchych, Kozdrasiach, Spiewankach, Czechowiczach, Radzkich, Zywertowskich, Brzozowskich, Aszenbergach, Rajkowskich itp. itd. to az zal sie robi... Wszystko para w gwizdek. Pomijam przyczyny, oceniam tylko skutki.

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2010-01-19, 08:59   

Będą sparingi przed sezonem, miejsce w składzie jest zawsze dla każdego. Niech Simon przyjedzie, przywiezie więcej punktów, porozstawia po kątach i wtedy sprawa będzie jasna. A jak nie przyjedzie na sparringi, albo będzie jechał na takim samym poziomie lub gorszym, to nie ma o czym gadać.
Choć obawiam się że ma w kontrakcie gwarancje startów i w ogóle nie ma tematu.

SpeedwayOSW

Wysłany: 2010-01-19, 21:48   

Witam

Z góry przepraszam, że nie na temat ale...

Poszukuję programów z pojedynku Gorzów - Ostrów sezon 2004,2005 (½ PO ) oraz 2006 (Runda Finałowa) jeżeli ktoś miałby na sprzedaż te 3 programy proszę o kontakt. Najlepiej jakby były czyste.

Pozdr

kris_77 

Wysłany: 2010-01-19, 23:00   

No niestety juniorka znów nie bedzie błyszczeć, no bo kto ma być liderem, kto zmiennikiem? Jakoś to narazie nie wyglada dobrze. Może sparingi cos pokażą, ale po doswiadczeniu z THJ widac ze pakowanie kasy w zagranicznego juniora nic nie daje.
THJ nauczył sie jeżdzić za kase klubu, nie spełnił oczekiwan z wyjątkiem kilku meczów i po gościu. Bedzie teraz rezerwowym seniorem w Gdańsku.

Stawiać tylko na naszych gorzowskich zawodników, za 2 lata nie bedzie Chudego, Pedersena, Zagara i kto bedzie jeździł?

Falubaz ZG 
Falubaz Zielona Góra

Team: Falubaz Zielona Góra
Wysłany: 2010-01-20, 13:56   

Riki napisał/a:

Pozatym klub z cmentarnej ostatnimi czasy w PO jedzie jak z nut i wydaje mi sie ze 3 raz z rzedu nie trafia z forma i szczesciem na najwazniejsza czesc sezonu.
Mimo to mysle ze medal w Zielonce po raz kolejny bedzie co wedlug mnie beda mogli uwazac za sukces.

I tu się z toba nie zgodzę bo nasz klub w ciągu ostatnich kilku lat zawsze łapał formę na końcu i nie zanosi się na zmianę :mrgreen:

Falubaz ZG 
Falubaz Zielona Góra

Wysłany: 2010-01-20, 15:33   

ksf napisał/a:

zastanowcie sie co bedzie jak (odpukac) jeden z Waszych liderow zlapie kontuzje....zadnego meczu nie wygracie.

I tu my Falubazy mamy strasznego plusa w stosunku do was. Mianowicie mamy wyrównany team i jak jeden złapie kontuzję to drugi umie go dobrze zastąpić co pokazał ten sezon

boberGW 

Wysłany: 2010-01-20, 18:31   

Falubaz ZG napisał/a:
I tu my Falubazy mamy strasznego plusa w stosunku do was. Mianowicie mamy wyrównany team i jak jeden złapie kontuzję to drugi umie go dobrze zastąpić

Tak, jak Hancock złapie kontuzje to na pewno Iversen go godnie zastąpi :-) Nie rozśmieszaj mnie. Albo lepiej jak Dudek złapie kontuzję to ciekawe kto go zastąpi? Sówka, Loktajew, czy Wojewoda?
Falubaz nie jest tak wspaniały wcale, jak sobie wmówiliście.
Kontuzji lidera żadna druzyna w Ekstralidze sobie niczym nie zrekompensuje, nawet Wasz "magiczny" Falubaz.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Falubaz ZG 
Falubaz Zielona Góra

Wysłany: 2010-01-20, 20:46   

boberGW napisał/a:
Tak, jak Hancock złapie kontuzje to na pewno Iversen go godnie zastąpi Nie rozśmieszaj mnie. Albo lepiej jak Dudek złapie kontuzję to ciekawe kto go zastąpi? Sówka, Loktajew, czy Wojewoda?

Jakoś jak w zeszłym sezonie protas czy zengi byli kontuzjowani to w formie ZZ team jakoś sobie radził...

baca 
STAL

Team: zbieracze pociętej makulatury ;D
Wysłany: 2010-01-20, 22:30   

bo wtedy był Zengi przychodził z pomocą , ale po roszadach w waszym składzie zdaję mi się że boberGW ma rację ,a co jak Hancock złapie kontuję to macię dupę zimną, a co jak Hanckock będzie miał słaby dzień a Zengi będzie miał kontuzję.No właśnie wszystko wyjdzie w praniu i nawet ten magiczny xD skład może ulec rozsypce.

ksf

Wysłany: 2010-01-21, 11:50   

u was jak jeden lider ma slabszy dzien to kazdy i wszedzie was leje

nie pomyslales o tym?

baca 
STAL

Team: zbieracze pociętej makulatury ;D
Wysłany: 2010-01-21, 12:27   

bo mieliśmy gorszą 2 linię od nie których drużyn ,ale też nie wszędzie było tak jak piszesz ,wy w tym względzie macie lepiej bo macię więcej juniorów. Ale to nie znaczy że zawsze jesteście lepsi .

Krucio 

Wysłany: 2010-01-21, 15:36   Re: Składy Drużyn Na Sezon 2010. Opinie, Szanse, Nadzieje...

coolbigman napisał/a:

Unibax Toruń:

1 Jaguś
2 Andersen
3 Miedziński
4 Sullivan
5 Holder
6 Ward
7 Pulczyński

Cognor Włókniarz Częstochowa:

1 Holta
2 Słaboń
3 Woffinden
4 Davidsson
5 Karlsson
6 Bridger
7 Miturski

Atlas Wrocław:

1 Crump
2 Madsen
3 Świderski
4 Jeleniewski
5 Bjerre
6 Andersson
7 Janowski

CAELUM STAL GORZÓW:

1 N.Pedersen
2 D.Ruud
3 M.Zagar
4 T.Gapiński
5 T.Gollob
6 S.Gustafsson
7 Ł.Cyran/P.Zmarzlik

Ja pierd.... chłopie weź się naucz najpierw poprawnych nazw dryżyn a później pisz posty :evil: Brak słów :idea:

boberGW 

Wysłany: 2010-01-21, 16:09   

Falubaz ZG napisał/a:
Jakoś jak w zeszłym sezonie protas czy zengi byli kontuzjowani to w formie ZZ team jakoś sobie radził...

Po pierwsze, jak za Protasa było ZZ to akurat jechaliście mecz w play off w Bydgoszczy i dostaliście solidnie po dupie. Po drugie, za Zengiego nigdy nie było ZZ, bo nie mogło być, natomiast, jak pojechaliście bez niego we Wrocławiu to przegraliście, więc o czym ty piszesz?
Zastanówcie się zanim coś napiszecie, bo mijacie się z rzeczywistością ;-) .

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

liquido 

Wysłany: 2010-01-30, 22:54   

No to zanosi się na to, że nasi juniorzy nie pojeżdżą sobie w zbliżającym się sezonie.

http://stalgorzow.pl/?mod...=detail&nID=795

Na prawdę przykro patrzeć, jak powoli zanika gorzowski żużel :-/

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2010-01-30, 23:09   

Chyba nie wierzysz, że ten cały Masters z Australii przyjedzie i nagle będzie tłukł wszystkich naszych juniorów jak leci :-) ? Chłopak ma 19 lat, powiedzmy sobie szczerze, gdyby prezentował coś naprawdę wysokich lotów, to już w zeszłym sezonie, albo jeszcze wcześniej śmigałby w którymś z polskich klubów. Ward czy Holder byli zauważani natychmiastowo. A tutaj nagle pod koniec okienka transferowego pojawia się u nas jakiś 19latek, od razu rzucony na Ekstraligę. Szału nie zrobi.

Wątpię, żeby poradził sobie z Gustafssonem. Poza tym pamiętajmy, że jeden z naszych i tak musi być w składzie, więc Australijczyk będzie miał nikłe szanse na przedostanie się pod nr 6-7, 14-15. Zresztą mam nadzieję, że i Simonowi ta sztuka się nie uda. Liczę na to, że nasi zaprezentują odpowiednio wysoki poziom i żadne zagraniczne wsparcie nie będzie potrzebne.

Łysy 

Wysłany: 2010-01-31, 13:10   

Najbardziej ucierpiał Włókniarz starta dwóch pewniaków maskara Holta nie zrobi tyle co Nicki I Greg ...pomomo utratu Wala$ka Falubaz się wzomcnił Walasek cieniował w poprzednim sezonie a Greg ma pewną posade więc wydaje mi się że bedzie jeździł dobrze...Sparta według mnie w przyszłym sezonie pokaze pazur Andersen Crump Janowski Madsen sie przebudzi może ;-) Także Ekstraliga w tym roku będzie niezwykle wyrównana wszystkim będzie ciężko :mrgreen:

gizmol86 

Wysłany: 2010-01-31, 13:53   

Łysy napisał/a:
Sparta według mnie w przyszłym sezonie pokaze pazur Andersen Crump Janowski Madsen sie przebudzi może
W Sparcie będzie jeździł Andersson a nie Andersen! Pewnie miałeś na myśli, wzmocnienie jakim będzie Kenneth Bjerre ;-)

Analityk 

Team: Przyczepa Obrzygatelska
Wysłany: 2010-02-01, 10:25   

Przeglądnąłem ostatnie kontrakty i po prostu ogarnia mnie śmiech przez łzy. Gdzie się podziała liga z 91-96? Jeszcze można było znieść Michala Makovskyego, Gabora Rotha, Johna Jorgensena i innych przeciętniaków. Albo Marka Lemona.

Ale jakiś Hugh Skidmore, Sam Masters, BUŁGAR Milen Manew, 48letni Robert Nagy? Zrobił się już z naszej ligi chlew. Najpierw był chlew w III lidze - jakieś Miskolce, Lokomotowy, kupa Ukraińców, a teraz jeździ już u nas chyba każdy żużlowiec świata. Jeszcze tylko Rumuna Alexandru Tomy brakuje. Ale nie przejmujmy się, jest jeszcze okienko transferowe.

Dobrze chociaż że Wanda idzie na awans. Zawsze im kibicowałem, zwłaszcza jak dostawali podobnie jak KKŻ i Śląsk po 14:75 albo 16:74 :D :D

Variabel 

Team: KSSG
Wysłany: 2010-02-01, 19:08   

Adam Kajoch przeniosł sie do Gorzowa z Poznania. ;)
http://www.sportowefakty....och-w-gorzowie/

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2010-02-15, 23:02   

No i ciekawe rzeczy zaczynają się dziać. Tym razem w Lesznie. A dokładniej w teamie Pawlickich. Jak dziś ogłosił nestor rodu - jego synowie najprawdopodobniej nie będą reprezentować klubu z Leszna!

Wcześniej można było usłyszeć, że pan Władysław byłby ewentualnie zainteresowany usługami klanu P. pod warunkiem, że kontrakt będzie unieważniony...
Z tego co wiadomo, prawnicy Pawlickich sprawdzają, czy jest możliwość rozwiązania kontraktu. Boję się, że te wszystkie okoliczności mogą sprawić, ze klan zawita na Śląską. Nie chcę krakać, nic nie wiem, ale próbuje sobie ułożyc kilka faktów. I taka możliwość biorę pod uwagę... Mam nadzieję, że zarząd NIE!

Tomash148 

Wysłany: 2010-02-16, 11:18   

Bovit napisał/a:
Z tego co wiadomo, prawnicy Pawlickich sprawdzają, czy jest możliwość rozwiązania kontraktu. Boję się, że te wszystkie okoliczności mogą sprawić, ze klan zawita na Śląską. Nie chcę krakać, nic nie wiem, ale próbuje sobie ułożyc kilka faktów. I taka możliwość biorę pod uwagę... Mam nadzieję, że zarząd NIE!

Bovit , spokojnie. Nie warto nawet takiego rozwiazania brać pod uwagę. Nasz klub zakończył już zakupy, ponad to na utrzymanie kolejnych zawodników nie ma juz najzwyczajniej pieniedzy. Jak znam życie , to konflikt Pawlickich z Unią zakończy się tak samo , jak Grześka Zengoty z Falubazem...

Odpowiedz do tematu