Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Składy Drużyn Na Sezon 2010. Opinie, Szanse, Nadzieje...
Autor Wiadomość
marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2009-12-18, 22:07   

Kolego paraz, fajnie że wierzysz w swoją drużynę. W końcu o to tutaj chodzi, każdy wierzy swoich. Wiadomo to jest sport i może być różnie. Tym nie mniej patrząc na tzw. wyliczanie papierowe jesteście drużyną na 5,6 lub 7 miejsce.

Jeżeli już tak mocno chcesz porównywać do Stali to praktycznie w każdej formacji jesteście od nas słabsi.

Co do Kościechy, niestety to jest zawodnik poziomu Mondberga, nawet słabszy od Ruuda.

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-12-18, 22:24   

Sądzę, że nie warto wchodzić z parazem w dyskusję na temat Kościechy, który przecież i tak się przebudzi i wykręci średnią w okolicach 2,0 :mrgreen: Chłopak patrzy ze swojej perspektywy, jest z Bydgoszczy. Gdyby wylądował u nich Gapiński, a u nas Kościecha, to miałby zupełnie inne zdanie. Ale to nie mój klub przygarnia toruńskie odpadki, więc się nie przejmuję :-D

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-12-19, 00:29   

Cytat:
Nie ma podstaw by tak sądzić że tak będzie z Kościechą, tak doświadczonym zawodnikiem.. :)

No rzeczywiście :) Okoń to młody (prawie 30-letni) szczyl bez doświadczenia :mrgreen:

paraz 

Wysłany: 2009-12-19, 09:40   

Bartek89 napisał/a:
Sądzę, że nie warto wchodzić z parazem w dyskusję na temat Kościechy, który przecież i tak się przebudzi i wykręci średnią w okolicach 2,0 :mrgreen: Chłopak patrzy ze swojej perspektywy, jest z Bydgoszczy. Gdyby wylądował u nich Gapiński, a u nas Kościecha, to miałby zupełnie inne zdanie. Ale to nie mój klub przygarnia toruńskie odpadki, więc się nie przejmuję :-D

Na taką średnią nie liczę, ale w granicach 1.5-1.6 na bieg, starczy. W tym roku Kościecha miał gorszy sezon z wiadomych przyczyn, ale ostatnie lata pokazał że to zawodnik na poziomie Gapińskiego.

marcin_crx napisał/a:

Jeżeli już tak mocno chcesz porównywać do Stali to praktycznie w każdej formacji jesteście od nas słabsi.

Co do Kościechy, niestety to jest zawodnik poziomu Mondberga, nawet słabszy od Ruuda.

Kościecha w 2008 roku średnia 1.82
Kościecha w 2007 roku średnia 1.75
Kościecha w 2006 roku średnia 1.71
Pokaż mi czy Ruud a Mondberg osiągał takie średnie? Na pewno nie !
1. Jonsson 9. Gollob
Tutaj zdecydowanie wskazanie na Gollob 0:1
2. Kościecha 10. Ruud
Tutaj ja będę przy swoim i stawiam na Kościechę 1:1
3. Walasek 11. Zagar
Ta para komentarza nie wymaga 2:1
4. Lindbaeck 12. Gapiński
Z tą parą jest największy problem, bo podobny poziom więc wpisuje remis 3:2
5. Gizatullin 13. Pedersen
No nie ma co porównywać, Pedersen niszczy Gizę 3:3
6. Woźniak 14. Cyran(?), Zmarzlik(?)
Nie wiem kto będzie Waszym drugim juniorem, ale ja uważam że Szymon jest lepszy 4:3
7. Sayfutdinov 15. Gustafsson
A tutaj nie ma co porównywać 5:3
I gdzie Polonia jest słabsza w każdej formacji :)?
Z resztą to tylko papierowe wyliczenia. Ja się cieszę, że trafił do nas Kościecha a nie Okoniewski, o którego tak Stal Gorzów w poprzednim roku zabiegał :)
Bovit a ile Okoniewski próbuje się odrodzić? On już zostanie na takim poziomie, a co do Kościechy cały czas był solidnym ligowcem, ten sezon mu nie wyszedł ja bym go nie skreślał.

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2009-12-19, 10:30   

Cytat:
Bovit a ile Okoniewski próbuje się odrodzić? On już zostanie na takim poziomie, a co do Kościechy cały czas był solidnym ligowcem, ten sezon mu nie wyszedł ja bym go nie skreślał.

Pamiętaj, że Okoniewski kiedyś też miał pierwszy sezon słaby. A potem drugi... 8-)

Jonsson - Gollob 0-1
Kościecha - Ruud 1-2 (patrzę po ostatnim sezonie a nie co było 5 lat temu - jesteś taki dobry jak twoj ostatni sezon ;-) )
Walasek - Zagar 2-2
Giza - Gapiński 2-3
Lindbaeck - Pedersen (zniszczenie) 2-4
Woźniak - Zmarzlik/Cyran 3-5 (nigdzie nie potrafię zauważyć, w którym miejscu Szymon jest lepszy)
Sayfutdinov - Gustafsson 4-5

A więc wszystko zależy od zależy.
Poza tym, o ile lepszy jest Walasek od Zagara a o ile np Pedersen od Lindaecka? Albo Gapiński od Gizy??

Tak można sobie wyliczać i wyliczać 8-)

PS. Paraz, z Twoją opcją też się zgadzam, tylko zapomniałeś dopisać, że różnica w parze Pedersen - Giza jest tak duża, że niweluje wszystkie pozostałe na korzyść Polonii hehehe :mrgreen: Także na remis

paraz 

Wysłany: 2009-12-19, 10:57   

Bovit napisał/a:

Woźniak - Zmarzlik/Cyran 3-5 (nigdzie nie potrafię zauważyć, w którym miejscu Szymon jest lepszy)

A np w pierwszym swoim sezonie awansował do finału MIMP był 10, wygrał mistrzostwa Pomorza, w paru meczach dobrze się pokazał no i to, że jest jednak młodszy od Zmarzlika czy Cyrana.
Aczkolwiek troszkę inaczej zestawiłeś pary ode mnie, bo mi się wydaję, że Giza będzie jeździł z Emilem razem.
Bovit ile sezonów temu Okoniewski był dobry.. A potem już gen przeciętności .. Kościecha cały czas był solidny. Teraz dotknęła go kontuzja i tragedia rodzinna, ale myślę że chłopak się pozbiera.. te 7-8 pkt w meczu jest w stanie robić.
Aczkolwiek że składy są dość porównywalne, trochę gorzej wygląda Gorzów na juniorce, bo ciężko oczekiwać że młody Henio będzie robił po 7-9 pkt w meczu. Więc różnica Gizy z Pedersen jest spora ale taka sama jest Simona z Emilem :)
Tylko uważam, że mamy więcej możliwości gdy Emil zrobi polską licencję.

ksf

Wysłany: 2009-12-19, 11:45   

nie ma sie co czarowac. final 2010 taki jak w 2009

greg jest coraz starszy,ale gollobowi tez lat nie ubywa.

zastanowcie sie co bedzie jak (odpukac) jeden z Waszych liderow zlapie kontuzje....zadnego meczu nie wygracie.

brak rezerwy jest strasznie ryzykowny.

paraz 

Wysłany: 2009-12-19, 11:54   

Czy ja wiem, ale jest jeszcze ZZ, więc aż tak źle nie będzie. Wiadomo to nie to samo, ale myślę, że lepiej skorzystać z ZZ niż kisić zawodnika przez większość sezonu na ławce. Hancock pokazał klasę w play off on już lepiej jeździć nie będzie, mogę przyjąć zakład, że nie przekroczy średniej 2.0 na bieg ;) W Zielonej też może nie być ciekawie jak kontuzje złapie Dobrucki czy Protasiewicz, i co wtedy Iversen ma ich zastąpić :D? Czy Zengota :D:D? Też wtedy możecie nie wygrać żadnego meczu.. :(

ksf

Wysłany: 2009-12-19, 13:16   

chodzi mi o to ze macie 2 megagwiazdy i dalej nic

w dobrej dyspozyczji nicki i tomek to 25pkt

gdzie reszta?

a jak slabsza dyspozycja sie trafi?

naprawde marze o finale stal - falubaz

pewnie podobnie jak i Wy :-D

Adix1994 
Adi

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-12-19, 13:34   

Nie wiem czemu nikt nie wierzy w to, że Zagar podoła byciu trzecim liderem. Gollob, Pedersen i Zagar to jest według mnie gwarancja 32-34 punktów(Gollob 11 Pedersen 12 Zagar 9 i oczywiście cała trójka może zrobić jeszcze więcej). Reszta swoje dołoży. Według mnie Zagara stać na średnią 10 punktów na mecz i 2 punktów na bieg. Także czytam, że większość nie wierzy w Tomka Gapińskiego. We Włókniarzu pokazał, że potrafi jeździć lepszą średnią od Karlssona miał. Wiadomo to tylko liczby, ale Gapa ma chyba 27 lat i on może się jeszcze rozwinąć i robić więcej punktów, a z Karlssonem mogło być tylko gorzej bo w wieku 40 lat wyniki raczej lecą w dół niż w górę. Zawodnicy co w tym wieku trzymają formę to chyba tylko Hancock i Gollob reszta w tym wieku jeździ coraz słabiej. Tym składem u siebie powinniśmy wszystkich pokonywać, a słabsze drużyny(Częstochowa, Tarnów) bardzo wysoko pokonywać. Na wyjazdach może się coś uda wygrać bo Gapiński pokazał, że lubi jeździć w Lesznie( dwa razy tam zrobił 10 punktów), więc może uda nam się gdzieś wygrać. Te mecze co na wyjeździe przegramy musimy odrabiać u nas żeby były bonusy. W tym roku finał może być Stal - Apator, Falubaz - Apator lub Stal - Falubaz( :-D ) i o tym ostatnim jak powiedział kolega wyżej większość z nas chyba marzy i chciałaby żeby taki finał był.
Czarnym koniem rozgrywek będzie Polonia Bydgoszcz i ona też może namieszać. Tabeli nie będę typował bo wszystko wyjaśni się na torze.

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2009-12-19, 13:38   

Cytat:
A np w pierwszym swoim sezonie awansował do finału MIMP był 10, wygrał mistrzostwa Pomorza, w paru meczach dobrze się pokazał no i to, że jest jednak młodszy od Zmarzlika czy Cyrana.
Aczkolwiek troszkę inaczej zestawiłeś pary ode mnie, bo mi się wydaję, że Giza będzie jeździł z Emilem razem.

Wiek akurat nie ma znaczenia rozważając sezon 2010. Jeden i dru(dzy)gi są juniorami i z tytułu, że Woźniak jest młodszy nie ma dodatkowych punktów. Każdy gdzieś się tam pokazał. Woźniak to co napisałeś, Zmarzlik i Cyran - rozgrywki młodzieżowe, do tego Zmarzlik jak równy z równym jeździł w MEJ (memoriał Jancarza, nie mylić z Mistrzostwami Europy Juniorów ;-) ) z takimi zawodnikami jak Crump, Hancock, a na głowę bił takiego Skórnickiego. Więc tutaj z zasady typowałem remis. Jeśli już takie zestawienie robić to uważam, że powinno się porównywać zawodników od najlepszego do najgorszego, czyli powiedzmy może tak:

Jonsson - Pedersen (2)
Sayfutdinov - Gollob (2)
Walasek - Zagar (1)
Lindbaeck - Gapiński (x)
Kościecha - Ruud (1x)
Giza - Simon G. (x2)
Woźniak - Zmarzlik/Cyran (x)

Czyli nieznaczna przewaga Stali. Myślę, że obiektywnie określiłem wartość zawodników. Poza tym handicap mamy taki, że mamy DWÓCH juniorów polskich, mogących teoretycznie wystrzelić z formą, czyli dwukrotnie większa szansa na lepszy wynik. No ale teoretycznie powiedzmy siła podobna NA WYSOKIM POZIOMIE EKSTRALIGOWYM, jednak ze wskazaniem na Stal. I to chyba nie będzie napinka z mojej strony. 8-) Tak ja to widzę.

Cytat:
Bovit ile sezonów temu Okoniewski był dobry.. A potem już gen przeciętności .. Kościecha cały czas był solidny.

Okoń wiele sezonów był bardzo solidny, na pewno w szczytowej formie o wiele lepszy od Kościechy. Historia tych zawodników zdaje się, że zaczyna być podobna... Oby nie i oby Robert nie popadł w przeciętność, aczkolwiek patrząc na rodzimych zawodników trudno nie odnieść wrażenia, że jednak może się tak stać...

Cytat:
nie ma sie co czarowac. final 2010 taki jak w 2009

greg jest coraz starszy,ale gollobowi tez lat nie ubywa.

zastanowcie sie co bedzie jak (odpukac) jeden z Waszych liderow zlapie kontuzje....zadnego meczu nie wygracie.

brak rezerwy jest strasznie ryzykowny.

No zastanawialiśmy się i jedno jest pewne: szkoda trzymać zawodnika za pół bańki, który startuje w 4 meczach w sezonie...
Finał taki sam?? Hmmm, możliwe, ale też jeszcze bardziej możliwe, że będzie jednak inny... I nie chodzi mi bynajmniej o Toruń. Kontuzje krzyżują wszystkim plany, ale w razie powiedzmy kontuzji 3 lidera w Stali, będzie to już troszkę inaczej wyglądało ;-) Aczkolwiek nie życzę żadnemu zawodnikowi przerwy w startach.

paraz 

Wysłany: 2009-12-19, 15:39   

Bovit napisał/a:

Wiek akurat nie ma znaczenia rozważając sezon 2010. Jeden i dru(dzy)gi są juniorami i z tytułu, że Woźniak jest młodszy nie ma dodatkowych punktów. Każdy gdzieś się tam pokazał. Woźniak to co napisałeś, Zmarzlik i Cyran - rozgrywki młodzieżowe, do tego Zmarzlik jak równy z równym jeździł w MEJ (memoriał Jancarza, nie mylić z Mistrzostwami Europy Juniorów ;-) ) z takimi zawodnikami jak Crump, Hancock, a na głowę bił takiego Skórnickiego.

No to idąc Twoim tokiem Szymon jak równy z równym walczył w meczu o 3 miejsce z Pedersenem czy Woffindenem, a pokonał Holdera czy Warda jakoś to lepiej wygląda przy pokonaniu Skórnickiego.

Bovit napisał/a:

Jonsson - Pedersen (2)
Sayfutdinov - Gollob (2)
Walasek - Zagar (1)
Lindbaeck - Gapiński (x)
Kościecha - Ruud (1x)
Giza - Simon G. (x2)
Woźniak - Zmarzlik/Cyran (x)

Pierwsza para zgadza się, druga para x2, bo zakładam że Emil zrobi postęp. No i para Gizatullin Gustafsson typujesz na remis ze wskazaniem na Simona? Czyli prawie 2 pkt na bieg w 1 lidze cenisz niżej 2.3 w 2 lidze? Tutaj bym zdecydowanie dał 1 na Gizę.

Bovit napisał/a:

Historia tych zawodników zdaje się, że zaczyna być podobna...

Właśnie historia tych dwóch zawodników wcale nie jest podobna. Kościecha to solidny ligowiec, a Okoniewski duży talent który nie może tego udowodnić. Kościecha często notuje kontuzje i jakoś cały czas był solidny oprócz tego sezonu, a Okoniewski.. nie sądzę żeby gdziekolwiek się odbudował.

Tomash148 

Wysłany: 2009-12-19, 18:48   

paraz napisał/a:
2. Kościecha 10. Ruud

Zachowałbyś kolego choć cień obiektywizmu. Tutaj zdecydowanie remis.
paraz napisał/a:
3. Walasek 11. Zagar

A dlaczego nie wymaga? Czyżby średnia Walaska wynosiła 2,75 , przy średniej Zagara 1,75? Czyżbym cos przegapił???
paraz napisał/a:
6. Woźniak 14. Cyran(?), Zmarzlik(?)
Nie wiem kto będzie Waszym drugim juniorem, ale ja uważam że Szymon jest lepszy 4:3

A bywałeś w sezonie 2009 na zawodach juniorskich? Ja tak. Sprawdź wyniki , statystyki , bo nie lubię obrażać, ale w tym momencie masz wiedzę wrrr.... brak słów.
Bovit napisał/a:
Historia tych zawodników zdaje się, że zaczyna być podobna... Oby nie i oby Robert nie popadł w przeciętność, aczkolwiek patrząc na rodzimych zawodników trudno nie odnieść wrażenia, że jednak może się tak stać...

To już Bovit się stało. Chłopak stał się zwykłym przeciętniakiem i nigdy już nikim więcej nie będzie.

paraz 

Wysłany: 2009-12-19, 19:12   

Tomash148 napisał/a:

A bywałeś w sezonie 2009 na zawodach juniorskich? Ja tak. Sprawdź wyniki , statystyki , bo nie lubię obrażać, ale w tym momencie masz wiedzę wrrr.... brak słów.

No właśnie bywałem ale z udziałem Polonii :) Nawet w Toruniu, uważnie śledziłem poczynania bydgoskich juniorów, wybacz że nie gorzowskich.. Spójrz wyżej napisałem że nie wiem kto będzie wyżej Waszym drugim juniorem.
Tomash148 napisał/a:
Chłopak stał się zwykłym przeciętniakiem i nigdy już nikim więcej nie będzie.

Dla mnie jak będzie zdobywał 6-8 pkt w meczu, będzie bardzo przydatnym zawodnikiem:) A dla Kościechy to nie powinno być problemem.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-12-19, 20:09   

paraz napisał/a:
Dla mnie jak będzie zdobywał 6-8 pkt w meczu, będzie bardzo przydatnym zawodnikiem:) A dla Kościechy to nie powinno być problemem.

Paraz, jeżeli Kościecha w meczu w Gorzowie zrobi 6 punktów, to masz u mnie browara. W przeciwnym razie będziesz mi dłużny jednego, zgoda :?:

Kościecha nigdy nie był i nigdy nie będzie dla mnie solidnym ekstraligowcem :!:

Bydgoszcz ma ciekawy skład, ale na pewno nie na medal. To, że w zeszłym sezonie fartem weszliście do czwórki, nie znaczy, że w tym odniesiecie podobny sukces. Na papierze nie wyglądacie ani za mocno ani za słabo. Zresztą poza Toruniem i Częstochową reszta będzie miała równe szanse. I dobrze.

paraz 

Wysłany: 2009-12-19, 20:20   

Don Lucas napisał/a:

Paraz, jeżeli Kościecha w meczu w Gorzowie zrobi 6 punktów, to masz u mnie browara. W przeciwnym razie będziesz mi dłużny jednego, zgoda :?:

Wchodzę w to :)
Don Lucas napisał/a:

Bydgoszcz ma ciekawy skład, ale na pewno nie na medal. To, że w zeszłym sezonie fartem weszliście do czwórki, nie znaczy, że w tym odniesiecie podobny sukces. Na papierze nie wyglądacie ani za mocno ani za słabo. Zresztą poza Toruniem i Częstochową reszta będzie miała równe szanse. I dobrze.

No to mamy szansę na medal czy nie :) Zdecyduj się bo sam sobie zaprzeczasz:)

Tomash148 

Wysłany: 2009-12-19, 20:57   

paraz napisał/a:
Don Lucas napisał/a:

Paraz, jeżeli Kościecha w meczu w Gorzowie zrobi 6 punktów, to masz u mnie browara. W przeciwnym razie będziesz mi dłużny jednego, zgoda

Wchodzę w to :)

Paraz , jeśli tak się stanie , masz dwa browary...
paraz napisał/a:
Zresztą poza Toruniem i Częstochową reszta będzie miała równe szanse. I dobrze.

No to mamy szansę na medal czy nie :) Zdecyduj się bo sam sobie zaprzeczasz:)

To się nazywa puenta. Don Lucas rozwijał myśl, po czym ją zakończył taką wlaśnie puentą.
paraz napisał/a:
No właśnie bywałem ale z udziałem Polonii :) Nawet w Toruniu, uważnie śledziłem poczynania bydgoskich juniorów, wybacz że nie gorzowskich.. Spójrz wyżej napisałem że nie wiem kto będzie wyżej Waszym drugim juniorem.

Ja śledziłem akurat wszystkich. Nie wiem , czy kojarzysz takie zawody jak DMPJ? O nich głównie mowię. Rzuć okiem jak Wasi wypadli...
paraz napisał/a:

Tak , będzie bardzo przydatny. Ale ja pisałem o tym, że nigdy nie będzie nikim wielkim , tylko zwykłym przeciętniakiem. Zdobywając 6-pkt./mecz takowym własnie będzie. Widzę , że tu się zgadzamy. :-D

paraz 

Wysłany: 2009-12-19, 21:34   

Tomash148 napisał/a:

Ja śledziłem akurat wszystkich. Nie wiem , czy kojarzysz takie zawody jak DMPJ? O nich głównie mowię. Rzuć okiem jak Wasi wypadli...

Kurna no powiem Ci szczerze, że nie mogę znaleźć takich zawodów. Są MDMP, jest liga juniorów, są rozgrywki regionalne, MIMP, Srebrny, Brązowy Kask, ale takich nie widzę co Ty przytoczyłeś
Tomash148 napisał/a:

Tak , będzie bardzo przydatny. Ale ja pisałem o tym, że nigdy nie będzie nikim wielkim , tylko zwykłym przeciętniakiem. Zdobywając 6-pkt./mecz takowym własnie będzie. Widzę , że tu się zgadzamy. :-D

Ale on już jest po 30 więc jak ma być wielkim zawodnikiem od paru lat prezentuje solidny poziom ligowy, nic więcej żadnych wielkich osiągnięć indywidualnych. Jeśli będzie robił 6-8 pkt w meczu to w 100% będzie się wywiązywał z zadań mu powierzonych.
PS. Tomash148 - czyli puenta zaprzecza wcześniejszej tezie tak:)? Przytaczając inny przykład załóżmy że jesteś o coś oskarżony obrońca cały czas mówi, że jesteś niewinny, a w mowie końcowej stwierdza, że jesteś winny.. No tak przecież to się trzyma kupy :shock:

Tomash148 

Wysłany: 2009-12-19, 21:41   

paraz napisał/a:
Są MDMP,

Inaczej je nazwałem :-P .
paraz napisał/a:
PS. Tomash148 - czyli puenta zaprzecza wcześniejszej tezie tak:)? Przytaczając inny przykład załóżmy że jesteś o coś oskarżony obrońca cały czas mówi, że jesteś niewinny, a w mowie końcowej stwierdza, że jesteś winny.. No tak przecież to się trzyma kupy

"Wysoki sądzie, zapewniam, iż mój klient jest całkowicie niewinny i wskazują na to wszelkie dowody , oraz znaki na niebie i ziemi... Zresztą , jak sąd uważa. Może jest winny, może i niewinny. Decyzja należy do wysokiego sądu..." :mrgreen:

paraz 

Wysłany: 2009-12-19, 21:52   

Tomash148 napisał/a:
paraz napisał/a:
Są MDMP,

Inaczej je nazwałem :-P .

A no widzisz, drugie miejsce bodajże. No my nie mieliśmy szans by tam powalczyć, bo brakowało nam jednego a czasem dwóch zawodników, dlatego ciężko walczyć tam gdy ma się 2 lub 3 zawodników, a inni 4 :)

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2009-12-19, 22:21   

Paraz, 3ma sie kupy, 3ma. Reszta, nie znaczy Bydgoszcz. :-P Równe szanse nie znaczy, że na medal. Poza tym Paraz Ty lubisz filozofować, widzę, że wciągnąłeś w to Bovita. Ja dziękuję, postoję ;-)

Odpisałem Ci tylko dlatego, że napisałeś o Kościesze i jego 6-8 punktach w meczu. Rozbawiło mnie to. Wg mnie to nierealne, nie w ekstralidze :!:

paraz 

Wysłany: 2009-12-19, 22:42   

Jakoś wcześniej zdobywał tyle, ba nawet więcej świadczą o tym jego średnie biegowe, dlatego na pewno stać go na tyle.

Riki 

Wysłany: 2009-12-20, 02:12   

Koscieche stac na srednia meczowa 6-7 pkt jednak nie zmienia to faktu ze Stal na papierze wyglada lepiej od bydgoskiej Polonii i takie sa fakty. Mozesz Paraz oczywiscie liczyc na to ze ktos wystrzeli z forma bedzie mial sezon zycia i medal bedzie w bydzi wiadomo kazdy wierzy w swoj zespol. Rozmawiamy jednak o prawdopodobnych osiagnieciach zespolow w przyszlym sezonie i Stal ma procentowo wieksze szanse na sukces (przynajmniej ja tak sadze ;-) ).

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2009-12-20, 09:28   

Cytat:
Poza tym Paraz Ty lubisz filozofować, widzę, że wciągnąłeś w to Bovita.

No właśnie, aż sam się sobie dziwię, że dałem się w to wciągnąć :-P Zazwyczaj daleki jestem od takich wyliczanek. Chyba chciałem jednak pokazać, że można to robić na wiele sposobów... 8-)

Jeżeli Kościecha będzie jeździł w parze z Gizą to może robić te 6-8 punktów. Jeśli zaś zamierza startować w parze z Jonssonem albo Emilem to będzie nieciekawie. To moje zdanie.

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2009-12-20, 12:20   

Cytat:
Jeżeli Kościecha będzie jeździł w parze z Gizą to może robić te 6-8 punktów.

Ale raczej nie w Gorzowie. Tutaj mógłby nawet z Woźniakiem w parze jeździć i 6 byłoby mu ciężko uciułać :mrgreen:

Owszem na pewno będą mecze, gdzie Kościecha zrobić może >8, ale będą też mecze, gdzie zrobi <6. To nie jest pewny zawodnik. Taki Okoniewski to chyba dobry dla niego odpowiednik. Przeplata dobre występy wpadkami i nigdy nie wiadomo czego się po nim spodziewać.

Kościecha mógłby mieć również sezon konia, ale jest to równie prawdopodobne co 10 punktów w każdym meczu Gustafssona :-D

Także... :-)

Odpowiedz do tematu