Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
FINAŁ 2020: Unia Leszno - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
Thorgal17 

Wysłany: 2020-10-07, 23:09   FINAŁ 2020: Unia Leszno - Stal Gorzów

Kto by pomyślał po 6 rundach?!

Zdarzył się cud. Kaczątko wyrosło na łabędzia. Pozostaje happy end. Bowiem finały się zwycięża, a nie w nich uczestniczy.

To jak? KK musi jechać? Pieniądze i premie go zmotywują choćby do walki?

Jedziemy Wielki Finał!

adifanstal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-08, 15:32   

Patrząc na przekrój sezonu i jak jechał Krzysztof Kasprzak to obawiam się, że właśnie jego punktów może nam brakować :)
W drugą stronę jeżeli zaskoczy i zrobi coś więcej niż 1-2pkt to możemy wygrać dwumecz.
Moim zdaniem najważniejsze będą postawa Woźniaka i Karczmarza.
Unia ma stabilny skład bez dziur. Po nich zawsze można spodziewać się jazdy na najwyższym poziomie.
A Szymon musi pojechać jak na lidera przystało i zrobić u nas dwucyfrówkę i na wyjeździe chociaż te 8+pkt.
O postawę Zmarzlika, Thomsena i Holdera się nie boję :)
Na pewno będzie to emocjonujący finał, który może pójść w każdą stronę. My nic nie musimy. Ten sezon to i tak ogromny sukces po początku 0-6. Leszno będzie się zmagać z presją hegemona i faworyta.

krzysiugumisiu

Wysłany: 2020-10-08, 19:03   

Patrząc ileś lat wstecz (kiedy rozpoczynała się kariera KK w Stali Gorzów) to pod koniec sezonu Krzysiek przeważnie notował najlepsze występy. Może powodem tego był kończący się kontrakt i chęć podpisania jeszcze lepszego, a może specyficzna pogoda i stan toru. Poza tym nie pamiętam w ogóle takiego meczu, jak ten w niedzielę, żeby tyle czasów było zbliżonych do rekordu toru, a Krzychu ileś lat w Anglii jeździł, więc ma spore doświadczenie przy takich nawierzchniach. Dlatego myślę, że Krzysiek gorszy od Nielsa (przy całej sympatii do tego zawodnika) nie będzie. Chyba że przytył ostatnio, ale takich szczegółów to już nie znam.

Ks 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2020-10-08, 20:37   

Ja jeszcze do końca nie wierze że jedziemy w wielkim finale. To co się wydarzyło w tym sezonie ze Stalą Gorzów przejdzie do historii polskiego żużla.
Jak jest się w finale to chce się tego złota, ale wiemy że to Leszno jest faworytem do kolejnego mistrzostwa.
Jeżeli chcemy do Leszna jechać nie tylko po to aby złożyć gratulacje gospodarzom musimy u siebie zdobyć ok 50 pkt. Jak tego dokonać? Nie wiemy na jakim torze jutro pojedziemy ( o ile pojedziemy). Pan krawciarz komisarz podobno robi cyrk z torem i jeżeli nie jest przykryty na noc folią o jutrzejszym meczu możemy zapomnieć.
Jeżeli pojedziemy to Szymon Jack i Anders muszą zdobyć po ok 10 pkt na KKeja nie liczę choć mogę miło się rozczarować. Dodatkowo nie możemy przegrać biegu młodzieżowego. O Bartka się nie martwię to co prezentuje w końcówce sezonu jest godne Mistrza Świata.
Jeżeli wszystkie trybiki w drużynie się zazebią możemy szykować wystrzałowe trunki ;-)

MOLU 

Wysłany: 2020-10-09, 14:42   

Dziś Wielki Finał ! Myślę ,że wygramy dużo i damy radę zdobyć 10 mistrzostwo ...
Myślę ,że przydałoby się podziękowac oprócz całej drużynie okrzykami po meczu Jackowi (jakby go nie było nie było by nas w finale) , Kasprzakowi za te 9lat w Stali (mocno się przyczynił do ostatnich medali i pokazał na IMP w Zielonej,że jest Stalowcem)..
Do boju Stalowcy!!!

leszek 

Wysłany: 2020-10-09, 15:52   

Jak najbardziej Molu !!! Owacje na stojaco dla Kasprzaka ( bez wzgledu na jego wynik meczowy i indywidualny ) . Pozegnajmy Krzycha z klasa . Co do Jacka to razy 2 , choc jestem pewien , ze bedac u nas na meczu z Toruniem zawsze bedzie mile witany :)

PS.
marcin_cx jakies niedociagniecia ortograficzne w poscie ?? informuj mnie na biezaco , ot tak zebym byl swiadom :)

as35
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-09, 19:14   

Witam , trochę mnie nie było , raz dzięki cenzorowi z forum, GRATULUJE ADMINOWI ! 30 lat po likwidacji urzędu z ulicy Mysiej :-) a forma czy geny działają.
Dzis bez Chomskiego w parkingu - miód na moje serce. Życzę mu zdrowia i szybkiego powrotu do zdrowia! I jednoczesnego przejścia na emeryturę!
Niestety zostało kukułcze jajo chomskie - Kasprzak w składzie.
Dziś oficjalnie mam nadziej poznamy tego któremu zawdzięczamy odrodzenie drużyny i zmianę toru. Tylko marcinek i admin wierzą ze to dzięki Chomskiemu.

Stal dziś jak nigdy mamy szanse na podwójny sukces - Złoto i uwolnienie się od Chomskiego.

P.S adminek - banuj sobie już teraz :-)

[ Dodano: 2020-10-09, 20:48 ]
Czy ktoś wie na jakim kanale jest mecz? Na Nsport chyba powtórka z pierwszego meczu! Ratujcie latam po kanałach i nie znajduje. Kasprzak w skaldzie ! To musi być powtórka z 1 meczu !

No cóż mamy srebro - to po poczatku sezonu sukces. I zawsze wyżej do Falubazów.

Karczmarz wróciły stare zmory ( ha ha) bez głowy celować w koło poprzednika ...

[ Dodano: 2020-10-09, 20:58 ]
Chomski by dalej budował Kasprzak :-) on nie lubi rezerw taktycznych- robił w Pile i mu nie wyszły.

[ Dodano: 2020-10-09, 21:04 ]
Kołodziej - tryb mistrza
Karczmarz - tryb ..... nie bede obrażal kelnerów.
Thomsen - hmmmm Kasprzak bis? Duża na pamięć ... a jedzie krawężnik...

Brawo nasi zawodnicy cudownie znają swój tor.... to tragedia ....

[ Dodano: 2020-10-09, 21:09 ]
Mamy srebro a jak nie będzie Chomskiego to złoto biS!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2020-10-09, 21:10 ]
Pisze tak specjalnie abyście mieli o czym pisać. Oczywiście do czasu jak cenzor wpadnie :-) Przed nami posucha jesienno-zimowo-wiosenna.

[ Dodano: 2020-10-09, 21:21 ]
Robi się ciekawie.... . Tor niespodzianka, oczywiście po co trenować na takim torze. Dzieci we mgle ..

[ Dodano: 2020-10-09, 21:23 ]
Dziś Stal Gorzów - mentalnie i sprzętowo wróciła do początku sezonu, ze wszystkimi zmorami i przywarami. Tragedia straszna - zeszło powietrze i wszystko co z tym związane.

[ Dodano: 2020-10-09, 21:31 ]
Walka jest ale dlaczego cały czas w plecy? Znów magiczna bajka dla niekumatych o niedopasowaniu ?

[ Dodano: 2020-10-09, 21:38 ]
10 bieg - super żużel. mamy srebro delektujmy się takimi biegami!!!!!!!!!!!! Chomski by dalej budował Kasprzaka.

[ Dodano: 2020-10-09, 21:51 ]
Gratulacje dla tego co wstawił Kasprzaka do składu !!!!!!!! Brawo geniusz, Kopernik żużla!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skłodowska metanolu.

[ Dodano: 2020-10-09, 21:52 ]
Woźniak jak ty mi imponujesz, poważnie. Robisz babole ale walczysz!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2020-10-09, 21:55 ]
Od razu napisze- zamiast Kasprzaka - puste pole by zrobiło tyle samo punków ( o panu na B. nie wspomnę)

[ Dodano: 2020-10-09, 21:58 ]
Karczmarz- znów myśli o końcu kariery? Człowieku nie wstyd Ci ? Na swoim torze każdy Ciebie petuje.

[ Dodano: 2020-10-09, 22:02 ]
Thomsen i Zmarzlik to jest to!!!!!!!!!!!! Szkoda ze Thomsen nie od początku tak .

[ Dodano: 2020-10-09, 22:06 ]
Przed nominowanymi mamy szanse na zwycięstwo. Kasprzak już nie jedzie , Chomskiego nie ma w parkingu. To jeszcze można wygrać!

Panowi do roboty bo nie będzie wycieczki do USA na motorki!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2020-10-09, 22:15 ]
14 bieg !!!!!!!!!!!!!!! Brawo i dzieki za spetowanie Pawlickiego a potem za 5-1!

[ Dodano: 2020-10-09, 22:24 ]
Brawo za końcówkę. Dla drużyny. Karczmarz myc innym motocykle ( w ramach rozmyślań nad taktyka rozgrywania biegu). Geniusz od Kasprzaka w składzie - czyścić sita w oczyszczalni ścieków ! Geniusz żużla i odbudowywania nielotów!!!!!!!!

A teraz dziewczynki i admin do boju. Noski z brązu wyczyśćie przed.

lupus 

Wysłany: 2020-10-09, 21:26   

napisze tak - jak piszesz bez chamówy to fajnie się to czyta :mrgreen:
co do meczu... w 4 taki wynik - jak dla mnie mistrzostwo. W przyszłym sezonie zamiast KK jakiś zawodnik na 6-7 pewnych pkt i walczymy o majstra.

as35
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-09, 21:36   

Teraz jedziemy do Leszna ! Miejmy nadzieje ze bez Chomskiego i Kasprzaka - Marcus Birkemose do składu!
Nie słuchajcie geniusza żużla i i cesarza metanolu Chomskiego.
Nie mamy nic do stracenia a wiele do zdobycia. Z Chomskim i Kasprzakiem wszystko spier.. i stracimy już na starcie.

Pomyślcie od poczatku sezony bez dwóch szkodników w klubie :-) .... może w przyszłym roku...

[ Dodano: 2020-10-09, 22:40 ]
lupus napisał/a:
napisze tak - jak piszesz bez chamówy to fajnie się to czyta :mrgreen:
co do meczu... w 4 taki wynik - jak dla mnie mistrzostwo. W przyszłym sezonie zamiast KK jakiś zawodnik na 6-7 pewnych pkt i walczymy o majstra.

Starałem się nie ułatwiać sprawy cenzor.. opss adminowi. Ostatni ban był niemerytoryczny. Teraz może sobie banować ile wlezie ;-) , granice śmieszności i tak już przekroczył. Przeskoczył suskiego i jego Carycę :-)

jankes 

Wysłany: 2020-10-09, 22:49   

ej, ale wiesz, że teraz Chomskiego by było w parku maszyn :D?

GM 

Wysłany: 2020-10-09, 23:49   

Mimo wyniku mecz palce lizać! Emocje do samego końca, tor moim skromnym zdaniem był aż za suchy, tego się zupełnie nie spodziewałem bo mieliśmy beton tak jak w meczach gdzie żeśmy wygrywali seryjnie mecze, a może nawet jeszcze bardziej betonowy. Powiedzmy sobie szczerze - Leszno to nie popierdółka i żeby z nimi nawiązać walkę wszyscy musieli pojechać na swoim poziomie. Niestety juniorzy i Kasprzak w tym meczu nie istnieli. To dla nas wielki sukces żeśmy ten mecz przy takiej postawie wymienionej trójki wygrali. Nie pomogło nam niestety losowanie pół startowych, bo mieliśmy 2 zestaw. I trzeba sobie powiedzieć szczerze - startów nie przegrywaliśmy, my dostaliśmy od Unii w tym elemencie wpie...ol że głowa mała. Dla mnie zwycięstwo w tym meczu jest sukcesem. Unia przy naszej dzisiejsze postawie powinna ten mecz wygrać, a że dostali w palnik - niewiele bo niewiele, ale zawsze to przegrana pokazuje jakie z nich pierdoły. Więcej się w tym meczu nie dało wycisnąć więc duże brawa za walkę i ambicję do samego końca. Wyciągnęliśmy w tym meczu maksa. Wierzyć w DMP? Nie takie rzeczy widziałem by zakładać już sobie srebrne medale przed rewanżem. Szansa jest zawsze i nikt tej szansy nam odebrać nie może. Ona jest w głowach zawodników i tylko oni mogą ją wykorzystać lub nie. Do boju Stal Gorzów!

kris_77 

Wysłany: 2020-10-10, 00:27   

Asie 35 ale Ty dzik jesteś :-) , dodatkowo znasz się za zawodach z branży dbania o higene (mycie, czyszczenie). W obecnych czasach taki ekspert to skarb. Tam w MZ mają chyba teraz jakieś problemy - wal jak w dym. Referencje Ci pół forum wystawi :-)

A mecz piękny i świetnie skończył sezon na Jancarzu. Pewnie, że zabrakło 6-8 punktów młodzieży oraz KK, ale gramy dalej. Szkoda, że tak twardo i wolno i sucho, za to bezpiecznie i biegi z mijankami.

Już mamy srebro, a nie spadek, już mamy coś o czym 6 tygodni temu marzyliśmy. A przed Nami jeszcze 15 biegów na 3:3 i mamy toooooooooooooooo.

bosky
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-10, 00:42   

serce mowi, ze wciaz mamy szanse w rewanzu - sa ku temu podstawy w postaci pojedynczych wynikow naszych zawodnikow w Lesznie.
rozum - no coz, wygralismy dwoma punktami i bez przynajmniej solidnego Karczmarza widze to czarno. Niestety, Blondyni beda decydowac o tym, czy zalozymy zloty kolor na szyje, czy srebrny ;-)

przemek1221

Wysłany: 2020-10-10, 00:59   

Po takim początku sezonu finał to już sukces. Ale jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Liczyłem po cichu na 50:40 i w rewanżu obrona wyniku taktycznymi, skończyło się na 2pkt i mimo iż serce nakazuje wierzyc, to rozum mówi że kończymy sezon ze srebrem.

Powiem szczerze że czuje niedosyt. Czuje niedosyt bo Unia dzisiaj nie pojechała wielkiego meczu. Kołodziej pojechal swietny mecz, ale reszta pojechala naprawdę poniżej oczekiwań.
Smektala przestał istniec po 1 biegu.
Pawlicki przestal istniec po 2 biegach.
Lidsey caly mecz zagubiony, w zasadzie wyszedl mu jeden bieg co powiozl Szymka.
Kubera nie pokonal zadnego seniora.
Emil konczy mecz z 9pkt, co jak na zawodnika ze srednia biegowa ponad 2,5 pkt/bieg to bardzo przecietny mecz.

A i tak robią w meczu 44pkt. Jak? Pytam się jak?

Sam mecz super i fajnie ze udalo sie ostatni mecz domowy wygrać. Liczę że powalczą w rewanżu o dobry wynik i pokażą fajny speedway. Chociaż Unia na wlasnym torze to jakiś potwor - 6 z 7 zawodnikow ma

bosky
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-10, 01:32   

przemek1221 napisał/a:
A i tak robią w meczu 44pkt. Jak? Pytam się jak?

juniorzy, juniorzy, juniorzy.... i jeszcze raz Kasprzak :p

przemek1221 napisał/a:
Chociaż Unia na wlasnym torze to jakiś potwor - 6 z 7 zawodnikow ma

a mimo tego juniorski remisowali glownie przez Karczmarza... pozostaje nam wierzyc, ze odnajdzie cos na drugi mecz.

mazinho 

Wysłany: 2020-10-10, 11:58   

Tak jak wcześniej pisałem - tor zrobił komisarz i nie mieliśmy kompletnie żadnego atutu. Kiedy tak ostatnio było, że na finał gospodarz nie mógł zrobic takiego toru jakiego chciał? Może w przyszłości jak Stal Gorzów zacznie Play-offy to rozgrywać dwa mecze od razu na wyjazdach? Dodatkowo w dniu meczu - Chomski siedział na kwarantannie - Baron przyjezdza rozmawia z komisarzem, a toromistrz Gała grzecznie wykonywał polecenia i wiele godzin zgarniał luźną nawierzchnię? To jest bez sensu. Jeszcze przed tygodniem -płaczący Cegielski, który w meczu z Wrocławiem (gdzie tor był bardzo dobry) płakał, że jest zła nawierzchnia, bo jego podopieczny Kołodziej nie potrafi jechać na przyczepnym na Jancarzu.

Leszno wiedziało, że jak w finale ma się czegoś obawiać to...gorzowskiego toru. Ten nasz atut wytracila centrala wraz z Kołodziejem, do tego doszły zawirowania COViDowe i mielismy taki do du...y tor jak wczoraj. Co to w ogole za czasu? Ponad 61 sekund? Kiedy z Wrocławiem były nawet w okolicach 58 sekund. Same widowisko tez jak dla mnie marne...I jak w takim razie porównać tor wczorajszy w Zielonej Górze do tego co było u nas na Jancarzu z Wrocławiem? Co na to pan Cegielski? A no nic, bo nie miał w tym swojego interesu...

Szkoda też, że Orzeł taktycznie wypadł w rundzie zasadniczej bardzo przeciętnie. W 8 biegu powinna pojsc taktyczna - za JAsinskiego Karczmarz. Karczmarz walczył w biegu juniorskim, a później z pola d trafił na Emila i Kołodzieja. Szukać nadziei w 5 zawodniku należało wlasnie u Rafała. Później wiem, że ciężko było przypilnować, , ale 10 bieg lepiej było wygrać 4:2, nie 5:1, by zrobić jeszcze ostatniego taktyka za Kasprzaka. Nawet jak tego się nie udało, to lepiej było w "11" puscic Karczmarza, by ten po dlugiej przerwie złapał ustawienia na 12 bieg, by pokonał Szlauderbacha. Niestety tego nie było. Na szczęście zestawienie na biegi nominowane zostało ułożone wzorowo - tak sam też ułożyłbym pary.

Podsumowując: Słaby wynik to pochodna pracy komisarza i wytracenia nam głównego atutu w finale. Słabszy początek - szukanie ustawien i spalone biegi liderów - dwa pierwsze Thomsena i pierwszy Holdera, a także niekorzystny na Jancarzu zestaw "2" sprawił, że nie mamy żadnej zaliczki przed rewanżem. Szkoda, że tak to wyglądało...Nie tak powinien wyglądac mecz na Jancarzu, tym bardziej, że zawodnicy Unii nie byli wcale mocni i byli spokojnie do pokonania w wyższym wymiarze punktowym. Mistrzem w tym roku zostanie chyba ten "cwańszy" w finale...Niestety prawdopodobnie nie my.

leszek 

Wysłany: 2020-10-10, 13:01   

Czyli nadal twierdze ze nasz sztab szkoleniowy jest kompletnie do dupy !!!! Nigdzie nie robia toru tylko nam , a co to oznacza ? Sami sobie odpowiedzcie

sprii 

Wysłany: 2020-10-10, 17:52   

Nie wiem jak wy, ale ja jestem szczęśliwy ! Początek sezonu do dupy, a skończymy z medalem... pewnie srebrnym, ale zwycięstwo u siebie z Unią smakuje wyśmienicie.
Jedyne co mnie wkurza i drażni to funkcja komisarza toru....o którym ostatnio dość sporo się mówi i przygotowania toru. Przecież to jakaś paranoja, że gość z zewnątrz który widzi tor max 3 razy w roku przygotowuje go na finał! Zazwyczaj jest to beton bo opady itd... przez co traci się atut wlasnego toru co może potwierdzić pierwsza seria w której mamy -8 punktów. Przyczepnie to już być nie może bo zaraz goście będą mówić że tor nie nadaję się do jazdy. To tak jak Cieślak mówił, że panienki nie powinny być na torze...w końcu do cholery przecież można zrobić tor przyczepny i bezpieczny. Dokąd ten żużel zmierza, zaraz zostaniemy przy torach jednolitych, betonowych ...taka to moja dygresja na koniec.

Ks 

Wysłany: 2020-10-11, 12:42   

Oto jest dzień który dał na Pan :-D
W tą niedzielę jedziemy decydujący mecz o Mistrza Polski :!:
Mamy dwa punkty przewagi wiem to jest praktycznie nic ale lepiej mieć +2 niż -2.
Co zrobić żeby dzisiaj nie przegrać w Lesznie? Potrzebujemy 4-5 pkt juniorów i tyle samo Krzysia. Czy jest to możliwe? Jestem ciekawy jak pojedzie Szymon i Jack jeżeli zakręcą się w okolicy 10 pkt to możemy już chłodzić szampany :-P

Nigel 

Team: STAL
Wysłany: 2020-10-11, 13:03   

leszek napisał/a:
Czyli nadal twierdze ze nasz sztab szkoleniowy jest kompletnie do dupy !!!! Nigdzie nie robia toru tylko nam , a co to oznacza ? Sami sobie odpowiedzcie

To oznacza, ze nie potrafimy robić toru pod siebie tak aby nikt nie miał pretekstu do czepiania się.

adifanstal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-11, 13:30   

Ks napisał/a:
Oto jest dzień który dał na Pan :-D
W tą niedzielę jedziemy decydujący mecz o Mistrza Polski :!:
Mamy dwa punkty przewagi wiem to jest praktycznie nic ale lepiej mieć +2 niż -2.
Co zrobić żeby dzisiaj nie przegrać w Lesznie? Potrzebujemy 4-5 pkt juniorów i tyle samo Krzysia. Czy jest to możliwe? Jestem ciekawy jak pojedzie Szymon i Jack jeżeli zakręcą się w okolicy 10 pkt to możemy już chłodzić szampany :-P

Oj hamowałbym się z tego typu stwierdzeniami :D Moim zdaniem Zmarzlik, Thomsen i Holder to gwarant ~35 pkt.
Duże obawy mam o Woźniaka czy uda mu się na wyjeździe zrobić 10 pkt. Jego średnia domowa jest dużo lepsza niż wyjazdowa. W półfinale pojechał świetny mecz, ale na torze wrocławskim, gdzie jeszcze niedawno był zawodnikiem.

Pierwszy mecz z Lesznem wygraliśmy 2 pkt przy 1 pkt (obowiązkowym, na swoim zawodniku) w sumie trójki zawodników Kasprzak, Karczmarz, Jasiński. To fenomen. Ciężko będzie to powtórzyć. Ta trójka musi dołożyć 6-8 pkt, jeżeli chcemy myśleć o wygranej. A i to nie będzie gwarantem.
Szkoda moim zdaniem, że nie wzięli Birkemose. Gwarant żadny, ale może chociaż ten 1 bieg by odpalił. Kasprzak...szkoda gadać.
Mam nadzieję, że chłopaky się zmobilizują...nie wiem, może jakiś silnik od Bartka weźmie hehe

as35
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-11, 18:26   

Mamy już srebro! To wartość dodana. Mamy Kasprzaka w zespole to dwie wartości ujęte.

Na spokojnie czy ktoś może wyjaśnić sens Kasprzaka w składzie? Niczego to nie gwarantuje! Może młody dun by odpalił.. większe szanse niż odpał Kasprzaka.
Po pierwszym biegu- zgodnie z oczekiwaniami 5-1 w czapkę. Możemy wiec spokojnie wchodzić w mecz , musimy gonić.
Po drugim 6 w plecy , czas na taktyczne się zaczyna.

[ Dodano: 2020-10-11, 19:31 ]
Nie rozumiem - tor jak w Gorzowie a nasi jak dzieci we mgle... to tragedia. Zero startów i pomysłu na 1 łuk. Na naszych orłów w 3 biegach to nawet ciągnikowy na rowerze byłby za szybki.
No nic mamy srebro :-)

[ Dodano: 2020-10-11, 19:35 ]
Bartek Zmarzlik wolny jak mucha w smole. Bedzie ostro w plecak...

Nic to mamy srebro!!!!!!!!

[ Dodano: 2020-10-11, 19:48 ]
Tragedia- czas wrócić do ostrego komentowania. Krawężnik nie jedzie wiec gdzie nasi... oczywiście przy krawężniku. Niereformowalne dzieci...

Nic to mamy srebro

Wstyd jedynie że tak w doope dostajemy.

[ Dodano: 2020-10-11, 19:49 ]
Panie prezesie Grzyb rzucaj ręcznik na tor. Nie przystoi taka postawa zawodników w finale, nie przystoi..

[ Dodano: 2020-10-11, 19:52 ]
Kasprzak 2 raz na torze... to juz desperacja i kretynizm do kwadratu.

Wstyd tak jechać w finale, wstyd.. to srebro już nie smakuje. Zero ambicji, profesjonalnego podejścia di tematu...

Holder brawo. Ten co wstawił Kasprzak do składu.. kto to?

[ Dodano: 2020-10-11, 19:56 ]
Thomsen - fajnie ale co z tego?

oddajmy ten srebrny medal - nie zasługujemy. Srebro powinno być w rekach drużyny profesjonalistów a nie dzieci we mgle..

[ Dodano: 2020-10-11, 20:00 ]
Tragedia, wróciciła Stal z poczatku sezony, zero profesjonalizmu, ot wyjdzie to wyjdzie ( to te słynne magiczne ustawienia) a jak nie to mamy srebro.

[ Dodano: 2020-10-11, 20:06 ]
Wraca odwieczny problem, nasi nie trenują na rożnych torach.. znaczy zajmującemu miejsce trenera zawsze wychodzi inny ter- zero powtarzalności. chodzi o twarde, śliskie, mokre, Dlaczego ? Każdy wie - sztab szkoleniowy to atrapa.
Po co jest próba toru? Po co?

[ Dodano: 2020-10-11, 20:10 ]
Wstyd, wstyd i żenada. Zaczynam mieć wątpliwość czy oglądać ten spektakl .. szkoda tego srebra.. nie należy się ...

[ Dodano: 2020-10-11, 20:15 ]
Czy ktoś pamięta taki finał ? Aby drużyna jechała tak słabo? Bez ambicji i profesjonalnego wkurwu?

[ Dodano: 2020-10-11, 20:17 ]
Piękny bieg ale Bartek Zmarzlik nie przystoi takie 4 miejsce...

[ Dodano: 2020-10-11, 20:19 ]
Niestety wchodzimy na szczyty amatorki a i tak nie sięgamy podłogi profesjonalizmu Unii.

Jeśli nie dojdzie do radykalnej zmiany tzw sztabu szkoleniowego taka amatorka będzie trwać dalej.

[ Dodano: 2020-10-11, 20:24 ]
Karczmarz jak ty mi zaimponowałeś... Bartek Zmarzlik chyba czas umyć motory Karczmarzowi. Junior co ma 2 silniki dopasował sie ha ha ha ahah zawsze leje z tego mitycznego dopasowania, a mistrz świata dalej jak dziecko we mgle. Dlaczego we mgle - bo nie trenuje na każdym torze. A czyja to wina - wiadomo zajmującego miejsce trenera.

Generalnie wstyd i obciach! Tak nie przystoi jechać w finale !

[ Dodano: 2020-10-11, 20:35 ]
Ciekawe czy Cegielski będzie trąbił ze tor był niebezpieczny. Taki wypadek dobrego zawodnika?! Tor niebezpieczny.

[ Dodano: 2020-10-11, 20:41 ]
Dobra koniec - spuśćmy kurtynę milczenia na ten żenujący występ naszych żużlowców.
Niestety przyszło nam to oglądać.

To srebro po takim blamażu nie smakuje.

[ Dodano: 2020-10-11, 20:42 ]
Bartek Zmarzlik - chyba przesadziłeś... skreślam chyba.. to było nie potrzebne-... dajesz doopy dziś na całej linii po co takie dodatki?

[ Dodano: 2020-10-11, 20:48 ]
Słuszna decyzja sędziego. Bartek myjesz motocykl młodego Australijczyka.

Szkoda że w tym meczu spotkała się drużyna profi a totalnymi amatorami. Fakt były przebłyski u amatorów ale tylko przebłyski. Mamy amatorów w całym klubie , od Prezesa - wiadomo dlaczego ( sztab trenerski) , poprzez to coś co nazywamy sztabem i zawodników którzy nie potrafi za profesjonalne pieniądze , profesjonalnie zachowywać się do końca.

Wstyd, wstyd i żenada. Robienie jakiś fet z powodu srebra jest pluciem w twarz profesjonalnemu sportowi.

[ Dodano: 2020-10-11, 20:53 ]
Kończmy ten żenujący występ drużyny z Gorzowa i zapomnijmy o tym medalu. Nie wpisujmy go do statystyk bo już zawsze będą się z nas śmiali - tytuły frajerów roku już mamy, po co nam i ten z tego tytułu?

Jak ty mi teraz Karczmarz zaimponowałeś nieznajomością fizyki.. normalnie klękajcie narody.

[ Dodano: 2020-10-11, 20:55 ]
Statystycy, czy był taki mecz finałowy ze drużyna nie dojechała do 30? Bo my nie dojedziemy...żenada...

[ Dodano: 2020-10-11, 21:02 ]
27 punktów... no no w finale po 13 biegach - proponuje jutro zrobić wolne dla całego Gorzowa i witać profesjonalistów! W 13 biegu zorientowali się ze tor jest twardy i jest zimno. Nosz kurka kiedy w Polce 11 PAŹDZIERNIKA było zimno!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2020-10-11, 21:03 ]
Z ust mistrza jest sukces!!!!!!!!!!!! Zajefajnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2020-10-11, 21:05 ]
"Pogubilismy sie" nosz kurka wodna pogubić się można jakby się od poczatku dobrze jechało. My olaliśmy ten mecz, zero profesjonalizmu. Tu nie było pogubienia tu była totalna amatorka i olewatorstwo.

I te pozdrowienia dla ... ja ...

[ Dodano: 2020-10-11, 21:15 ]
Brawo Kacper Pludra - ... ja pier... ludzie co za amatorzy .. toż PLUDRA to mistrz świata !!!!!!!! to jest pokaz naszej siły... do tego Chomski i przyszły rok w 1 lidze.

Ludzie czy wy top widzicie - czy ktoś obroni naszych amatorów.. sorry amatorzy nie powinienem używać tego określenia dla naszych zawodników. W meczu dostawaliśmy z liścia nie raz ale teraz to już nie wiem jak to nazwać...

Zapraszam do dyskusji Kacper Pludra kontra amatorskie żużlowe towarzystwo. w kevlarach Stali. Baron strzelił naszemu zajmującemu miejsce trenera nie liścia on mu strzelił całe drzewo.

[ Dodano: 2020-10-11, 21:20 ]
Mamy 30 punków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUKCES. BRAWO BRAWO !!

Liczyliśmy na Was zawodnicy , wtedy gdy podpisywaliście kontrakty profesjonalne ... a wy co... 3o punktów, spetowani przez rezerwowego juniora.....
dzięki za wstyd z poczatku sezonu i sromote na koniec. To srebro to raczej gównolit niż kruszec.

[ Dodano: 2020-10-11, 21:24 ]
Trzeba szybko zapomnieć o tym sezonie. Niestety następny nie rysuje się fajnie. Amatorki będzie ciąg dalszy.

lupus 

Wysłany: 2020-10-11, 20:29   

wracam z głównej... lepiej się Ciebie czyta :mrgreen:
co do meczu... dlaczego my u nas takiego betonu nie zrobimy? Gorszego już nie będzie i nikt nie zostanie zaskoczony... Cieślak od razu mówił, że stal na betonie nie istnieje.Czy tylko on to widzi? A nasi majstrzy od szkolenia nie?
Cieszyć się, wg mnie, nie ma z czego bo psim swędem nam Holder (gość) srebro i ligę uratował. Sam Bartek nic by nie wskórał. Jedyny plus to RK. No w szoku jestem. Niech chłopak zatrudni tych mechaników i mamy dobrego seniora na 2 lini.

as35
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-11, 21:00   

lupus napisał/a:
wracam z głównej... lepiej się Ciebie czyta :mrgreen:
co do meczu... dlaczego my u nas takiego betonu nie zrobimy? Gorszego już nie będzie i nikt nie zostanie zaskoczony... Cieślak od razu mówił, że stal na betonie nie istnieje.Czy tylko on to widzi? A nasi majstrzy od szkolenia nie?

To jest tajemnica większa niż tajemnica piramid i trójkąta Bermudzkiego razem wzięte.
Tak samo jak wstawianie Kasprzaka do składu. No poproszę o choć jeden sensowny powód. Pokazał dziś nam junior w 14 biegu. Może i młody Dun by tak zaskoczył?
Za parę lat zapomnimy o kulisach- jak jednak przeżyć te kilka lat wstydu za takla postawę zespołu?
tego juniora to sam będę przypominał każdemu dyletantowi i naiwniakowi gdy będzie beblał o jakiś ustawieniach i niewiadomych po kilku biegach przerwy. On pojechał w 14 biegu jako rezerwowy i spetował nas kompletnie. Upadł mit i czarna magia ustawień i innych bajek o wyższości jednego zęba nad drugim.

Mamy srebro zdobyte w Gorzowie i sromotnie przegrane w Lesznie.

Kiper 
Oldboy

Wysłany: 2020-10-11, 21:17   

Jaki Dun znowu? Co wy macie z tym Dunek, który wg regulaminu NIE MÓGŁ JECHAĆ DZISIAJ W STALI!!!??
As 35: Czy Ty naprawdę nie wiesz, co to jest ShoutBox? Przecież w czasie meczu wszyscy TAM siedzą, a nie TU.

Odpowiedz do tematu