Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: spooszan
2009-09-30, 18:53
Stal Gorzów 2010

Czy chcesz w skladzie Stali Nickiego?
Tak!
39%
 39%  [ 82 ]
Moglby byc
26%
 26%  [ 55 ]
Nie
19%
 19%  [ 41 ]
Nigdy w życiu!
14%
 14%  [ 30 ]
Głosowań: 208
Wszystkich Głosów: 208

Autor Wiadomość
bartekk_

Wysłany: 2009-09-15, 18:27   Stal Gorzów 2010

Moim zdaniem jest juz odpowiednia pora, aby otworzyc ten temat...
Jak będzie wygladala Stal?
Co zrobi Komarnicki?
Krążą rózne plotki....
Moim zdaniem skład wykrystalizuje sie nastepujacy
1) T.Gollob
2) T.Gapiński
3)M.Zagar
4)R.Holta
5)K.Bjerre
6)P.Zmarzlik
7)Ł.Cyran

I moim zdaniem chomski juz nie bedzie "trenerem" :P

Ostatnio zmieniony przez Iman 2009-11-05, 15:08, w całości zmieniany 4 razy  

Greg 
KSSG 1947

Team: STALOWCY
Wysłany: 2009-09-15, 19:25   

Smieszne .

Po 1 sezon sie jeszcze nie skonczyl a Ty juz robisz sklad jaki chcesz widziec albo jaki wolalbys widziec. TYLKO I WYLACZNIE podawaj dane ktore sa jakos potwierdzone. jesli ja mialbym sie BAWIC w typowanie skladu to musialbym to potwierdzic jakimis teoriami. dla przykladu :

1. Gollob ( podpisal kontrakt na dwa lata - jeszcze rok )
2. TH Jonasson ( zdecydowanie lepszy jak Karlsson i perspektywiczny i chetnie tu bedzie jezdzil a kasy na jakies super transfery nie ma )
3. Holta ( renegocjacja kontraktu - i atut jego bo ponoc nie chce jezdzic w GP )
4. Zagar ( sprawdzil sie wg. mnie )
5. Tutaj WZMOCNIENIE typu ( Bjerre, Crump, Laguta ) - nie wiem kto
6. Zmarzlik/Adik
7. Cyran.

Yankes 

Wysłany: 2009-09-15, 19:55   

ha! Póki modowie tego nie pousuwają ja też się zabawię w wizjonerstwo! :D

ja zakładam wariant optymistyczny (dla mnie):

1. Rune Holta (ale tylko jeśli obniży swoje żądania, w przeciwnym wypadku można spróbować jakiegoś I-ligowego wymiatacza typu Griszy Laguty)
2. Kamil Brzozowski/Daniel Pytel/Paweł Hlib (wiem, wiem... tak mi się marzy głupio)
3. Matej Zagar
4. T. Jonasson
5. J Crump :)
6. Cyran
7. Zmarzlik

Menedżer Jarosław Gała, trenerzy juniorów Paluch i Świst :)

Tomasz Gollob na pewno ma klauzulę umożliwiającą odejście i nie załamałbym się gdyby ją wykorzystał, bo płacone mu pieniądze są za duże w stosunku do wyniku jaki robi. (takie jest moje zdanie)

taki skład jest słabszy od obecnego ale ma w sobie 3 swoich i 2 "prawie" swoich :) poza tym ma taki atut, że łatwiej byłoby temu składowi znaleźć lokalnych sponsorów. Raczej nie spodziewam się sponsora tytularnego więc silna lokalna baza sponsorska powinna być rozbudowana jak się tylko da. No i więcej swoich w składzie to magnes dla tych zatwardziałych oldschoolowców co pamiętają Stal z lat <1997 8-)

bartekk_

Wysłany: 2009-09-15, 20:12   

Greg napisał/a:
podawaj dane ktore sa jakos potwierdzone

Dla mnie potwierdzeniem jest to ze ostatnimi czasy do Stali przychodza Ci, ktorzy wala duzo pkt na Śląskiej :)

adamo 

Wysłany: 2009-09-15, 20:16   

moim zdaniem nie ma sensu za duzo zmieniac. jak co roku bedziemy wymieniac po pol skladu to oni nigdy sie nie zintegruja i nie beda prawdziwymzespolem tylko zlepkiem zawodnikow a nie o to chodzi. zobaczmy na torun jak tam sie zawodnicy mobilizuja. jezdza ze soba ktorys juz sezon i sie swietnie dogaduja. co o skladu(moja wizja):
1.TomaszGollob-(ma ponoc ten 2 letni kontrakt chociaz po renegocjacjach nie wiadomo jak jest i ponoc deklarowal jazde do konca kariery oraz to ze dopoki jest prezes komarnicki on zostaje)
2.Thomas H. Jonasson/David Ruud-(obaj w tym sezonie pokazali ze potrafia jechac i przywozic od 6-8 pkt. moim zdaie powinni zostac w stali)
3.Kenneth Bjerre-(jak spadnie lotos to chyba jedyne realne wzmocnienie i chyba zawodnik ktory powoli stabilizuje frme w lidze)
4.Matej Zagar-(sezon sredni z przeblyskami ale matej byl mocnm punktem stali i zasluguje na pozostanie w druzynie)
5.Rune Holta-(ponoc nie chce jezdzic w grand prix i tez uzaleznia decyzje ew. odejsciem prezesa)
miejsca 6 i 7 zarezerwowane dla naszych wychowankow

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2009-09-15, 20:58   

Moim zdaniem, jeszcze sezon sie nie skonczyl, po drugie, juz taki temat jest i to zamkniety!Ostrzezenie za otwarcie kolejnego!

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-09-30, 18:58   

Topic odblokowany pomimo tego, że sezon się jeszcze nie skończył. Władek jednak zaczyna już szaleć z transferowymi nowinkami więc i tutaj także damy wam pole do popisu.
Proszę jednak o rozważne podejście do tematu i rozsądne wpisy. Zaczyna się gra o jak największe kontrakty i będą się pojawiały różne najdziwniejsze plotki. Jak co roku 99% z nich się jednak nie sprawdza, pamiętajcie o tym.

Życzę miłego fantazjowania :)

MoherPower 
MP

Team: Falubaz
Wysłany: 2009-09-30, 19:18   

Sezon polowań na busy uważam za rozpoczęty! :mrgreen:

adamo 

Wysłany: 2009-09-30, 19:27   

Jak wszystko dobrze pójdzie to powinna zostać 4 wymieniona przez prezesa czyli Gollob,Holta,Zagar i Jonasson. Brakuje nam 1 grajka do składu który ma być równiejszy niż PK.
Wszyscy byśmy chcieli powrotu Jasona Crumpa. Niewiadomą jest zapis w jego kontrakcie czy jest jakaś możliwość opuszczenia przez niego Wrocław. Jeśli nie to widze 2 opcje albo Kasper albo Bjerre. Tylko oni moga wzmocnić nasz zespół innych grajków na rynky nie widze.
Mój skład marzenie na 2010:
1.Gollob
2.Zagar
3.Crump/Bjerre/Kasprzak(kolejność nie przypadkowa)
4.Jonasson/Ruud
5.Holta
6.Cyran
7.Zmarzlik

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-09-30, 19:37   

Dzięki Spooszan za odblokowanie ogórkowego tematu, to forum już zaczynało powoli umierać bez tego :-P

Jak w zeszłym roku, pozostaje nam dyskusja tylko na ten temat, jeśli mówimy o żywiołowych argumentach i nowościach.

Mam nadzieję, że prezes zgodnie ze swoimi wcześniejszymi zapowiedziami, nie będzie licytował się do upadłego, sypiąc kasą na lewo i prawo. W niedawnym wywiadzie dla GL powiedział, że biorą pod uwagę trzech zawodników (jeśli chodzi o nowych), mając jednocześnie plan zatrzymania Golloba, Holty, Zagara i Jonassona. Ciekawe jest to o tyle, że nasz kapitan ma przecież kontrakt dwuletni, który podpisał zeszłej zimy. Możliwe więc, że na wiosnę nie zobaczymy Tomasza Golloba w plastronie Stali? Nic nie jest wykluczone. Prezes nigdzie nie podkreśla ani szumnie nie ogłasza, że Tomek zostaje, więc? Osobiście nie będę tęsknił za tym zawodnikiem w razie czego.

Co do Holty, jestem za jego pozostaniem tylko w przypadku, gdy nie utrzyma się w czołowej ósemce GP oraz nie dostanie stałej dzikiej karty. Jeżdżąc w tym cyklu, blokuje miejsce w składzie innym zawodnikom, nie oszukujmy się.

Zagar i Jonassson jak najbardziej. Nie ma nawet co dyskutować ;-) Matej jeździ na dobrym poziomie, robi to co do niego należy. Czasami miewa słabsze biegi, jednak ogólnie przyzwoicie.

Dużo mówi się o odejściu Karlssona. Ruuda i Okoniewskiego. O ile w przypadku Petera i Rafała decyzje są w sumie zrozumiałe (PiKej już nie te lata, Rafał wiadomo), o tyle rezygnacja z usług Davida może okazać się błędem. Wiem, że ten zawodnik szału jakiegoś wielkiego nie robił, jednak w parze z Tomkiem spisywał się momentami dosyć dobrze. Osobiście uważam, że następny sezon będzie lepszy w jego wykonaniu. Nie zapominajmy, że David trafił do Ekstraligi prosto z pierwszoligowego Ostrowa, poza tym na zawodnika rezerwowego, walczącego o skład z pozostałymi, pasuje idealnie.

Na pozycjach juniorskich Zmarzlik/Cyran/Szewczykowski. Nie chcę widzieć żadnego Vaculika, Laguty, Bogdanovsa czy Sajfutdinowa (chyba, że na pozycji seniora, co miałoby sens w sumie tylko w przypadku Martina lub Emila)

Teraz wzmocnienia. Od razu zaznaczam, że to tylko moje przemyślenia, żeby nikt zaraz nie pytał "skąd masz takie informacje", "podaj źródło" :-D

W przypadku, jeśli pozostanie wspomniana wcześniej czwórka razem z wspomnianym Ruud'em na rezerwie, potrzebowalibyśmy tylko jednego zawodnika w miejsce Karlssona. Zawodnika, który byłby młodszy, lepszy i perspektywiczny. Richardson? Kasprzak? Nie poruszam tutaj kwestii charakterów zawodników itd, biorę pod uwagę tylko umiejętności.
Dużo manewru da nam przede wszystkim wiedza na temat ewentualnego odpadnięcia Holty z GP. Wtedy można rozejrzeć się za kimś pokroju Bjerre. W Crumpa wierzyć można, nie zabraniam, jest to jednak mało realne :-) Poza tym skąd wtedy czerpać fundusze na taki skład.

Więcej emocji będzie gdy okaże się, że opuszcza nas ktoś z dwójki Gollob/Holta, bądź obaj równocześnie. Wtedy dopiero zaczną się manewry i poszukiwanie następców, co wcale łatwe nie będzie..zwłaszcza, że do Elity wraca Unia Tarnów. O tym, że Jaskółki prawdopodobnie będą dysponować sporą kasą, wspominać nie trzeba.

Zapomniałbym o wizji składu:

Gollob
Jonasson/Ruud
Holta
Zagar
Bjerre/Crump (science-fiction :mrgreen: )
Cyran
Zmarzlik

PS. Widzę, że kolega Adamo wyprzedził mnie o kilka sekund/minut. Ale co za zgodność! :-D

adamo 

Wysłany: 2009-09-30, 20:01   

poprostu widzimy podobnie naszą stal a zgodnośc kibiców w kwesti składu też jest ważna

Bula 
Jestem piknikiem

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-09-30, 21:40   

Szczerze wątpię w wyciągnięcie Crumpa z Wrocławia. Ma tam PeniGrę i to się liczy. U nas też pewnie by coś podobnie płacącego miał, ale po co zmieniać coś co jest w porządku? Pamiętajcie tylko, że Crump nie będzie wracał do Gorzowa z sentymentem. To jest dolar nie mniejszy niż Pedersen, Bjerre czy Andersen.

Sądzę, że do wyrwania z Częstochowy jest Lee Richardson. W poprzednim roku kontrakt opiewający na 5 lat został skrócony i teraz Rico będzie wolnym zawodnikiem. Myślę, że nasi działacze mogliby na niego zagiąć parol. Myślmy realnie - Caelum już tak kasą nie sypnie, parę firm z BSC na pewno odejdzie i nie jest powiedziane, że będziemy mieli podobny budżet jak w mijającym właśnie sezonie.

Myślę, że w przypadku odpadnięcia Holty z Grand Prix, Władek będzie starał się kupić jakiegoś grajka z cyrku. Może Hampel? Rekordzista toru, pewny punkt każdej drużyny... czego chcieć więcej? Co do samego Holty - go akurat trudno będzie utrzymać. No ale chyba tylko u nas dostanie tak duże pieniądze jakie sobie zakrzyczy. Stawiam więc, że skład będzie wyglądał następująco:

1. Jarosław Hampel
2. Thomas Jonasson
3. Rune Holta
4. Lee Richardson / Matej Zagar
5. Tomasz Gollob
6. Paweł Zmarzlik
7. Łukasz Cyran

Powtórzę słowa Chomskiego - "wszyscy pamiętamy jak ważny jest trzynasty bieg". W trzynastym zatem startowałaby silna para: Hampel - Rico/Matej. Gollob jako lider zdecydowanie pod 5/13.

Maciex 

Team: Poznańscy Stalowcy
Wysłany: 2009-09-30, 22:27   

Moim zdaniem w Stali powinni zostać:

-Tomasz Gollob- Dla mnie był prawdziwym liderem, wiele wspaniałych akcji, bardzo dobra jazda parą z Ruudem. itp. Oczywiście miał kilka wpadek m.in w ZG, ale i tak nie zmienia to faktu, że był najlepszy. Tomek musi zostać i to bez dwóch zdań.

-Thomas Jonasson Po słabym początku (pewnie z powodu kontuzji, którą miał w czasie przygotowań sezonu) Thomas pokazał lwi pazur. Był szybki na dystansach, jechał bardzo przemyślanie oraz przywoził ważne punkty, których nam brakowało w tamtym sezonie. Za rok będzie już seniorem. Trzeba go zostawić to jest zawodnik, który ma talent pokroju Rikardsona czy Jonssona.

-Matej Zagar po świetnym początku, trochę spuścił z tonu, ale spełnił swoją rolę i powinien zostać.

-David Ruud-Zawodnik, który rokuje na przyszłość. Jest waleczny i takich zawodników nam potrzeba

-Rune Holta- Nie ma co ukrywać Rune musi odpaść z GP. Jeżeli odpadnie to 18. X Władek powinien do niego zadzwonić i od razu negocjować bo będzie bardzo łakomym kąskiem na rynku. W GW nie jest mu źle, dostaje kasę na czas, kibice go lubią, dobra baza treningowa oraz bliskość portów i lotnisk.

Żegnamy i dziękujemy Pikejowi. Wygrał dla nas ważne mecze m.in w Gdańsku.

Żegnamy i życzymy powodzenia w I lidze Okoniowi... :roll:

Moim zdaniem Crump nie będzie jeździł w Stali. Wrocek się utrzymał i raczej zostanie w mieście na Odrą. Oczywiście są szanse, ale czy Władek znajdzie tyle kasy, bo wiadomo że nie jest łatwo szukać sponsorów.

W grę wchodzi jeszcze Bjerre. Ale... Czy to jest zawodnik, który gwarantuje nam, że za rok będzie miał znowu dobry sezon. Pamiętamy jak rok temu jeździł. Szkoda słów to słowo bardzo delikatne. Jednak chyba Bjerre rozwiązał i usunął swoje problemy. Mam nadzieje, że wróci do GW ;) :mrgreen:

Dla mnie sprawa Kasprzaka jest dziwna. Po co nam on?? Zawodnik nie pewnym bo zdarza mu się świetny występ ale też i tragiczny. Do tego jego ojciec, który za bardzo chce uświadomić wszystkim że to co Kasprzak to dobre a to co Czernicki to złe... :roll:

Teraz Juniorka. Dla mnie jazda dwóch gorzowian jest dużym plusem i oczywiście popieram ten fakt, ale jakim kosztem. W składzie na mecze ligowe widział bym tylko Zmarzlika i Cyrana. Szewczykowski się nie nadaje. Niech idzie do I ligi. "Tam pokaże na co go stać" Dla mnie jest nie zrozumiałem po co Komar kontraktował Makinena. Chłopak za rok będzie miał 20 lat. Nie wiemy o nim praktycznie nic. Nie dostał zaproszenia na rządną imprezę organizowaną przez KS Stal Gorzów. Szkoda bo to pewnie chłopak, który ma coś do pokazania. Sezon 2010 będzie ciężkim sezonem dla juniorki. Ja tam jestem za zakontraktowaniem jakiegoś zawodnika z Australii lub Rosji. Taki jest współczesny speedway...

Pozdrawiam

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2009-09-30, 23:12   

Po przeczytaniu wywiadu z prezesem Komarnickim można zaryzykować taki oto skład-
T.Gollob
T.Jonasson
K.Kasprzak
M.Zagar
R.Holta
Zmarzlik
Cyran
Na jakiej podstawie tak twierdzę.Zawodnicy typu Crump-jeszcze jeden rok ważny kontrakt
we Wrocławiu,Hampel - w niedawnym wywiadzie potwierdził iż zostaje w Lesznie,Kasprzak bankowo odejdzie z Leszna,bo najbardziej zawalił w tym sezonie wg Czarnickiego.Bjerre - może i do kupienia,ale prezio powiedział iż rewolucji nie bedzie.I to by się zgadzało.
Ale w wersji SUPER
T.Gollob
T.Jonasson
R.Holta
M.Zagar
K.Bjerre
Zmarzlik
Cyran
czas pokaże kto był najbliżej....

waco_stal 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-10-01, 10:47   

Moim Zdaniem Skład Staleczki Będzie Wyglądał Tak:
1.Tomasz Gollob
2.Thomas Jonasson/David Ruud
3.Matej Zagar
4.Rune Holta
5.Jason Crump
6.Paweł Zmarzlik
7.Tai Woffinden

Bzyku_24

Wysłany: 2009-10-01, 11:07   

waco_stal napisał/a:
Moim Zdaniem Skład Staleczki Będzie Wyglądał Tak:
1.Tomasz Gollob
2.Thomas Jonasson/David Ruud
3.Matej Zagar
4.Rune Holta
5.Jason Crump
6.Paweł Zmarzlik
7.Tai Woffinden

1. 2mln
2. 300tys./300tys.
3. 500tys.
4. 1,5mln
5. 2mln
6. litr oleju
7. 300 tys.

6,9mln PLN tak skromnie liczac
do tego dodaj koszty szkolenia juniorow, dojazdow na zawody, koszty dzialalnosci klubu, ochrony i full innych pomniejszych ktore teraz pomine
to tak min. 10 mln wychodzi budzet
no to ladny sklad jest :lol:

a fantazja jest od tego aby bawic sie na calego
dobry temat nie ma co :-D

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2009-10-01, 11:13   

Ehhhh, az sie wchodzic w ten watek nie chce...co niektorych fantazja pewnie poniesie, jakiej sam George Lucas nie wykorzystal w "Gwiezdnych Wojnach". :-P
Ale ja nie o tym chcialem...
Przypominam, ze pisanie "pan X, czy pan Y, na 100% w Stali", bez podania zrodla informacji, bedzie "nagradzane" ostrzezeniem!!
I proponowalbym, zanim zaczniecie wymieniac nazwiska, najpierw zastanowic sie, skad wziasc pieniadze, zeby utrzymac obena druzyne, a pozniej sie wzmacniac.
Waco juz sie rozmazyl, ale po wieku widac, ze jego finanse jeszcze nie interesuja, o wszystko na razie martwia sie rodzice. :-P
I jeszcze jedno - przypominam, ze to jest forum dyskusyjne, wiec nie wklepujcie samych nazwisk i koniec. Moze jakies uzasadnienia, dlaczego ten, a nie tamten?!

Ostatnio zmieniony przez masters 2009-10-01, 11:23, w całości zmieniany 1 raz  

wks
Leigh Adams Raing

Team: Leigh Adams
Wysłany: 2009-10-01, 11:19   

Ciężko będzie z zatrzymaniem Golloba, wiec za niego np Crump z Cieślakiem na czele:), Holta raczej zrezygnuje z GP, ciekawym posunięciem może być zakontraktowanie Lindbecka który miał nawet ciekawy sezon w Bydgoszczy, do tego dokoptujmy Bjerre, zostawmy Holte i Zagara A co do juniorów to wiadomo Zmarzlik, Cyran, Pazrys i młodszy Zmarzlik i mój typ to młody 17-sto letni zawodnik z Danii Michael Jespen Jensen - w Danii czy Szwecji bardzo mocny, mnijmy nadzieje iż pan Kołsut coś zadziała i już niedługo następna Pedersena będzie w plastronie Stali.

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-10-01, 12:07   

Prawdopodobnie czekamy tylko na JEDEN strzał. Wnioskując z wypowiedzi prezesa, który mówi o silniejszym składzie niż w tym sezonie uważam, że może dojść jeden zawodnik całkiem dobrej klasy (osobiście stawiam na Kennetha Bjerre). Bo jeśli osłabiamy się na pozycji juniora, to senior musi być naprawdę dobry, żeby wyrównać braki Jonassona na juniorce i jeszcze wzbić się ponad Karlssona w seniorce.

Tym bardziej, że Władysław wspominał w połowie sezonu w TeleKlopie o zainteresowaniu Duńczykiem....

Oceniając realnie budżet, który powinien być na poziomie 8 mln. (Bula pisał, że kilku sponsorów na pewno odejdzie - zgadzam się. Ale też kilku na pewno dojdzie, i podejrzewam, że nie mniejszych) należy pamiętać, że ok. 80-85 % tej kwoty idą na kontrakty zawodników.

Więc marząc i sypiąc Woffindenami, Crumpami proszę tylko forumowiczów, by z grubsza policzyli, na ile ich "modły" są realne....

Pozdrawiam

Moher
Cytat:
Sezon polowań na busy uważam za rozpoczęty!

Gratuluję :mrgreen: Tekst ostatnich tygodni! ;-)

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-01, 12:59   

Bovit napisał/a:
Ale też kilku na pewno dojdzie

patrzac na ruchy na stanowisku "dyrektor klubu" to raczej na pewno dojdzie :-D

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2009-10-01, 13:10   

Znowu beda wymieniane sklady, zeby na sile zdobyc medal i to najlepiej zloty.
Owszem, mozna kupic medal, tylko na jak dlugo starczy pieniedzy, zeby taki sklad gwiazd utrzymac??
Osobiscie jestem za pozegnaniem sie z Peterem, Davidem i Rafalem, a sciagnieciem do skladu zawodnikow mlodych, walecznych, ktorym bedzie zalezalo nie tylko na wygrywaniu biegow, ale i na nie przyjezdzaniu ostatnim!
Widze, ze najczesciej pojawia sie nazwisko Bjerre...tyle, ze juz go przerabialismy, trzeba za niego zaplacic pewnie nie malo.
Od dluzszego czasu jestem pod wrazeniem jazdy zawodnikow Lokomotiva - braci Lagutow i Bogdanova!Z checia widzialbym ich w barwach Stali, niech sie objezdzaja w e-lidze, nabieraja doswiadczenia, a na medale przyjdze jeszcze czas!
Bardzo waleczny jest tez Edward Kennet, ktory moze i w tym sezonie nie punktuje za wysoko w barwach Grudziadza, ale zakntraktowano go w trakcie juz trwajacego sezonu, wiec moze nie byl dobrze przygotowany do startow w polsce?
A wiec zadnych mega gwiazd (no chyba, ze Crump), odmladzany, waleczny sklad, spokojne utrzymanie a moze w przyszlosci i medale, nawet te ze zlota?!

To sie rozpisalem, a mialo byc krotko :-P

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-10-01, 13:32   

Hmmm Laguta? Bogdanov? Spokojne utrzymanie? No może... Trudno powiedzieć, ale to chyba zbyt duże ryzyko, no chyba że Maksim by jeździł jako junior. Ale generalnie tego przecież nie chcemy...

Bjerre był przerabiany - fakt. Ale wtedy to nie była ta klasa zawodnika co teraz. Przerabialiśmy również Jonssona i Andersena (choć ten to cieniuje dziwnie od 2 lat).

Mając ZNOWU luki w juniorce w przyszłym sezonie, nie możemy sobie pozwolić na niepewne dziury w seniorce, bo to już będzie trąciło barażami albo i I ligą... A wtedy wiadomo, co będzie...

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-10-01, 13:34   

Bovit napisał/a:

Moher
Cytat:
Sezon polowań na busy uważam za rozpoczęty!

Gratuluję :mrgreen: Tekst ostatnich tygodni! ;-)

Miałem zamiar nie szerzyć herezji w tym temacie i wogóle w nim nie pisać bez konkretów Wiem że to i tak nic nie znaczy ale wczoraj widziałem busika kasperacing
Czyżby jednak coś było nie tak w Lesznie? A wróżyło ciekawie dla Stali?
Nie wiem a okaże się w marcu/kwietniu 2010

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-10-01, 14:05   

Dosc przewrotnie - bez Tomasza Golloba :) Tak naprawde jezeli bedzie kim go zastapic tzn. Crump to az tak wielkiej straty nie bedzie. Choc bylo sporo bardzo ladnych akcji Golloba, to jednak w paru meczach zawiodl.

1. Crump
2. Ruud / Jonasson
3. Kasprzak
4. Zagar
5. Holta
6. Zmarzlik

A tymczasem Krzysztof Jablonski chwali sie, ze dostal oferte od Stali ;-) kolejny Okon? :-)

Swoja droga - jednak pojdziemy tym sladem swoich wychowankow na juniorach i mam zle przeczucia, ze to bedzie nasz problem i moze braknac tych punktow w najwazniejszych spotkaniach.

PatrykCR9 

Wysłany: 2009-10-01, 14:21   

Ja powiem tak zostanie Gollob czy nie no trudno ,,Wazne ze 2 naszym młodzikow bd jechało''
1 Holta
2 Jonasson
3 Zagar
4 Lee R
5 Gollob / Nicki
6 Cyran
Niewiadomo co z Holta i jego Gp .!! .
Niewiadomo czy Zagar nie dostanie Dzikiej

waco_stal napiłał skład ktory nie ma wogole szans bo wymienił 3 zawodnikow z gp i Zagara i Fofindena jak to prezes mowi a Fofinden prawdopodobnie dostanie dzika bo kto ma dostac z Brytani i Zagar moze tez dostac
Na pozycji juniorow widze 2 naszych poniewaz ten rok juz pokazywali w zawodach jun ze potrafia jechac ale tu musi byc SPRZET a NIE 1 Nowy Motor na sezon ,,pod koniec sezonu '' przy dudka , pawlickiego po ok 8-10 nowych na zezon

Odpowiedz do tematu