Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy Komarnicki prezes, powinnien pozostać na stanowisku?
Autor Wiadomość
Alka 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-09-09, 20:08   

Moim zdaniem prezes powinien zostac...Miałam pewne wątpliwości co do tego lecz jak usłyszałam o tych długach różnych innych klubów,to stwierdzam ze choć by naszego prezesa trzeba cenić za to iż nasza kochana Staleczka takich długów nie ma ;-)

marekfanF 

Wysłany: 2009-09-12, 17:18   

PANIE prezesie czekamy na oddanie Stolika jak pan mowil zegnaj Dyplomato ;-)

Dielix

Wysłany: 2009-09-13, 00:02   

marekfanF, Ty się lepiej zajmij swoim ogródkiem, a dopiero później naszym, bo po ostatnich derbach Wasz prezes ma dużo do roboty, jeśli chodzi o stronę organizacyjną 8-) .

Tomash148 

Wysłany: 2009-09-13, 00:15   

Dielix napisał/a:
marekfanF, Ty się lepiej zajmij swoim ogródkiem, a dopiero później naszym, bo po ostatnich derbach Wasz prezes ma dużo do roboty, jeśli chodzi o stronę organizacyjną

I nie tylko. Jak wiadomo , w Zielonej się nie przelewa i kaski już barkuje. Zobaczymy już niedługo... Odnośnie prezesów , zwróć tylko uwagę na ilość tablic sponsorskich na murawach Gorzowa i Zielonej i od razu uzyskasz odpowiedź , który prezes jest bardziej operatywny i zorganizowany. The end.

Scot fzg 

Wysłany: 2009-09-13, 09:09   

Tomash148 napisał/a:
Dielix napisał/a:
marekfanF, Ty się lepiej zajmij swoim ogródkiem, a dopiero później naszym, bo po ostatnich derbach Wasz prezes ma dużo do roboty, jeśli chodzi o stronę organizacyjną

I nie tylko. Jak wiadomo , w Zielonej się nie przelewa i kaski już barkuje. Zobaczymy już niedługo... Odnośnie prezesów , zwróć tylko uwagę na ilość tablic sponsorskich na murawach Gorzowa i Zielonej i od razu uzyskasz odpowiedź , który prezes jest bardziej operatywny i zorganizowany. The end.

Do tego wszystkiego dodal bym że gdyby nie to że pożyczylismy od was metanol to dzisiejszy mecz z Polonią został by odwolany.Dzięki

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-09-13, 09:39   

Tomash148, ilość reklam na stadionie jeszcze o niczym nie świadczy.
U nas z kasą również nie jest za ciekawie więc zupełnie bezsensowna gadka z Twojej strony.

Dielix napisał/a:
Wasz prezes ma dużo do roboty, jeśli chodzi o stronę organizacyjną

Tutaj w pełni się zgodzę. Jest jeszcze sporo do zrobienia w kwestii organizacyjnej na zielonogórskim stadionie.

Na koniec z moderatorskiego obowiązku dodam prośbę o powrót do tematu wątku i zakończenie bezsensownych napinek z OBU stron.

Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli ;-)

Tomash148 

Wysłany: 2009-09-13, 12:17   

spooszan napisał/a:
Tomash148, ilość reklam na stadionie jeszcze o niczym nie świadczy.
U nas z kasą również nie jest za ciekawie więc zupełnie bezsensowna gadka z Twojej strony.

O niczym nie świadczy? Co Ty człowieku wygadujesz??? Przecież ich ilość świadczy o tym , ilu klub posiada sponsorów, gdyż za każdą taką tablicę się płaci. I to nie mało.
U nas z kasą? Hmm...sprawozdanie finansowe (bo tylko na tym możemy się opierać) mówi co innego. Pisałeś coś tylko po to , aby cokowliek napisać? Bo w swojej wypowiedzi zawarłeś same bzdury...
Scot fzg napisał/a:
Do tego wszystkiego dodal bym że gdyby nie to że pożyczylismy od was metanol to dzisiejszy mecz z Polonią został by odwolany.Dzięki

Nic takiego przyjacielu nie napisałem , ani nawet w głowie tak głupie pomysły mi się nie roją. Zatem oszczędź sobie na przyszłość takich ripost, bo nic one nie wnoszą.

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-09-13, 12:48   

Cytat:
PANIE prezesie czekamy na oddanie Stolika jak pan mowil zegnaj Dyplomato

W takim razie tego samego oczekujemy od Dowhana, który mówił, że "nadszedł odpowiedni czas na odejście"... Widać odpowiedni czas minął, a prezes zapomniał co mówił :)

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-09-14, 12:16   

marekfanF napisał/a:
PANIE prezesie czekamy na oddanie Stolika jak pan mowil zegnaj Dyplomato ;-)

no to sobie poczekacie bo Prezio tej satysfakcji wam nie da. Tym bardziej na prośbe "przychylnych" sąsiadów zza miedzy

spooszan 
blokers

Wysłany: 2009-09-17, 22:06   

Tomash148 napisał/a:
O niczym nie świadczy? Co Ty człowieku wygadujesz??? Przecież ich ilość świadczy o tym , ilu klub posiada sponsorów, gdyż za każdą taką tablicę się płaci. I to nie mało.

Chodzi mi o to, że nie ma sensu licytowanie się, który klub ma więcej reklam, bo może je sprzedawać po innej cenie a poza tym można mieć jednego MEGA sponsora, który da więcej kasy niż 10 mniejszych. Chodziło mi tylko o to.

Tomash148 napisał/a:
Hmm...sprawozdanie finansowe (bo tylko na tym możemy się opierać) mówi co innego.

Chętnie je sobie obejrzę. Więc jak możesz to poproszę o podesłanie, bo rozumiem, że Ty je już widziałeś.

ocelot77 

Wysłany: 2009-09-18, 23:46   

Ja jeszcze króciutko gwoli reklam na stadionie. Niektórzy kibice pewnie pamiętają, że naliczony przed laty dług Stali wobec prezesa Gondora i Areco S...n liczony był w milionach. Były prezes zgodził się nie żądać tych pieniędzy pod warunkiem, że to zadłużenie będzie spłacane reklamami na stadionie. Być może z tego powodu nadal na stadionie mamy masę reklam Pergo (to tylko moje podejrzenia), a na pewno przez wiele wcześniejszych lat ilość reklam na stadionie nijak miała się do pieniędzy RÓWNOCZEŚNIE przekazywanych na klub.

Co do prezesa - jak już pisałem chciałbym, żeby został, ale musi sobie zatrudnić odpowiedzich PIJARÓW ;-) bo jak na razie "Młody" z południa bije go na głowę (propozycja 12000 biletów na mecz w GW dla Falubazów, obniżenie cen na PlayOffy, czy ostatnio podziękowanie dla kibiców za mecz z Polonią).

I ostatnie: sorry że tak smęcę, ale co z tymi podpisami kibiców pod petycją - czy prezes jakoś się do tej inicjatywy odniósł (mogłem przeoczyć ale nic nie kojarzę)

Stalówka 
Gorzowska potęga!

Team: Stal Gorzów !
Wysłany: 2009-09-19, 10:48   

Prezes zostaje, wczoraj oficjalnie to ogłosił podczas spotkania z kibicami poszkodowanymi w Zielonej Górze.

Także wszystko już jest jasne.

spooszan 
blokers

Wysłany: 2009-09-19, 18:02   

Powiedział, że najprawdopodobniej zostanie a przynajmniej do zakończenia tej całej sprawy. Tak więc nie cieszyłbym się tak szybko. Wychodzi więc na to, że dzięki temu całemu zamieszaniu nasz prezio zostanie na kolejny rok ;)

Bula 
Jestem piknikiem

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-09-20, 10:48   

Ja myślę, że nawet gdyby nie ta sprawa to prezio by nie odszedł. Za Komarnickim odszedłby Gollob i rzesza sponsorów a Władek sam powtarza, że zostawi klub jak będzie miał godnego następcę i w klubie wszystko będzie perfect. Nawet on wie, że jak odejdzie to wszystko co budował się posypie. Odejście w tym momencie byłoby bez sensu.

Scot fzg 

Wysłany: 2009-09-20, 10:58   

spooszan napisał/a:
Powiedział, że najprawdopodobniej zostanie a przynajmniej do zakończenia tej całej sprawy. Tak więc nie cieszyłbym się tak szybko. Wychodzi więc na to, że dzięki temu całemu zamieszaniu nasz prezio zostanie na kolejny rok ;)

Czyli wychodzi na to że podziękowania nam sie należą :mrgreen:

Wojtek 

Wysłany: 2009-09-20, 11:45   

Dzięki! Co my byśmy bez Was zrobili, po pierwszym przegranym w Gorzowie meczu uratowaliście żużel w Gorzowie (wypowiedź trenera Żyto), a teraz to!

Jednak wybaczysz chyba, że nie padnę na kolana w podzięce, bo mnie coś w krzyżu strzyka...

Naucz się grać w pokera dzięki strategiom zawartym w artykułach i zgarnij 50$ bonusu od PokerStrategy bez wpłacania nawet złotówki!
Pytania? Pisz na GaduGadu:7513595

michal1969zagan 

Team: FALUBAZ
Wysłany: 2009-09-21, 14:11   

Nie bede zabieral glosu w sprawie przepychanek z policja ale musze zabrac glos w sprawie Slow p.Komarnickieo , ktore mozna uzlyszec na stronie Stali Gorzow...
Powiem wprost!!
Panie Komarnicki!!! Pan klamie i opowiada historie tak bzdurne i nieprawdziwe ze dziwie sie i zastanawiam czy pan w ogole byl na derbach w Zielonej Gorze?
Lało sie piwo na stadionie?? To ciekawe!! Bezalkoholowego bylo tyle ze mozna bylo sie w nim utopic a tego "prawdziwego " z procentami to nie bylo w promieniu kilometra od stadionu..
Jesli widzial pan piwo to chyba tylko w kafejce dla VIP-ow!! Niech wiec pan za przeproszeniem nie chrzani i nie podkreca atmosfery tylko dlatego ze sie panu to nie podoba..
Teraz sprawa strefy buforowej..
Byl pan tak zaaferowany rozmowa z Tomaszem Lisem ze moze pan jej po prostu nie zauwazyl?
Sluze zdjeciem jesli pan tego faktu nie pamieta!! Strefa buforowa byla taka sama jak w meczu z Bydgoszcza a ta tasiemka ktora pan widzial to juz wymysl panskiej wyobrazni.. Tez sluze odpowiednim odnosnikiem do zdjecia , ktore pokazuje jak pan 'nagina " rzeczywistosc by ponownie podniesc poziom adrenaliny..
Teraz kwestia naglosnienia... Zanim dotarlem na swoje miejsce zdarzylem obejsc caly stadion praktycznie dookola i wiem ze glosniki dzialaly. Najlatwiej powiedziec : Nie wiem nie slyszalem!!
Bzdura.. Glosniki dzialaly i bardzo dobrze slychac co mowi prowadzacy zawody..
Slucham wszystkich teorii spiskowych i prosze o wybaczenie ale uwazam ze 'na sile' robicie z siebie zarty..
Nie bede ocenial zachowania policji bo nie bylem swiadkiem tych zdarzen ale jesli faktycznie doszlo do zaniedban to nalezy ukarac winnych z cala surowoscia..

I na koniec.. Nie jestem w stanie wyobrazic sobie ze kibice nie byli w stanie utemperowac łobuzów zaklocajacych porzadek.. Mogliscie ich uspokoic w ciagu minuty.. Dlaczego do tego nie doszlo...

Ps. Nikogo nie obrazilem i prosze tez o nie obrazanie mnie...

Wojtek 

Wysłany: 2009-09-21, 15:11   

Tak, Ty wiesz lepiej czy głośniki lepiej działały w naszym sektorze! Obszedłeś sektory na których siedzieli kibice miejscowi, nie byłeś u nas więc się nie wypowiadaj- nawet Wasz spiker o 'niezwykle męskim głosie' niejaki Pan Kawicki na następny dzień w Radio Zachód się motał z tą sprawą. Na początku mówił, że 4-5 razy mówił o tym, że mamy opuścić stadion , a następnie po telefonie mieszkańca z Gorzowa odpowiedział, że ma niby świadków, którzy widzieli, jakoby to kibice gości sobie przed mecze rozłączyli nagłośnienie, tak czy siak- NIE MIELIŚMY!

Skoro nasz prezes kłamie, to co robi rzecznik policji zielonogórskiej i niejaki Dowhan? ; o
Skończ wreszcie chłonąć wszystkie informacje jakie ci podają media w tej sprawie bo to czysty populizm, zacznij sam używać mózgu, aby rozróżniać prawdę od kłamstw, mających na celu wybielenie ZOMO!

Naucz się grać w pokera dzięki strategiom zawartym w artykułach i zgarnij 50$ bonusu od PokerStrategy bez wpłacania nawet złotówki!

michal1969zagan 

Wysłany: 2009-09-21, 15:18   

Wojtek napisał/a:
Tak, Ty wiesz lepiej czy głośniki lepiej działały w naszym sektorze! Obszedłeś sektory na których siedzieli kibice miejscowi, nie byłeś u nas więc się nie wypowiadaj- nawet Wasz spiker o 'niezwykle męskim głosie' niejaki Pan Kawicki na następny dzień w Radio Zachód się motał z tą sprawą. Na początku mówił, że 4-5 razy mówił o tym, że mamy opuścić stadion , a następnie po telefonie mieszkańca z Gorzowa odpowiedział, że ma niby świadków, którzy widzieli, jakoby to kibice gości sobie przed mecze rozłączyli nagłośnienie, tak czy siak- NIE MIELIŚMY!

Skoro nasz prezes kłamie, to co robi rzecznik policji zielonogórskiej i niejaki Dowhan? ; o
Skończ wreszcie chłonąć wszystkie informacje jakie ci podają media w tej sprawie bo to czysty populizm, zacznij sam używać mózgu, aby rozróżniać prawdę od kłamstw, mających na celu wybielenie ZOMO!

Nikogo nie obrazilem wiec prosze o to samo.. Wiec jesli chodzi o uzywanie mozgu to prosze bys zaczal od siebie.. I wybacz ale chyba jednak wiem co mowie!!! Wlasnie dalem dowod na klamstwa waszego prezesa a ty z uporem maniaka przyjmujesz wszystko co powiedzialy jego "zlote"usta...
Powtarzam!!! Nie zabiore glosu w sprawie tego co dzialo sie po za stadionem..
Ale jesli chodzi o to co dzialo sie na nim juz moge powiedziec duzo wiecej....

Co robi Dowhan??? Nie wchodzi w slowne potyczki czlowieka ktory nie do konca rozumie co sam mowi...

Wojtek 

Wysłany: 2009-09-21, 16:42   

Ja też Cię nie obraziłem, więc nie bardzo wiem skąd ten wstęp do Twojego postu, tak na przyszłość? ; >

Ja nie mam problemów z rozróżnianiem populizmu mediów od faktów, nie było nagłośnienia na sektorze, koniec kropka, chyba, że dalej chcesz mnie przekonywać, że wiesz lepiej ; > No ale skoro Wiesz co mówisz...

Wpierasz mi, że chłonę wszystko co prezes Komarnicki powiedział, a sam powtarzasz wyuczone regułki, którymi karmią Cię media... Z całym szacunkiem, ale zachowanie typowe dla hipokryty.

Cytat:
Nie zabiore glosu w sprawie tego co dzialo sie po za stadionem..

Jakoś nikt nie chce zabrać z zewnątrz głosu o to, przyzwyczailiśmy się.

To jak już weszliśmy w dialog, to może opowiesz mi jak działała ochrona przy wejściu, jak to kibice z Zielonej Góry zachowali się w stosunku do osób, które wchodziły na sektor, jak byliśmy prowokowani zarówno przez ochronę jak i przez wcześniej wspomnianych kibiców, jak to i w nas leciały przedmioty(bo to też trzeba zauważyć), jak to osoba z Zielonej chciała ukraść nam flagę, a zostaliśmy my zgazowani- również prowokacja. Słucham, wszak byłeś na stadionie i o takich rzeczach możesz śmiało mówić.

Żeby nie było, że nie na temat: Prezes Komarnicki musi zostać! ;-D

michal1969zagan 

Wysłany: 2009-09-21, 17:03   

Wojtek napisał/a:
Ja też Cię nie obraziłem, więc nie bardzo wiem skąd ten wstęp do Twojego postu, tak na przyszłość? ; >

Ja nie mam problemów z rozróżnianiem populizmu mediów od faktów, nie było nagłośnienia na sektorze, koniec kropka, chyba, że dalej chcesz mnie przekonywać, że wiesz lepiej ; > No ale skoro Wiesz co mówisz...

Wpierasz mi, że chłonę wszystko co prezes Komarnicki powiedział, a sam powtarzasz wyuczone regułki, którymi karmią Cię media... Z całym szacunkiem, ale zachowanie typowe dla hipokryty.

Cytat:
Nie zabiore glosu w sprawie tego co dzialo sie po za stadionem..

Jakoś nikt nie chce zabrać z zewnątrz głosu o to, przyzwyczailiśmy się.

To jak już weszliśmy w dialog, to może opowiesz mi jak działała ochrona przy wejściu, jak to kibice z Zielonej Góry zachowali się w stosunku do osób, które wchodziły na sektor, jak byliśmy prowokowani zarówno przez ochronę jak i przez wcześniej wspomnianych kibiców, jak to i w nas leciały przedmioty(bo to też trzeba zauważyć), jak to osoba z Zielonej chciała ukraść nam flagę, a zostaliśmy my zgazowani- również prowokacja. Słucham, wszak byłeś na stadionie i o takich rzeczach możesz śmiało mówić.

Żeby nie było, że nie na temat: Prezes Komarnicki musi zostać! ;-D

Z ta prowokacja to tak sie nie rozpedzaj.. Pierwsza petrada poleciala w zielonogorski sektor zaraz Przy wejsciu pierwszej grupy:)
Wiec jesli chodzi o prowokacje czy tez jak kto woli przywitanie to udalo sie wam bardzo spektakularnie przywitac... Pozniej petardy lecialy juz z wieksza czestotliwoscia..
Ale do brzegu.. Moim zdaniem i jak sadze tez wielu innych ochrona powinna byc na tyle skuteczna ze do przemycenia takich ladunkow nie mialo by prawa dojsc.. Uwazam tez ze zachowanie kilkunastu smarkaczy nie powinno rzutowac na wzajemne stosunki obu druzyn i ich kibicow. Mozemy sie nie lubic ale powinnismy sie szanowac!!!
I tu przytyk do prezesa;-) Robienie show "pod publiczke" podawanie "faktow" tylko dlatego zeby przedstawienie trwalo uwazam za co najmniej zenujace. Wieksza zenade mozna bylo tylko poczuc jak "tadzik" stwierdzil ze cyt."kibice przebrali sie za policjantow" Zapomnial tylko dodac ze 'prewencja " byla z Gorzowa;-)

Sprawa MUSI byc wyjasniona do konca ale w oparciu o prawde a nie tylko zacietrzewienie..
Jesli zada sie prawdy trzeba samemu , delikatnie mowiac "nie mijac sie z nią";-)

Nie moge zabierac glosu w sprawie prezesury ale tak szczerze mowiac to nie widze innego kandydata...

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2009-09-22, 15:29   

Całego tematu odejścia Komarnickiego by nie było, gdyby nie to jego głupie gadanie "jak coś się stanie/nie stanie, to natychmiast odejdę". Życie nie pierwszy raz mu gra na nosie i facet zostaje z głupimi deklaracjami, z których niektórzy go próbują rozliczać (i słusznie). Mam nadzieję, że czegoś go to nauczyło w przyszłym roku powie przed sezonem "co ma być to będzie, byle w dobrym stylu". Przez to gadanie głupot zdobył póki co popularność wśród dziennikarzy, którzy podtykają mu mikrofon pytając o kometarz do ligi, GP, DPŚ a niedługo pewnie basketu, sadownictwa i rybołóstwa, a on chętnie wygłasza te swoje WIELKIE DEKLARACJE.
Lepiej robić swoje, bo krowa która dużo ryczy. Po grzyba składać jakieś deklaracje, skoro nie robi to na zawodnikach wrażenia, a jedynie pozostaje niesmak i kolejne pomysły typu "nie odejdę, bo muszę wyjaśnić sprawę derbów", "nie odejdę, bo ludzie proszą", "nie odejdę, bo Gollob odejdzie". Nikt do cholery nie oczekuje, żebyś odchodził, to się sam nie wyrywaj.

Piotraseczek_KS

Wysłany: 2009-09-22, 23:00   

michal1969zagan napisał/a:

Teraz kwestia naglosnienia... Zanim dotarlem na swoje miejsce zdarzylem obejsc caly stadion praktycznie dookola i wiem ze glosniki dzialaly.

michal1969, ale w sektorze gości nie byłes ja byłem za to na pierwszych derbach w Zielonej Górze i glosniki nie działały. Potem wszyscy się dziwili, że Gorzów jest taki i owaki bo podczas hymnu spiewa przyspiewki.

P.S. Komarnicki zostanie ; p

Michu5 

Wysłany: 2009-09-24, 14:19   

Prezes Komarnicki zostaje na swoim stanowisku. Zapowiedział, że Stal pożegna się z Karlssonem, Okoniewskim i być może Ruudem, a zostanie u nas jako senior Thomas Jonasson. Osobiście cieszą mnie te decyzje, szczególnie co do zawodników. Dodałbym do składu jeszcze kogoś dobrego np. Crumpa. Chciałbym, aby taka piątka: Gollob, Holta, Crump, Zagar i Jonasson ciągnęła wynik w przyszłym sezonie, natomiast pozostała trójka naszych gorzowskich juniorów doskonaliła się w seniorskich biegach.

boberGW 

Wysłany: 2009-09-24, 16:28   

A skąd Michu masz informacje o roszadach kadrowych, może jakieś źródło?

Że Komarnicki zostanie to nie mam żadnych wątpliwości. W tygodniku żużlowym powiedział: "Byłem bliski odejścia z klubu, teraz rozważam ewentualne pozostanie na rok, ale o tym poinformuje w odpowiednim czasie".
Wypowiedział się też na temat Tomka i Runego, że obydwaj zostaną najprawdopodobniej w Stali na kolejny sezon. W przypadku Tomka nie ma tematu bo ma ważny kontrakt.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Odpowiedz do tematu