Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy Komarnicki prezes, powinnien pozostać na stanowisku?
Autor Wiadomość
TYLKO FALUBAZ 
TYLKO FALUBAZ

Team: Falubaz
Wysłany: 2009-09-04, 08:42   Czy Komarnicki prezes, powinnien pozostać na stanowisku?

Witajcie:)
Chciałbym poznać stanowisko wasze w sprawie Komarnickiego Władysława, czy prezes powinien pozostac na stanowisku? a jak sie ma stosunek do pana Synowca
Przeczytałem w wirtualnym dodatku taki komentarz do ostatniego felietonu mecenasa.
Przyznaje jest sporo na rzeczy. Moim zdaniem dodam........

"Podobają mi się Pana felietony. Ma Pan duży plus za to że nie
zaognia Pan atmosfery pomiędzy Falubazem a Stalą. Mówi Pan jasno we
wszystkich jakich czytałem felietonach. "Nie lubię Falubazu, ale są
aktualnie lepsi". Nie podjudza Pan, jak aktualny Prezes tylko
wyciąga wnioski. Nie potrafię powiedzieć czy są to dobre czy złe
wnioski, ale są. Aktualny Prezes skupia się tylko na dniu
dzisiejszym, i chyba tylko na swojej firmie(za każdym razem mówi o
biznesie)Wszyscy są źi tylko on jeden dobry, pomału staje się jak
Fidel Castro nieomylny i nie mogę się nadziwić że kibice mają klapki
na oczach. Dał części kibiców wmówić, że gdyby nie on to w Gorzowie
byłby koniec z żużlem(za Stalinem też ludzie płakali jak umarł,
myśleli że będzie koniec świata). Może by był na wyższym poziomie
żużel w Gorzowie gdyby nie było Pana Komarnickiego? Może właśnie
pokazał by się lepszy prezes, który nie tylko miałby inne spojrzenie
na żużel nie tylko jako FABRYKĘ, byli by inni żużlowcy. A co
najważniejsze nie antagonizował by ze sobą dwóch klubów, starał się
mówić i czynić rozważnie, dla dobra żużla i klubu. Jestem z ZG i gdy
Nasz klub był w 1 ldze kibicowałem Stali. Po ostatnich wypowiedziach
prezesa Komarnickiego ręce opadają. Gdyby w Gorzowie był Prezes z
innym spojrzeniem wierzę że było by inaczej"

czy jest tutaj troszkę racji??????????????????????????????????????????????????????????

pozdrawiam was wszystkich bardzo serdecznie,a dotknietych niedzielnymi wydarzeniami jako kibic zielonogórski szczerze przepraszam.

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-09-04, 09:15   

Tylko_falubaz wszyscy więdzą, że Synowiec do własnego gniazda robi!
Czasami jak czytam jego wypociny to się zastanawiam co takiego gość bierze niech się zajmie swoją kancelarią, bo jak zajmował się żużlem to narobił takich długów, że nasz klub nie był w stanie z tego wyjść.

Jak widzisz mimo że mamy w drużynie sporych kasiarzy to klub sobie nieźle radzi. Mało powiedziane radzi sobie bardzo dobrze prezez Komarnicki bardzo dużo zrobił dla żużla w Gorzowie, można powiedzieć, że wyciągnął go z dna.
Wiadomo nikt nie jest idealny i czasami coś palnie w emocjach lub wierząc w Stalowców (to akurat dobrze) ale człowiek jest tylko człowiekiem.
Moim zdaniem prezio powinien zostać bo jak mało kto robi duuuuużżżżżooo dobrego dla klubu.

Stalista

Wysłany: 2009-09-04, 09:16   

wezcie to wykasujcie.... no bez przesady juz...

Edit:

Co do felietonu nie ma w nim niczego co zaslugiwalo by na uwage, albo komentarz, przynajmniej dla tych ktorzy zyja w Gorzowie przynajmniej od 1999 roku. "Tylko Falubaz" specjalnie zalozyl ten temat zeby jeszcze zobaczyc jak sobie moze kibice Stali do oczu skacza, albo jak oczerniaja Wladka (no bo chyba nie przypuszczamy ze tamat zalozyl z jakiejkolwiek troski - czyli obluda wieje stad na kilometr). Mysle ze kolega z poludnia powinien zajac sie problemami wlasnego klubu, a my prac brudy we wlasnym gronie, a nie kiedy jestesmy podjudzani przez typow pokroju "Tylko Falubaz".
Ostatnio zmieniony przez Stalista 2009-09-04, 10:34, w całości zmieniany 1 raz  

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-09-04, 09:50   

Czemu Stalista wykasować? Niech będzie.
Odpowiedź na takie pytanie wbrew pozorom nie jest prosta. To zalezy, jakie kryteria oceny byśmy przyjęli. Ale po kolei. Faktem jest niezaprzeczalnym (czy to się komuś podoba czy nie) ze to on wyciągnął gorzowską Stal z dołka w jakim się znajdowała. Wykonał tytaniczną pracę, czyli ściągnął kasę od sponsorów, spłacił zaległości i zaczął odbudowę drużyny. Pewnie, ze po drodze popełnił błędy, ale ten ich nie popełnia, kto nic nie robi! Zarzut główny, to brak wychowanków w składzie. Mi też się to nie podoba. Jednak Komarnicki chciał w ten sposb osiągnąć sukcesy, niejako "na skróty". Przypomnijcie sobie jak radość ogarniała kibiców Stali jesienią 2007 po awansie, kiedy do naszej wiadomości docierały nazwiska kolejnych rajderów, którzy mieli u nas jeździć. Gorzowski żużel był głodny sukcesów po latach chudych i wydawało nam się, że z Komarnicki je osiągniemy. Drużyna to jedno. Funkcjonowanie klubu to drugie. Chociażby szumnie zapowiadane możliwosci zakupu biletów przez internet (cisza w temacie). Niewypał z kołowrotkami (chociaż i po częsci to też sprawka OSiRu). Fatalne (a właściwie prawie żadne) PR! Aż się prosi, żeby zatrudnić kogoś znającego się na tym, bo w tej chwili począwszy od gadżetów a skończywszy na relacjach z otoczeniem (media, społeczeństwo) wygląda to MARNIE! Czasami odnosze wrażenie, że nasz Prezes najpierw coś powie a potem pomyśli, tylko że prasa podchwytuje te kąski... Zastanawiam się jaka jest wizja funkcjonowania klubu w dalszej przyszłości? Czy w ogóle ktoś z zarządu taką ma? Czy to było (i jest) na zasadzie: sukces za wszelką cenę a po nas choćby i potop... Co do traktowania klubu jak biznesu. Drogi panie Prezesie! To nie do końca jest tak. Już mieliśmy jednego takiego, co twierdził, ze przyszedł zrobić sukses ze Stalą bo z firmą już odniósł i on nie przegrywa (p. Kałamaga). I jak skończył? :evil: Żeby nasz prezes też nie stoczył Stali w dolek, potrzebne są rozważne i przemyślane kroki. My kibice Stali już na tyle długo czekamy na sukces gorzowskeij drużyny, ze jak jeszcze te dwa-trzy lata poczekamy, to naprawdę nic wielkiego się nie stanie. Jak historia pokazuje, wychowanków wysokiej klasy można się dochować jeżdżac tylko w ekstralidze! Żadne jakieś wypożyczenia niżej, żadni obcokrajowcy! I tu już widać światełko w tunelu:w ekstra jesteśmy a na przyszły sezon zapowiedź dwóch gorzowskich juniorów w składzie. Tak trzymać Prezesie! To dopiero kroczek, ale pokazuje, ze zmienia się powoli sposób myślenia w zarządzie Stali.
Co do antagonizowania swoimi wypowiedziami dwóch lubuskich klubów. Nie zapominajmy, że Dowhan też nie jest bez winy. Może tylko robi to prowokując niby kulturalnie, bo wie ze Komarnicki odpowie tak, żeby wyszło, że "Dowhan nic takiego nie powiedział przecież, a za to posłuchajcie Komarnickiego!" Chociaż z tym big cycem to już pobił naszego o głowę i to był praktycznie początek słowno-listowych potyczek.

Br_Mn_z_Południ 

Wysłany: 2009-09-04, 11:49   

W zasadzie po poście @StaloneZG nic dodać nic ująć. Chociaż nam "południowcom" w zasadzie nic do tego (kto jest prezesem w Waszym klubie) to ja zgadzam się ze Stalone w całej rozciągłości. Pan Komarnicki zrobił bardzo wiele dobrego dla gorzowskiego żużla, niemniej jednak wrzucił kilka (kilkanaście) kamyczków (głazów) "do ogródka".
W moim subiektywnym odczuciu jedną z najgorszych rzeczy jest nakręcanie przez Pana Władysława antagonizmów pomiędzy naszymi klubami i miastami (oczywiście Dowhan też nie jest bez winy)!! PR po prostu obraz nędzy i rozpaczy, na podobieństwo XIX-to wiecznej Galicji.
A co do felietonu Pana S. to ... po prostu załamka. Ten Pan ma chyba bardzo krótką pamięć i nie pamięta co działo się w Gorzowskim klubie za jego kadencji. Łatwo jest krytykować. Poza tym prezesami klubów powinni mimo wszystko być ludzie znający się na biznesie i menadżerstwie, a nie politycy, prawnicy i im podobni. My w Grodzi Bachusa "przerabialiśmy" R.Smolenia, B.Wontora i wtedy "prezesowane" przez nich kluby były "w głębokiej dupie" (S.Drabik). Lechia to aktualnie chyba nawet jakaś okrężnica lub esica.
Reasumując, wątpię aby Pan Władysław się zmienił, ale zawsze może nad tym popracować. Może jakiś rzecznik lub inny wodnik prasowy. Tylko proszę, nie Pan "Feel"Dreczka :evil:
PS. Stalone widzę, że pobyt w Zielonej Górze Ci służy ;-) Ta mądrość, roztropność i rozwaga :lol:

Thorgal 

Wysłany: 2009-09-04, 13:53   

Nie rozumiem jaki jest cel tego wątku. Brzmi to jak podpuszczanie i tworzenie niezdrowego klimatu wokół naszego bardzo lubianego w Gorzowie prezesa. To tak jakby założyć wątek: "Czy Gollob powinien pozostać w Gorzowie?" lub "Czy sprzedać wszystkich gorzowskich juniorów?"

Same te pytania są absurdalne i zadawanie ich sugeruje, że są ku temu PODSTAWY. Oczywiście taki wątek mógł założyć tylko kibic Falubazu.

Jeśli nasi przyjaciele z ZG zadają pytanie czy to dobrze aby p. Władysław zrezygnował (i choćby sugerują taką możliwość) to oznacza, że TYM BARDZIEJ powinien pozostać.
Jeśli nasi przyjaciele z ZG "radzą nam" by pozbyć się Golloba (bo to "bydgoszczanin") to oznacza, że za wszelką cenę powinniśmy go zatrzymać.

Ja naszym kolegom z ZG sugeruję by pozbyli się Dobruckiego bo to leszczynianin i Lindgrena bo to w ogóle Polak nawet nie jest. No i Dowhana po to pseudokibic Falubazu tyle, że w krawacie i marynarce. Poddajcie te kwestie pod dyskusję na Waszym forum. I bawcie się dobrze ;-)

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-09-04, 15:58   

W ZG nasz prezes ma swoją opinię. I jeżeli tam mówią, że powinien zrezygnować, możemy być w 100% pewni, że powinien zostać. I dla mnie oczywistym jest to, że Prezes Władysław poprostu nie zostawi klubu, w który włożył tyle pracy i serca...

Dyskusja jest raczej zbędna i każdy rozgarnięty kibic wie, o co lotto.

TYLKO_FALUBAZ 

Wysłany: 2009-09-04, 17:06   

Dobrucki to pilanin nie leszczynianin :P

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2009-09-04, 17:31   

Dobrucki urodził się w Lesznie i tam też mieszka(ł). Pierwszym klubem Polonia Piła.

leszek 

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2009-09-04, 23:44   

A ja mam inna propozycje - Falubaziatka przez małe - ale to bardzo małe f idzcie sie udzielać na swoim forum !!!! Czytam i czytam i widze ups......... zawladneła ta gawędz naszym forum na maxa - nawet prezesa klubu chca nam zmieniać - panowie no bez jaj !!! co jak co ale to juz szczyt chamstwa !!!! najlepiej to spuśccie tego oszoloma dowhanka , chamka czy jak temu padalcowi tam jest w nurt klozetu !!!!!

Bula 
Jestem piknikiem

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-09-05, 00:09   

Bovit napisał/a:
Dobrucki urodził się w Lesznie i tam też mieszka(ł). Pierwszym klubem Polonia Piła.

Dobrucki jest ze Śmigla i jest jednym z "dzieci" Stasia Śmigielskiego, który skonfliktowany z Unią podesłał chłopaków (Okoń, Hampel, Rafi) do Piły.

as35 

Wysłany: 2009-09-05, 10:28   

Szanowni Moderatorzy, proponuje zamknąć wątek jako nic nie wnoszący do jakiejkolwiek konstruktywnej dyskusji. Już sam początek w którym wymienione zostało nazwisko Prezesa KS Stal- napisane zostało w sposób błędny (błąd ten jest zamierzony). W języku polskim najpierw jest imię potem nazwisko. Sposób jaki zostało ono zapisane w pierwszym poście jest typowy do nowomowy komunistów. Jeśli kibice z Zielonej Góry chcą na ten temat sobie dyskutować - mają swoje forum.

darkis 

Wysłany: 2009-09-05, 19:58   

Powiem szczerze, ze czasami jak czytalem wypowiedzi Pana Komarnickiego to zastanawialem sie czy jest on wlasciwa osoba na stanowisku prezesa...ale teraz po atakach ze strony "przyjaciol z poludnia" moim zdaniem powinien zostac...i za rok "2 razy wpieprz przyjaciolom z poludnia czesc 2"

gagusia 
gagusia

Wysłany: 2009-09-05, 21:54   

Nie Wam tutaj decydować o tym czy Prezes powinien pozostać na stanowisku czy też nie. Więc czas skończyć tę czczą gadkę. Falubazy niech pilnują swoich spraw i nie wychylają się przed orkiestrę. Nie będą nam wybierać prezesa. Temat sobie znaleźliście.

marjano82 

Team: KS "Tęcza"
Wysłany: 2009-09-05, 23:57   

Nie zamykać tematu- ja uważam że jest on jak najbardziej na czasie i wart dyskusji. Co prawda my sami prezesa ani nie zmienimy ani na silę nie zatrzymamy, ale każdy może wyrazić zdanie o tym , jak ocenia poczynania Zarządu i Prezesa.
Pan Komarnicki ma wielkie zasługi dla gorzowskiego speedwaya i tego nie można podważyć. Zastanawiam się tylko, czy nie należy iść krok dalej i czy nowy człowiek na jego miejscu nie potrafiłby pchnąć odbudowy pozycji STALI GORZÓW na nowe tory? Może czas na kogoś młodszego, z wizją i pasją, kto sprawi że tak jak w innych klubach zacznie pojawiać się więcej wychowanków w składzie, gwarantujących ciągłość drużyny i jej ścisły związek z danym miastem. Patrzmy na Falubazów, nie tak dawno Zengota uważany był za przyszłość zielonogórskiego żużla a tu już Dudek depcze po piętach....a u nas... Pawełek Hlib, który talentem przerastał obu chyba dwukrotnie a teraz to tylko wagowo może ich przebić:) I reszta chłopaków, Cyran, Zmarzlik starszy czy Adik....zastanawiam się, czy to tej klasy talenty co wspomniana dwójka, czy któryś z nich kiedykolwiek osiągnie poziom ekstraligowego seniora?
Kolejna sprawa to wspomniany katastrofalny stan PR, dobry klub powinien zapewniać kibicowi znacznie więcej. Większy asortyment gadżetów w normalnych cenach, promowanie marki klubu, lokalne produkty itp.
Nikt nie jest niezastąpiony i tak jak bez Golloba, Holty czy Karlssona Stal będzie istniała, tak i bez obecnego prezesa STAL będzie. Choć ja raczej skłaniam się do kolejnego roku ze Stalą Gorzów i Panem Komarnickim w roli prezesa. Do trzech razy sztuka, 3 sezon w najwyższej klasie rozgrywek będzie nasz.
To mówiłem ja- Mariusz K:)

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2009-09-06, 00:13   

Cytat:
Dobrucki jest ze Śmigla i jest jednym z "dzieci" Stasia Śmigielskiego, który skonfliktowany z Unią podesłał chłopaków (Okoń, Hampel, Rafi) do Piły.

Z tego co wiem, to Dobrucki urodził się w Lesznie, gdzie też mieszka. Karierę zaczynał na torze w Pawłowicach koło Leszna, skąd od Śmigielskiego trafił do Piły...

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-09-06, 20:57   

Powinien czy nie? Dajmy człowiekowi skończyć to co zaczął (a wszyscy chyba zdajemy sobie sprawę, ze to co do tej pory osiągnął jeszcze go nie satysfakcjonuje). Miejmy nadzieję, że zostanie a taką nadzieję daje Dreczka w swoim felietonie, cyt:
"Prezes Komarnicki, który prawdopodobnie dalej poprowadzi klub..." (tutaj całość )
Br_Mn_z_południa: ta mądrość, roztropność i rozwaga to zasługa gorzowskiego etapu mojego życia ;-)

szept 

Wysłany: 2009-09-07, 09:53   

"PREZESIE ZOSTAŃ Z NAMI"
akcja wspierająca prezesa Komarnickiego - z tego co wiem podczas DMŚJ zebrano ponad 6000 podpisów popierających i proszących o pozostanie na stanowisku naszego prezia.

No i to chyba o czymś świadczy, chłopaki sami nie spodziewali się takiego poparcia!!!
Więc proponuje wątek zamknąć bo w sobote sprawe kibice rozwiązali!!!!

Tomash148 

Wysłany: 2009-09-07, 17:48   

STALone_ZG napisał/a:
Miejmy nadzieję, że zostanie a taką nadzieję daje Dreczka w swoim felietonie,

Ach ten Pan Dreczka. Zamiast pisać felietony , proponuję wziąć mikrofon i w domku poćwiczyć nieco prowadzenie zawodów, bo robi to śmiertelnie nudnie (nikt nie zaprzeczy) i powtarzane po raz dwudziesty "oni nas słyszą , bijmy brawo" też jakoś nie działa. Zatem Panie Dreczka , długopis w kąt , mikrofon do łapki i ćwiczymy...do skutku.

ocelot77 

Wysłany: 2009-09-08, 00:57   

szept napisał/a:
"PREZESIE ZOSTAŃ Z NAMI"
akcja wspierająca prezesa Komarnickiego - z tego co wiem podczas DMŚJ zebrano ponad 6000 podpisów popierających i proszących o pozostanie na stanowisku naszego prezia.

No i to chyba o czymś świadczy, chłopaki sami nie spodziewali się takiego poparcia!!!
Więc proponuje wątek zamknąć bo w sobote sprawe kibice rozwiązali!!!!

Czy ktoś może napisać coś o tym więcej? bo tak na zdrowy rozsądek uzbieranie 6000 podpisów w WAŻNYCH sprawach jest problemem, a co dopiero "prośby kibiców o pozostanie prezesa" :shock:

Ja pochodziłem trochę po stadionie i nic takiego nie zauważyłem (i w tych cholernych jadłodajniach straciłem 3 biegi kupując gofra dla juniora :-? ).

A tak moim zdaniem, to Stal Gorzów nie kończy sie na prezesie Komarnickim. Sam wolałbym, żeby został, ale sądzę, że zawsze znajdzie się ktoś, kto poprowadzi klub dalej (ludzie NIEZASTĄPIENI ... nie awansują :-) ).

Szept jak możesz, to podaj źródło Twojej informacji (bo jak dla mnie to wytrzasnąłeś ją z rękawa).

szept 

Wysłany: 2009-09-08, 08:09   

Ocelot nie pisze rzeczy które nie mają pokrycia.

W sobote przed zawodami z między kołowrotkami a toitoiami ustawiony był namiot z namisem "LISTA POPARCIA DLA PREZESA KOMARNICKIEGO" zajmowali się tym Ci sami koleżkowie co rozwiesili płachty "Prezesie zostań z nami" i "Władek...." z tego co mnie doszły słuchy ze strony tej ekipy uzbierali 6 tysi podpisów (przyznam, że zainteresowanie było widać!!!!).

Lista podpisów wraz z pismem proszącym prezia o pozostanie podesłana będzie do Władysława.

PS.Gdzieś w necie trafiłem na liczbe 8 tyś. więc przyjmuje te 6 jako wiarygodne.

boberGW 

Wysłany: 2009-09-08, 11:13   

Odpowiem na pytanie postawione w temacie jednoznacznie: NIE POWINIEN!

Może Władek nie jest skromnym człowiekiem, ale z drugiej strony czemu ma nim być? Przecież w swoim życiu osiągnął prawie wszystko i podejrzewam, że nie spocznie dopóki w Gorzowie nie będzie mistrzostwa i DPŚ, bądź Gp. Dla mnie to jest człowiek bardzo ambitny, choć dość ekscentryczny. Ważne, że coś robi, a nie tylko o tym mówi.

Zarzucają mu niektórzy, że nie dba o wychowanków. Na jakiej podstawie? Czyż Hlib nie miał tutaj wszystkiego? Czy nie mamy srebra w MDMP? Czy w przyszłym roku nie będziemy mieli wreszcie dwóch GORZOWSKICH juniorów w składzie? Kto mógł przewidzieć jak skończy się kariera Hliba?

Popatrzcie na organizację DPŚJ. Skończył się organizacyjnym sukcesem, a czemu? Bo Władek nad korzyść materialną przełożył dobro klubu i perspektywy na przyszłość. Jestem pewien, że była to impreza deficytowa, ale nasz Władek był szczęśliwy, bo dała nadzieje na przyszłość. Natomiast co zrobił Dowhan z GP Challenge? Jebnął bilety od 100 do 1000 zł i było tysiąc kibiców, dlatego kolejną taką imprezę Zielona zobaczy w przyszłym stuleciu ;-) Mamy piękny stadion, drużynę bez długów, solidnych sponsorów, najlepszego Polskiego żużlowca i obiecujących juniorów, dlatego temat nie powinien brzmieć "Czy Komarnicki prezes, powinien pozostać na stanowisku?", tylko "Jak zatrzymać Komarnickiego prezesa w klubie?"
Ale co się spodziewać jak temat założyli nasi przyjaciele z południa ;-)

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Stalówka 
Gorzowska potęga!

Team: Stal Gorzów !
Wysłany: 2009-09-08, 20:47   

Bardzo fajnie napisane Bober ! ;-)

Jeśli chodzi o podpisy zbierane na DMŚJ to na prawde musze przyznać, że cieszyły się ogromnym wzięciem, z resztą łączna ich liczba mówi sama za siebie. Gratuluje pomysłu! :-D

Mam nadzieje, że Komar zostanie z nami na kolejne lata, bo zasługuje na to zarówno On sam, jak i klub. Póki co nie słychać nic o jakiejkolwiek rezygnacji, więc cały czas jest nadzieja. Prezesie zostań z nami !!!

kecaj

Wysłany: 2009-09-09, 14:45   

Wysłuchałem konferencj prasowej prezesa. Zrobił dla tego klubu wiele dobrego i szacunek mu za to. Będżmy jednak szczerzy: to b..ak z dużą kasą i wszystko na ten temat. Takie czasy, forsa rządzi wszystkim, wstęp na salony stoi otworem, choć słoma z butów wystaje. Trochę mi wstyd, że to prezes mojej wielkiej Stali i nic na to nie poradzę.

szept 

Wysłany: 2009-09-09, 15:25   

kecaj szacunku może troszkę przeczytałem i radze się z tym zapoznać
komentarza nie porzeba bo sam artykuł mówi za siebie"To dopiero połowa drogi"

Odpowiedz do tematu