Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Don Lucas
2009-09-01, 23:46
I runda Playoff(rewanż)-Falubaz Zielona Góra vs. Stal Gorzów
Autor Wiadomość
Dielix

Wysłany: 2009-08-31, 20:24   

Sportowo Zielona Góra jest lepsza w ostatnich latach od nas i tutaj nie mam zamiaru w ogóle tego kwestionować. Niestety wczorajsze zachowanie Zarządu a wszczególności "Policji" (BOJÓWKA) jest skandalem. Zawiniło może dwóch czy trzech "kibiców" debili, a Prezesik ZG zdecydował, że za 2-3 debilów odpowiadają wszyscy i trzeba ich potraktować pałkami - SKANDAL!! Trzeba było wywalić kolesi, którzy rzucali petardami, a jeśli nie wiedzieli kto to był, to trzeba było ich w monitoringu wyłapać... Za cholerę nie wiem co zawiniła większość kibiców? Co zawiniły kobiety i dzieciaki!!! Nie mieści mi się to w głowie. Nie będę już wspominał co robili kibice z ZG, bo tutaj też nie było świętoszków.
Wywalić wszystkich kibiców jeszcze bym przyjął z małym poczuciem niesprawidliwości. Jednak wywalić ich, ścisnąć i pałować, to już wiocha totalna. Nie rozumiem w ogóle gdzie ten Dowhan ma łeb... Widać, że jest cholernie uprzedzony. Dla mnie to jest kibol (nie kibic), a nie Prezes!

Co do Tomka, to nie jedzcie na niego, bo on jako jedyny dawał z siebie w każdym meczu, a że się nie udało, to wynik kontuzji, a poza tym nie zawsze się udaje. Miałem kiedyś zbite żebra i mnie strasznie bolało... Co dopiero mieć pęknięte!!
Ostatnio zmieniony przez Dielix 2009-08-31, 20:26, w całości zmieniany 1 raz  

kibicgorzowski 

Wysłany: 2009-08-31, 20:37   

Ostatnie dwie strony o jakis tam ruchach czy ktos rzucil czy ktos dostal . Temat jest o meczu a nie o zachowaniu kibicow. Zarowno gorzowsy jak i zielonogorscy kibice do aniołkow nie naleza. Policja zawsze bedzie miec racje pomimo ze nawet jej nie ma . Zawsze znajda jakis paragraf na to zeby siebie ocalic. wiec jakies tam postulaty pisma gowno dadzą. Banda debili w kaskach i tyle, ktorych kazdy z nas zywi !!! z 80 kazdy z nich madry starsznie! Organizator niedostatecznie zabezpieczyl impreze wiec biale kaski musiały zrobic swoje!! Piszecie o monitoringu na w 69 haahahaha no z kzresła spadłem stadion na 12 tys a jest z 15 mecz podwyzszonego ryzyka ale co tam . Bilety dodrukujemy jak braknie. Ławy gierkowskie pomieszcza wszytkich . Tak cos mi sie obiło o uszka ze jak jest meczyk podwyzszonego ryzyka to tylko miejsca siedzace. W gw jakas komisja byla bo tez nabili bilecikow staojacych nadmiar ale w falubazie to przegiecie zaraz by doszlo do tego ze by byl bilet normalny na drzewo "sosna" kolo stadionu . Ale no taka ich magia Zero komfortu .NIECH TAK ZOSTANIE!!
Ostatnio zmieniony przez kibicgorzowski 2009-08-31, 20:43, w całości zmieniany 1 raz  

Wojtek 

Wysłany: 2009-08-31, 21:25   

Cytat:
wasz prezes pościemniał na poka

To posłuchaj sobie w takim razie wypowiedzi waszego bezmózgiego prezesa zwanego Dowchamem - http://www.rzg.info.pl/news/show/5693

Oczywiście całe zajście sprowokowaliśmy my rzucając petardami, ale tego, że na przejściu do sektora nas wyzywano, próbowano kroić z szalików- niektórym to się udawało, pluto na nas wszystko przy biernej postawie ochrony, która takim działaniem jeszcze bardziej zachęcała do takich działań nie liczy się. Zaczęli wredni i chamscy kibice z Gorzowa(250), którzy chcieli się wbić w niewinnych i bezbronnych kibiców z Zielonej Góry(15.000) niczym zomo wjechało w nas. Ale, żeby do tego nie dopuścić to trzeba było nas zgazować i spałować, żeby biedne owieczki nie ucierpiały.

Sracie się tymi petardami, ale szklane butelki już nie są groźne dla młodszych wiekiem i dla dziewczyn od nas. No tak, przecież to wy jesteście magiczni, a my jesteśmy zwykłymi tramwajarzami.

Na koniec, jaka jest różnica między prezesem Komarnickim, a bezmózgim Dowhanem?
Nasz ma jaja powiedzieć jak było, wasz tylko kłamie, żeby się wybielić. Może czas na nowe złote buty? Albo zlikwidować pierwszy łuk dla kibiców i stworzyć drugą lożę dla vipów?

Naucz się grać w pokera dzięki strategiom zawartym w artykułach i zgarnij 50$ bonusu od PokerStrategy bez wpłacania nawet złotówki!
Pytania? Pisz na GaduGadu:7513595

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-08-31, 21:48   

grigor79 napisał/a:
Każdy wie kto zaczął całą zadymę. KONIEC, KROPKA!!! I NIC TEGO NIE ZMIENI. Żeby kibice z Gorzowa zachowywali się porządnie nie byłoby sprawy.

Jest sprawa. Bo to wasz pseudo prezes napisał prośbe o spałowanie kibiców Stali o 18.20 a mecz zaczynał się o 19.30 ! Potwierdziła to dzisiaj rzeczniczka policji. I co ? jak wy się zachowaliście ? Wasz pseudo klub sam prowokuje. Zachowaliscie sie skandalicznie ale jak zwykle nikt z was się nie przyzna bo oczywiscie "Falubaz to magia" Napinacze sami zaczeliście i jak zwykle to Stal jest winna. Okej kilku kretynów rzucało petardami ale nie zmienia to faktu ,że wczesniej sobie wszystko zaplanowano w disneylandzie
Życzę wam jak najwiekszej porażki z Bydzią oraz abyście nie oglądali więcej meczów w tym sezonie na swoim stadionie.
Policyjne miasto :roll:

Michu5 

Wysłany: 2009-08-31, 22:01   

Słuchałem dzisiaj o 19.00 radia RMG. To była jazda po bandzie, to co się wczoraj wydarzyło było straszne, wynik meczu zszedł na drugi plan, będzie to jeszcze długo dyskutowane. Zawinili wszyscy,ale jeżeli całą akcję sprowokowali kibole i włodarze z zielonej, to oboma rękoma podpisuję się pod słowami Komarnickiego. Jeżeli to wszysko się potwierdzi to chcę powiedzieć, że Dowhan jest zerem! Nie wiem jak było, nie byłem świadkiem, trudno wyrokować kto bardziej rozpętał tę wojnę. Niestety skończyło się skandalicznie, bo według świadków zachowanie policji było naganne. Podobno skatowano wiele niewinnych osób, w tym kobiety i dzieci. A już wogóle brak mi słów na policjantów, którzy mówią: gorzowskie k... . Albo ten radny to chciał być jak kiedyś Mołotow: "Gorzów to bękart". Nie jesteśmy bez winy, ale falubazy, w szcególności ich elity są nie do zniesienia. Czekam na dalszy bieg wydarzeń. Oby winni zostali ukarani. Sezon dla Stali się skończył, teraz jestem za Polonią Bydgoszcz z wiadomych względów.

Przed nami ostatnie zawody w tym roku w Gorzowie. Wybiorę się na Śląską, aby pokibicować Polsce, czyli także Dudkowi i Zengocie, będzie pewnie trochę ludzi z zg, może na jeden dzień ogłosimy rozejm, w imię wspólnego celu.

Lapkos 

Team: KSSG
Wysłany: 2009-08-31, 22:12   .

Cytat:
Każdy wie kto zaczął całą zadymę. KONIEC, KROPKA!!! I NIC TEGO NIE ZMIENI. Żeby kibice z Gorzowa zachowywali się porządnie nie byłoby sprawy

ciekawe kto zarypał nam w drodze na sektor szalik ....
dopiero po tym zajściu zaczeły leciec petardy ...
nie wyszlo ci to czlowiecze

vorga 

Wysłany: 2009-08-31, 22:52   

Mały pokaz zachowania " białych kasków " co wszystko tłumaczy bo pewnie tego kasku nawet nie ma co wypełnić.

Zdjęcie zrobione 24 maja 2009 ( pierwszy mecz derbowy RZ w mikilandzie ) .Fotka została zrobiona po meczu , na chodniku ok. 30 metrów od skrętu na parking ( szedłem ostatni ) znad głowy do tyłu . "Ludzie" na fotce byli cokolwiek zaskoczeni co widać na zdjęciu.

Łysawy gostek z zaciętą miną próbował mnie spałować , ale niespodziewany błysk w oczy zbił go z tropu.

Potem były przepychanki w stylu " wykasuj teraz chuju to zdjęcie" , ale że było blisko parkingu i zatrzymało się obserwować tą sytuację paru kibiców to palanty odpuścili .

Najbardziej mi się chciało śmiać jak nazwali siebie " służby mundurowe" !!!! Pewnie nie zdali egzaminu teoretycznego w Pile to poszłi sfrustrowane odrzuty z policji do namiastki słub mundurowych i myślą że są fajni. Ciekawe co by na to Freud powiedział :) .

* kliknij na zdjęcie żeby zobaczyć je w oryginalnym rozmiarze
Ostatnio zmieniony przez vorga 2009-08-31, 23:09, w całości zmieniany 1 raz  

Yankes 

Wysłany: 2009-08-31, 23:04   

Nie piszcie o tym że Zielona to policyjne miasto, że Falubaz policja koalicja itd. bo akurat z tego co słyszałem to przynajmniej ultrasi i zorientowani kibice zachowali się dokładnie tak jak nakazuje honor nie tylko kibica ale i człowieka! To jest NAPRAWDĘ coś co warto odnotować. Było to świadectwo naprawdę wysoko rozwiniętej świadomości kibicowskiej.

Oczywiście dotyczy to tylko prawdziwych kibiców, bo tępe buractwo, które biło brawo polskiej polucji to taki ichni odpowiednik naszych zpf-owych łosiów. Nie mówiąc o tępakach którzy PROWOKOWALI gorzowian czy to przy wejściu na sektor, czy to nieudolnie próbując skraść transparent.

Uważam że choćby ze względu na te kilkaset czy kilka tysięcy wiernych kibiców Falubazu żądanie rozgrywania meczów przy pustych trybunach to lekkie przegięcie i trochę ośmieszenie się (tym bardziej że jest to żądanie awykonalne) ale pod każdym słowem WK pod adresem zomowców, kierownictwa zkżtu, czy prasy gadzinowej podpisuję się obiema rękami.

Jestem tylko ciekaw gdzie są teraz cwaniacy co rzucali petardami... trochę to niesmaczne, że pojawiają się u nas jednostki równające poziom w dół - jak pies szczeka to się go olewa aż sobie pójdzie, a nie drażni jeszcze bardziej.

A dwumecz zawalił nam fakt że za dużo patrzy sie na Golloba, a za mało na drużynę. Dziwne że zaraz po kolizji w tym kurniku pt. Vojens* Gollob mógł przywieźć dwie trójki mimo świeżutkiej kontuzji, a w niedzielę żadnej...

w każdym razie mamy po sezonie. a Bydgoszczy życzę jak najgorzej i oby nie wygrali już żadnego meczu (za to że są najgorsi a weszli do 1/2 PO)

* - OFFTOPIC - nic mnie tak nie wkur... jak forowanie przez dziada Olsena jego zaropiałego wiejskiego toru. przecież ten "stadion" to jes poziom w najlepszym razie Piły, względnie Rzeszowa - i ten gamoń upycha tam ważne imprezy, a takie stadiony jak motoarena stoją odłogiem (dla GP).

Startech 
Nawrócona

Wysłany: 2009-08-31, 23:09   

wezyr napisał/a:

Człowiek, który ma głowę na karku nigdy nie zostanie spałowany, zagazowany itp. Tłumaczy się wam jak deb... że zaczęło się od waszych petard, gdyby nie to na meczu byli byście od początku do końca....KROPKA

P**** jak potłuczony. Skończ idioto!!! Ja ostatnio mogłam pałą dostać za to, że Wam bezpieczną strefę robili na pół ulicy Śląskiej, a ja nie miałam gdzie uciekać, bo nie chciałam iść z jakąś nastoletnią menelnią !!! Jak ktoś dobrze napisał, psy Wam kordon zrobiły jak świętym krowom, a Wy za to na wstępie swoje "cześć cześć cześć", jeszcze na stadion nie weszliście !!! Ludzie do domu nie mieli jak dojść na Śląskiej a w zamian dostali pałami w Zielonej !!! Zastanów się !!! Byłeś w Gorzowie ??? Masz porównanie ??? Obawiam się, że nie!!! Siedziałam na samym środku drugiego łuku i widziałam doskonale petardy itp. Ale widziałam także, jak nasi wchodzili wśród poniewierki i bluzgów !!! I też bym tam była, gdyby nie to, że kibic Falubazu, który jest mi bliską osobą, stanął mi na drodze bo czuł co się święci !!! Kim ty do cholery jesteś żeby mówić, że ktoś nie ma głowy na karku ??? Twoja głowa na karku oznacza bratanie się z policją, chowanie głowy w piasek ?? Wybacz język, na co dzień używam ładniejszej polszczyzny, ale Twoje wypociny mi krew w żyłach gotują. Niech Wasza ochrona odda za szaliki, które pozwoliła zwinąć !!! I nie mów na nieswoim forum, kiedy postawić kropkę w temacie. Na to jeszcze przyjdzie czas.

Don Lucas: Wezyr Ci już nie odpowie, został zbanowany. Strasznie dużo w Twoich postach agresji i wulgaryzmów. Niepotrzebnie prowokujesz. Pałą i gazem nie dostałaś, a krzyczysz z bólu więcej od poszkodowanych. Ostrzeżenie.
Ostatnio zmieniony przez Don Lucas 2009-08-31, 23:22, w całości zmieniany 1 raz  

Dandruff 

Wysłany: 2009-08-31, 23:13   

Czytam i czytam i nie mogę wyjść z podziwu.

Na początku zacznę jak mieszkaniec Zielonej Góry - jak możecie mówić nam o byciu opluwanym i bluzganym, jeśli to samo dzieje się nie tylko NAM kibicom, ale też naszym zawodnikom u Was w Gorzowie? Nie chcę siać napinki - i tak jest już prawie wojenna atmosfera - odpowiedzcie mi - dlaczego oskarżacie nas o rzeczy, które praktykują Wasi kibice? Najpierw niech każdy posprząta u siebie, a dopiero patrzy na drugą stronę. Dalej - porównujecie petardy z naszego sektora w Gorzowie w PO (w RZ nie miałem okazji być w Gorzowie, więc się nie wypowiadam) do petard w Zielonej Górze i niektórzy powołują się na zasadę 'oko za oko'. Kompletnie nie rozumiem Waszego stanowiska w tej sprawie. Widziałem prosto z klatki gości w Gorzowie akcję z Gracarzami (tak chyba ich nazywają u Was, prawda?) - kompletny debilizm. Nie popieram W OGÓLE akcji takich jak ta lub wyrywanie krzesełek - czysty wandalizm i dobitny kretynizm. Myślę, że zgadzamy się z tym - mimo naszych animozji, prawda? Pozostaje tylko kwestia reakcji - po kilku krzesełkach i petardach w Gorzowie słyszałem okrzyki od wielu, wielu osób, w tym od tzw. gniazdowego prowadzącego doping i WSZYSTKIE były w stylu - "po jaki ch*j rzucasz tą petardą człowieku?", "po*ebało Cię do reszty? możesz mu coś zrobić!". Cytaty z okrzyków wykrzykiwanych przez mikrofon przez naszego gniazdowego w Gorzowie - do mikrofonu mieliśmy kilka przenośnych głośników - wszyscy usłyszeli - uspokoiło się! Powrócę do zasady oko za oko. Wielu z tych gorzowskich kibiców przyjechało na odwet - ok, rozumiem - podrażnione ambicje i waśnie między miastami. Wystarczyło rzucić te petardy na tor, zrobić huk, szał, totalny roz*ierdol pokazując, że też jesteście głośni i nie będziecie siedzieć cicho wobec takiego zachowania. Ale nie. Co się stało? Z PEŁNĄ PREMEDYTACJĄ rzucono kilkanaście/kilkadziesiąt petard PROSTO W LUDZI! Wyłączcie na chwilę myślenie antyzielonogórskie i wyczujcie różnicę. Kilku debili rzucających na tor, plus jedna, dwie osoby (gracarze), które mogły ucierpieć - debilizm. Kilku debili rzucających PROSTO W TRYBUNY, setki osób z Zielonej Góry siedzących w zupełnym ścisku nie mających gdzie uciekać od wybuchających samoróbek. Nazywacie to zasadą oko za oko? Dla mnie to zwykły bandytyzm.

Teraz powiem jak aktywny kibic. Dlaczego, do cholery, nie możecie się podnieść ponad tą całą zawiść między naszymi miastami i uczciwie przyznać, że to białe kaski zawaliły sprawę? Pikniki darły mordę, żeby Wam pokazać że nie wolno tak robić - wiadomo jacy są piknicy - zero świadomości kibicowskiej i zero kultury kibicowania. CAŁA, dosłownie CAŁA bardziej ogarnięta część kibiców z Zielonej Góry - stała za Wami murem. Nie za waszymi zachowaniami, które były dla mnie osobiście skandaliczne - nie o to chodzi! Dostałem po ryju w Ostrowie gazem - przyznam się, mam astmę - było mi cholernie ciężko oddychać i nie byłem w stanie opuścić wtedy stadionu o własnych siłach. Dlatego darłem mordę z całej siły o zostawianiu kibica i o tym jak zawsze i wszędzie policja je*ana będzie! Dlatego, pomimo tego zachowania z petardami - NALEŻY piętnować zachowanie policji. I nie ważne, czy Ty jesteś z Gorzowa, ja z Zielonej Góry a ktoś inny z Leszna. W 2006 roku po mordzie dostałem ja - w 2009 Ty. I kibice są od tego, żeby się wzajemnie wspierać w walce z policyjnymi prowokacjami. Zostawmy sobie ludzie trochę honoru i wznieśmy się ponad animozje - wszyscy jedziemy za swoimi drużynami, na dobre i na złe - dopingować i drzeć mordy z całych sił! Jeśli Ty nie chcesz aby stało Ci się coś ze strony policji na jakimkolwiek stadionie w Polsce - piętnuj takie zachowania w stosunku do nas czy innych kibiców. I jeśli wszyscy tego nie zrozumiemy, że na takich meczach jak ten - mimo, że nie powinno tak być - są bluzgi, wyzwiska, latające przedmioty - jest to obecne, ale powinno być załatwiane w swoim gronie. Nie mieszajmy ogarniętych kibiców z Zielonej Góry z policjantami. Wyczytałem głosy o tym, że policja zielonogórska was specjalnie tak potraktowała - bo jesteście z Gorzowa. Dopóki nikt nie zrozumie, że policjant ma w dupie to skąd jesteście, pobije was za byle co byleby mieć zabawę, czyste sumienie - dopóty będą prowadzone walki na tym punkcie. I nie oskarżajcie proszę kibiców z Zielonej Góry za to co się działo przy walce z policją i poza stadionem - niejeden z nas dałby takiemu skur*ysynowi po mordzie za bicie niewinnego chłopaczka czy kobiety. Pamiętajcie, w takich sytuacjach musimy być ponad podziałami i się wspierać a nie szukać winowajcy tam, gdzie nie trzeba.

Pozdrowienia z antypolicyjnej Zielonej Góry,
Maciek.

PS. Przepraszam moderatorów za niektóre przekleństwa - jestem lekko zdenerwowany i postawą niektórych osób na tym forum i postawą policji - proszę o nieedytowanie tego posta, w niektórych zdaniach straciłoby to kompletnie sens.

----
Spokojnie, nic się z nim nie stanie. Szczególnie, że druga część posta powinna być codziennie czytana przed snem przez wszystkich kibiców. A.C.A.B.
Ostatnio zmieniony przez Charger 2009-08-31, 23:37, w całości zmieniany 1 raz  

Piwwwko

Team: Falubaz
Wysłany: 2009-08-31, 23:35   

Ej, a te małe dzieci, kobiety w ciąży i zakonnice, których w gorzowskim sektorze przecież było pełno, wszyscy oczywiście trzeźwi, skakali jak małpy po tym, jak pikniki dostawali petardami? I też śpiewali o tym "kto stworzył jebany Falubaz"? Tak? Aha.

Odnośnie oświadczenia Zarządu Stali, zapewne na czele z Prezesem. Z pewnością kilkanaście tysięcy zielonogórskich kibiców, zapis z kamer TVP, jak i tych zupełnie amatorskich oraz obserwator spotkania obalą argumenty przedstawione a oświadczeniu. Ba - wskażą winnego: gorzowskich pseudokibiców (zwróćcie proszę uwagę, że nie piszę o kibicach, ale o pseudokibicach), którzy jako pierwsi wszczęli niepotrzebne incydenty, o których już tak wiele napisano, a o których ja, ty ten pan i ta pani też wiedzą.

Jeszcze coś. Wielkie spięcie na Zieloną Górę. Wybaczcie, ale w żadnym momencie, gdy wasz zawodnik leżał na torze, wyjeżdżał na tor czy też wjeżdżał do parkinku, nie poleciała ani jedna butelka, nikt nie pluł. Może czas czegoś wreszcie się od nas nauczyć? To naprawdę my jesteśmy tacy źli i okrutni?

ZG.

Wysłany: 2009-08-31, 23:38   

Yankes napisał/a:
Nie piszcie o tym że Zielona to policyjne miasto, że Falubaz policja koalicja itd. bo akurat z tego co słyszałem to przynajmniej ultrasi i zorientowani kibice zachowali się dokładnie tak jak nakazuje honor nie tylko kibica ale i człowieka! To jest NAPRAWDĘ coś co warto odnotować. Było to świadectwo naprawdę wysoko rozwiniętej świadomości kibicowskiej.

Oczywiście dotyczy to tylko prawdziwych kibiców, bo tępe buractwo, które biło brawo polskiej polucji to taki ichni odpowiednik naszych zpf-owych łosiów. Nie mówiąc o tępakach którzy PROWOKOWALI gorzowian czy to przy wejściu na sektor, czy to nieudolnie próbując skraść transparent.

Uważam że choćby ze względu na te kilkaset czy kilka tysięcy wiernych kibiców Falubazu żądanie rozgrywania meczów przy pustych trybunach to lekkie przegięcie i trochę ośmieszenie się (tym bardziej że jest to żądanie awykonalne) ale pod każdym słowem WK pod adresem zomowców, kierownictwa zkżtu, czy prasy gadzinowej podpisuję się obiema rękami.

Jestem tylko ciekaw gdzie są teraz cwaniacy co rzucali petardami... trochę to niesmaczne, że pojawiają się u nas jednostki równające poziom w dół - jak pies szczeka to się go olewa aż sobie pójdzie, a nie drażni jeszcze bardziej.

A dwumecz zawalił nam fakt że za dużo patrzy sie na Golloba, a za mało na drużynę. Dziwne że zaraz po kolizji w tym kurniku pt. Vojens* Gollob mógł przywieźć dwie trójki mimo świeżutkiej kontuzji, a w niedzielę żadnej...

w każdym razie mamy po sezonie. a Bydgoszczy życzę jak najgorzej i oby nie wygrali już żadnego meczu (za to że są najgorsi a weszli do 1/2 PO)

* - OFFTOPIC - nic mnie tak nie wkur... jak forowanie przez dziada Olsena jego zaropiałego wiejskiego toru. przecież ten "stadion" to jes poziom w najlepszym razie Piły, względnie Rzeszowa - i ten gamoń upycha tam ważne imprezy, a takie stadiony jak motoarena stoją odłogiem (dla GP).

Zgadzam się z Tobą w 100% i na tym poście najlepiej byłoby zakończyć dyskusje ale pewnie poleci jeszcze pare stron napinki z jednej strony jak i z drugiej. Zarejestrowałem się żeby napisać tylko tego jednego posta ;-) CHWDP ! pozdro..

mlodyyy

Wysłany: 2009-08-31, 23:47   

wiadomo po 50% zawinily obie strony nie ma sie co oszukiwac. Latwiej wyprowadzic gosci bo jest ich mniej, pojedyncze jednostki by wiecej czasu to zajelo.. mimo, ze tam bylem nie zgadzam sie z oswiadczeniem zarzadu naszego, aby reszta meczu odbyla sie przy pustych trybunach bo dlaczego wszyscy kibice maja odpowiadac za kilku debili.. Podziekowania dla kibicow falubazu, ktorzy postanowli oddac nasza oprawe w rece zarzadu (nie wielu kibicow innych zwasnionych klubow by oddalo).

Nie licze na zwrot kasy wydanej na bilet czy wyjazd.. ale chociaz na przeprosiny dla kibicow ktorzy nic nie zawinili..

Niech by byl jakis grozny wypadek podczas gdy zdecydowana wiekszosc sanitariuszy musiala pomagac kibicom po interwencji jakze to kochanej policji..

Pozdrowienia dla normalnych kibicow z Zielonej i Gorzowa

klakson 

Wysłany: 2009-09-01, 06:35   

Cytat:
Jest sprawa. Bo to wasz pseudo prezes napisał prośbe o spałowanie kibiców Stali o 18.20 a mecz zaczynał się o 19.30 ! Potwierdziła to dzisiaj rzeczniczka policji.

ROGOS czy tam jaki, udowodnij, poprzyj dowodwami to zdanie. Pokaż limka, zacytuj dosłownie podając źródło. Gdzie do jasnej cholery mowa jest o zgodzie na pałowanie o 18.20???!!! Ciagle Wladek pieprzy o tej 18.20, sam Was prowokując. Słuchałem i czytałem z 8 razy jej wypowiedź:

"Od godziny 18.20 kiedy kibice gości zostali wpuszczeni na stadion od razu zaczęli rzucać petardy w sektor kibiców zielonogórskich."

To jest jedyne zdanie kiedy pada ta godzina!!!

A prezes "KROPKA PL KROPKA" sieje wsrod Was prowokację.

Zajmijcie sie wynikiem, bo koniec sezonu, a on chce odejsc jako bohater, broniący tych łysych "kobiet w ciąży i dzieci".

Prezyznajcie się, że to kilku debili zaczęło rzucać petardami, a cała reszta sie poprostu bała zareagować i zwrócić uwagę tym czubom.

zielonogorzanka 

Wysłany: 2009-09-01, 07:10   

Mtz napisał/a:
wezyr, a jak wytłumaczysz fakt , że zielonogórski milicjant przywitał naszych kibiców vel "Gorzowskie k..wy" ?! Jak wytłumaczysz słowa waszego radnego , nazywającego Gorzów Bękartem ?!

Naprawdę uważasz , że w takim momencie Władkowi chodzi o jakieś chore zachowanie twarzy ? Trochę pokory...

Fakt , Prezio użył trochę za mocnego słownictwa , ale powiedz , czy nie miał prawa ?
Kibice są na stadionie w okolicach 18:40-19:00 , a prośba o wsparcie , która może wyjść od klubu tylko w sytuacji , gdy ochrona wyraźnie nie może sobie poradzić , wychodzi 20 minut wcześniej ...

O kibicu podbiegającym pod nasz sektor przy waszej aprobacie , to żal w ogóle wspominać...

Zresztą dobierając kontrargumenty zauważ , że ta banda pajaców będąca policją tylko z nazwy , "zlała" ratowników medycznych ....

Trochę obiektywizmu i pokory.
(ŻEBY BYŁO JASNE , też jestem za ukaraniem tych , którzy rzucali petardami , ale na miłość Boską to była reakcja na butelki (niekiedy po wódce) lecące w nasz sektor).

TYLKoKSF, cała sprawa dotyczy policji i w jakimś stopniu ... zarządu ZKŻ.
Jak wspomniała jedna osoba , wasza ultraska zachowała się bardzo honorowo , czego bym nigdy nie spodziewał po rywalu derbowym.

Jeżeli tak Was przywitał to sam jest KUR.... i przykro mi że tak zostaliście przyjęci. Ja byłam w Gorzowie na meczu w RZ i "obstawę" mieliśmy naprawdę ludzką i bardzo miła mimo że to policja. To że jakiś radny nazwał Gorzów bękartem to sam Wasz prezes powiedział że doszły do niego głosy że takie słowa wyszły z jego ust nie ma na to dowodów. A zabawę w głuche radio znaczy "pierwszy powie jabłko a ostatni placek ze śliwkami " Nie słyszał tego nie był przy tym stwierdzeniu i jeżeli nie ma na to dowodów umówmy się to jest zwykłe pomówienie. Co nie znaczy że takie słowa nie wyszły z jego ust. Mam nadzieję że takie słowa jednak nie padły bo jeżeli miało to miejsce to jest to mało mówiac skandal

Tak w jakiejś części myslę że chodzi mu właśnie o zachowanie twarzy i odwrócenie uwagi od klęski drużyny bo niestety zawiodł wszystkich, kibiców którym 2 rok obiecuje walkę o medale. Nie wspomne o sponsorach dla których jak sam mowił wielokrotnie że przegrana i brak walki o medale to bedzie klęska.

Nie masz racji z wnioskiem który wpłyną do komendy o pomoc gdyż ochrona sobie nie radziła nie wpłyną o 18.20 o tej godzinie zostali kibice gorzowscy wpuszczani na stadion i tak jest właśnie w wypowiedzi rzeczniczki komendy policji. Można to wysłuchać na stronie waszego radia żeby nie było stronniczo.

Masz racje kibic biegnacy po murawie to niezrównoważony psychicznie deb.... i to był nasz samobój że na to zezwoliła ochrona ktora nota bene sie nie spisała i jak na moje oko jest do odstawki i to natychmiast !!!!!!!!!!!!

Ja również jestem za ukaraniem"kibiców" jednej jak i drugiej strony a osoba ktora sobie biegła po stadionie powinna zostać ukarana na wiele wiele lat zakazem stadionowym. A może wiecej już nie bedzie takich sytuacjii.
Jedno wiem na pewno rzucanie petardami w ludzi nie było objawem chęci kibicowania i dopingowania swojej drużyny !!! Jest to objaw deb. arogancji i niestety tego że stadion żużlowy pomału zaczyna przypominać stadion piłkarski i to w tym wszystkim jest najgorsze. Nie chciałabym kiedyś powiedzieć mojemu dziecku nie na mecz nie pójdziesz bo nie wiem czy z kamienia petardy czy butelki nie dostaniesz. To nie na tym, polega i nie o to chodzi a niestety do tego to zmierza. I nie chodzi mi w tej sytuacji tylko o Gorzów bo umówmy sie "kibice" z zielonej też bywają nie rozgarniętymi deb.. i półgłówkami
Pozdrawiam wszystkich kibiców i proszę przed następnym gadaniem o tej nieszczesnej godzinie 18.20 wysłuchajcie wszystkich wypowiedzi a nie tylko waszego prezesa.

paraz 

Wysłany: 2009-09-01, 07:28   

Yankes napisał/a:

Widzisz widocznie w play offie bardziej zasłużyliśmy na miejsce w 4 niż Wy. Chłopacy walczyli ładnie u siebie i na wyjeździe, więc nie gadaj że na miejsce w 4 nie zasłużyliśmy. Na koniec sezonu będziemy tak czy siak przed Wami, ale rozumiem Twoja frustrację bo Władzio wydaje grube miliony by zdobyć medal a tu kolejny sezon i nic. Najgorsza drużyną była w play offach gorzowska Stal.. Tak mówią tabele i wyniki. W przeciwieństwie do Ciebie ja życzę Wam jak najlepiej byście w przyszłym roku mieli mocną drużynę.

TYLKO FALUBAZ 
TYLKO FALUBAZ

Wysłany: 2009-09-01, 07:42   

"""Sportowy wyczyn Falubazu, którym niewątpliwie jest awans do półfinału Speedway Ekstraligi z dwoma zwycięstwami na koncie, został zepchnięty na drugi plan. Na tapecie jest teraz spektakl pt. „Wielce skrzywdzeni fani Stali”. """

Jak tutaj sie z tym nie zgodzic?
Ludzie opamietajcie sie!
Dlaczego wczoraj nic o meczu?
Słuchaliscie Golloba on jest zadowolony! Wiec o co chodzi?
Bez honoru..................................................................
Dobraliscie sobie dobry temat zastepczy
"Policja poinformowała kibiców Stali, że mają szansę, by opuścić sektor gości i oglądać mecz bez przeszkód w pozostałej części stadionu, bo istnieje zagrożenie, że będzie konieczność interwencji. Żaden z kibiców nie skorzystał z tej propozycji"
"Prezes Komarnicki czeka na przeprosiny od prezesa Roberta Dowhana. Mam nadzieję, że się nie doczeka. Najlepiej byłoby, żeby gorzowski klub nie dostał od strony zielonogórskiej żadnej odpowiedzi. Tłumaczy się winny, poza tym odpowiadanie na taki stek bzdur to zwykła strata czasu. Lepiej poświęcić go na solidne przygotowania do meczu z Polonią Bydgoszcz. Jedziemy po medale i to na tym teraz powinna skupić się uwaga zielonogórskiego klubu. My walczmy o finał, a gorzowianie mogą rozglądać się za ciekawymi ofertami last minute... Życzymy miłych wakacji!"

ŻYCZYMY MIŁYCH WAKACJI................................................................................!

Edit:
http://www.youtube.com/watch?v=37DRjNeNBbQ
Ostatnio zmieniony przez masters 2009-09-01, 13:46, w całości zmieniany 2 razy  

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-09-01, 09:46   

TYLKO FALUBAZ, z całym szacunkiem, ale kto po Waszych przegranych derbach w Gorzowie znalazł sobie temat zastępczy z flagą?? No trochę obiektywizmu kolego z Twojej strony, bo wtedy NIE BYŁO TEŻ NIC o meczu przez cały miesiąc... A chyba sprawa z policją jest poważniejsza od jakiejs tam flagi...

Piwwwko

Wysłany: 2009-09-01, 10:29   

Ten mecz zupełnie o niczym nie przesądzał, za to zasłynął głównie z tego, że Gorzów skompromitował się na całą kibicowską Europę ;). Tu gra była warta świeczki, precyzując: awansu do półfinału.

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-09-01, 10:29   

Nie będę już drążył tematu, kto pierwszy w tym meczu zaczął, bo się nie przekonamy (a swoje zdanie mam). Myślę, ze kilka czynników spowodowało to, co się wydarzyło.
Po pierwsze, ochrona. Ich to przerosło. Skoncentrowali się na pilnowaniu Gorzowian, tymczasem reszta stadionu (czyli wg. Dowhana "normalni kibice"): hulaj dusza, piekła nie ma (biegi po murawie, wrzuty do sektora gości)! Dowhan twierdzi, że ochrona nie była pro-zielonogórska, bo WIĘKSZOŚC z nich nie pochodzi z tych (podzielonogórskich) terenów tylko ze Śląska. Większość to jednak nie wszyscy! Tak na marginesie: wg. Dowhana, petardy leciały w stronę "normalnych kibiców, gdzie siedzialy całe rodziny, kobiety dzieci, osoby starsze". To ja dziękuję, za taką rodzinę, która na zaczepki z GW odpowiada odrzucając flaszkę, kawałek ławki itp. :oops: Faktem jest że petardy były, ale gdyby siedzieli tam spokojni kibice, nikt by w nich nie rzucał, ale ze znalazły się barany z ZG, (+barany z GW z sektora gości)- efektem "wymiana ognia".
Po drugie: podobno byliśmy nawoływani do opuszczenia sektora. Najpierw spiker - kompletnie niesłyszalny w sektorze gości, więc dlatego nikt nie wykonał żadnego ruchu. Policja-wyskoczył milicjant z tubą i jedyne co usłyszałem to "odsunąc się od barierki", jako że wtedy był tamtędy wyprowadzany nasz kibic (poszkodowany przez ochronę) myślalem, że to o przejście dla niego chodzi. Dalej już milicjanta nie słyszałem a uwierzcie mi - stałem jakieś 3m od barierki, tej najbliżej parku maszyn. Co dalej białe kaski robiły, już napisano, dodam tylko, że żadnych wezwań w dalszym ciągu nie słyszałem (ktoś to w ogóle słyszał? Zaznaczę, że słuch mam dobry)
Po trzecie: wejście na stadion dla kibiców gości, jest umiejscowione tak niefortunnie, że ci "normalni" kibice z ZG próbowali nam wyrywać szale i flagi i zachowywali się poniżej krytyki. Jednym słowem - prowokowali kibiców Stali od samego wejścia. Dla mnie to jest nie do przyjęcia.
Sam dojazd na stadion jest naprawdę świetnie rozwiązany w ZG, ale już na stadionie, to szkoda gadać...
Podsumowując: zarówno osoby funkcyjne, jak i infrastruktura na stadionie w ZG moim zdaniem nie nadają się na tego typu (podwyższonego ryzyka) imprezy. Pokazał to niedzielny mecz, gdzie dochodziło z obu (kibicowskich) stron do ekstremalnie chamskich zachowań. Niech tylko ktoś (Dowhan? milicja? GKSŻ?) wyciągnie z tego wnioski.

lukasztom1 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-09-01, 10:42   

Nie rozumiem co tu sie dzieje, przypomne ze jest to forum kibiców STALI GORZÓW, nie rozumiem co tu Bydgoszcz robi, kibice z ZG rozumiem ze obarczacie nas wina przejecia kontroli nad stadionem przez policję, ale nie musicie 50 razy powtarzac o przypadku z petardami, JEST NAM WSTYD ZA PSEUDOKIBICÓW ale jezeli kazdy z ZG który wchodzi na to forum i ciagle o tym pisze to sry ale robicie z tego forum burd*el, po co pisac ciagle to samo. To nie jest chat ogólnopolski ze kazdy co 5 min pisze to samo. My przynajmniej nie obnazamy sie z taka perwersyjnoscia ukazujaca nienawisc kibiców wobec siebie: oto przyklad, normalne to to nie jest http://www.youtube.com/wa...feature=related , wspominacie ze mamy sie czegos od was uczyc ale czego? W tym momencie troche przesadzacie. Przypomne tylko, przestancie SPAMOWAĆ!! A tak pozatym to nie my sie skompromitowalismy tylko wy bo o tej sytuacji, pobicie itd. takze uslyszy kazdy wiec nie piszcie o kompromitacji, kazdy przeczyta jak policja ZG wrzuca gaz do klatki, ktory smieszne ale dostaje sie takze do parku maszyn, to wy sie wstydzcie przygotowania stadionu do derbów.

gustdelf 

Wysłany: 2009-09-01, 10:49   

Nasi byli za mieccy kiedy bydlo z Zielonej rzucalo jedno wyrwane krzeselko na tor po to aby polowac na podchodzacych porzadkowych. Dobrze to widzialem, probowali tez rozwalic kamere monitoringu w tym momencie za dewastowanie stadionu powinni zostac wywaleni z niego na zbity pysk. Wasz prezesik widocznie cierpi jakis uraz na tle Gorzowa bo co roku urzadza jakies prowokacje w stosunku do kibicow z Gorzowa. Tacy ludzie przez wladze zuzlowe powinni zostac z tego sportu usunieci. Przypomne wam moze kilka faktow, nasi rzucali w waszych zawodnikow butelkami? Pierwsza polecala z waszego sektora jeszcze wiosna kiedy w poblizu lezal na torze zagar. W czasi obu meczow nisczyliscie nasz stadion. WY NAPRADWE MACIE JAKIES KOMPLEKSY

Dandruff 

Wysłany: 2009-09-01, 10:55   

Chciałbym się tylko zapytać, czy to jest nawoływanie niektórych z Waszych kibiców do wspólnej i sympatycznej zabawy? Naprawdę to Dowhan swoim zachowaniem sprowokował policję? Rozmawiałem już z użytkownikiem Gracku na gadu o zachowaniu policji - tragedia. Ale pamiętajcie, że takich gnoi należy eliminować we własnym towarzystwie, aby uniknąć czegoś, co miało miejsce dwa dni temu. Pytam się - to element oprawy czy druga Al-Kaida?

diego'K 

Wysłany: 2009-09-01, 11:00   

Koleszko drogi , a ja mam pytanie co Ty widzisz na tych zdjęciach ?
Masz tak mózg sprany zielonogórskim szmatławcem że także sądzisz że to domowa bomba , która miała eksplodować po 15 biegu ?

Ogarnijcie się ludzie , pirotechnika , alementy oprawy . Tylko jak piknik zobaczy takie coś pierwszy raz na oczy to robi z tego sensacje .

p.s Ciekawego kto autorem tego hasła na puszcze ...

elo. ;*

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-09-01, 11:08   

Cytat:
Ten mecz zupełnie o niczym nie przesądzał, za to zasłynął głównie z tego, że Gorzów skompromitował się na całą kibicowską Europę ;). Tu gra była warta świeczki, precyzując: awansu do półfinału.

A co to za różnica czy przesądzał czy nie?? Mecz w ZG 63-27 też nie przesądzał a pialiście z zachwytu przez cały sezon, więc proszę, skończ z tymi bredniami... Zawsze dorabiacie sobie ideologie do zaistniałej sytuacji... Żałość zwykła... W ogóle co to za bajzel z tymi mieszkańcami z cienkiego jak wino Grunbergu :-x
Ostatnio zmieniony przez Bovit 2009-09-01, 11:11, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi