Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Don Lucas
2009-09-02, 00:46
I runda Playoff(rewanż)-Falubaz Zielona Góra vs. Stal Gorzów
Autor Wiadomość
maxiu 

Wysłany: 2009-08-31, 14:54   

fanF napisał/a:
Pewnie, ze kilka osób rzuciło w Was butelkami. TYLKO CZEMU? czy Ty widziałeś reakcję dzieci tam przebywających jak im na kolanach wylądowała petarda ? Bardzo dobrze, że zrobili z wami porządek

NIe widziałem,wszedłem pod koniec,już widziałem tylko napinaczy.A widziałęs co sie działo przy przejściu na nasz sektor?Dość już o tym kto zaczął bo i tak najbardziej cierpią ci najmniej winni,tak od nas jak i od was.
Mam nadzieję że monitoring wasz jest lepszy niż w Gorzowie i uda się wyłapać tych debili.

zielonogorzanka 

Wysłany: 2009-08-31, 14:55   

kubackjeee napisał/a:
zielonogorzanka napisał/a:
kubackjeee napisał/a:
Nawet policja potwierdzila ze pismo o interwencje policji wplynelo do nich od wladz klubu o 18:20!!!!!!!!!!!! A przeciez mecz sie zaczynal o 19:30!

Nie masz racji o 18.20 kibice weszli na stadion a zaczęli rzucać kilka dziesiat minut pozniej . Nie wiem czy kibice z zielonej ich sprowokowali pewnie nie byli cicho tylko dolewali oliwo do ognia. Aż moment wybuchu nastąpił !!!!!!!! A szkoda naprawdę szkoda

Sama nie masz racji myszko! Przeciez to oficjalne stanowisko twojej ukochanej policji! dostali pismo od klubu o 18:20! wyrok zapadl juz przed aferami!

No ja taka informacje usłyszałam na WASZYM radiu http://www.rmg.fm/news/show/4819 Małgorzata Stanisławska 1 pierwsze sekundy wypowiedzi
o 18.20 wpuszczono kibiców stali na stadion a nie wpłynął wniosek , a to że od razu zaczęli rzucać petardami to nie prawda minęło około 20 minut według mnie. Ale w końcu ja to tylko SZARA MYSZKA JESTEM :-D

kssg 

Wysłany: 2009-08-31, 14:57   

Prawda że jeśli chodzi o relacje kibiców to nie wydarzyło się nic nowego leciały butelki kamienie krzesełka ławki i petardy a niech Falubazy niech nie tłumaczą że oni nie rzucali petardami w ludzi bo gracarze to też są ludzie a w nich rzucali co do petard to zawsze znajdzie się jakiś głupek to samo tyczy się innych rzeczy które latały między sektorami .Oburzająca jest postawa ochronny i policji która nie zwalczała waszych wybryków np. akcja z oprawą a zwalczała to że chlopaki bronili swoich barw nie będę przytaczał słów pana który wypowiadał się w RMG na temat ochrony podczas przeszukiwania i co robili wtedy Falubazy krojąc nasze barwy a ochrona nie reagowała co do samej akcji policji wszystko zostało już powiedziane szacunek dla Falubazów za to że zebrali nasze flagi i przekazali kierownikowi a także za to że cześć z nich wspierała nas okrzykami w strone policji. Mam nadzieje że pokrzywdzone nie zostawią tego i poczynią jakieś kroki

Co do samego meczu który był jeden bardzo emocjonujący szkoda że nie dla wszystkich .Teraz trzeba wykonać jeszcze większą prace aby w następnym sezonie nie mieć juz takich potknieć jak porażka z Falubazem u siebie ,dlatego też mam nadzieje że Komar nas nie opuści.

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-08-31, 14:59   

Nie w temacie, więc odpisuję tu gdzie post poprzednika (TYLKO FALUBAZ)

Nie widać powodu, by żegnać zawodnika, który jak żaden inny w Polsce cieszy oczy kibiców swoją jazdą... Dajmy spokój na razie ze składami na nowy sezon, wszak jeszcze nie było nawet półfinałów w obecnym...

Jedno jest pewne. Gollob to Gollob i trzeba zrobić wszystko, żeby został w Gorzowie (a ponoć jest bardzo blisko tego bo sam zawodnik wyraził chęć dalszej jazdy w Stali)...

Interesuje mnie Wasze zdanie o Jonassonie. Wiele razy czytać można było o tym, że tyle lat inwestowania w tego playera poszło na straty. Czy aby na pewno??

Zawsze broniłem tego chłopaka i cieszę się, że w końcu wychodzi na moje. 8-) Jak kiedyś podkreślałem, obcokrajowcy ZAZWYCZAJ później się rozwijają od naszych juniorów, tylko w przeciwieństwie do Polaków nie kończą karier w wieku 21 lat, tylko zaczynają naprawdę jeździć aż miło. Nie ma się co oszukiwać, ale niestety żaden z naszych wychowanków w ostatnich latach nie zanotował takiego występu (na tak wysokim poziomie) i to obojętnie, czy się na nich stawiało (vide Hlib) czy też nie...
Chłopak ma naprawdę już spore umiejętności i co ważne JEST OSTUKANY w realiach polskiej ekstraligi jak mało który zawodnik w tym wieku... Będzie z niego pożytek na dalsze długie lata... Zobaczycie!

Lapkos 

Team: KSSG
Wysłany: 2009-08-31, 15:01   .

Wszystko zaczęło się od tego że jakiś motłoch z zielonej zabrał naszemu przez kraty szalik ... tutaj ponownie brawa dla ochrony która do tego dopuściła . Dlatego nie można powiedzieć , że to pojedyncze osoby z Gorzowa sprowokowały całą sytuacje rzucając petardy , bo gdyby nie to na pewno nie byłoby aż tak gorąco . I jeszcze na koniec zacytuję szefa firmy ochroniarskiej , który pałętał się między kibicami przy wejściu :"panowie jak ktoś fika to pałą go..."

ps . gazeta lubuska a co to ***** jest ....
Ostatnio zmieniony przez Lapkos 2009-08-31, 15:04, w całości zmieniany 1 raz  

Stalowy ziomus

Wysłany: 2009-08-31, 15:02   

o 18 20 zaczeto wpuszczac kibicow ktorzy przyjechali autami, autokary z wiadomych wzgledow mialy spore opoznienie, dodatkowo dlugo trwaly niegocjacje na temat wniesienia oprawy,dopiero kolo 19 na stadion weszli wszyscy kibice Stali

Gazeta Lubuska TAK ALE DO DUPY!!!!!!!!! Kto czytał te bzdury ten wie o co chodzi,

Stalista

Wysłany: 2009-08-31, 15:26   

Rozumiem, ze nie musze juz tlumaczyc skad mialem informacje o tym ze myszy na pismie wystapily o interwencje policji??

Cala wypowiedz Pani Stanislawskiej (szkoda ze teraz juz okrojona) jest godna politowania. Rozumiem, ze ona mowi co jej jest rozkazane, ale tych bzdur, az zal jest sluchac. Kibice gorzowscy wedlug niej od 18.20 roznosili pol stadionu co sprawilo, ze "kibice zielonogorscy zaczeli uciekac". Nie skomentuej nawet tego ze mecz zaczal sie o 19.30 (tzn prezentacja) wiec drugi bieg byl juz kolo godz 19.40 - 80 minut po "dantejskich" scenach opisanych przez rzeczniczke policji... Zauwazcie, ze nie ma ani slowa o pseudokibicach, albo o prowodyrach zajsc, natomiast ta pani o ladnym glosie az dwa razy juz w czesci pierwszej powtarza "agresywne zachowanie kibicow". Czyli juz mamy podzial na tych dobrych i tych zlych.

Czesc druga. "Beda wnioski o ukaranie agresorow" - to oczywiscie kibice gorzowscy, co utwierdzila czesc pierwsza jej wypowiedzi. Pozegnajmy sie zatem z myslami ze ktos z mysiogrodu za to odpowie. W drugiej czesci jej wypowiedzi kibice (czyli my) byli juz "bardzo agresywni". Prawdziwa perelka jest stwierdzenie w temacie wniesienia petard na stadion - "zawinila PRAWDOPODOBNIE ochrona". Prawdopodobnie bo przeciez PRZEDE WSZYSTKIM winni sa kibice z Gorzowa.

Trzeciej czesc nie bede komentowal, bo musialbym juz personalnie po tej pani pojechac.

Wypowiedz Dreczki mowi wszystko w temacie...

fanF 

Wysłany: 2009-08-31, 15:53   

Wypowiedź Dreczki, też bzdurna. Mówi, że w szpitalu zostali jeszcze poszkodowani a to nie jest raczej prawda, gdyż z naszego szpitala wszyscy zostali wypuszczeni.
Szef policji teraz się wypowiadał, że od rana analizują zapisy z monitoringu i wyłapią wszystkich baranów. (Z zielonej też). Oby tylko dotrzymali słowa.

kibic006

Wysłany: 2009-08-31, 16:43   

Kibice z Was niesamowici, wręcz dobitni, sorry albo się jest kibicem na dobre i na złe, albo pseudo-kibicem i się jedzie i narzeka na swoich zawodników. Największe pretensje oczywiście macie do lidera, który wczoraj nie zdobył taką ilość punktów do jakich nas przyzwyczaił. Zapomnieliście jak Pan Tomek się dwoił i troił w pierwszej rundzie play offów? Jak pomagał Ruudowi, blokował przeciwników, wyprzedzał każdego na dystansie, robił wszystko co mógł. I wtedy zawaliła drużyna, wtedy też straciliśmy szanse na wygranie meczu w Zielonej Górze. Tysiące kibiców wracało ze stadionu i już wtedy mówili, że mecz w Zielonej będzie cieniem nadziei, nadzieja prysła wczoraj. Zapomnieliście też kto nas wprowadził do fazy PO? Pan Tomasz Gollob nie kto inny. Wy tylko widzicie ten jeden, wczorajszy mecz, to że w całym sezonie jeździł dobrze, nie zawodził, ratował nam tyłek, tego przecież nie widać, bo wczorajszy mecz zasłania wszystko? Jeden mecz i Pan Tomek jest u Was skreślony? Ktoś napisał, że Pan Tomek powinien zrezygnować z GP żeby trenować z drużyną i wygrać wczorajszy mecz, miał zrezygnować!? Pan Gollob jako jedyny Polak i zawodnik Stali mocno się liczy w tych zawodach, dlaczego miał rezygnować? Inni by zrezygnowali? Wątpię! Jakby zrezygnował i byśmy wygrali mecz to byście Go nadal lubili tak? Ale teraz już nie jest taki fajny bo przegraliśmy! Takich rzeczy nie chce się czytać, nawet jeżeli są napisane w innym kontekście. Czy Stal nie zasługuje na kibiców dumnych ze zwycięstwa, wiernych po porażce? Wspierajmy ich w takich chwilach. Ciekawe czy chcecie żeby jeździł dla nas w następnym sezonie? Czy chcecie w Jego miejsce widzieć już tylko Crumpa, bo Crumpa i Pan Gollob razem w Stali to raczej nieodpowiednie, zagryźliby się, przydałby się jakiś mocny junior, który by się uczył od Pana Golloba.
Pozdro dla prawdziwych kibiców Stal, bo takich jest tu dość sporo ;-)
;-)

Gracku 
Nygus

Team: Rickardsson Racing
Wysłany: 2009-08-31, 17:21   

fanF napisał/a:
Wypowiedź Dreczki, też bzdurna. Mówi, że w szpitalu zostali jeszcze poszkodowani a to nie jest raczej prawda, gdyż z naszego szpitala wszyscy zostali wypuszczeni.

Nie wiem na ile wypowiedź Dreczki jest zgodna z faktami, ale moja dziewczyna po powrocie do Gorzowa zaczęła się uskarżać na pieczenie rąk i miała mocno czerwone ręce od nadgarstków do ramion. O 2:30 pojechaliśmy do gorzowskiego szpitala i bynajmniej nie byliśmy pierwszymi, którzy z podobnymi objawami się tam zjawiliśmy. Wprawdzie nikogo z kibiców nie spotkaliśmy, ale ze słów lekarzy byliśmy gdzieś dziesiątym przypadkiem. Nie potrafię też powiedzieć ile osób zjawiło się tam za nami i czy ktoś wymagał hospitalizacji.

Jedno jest pewne - policja przesadziła i powinni za to odpowiedzieć. Rozumiem, żeby nie mieć litości dla tych baranów, którzy rzucali petardami, ale traktowanie wszystkich (nie wyłączając kobiet) jak bandytów to przesada.

I jeszcze jedno. Wsiadając do autobusów byliśmy prowokowani gadkami typu "i co Gorzowiaki, znowu w pi**ę dostaliście od Falubazu, i to trzeci raz w tym sezonie". Mówię tutaj o swoim przypadku, a zapewne każdy z nas miał podobne przypadki, więc mamy namiastkę tego, jak nas wczoraj policja traktowała.

Ta sprawa nie może przycichnąć. Nie chodzi tu już o to, że w sportowej walce Falubaz okazał się lepszy, ale o to, że w policyjnych mundurach chodzą zwykli bandyci!!!

Mati_ZG

Wysłany: 2009-08-31, 17:59   

Zazwyczaj tylko sobie czytam Wasze forum, żeby zobaczyć jak pewne sprawy widzą kibice z północy. Ale komentarze, które dziś czytałem, zmusiły mnie, żebym i tu napisał..

Zaczynając od początku - mecz był niesamowity! Takie powinny być derby - walka do ostatniego biegu, nikt nikomu nie odpuszcza. Co prawda niektóre akcje można by uznać za przesadzone, na pograniczu fair-play (Holta vs Iversen) ale mniejsza o to. Widowisko i emocje były do samego końca.

To ta pozytywna strona meczu..

Ponieważ zawsze kibicuję na 1. łuku, to nie było mnie w samym środku tych nieprzyjemnych wydarzeń, ale wszystko było widać jak na dłoni - krojenie i palenie szaleni, rzucanie petardami i wkroczenie policji.

Na pewno z obu stron leciał wyzwiska i jakieś głupie teksty - bo to jest normalka, ale gdy zobaczyłem pierwsze petardy lecące w stronę naszych kibiców - byłem kompletnie zaskoczony. Nie wiedziałem, że kibiców stać na tak bezmyślne i kretyńskie zachowania.. Bo to, że na tor polecą butelki czy krzesełka (które szczęśliwie nie trafiają nigdy w zawodników) to jedno, ale rzucać w tłum jakieś wybuchowe zabawki - to skrajny (przepraszam za wyrażenie) debilizm!

Widziałem jak z sektora gości 1, za jakiś 2, 3, 4 petarda... Nasi próbowali oddać ławeczką, ale to nie miało szans powodzenia.. Później latały jeszcze chyba jakieś kamienie, ale to chyba ten sam 1 kamień sobie kibice 'odrzucali' :/ Widziałem również, jak jedna z petard spadła na sektor gorzowski i nie ma co tego ukrywać.

Krytyczny moment to sytuacja, gdy nasz kibic zrywa flagę z ogrodzenia (co mu się prawie udaje) a następnie zwiewa na nasz sektor przez całą płytę stadionu. Wtedy gorzowscy 'kibice' robią masowy atak na najbliższy sektor, gdzie w jednym momencie spada od 4 do 5 petard. Na raz.. Żeby nie było - każda petarda spada przy aplauzie całego gorzowskiego sektora. Później już tylko psy, gaz i ucieczka przez płot..

W normalnej sytuacji przyłączyłbym się do "Zostaw kibica.." oraz "Zawsze i wszędzie.." śpiewanego przez małą część sektora pod samym gniazdem, ale uważam, że za swoje zachowanie 'kibice' gorzowscy zostali wyrzuceni z sektora gości.

Się rozczulacie, że na sektorze były dzieci i kobiety.. A przepraszam, w miejscu gdzie siedzieli obrzucani nasi kibice to byli tylko faceci? Nie! Tam również były dzieci, kobiety i starsze osoby! Policja zrobiła co do niej należało, i tylko się dziwiłem: czemu tak długo z tym czekali??

Dla normalnych kibiców z Gorzowa będzie jasne, że lepiej i bezpieczniej będzie usiąść incognito między kibicami z Zielonej Góry, niż z takimi 'kibicami'.

kibicka

Wysłany: 2009-08-31, 18:14   

Słuchaj Mati...
Powiedz mi obrońco Falubazów-dlaczego nasi dostali gazem jak próbowali ratować swój transparent??A ten pener uciekał przez cały stadion i brame mu otworzyli nawet i pokazywali (Wasza ochrona)gdzie ma uciekać.
Dlaczego baba z z policji gada bzdury o spikerze który mówił że mamy wychodzić z klatki???-ciekawe czy coś mówił bo wiesz u Was nagłośnienie liche w sektorze gości.
A najważniejsze dlaczego policja weszła na sektor ścisnęła nas już po zajściu z petardami (więc nie sądzę że to była interwencja odnośnie petard) czekała czekała aż tu nagle atak??
I na postawie czego atak ??jak wszyscy oglądali bieg-nie było motywu więc dostali rozkaz że tak czy siak napier...
Policja nie odpowiadała czego chce od nas mimo wielu pytań kibiców co mamy robić wychodzić czy co innego.
Popatrzcie na swoich kibiców zwierzęta piajne którzy siedzą koło sektora gości-prostaki!!!!

I najlepiej zamknij się jak nie wiesz i nie byłeś na miejscu.

lukasztom1 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-08-31, 18:23   

Tak tylko przypomne bo kibiców ZG, ze chyba o czyms zapomnieli, czy widzieliscie kiedys petardy rzucane w ludzi z naszej strony, przez wszystkie derby? Wydaje mi sie ze nie, a wczorajszy dzien jest tylko identycznym odwetem. Pomysł z takimi zachowaniem zapoczatkowaliscie wy i tu do kibiców ZG. Obrzucaliscie naszych porzadkowych i gdybym nagral cale to zajście mielibyscie powtorke z rozrywki z tym ze na stadionie stali, a w roli głównej "kibice ZG" z tym ze nasza ochrona nie zranila zadnego kibica, wszyscy byli odseparowani od waszego sektora i mogliscie robic co tylko chcecie a na koniec kulturalnie was wyprowadzili, niestety wasi organizatorzy nie potrafia zoorganizowac na tyle bezpiecznych zawodow aby nawet w przypadku takich zajsc dalej bylo na stadionie bezpiecznie i tyle w temacie dlatego nastepnym razem jak przyjedziecie do gorzowa to sami takze zastanowcie sie nad tym co robicie a nie obrazacie naszych kibiców od "...". na tym koncze ten post, wyjasnia i tlumaczy wszystko przez 2 zakładki wymiany pogladów. OCZYWISCIE ZE JEST MI GŁUPIO I CHOLERNIE WSTYD, ZADEN CZLOWIEK NIE POWINIEN POPIERAC TAKIEGO ZACHOWANIA, ALE NIE ZWALAJCIE WINY NA NASZYCH KIBICÓW I NIE TLUMACZCIE SIE TYM ZE MATKI, DZIECI ITD. KIEDY ROBICIE TO SAMO. Przygotowanie waszego stadionu do derbów to poprostu jest tak załosne, gdyby były jakies stopnie odpowiadajace za takowe przygotowanie wasza zielonka mialaby najgorsze, u nas nikt nie jest w stanie nawet wejsc w poblize klatki juz nie mowie o jakiej kolwiek kradziezy szalika. Poprostu wstyd ze w taki sposób kibice Gorzowscy zostali potraktowani a kibice ZG w gorzowie panoszyli sie jak swiete krowy i taka jest racja. I przestancie ciagle sie napinac ze wy, ty itd. bo tak jak wyżej, "Zielona Dziura" i dziurą zawsze pozostaniecie i nie piszcie ze jestescie w czyms lepsi od nas, na chwile obecna dysponujecie dobra druzyna ale to tylko tyle, problem w tym ze my takowa tez mamy i mozna to zauwazyc chociazby w derbach jestem dumny z mojej druzyny, obojetnie jakaby nie byla ale ducha do walki maja.

maxiu 

Wysłany: 2009-08-31, 18:51   

Mati_ZG napisał/a:
Żeby nie było - każda petarda spada przy aplauzie całego gorzowskiego sektora

Całego?Ja tam stałem i jakoś nie było mi do śmiechu,ci co stali obok też nie byli zadowoleni z tych petard więc nie pi...l głupot.Brawo dla tych waszych kibiców którzy nas wspierali,a pretensje swoje skieruj też do organizatorów bo jakby wywiązali sie ze swoich obowiązków do niczego by nie doszło.
Może już czas skończyć to zwalanie winy jednych na drugich kto zaczął i przez kogo to wszystko.
Mam nauczkę na przyszłośc że dopóki nie zmieni się organizacja na w69 ryzykiem jest wizyta tamże.

Stalista

Wysłany: 2009-08-31, 19:03   

Mati_ZG napisał/a:

Dla normalnych kibiców z Gorzowa będzie jasne, że lepiej i bezpieczniej będzie usiąść incognito między kibicami z Zielonej Góry, niż z takimi 'kibicami'.

HAhaahahahah nie odniose sie nawet do calej wypowiedzi bo szkoda mego czasu ale to ostatnie stwierdzenie jest tekstem roku. Sorry ze nie w temacie ale po prostu takie kwiatki sie tu pojawiaja, ze az sie zastanawiam czy tym gazem to my dostalismy czy to falubazy sie czegos nawdychaly...

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-08-31, 19:33   

Gollob ma pęknięte żebra pacanie. Co do spałowania to wy tam się pałujcie nawzajem ze swoimi kochanymi policjantami. Caps Lock'a sobie wyłącz idioto z disneylandu... :roll:

Riki 

Wysłany: 2009-08-31, 20:02   

Ten mecz pokazal ze jak nasz zespol sie przylozy to potrafi powalczyc nawet na najtrudniejszym torze. Kazdy zawodnik pokazal checi do jazdy i walczyl na calego za co brawa dla naszych rajderow. Awans do polfinalow przegralismy w Gorzowie przygotowanym torem ktory wydawalo sie ze byl tylko pod Tomasza Golloba ( jak bylo naprawdę tego raczej sie nie dowiemy). Porazka boli strasznie bo kurde zabraklo bardzo nie wiele a smiem twierdzic ze moglibysmy wlaczyc sie do walki nawet o mistrza bo nasz sklad w tym sezonie jest mocny zadecydowalo zle przygotowywanie toru na zawody u siebie ciagle walkowany byl ten cholerny beton...

Spotkanie wczorajsze w zielonej przegralismy przez to ze tak doswiadczony zawodnik jak Tomasz Gollob nie potrafil sie spasowac do toru jadac na nim 11 biegow w tym sezonie co jest lekka kpina. Bylo widac ze nasz kapitan dysponuje swietna technika mimo przegranych startow potrafil zmiescic sie miedzy dwoch falubazow w 1 luku ale co z tego jak jego motor byl wolny przede wszystkim na starcie chociaz i na dystansie Gollob nie mogl sie zbytnio napedzic(nie byla to wina kontuzji ale sprzetu!).
Nasz sklad opiera sie na dwoch liderach Holta pojechal przecietnie Gollob jak na niego bardzo slabo wiec i tak zespol pokazal charakter i potrafil uzupelnic braki szczegolnie Pana Tomasza jednak w nominowanych w 15 biegu Falubaz wystawil 2 liderow my takich w tym spotkaniu nie mielismy i skonczylo sie jak skonczylo przeciez ciezko wymagac od Ruuda aby on wygrywal 15 wyscigi bo to nie jego zadanie.
Wczoraj biegu w Stali Gorzow nie wygrali tylko lider Tomasz Gollob i Pawel Zmarzlik co chyba mowi samo za siebie.
Zeby nie bylo jestem fanem Golloba od malego mu kibicuje jednak wczoraj troszke mi podniosl cisnienie bo przy jego 10-12 pkt ten mecz byl spokojnie to wygrania a o remis bysmy byli spokojni przed 14 biegiem...

Postawa Policji z tego co tu czytam skandaliczna ale taka wlasnie jest Policja czasami sie nie dziwie kibicom pilkarskim i nie watpie ze wiele zadym wynika wlasnie prze zpolicyjne prowokacje bo ci chlopcy w bialych kaskach czuja sie anonimowni bezkarni i moge wyladowac swoja agresje jako ci ktorzy sa obroncami prawa i ktorzy dostaja pensje z podatkow spoleczenstwa...
W sumie to nie tylko ci w kaskach sa debilami mojemu kolesiowi ktory sie im nawinal(kabarynie) a szukali kogos innego wykrecili rece na komisariacie i zmusili go sila do podpisania mandatu na 500 zl + wytrzezwialka na gratisie i traktowanie jak kryminaliste.
Jednak takiej Policji nic nie da sie zrobic to oni stanowia prawo i tyle zreszta Policja jest w pelni spadkobierca Milicji bo przeciez po 89 nikogo z pracy nie wywalili zostala Milicja pod nazwa Policja.
Nawet na wyzszych stanowiskach panuje kolesiostwo zauwazcie ze jeszcze rok temu jak zdawalem mature byla jedna jedyna na cala Polske szkola oficerska w Szczytnie gdzie mozna bylo isc od razu po maturze (chyba 50 albo 100 msc). Teraz w Polsce nie ma zadnej szkoly Policyjnej po ktorej mozna zdobyc stopien oficera bezposrednio po szkole sredniej. Wniosek jest taki ze zeby dostac oficera trzeb aisc na kraweznika i znac odpowiednie osoby ktore wysla Cie na szkolenie i zostaniesz oficerem. Jednym slowem Policja uszczelnia swoje szeregi aby wyzszego stolka nie mogl miec jakis przypadkowy nie znany im ambitny uczciwy mlody czlowiek... JE**** KLIKA NIC WIECEJ ! (oczywiscie z wyjatkami bo sa tez normalni i przyjaznie nastawieni)

Jeszcze dwa slowa na temat mojej wizji skladu:
1 opcja - dobry sponsor duzo kasy ladujemy ja w Crumpa i walczymy armia zaciezna o tytul...

2 opcja- tansza wersja mlodszego i bardziej "gorzowskiego" skladu i walka o srodek tabeli przy tej opcji proponowany moj sklad jest taki:

1. Tomasz Gollob - to jednak jest klasa i dobry zawodnik do pary z mlodym zawodnikiem
2. Thomas Jonasson - z niego moze byc klasowy jezdziec jak dla mnie musi jechac caly nastpeny sezon nawet jak zacznie nie mrawo bo to przyniesie skutki w przyszlosci. Najlepszy jezdziec mlodego pokolenia w Szwecji
3. Matej Zagar - chyba lepsza opcja niz zostawianie Karlssona. Zagar jest mlody i moze sie utozsamiac z zespolem jezeli przejezdzi kilka lat w Gorzowie poza tym on moze byc tylko lepszy...
4. Pawel Hlib - Komarnicki powinien go zaprosic na rozmowe i powiedziec " sluchaj kur## albo sie obudzisz wezmiesz sie za treningi i bedziesz kosil sianko na speedwayu albo skonczysz z lopata lub w 2 lidze, Stal Gorzow daje Ci szanse jednak musisz obiecac ze koniec z balowaniem i bierzesz sie do roboty bo inaczej szkoda mi wydawac na Ciebei pieniadze". Wierze ze taka rozmowa moze przemowila by do Pawla bo chyba zuwazyl juz ze jego kariera delikatnie mowiac chyli sie ku upadkowi a ten chlopak ma talent tego sie nie traci !
5. Rune Holta - jedzie za hajs ale robi co do niego nalezy potrafi walczyc nie odpuszcza i do tego przy naszej znakomitej mlodierzy nie bedzie musial martwic sie o to ze komus przeszkodzi na torze co jest jego specjalnoscia :D
6. Mlodzik z Gorzowa - dac czesc kasy chlopakom ktora zostanie zaoszczedzona na kontrakcie Crumpa niech kazdy kupi dobry silnik ktory zalatwi tunner Golloba i bedziemy mogli wtedy zobaczyc czy to sprzet czy brak talentu...
7. Mlodzik z Gorzowa/Junior z zagranicy za nie duza kase - sciagnac juniora zagranicznego ktory rokuje szanse na przyszlosc i jezeli bedzie lepszy od naszych mlodych ktorzy wreszci ebeda mieli szybki sprzet to dawac go pod 7.
Na rezerwie David Ruud ktory nie jest drogi a w razie kontuzji czy tez balangowania dalszego Hliba moglby wejsc do skladu.

Sklad jak dla mnie idealny bo mlody i do utrzymania przez wiele sezonow. Po jakims czasie tylko zmiana Golloba na innego wymiatacza z GP i jest git.

Pozdrawiam

klakson 

Team: Falubaz
Wysłany: 2009-08-31, 20:10   

Niebawem pewnie znajdzie sie wszedzie oświadczenie Waszego prezesa. Powiem tyle...żal mi go było, ale to co wygaduje jest poprostu straszne!!! Tragedia!!! On Wam wystawia laurke, na litość boską zróbcie coś z tym!!!

spiryt81 

Wysłany: 2009-08-31, 20:10   

Jestem z Zielonej ale ku**a Ci co klaskali podczas interwencji milicji niech się teraz wstydzą, to może spotkać każdego, mam nadzieje że nasi fani wywieszą w Bydgoszczy jakiś antymilicyjny trans w ramach solidarności !! Bez kibiców gości to już nie było to samo, co nie znaczy, że pochwalam ich zachowanie, ale to nie musiało się tak skończyć !! Zabrakło odrobiny mózgownicy i pomyślunku jak odseparować wrogich kibiców !! CHWDP dla bezmózgich krawężników ZOMO !!

rav_gorzow

Wysłany: 2009-08-31, 20:19   

Zachęcam szanownego mecenasa Synowca , do obrony gorzowskiego pobitego przez zielonogórskiego psa kibica. Teraz okaże się ile warte są słowa ukazywane w cotygodniowych felietonach w/w . Gdyby kancelaria zlała tę ewidentną potrzebę wsparcia (i to oczywiście darmowego) gorzowskich kibiców , to mamy odpowiedź na czystość intencji Synowca. Ale ja mam nadzieje , że CAŁA kancelaria zaangażuje się mocno w tę sprawę , doprowadzi do ukarania zbirów w białych kaskach , zyska uznanie wśród naszych kiboli , i mam nadzieje że doprowadzi to również do zgody pomiędzy aktualnym szefostwem Stali , a starą gwardią (PERGO) na czele z mec. Synowcem.

klakson 

Wysłany: 2009-08-31, 20:19   

Skończyła się audycja...Ja staram się być obiektywny, ale poprostu jestem w szoku. Przeciez on na dobra sprawę nic nie wie, nic nie widzial, nie ma dostepu do monitoringu, nie widzial protokolu z meczu, a juz takie ostre slowa!!! Przecież to grozi wojną!!!

sqqbyy
_/

Team: TYLKO FALUBAZ
Wysłany: 2009-08-31, 20:28   

a moim zdaniem policja postapila slusznie. przecierz k... nie beda sie pytali "przepraszam, ktory to rzuca petardami?". dostaliscie wpier... i dobrze wam tak, nie bylo innej mozliwosci zeby was uspokoic. ja na ich miejscu po pierwszej petardzie lecacej w strone ludzi potraktowal bym was biala pala i gazem (najlepiej cyklonem B). niestety kazdy glupi wie ze na stadionie zawsze wystepuje odpowiedzialnosc zbiorowa. trzeba bylo sie nie pchac do klatki.

Don Lucas: Ja nawet nie wiem co Ci napisać. Szczerze. Zalogowałeś się na to forum, żeby siać ferment i mówić jak nam dobrze z czym i czego byś na miejscu policji z kibicami gorzowa nie zrobił. Może odpowiem Ci w ten sposób: było trzeba nie pchać się z łona matki na świat, żeby pisać takie głupoty. BAN. :idea:
Ostatnio zmieniony przez Don Lucas 2009-08-31, 20:59, w całości zmieniany 1 raz  

Fenix 

Wysłany: 2009-08-31, 20:30   

sqqbyy napisał/a:
a moim zdaniem policja postapila slusznie. przecierz k... nie beda sie pytali "przepraszam, ktory to rzuca petardami?". dostaliscie wpier... i dobrze wam tak, nie bylo innej mozliwosci zeby was uspokoic. ja na ich miejscu po pierwszej petardzie lecacej w strone ludzi potraktowal bym was biala pala i gazem (najlepiej cyklonem B). niestety kazdy glupi wie ze na stadionie zawsze wystepuje odpowiedzialnosc zbiorowa. trzeba bylo sie nie pchac do klatki.

Ej pajacu a co winne sa kobiety i dzieci?? Zastanow sie zanim cos napiszesz bo kiedys mozesz przyjechac do Gorzowa i zostac tak samo potraktowany nic nie robiac!! Przez naprzyklad kilku waszych pseudokibicow...

Ciekawe jak wtedy bedziesz pial!!

A od tego jest do jasnej cholery monitoring, nikt im sie nie kaze pytac kto rzucal, jestes naprawde nienormalny ;/

as35 

Wysłany: 2009-08-31, 20:32   

klakson napisał/a:
Skończyła się audycja...Ja staram się być obiektywny, ale poprostu jestem w szoku. Przeciez on na dobra sprawę nic nie wie, nic nie widzial, nie ma dostepu do monitoringu, nie widzial protokolu z meczu, a juz takie ostre slowa!!! Przecież to grozi wojną!!!

Rozumiem, że Pan wie wszystko, widział nagranie, protokół i słuchał pasma policyjnego w radio. Jeśli tak- czekam na informacje jak to było. Jeśli nie- to nie powinien Pan zarzucać p. Komarnickiemu że nie wie o czym mówi. Wojna już jest- sami ja wywołaliście. Słuchałem wypowiedzi p.Prezesa- znany jest z ostrych słów - ale tak trzeba w tej sytuacji. Nie wiem jak sobie wyobrażacie - wasz udział w przyszłorocznych derbach? Jestem wkur... na Prezesa , że polecił wpuścić na stadion 40 ponadprogramowych kibiców falubaza! Nie warto było!
Mam wielką nadzieję, że teraz mec. Synowiec- nie dla zarządu Stali ale dla kibiców popracuje. Przecież wszystkie jego felietony był dla dobra Kibiców i klubu Stal!. Czas przekuć słowa w czyny.
Ta sprawa nie możne się rozejść po kościach!

klakson 

Wysłany: 2009-08-31, 20:39   

Cytat:
Rozumiem, że Pan wie wszystko, widział nagranie, protokół i słuchał pasma policyjnego w radio. Jeśli tak- czekam na informacje jak to było. Jeśli nie- to nie powinien Pan zarzucać p. Komarnickiemu że nie wie o czym mówi. Wojna już jest- sami ja wywołaliście. Słuchałem wypowiedzi p.Prezesa- znany jest z ostrych słów - ale tak trzeba w tej sytuacji. Nie wiem jak sobie wyobrażacie - wasz udział w przyszłorocznych derbach? Jestem wkur... na Prezesa , że polecił wpuścić na stadion 40 ponadprogramowych kibiców falubaza! Nie warto było!
Mam wielką nadzieję, wyrażona parę postów wyżej - ze teraz mec. Synowiec- nie dla zarządu Stali ale dla kibiców popracuje. Przecież wszystkie jego felietony był dla dobra Kibiców i klubu Stal!. Czas przekuć słowa w czyny.
Ta sprawa nie możne się rozejść po kościach!

Siedziałem naprzeciwko, widziałem wiele wiecej niz pan Komarnicki. Nie bede komentował zachowania ochrony i policji, bo sam uwazam, ze nieslusznie Was wywalili, ale nie mozna mowic tego co jest w tym oswiadczeniu w momencie kiedy jeszcze nikt nic praktycznie nie widzial oprocz policji i osob obslugujacych monitoring. Całe oświadczenie bije w zielonogorskich kibicow i mieszkancow ZG, niezaleznie czy sie zuzlem interesuje czy nie, pozniej wypowiedz o polityce, tym jestem zniesmaczony.

www.rzg.info.pl wlaczcie sobie na zywo, posluchajcie, pozniej zamieszcza cala audycje

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi