Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Don Lucas
2009-09-01, 23:46
I runda Playoff(rewanż)-Falubaz Zielona Góra vs. Stal Gorzów
Autor Wiadomość
szept 

Team: KS STAL
  Wysłany: 2009-08-17, 11:01   I runda Playoff(rewanż)-Falubaz Zielona Góra vs. Stal Gorzów

Po przegranym choć niesamowitym meczu I rundy PO nasi zawodnicy muszą się skupić na rewanżu 30 sierpnia.

Chociaż mam nadzieje, że to się nie ziści to od meczu u nas gdy gościliśmy Falubaz przychodzi mi jedna rzecz do głowy:

"Czy to koniec!?"
Czy patrząc po wczorajszych wynikach eligi praktycznie cud może nam przedłużyć sezon i czy jest to możliwe?
Czy chłopaki mają jakiekolwiek szanse przeważyć szale na swoją korzyść?
Tyle pytań a odpowiedz nie wydaje się być pozytywna!
Ostatnio zmieniony przez szept 2009-08-26, 12:30, w całości zmieniany 2 razy  

prz3mo 

Wysłany: 2009-08-17, 11:32   

Trzeba być mocno naiwnym by wierzyć, że jesteśmy w stanie w ZG wygrać czy zremisować.
Ja jestem realistą i NIESTETY obstawiam dość sromotny łomot. To Falubaz i zrobią wszystko by nas jeszcze bardziej upokorzyć.
Obym się mylił... :roll:

MoherPower 
MP

Team: Falubaz
Wysłany: 2009-08-17, 11:47   

...nie żeby Was upokorzyć, tylko żeby jechać w półfinale z Bydzią! 8-)

marjano82 

Team: KS "Tęcza"
Wysłany: 2009-08-17, 11:52   

Najlepiej usiądźcie z tyłkami i płaczcie że po zawodach. Jak narazie to jeszcze nikt nie awansował i nikt nie odpadł, więc jechać dalej i tyle. Chłopaki walczyli jak umieli, trochę pecha się wkradło i dekoncentracji na początek. Może strach zajrzy Holcie do dupy teraz bo z GP może się pożegnać a takiej kasy jak u nas nikt mu już raczej nie zapłaci, więc na jego miejscu starałbym się robić wszystko by Stal wygrała w Zielonej Górze. Tomka motywować nie trzeba, on lubi i umie wygrywać a po paru latach posuchy na pewno i z klubem chętnie by coś wygrał. Mam wielką nadzieję, że w falubazowni zrehabilituje się D. Ruud za to, jak jechał wczoraj i dzieki jego punktom wygramy w zielonej. Tak ma być i tak będzie!

FZAdam87 

Wysłany: 2009-08-17, 12:35   

marjano82 napisał/a:
Tak ma być i tak będzie!

Jak to się mówi "Wiara umiera ostatnia"
a jest drugie fajne przysłowie
"Nadzieja matką głupich" :-P

Fenix 

Wysłany: 2009-08-17, 12:49   

Nadzieja Matką Głupich... ale Matka kocha swoje dziecie :roll: Sorry nie mogłem się powstrzymać żeby tego nie napisać. Ale tak serio mając w składzie takich zawodników jak Gollob czy Holta możemy pokusić się nawet o wygraną.

Wiem że to jest bardzo trudne zadanie ale nie niemożliwe... Dlatego nie chce się spinać, żyje pocichutku nadzieją bo tylko to mi pozostało... Trzeba spiąć poślady i jechać. Skoro mogliśmy u siebie przegrać z Czewą i wygrać na ich terenie to teraz jest to możliwe tak że to jest przecież tylko sport

piterek 

Wysłany: 2009-08-17, 13:00   

Przyjeżdżajcie! Walczcie! zawody na pewno będą ciekawe!;) Jestem ciekaw tylko co wymyśli Wasz prezio Komar, z niego jest zawsze kabaret;]

falu

Wysłany: 2009-08-17, 13:02   

z czewa żeście wygrali bo nie jechał niki , tak to byly by becki
co do rewanżu w zg to nie będzie powtórki z 1 meczu w rundzie zasadniczej ale wygra falubaz 50- 40

Mtz 

Wysłany: 2009-08-17, 13:10   

Fenix napisał/a:
w składzie takich zawodników jak Gollob czy Holta możemy pokusić się nawet o wygraną.

Gollob na pewno. Holta ostanio jeździ solidnie , ale nadal słabiej , niż oczekiwaliśmy.
Dla mnie nie pojęte jest to , co się stało z parą Zagar-Karlsson ? Nie jeden raz ratowali nam wynik , ale z taką ich dyspozycją nie mamy czego szukać w Myszogrodzie.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-08-17, 13:24   

prz3mo napisał/a:
Trzeba być mocno naiwnym by wierzyć, że jesteśmy w stanie w ZG wygrać czy zremisować.
Ja jestem realistą i NIESTETY obstawiam dość sromotny łomot. To Falubaz i zrobią wszystko by nas jeszcze bardziej upokorzyć.
Obym się mylił...

Zgadzam się z każdym słowem napisanym przez Ciebie. Chciałem napisać dokładnie to samo :roll: Falubazy wiedzą, że konie się dobija. Zresztą oni nie chcą z nami po prostu wygrywać, oni chcą nas po prostu miażdżyć i ośmieszać.

Jak dla mnie 30 sierpnia mamy po sezonie i słowa "to tylko sport", to w tym przypadku "tylko słowa".

Przypuszczam, że nasi pojadą do zielonej z mocnym postanowieniem poprawy i w bojowym nastroju, ale wystarczy go tylko na 4 pierwsze biegi... Nie chcę się po raz kolejny powtarzać, że my nie jesteśmy drużyną, my tylko stwarzamy pozory bycia drużyną.

Para Zagar-Karlsson stała się z najsilniejszej najsłabszą i to jest główną przyczyną naszej porażki w tym meczu.

Sezon 2009 w wykonaniu Stali uważam za zamknięty, niestety!

TylkoFalubaz

Wysłany: 2009-08-17, 13:41   

Derby minęły. Piękna jazda Walaska, Dobruckiego i Dudka pozwoliła nam na wygraną w meczu. Do tego atak Lindgrena - magia.

Runda zasadnicza mecz u nas : 63-27 & Zielonogórska Szkoła jazdy
Runda zasadnicza wyjazd : TYLKO FALUBAZ i bonus nasz

PO : wyjazd 46-44 dla Falubazu
PO : dom : musi być wygrana u nas, poza tym nie przegraliśmy żadnego meczu u siebie i jesteśmy najlepiej prezentującą się drużyną na swoim torze! średnio wygrywamy u siebie 20 punktami. Jeżeli chcemy mieć pewny finał , to musimy niestety z Wami znowu wygrać ponad 30 punktami, by zmierzyć się najprawdopodobniej z Polonią.

PS. Piotraseczek, czekam na Twoje wywody, ciekawe co teraz napiszesz.

daro89 

Wysłany: 2009-08-17, 13:46   

Będzie Bardzo Cieżko ale to jest tylko sport . Szkoda ze Torun zremisował z bydzią !!!!! Jak nie tu , to czemu nie tam !!!!! ;-)

FoRk

Wysłany: 2009-08-17, 13:56   

TylkoFalubaz napisał/a:

PO : dom : musi być wygrana u nas, poza tym nie przegraliśmy żadnego meczu u siebie i jesteśmy najlepiej prezentującą się drużyną na swoim torze! średnio wygrywamy u siebie 20 punktami. Jeżeli chcemy mieć pewny finał , to musimy niestety z Wami znowu wygrać ponad 30 punktami, by zmierzyć się najprawdopodobniej z Polonią.
.

Częstochowa też u siebie z nikim nie przegrała :) dopóki nie zmierzyła się z nami :)
Mecz będzie ciężki, ale wiara zwycięstwo jest. Będę w to wierzył do ostatniego 15 biegu meczu w zielonej.

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-08-17, 14:00   

Nie zapominajmy, że leszcze z Unii, gdzie jeździ tak naprawde 3 zawodników zrobiły 44 punkty u was. Gorsi od nich nie jesteśmy, według mnie nawet lepsi, a więc można mieć nadzieje. I jechać do Zielonej i dalej wierzyć i dopingować. Ale rozum mówi co innego... Jak mam chłodno analizować to max 40 punktów, niestety...
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

FoRk

Wysłany: 2009-08-17, 14:11   

Trzeba wierzyć. Wiara umiera ostatnia. Wiara czyni cuda. :D
Trzeba liczyć, że Zagar i Karlsson odzyskają formę jaką mieli wcześniej :)
Gollob i Holta powinni swoje pojechać :)
Ruud...hmmm dorzucić swoje punkty.
Jonasson też i powinno być dobrze ;)
Co z tego będzie.? Zobaczymy 30 sierpnia :P

Thorgal 

Wysłany: 2009-08-17, 17:50   

Otóż to. Unia Leszno zdobyła w ZG 44 pkt. Nie sądzę, że jesteśmy od nich gorsi. Mamy potencjał, ale muszą obudzić się Zagar i Pikej. Nie mam pojęcia czego można spodziewać się od Jonassona ale ten koleś również potrafi zaszaleć.

Ja naprawdę nie wierzę, że Lindgren i Iversen to są dobrzy żużlowcy a już na pewno nie lepsi od Zagara.

bloodline 

Wysłany: 2009-08-17, 17:57   

FoRk napisał/a:
Trzeba wierzyć. Wiara umiera ostatnia. Wiara czyni cuda. :D
Trzeba liczyć, że Zagar i Karlsson odzyskają formę jaką mieli wcześniej :)
Gollob i Holta powinni swoje pojechać :)
Ruud...hmmm dorzucić swoje punkty.
Jonasson też i powinno być dobrze ;)
Co z tego będzie.? Zobaczymy 30 sierpnia :P

Tak samo liczyliście, że u siebie bez problemu zdobędziecie 50:40. Ale zgadzam się z Tobą. Wiara umiera ostatnia. Wiara czyni cuda dlatego wierzymy, że Stal wywiezie z Zielonej Góry max 25 punktów.

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2009-08-17, 18:02   

Thorgal napisał/a:
Unia Leszno zdobyła w ZG 44 pkt. Nie sądzę, że jesteśmy od nich gorsi
Gorsi nie, różnica polega tylko na tym, że Unia na torze w ZG czuje się jak u siebie a czasami nawet lepiej. My natomiast jeździmy tam już od kilku lat, jak chłopcy we mgle, zagubieni, zażenowani, nieporadni... Ponadto 44 punkty w ZG NIC nam nie dają.

Thorgal napisał/a:
Ja naprawdę nie wierzę, że Lindgren i Iversen to są dobrzy żużlowcy a już na pewno nie lepsi od Zagara.
Dlaczego "nie lepsi"?? Na chwilę obecną to Fredrik jest stałym i jednym z czołowych jeźdźców SGP, natomiast Iversen 1-szym rezerwowym. Matej jest dobrym, młodym, perspektywicznym zawodnikiem, ale gdzieś zgubił formę, którą tak imponował na początku sezonu... Dlatego na chwilę obecną Lindgren prezentuje się ciut lepiej :->

Jeżeli chcemy coś ugrać w ZG, to musimy niestety od początku być spasowani z torem, zdeterminowani w walce i ostro jeżdżący, inaczej to koniec sezonu.

Nie liczyłbym na to, że Falubaz się rozluźni i zdekoncentruje, to nie w ich stylu jadąc przeciwko nam :idea:

Lindgren 

Wysłany: 2009-08-17, 18:40   

Cytat:

Najwyższa pora uwierzyć. Skoro Leszno zrobiło 44 pkt to i wy możecie powiadacie ? Tylko, że między wami i Lesznem jest taka zasadnicza różnica, że Unia zawsze czuje się w Zielonej Górze jak u siebie i odwrotnie Falubaz czuje się jak u siebie w Lesznie. Między tymi zespołami w ostatnich latach zawsze są wyrównane pojedynki niezależnie od składów czy formy poszczególnych zawodników.

SkywalkerGW 
Anty-Barcelona

Team: Real Madrid
Wysłany: 2009-08-17, 19:13   

Tak naprawdę to ten mecz może się zakończyć po 2 biegach,jak po nich będzie z 8:4 dla ZG to już będzie wiadome że nas złoją.

Tak samo było wczoraj ! Mówiłem do kolesia że jak nie będzie widać na samym początku naszej przewagi to mamy pozamiatane i dokładnie tak było.Po 2 biegach 6:6 a po 4 już 8:16 i pozostało nam modlenie się o cud który nie nastąpił.

Rafi 

Wysłany: 2009-08-17, 19:39   

A ja uważam,że w tym momencie nie ma żadnego znaczenia,że Unia w Myszogrodzie zrobiła 44 punkty albo to,że my wygraliśmy w Częstochowie.Tu trzeba po prostu pokazać jaja i zmobilizować się tak,żeby wyjść z honorem.W tej chwili nawet sam zastanawiam się co ja pisze,bo rozum podpowiada,że to nie będzie możliwe ale jednak pozostaje ten malutki cień nadziei.Nikt w tym sezonie nie wygrał tam ale w końcu każda passa kiedyś się kończy.Tu już nie ma żartów i w tym sezonie kolejnej szansy już nie będzie.Nasi żużlowcy muszą być świadomi tego,że to już naprawdę może być dla nich ostatni mecz.Mają tu u nas w klubie jak u Pana Boga za piecem,w dobie kryzysu kasa na czas i to nie mała kasa.Teraz muszą pokazać,że potrafią i odwdzięczyć się nam kibicom.Ja sercem będę do końca z naszą Staleczką:)

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-08-17, 20:17   

piterek napisał/a:
Przyjeżdżajcie! Walczcie! zawody na pewno będą ciekawe!;) Jestem ciekaw tylko co wymyśli Wasz prezio Komar, z niego jest zawsze kabaret;]

Jasne, ze przyjedziemy powalczyć! Ja z kolei jestem ciekawy co wymyśli wasz prezio "ludzie listy piszą" Dowhan. Sam przyznaj że to dopiero kabareciarz z jakby nie było "zagłębia kabaretowego" :mrgreen:
Co do meczu to ja uważam inaczej niż
Don Lucas napisał/a:
Przypuszczam, że nasi pojadą do zielonej z mocnym postanowieniem poprawy i w bojowym nastroju, ale wystarczy go tylko na 4 pierwsze biegi...

w pierwszych 4 biegach to oni mogą nam wybić marzenia o zwycięstwie za to jakoś tam pozwolą nam na zdobycze punktowe dopiero w następnych biegach.
Don Lucas napisał/a:
Nie chcę się po raz kolejny powtarzać, że my nie jesteśmy drużyną, my tylko stwarzamy pozory bycia drużyną.

To co powinni zrobić? A taka Czewa w której jeździ stado najemników to też wg. ciebie nie drużyna? To są zawodowcy i chyba nie uważasz, że np, Gollob który jedzie za ryczałt a mimo to "gryzie tor" nie jest godzien miana kapitana? A Jonasson który zostaje wkomponowany w bandę, w następnych biegach walczy z nie mniejszym animuszem? Przyjeżdżają na Memoriał Jancarza, pomimo tego, że nie wszyscy tam starowali? To wszystko pozory?

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2009-08-17, 21:10   

STALone_ZG napisał/a:
Don Lucas napisał/a:
Nie chcę się po raz kolejny powtarzać, że my nie jesteśmy drużyną, my tylko stwarzamy pozory bycia drużyną.

To co powinni zrobić? A taka Czewa w której jeździ stado najemników to też wg. ciebie nie drużyna? To są zawodowcy i chyba nie uważasz, że np, Gollob który jedzie za ryczałt a mimo to "gryzie tor" nie jest godzien miana kapitana? A Jonasson który zostaje wkomponowany w bandę, w następnych biegach walczy z nie mniejszym animuszem? Przyjeżdżają na Memoriał Jancarza, pomimo tego, że nie wszyscy tam starowali? To wszystko pozory?

Tak, taka Cz-wa to wg mnie też nie drużyna! Powód?? Jest kasa jest Nicki i Greg, nie ma kasy, nie ma drużyny. Rozumiem, że zaraz napiszesz, że za darmo sie nie jezdzi, nie pracuje itd., ale powiedz mi czy takie coś buduje drużynę czy rujnuje??
Dla mnie taki Holta nie tyle walczy dla Stali o ile walczy o odbudowe swojej reputacji i dobrą kasę na przyszły sezon i co za tym idzie dobry kontrakt. Gollob, to inna para kaloszy i do niego zarzutów nie mam żadnych, ponieważ on rzeczywiście "gryzie tor".

Co do Memoriału, to oczywiscie, ze przyjechali budowac atmosfere "integrowac sie" itd. Kolacja była przednia :lol:

Dla mnie i dla wielu tu się udzielających i nie tylko, ta stal, to nie STAL. Po prostu za mało stali w Stali!! Koniec kropka :evil:

Gregor 

Team: STAL GW
Wysłany: 2009-08-17, 21:24   

Dla mnie to jest tak ,że jeśli drużyna jeżdzi na własnym torze i przegrywa to na wyjezdzie pszegra tym bardziej (nielicząc częstochowy bo byli bez nikiego ).Dlatego uważam że stal przegra chociarz może stać sie cud w myszogrodzie i możemy wygrać (małe szanse :cry: ) ja obstawiam 55:35 dla falusów :cry:

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-08-17, 21:50   

Lucas, ale nie wydaje ci się, że ci ludzie, czyli nasi rajderzy, których na pierwszy rzut oka łączy tylko to, ze mają ten sam sposób na życie, spotykają się i stawiają sobie jakiś wspólny cel (np. medal), do którego postanawiają dążyć za wszelką cenę to nie można ich nazwać drużyną? Chyba, że się mylę i każdy z nich ma faktycznie jakieś indywidualne cele do osiągnięcia a życie (kasa?) rzuciło ich akurat do naszego klubu... Też bym chciał, zeby w Stali jeździło 100% Stali i wierzę, że do tego dojdzie, ale zdaję też sobie sprawę, że nie od razu. Ten proces pewnie potrwa parę lat a ci najemnicy są niezbędni, żeby młodzi (Zmarzliki, Cyran i następni) się przy nich uczyli w EŻ a nie gdzieś po drugich ligach, bo wielkich zawodników będziemy mieli, jeśli będą się uczyć od najlepszych a nie w potyczkach z Węgrami czy Kolejarzem Opole...
A Falubaz nazwałbyś drużyną? Raptem 3 mieszkańców ZG (Dudek, Walasek i Zengota) a reszta to też najemnicy, bo Protas to nawet w ZG nie mieszka, tyle, ze pierwsze kroki stawiał w Falubazie, a jak wrócił, to był już ukształtowanym zawodnikiem.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi