Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Don Lucas
2009-08-23, 17:17
I runda Playoff- Stal Gorzów vs Falubaz Zielona Góra
Autor Wiadomość
zdepiefal 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-08-18, 23:42   

A dzisiaj w Gdańsku miałem przyjemność ogladac naszych juniorów. Bardzo ładnie się prezentowali - szczególnie Adik. który jak nie wygrał stratu to mijał rywali na dystansie. Falubazów też powieźli na 4:2. Kurcze, czemu na lidze to im nie wychodzi? Ale przynajmniej można mieć nadzieję na przyszłość.

skaut20 

Wysłany: 2009-08-19, 13:18   

witam - emocje w końcu opadły - gardło już prawie wróciło do normy choć jeszcze odrobina chrypki jest - ja wróciłem do domu do warszawy - niestety z bardzo smutną miną po przegranym meczu z myszami -ale z radością w sercu że znowu mogłem być na swojej kochanej STALI na przepięknej ziemni na Gorzowskiej ziemni - znów spotkać się z kumplami z warszawskiej wypić flaszkę (mleka oczywiście hihi) powspominać itp.
ale do rzeczy :
Mecz - fascynująca walka do ostatniej kropli potu Tomka na prawdę mnie bardzo miło zaskoczyła , troszkę walki Jonassona (głównie po upadku - chyba złość mu się udzieliła) szkoda że w punktach u niego tego nie widać , nie zła postawa Holty chociaż oglądając mecz wydawało mi się że jeździł bez entuzjazmu po prostu jakoś udało mu się zrobić te punkty , pozostała część drużyny całkowicie olała ten mecz zero ale to na prawdę zero jakiego kolwiek zaangażowania zero kompletnie walki przymykanie gazu i kompletnie bezmyślna jazda odjechali swoje i poszli do domu - wieże całym sercem że w Falubazie wygramy ale wiem też że szanse są nikłe mimo wszystko do boju Staleczko do boju.

ps. Do Gorzowa przyjechałem około godz. 14 więc miałem sporo czasu żeby pochodzić se po mieście i po 2 latach nie obecności na Gorzowskiej ziemni zaznałem szoku - idę se ulicą
warszawską w okolicy apteki ubrany oczywiście w żółtą koszulkę z szalikiem na szyj mojej kochanej Staleczki i nagle na ulice z drugiej strony wybiega jakiś umorusany brudas w białej koszulce i krótkich niebieskich spodenkach i krzyczy do mnie (cenzura)
później dopiero dowiedziałem się że to kibic Stilonu i się załamałem - owszem wiem że Stilon się za bardzo nie lubi ze Stalą ale że aż do tego stopnia że kibic Stali nie może spokojnie chodzić po ulicy miasta należącego do Stali Gorzów bo kibice Stilonu Gorzów teraz prawie rządzą miastem. Powód nie porozumienia małej awanturki z przed prawie 20 lat (mecze Stilonu i Stali odbywały się o tej samej godzinie i w tym samym dniu) kibiców Stali i Stilonu spowodował że w tej chwili trwa durna i tak naprawdę nie potrzebna nikomu wojna między dwoma drużynami piłkarską i żużlową - bez sensu - przez prawie 5 lat grałem w Stilonie Gorzów na obronie w młodzieżowej 1 lidze i zawsze byłem kibicem zarówno Stilonu jak i Stali - owszem w tym feralnym czasie kiedy mecze tych drużyn odbywały się w tym samym czasie wybierałem Stal ale nigdy nie powiedziałem złego słowa na Stilon i powiem tak nie jest prawdziwym kochającym swoje miasto Gorzowianinem ten kto mówi źle o jakim kolwiek Gorzowskim klubie - kto choć jednym słowem obraża jaki kolwiek gorzowski klub obraża cały Gorzów .

Piwwwko

Team: Falubaz
Wysłany: 2009-08-20, 14:29   

maxiu napisał/a:
A że Tomek nie chciał się wypowiedzieć dla Falubaz tV?A co to jest za telewizja?

A co to ma za znaczenie jaka to jest telewizja :shock: ? W środowisku żużlowym jest podział na tę gorszą i tę lepszą? A może jest podział na żużlowców, którzy udzielają wywiadów tylko znanym sobie stacjom telewizyjnym? Pomijając tę kwestię, czy chce udzielić wywiadu czy nie chce, bo takie prawo też w 100% ma i ja to rozumiem (frustracja, gniew po porażce), to samo zachowanie Tomasza -> [`]. Naprawdę, niższa polska półka.

maxiu napisał/a:
Moze jeszcze dajcie filmik jak "magia" falubazu przejawia się rzucaniem peterda i krzesełek.

Możemy też dać jak magia Falubazu w grupie tysiąca kibiców przekrzykuje cały stadion Staleczki, tylko po co :)? Albo jak kibice wielkiej Stali, omamieni magią Falubazu, rozciągają wiadomo jaką sektorówkę na trybunie Stali. Tylko po co? Po to, żebyście utwierdzili się w przekonaniu, że jesteście lata świetlne za nami w kibicowaniu? Nie ma sensu, uwierz.

maxiu napisał/a:
A falubazy jeśli wygrają z nami to faktycznie mogą powalczyć o złoto

No tak. Stal Gorzów: wyznacznik walki o złoty medal DMP 2009 :lol: .

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-08-20, 15:05   

Piwwwko napisał/a:
maxiu napisał/a:
A że Tomek nie chciał się wypowiedzieć dla Falubaz tV?A co to jest za telewizja?

A co to ma za znaczenie jaka to jest telewizja :shock: ? W środowisku żużlowym jest podział na tę gorszą i tę lepszą? A może jest podział na żużlowców, którzy udzielają wywiadów tylko znanym sobie stacjom telewizyjnym? Pomijając tę kwestię, czy chce udzielić wywiadu czy nie chce, bo takie prawo też w 100% ma i ja to rozumiem (frustracja, gniew po porażce), to samo zachowanie Tomasza -> [`]. Naprawdę, niższa polska półka.

maxiu napisał/a:
Moze jeszcze dajcie filmik jak "magia" falubazu przejawia się rzucaniem peterda i krzesełek.

Możemy też dać jak magia Falubazu w grupie tysiąca kibiców przekrzykuje cały stadion Staleczki, tylko po co :)? Albo jak kibice wielkiej Stali, omamieni magią Falubazu, rozciągają wiadomo jaką sektorówkę na trybunie Stali. Tylko po co? Po to, żebyście utwierdzili się w przekonaniu, że jesteście lata świetlne za nami w kibicowaniu? Nie ma sensu, uwierz.

maxiu napisał/a:
A falubazy jeśli wygrają z nami to faktycznie mogą powalczyć o złoto

No tak. Stal Gorzów: wyznacznik walki o złoty medal DMP 2009 :lol: .

A może tak na temat bo się brednie uskutecznia!!
Przestań trollować albo zmień forum

PS. Jakby admin po 24h mógł usunąć to bedę wdzięczny

kudłaty 

Wysłany: 2009-08-20, 20:35   

skaut20 napisał/a:
- idę se ulicą
warszawską w okolicy apteki ubrany oczywiście w żółtą koszulkę z szalikiem na szyj mojej kochanej Staleczki i nagle na ulice z drugiej strony wybiega jakiś umorusany brudas w białej koszulce i krótkich niebieskich spodenkach i krzyczy do mnie (cenzura)
później dopiero dowiedziałem się że to kibic Stilonu i się załamałem - owszem wiem że Stilon się za bardzo nie lubi ze Stalą ale że aż do tego stopnia że kibic Stali nie może spokojnie chodzić po ulicy miasta należącego do Stali Gorzów bo kibice Stilonu Gorzów teraz prawie rządzą miastem.
w tej chwili trwa durna i tak naprawdę nie potrzebna nikomu wojna między dwoma drużynami piłkarską i żużlową -
bez sensu - powiem tak nie jest prawdziwym kochającym swoje miasto Gorzowianinem ten kto mówi źle o jakim kolwiek Gorzowskim klubie - kto choć jednym słowem obraża jaki kolwiek gorzowski klub obraża cały Gorzów .

Mieszkam w Gorzowie od niedawna. Na żużel chodzę od 2 lat i jakie było moje zdziwienie, kiedy wiedziony ciekawością poszedłem w ubiegłym sezonie obejrzeć mecz Stilonu i usłyszałem gromkie okrzyki "speedway fani poj...ni" i nne przyśpiewki! Dziwne to dla mnie bardzo i niezrozumiałe i dlatego popieram wypowiedź przedmówcy.

skaut20 

Wysłany: 2009-08-21, 09:55   

Admin przepraszam ale kilka naszych postów jest nie do końca w temacie dlatego jeżeli mogę prosić o stworzenie odpowiedniego tematu i przeniesienie tam naszych postów.
Z góry dziękuję.

kudłaty napisał/a:

Mieszkam w Gorzowie od niedawna. Na żużel chodzę od 2 lat i jakie było moje zdziwienie, kiedy wiedziony ciekawością poszedłem w ubiegłym sezonie obejrzeć mecz Stilonu i usłyszałem gromkie okrzyki "speedway fani poj...ni" i nne przyśpiewki! Dziwne to dla mnie bardzo i niezrozumiałe i dlatego popieram wypowiedź przedmówcy.

hm z twojej wypowiedzi wynika że na stadionie Stilonu głośno było przeciwko żużlowi myślę że i przeciwko Stali tym czasem na stadionie Stali ani jednego złego słowa nie słyszałem przeciwko Stilonowi - czy to znaczy że ta dziwna wojna jest tylko prowadzona przez tych co uważają się za kibiców Stilonu a kibice Stali są na tyle mądrzy i kulturalni że mają to w nosie
bo jeśli tak to super bo to znaczy że jest duża nadzieja że i kibice Stilonu zmądrzeją i nastanie w końcu dzień kiedy wszyscy razem w DUMIE I CHWALE będą dopingować GORZOWSKIE drużyny.

KTO KIBICUJE NAJLEPIEJ NA ŚWIECIE??????
-GORZÓW WIELKOPOLSKI-
-GORZÓW WIELKOPOLSKI-
-GORZÓW WIELKOPOLSKI-

Kaczy

Wysłany: 2009-08-21, 10:01   

skaut20 napisał/a:
Admin przepraszam ale kilka naszych postów jest nie do końca w temacie dlatego jeżeli mogę prosić o stworzenie odpowiedniego tematu i przeniesienie tam naszych postów.
Z góry dziękuję.

kudłaty napisał/a:

hm z twojej wypowiedzi wynika że na stadionie Stilonu głośno było przeciwko żużlowi myślę że i przeciwko Stali tym czasem na stadionie Stali ani jednego złego słowa nie słyszałem przeciwko Stilonowi - czy to znaczy że ta dziwna wojna jest tylko prowadzona przez tych co uważają się za kibiców Stilonu a kibice Stali są na tyle mądrzy i kulturalni że mają to w nosie
bo jeśli tak to super bo to znaczy że jest duża nadzieja że i kibice Stilonu zmądrzeją i nastanie w końcu dzień kiedy wszyscy razem w DUMIE I CHWALE będą dopingować GORZOWSKIE drużyny.

KTO KIBICUJE NAJLEPIEJ NA ŚWIECIE??????
-GORZÓW WIELKOPOLSKI-
-GORZÓW WIELKOPOLSKI-
-GORZÓW WIELKOPOLSKI-

tu Cię chyba poniosło

ZGrany 

Team: Duma ziemi lubuskiej
Wysłany: 2009-08-21, 11:53   

SkywalkerGW napisał/a:

Jesteśmy słabsi i zasłużenie kończymy sezon 30 sierpnia.Może rzeczywiście warto było by poszukać jakiegoś nowego menadżera ? Może jak by Sparta spadła to Cieślak w parze z Crumpem dali by się namówić na Stal ?!Razem z Unią rozpoczniemy sezon ogórkowy,kto by się spodziewał ?! Przecież wielu znawców typowało właśnie taki finał,tylko że znawcy nie jeżdżą...

Człowiecze kto typował taki finał??? jakcy znawcy ...? chyba rodem ze śląskiej... Leszno to ja rozumiem ze moglo by byc w finale i brak tej druzyny bedzie niespodzianką, ale na Boga Panie Skywalker kto widzial w takiej roli Stal????? a gdzie Apator ?????? czyz by ich podwojna wygrana nad stalą była zmową toru, sedziów i szatana w trojcy nieświętej? Nie wspomne z czystej skromnosci o Falubazie ... ktory badz co badz wbrew wypowiedzi waszego asa Ruuda jest jednak lepsza druzyna abstrachując juz od średnich biegopunktowyh poszczegolnych zawodnikow, brąz w tamtym sezonie a stal 5 ta .. nei wiem skąd zowu ta buta gorzowska... to widac wrodzona cecha jednak ...

KORDI 
prezes , z KOD-u .

Team: STAL GORZÓW i AJAX AMSTERDAM
Wysłany: 2009-08-21, 20:44   

nawiązując do kolegów skaut20 i kudłaty , otóż całą gębą kiedyś o to walczyłem , teraz to zlewam , dla mnie to paranoja , jeden Gorzów , wszystkie kluby moje , ale nie dla bandytów ze stilonu , oni są jak te amstafy hodowane do walk , sam wpadłem na jesieni w ich kły i zamiast na "Łęcznej" wylądowałem na Dekerta ,a tylko dlatego ze na ulicy wypatrzyli na mej szyi klucze na smyczy Stali ,, szkoda gadac , teraz byłem na "Pogoni" i ich obserwowałem , ich w ogóle nie interesuje mecz , tylko patrzą za ofiarą i wyczekują ze w bandzie wyszukają pojedyncze osoby , nawet kibole pogoni nie zaczepiali , o dziwo , tylko ci bandyci zwani stilonowcami , masakra , szkoda i brak słów , i mam wielu kolesi co są i Stalowcami i Stilonowcami , ale z tą różnicą że na Myśliborskiej nic nie wspominaj o żużlu , a, na śląskiej o pilce pogadasz , chłopaki z młyna jakby normalniejsi ....tamci to typowe bydło do walki żadni kibice , żal ale cóż sami sobie wizytówkę wystawiają , oczywiście wiadomo sąi normalni , wiadomo o kim i o jakich kibolach piszemy.

Michu5 

Wysłany: 2009-08-22, 17:08   

Wojna między Stilonem a Stalą jest prowadzona w jedną stronę, napastnikiem będzie zawsze kibic Stilonu, bo tak się przyjęło, że tam zawsze idzie największa "chuliganka" z Gorzowa. Każdy zdrowy psychicznie gorzowianin, to nawet jeśli nie lubi żużla, czy piłki, to przynajmniej toleruje ich kibiców, w Ultras Stilon takiej tolerancji nie ma, stąd kłopoty. Ja osobiście, choć częściej chodzę na żużel, za piłką mniej przepadam, pojawiam się od czasu do czasu na Myśliborskiej, nie mówiąc już o sportach halowych. Wszystko to z miłości do mojego miasta i naszych wszystkich klubów sportowych.

Dielix

Wysłany: 2009-08-22, 17:20   

Kilka zdań na temat meczu i całej otoczki:

Ochrona - przy wejściu okej bo sprawdziła mnie dokładnie :) Później jednak gdy się wchodzi na stadion ochrona pilnująca wieszaków jakoś dziwnie niezorganizowana. Wystarczy poczekać do momentu prezentacji i z dolnej trybuny można wejść na górną trybunę... Widziałem kilkanaście osób, które tak zrobiły, więc spróbowałem również szczęścia... I co? I się udało :P Wlazłem bez jakiegokolwiek sprawdzenia (nawet biletu). Dlaczego? Otóż ochroniarz wolał się podpierać o barierkę i rozmawiać z ochroniarzem z kolejnego wejścia. Widziałem też jak inni wchodzą na bilety, które są zrzucane z góry. Jednym słowem jajca na kółkach :P Niby mecz podwyższonego ryzyka a jakoś nawet biletu nie chcieli sprawdzać, bo już nie mówię o peselu :P Zniesmaczony wróciłem na dół ponieważ tam siedziały dzieciaki. Niemniej jak zobaczyłem ile osób siedzi na schodach (górna trybuna), to się przeraziłem.

Oprawa i kibicowanie - myślałem, że po raz kolejny Falubaz wygra tą batalię lecz jak się okazało byli gorsi. Nawet ich przyśpiewek nie słyszałem bo były zagłuszane gwizdami i trąbkami. Oczywiście można sobie zadać pytanie czy te trąbki są nam potrzebne? Osobiście nie lubię trąbek tak samo jak muzy, które zabijają doping, ale jeśli zagłuszają doping rywali, to czemu nie :P U nas doping czasami był dobry i pewnie Falubaz to słyszał. Choć niektóre przyśpiewki były olewane przez większość kibiców albo zagłuszane przez głośniki. Zwłaszcza te głośniki robią złą robotę. Oprawa nasza bardzo fajna, a Falubazów zwykła bez jakiś uff aff :) Co do butelek rzucanych to uważam to za zwykły debilizm, bo jeszcze tak niedawno krytykowaliśmy Falubazów, a tutaj proszę... wcale lepsi nie jesteśmy.Sprawa krzesełek, to tutaj panowie zadymiarze w trakcie meczu powinni być zidentyfikowani i wyciągnięci z sektora. Wandalizm to też przecież łamanie prawa! Taki kretynów należy jak najszybciej usuwać i bardzo mnie cieszy, że klub z Zielonej Góry pomoże w ujęciu sprawców. To samo się tyczy tego asa, który wspinał się po słupie i próbował zrobić coś z głośnikiem.

Aspekt sportowy - od drugiego biegu miałem wrażenie, że nasi jeżdżą na stadionie w Gorzowie, a na torze w Zielonej Górze. To nasi do bodajże 8 biegu przystosowywali się do toru, a Falubaz czuł się jak u siebie. Winę za to ponosi trener. I nie obchodzi mnie to czy to zawodnicy go prosili o taki tor czy nie. On jest za to odpowiedzialny i to on ma zrobić tor tak aby przyjezdni byli zaskoczeni. Niestety nasz wspaniały trener zrobił dokładnie taki tor jaki Falubaz się spodziewał. W ogóle ich nie zaskoczył. Zaskoczył swoich zawodników i pewnie sporą część kibiców. Druga sprawa to forma Karlssona i Zagara - porażka. Już bardziej Iversen mi się podobał, aniżeli ta dwójka. Jonasson też bez błysku jechał, ale ciężko jechać, jeśli własny tor jest zagadką... Dla mnie trener do wymiany. Pytacie się kto ma go zastąpić? Byle jaki trener, który potrafi zaskoczyć rywali torem oraz umie w porę reagować (rezerwy taktyczne). Musi też posiadać silną osobowość. To zawodnicy mają jego słuchać, a nie on ich.
Na zakończenie powiem tylko tyle - gratuluje kibicom Falubazu drużyny, trenera i życzę Wam abyście cieszyli się z DMP!!

P.S. Co do Stilonu, to miałem jednego kolesia w pracy i powiem tylko, że niektórzy faktycznie mają zryty mózg. Takich od razu trzeba separować od społeczeństwa :)

Łysy 

Wysłany: 2009-08-22, 18:05   

Dielix napisał/a:
myślałem, że po raz kolejny Falubaz wygra tą batalię lecz jak się okazało byli gorsi. Nawet ich przyśpiewek nie słyszałem bo były zagłuszane gwizdami i trąbkami. Oczywiście można sobie zadać pytanie czy te trąbki są nam potrzebne? Osobiście nie lubię trąbek tak samo jak muzy, które zabijają doping, ale jeśli zagłuszają doping rywali, to czemu nie :P U nas doping czasami był dobry i pewnie Falubaz to słyszał.
ojjj....było nas było słychać :-D na gorzowskich trybunach siedzialo kilku naszych i słyszało jak dosc czesto potrafilismy przegłuszyc waszych.....trąbek niestety sie nie da ;-) Was zabardzo słychąc nie było.......z drugiej strony... :mrgreen: Jednak uważam że to wszystko przez te jeb...ne trąbki

Dielix napisał/a:
Co do butelek rzucanych to uważam to za zwykły debilizm, bo jeszcze tak niedawno krytykowaliśmy Falubazów, a tutaj proszę... wcale lepsi nie jesteśmy.Sprawa krzesełek, to tutaj panowie zadymiarze w trakcie meczu powinni być zidentyfikowani i wyciągnięci z sektora. Wandalizm to też przecież łamanie prawa! Taki kretynów należy jak najszybciej usuwać i bardzo mnie cieszy, że klub z Zielonej Góry pomoże w ujęciu sprawców.

Tu również popieram ....chociaż derby mają swoje prawa.....wyzwiska i te sprawy :-P ale z tymi krzesełkami i butelkami w zawodników PARODIA !!!! przecież ci ludzie (żużlowcy) przychodzą dla nas byśmy mogli obejrzeć wspaniałe widowisko sportowe......ja osobiscie nigdy nie rzuciłbym zawodnika z drużyny przeciwnej .....A Pana Tomka wręcz nie znosze

POZDRO :-) :-) :-) :-)

Dielix

Wysłany: 2009-08-22, 19:06   

Z pewnością nasz młyn przekrzyczycie, bo ile naszych w młynie jest a ile Was było w tych sektorach - o wiele więcej. Chodzi mi bardziej o to, że zagłuszały Was gwizdy i trąbki. Oczywiście nie mieliście też szans jak połowa stadionu lub większość krzyczała, ale to normalne, bo więcej gardeł. Moim zdaniem wypadliście zwyczajnie na tych derbach :) O wiele lepiej wypadliście gdy przegraliście mecz u nas w rundzie zasadniczej i wcale nie chodzi mi o "Tylko Falubaz" bo akurat nie uznaje czegoś takiego jak oddawanie swoich sztandarów. Jestem kibicem starej daty i zwyczajnie coś takiego nie mogło mieć miejsca :)
Pozdrawiam.

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-08-22, 20:49   

Dielix napisał/a:
Ochrona - przy wejściu okej bo sprawdziła mnie dokładnie :)

Akurat ochrona w GW to jest zagubiona jak dzieci we mgle. A dlaczego? Wchodzimy z kolesiem bokiem (nie przez kołowrotek) panienka przedziera bilet i do kolesia:
- Dowodzik mogę zobaczyć?
- Proszę - pokazał DO.
- Ale pan jest z Żagania!
Nie słyszałem już co odpowiedział kolega, ale teraz ja się włączam:
- A ja jestem z Zielonej Góry. I co?
- Proszę o pański dowód.
Pokazuję jej.
- No tak - dociera do panienki.
- I co nie wpuścicie mnie? Nie macie prawa. Wchodzę na własną odpowiedzialność.
Gwoli wyjaśnienia dodam, ze jesteśmy w żółtych koszulkach i z szalami Stali. W tym czasie przejmuje mnie ochrona na macankę, więc zabieram dowód z rąk lekko zbaraniałej panienki i rzucam w jej stronę:
- Dzisiaj też wam odwalimy numer!
Panienka tylko się uśmiechnęła i coś odpowiedziała, ale nie dosłyszałem bo odszedłem w kierunku trybun.
Nie wiem czy czytaliście list jakiejś Agnieszki czy Anny, który zamieściła GL, w którym to liście żaliła się, że wyrzucili ją z trybuny na sektor gości. Po tym co sam przeszedłem, nie wierzę...
Łysy napisał/a:
Dielix napisał/a:
myślałem, że po raz kolejny Falubaz wygra tą batalię lecz jak się okazało byli gorsi. Nawet ich przyśpiewek nie słyszałem bo były zagłuszane gwizdami i trąbkami. Oczywiście można sobie zadać pytanie czy te trąbki są nam potrzebne? Osobiście nie lubię trąbek tak samo jak muzy, które zabijają doping, ale jeśli zagłuszają doping rywali, to czemu nie :P U nas doping czasami był dobry i pewnie Falubaz to słyszał.
ojjj....było nas było słychać na gorzowskich trybunach siedzialo kilku naszych i słyszało jak dosc czesto potrafilismy przegłuszyc waszych.....trąbek niestety sie nie da Was zabardzo słychąc nie było.......z drugiej strony... Jednak uważam że to wszystko przez te jeb...ne trąbki

Przyznam rację Łysemu, ale byliście głosniejsi dlatego, że reszta stadionu nie mogła załapać tego co nadaje młyn przez te j>*&%# trąbki. Jak wy zaczęliście to po paru sekundach zaczynały trąbić barany i nikt już nie słyszal czym odpowiadają nasi. Tragedia...
Łysy napisał/a:
Dielix napisał/a:
Co do butelek rzucanych to uważam to za zwykły debilizm, bo jeszcze tak niedawno krytykowaliśmy Falubazów, a tutaj proszę... wcale lepsi nie jesteśmy.Sprawa krzesełek, to tutaj panowie zadymiarze w trakcie meczu powinni być zidentyfikowani i wyciągnięci z sektora. Wandalizm to też przecież łamanie prawa! Taki kretynów należy jak najszybciej usuwać i bardzo mnie cieszy, że klub z Zielonej Góry pomoże w ujęciu sprawców.

Tu również popieram ....chociaż derby mają swoje prawa.....wyzwiska i te sprawy ale z tymi krzesełkami i butelkami w zawodników PARODIA !!!! przecież ci ludzie (żużlowcy) przychodzą dla nas byśmy mogli obejrzeć wspaniałe widowisko sportowe......ja osobiscie nigdy nie rzuciłbym zawodnika z drużyny przeciwnej .....A Pana Tomka wręcz nie znosze

Zgadzam się z przedmówcami. Tak naprawdę to największym buractwem charakteryzują się pikniki, sezonowcy (co zjawiają się na stadionie na Stal/Falubaz) i kibice sukcesu. To oni trąbią, rzucają butelki i krzyczą ZPF. Czy to się komuś podoba czy nie, nasz młyn bije na głowę Falubazy pod względem szacunku okazywanego tym, dla których przychodzimy na stadiony czyli żużlowcom jednej i drugiej drużyny. Dlaczego tak sądzę? Otóż na wyjazdach w ZG gdzie młyn Stali w 2/3 tworzą ludzie na poziomie, potrafimy brawami nagradzać nawet żużlowców Falubazu, kiedy ci przechodząc po torze dziękują kibicom za doping. Butelki? Krzesełka (niby skąd one w klatce przy W69 :-P ) ? To nie my. Więc uczcie się od nas Falubazy - rzekomo najlepsi kibice w Polsce!

Łysy 

Wysłany: 2009-08-23, 11:10   

STALone_ZG napisał/a:
Otóż na wyjazdach w ZG gdzie młyn Stali w 2/3 tworzą ludzie na poziomie, potrafimy brawami nagradzać nawet żużlowców Falubazu, kiedy ci przechodząc po torze dziękują kibicom za doping. Butelki? Krzesełka (niby skąd one w klatce przy W69 :-P ) ? To nie my. Więc uczcie się od nas Falubazy - rzekomo najlepsi kibice w Polsce!

Nie byłeś w klatce to nie mów.....Gdy któryś rzucał krzesełkami został że tak powiem skarcony przez większą grupkę kibiców :-D A nie rzucalibyśmy krzesełkami gdyby nie prowokacja z waszej strony napjierw butelki w naszych zawodników....później około 35 pajaców chciało się popisać ...podeszli pod naszą kletkę i pomróczyło coś a my ze spokojem dalej swoje śpiewaliśmy
POZDRO :-) :-)

Pao 

Wysłany: 2009-08-23, 12:42   

Łysy napisał/a:
Nie byłeś w klatce to nie mów

probujesz nam wmowic ze w sektorze gosci na waszym smiesznym stadioniku sa plastikowe krzeselka? :mrgreen:

Łysy napisał/a:
Gdy któryś rzucał krzesełkami został że tak powiem skarcony przez większą grupkę kibiców

trzeba bylo go skarcic przed rzuceniem krzesełka

Łysy napisał/a:
A nie rzucalibyśmy krzesełkami gdyby nie prowokacja z waszej strony napjierw butelki w naszych zawodników

i tym zdaniem utwierdziles mnie w przekonaniu, ze kibice z zielonej gory maja najwiecej slomy w butach sposrod wszystkich klubow zuzlowych w Polsce... co wy jestescie male dzieci ze jak ktos zaczyna to trzeba mu oddac?

czarli9 

Wysłany: 2009-08-23, 15:21   

Pao w myśl przysłowia„Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?” Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, kibice Stali również popisali się w filmie elita z Gorzowa jak i na meczach z Toruniem i ZG rzucając butelkami i wybijając szyby w autach. Dla mnie nie ma różnicy między debilem z ZG, który rzuca krzesełkiem a debilem z Gorzowa, który rzuca btelką i trzeba to jak najszybciej wyeliminować bo zaczyna to przypominać mecze kopanej. Troszkę dystansu i samokrytyki! ;-)

Edit dla Ciebie Przeczus ;-)
Ostatnio zmieniony przez czarli9 2009-08-23, 16:22, w całości zmieniany 2 razy  

przeczus 

Wysłany: 2009-08-23, 16:10   

czarli9 napisał/a:
kibice stali również popisali się w filmie elita z Gorzowa jak
Nazwę klubu jakiegokolwiek powinno się pisać z dużej litery....Więc edytuj swój post i miej szacunek do nazwy naszego klubu.

mumak 
ktoś

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-08-23, 16:37   

przeczus napisał/a:
Nazwę klubu jakiegokolwiek powinno się pisać z dużej litery....Więc edytuj swój post i miej szacunek do nazwy naszego klubu.

ich w herbie pisany jest z małej wiec nie dziw się przeczuś ze naszą nazwe piszą też z małej ;]

Pao 

Wysłany: 2009-08-23, 16:55   

czarli9 napisał/a:
Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?”

To widocznie źle mnie zrozumiałeś, uzmysławiałem Łysemu że przyjeżdża fALUBAZ i robi bardachę. Czy kibice Stali rzucaja barierkami czy wrecz calymi betonowymi płytami na tor w Zielonej Górze? Rzucają butelkami i hot-dogami za 8 zł na tor? Chyba nie :)

Najgorszy incydent jaki odnotowałem to było spalenie szalika fALUBAZu. Jako ciekawostkę podam, że już od Gorzowa przywiązał go sobie do nogi jakiś dzieciar (na oko 11 lat), który pół roku wcześniej na przywitaniu Ekstraligi na bulwarze panoszył się w szaliku izraela.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-08-23, 17:17   

Nadszedł czas zamknąć ten temat, ponieważ już piszecie głupoty w ogóle nie związane z walką na torze. Po przemyśleniu stwierdzam, że lepsze to niż zacząć Was punktować lub usuwać posty. Jak macie w stosunku do siebie jakieś uwagi, to piszcie je do siebie na pw.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi