Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Don Lucas
2009-08-23, 17:17
I runda Playoff- Stal Gorzów vs Falubaz Zielona Góra
Autor Wiadomość
olcia123 

Wysłany: 2009-08-17, 16:56   

18, 05 na TVP Gorzów

kibicgorzowski 

Wysłany: 2009-08-17, 17:02   

Cytat:
Ataki Zagara i Golloba a nawet Holty i Pikeja po dużej godne podziwu.

Ile tych atakow bylo skutecznych. Zagar Holta i Karlsson poprostu przymykanie gazu bylo i tyle. pierwszy wyscig Holty 2 łuk pierwszego okrazenia i nagle przymyka gaz i jest 1:5 . Karlsson tez rower!!!!!!!!!! w 13 wyscigu. w 14 rozegral start i co z 4:2 omalo nie zrobilo sie 2:4 . Kabaret. Sedzia tez pomagal . w 15 WALASEK TEZ CHCIAL POMOC ALE NO JAK WYDRUKOWAC ? ogladał sie niemilosiernie jak Holta 20 metrow za nim. Nawet te zwyciestwo Falubazu nie bylo odebranie tak zywiołowo pzrez ich kibicow. I takie gdybanie naszego menago gdyby nie defekt . smiech. ) Gdyby nie wykluczenie zengoty albo zeby dobruckiego nie pociagneło ile by bylo w plecy? Gdyby bezmozg holta jechal para z mlodym tez bylo by 5:1 a nie 4:2 . ale po co myslec na torze ja zrobie 3 i caly stadionik klaszcze . jak tomek mu pokazuje gdzie ma jechac to naparwde amatorszczyna pełna w wykonaniu tego niby polaka. Wszyscy byli tam niezle sparalizowani tylko nie Tomek i bylo to widac pomagal blokowal ale no na nic jak ma sie osiołki albo nie czuje sie rangi spotkania . Ten wyscig Gollob Holta co byl na 5:1 to Dobrucki juz sie szykowal na akcje ala Screen . wiec nie ma o czym mowic dbali o kosci stalowcy rudd holta na poczatku spotkania okularnik i zagar . Dac szanse mlodym a nie tzrymac te skarbony co po meczu pomachaja i pojada jak by nic sie nie stalo. wtedy te 6 miejsce by smakowalo super . a tak co roku neidostyt bo to bo tamto bo tor taki bo stasiu . tak to dalej bedziemy w tym siewdzeli i dalej bedziemy nabijani w butelke z naklejka medal 20?? . falubaz szansa duza na dmp jest druzyna sa swojaki i jest medal .

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-08-17, 17:33   

Mnie natomiast zaciekawiły słowa z konferencji S. Chomskiego odnośnie przygotowania toru. Skoro jego zdaniem tor został zrobiony i uzgodniony z naszymi zawodnikami i ponoć zrobiony pod nich, to znaczy, że tym razem zawodnicy pokpili sprawę, a sam instruktor ma czyste ręce??

To tak trochę jak chowanie głowy w piasek albo tłumaczenie się winnego. Prawdą jest to, że Chomski za nich pojechać nie mógł, tylko dlaczego po raz kolejny to my kibice musimy przełykać gorycz porażki z Falubazami????????

Jak dla mnie, dopóki nie wychowamy sobie swoich zawodników, dopóty nie będziemy mieli zawodników, a co za tym idzie wyników, a co za tym idzie DERBÓW. Tylko jak długo jeszcze trzeba się powtarzać :?: :?: :evil:

W przyszłym sezonie jedziemy swoimi juniorami i zaczynamy proces dowychowywania Stali Gorzów!! Koniec z bylejakością najemników!

Stalista

Wysłany: 2009-08-17, 17:52   

Wypowiedz po meczu pikeja to po prostu noz sie w kieszeni otwiera. Ruud psioczyl na tor jakby dopiero co z amatorki sie przerzucil :roll: do tego tekst ze Stal to lepsza druzyna w jego odczuciu (szkoda ze nie pokazal tego swoja jazda). Nie wiem czy Wladek ma juz wszystko gdzies i dlatego powiedzial, ze wierzy ze w zielonej bedzie PRZYNAJMNIEJ remis, czy po prostu po tylu gorzkich pigulkach, jakie ten facet w tym sezonie musial przelknac (a my wraz z nim), byl to juz czysty sarkazm z jego strony.

Na koniec pozostaje jedynie zacytowac Pawla Zmarzlika: "...to jest liga zawodowa...tu sa sami zawodowcy... nie powinno byc problemow z przystosowaniem sie do warunkow na torze..." Szkoda ze seniorzy zawodowcy nie mieli tyle jaj zeby to zauwazyc.

Thorgal 

Wysłany: 2009-08-17, 18:38   

Pewnie do awansu do półfinału wystarczyłby nam remis. A tak... Również wbrew rozsądkowi wierzę w walkę naszych w ZG. Mam tylko nadzieję, że Chomski nie puści tam Okonia, bo oznaczałoby wywieszenie białej flagi.

Bałem się o formę Zagara i niestety uważam, że on zawalił nam ten mecz. Jonasson ostatnio również przyzwyczaił nas do sporych zdobyczy więc jego dorobek mus rozczarowywać.

Oby Zagar, Ruud i Pikej pokazali w ZG sportową złość i zrehabilitowali się za ten występ.
Wciąż w to wierzę!

MoherPower 
MP

Team: Falubaz
Wysłany: 2009-08-17, 19:41   

wawrzyniec napisał/a:
MoherPower napisał/a:
Na szczęście wyniku to nie wypaczyło - a nawet dodało trochę emocji...

Wiesz, osobna kwestia jest taka, że w takim meczu gdyby Stalowiec ściął Falubaza, wkomponował go w bandę, zsiadł z motocykla i skoczył na niego kilka razy obunóż to cały stadion twierdziłby do upadłego, że Falubaz upadł sam i nie było kontaktu, a sędziego który śmiał by wykluczyć Gorzowiaka wyzwanoby od kmiotów

Też miałem takie wrażenie, że w tego typu meczu zawodnik gospodarzy musi centralnie wjechać w zawodnika gości i (najlepiej) wyrzucić go za bandę, żeby sędzia zapalił czerwone/niebieskie ;-) Nieważne, czy to Gorzów, czy Zielona Góra. Bo trochę to jednak dziwne, kiedy WSZYSTKIE decyzje są w jedną stronę - w tak zaciętym i wyrównanym meczu. A może i właśnie nie dziwne ;-)
No nic, też czekam na powtórki.

Riki 

Wysłany: 2009-08-17, 20:31   

Moher to juz nie pamietasz jak u Was sedzia wykluczyl Palucha za nic i to w 1 luku dzieki czemu derby?- to dopiero bylo wydrukowane spotkanie
Jak dla mnie to byl pierwszy mecz od bardzo dawna kiedy sedzia przy Slaskiej byl obiektywny z lekkim wskazaniem na Stal chociaz mi sie wydaje ze wszystkie jego decyzje byly prawidlowe bo Falusy bardzo ostro jechaly i nawet jesli ktorys zostal opluty jak mowi Zyto w wywiadzie to nalezalo sie to pewnym zawodnikom z zielonej :P
Ogolnie ja nie rozumiem wypowiedzi Dudka w tym wywiadzie na stronce gdzie mowi on o akcji z Gollobem cos w stylu "niech ON lepiej sam patrzy jak jezdzi" - hmm... widac chlopak ma szacunek do zywej legendy polskiego zuzla. Ile ten on ma lat 17? Zdjecia na nk z penisem w dloni ma jeszcze mleko pod nosem a do Golloba odniosl sie jakby nie nazywal sie Patryk Dudek a Tony Rickardsson :O

A no i nie zgadzam sie z tym ze Stalowcy nie walczyli Holta Jonasson Gollob walczyli jak mogli a reszta nie miala na czym walczyc :P Chociaz bylo widac ze Ruud Karlsson i Zagar nie jechali tak walecznie jak mogli to czynic...

Komarnicki ma racje jedziemy do Zielonej po zwyciestwo ! Trzeba wierzyc w zespol i wesprzec ich dopingiem

MoherPower 
MP

Wysłany: 2009-08-17, 21:40   

Riki - jeśli uważnie przeczytasz mojego posta to zauważysz, że dobrze wszystko pamiętam. Ułatwiam: ja właśnie napisałem O TYM SAMYM, CO TY (w kontekście gospodarskiego sędziowania). Problem, że masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem - no ale dzisiaj to podobno epidemia wśród młodzieży, więc się specjalnie nie dziwię.
Btw: bardzo się cieszę, że Dudek ma ZERO szacunku dla żywej legendy polskiego żużla. W każdym razie na torze. Poza torem - powinien mieć.

czarli9 

Wysłany: 2009-08-17, 21:57   

Riki napisał/a:
Ogolnie ja nie rozumiem wypowiedzi Dudka w tym wywiadzie na stronce gdzie mowi on o akcji z Gollobem cos w stylu "niech ON lepiej sam patrzy jak jezdzi" - hmm... widac chlopak ma szacunek do zywej legendy polskiego zuzla.

Mam swoje zdanie na ten temat i nie będę tego komentował. Nie było między nami kontaktu. Taka jest jazda w ekstralidze - stwierdził junior Falubazu. Wypowiedź dudka o tej sytuacji. Nie wiem gdzie znalazłeś tą wypowiedź?? Mam jeszcze pytanie gdyby Zmarzlik walczył ostro np z Nickim albo Walaskiem na torze to było by źle? Nie wtedy pisał byś że to młody zawodnik i dobrze że ustawia "starych" troszkę obiektywizmu, mam ogromny szacunek do p. Tomasza bez wątpienia najlepszego zawodnika w historii polskiego żużla, oglądając GP czy DPŚ trzymam za niego kciuki i cieszę się z jego wygranych. Jednak troszkę nie potrzebnie sprowokował całą sytuację, przecież mógł podejść do młodego po zawodach i powiedzieć co robi nie tak. oczywiście to tylko moje zdanie. ;-)

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-08-17, 22:13   

Akurat miałem okazję dobrze widzieć całe zdarzenie i muszę przyznać, ze Gollob chyba jednak niepotrzebnie miał pretensję do Dudka... Owszem był to ostry atak, na pograniczu (zajechanie drogi, albo inaczej: wjechanie w tor jazdy Gollobowi) ale bez kontaktu, natomiast Tomasz próbował Dudka odpychać nogą, za co ten też mógłby rónież mieć pretensje. Myślę, ze Tomka poniosło, po prostu "zagotował się" i stąd te pretensje zaraz po biegu. Nawiasem mówiąc, na poprzednim meczu, w prawie tym samym miejscu, Gollob równie ostro (ale przecież bez faulu) potraktował Zengotę. Czyli na linii Gollob - juniorka Falubazu mamy 1:1 ;-)

MoherPower 
MP

Wysłany: 2009-08-17, 23:11   

STALone_ZG napisał/a:
Czyli na linii Gollob - juniorka Falubazu mamy 1:1 ;-)

Piękne określenie! Chyba niechcący wyszła Ci wielka pochwała metody budowania drużyny Falubazu. Serio - trochę się wzruszyłem :-)

Neo 

Wysłany: 2009-08-18, 09:52   

Moher, wypada wam pogratulować, bo jesteście obecnie kilka kroków przed nami i dochowaliście się fajnej ekipy, której będę kibicował w dalszej części play-off. Jest czego zazdrościć. Myślę, że my po minionych dwóch sezonach też wyciągniemy wnioski i zacznie to iść w dobrym kierunku, bo jak narazie mam wrażenie że jest chaos za duże pieniądze. Pewne sprawy nie są poukładane tak, jak być powinny niestety...

Musimy się w końcu zrewanżować, bo powoli to się zaczyna robić kompleks Falubazu.

Na dziś rządzicie w lubuskim. Ale jak to mówią: dzisiaj wy nas, jutro my was ;-)

ZGrany 

Team: Duma ziemi lubuskiej
Wysłany: 2009-08-18, 10:25   

No właśnie, kompleks Falubazu! Wszystkie te wypowiedzi o braku drużyny, braku zaangazowania i identyfikacji z klubem to prawda! Niestety bańka jaką zafundował wam Pan Władzio teraz pęka, a 30 tego podejrzewam że pierdzielnie z hukiem !!! Za szybko i byle jak, Władek i spółka chcieli by zawojować E lige. Falubaz budował raz z powodzeniem a raz nie druzynę przez 15 lat, po spadku do nizszej ligi. Nigdy nie porzucono wychowania młodych, stawiano na tych którzy rokowali iż będą przyszłością klubu ( nieodżałowany Kurmanek) Kiedy czytam na waszym forum, że młodzi nie mają sprzętu itd, albo jak wasza nadzieja sprzed kilku lat Hlib został zmarnowany, pokazuje to dobitnie, że ciśnienie w klubowych korytarzach na jak najszybszy powrot do chwały, rujnuje to co można było juz mieć po tych kilku latach porządnej pracy nad ułozeniem klubu! Czyli jak juz wspomniałem - młodzi - szkolenie i sprzęt, jeśli juz sprowadzić kogoś z zewnątrz, to w ilości jednej lub max dwóch sztuk, by atmosfera olewki nie ogarniała całej druzyny. Jedyne co moge pozytywnego powiedzieć na temat dzisiejszej Stali, to Tomek Gollob, mimo iż nie "Stalak" to jednak jest liderem i jak by nie patrzec najlepszy polski rider

Thorgal 

Wysłany: 2009-08-18, 11:30   

Neo napisał/a:
Moher, wypada wam pogratulować, bo jesteście obecnie kilka kroków przed nami i dochowaliście się fajnej ekipy, której będę kibicował w dalszej części play-off. \
Na dziś rządzicie w lubuskim. Ale jak to mówią: dzisiaj wy nas, jutro my was ;-)

Ja bym się wstrzymał z takimi stwierdzeniami do meczu w ZG.

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-08-18, 12:15   

ochłonąłem po meczu dopiero dzisiaj (jeszcze wczorajsza retransmisja mnie dobiła).
Ale mogę teraz dopiero z czystym sumieniem się wypowiedzieć.

CHŁOPAKI Z KK
wielkie brawa dla was jak widać piro robi swoje podczas waszych opraw aż cały stadion zamiera na chwile!!!
formuła przetestowana na memoriale się sprawdza i oby tak dalej, słowa uznania.

Zawodnicy
Postawa Tomka i Ryśka no zwłaszcza Golloba jak najbardziej na + i brawa im za to.
Uratowali nam wynik a sposób jaki jeździli dla Stali mogłoby się oglądać co mecz!!!
(no może Holta powinien troszkę w parze potrenować i wykluczyć głupie wpadki(defekt itp.))
Ale 2 linia to powinna dostać ostrą reprymendę zresztą jaka 2 linia zielonka robiła z nimi co chciała i to nie tylko na pierwszym łuku ale i resztę.
Ja nie wiem co się dzieje ale jak Tomek i Rysiek pojadą dobrze a pozostali tak jak jeździli teraz to rewanżu nie chcę nawet widzieć i może byłoby lepiej żeby się nie odbył.

Piwwwko

Wysłany: 2009-08-18, 13:14   

http://www.youtube.com/wa...dWlDWpIcAc&eurl

Macie swojego gwiazdora na początku. Żenada panie Tomku, żenada. Do mistrzowskiej klasy jeszcze panu bardzo daleko.

Riki 

Wysłany: 2009-08-18, 13:14   

MoherPower napisał/a:
Problem, że masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem - no ale dzisiaj to podobno epidemia wśród młodzieży, więc się specjalnie nie dziwię.
Btw: bardzo się cieszę, że Dudek ma ZERO szacunku dla żywej legendy polskiego żużla. W każdym razie na torze. Poza torem - powinien mieć.

Tak mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem dobrze ze mi to uzmyslowiles bede musial cos z tym zrobic... Przykro mi ze nie jestem tak inteligentny jak Ty \o/

Przesluchaj sobie z czarlim koncowke wywiadu z Dudkiem ktory jest na stronie glownej sg.pl ( zaslyszane w parkingu) wedlug mnie Patryk powinien miec troche wiekszy respekt poza torem do Tomasza Golloba i tyle w temacie.
Moze sie troche czepiam ale mam bardzo duzy szacunek i sentyment do starej gwardii zuzlowych torow.

Pozdrawiam

ZPF

korbol6666 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-08-18, 13:21   

Piwwwko napisał/a:
Poleciały dwa czy trzy krzesełka, które później wracały i zostały znowu odrzucane. Ale chyba Walasek i spółka nie odrzucali butelek i nie powiecie, że w ich kierunku poleciały dwie butelki, hę? Zostaliście zmiażdżeni na płaszczyźnie kibicowskiej (po raz kolejny... :(), a zawodnicy z Zielonej Góry pokazali waszym kolarzom miejsce w szeregu. Przykro mi, że trzykrotnie został wykluczony zawodnik Falubazu za to, że jechał przed zawodnikiem Stali lub upadł na pierwszym łuku. Przykro mi też, że sędzia nie widzi, kto mija metę jako pierwszy. Szkoda, że tylko w ten sposób potrafiliście dzisiaj ciułać punkty. Widać nic innego wam nie pozostaje.

Cytat:
skoro Zielona wygrala z nami u nas, to my wygramy u nich :)

Mistrzostwo świata :).

Krzeselka nie byly odrzucane ponownie,bo to niemizliwe.Bowiem nie wracaly na sektor dziczy, tylko przed siatke. A butelki rzucaliscie wy w pierwszym meczu nawet w zawodnika co lezal na torze po wypadku. A zamiast podsycac ogieñ pomyslcie jak spedzic zawody w spokoju.

maxiu 

Wysłany: 2009-08-18, 14:53   

Piwwwko napisał/a:
http://www.youtube.com/wa...dWlDWpIcAc&eurl

Macie swojego gwiazdora na początku. Żenada panie Tomku, żenada. Do mistrzowskiej klasy jeszcze panu bardzo daleko.

Żenada to wypowiedzi Walaska,przypomnij sobie.A że Tomek nie chciał się wypowiedzieć dla Falubaz tV?A co to jest za telewizja?Chyba jakieś odgałęzienie tvn-u.Może niech każdy zakupi sobie kamerkę i nazwie się "wieś tv" i chodzi męczyć zawodników.Nagrywacie sobie filmiki o falubazach to powodzenia,moze kiedyś my sie dorobimy takiej tv.Moze jeszcze dajcie filmik jak "magia" falubazu przejawia się rzucaniem peterda i krzesełek. :evil:

Co do meczu, derby niestety przegrane ale nadzieja umiera ostatnia.Pojedźmy,dopingujmy,zobaczymy może znów nas nasi zaskoczą.Na sędziego już bym nie liczył :-P
A falubazy jeśli wygrają z nami to faktycznie mogą powalczyć o złoto.Unibax osłabiony,czewie może nie starczyć kasy.Złota im nie życze bo znów dowhan będzie wymyślał jakieś durne akcje typu duma lubuskiego

Ponury_zniwiarz 
Piotr Rubik

Team: Exide
Wysłany: 2009-08-18, 15:26   

Sklad na przyszly rok. Info potwierdzone!

1) Gollob
2) Holta
3) Zagar
4) Crump
5) Kasprzak
6) Dudek
7) Jonasson

Aha, Dudek ma pobic kwotowo transfer Bajerskiego!

Tomash148 

Wysłany: 2009-08-18, 15:56   

Ponury_zniwiarz napisał/a:

Rozumiem , że to jakaś wróżka potwierdziła? Do tego głupkowata nieco..

pi-o-trek
pi-o-trek

Wysłany: 2009-08-18, 15:58   

Cytat:

1) Gollob
2) Holta
3) Zagar
4) Crump
5) Kasprzak
6) Dudek
7) Jonasson

Aha, Dudek ma pobic kwotowo transfer Bajerskiego!

Następny, który bardzo chciałby napisać coś śmiesznego, próbuj dalej..

MoherPower 
MP

Wysłany: 2009-08-18, 22:39   

Neo napisał/a:
Moher, wypada wam pogratulować, bo jesteście obecnie kilka kroków przed nami i dochowaliście się fajnej ekipy, której będę kibicował w dalszej części play-off. Jest czego zazdrościć. Myślę, że my po minionych dwóch sezonach też wyciągniemy wnioski i zacznie to iść w dobrym kierunku, bo jak narazie mam wrażenie że jest chaos za duże pieniądze. Pewne sprawy nie są poukładane tak, jak być powinny niestety...

Musimy się w końcu zrewanżować, bo powoli to się zaczyna robić kompleks Falubazu.

Cóż, muszę przyznać, że takie wpisy przywracają mi wiarę w ludzi. Ale raczej nam nie kibicuj, bo to już będzie przegięcie ;-) Pocieszę Cię, że moje żużlowe początki to była Wielka Stal i Malutki Falubaz. Na moich oczach zaczęło to się zmieniać. Dzisiaj robi się trochę jakby odwrotnie - Wielki Falubaz i Malutka Stal (nie wiem, czy dobrze liczę, ale stosunek ostatnich derbów=7:1 dla Falubazu, a jak wygramy rewanż to będzie 8:1). To rzeczywiście zaczyna się "robić kompleks". No ale może tak powinno być - całe moje dzieciństwo to było "wychodzenie Falubazu z kompleksu Stali" - jakaś sprawiedliwość istnieć musi ;-)

Oczywiście wiem, że sporo roboty przed nami, żeby Wam dorównać - ale wszystko idzie (jak na razie) w dobrą stronę - wydaje się, że wystarczy tylko czekać i kosić ;-)

Ale i to się może zmienić bardzo szybko - tedy już się nie napinam i pozdrawiam!
Riki napisał/a:
MoherPower napisał/a:
Problem, że masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem - no ale dzisiaj to podobno epidemia wśród młodzieży, więc się specjalnie nie dziwię.

Tak mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem dobrze ze mi to uzmyslowiles bede musial cos z tym zrobic... Przykro mi ze nie jestem tak inteligentny jak Ty \o/

Przesluchaj sobie z czarlim koncowke wywiadu z Dudkiem ktory jest na stronie glownej sg.pl ( zaslyszane w parkingu) wedlug mnie Patryk powinien miec troche wiekszy respekt poza torem do Tomasza Golloba i tyle w temacie.
Moze sie troche czepiam ale mam bardzo duzy szacunek i sentyment do starej gwardii zuzlowych torow.

Pozdrawiam

ZPF

Też mam duży szacunek do starej gwardii - tym bardziej że - jako jeden z niewielu z Was - pamiętam ciągle Jancarza, Rembasa, Nowaka, Fabiszewskiego, Woźniaka - etc. Oni jeździli w tych cholernych żółtych i białych kaskach - i byli zajebiście mocni. Dobrze wiem, co się przeżywa jak żółty i biały ze znienawidzonego miasta wychodzą na 5:1 na pierwszym łuku - i tak cały czas, albo prawie ;-) Wywiadu nie przesłuchałem. Nie wiem, co Dudek mówił, ale cieszę się z tego, co robił na torze. Mniej więcej to samo, co Gollob z Zengim. I bardzo dobrze - bo taka jest kolej rzeczy. Byłem dzieckiem jak gówniarz Jaworek wywoził Jancarza - też było przeżycie!

Pozdrawiam i - szczerze mówiąc - jakoś zaczynam Was lubić :-D
(ale w życiu nie będę Wam kibicował!)

paraz 

Wysłany: 2009-08-18, 23:15   

TYLKoKSF napisał/a:

Szkoda tylko , że Bydgoszcz niesprawiedliwie i psim swędem awansuje do półfinałów
kosztem dużo lepszych drużyn z Leszna i Gorzowa w przeciagu całego sezonu.

Nie udawaj idioty, doskonale znasz zapewne regulamin i wiesz, że drużyna z 6 miejsca może zdobyć mistrzostwo Polski. Tak naprawdę to w play-offach zaczyna się walka. Miej pretensje do swojej drużyny, że nie potrafiła wygrać czy choćby zremisować meczu. My to uczyniliśmy sprawiedliwie, a jechanie na Bydgoszcz jest bezpodstawne. Frustrację pewnie uwolniłeś niszcząc swój stadion.

Riki 

Wysłany: 2009-08-18, 23:41   

paraz napisał/a:
TYLKoKSF napisał/a:

Szkoda tylko , że Bydgoszcz niesprawiedliwie i psim swędem awansuje do półfinałów
kosztem dużo lepszych drużyn z Leszna i Gorzowa w przeciagu całego sezonu.

Nie udawaj idioty, doskonale znasz zapewne regulamin i wiesz, że drużyna z 6 miejsca może zdobyć mistrzostwo Polski. Tak naprawdę to w play-offach zaczyna się walka. Miej pretensje do swojej drużyny, że nie potrafiła wygrać czy choćby zremisować meczu. My to uczyniliśmy sprawiedliwie, a jechanie na Bydgoszcz jest bezpodstawne. Frustrację pewnie uwolniłeś niszcząc swój stadion.

Pozwole sobie zauwazyc kibicu znad Brdy ze to pisala osoba z Zielonej Gory wiec chyba cos sie pomieszalo :P
A prawda jest taka ze Polonia Bydgoszcz jest slabsza w tym sezonie od Leszna i Gorzowa a jezeli wejdzie do 1-4 to na wielkim farcie i taka jest prawda no chyba ze pojedziecie na styku z Toruniem wyjazd to wtedy bede musial odszczekac swoje slowa...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi