Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Don Lucas
2009-08-23, 16:17
I runda Playoff- Stal Gorzów vs Falubaz Zielona Góra
Autor Wiadomość
marjano82 

Team: KS "Tęcza"
Wysłany: 2009-08-17, 08:59   

Fakt faktem kibicowanie Stali to ciężki kawałek chleba:) Kiedy w sezonie rożnie się układa, forma raz rośnie raz maleje trudno coś prorokować, kiedy ostatnie mecze napawają optymizmem, myśli się, że coś drgnęło, mamy drużynę, którą stać na wiele, przychodzi taki mecz i wszystko idzie w d.... Cały sezon chwaliłem Ruuda, cieszyłem się, że stanowi dobrą, drugą linie i przywozi bardzo cenne punkty, to ten jak raz na swój najgorszy występ wybrał wczorajszy mecz.... Czy on gdzieś balował, spał pod mostem że tak katastrofalnie na torze wyglądał? Zagar i PK, wcześniej najlepsza para nasza, potrafiąca siać spustoszenie w szeregach rywali, wczoraj byli cieniami samych siebie i o ile po PK wiele się nie spodziewałem bo jest w słabszej formie to Zagara stać było na znacznie więcej niz zaprezentował. Betonu nie skomentuję, chcieli to mieli:) I teraz znów jak w ubiegłym roku tzreba mocno wierzyć, że nam się mecz w Zielonej ułoży po myśli. Bo kibic Stali to nieco taki wariat, wbrew rozsądkowi czasem i chłodnym kalkulacjom- wierzy zawsze!!!!!

moloyoung 
Mazdaspeed eng.

Team: STAL GORZÓW
Wysłany: 2009-08-17, 09:20   

To co widziałem i przeżyłem wczoraj to była prawdziwa święta wojna zarówno na torze jak i na trybunach. I jak czytam niektóre wpisy że nie mamy drużyny tylko zlepek najemników to śmiech mnie ogarnia. Wejście Jonassona pod płotem w powtórzonym biegu zaraz po tym jak został wkomponowany w bandę - to już nie odwaga, to po prostu szaleństwo. Ataki Zagara i Golloba a nawet Holty i Pikeja po dużej godne podziwu. Profesorska jazda parą Tomka - cudo. Nawet Zmarzlik w juniorskim dziarsko uporał się z Zengim. Jedynie słabiej Ruud, jednak po przegranym starcie nie stracił kontaktu i śmiem twierdzić , że gdyby pojechał więcej biegów jakąś trójkę z Tomkiem by przywiózł. Także drużyna jest, tyle że po prostu słabsza i do tego trzeba się przyznać. A nie wciąż szukać winy w torze, ustawieniach czy dyspozycji dnia. Byłyby dwa oczka więcej to byłaby euforia i pochwały dla wszystkich Stalowców pomimo, że niektórzy nie zachwycili zdobyczami punktowymi. A tak znów narzekania i groźby typu: "mam dość", "wysiadam", itp. Potęgę drużyny w najsilniejszej lidze świata buduje się latami. Jak pokazują ostatnie sezony nie da się kupić medalu ot tak, nagle, na widzimisię. Beniaminek z Bydgoszczy otrzymał sznsę na medal dzięki m.in. Stali Gorzów (to też jest budowanie potęgi klubu - mają u nas swojaka, który w decydującym momencie nie spuścił ich do niższej ligi, a budżetem jadą takim jak Stal w 2007 roku - fajnie co?)
Nie cierpię falusów jak hemoroidów. Głównie przez zapyziałych, buńczucznych i samozwańczych "najlepszych w Polsce", ale przez lata kibicowania dojrzałem do tego, żeby przyznać im, że mają drużynę lepszą od Stali Gorzów. Gratuluję wygranej, ale przede wszystkim świetnego kolejnego ju niora - WYCHOWANKA, który moim zdaniem nieoczekiwanie został MIMP i wygrał wam wczorajsze derby (7pkt. :shock: )

Cytat:
było wiele wybitych szyb

no to upał wam nie przeszkadzał w drodze do domu ;-)

W kolejnych meczach kibicuję falubazom :evil: , ech bo tyle tylko pozostało (oprócz oczywiście rewanżu) i życzę im upragnionego złota DMP. Gońcie nas w statystykach!
PZDR

Tylko_KSF

Wysłany: 2009-08-17, 10:00   

Wyniku meczu nie trzeba komentować lecz pamiętajcie, że medalu nie da się kupić.
Co do krzesełek, tak, zostały wyrwane dwa krzesełka lecz nawaleni "kibice" którzy to zrobili zostali uspokojeni przez innych, również gniazdowego. Wybijanie szyb w samochodach które jadą na mecz jest oznaką debilizmu i waszej "cywilizacji" (oczywiście nie tyczy się to normalnych kibiców ).
Jeżeli chodzi o doping to powiem naprawdę szczerze - nie słyszałem nic poza Szkocją i ZPF, było widać jedynie jakieś machanie rękoma z młyna. Szkoda, że nie potraficie zagłuszyć nas swoim dopingiem tylko trąbkami. Niezrozumiałe jest dla mnie to, że na meczu w Toruniu pokazujecie sektorówkę z przekreśloną trąbką a sami nie jesteście lepsi. Może czas pokazać kibicom, że trąbić to można na skokach.

Voodoo 

Team: Caelum Stal Gorzów
Wysłany: 2009-08-17, 10:01   

A mnie ciekawi co się wtedy tam paliło i co pisało na tej fladze.

Flame84 

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-08-17, 10:01   

Najbardziej boli po tym meczu to, że WYSTARCZYŁO WYGRAĆ 46:44 I BYŁBY PRAKTYCZNIE PEWNY PÓŁFINAŁ...No tak ale jak się robi "pod siebie" beton i nie umie sie na nim wygrywać startów to jak tu myślec o wygranej?Tym bardziej, że przez większiośc sezonu mieli problemy ze startami.. a gdzie były wygrywane mecze?? głownie na torach przyczepnych!!!Najważniejszy mecz sezonu i tylko 2 zawodników pojechało na wysokim poziomie.. to jest jakas masakra!!Nie można było zmarnowac takiej okazjii jeszce znając wyniki z innych torów.. a jednak!! Liczyłem sie z tym, że w dwumeczu mozemy przegrać ale byłem przekonany, że wygramy u siebie a to juz by nam dało półfinał..Brak mi juz słów na to wszystko...każdy chciałby żebysmy wkoncu zrobili jakis dobry wynik i z taką wiarą wszyscy przyszli na stadion. A co do tych z południa i ich zachowania... to Barany zajeb..ne i tyle..!!!!!!!!!!!!!

przeczus 

Wysłany: 2009-08-17, 10:14   

Tylko_KSF napisał/a:
Wybijanie szyb w samochodach które jadą na mecz jest oznaką debilizmu i waszej "cywilizacji" (oczywiście nie tyczy się to normalnych kibiców ).
A wybijanie szyb przez waszych " kibiców" jest oznaką czego ?

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2009-08-17, 10:21   

Voodoo napisał/a:
A mnie ciekawi co się wtedy tam paliło

Paliło się Radomskie , ale jak pan major woli to Franz ma Camele
Tylko_KSF napisał/a:
Co do krzesełek, tak, zostały wyrwane dwa krzesełka lecz nawaleni "kibice" którzy to zrobili zostali uspokojeni przez innych, również gniazdowego. Wybijanie szyb w samochodach które jadą na mecz jest oznaką debilizmu i waszej "cywilizacji" (oczywiście nie tyczy się to normalnych kibiców ).

Moim zdaniem nie ma co się rozliczać, kto robił chamówę, bo na derbach zawsze obie strony są warte siebie w "cywilizowanych" zachowaniach. Nigdy nie było i tak nie będzie, że jedna strona będzie bez skazy, a druga zrobo chlew. Obie strony wyzywały, obie rzucały, obu należą się czerwone kartki.

MoherPower 
MP

Team: Falubaz
Wysłany: 2009-08-17, 10:34   

michaelsg napisał/a:
A co do waszego Dudka- gratulacje dla chłopaka, ale żeby można było mówić, że się należało to musi to udowodnić- bo jak na razie dla mnie to jednorazowy wyskok-a nie jak pisze gazeta zielonogórska, falubaz ma nowego "asa"...

MoherPower napisał/a:
Pełna zgoda. Jak zrobicie twardy tor, to może udowodni już przy Śląskiej ;-)

Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać :-P
A tak ogóle to meczyk był super, chociaż sędzia ciągnął tę Waszą Stal za uszy. No ale w końcu nie wyciągnął :-)
Pozdrawiam!

santacruz 
Gollob Fan

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-08-17, 10:37   

Jak prezes wierzy w awans (wypowiedź na stronie RMG) to my też wierzymy!!!
Wielki szacunek dla Falubazów bo skład mają gorszy - ale oddali wczoraj na torze serce i dlatego wygrali. Od 3 lat skład prawie nie zmieniony i dopiero teraz przychodzą sukcesy. Uczmy się od nich i nie podejmujmy pochopnych decyzji (to apel do prezesa). I jeszcze jedno. MAM GŁĘBOKĄ NADZIEJĘ ŻE NAWET JAK ODPADNIEMY (co jest wielce prawdopodobne) to PREZES NAS NIE OPUŚCI !!!

Tylko_KSF

Wysłany: 2009-08-17, 10:38   

przeczus napisał/a:
Tylko_KSF napisał/a:
Wybijanie szyb w samochodach które jadą na mecz jest oznaką debilizmu i waszej "cywilizacji" (oczywiście nie tyczy się to normalnych kibiców ).
A wybijanie szyb przez waszych " kibiców" jest oznaką czego ?

Również debilizmu. Nie słyszałem o tym, żeby ktoś z Zielonej wybił szybę w waszym samochodzie ale nie mówię, że tak nie było. Tak jak rozumiem wyzwiska w dopingu i ośmieszanie w oprawach tak nie rozumiem niszczenia prywatnych środków transportu.

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2009-08-17, 10:43   

MoherPower napisał/a:
chociaż sędzia ciągnął tę Waszą Stal za uszy

To że akurat 3 wykluczenia były po waszej stronie to nie ciągnięcie za uszy, tylko efekt za dużego nabuzowania adrenaliną. Wykluczenie Dobruckiego moim zdaniem bezdyskusyjne - przesadził grubo i ściął centralnie Jonassona, drugie wykluczenie, kiedy leżał Holta też bezdyskusyjne, bo po błedzie któegoś z waszych zawodników, któy wszedł za ostro w łuk i potem wyczyniał lekkie akrobacje powodując upadek Holty. Jedynie trzecie wykluczenie było dyskusyjne, bo sądziłem że wyścig będzie powtórzony w 4, upadek Zengoty był chyba efektem braku miejsca, ale poczekam na relację w tv, bo nie widziałem dokładnie. W 2 pierwszych sytuacjach inne decyzje sędziego byłyby skandalem.

SkywalkerGW 
Anty-Barcelona

Team: Real Madrid
Wysłany: 2009-08-17, 11:03   

Zastanawia mnie co za idiota napisał na stronie głównej "Co by było, gdyby nie defekt Holty?" Chyba ktoś zapomniał że tylko dzięki temu defektowi mogliśmy puścić z taktyka Golloba i wygrać bieg 5:1.

Drużyna za wyjątkiem liderów pojechała żałośnie słabo a Chomski się oszukał z torem.Teraz tego już nie odwrócimy ale widzieliśmy jak nasi śmigali pięknie po tej nawierzchni jaka była przygotowana na memoriale.Co by było gdyby tego się nie dowiemy.

Jesteśmy słabsi i zasłużenie kończymy sezon 30 sierpnia.Może rzeczywiście warto było by poszukać jakiegoś nowego menadżera ? Może jak by Sparta spadła to Cieślak w parze z Crumpem dali by się namówić na Stal ?!Razem z Unią rozpoczniemy sezon ogórkowy,kto by się spodziewał ?! Przecież wielu znawców typowało właśnie taki finał,tylko że znawcy nie jeżdżą...

Br_Mn_z_Południ 

Wysłany: 2009-08-17, 11:15   

Bo jak kiedyś śpiewał Grzegorz Turnau- "Bo w Gorzowie na Śląskiej we wrześniu pada tylko deszcz" ;-)
Bardzo cieszę się z wygranej Przenajświętszego. Myślę, że taki obrót spraw jest korzystny z wielu względów:
- nauczy (choć ) trochę pokory netowym "znawcom", którzy wróżyli- jak to oni określali "falusom"- zdobycz punktową w granicach 35. Przypominało to hurraoptymizm kibiców naszej narodowej kopanej po meczu z San Marino, a przed tym z Irlandią
- da wiele do myślenia zarządowi Waszego klubu, który może w końcu dostrzeże jedynie słuszną drogę do zbudowania dobrej drużyny
- ukazuje, że sport to nie tylko pieniądze i stworzenie cieplarnianych warunków
- możliwe "postawienie" na gorzowską młodzież i dzięki temu oglądanie za kilka lat prawdziwych i na styku derbów (a nie 25:1 :-P )
Są też oczywiście minusy:
- całkiem prawdopodobne odejście Władysława K. czego Wam (i sobie- ze względu na bardzo zabawne wypowiedzi) nie życzę
- wejście "super" Bydzi do półfinałów
- brak wykorzystania niezwykle ładnego obiektu sportowego przez ponad pół roku 8-)
Wstyd mi za tych Wyrwikrzasełków z mojego grodu.
Dlaczego cegłomioci tak się marnują i nie występują na MŚ w LA, które aktualnie odbywają się w Berlinie? Może jest szansa na nową specjalność a gorzowskim AWF-ie oraz dyscyplinę olimpijską??
Ale jak to pięknie i obiektywnie napisał @wawrzyniec, jak są derby to musi być chlew.

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-08-17, 11:17   

Tylko co Cieślak gwarantuje?? Na dzień dzisiejszy pokazuje, że całkowicie NIC. Z takim składem jaki posiada spaść z ligi (prawdopodobnie)?
Mecz zawalili zawodnicy. Nie sądzę, żeby tor był nie taki, jak chcieli. Mieli wszystko pod nos podstawione i tylko ich słabość sprawiła, że przegraliśmy... Całej otoczki meczu nie chce mi się komentować, bo szkoda słów... Latające krzesełka, butelki, pałowanie ludzi przez psiarnie - to nie dla mnie...

Aczkolwiek

Wysłany: 2009-08-17, 11:17   

Elo, elo, 3.2.0.
Można było się tego spodziewać. Nie ma co biadolić. Falusy mają lepszy, wyrównany skład, co prawda bez lidera. Lidera który przyjdzie prawdopodobnie po sezonie, no i wtedy falusaowa ekipa będzie walczyła o złoto. Mało tego był bym wstanie postawić kasę na to że i w tym sezonie zdobędą złoto. Nie wcale nie żartuję.
Falusy mają mimo wszystko mądrze budowaną ekipę, w odróżnieniu tego co dzieje się w Stali. My za rok musimy od nowa budować zespół, a oni mają na kilka lat medalowy zespół. Nie rozumiem dlaczego na siłę wstawiany jest Ruud, nie rozumiem skąd wasz zachwyt nad jego osoba. Może i jest spoko koleś, ale on już dawno powinien się pożegnać z tym torem. Mało tego od dawna mówię że Okoń powinien jeździć u nas na torze. W dwóch meczach u siebie pokazał że dobrze się tu czuje. Na wyjazdach idzie mu gorzej, nie wiem z czym to jest związane ale kolo u "siebie" jeździ dobrze. Jestem wręcz przekonany że zrobił by wczoraj więcej punktów niż Ruud. Mówiłem do kolesi przed meczem, że Ruud nie wyjdzie z 2 punktów w tym meczu i lepiej jak by pojechał Okoń... no i się nie pomyliłem. A oni mnie zbesztali, bo Ruud jest święty. Na temat tego meczu zostało już napisane chyba już wszystko.
Jak już wspomniałem od następnego sezonu znowu trzeba budować zespół od podstaw. Bo nie wyobrażam sobie Ruud, PiKeja w tym składzie. Rozwalają mnie komentarze że Ruud i PiKej muszą zostać. Ludzie co wy widzicie w tym Ruudzie? PiKej to staruszek rok temu jechał świetnie, ale jak dla mnie w tym sezonie pokazał że się kończy. Na pewno zostanie Gollob no i kto jeszcze? Jeśli Holta nie dostanie się do GP i zgodzi się na znaczne obniżenie kontraktu ja bym go z wielka chęcią zostawił. Podobnie jak Zagara. No a reszta PiKej, Ruud i Okoń out. No i Jonasson też bym się go pozbył, bo co ma obciążać budżet. Gollob, Zagar i Holta jeśli zgodzi się na obniżenie kontraktu i będzie poza GP, do tego Zmarzlik i Cyran. Przydało by się z 3 seniorów, w tym jeden uczestnik GP no i lider obok Golloba. Może Crump jak spadnie Wrocław? Było by fajnie. Miło było by również zobaczyć Lagutę a raczej Lagutów. Lub ktoś z Tarnowa. A na juniora Maksim Bogdanovs. Nie wiem, Nie wiem i tak to nie zależy ode mnie, poza tym nie wiadomo jak z budżetem. Wiem jedno w tej drużynie nie ma miejsca dla Ruuda, Okonia, Jonassona i niestety PiKeja, no i Holty z takim kontraktem i kartą GP. Aaaa... bym zapomniał w tej drużynie nie ma miejsca także dla Stasia:) Falusom natomiast wystarczy jeden zawodnik, Nicki?

A co do samochodów. Jak ktoś drze ryja jadąc samochodem, to niech się nie dziwi że kamieniami próbują uciszyć. Co prawda rzucanie kamieniami czy darcie ryja przez okno samochodu nie jest to oznaką męstwa czy szczytem hooligaństwa, a wręcz przeciwnie.
Ostatnio zmieniony przez Aczkolwiek 2009-08-17, 11:32, w całości zmieniany 1 raz  

gustdelf 

Wysłany: 2009-08-17, 11:25   

Do kolegi z Zielonej Gory zgodze sie,ze wybijanie szyb w samochodach to nie oznaka kultury. Ale jak ktos noca jedzie wsrod tysiecy kibicow i drze ryja z drogi bo falubaz pany jedzie to czego to jest oznaka? A wlasnie taka sytuajce wczoraj widzialem i akurat w tym przypadku szyby nie poszly ale wgnity na drzwiarz beda do prostowania a szkoda bo to ladne autko bylo.

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2009-08-17, 11:33   

Aczkolwiek napisał/a:
Wiem jedno w tej drużynie nie ma miejsca dla Ruuda, Okonia, Jonassona i niestety PiKeja

Teraz wszyscy jesteśmy mądrzy, ale gdybyśmy przed sezonem chcieli zatrudnić np. Vaculika, Woffindena, Richarsona czy Bjerre to byłaby czarna rozpacz, że to są osłabienia, a nie wzmocnienia. Dzisiejszy skład ma wystarczający potencjał, żeby wygrać z każdą drużyną, co kilka razy pokazali, jednak z nieznanych przyczyn zdarzały się mecze, takie jak na przykład ten wczorajszy, kiedy drużyna miała "grupową wpadkę" i większość jechała poniżej możliwości. PK chyba już faktycznie powoli będzie obniżał loty, Okoń raczej nie rokuje poprawy, natomiast nad przyszłością Jonassona i Ruuda poważnie bym się zastanowił, bo to są mimo wszystko perspektywiczni goście. Ale o tym to będzie czas pisać, oby nie od 30 sierpnia do wiosny 2010 :-x

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-08-17, 11:43   

Tylko_KSF napisał/a:
Jeżeli chodzi o doping to powiem naprawdę szczerze - nie słyszałem nic poza Szkocją i ZPF, było widać jedynie jakieś machanie rękoma z młyna.

Spróbuj pojechać po Polsce w takiej liczebności jak wczoraj i powiedz mi gdzie ty dobrze usłyszysz młyn, który w związku z przepisami musi być daleko od klatki gości. Gdzie ? W Lesznie ? w Gdańsku ? W Cze-wie ?? a może we Wrocławiu :lol: ??? Ogarnij się, doping byl taki jaki byc powinien, szkoda tylko że zupełnie nie wychodziło "Żółtoniebieskie", ale to już inna sprawa

A teraz co do składu. Jak dla mnie może sobie taki byc na przyszły rok. Mówie to serio, ja chce tylko żeby nie kupować zagranicznego juniora !!! Cyran & Zmarzlik i niech się dzieje co chce. I jeszcze mam nadzieje że nikt nie będzie nakręcał kibiców że my to po mistrza jedziemy... Trzeba dac se siana, bo żyłka pęknie....
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

MoherPower 
MP

Team: Falubaz
Wysłany: 2009-08-17, 11:45   

wawrzyniec napisał/a:
MoherPower napisał/a:
chociaż sędzia ciągnął tę Waszą Stal za uszy

To że akurat 3 wykluczenia były po waszej stronie to nie ciągnięcie za uszy, tylko efekt za dużego nabuzowania adrenaliną. Wykluczenie Dobruckiego moim zdaniem bezdyskusyjne - przesadził grubo i ściął centralnie Jonassona, drugie wykluczenie, kiedy leżał Holta też bezdyskusyjne, bo po błedzie któegoś z waszych zawodników, któy wszedł za ostro w łuk i potem wyczyniał lekkie akrobacje powodując upadek Holty. Jedynie trzecie wykluczenie było dyskusyjne, bo sądziłem że wyścig będzie powtórzony w 4, upadek Zengoty był chyba efektem braku miejsca, ale poczekam na relację w tv, bo nie widziałem dokładnie. W 2 pierwszych sytuacjach inne decyzje sędziego byłyby skandalem.

No nie wiem. W telewizji tego nie widziałem, więc nic nie mówię. Ale taki np Dobrucki już mówi, a on to widział z bliska. Że jego wykluczenie ok, ale wykluczenie Protasa to jakaś farsa była. Holta w niego wjechał i się wywrócił. Tak to zresztą wyglądało z mojego punktu widzenia. Tak samo dziwna historia z Zengim - czemu jak leży Zmarzlik - to jedziemy w 4, a jak Zengi - to mamy "w"?
No i ten jeden bieg - nie pamiętam, ale chyba Iversen z Zagarem... Minęli metę prawie równo - miałem wrażenie, że Puk był szybszy na kresce, a sędzia uznał, że odwrotnie. Ale tu oczywiście też potrzebna będzie powtórka.
Na szczęście wyniku to nie wypaczyło - a nawet dodało trochę emocji...

Tomash148 

Wysłany: 2009-08-17, 11:53   

SkywalkerGW napisał/a:
Może jak by Sparta spadła to Cieślak

A co Ci gwarantuje Cieślak? Spadek? Nawet Chomski jest gwarantem pozostania w E-lidze. Zmiana Chomskiego na Cieślaka , to trochę jak z deszczu pod rynnę. O co nagle te żale i pretensje? Na co ludzie się nastawialiście? Na 55:35 jak to pisał któryś przed meczem? Radzę do psychiatry , bo na psychologa już za późno. Falubazy są lepsi i kropka. Dla tych , którzy mają wątpliwości - patrz na wyniki rozegranych dotychczas derbów (w tym sezonie) i wątpliwości topnieją. Szkoda , że znowu tak szybko kończymy sezon w tym roku , ale trudno. To jest sport. Ktoś musiał przegrać , ktoś wygrać. Wygrali lepsi - czyli ZG i tego im należy pogratulować. Co do zachowania kibiców jednych jak i drugich...mam pomysł na kolejne derby. Po ich zakończeniu pootwierać klatki , zamknąć stadion i iść do domu. Rano tylko wrócić ,posprzątać, trupy zapakować i wyrzucić na śmietnik. Bo tak się ludzie nie zachowują , ba nawet zwierzęta mają większą wiedzę na temat kultury niż niejeden "kibic".

Fenix 

Wysłany: 2009-08-17, 11:54   

Moher ponieważ Zmarzlik został ewidentnie wypchnięty pod bandę, po prostu nie miał gdzie się zmieścić i upadł odrazu. Z Zengontą sytuacja była podobna z tym że on utrzymał sie na motorze i upadł dopiero jak reszta zawodników wjeżdżała w drugi łuk...

W sumie za podobne zachowanie w tym sezonie Jeleniewski został ukarany dyskfalifikacją na cały mecz. To mniej więcej tak wyglądało

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2009-08-17, 11:55   

MoherPower napisał/a:
Na szczęście wyniku to nie wypaczyło - a nawet dodało trochę emocji...

Wiesz, osobna kwestia jest taka, że w takim meczu gdyby Stalowiec ściął Falubaza, wkomponował go w bandę, zsiadł z motocykla i skoczył na niego kilka razy obunóż to cały stadion twierdziłby do upadłego, że Falubaz upadł sam i nie było kontaktu, a sędziego który śmiał by wykluczyć Gorzowiaka wyzwanoby od kmiotów :-D Tym razem w sytuacjach kontrowersyjnych mieliśmy szczęście, ile razy bywało, że sędzia podcinał nam skrzydła decyzjami, kiedy każdy punkt się liczył. W ogólnym rozrachunku pewnie wychodzimy na zero.
W TV chętnie popatrzę, bo ciężko w ułamku sekundy przeanalizowac wszystko i mieć 100% pewności. Jak dla mnie na 4 sytuacje tylko w jednej miałem wątpliwości (z Zengotą) bo z mojego miejsca Zagar był przed Iversenem, ale niestety nie siedzę na wprost kreski, więc mówię tylko o tym, jak to wyglądało z mojej pozycji. Jeżeli sędzia wykluczył w którejś sytuacji niesłusznie waszego, to jedynie będzie dowód na to, że byliśmy słabsi, niż pokazuje wynik 44-46

liquido 

Wysłany: 2009-08-17, 12:09   

Przebiegu meczu komentować już nie będę, bo chyba wszystko zostało napisane. Przychodzi mi do głowy jedna refleksja. Mianowicie wstawić do składu WYCHOWANKÓW w miejsce Ruuda (śr. biegowa w tym sezonie 1,333) czy Karlssona (1,734). Myślę, że w drużynie potrzebna jest taka mała zmiana pokoleniowa. Cyran, Zmarzlik czy Szewczykowski są młodzi, perspektywiczni i na pewno jeżdżąc od następnego sezonu w drugiej linii Stali wiele by się nauczyli od Golloba, Holty czy Zagara.

Riki 

Wysłany: 2009-08-17, 12:59   

Kilka dni przed derbami sadzilem iz nasi sa wstanie wygrac ok 50:40 spokojnie biorac pod uwage fakt iz wydawalo sie ze Jonasson Ruud Holta sa w dobrej formie lepszej niz podczas spotkania przy Slaskiej w rundzie zasadniczej. Myslalem takze ze ostatnie 4 pkt Zagar to byla tylko wpadka i teraz powinien walnac z dyszke jedynie obawialem sie troche o Karlssona. Sadzilem jednak ze nawet jezeli jego forma jest troche slabsza to inni zawodnicy to nadrobia a PK pare pkt przywiezie i bedzie dobrze... do tego jeszcze nasi zaprezentowali pikna jazde na memoriale... wszystko szlo niby w dobrym kierunku.

W momencie kiedy pojawilem sie na stadionie i zaczalem zdzierac sobie gardlo pojawila sie w mojej glowie pewna niepokojaca mysl "przegramy" moze to dlatego ze jestem jasno(czarno?)widzem a moze dlatego ze ostatnimi czasy wszystkie derby na ktorych bylem konczyly sie porazkami (w tym sezonie nie moglem byc na meczu w zasadniczej i nie bylem w 1 lidze kiedy padl wynik 45:45 gdzie sie podzial tamten Ruud!?) -TO JAKAS MASAKRA ILE JESZCZE RAZY BEDE MUSIAL SIE GAPIC NA RADOSC PO ZWYCIESTWIE FALUBAZOW NA NASZYM TORZE ?!

Glowne przyczyny porazki wedlug mnie:
- kolejny raz nie robimy toru pod siebie tylko przeciw rywalom i to sie na nas odbija. Falubaz od poczatku wiedzial ze zrobimy ostre betonicho zrobili takie na cmentarnej ustawili sobie wspolnie motocykle przyjechali na Slaska i zastali taki tor o jaki sie modlili...
A mozna bylo zrobic lekko pod kolo? Pewnie ze tak i taki tor bylby zaskoczeniem dla Falubazow i moze reszta druzyny tez cos by na nim ujechala a nie tylko Holta i Gollob. Nie jestem znawca przelozen w maszynach zuzlowych ale wydaje mi sie ze do lekko przyczepnej nawierzchni trudniej jest sie spasowac szczegolnie jezeli ma sie ustawione silniki na beton i trzeba szukac jakiejs posredniej zebtaki ktora bedzie idealna do danej przyczepnosci toru... No i nawet z przegranymi startami nasi od poczatku mogli by posmigac cos na dystansie
- Falubaz ma lepszy zespol i taka jest prawda. Troche boli mnie to ze jestesmy jedyna nie liczac Gdanska druzyna gdzie Falusy wygraly na wyjezdzie. Stal slabsza od Bydzi i Wrocka? Nie tylko ze tamte ekipy potrafia sie spasowac do swojego toru bo mi sie wydawalo w pewnym momencie ze my na wyjezdzie jedziemy :O

Najwiekszy plus:
Mozecie mowic co chcecie ale nasi rajderzy byli mocno zmotywowani walczyli o kazdy centymetr toru nikt nie odpuszczal to nie bylo tak ze przyjechali na mecz przegrali go bez walki i mieli to w dupie widac bylo ogromne checi ale niestety rywal okazal sie lepszy.

Niech nasi pogadaja z Hampelem zeby odsprzedal swoj silnik na ktorym jechal w zielonej wsadza go pod dupe Gollobowi i jak Tomek walnie cos kolo 18 to mozemy liczyc jakims cudem na remis :D

DO ZIELONEJ PO ZWYCIESTWO !!!

Pozdrawiam

PS. I jeszcze cos: Po jakiego grzyba przed meczem sie mowi ze tylko 852 osoby wejda na sektor i robi sie specjalnie innego koloru bilety dla nich jak i tak wiadomo ze ta ochrona nie jest wstanie tego planu wykonac.
A i do tego lajtowo na lewo mozna bylo wejsc na stadion wystarczyly 2 osoby z 2 karnetami i kolejne 2 osoby mozna spokojnie wprowadzic nawet na derby !!! Czyli na inne mecze to jest pewnie jeszcze wiekszy pikus nie wiedzialem ze to jest takie latwe...
OCHRONA DO WYMIANY !!!

ZPF!

kibic006

Wysłany: 2009-08-17, 15:35   

wie ktoś z Was czy może będzie dzisiaj pokazane wczorajsze spotkanie w tv?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi