Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PGE SPEEDWAY CUP 2009 XII MEMORIAŁ EDWARDA JANCARZA
Autor Wiadomość
szept 

Team: KS STAL
  Wysłany: 2009-06-26, 07:10   PGE SPEEDWAY CUP 2009 XII MEMORIAŁ EDWARDA JANCARZA

Witam.
Wszyscy wciągneli się w rozgrywki ligowe naszych ulubieńców (m.in. ja) a sprawa wygląda dość dziwnie.
Chyba mamy pierwszy rok w którym nadal nic nie słychać o memoriale!

Zna może ktoś odpowiedź na pytanie postawione w temacie?

Pozdro dla zawodników i kibiców STALECZKI!!!! hehe
Ostatnio zmieniony przez szept 2009-07-29, 13:21, w całości zmieniany 1 raz  

michal1999333 
Quaresmen27

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-06-26, 11:18   

Ja słyszałem od kolegi, że memoriał będzie na 99% ale obsada pozostanie narazie niespodzianką

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-06-26, 12:00   

Wczoraj Komarnicki powiedział to co kolega wyżej. Memoriał odbędzie się na 99 % obsada nieznana ale gwiazdy będą a termin to 9 sierpnia

szept 

Wysłany: 2009-06-26, 16:43   

troche dziwnie sierpień ale domyślam się, że termin podyktowany napiętym terminek eligi!!
Z gwiazd to pewnie z poza Staleczki będzie można liczyć na Crumpa.....ale poza tym ciekawe

Pao 

Wysłany: 2009-06-27, 11:49   

9 sierpnia to jedyna data z zakresu sobót i niedziel, kiedy nie ma imprez FIM i meczów w Ekstralidze, dlatego właśnie wtedy odbędzie się Memoriał.

szept 

Wysłany: 2009-06-29, 08:00   

Faktycznie sierpień nawet na ZUZELEND.COM ostatnio napisali, że już potwierdzone http://www.zuzelend.com/n...ierpnia,1881,25

Teraz zostaje kwestia "aktorów" tego spotkania hehe
Piszcie jak macie jakieś wieści!!!!
pozdro

Pao 

Wysłany: 2009-06-29, 09:27   

szept napisał/a:
Faktycznie sierpień nawet na ZUZELEND.COM ostatnio napisali, że już potwierdzone

w Skarbie Kibica 2009 wydanym pod koniec marca w Świecie Żużla memoriał figuruje w kalendarzu 9 sierpnia wiec nie musieli potwierdzac.

szept 

Wysłany: 2009-07-24, 15:43   

Wczoraj po południu oglądałem TVP Gorzów Wielkopolski. Potwierdzili informacje na temat memoriału i dodatkowo wiadomo już, że na pewno będzie zeszłoroczny zwycięzca i jednocześnie były zawodnik STALi
Jason Crump,
co do reszty obsady nie podano szczegółów.
Ale chyba ważniejszą informacją jest to, że ma się zmienić tryb rozgrywek (który w historii memoriału miał taką samą formę)...o ile dobrze zrozumiałem zawody mają przybrać forme zawodów par klubowych!!!!!
Ciekawe jak taka zmiana wpłynie na emocje które panują w czasie upamiętniania E. Jancarza?

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-07-24, 16:43   

szept napisał/a:
o ile dobrze zrozumiałem zawody mają przybrać forme zawodów par klubowych

O ile dobrze ja z kolei słyszałem, to obok seniora, w parze ma jechać junior. Niezły pomysł! Fajnie byłoby zobaczyć np. Cyrana w parze z Gollobem objeżdżających Rudego :lol: Zawsze to jakaś odmiana od innych turniejów memoriałowych i naprawdę mogłoby być ciekawie, co przyciągnęłoby kibica na trybuny. Poza tym chyba i dla klubu chyba byłoby tańsze. Nie wiem jak się płaci w takich okazjonalnych turniejach, ale zakładając, że gwiazda nie przyjeżdża tylko za zwrot kosztów, to wtedy mamy 14 zawodników, z czego tylko 7 seniorów-gwiazdorów!

Thorgal 

Wysłany: 2009-07-24, 22:35   

Crumpa jak najbardziej trzeba zapraszać i "męczyć go" propozycjami startów. Im częściej pojawia się w Gorzowie tym lepiej. Mam nadzieję, że nawet jeśli Wrocław się utrzyma (w co chyba nie wierzę) to Jason przejrzy na oczy, że w tym klubie jako zawodnik nie ma perspektyw zaś trybuny świecą pustkami.

Memoriał więc ma przede wszystkim jeden cel: spotkanie pana Władysława z Jasonem, ew. innymi zawodnikami, którzy mogą zasilić klub. Reszta ( w tym forma zawodów i ich wyniki) jest BEZ ZNACZENIA.

boberGW 

Wysłany: 2009-07-25, 09:38   

Co do obsady to pewnie będą w memoriale zawodnicy klubów zagrożonych spadkiem, bądź ci, którym kończą się kontrakty w tym roku. Tak sądzę, ponieważ Memoriał zawsze był dobrą promocją naszego klubu oraz doskonałą okazją do przeprowadzenia "luźnych" rozmów z zawodnikami.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Bula 
Jestem piknikiem

Wysłany: 2009-07-25, 18:59   

STALone_ZG napisał/a:
Poza tym chyba i dla klubu chyba byłoby tańsze

Nie myślicie, że klub nie bez powodu zrobił turniej par na memoriale by zaprosić jedynie siedem "gwiazd"? Może chodzi tu o problemy finansowe, o których się mówi a nie o jakieś rewolucje w rozgrywaniu memoriału? Ja osobiście jak przyjdę na takie zawody to nie będę się czuł jak podczas memoriału. To już nie będzie to samo...

szept 

Wysłany: 2009-07-27, 13:13   

Jak podaje rzecznik Staleczki J. Dreczka zaproszenia poszły również do sąsiadów z Zielonki tj. do pary Grzegorzów Walaska i Zengoty, nic więcej na temat obsady nie ujawnił.

wiecej http://miasta.gazeta.pl/g...e_nie_bylo.html

PGE SPEEDWAY CUP 2009 XII MEMORIAŁ EDWARDA JANCARZA
odbędzie się
9 sierpnia o godzinie 19:00

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2009-07-29, 14:29   

Brawo dla zarządu, Walasek z Zengotą potrenują sobie przed pierwszym meczem rundy PO 16 sierpnia.

Zapomnieli już jak było przed rokiem? Najpierw turniej młodzieżowy, potem półfinał IMP, a na koniec po treningu Zengoty, Walaska i Dobruckiego na naszym torze, przyszła piękna porażka...

zibro007 

Team: THJ RACING
Wysłany: 2009-07-29, 14:48   

Przeciez nie jest powiedziane ze na lige bedzie przygotowana taka sama nawieszchnia jak na memoriał.Więc nie wiem po co te obawy.

Bula 
Jestem piknikiem

Wysłany: 2009-07-29, 21:53   

Co za różnica jaka będzie nawierzchnia? Dobry trening nie jest zły. Dlatego nie wiem czy zapraszanie Walaska i Zengoty to dobry pomysł.

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-07-29, 22:07   

Buła ma racje, troszke potrenuja ;d
a przeciez geometria toru się nie zmienia.... tylko nieraz warunki na torze...

Bula 
Jestem piknikiem

Wysłany: 2009-07-30, 10:46   

http://zuzelend.com/news,...ancarza,2319,25

Czy rezygnacja z Polonii to dobry pomysł? W sumie zawody będą ciekawsze bo zaprosiliby Jonssona i Sajfutdinova, i mało prawdopodobna byłaby porażka bydgoszczan. Remis byłby dla nich najgorszym rezultatem w biegu.

Ciekawe tylko czy nasi działacze wykorzystają sytuację do rozmów z potencjalnymi wzmocnieniami? 8-)

szept 

Wysłany: 2009-07-30, 11:05   

Bula napisał/a:
http://zuzelend.com/news,pierwsze-szczegoly-dotyczace-xii-memorialu-edwarda-jancarza,2319,25

Czy rezygnacja z Polonii to dobry pomysł? W sumie zawody będą ciekawsze bo zaprosiliby Jonssona i Sajfutdinova, i mało prawdopodobna byłaby porażka bydgoszczan. Remis byłby dla nich najgorszym rezultatem w biegu.

Ciekawe tylko czy nasi działacze wykorzystają sytuację do rozmów z potencjalnymi wzmocnieniami? 8-)

Ja tam mogę po tym stwierdzić tylko tyle, że wreszcie normalne ceny biletów!!!!
Na lige powinny takie być a na pewno stadion nie miałby pustych dziur, no nie licząc meczy podwyższonego ryzyka czy np. powiedzmy wyższej rangi.

PS. Ktoś może wie czy podczas niedzielnego meczu w kasach będzie można dostać bileciki na memoriał?

vendeta 

Wysłany: 2009-07-31, 19:31   

Nawet jesli nie bedzie to mozliwe,to mozesz przybyc do Gorzowa troszke wczesniej i zakupic owe bilety w Askanie.
Formula Memorialu wyjatkowo mi sie podoba i zapowiada spore emocje.
Bilety rowniez dobre,ale akurat to nie dziwi bo bedzie to 3 impreza na gorzowskim torze w ciagu 14 DNI,wiec wgdyby ceny byly wyzsze ludzie musieliby zaczac wybierac/rezygnowac z jakichs meczow,co i tak napewno bedzie meic miejsce,ale w zwiazku z tymi jakze atrakcyjnymi cenami zjawisko to bedzie byc mzoe troszke mniejsze.

FSL 

Wysłany: 2009-08-04, 10:14   

A w jakiej cenie są bilety na Memoriał i od kiedy można je kupić w Askanie ? Pozdrawiam

Tomash148 

Wysłany: 2009-08-04, 10:23   

O ile dobrze pamiętam , to chyba 20 zł normalne na niską i 30 zł na wysoką. Ulgowe 50% ceny.

boberGW 

Wysłany: 2009-08-04, 11:21   

jest napisane na stronie głównej

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

kondzixks 

Wysłany: 2009-08-04, 13:35   

ile kosztuje program na zawody bo nigdzie nie pisze??

boberGW 

Wysłany: 2009-08-04, 13:45   

10 zł, a jak masz karnet 7zł.

Odpowiedz do tematu