Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów przed Play Off 2009
Autor Wiadomość
Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-07-26, 23:28   

maxiu napisał/a:
Może i masz rację,to by tłumaczyło nasze dotkliwe porażki na tych torach,nam ich tory bardzo nie leżą.

No i tu pudło!! Kiedy Stal była gorzowska, to nam tor w Zielonej leżał najbardziej ze wszystkich torów w Polsce (nie licząc naszego). Nie leżał nam nigdy tor w Lesznie. Zmieniło się to w zeszłym sezonie, a w tym wszystko wróciło do normy.

maxiu napisał/a:
To co mamy trafić na czewę?Jak wróci pedziorsen to też nam łatwiej nie będzie.

Cz-wa nam raczej nie grozi. Nie po to wygrywali w Lesznie, żeby teraz odpuszczać mecze. Choć kto wie, co to będzie :roll:
maxiu napisał/a:
A może lepiej niech nasi zawodnicy wreszcie pojadą wszyscy na dobrym poziomie,bo na razie jak ktoś pojedzie super to inny nawali.
Wtedy i falubaz,unia i nikt nam nie straszny

Nam każdy jest straszny, ponieważ Stal to jest jedna wielka niewiadoma. Zbieranina najemników z różnych stron Polski i świata z trenerem "po prostu się gubię". To jak oni pojadą w danym meczu nie wie nikt, łącznie z nimi samymi :evil:

SlaskaStreet

Wysłany: 2009-07-26, 23:43   

Ale nam się pokomplikowała dzisiaj Speedway Ekstraliga :lol: Jak widać każdy może wygrać z każdym. Ale bez paniki. Tak czy siak trafiamy na falubaz (na 90%). I wtedy są dwie możliwości - albo kończymy sezon albo eliminujemy falubaz i jesteśmy w niebie. Wtedy nawet brak medalu mnie nie zmartwi :D Pytanie tylko czy falubaz jest tak silny czy Apator tak słaby? Ktoś pisał, że to jakiś protest zawodników. Poza tym już Leszno i mecz u nas pokazał, że Turoń wcale nie jest taki mocny. Więc bez paniki, ja jestem optymistą. Mamy równą pakę, Jonasson robi po 7-8 punktów, Zagar dołączył do naszych liderów. Jeśli chodzi o parę Okoń-Ruud to byłem na Rafałem ale teraz wiem, że już więcej nie można do wystawiać. Ktoś musi opier@@@ Holte żeby jechał parowo bo to DMP a nie turniej indywidualny. Przez jego debilną jazdę jak dziś w biegu z Gollobem czy uciekanie Jonassonowi tracimy ważne punkty które mogły nam dzisiaj uratować dupę.

Wyobrażacie sobie co będzie się działo w PO w meczu z Falubazem? Mecz przy światłach, nabity na full, po prostu ARMAGEDON!!!

STAAAAAAL!!!!!

Dariel 
falubaz

Team: falubaz
Wysłany: 2009-07-27, 08:20   

[quote="maxiu"]
Don Lucas napisał/a:
I jedni i drudzy toczą zacięte boje zarówno u siebie, jak i na wyjazdach. Tor w Lesznie leży Falubazom, a tor w Zielonej Lesznianom

Może i masz rację,to by tłumaczyło nasze dotkliwe porażki na tych torach,nam ich tory bardzo nie leżą.
Tak samo jak unibaxowi.

No nie do końca z tym .."nie leżeniem" przypominam wam że ostatnimi latami Apator wygrał w Zielonce, bodaj dwa lata temu dość sporo o ile dobrze pamietam to było 35 - 55 .. tak samo Unia... zbatowała Falubaz .. takze moze byc róznie, nie ma zasady

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-07-27, 08:22   

wczorajszy wynik no i chyba mamy już po derby. Nie sądzę, że spotkamy się z Falubazem w PO.
SZKODA A MYŚLAŁEM ŻE JESZCZE DWA DNI BĘDĄ ŚWIĘTEM W LUBUSKIEM

pi-o-trek
pi-o-trek

Wysłany: 2009-07-27, 10:27   

no i sie mylisz, Czewa powinna zainkasować jeszcze 5 pkt( 3 Wroclaw , 2 Falubaz ) i maja 21 pkt,

Toruń wygrywa z Wybrzeżem i ma 27 pkt

Leszno zodbywa u nas bonus ma 19

Falubaz zdobywa bonus w czewie i ma 22

My wygrywamy za 2 z Lesznem i mamy 19 , czyli:

1.Torun
2.Falubaz
3.Czewa
4.Leszno
5.Stal

Z tego co wiem Leszno bedzie przed nami bo wygrają w dwumeczu tak?

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2009-07-27, 10:31   

pi-o-trek napisał/a:
no i sie mylisz, Czewa powinna zainkasować jeszcze 5 pkt( 3 Wroclaw , 2 Falubaz ) i maja 21 pkt,

Toruń wygrywa z Wybrzeżem i ma 27 pkt

Leszno zodbywa u nas bonus ma 19

Falubaz zdobywa bonus w czewie i ma 22

My wygrywamy za 2 z Lesznem i mamy 19 , czyli:

1.Torun
2.Falubaz
3.Czewa
4.Leszno
5.Stal

Za wygrany dwumecz dostają bonus, są przed nami na koniec bo mają więcej małych punktów od nas.

pozdr

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-07-27, 11:28   

pi-o-trek napisał/a:
marcin_crx napisał/a:
Za wygrany dwumecz dostają bonus, są przed nami na koniec bo mają więcej małych punktów od nas.

Będą przed nami dlatego, że wygrają dwumecz czyli będą mieli lepszy bilans bezpośrednich spotkań z nami, co potwierdza punkt bonusowy.

Jak pokazuje życie, jeszcze wiele jednak może się wydarzyć :roll:

de_Maistre 

Team: Falubaz Zielona Góra
Wysłany: 2009-07-27, 11:53   

Don Lucas napisał/a:
maxiu napisał/a:
Poległ unibax,zastanawiam się czemu unia uzyskała taki dobry wynik na tym torze.

Widocznie za mało śledzisz ostatnimi laty pojedynki na linii Leszno-ZG. I jedni i drudzy toczą zacięte boje zarówno u siebie, jak i na wyjazdach. Tor w Lesznie leży Falubazom, a tor w Zielonej Lesznianom ( ;-) ). Stąd mecze na styku pełne emocji i stąd takie ogólnopolskie podniecanie się jednych i drugich pojedynkami na torze pomiędzy ich ekipami.

Mecze Falubazu i Unii ( dla Falubazu tak samo ważne jak Derby ze Stalą ) zwane czasami małymi Derbami czy też meczami odwiecznych rywali zawsze były wyrównane.
Nawet jak Falubaz miał w składzie Kłopota , Stojanowskiego zawsze potrafilismy z nimi nawiązać walke w Lesznie , a oni u nas. Drobne wyjątki potwierdzają tylko regułe.
Chciałbym , aby w play off Falubaz trafił na Stal. Derby w play off będą jeszcze bardziej gorące. Wiadomo ktos musi odpaść. ;-)

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-07-27, 12:27   

Mozemy trafic jeszcze nawet na Czestochowe (czego osobiscie jakos bym nie chcial). Zalezy czy Zielona Gora bedzie sie dogadywac z Wlokniarzem, bo wystarczy ze odpuszcza ten mecz i przegraja za 3.

Przy normalnych warunkach najbardziej realne wydaje sie zwyciestwo Stali za dwa z Unia, i wygrana Wlokniarza za dwa u siebie, wtedy jedziemy z Falubazem a Unia Leszno z Czestochowa w PO.

Lindgren 

Wysłany: 2009-07-27, 12:49   

Cytat:
Mozemy trafic jeszcze nawet na Czestochowe (czego osobiscie jakos bym nie chcial). Zalezy czy Zielona Gora bedzie sie dogadywac z Wlokniarzem, bo wystarczy ze odpuszcza ten mecz i przegraja za 3.

Niezbyt w to wierzę. U nas wszyscy wolą jechać 1 rundę z Gorzowem, a nie z Lesznem.

diego'K 

Wysłany: 2009-07-27, 14:14   

BEDĄ DERBY !!!

I teraz zacznie się ZABAWA !
Nie ma nic piękniejszego jak spotkanie na takim szczeblu rozgrywek z Falubazem .

A wtedy już WSZYSTKO może się zdarzyć , oby tylko ostatnia kolejka była normalna ;)

ot : wyjazd do Bydzi z.......y 8-)

kibicka

Wysłany: 2009-07-27, 20:27   

Pisałam już wcześniej z czego tu się cieszyć że będą derby???, to najgorszy scenariusz-moim zdaniem najlepszym przeciwnikiem byłby Apator-no ale to już nie możliwe.Falubaz to mistrz przygotowania(czytaj kombinacji)toru.Pan Pszenica w Czewie też dobrze kombinował z Maślanką-teraz każdy w swoim klubie kręci solo.
Mecz falubaz-unia zapewne odwołano bo spadł deszczyk i tor już falusom nie pasował.
Najgorsze jest to, że od jakiegoś czasu żużel to walka nie tylo żużlowców ale tormistrzów i moim zdaniem wypacza to całe zawody(wczoraj Iversen 7 pkt-kpina)
Szczerze ...chcę trafić na Czewę a jest jeszcze taka szansa .Wiem że to dziwnie brzmi ale myślę że Nicki nie pozbiera się do tego czasu na tyle żeby być w gazie.Mimo to i tak to trudny przeciwnik.Nie chce za to patrzeć jak znowu nasi będą walczyć z torem a nie na torze.

de_Maistre 

Wysłany: 2009-07-27, 21:33   

kibicka napisał/a:
Pisałam już wcześniej z czego tu się cieszyć że będą derby???, to najgorszy scenariusz-moim zdaniem najlepszym przeciwnikiem byłby Apator-no ale to już nie możliwe.Falubaz to mistrz przygotowania(czytaj kombinacji)toru.Pan Pszenica w Czewie też dobrze kombinował z Maślanką-teraz każdy w swoim klubie kręci solo.
Mecz falubaz-unia zapewne odwołano bo spadł deszczyk i tor już falusom nie pasował.
Najgorsze jest to, że od jakiegoś czasu żużel to walka nie tylo żużlowców ale tormistrzów i moim zdaniem wypacza to całe zawody(wczoraj Iversen 7 pkt-kpina)
Szczerze ...chcę trafić na Czewę a jest jeszcze taka szansa .Wiem że to dziwnie brzmi ale myślę że Nicki nie pozbiera się do tego czasu na tyle żeby być w gazie.Mimo to i tak to trudny przeciwnik.Nie chce za to patrzeć jak znowu nasi będą walczyć z torem a nie na torze.

Mecz z Unia został odwołany , ponieważ Unia nie chciała jechać.
Co do nawierzchni są tory przyczepne i twarde. Nasz tor charakteryzuje się przyczepną nawierzchnią taką jak w Anglii i nie mam pojęcia o co ci chodzi. Chesz chyba zabłysnąć swoją nienawiścią do południa , bo inaczej tego określić nie można. ;-)

Ostatnio zmieniony przez Don Lucas 2009-07-27, 22:07, w całości zmieniany 1 raz  

kibicka

Wysłany: 2009-07-27, 22:11   

Oczywiście, Unia przyjechała z Leszna ot tak na piknik albo na wykopki żeby kartofle z waszego toru zbierać.Zwłaszcza Hampel i Kasprzak mieli ochotę na taki relaks po pucharze.
Przestań zaklinać rzeczywistość bo Unia mówiła wcześniej o przełożeniu meczu, a mecz został odwołany nie na jej prośbę.
A co do nienawiści..... to wy naprawdę macie jakieś kompleksy??? zawsze myślicie, że wszystko kręci się wokół zielonogórskich kibiców.
I zakończmy już ten wątek , bo nie o tym tu mowa -załóż sobie nowy temat i tam mów o waszych kompleksach.

Scot fzg 

Wysłany: 2009-07-27, 22:20   

A wy wogóle widzieliscie jak wyglądał nasz tor podczas spotkań z Unią i Apatorem?.Czy może tak piszecie o tych wykopkach bo ktoś gdzieś sobie tak napisał?

czarli9 

Wysłany: 2009-07-27, 22:23   

http://www.sportowefakty....zez-ekstralige/

Jednak z Lesznem?

de_Maistre 

Wysłany: 2009-07-27, 22:29   

http://foto.sportowefakty...p=4&g=3021&z=22

Jeżeli to są wykopki to nie znasz sie na żużlu.
Kompleksów nie muszę leczyć za to tobie to by się przydało.
Jak widac nie potrafisz uszanować klubu zielonogórskiego nazywając go "Falusami".
Sama/sam sobie odpowiedz zatem kto ma kompleks w tym momencie.

Pozdrawiam normalnych kibiców gorzowskiej Stali.

"Od skłonności do demokracji, z którą rodzi się każdy człowiek, wybawić go może jedynie chrzest inteligencji." - Nicolás Gómez Dávila

MoherPower 
MP

Team: Falubaz
Wysłany: 2009-07-28, 03:24   

Prawda jest taka: cała żużlowa Polska nie umie jeździć na bardzo przyczepnym torze. Jest jeden wyjątek i nazywa się Falubaz. Proszę - nie dziwcie się, jeśli Falubaz spróbuje ten dziwny fakt wykorzystać w playoffach - w meczach u siebie. Pozdrawiam! :-)

michaelsg 

Team: Stal G/ ManUTD
Wysłany: 2009-07-28, 09:10   

Dziwne forum Stal a Falubazów tak dużo, co jest poziom na fnf-ie się obniża??Panowie z Zielonej, nie udawajcie, że nie wiecie, że kombinacje u was są z torem straszne...życzę wam żeby któraś drużyna was na taki wpuściła. Zrobiliście taki z nami, zrobiliście taki też z Apatorem, kiedy się wchodzi na ten tor to jest gąbka....chodzi się po nim jak po jakichś matach sportowych, a luźny jest tak, że długopis to bez problemu cały wchodzi w tor. Więc nie mówcie, że wszystko jest cacy. Pozdrawiam

czarli9 

Wysłany: 2009-07-28, 09:53   

Każdy robi tor pod siebie, zobacz sobie wypowiedź Tomka po spotkaniu w Bydgoszczy, tak już jest niektórym to pasuje niektórym nie. Stali nasz tor zawsze pasował przypomnij sobie derby z przed paru lat co na naszym torze robił Świst i inni. Pewnie każdy kibic Stali byłby zadowolony gdyby mieli tor który jest wielką zagadką dla innych, zwłaszcza dla Falubazu. Pozdrawiam i do zobaczenia na derbach ;-)

leszek 

Wysłany: 2009-07-28, 10:06   

michaelsg napisał/a:
Panowie z Zielonej, nie udawajcie, że nie wiecie, że kombinacje u was są z torem straszne...życzę wam żeby któraś drużyna was na taki wpuściła. Zrobiliście taki z nami, zrobiliście taki też z Apatorem, kiedy się wchodzi na ten tor to jest gąbka....chodzi się po nim jak po jakichś matach sportowych, a luźny jest tak, że długopis to bez problemu cały wchodzi w tor. Więc nie mówcie, że wszystko jest cacy

Ja nie rozumiem - kiego grzyba sie toru czepiasz ??? A kto jasnie panujacemu Stachowi broni tor przygotować taki fajny - jak kiedyś bywało - pod naszych !!! I tu jest pies pewnie pogrzebany - zaciężnie ( kazdemu inny pasuje ) - tor ewidentnie robiony pod Galopcia :mrgreen: Do tego dodajmy nieumiejętność jego przygotowania , jak zwykle niesprzyjajaca i zmieniajaca sie aura dnia poprzedzajacego mecz . Gdy uporamy sie z tymi przeciwnościami , wywalimy Stacha na zbity pysk , to moze uporamy sie z tymi niuansami ( toż to błachostki ) :!: NA DODATEK TOR POWINIEN BYĆ ROBIONY POD NAJSŁABSZYCH - liderzy powinni i musza sie dostosować !!! Zreszta gadanie o złych torach to sranie w banie .

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-07-28, 10:11   

czarli9 napisał/a:
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/07/27/wlokniarz-ukarany-przez-ekstralige/

Jednak z Lesznem?

a no dzieki tej decyzji w niedziele będziemy mieli test przed playoff`ami tylko najwięcej (z tego co wygląda no i jazdy u nas) zyska Unia bo bedzie mogła sobie już teraz "potrenować" na naszym torze

przeczus 

Wysłany: 2009-07-28, 12:40   

Luuuuudzie do cholerryyyy!!

Ta decyzja została zawieszona w wykonaniu na rok! Więc nie oznacza to że Czewa odda walkowerem mecz w tym sezonie!

michaelsg 

Team: Stal G/ ManUTD
Wysłany: 2009-07-28, 14:19   

Leszku drogi- ja się toru nie czepiam i doskonale wiem o tym, że przygotowanie toru pod siebie to jest prawo gospodarza...ale jak pewnie wiesz są tory odpowiednio przygotowane ale również tory z "niespodziewajkami". Pan Stasiek oprócz tego, że popełnia proste błędy ale przynajmniej szykuje tory na których można bezpiecznie jechać. A co do naszego Falubazu- Żyto robi kartoflisko, którego godzinę przed meczem nie da się ubić czy wyrównać,A najlepsze jest to, że Głód już nie musi czekać na protesty drużyny gości tylko sam wścieka się na to co się dzieje na torze i nakazuje godzinne ubijanie i równanie. Ja nie chce nic sugerować no ale halo, żeby czołowi żużlowcy w tym kraju nie mogli się spasować?? A tobie Czarli powiem tak, śmigajcie na torze na jakim chcecie, ale żeby był bezpieczny. Pozdrawiam i życzę nam jak i tobie emocjonujących derbów.

de_Maistre 

Wysłany: 2009-07-28, 14:38   

michaelsg napisał/a:
Dziwne forum Stal a Falubazów tak dużo, co jest poziom na fnf-ie się obniża??

Forum FNF to nie jest forum sportowe , a kibicowskie. Jest w tym duża róźnica.
Najwięcej Falubazów w tematach sportowych udziela się na sportsboard.
Co do naszego toru to uwierz mi jest bardzo bezpieczny i przyczepny.
Naszym zawodnikom taki tor pasuje (w Gdańsku również było przyczepnie na meczu z Falubazem) i to nie nasz problem , że gwiazdeczki typu Gollob i
Jaguś mając tyle lat doświadczeń mają problemy z dopasowaniem się do takiej nawierzchni.
Falubaz jak do tej pory nie miał większych wpadek , a na wyjazdach przegrywa minimalnie.
Dlatego też jest w czołówce ligi z bardzo dużymi szansami na sukces medalowy w tym roku.
W tamtym roku dla przypomnienia na Derbach było twardo i też przegraliście wysoko w Zielonej Górze.

Odpowiedz do tematu