Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XIII kolejka SE: Polonia Bydgoszcz - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
Dielix

Wysłany: 2009-07-26, 22:25   

Chomski Bydgoszcz vs Stal Gorzów 48-42

Tak jak byłem sceptycznie nastawiony do wygranej naszych z Toruniem, tak byłem przekonany, że nasi wygrają w Bydgoszczy :P Szkoda, że trafiam tylko porażki.

Co do meczu, to gratuluje Panie Stanisławie... Pana czas już dawno minął, ale co niektórzy w klubie tego nie widzą. Dziś było błędów co nie miara!!

1. Wypuszczenie Okoniewskiego, choć Chomski wiedział, że Karlsson jest w dołku. Niestety nasz trener postanowił zrobić dwie dziury w składzie, aniżeli jedną.
Gadanie w stylu - "Okoniewski jeździł tutaj 2 lata" nie powinny mieć nic do znaczenia, ponieważ i tak tor był strasznie twardy, tak twardy, że bydgoszczanie byli zdziwieni :P

2. Przegrywamy 6 punktami a nasz mistrz trener nie reaguje!! Dopiero zaczął reagować jak Pan Redaktor zaczął zwracać na to uwagę, że do tej pory nie ma zmian. Mógł wykorzystać Jonassona w biegu z Emilem, bo było widać, że chłop jest w gazie i u nas nikt go nie ugryzie. Nie no ale nasz trener wypuszcza jednego z najlepszych na bieg który można wygrać max 3-3 gdzie tutaj logika?

3. Czy trener nie mógł zwrócić uwagę naszym, aby po wyjściu z pierwszego łuku nie wciskali się pod bandę? Mnie by gówno obchodziło, że Gollob, Karlsson są tak doświadczeni... W pierwszych biegach mnie brała cholera jak nasi głupio pokonywali pierwszy łuk.

Pomijając już temat tego Pana, to największe pretensje mam do Zagara i Pikeja. Zagar dał ciała w biegu 14 a Pikej teraz nie pamiętam, ale było to w biegu gdzie jechał na 5-1 i bezsensownie pchał się pod bandę i na jednym z takich wjazdów na zewnętrzną minęło go dwóch rywali. Rozczarował mnie też Gollob. Oczywiście świetnie pojechał w tym jednym biegu, gdzie nie wiadomo jak zmieścił się pod bandą, ale podczas pierwszych biegów była tragedia. Zresztą starty tragiczne miał od samego początku do samego końca. Tylko, że później jego ulubiona zewnętrzna zaczęła działać :)
Gwiazdą wieczoru dla mnie był Jonasson :) Nasz junior ostatnio jest w gazie i to cieszy :)
Holta niestety znów zaczął wywozić naszych, ale z jego jazdy jako tako jestem zadowolony. W końcu miał wynik dwucyfrowy.
Nadal nie zmieniam swojego zdania - 1 runda play off i koniec sezonu.

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-07-26, 22:26   

Dajcie sobie spokój, z Chomskim. Wystawił Okonia, żeby go sprawdzić. Dał Okoń d... na dobrze sobie znanym torze, więc przekonaliśmy się o jednym: Okoń poza GW nie istnieje a nawet w GW to sobie radzi tylko ze słabeuszami. Jeśli znów go zobaczę w składzie (a w GW już nie będzie łatwych przeciwników) to też zacznę się zastanawiać, czy Stan kieruje się jeszcze zdrowym rozsądkiem, czy też mu brak takowego...

Maciex 

Team: Poznańscy Stalowcy
Wysłany: 2009-07-26, 22:28   

Po tym meczu nasuwają mi się 2 pytania:

1.Co w E-lidze robi Rafał Okoniewski?
2.Dlaczego Holta ciagle blokuje szybszego Jonassona?

Moim zdaniem Bydgoszczanie przygotowali tor, który miał być największą zagadką dla Golloba i chyba to każdy zauważył. Tomek na początku bardzo się gubił. W pierwszym swoim biegu wybrał tą samą koleinę co Woźniak w I biegu, z której prawie każdy przegrywał starty a potem nie musiał gonić za rywalami.

Moja Ocena:

Plusy:

+ Postawa Jonassona, który walczył o każdy metr toru. Moim zdaniem jechał dziś lepiej od Holty bo to on wypracował Holcie pozycję na atak i późniejsze 2 lub 3 pkt.

+ Ataki po szerokiej Golloba. Klasa sama w sobie :)

+/- Waleczność Karlssona. Chłopak się starał ale na dystansie tracił.... :-|

Minusy:

- p.Chomski za wstawienie do składu Okonia i ogólnie za całokształ w tym meczu....

- Rafał Okoniewski, który nie ma pomysłu na jazdę, ZERO JAZDY, ZERO WALKI, ZERO AMBICJI!! Powiem jedno. SZKODA SŁÓW :evil:

-Matej Zagar Słabe starty i słaby na dystansie....

Teraz już nie ważne na kogo trafimy w PLAY OFF. Czy to będzie Falubaz czy Leszno. Powiem tak z takim Falubazem jaki był dziś to my szans nie mamy.....

Najlepszym dla nas rywalem było by Leszno..

Mam nadzieje że zarząd wyciągnie wnioski po tym meczu...

Pozdrawiam

Mariner 

Wysłany: 2009-07-26, 22:31   

Stal nie ma się czym przejmować.
I tak o wszystkim decydują PO..
Teraz drużyny się ustawiają, kogo chcą a kogo nie.

I nie pisałbym że nawet z Polonią Gorzów przegrał, bo z Ruudem w składzie ten mecz na 98% byłby wygrany.
Po prostu nałożyła się obecność Okonia z przedziwną jazdą Okularnika który głupiał na tym torze chwilami...
To jak PK nie dowiózł za Hultajem 5-1 to było mistrzostwo świata...

Stal ma swój 'wyjściowy' skład bardzo dobry a i forma zawodników jest zadowalająca.
Gollob- najmocniejszy w tym sezonie
Ruud- swoja norma, ok
Zagar- forma dobra, dzisiaj do tego dziwnego toru niedopasowany ale ogólnie mocny już od dłuższego czau i na wyjazdach i w domu
Rune- już w porządku, mniej więcej tak ma jeździć (od GP w GB dobra dyspozycja)
THJ- cały czas na fali wznoszącej; widzieliście jak go Komar wycałował i wynagradzał na prezentacji ;-) , już z myślą o następnym sezonie..

Tabela dziwnie się układa (trochę pewnie sami układają), na dziś szkoda dla Stali że nie może trafić na Toruń, w dwumeczu zdecydowanie stawiałbym na Stal, nie bałbym się też silnego Włókniarza, chociaż dochodzi do formy Gapa co źle wróży rywalom..

zibro007 

Team: THJ RACING
Wysłany: 2009-07-26, 22:33   

Przed zawodami jeszcze sprawdziłem na sf składy jest Ruud to ulga.A tu taki bęc widze twarz Okonia mówie do ojca;
-patrz tato przez tego goscia przegramy mecz
ojciec na to:
-gdzie tam on przeciez jezdził w bydgoszczy da rade!
I o to takim własnie sposobem ośmieszyłem ojca tak samo jak ośmieszył sie w tym meczu wspomniany zawodnik i nasz zawodny menager...
Szkoda naprawde tego meczu był spokojnie do wygrania no ale to cały urok Speedwaya mecz był piekny ale znów niestety nie w tą strone(prz.Toruń)
Mam teraz jedno wielkie marzenie,Wybrzerze leje Sparte a my przechwytujemy super pakiet Jason Crump and Marek Cieślak

PROFESOR 

Wysłany: 2009-07-26, 22:35   

Mecz przegrał Chomski i Karlson! Nie Okoniewski, bo i my i sam Okoń wie że walnie odpowiednią ilość zer jak w wiekszości meczy, żeby nie zepsuć sobie średniej:). To śmieszny menager który chyba ma jakieś koszmary w nocy, że widzi w nim choć skrawek Ruuda.
Karlson mnie zawiódl jak nigdy. Kompletny brak chęci do walki, odpuszczanie kazdemu, wybieranie scieżek które widzial tylko on sam. masakra!

Zdarzało mi sie bronić Chomskiego ale koniec! juz nigdy w zyciu nic dobrego o nim nie powiem. Bo dobre wyniki to nie jego zasluga, a zle i owszem. I nie że szukam winnego, nie że robie kozla ofiarnego, ale na milośc boską dlaczego wybral Okonia??!!!!!!! Bo dobrze mu sie raz udało u nas na torze?Bo nieźle pojechał z ekipą juniorow, połamańców i nieudaczników w niemczech? a może widział inne statystyki pkt z meczy e-ligi niż ja? Nieee no nie wyrobie.

Brawo Jonnason- pieknie sie rozkręca, aż miło patrzeć. Niestety Holta to zakichany egoista i nie wie co to jazda parą- dla niego ważne że zdobyl 3pkt. I można by powiedziec że ładnie pojechal ale jego jazda nic a nic mnie nie zachwyca. Zniszczyłby Jonnasona za 1pkt. EGOISTA I TYLE.

Gollob- no cóż, jedni powiedzą swietnie, ale ja nie. Punktów nazbierał, ale moim zdaniem doskonale pilotował ten mecz. Mówcie co chcecie ale.. nam przegrana niewiele zmieniła, ale Bydgoszczy uratowała jaja.

Zagar- bezbarwnie jak nigdy. Brakowało mu pomysłow na wyprzedanie,a wyprzedzic sie dawal dosyć łatwo. Słaby macz w jego wykonaniu.

Jak dla mnie tylko Jonnason zasługuje na wielkie brawa. Poklask dla Golloba i Holty za punkty. Reszta gwizd.

Mecz ładny, ale jak by nie tasma to wczesniej chyba by sie wyjaśnił wynik:)
Troche pesymistyczna wypowiedz, ale strasznie mnie boli bo to kolejny macz ktory moznabyło wygrać.
No ale teraz juz myslami w PO
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez PROFESOR 2009-07-26, 22:39, w całości zmieniany 1 raz  

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-07-26, 22:36   

Szkoda PiKeja... Chce, stara się a mu nie wychodzi. To samo z Czewą, to samo dziś. Tak jak Holta i THJ załapali formę w odowiednim momencie, tak PK na odwrót...

Tomash148 

Wysłany: 2009-07-26, 22:36   

Maciex napisał/a:
Teraz już nie ważne na kogo trafimy w PLAY OFF. Czy to będzie Falubaz czy Leszno. Powiem tak z takim Falubazem jaki był dziś to my szans nie mamy.....

Najlepszym dla nas rywalem było by Leszno..

Kolega raczy sobie żartować z tym Lesznem. W tej chwili klubem , który moglibyśmy wygrać byłby może Orzeł Łódź. Mam nadzieję , że z nimi byśmy sobie poradzili. W pierwszej rundzie , na któregokolwiek rywala nie trafimy - zmiatają nas z powierzchni ziemi. The End.

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-07-26, 22:40   

A ty Tomash to na pewno Gorzów? jak czytam takie posty, to proponuję zmienić opcję i zacząć kibicować innej drużynie, ot chociażby Orłowi, który lideruje drugiej lidze :evil: Daj se na luz i poczekaj na koniec sezonu z takimi tekstami!

Dariel 
falubaz

Team: falubaz
Wysłany: 2009-07-26, 22:41   

as35 napisał/a:
Chomski za Okonia do Powiatowego Urzędu Pracy. Co do meczu Falubaz-Toruń-- to wg mnie mecz ustawiony. Drugi raz tak przegrana? Ciekaw kto obstawiał wygrana Falubazu 30 punktami? czy nie te same osoby co w meczu z Unia???

Mecz ustawiony .. gratuluje inteligencji Panie Holmes .....

gustdelf 

Wysłany: 2009-07-26, 22:44   

Sorry,ze tak caly czas o tych PO ale pokusze sie o mala kalkulacje. Przy zalozeniu,ze Wroclaw nie kupi wyniku w Czestochowie po 13 kolejkach mamy tak:
1 Torun 24
2 Zielona Gora 21
3 Czestochowa 19
4 Leszno 18
5 Gorzow 17
6 Bydgoszcz 11
7 Gdansk 10
8 Wroclaw 6

Bydgoszcz i Gdansk nas nie interesuja to samo Wroclaw. Torun bedzie chcial jechac z 6 druzyna wiec na peno nie da dupy u siebie z Gadanskiem. Leszno u nas przegra ale i tak zostanie na 4. Czestochowa jesli "naprawde" dzisiaj wygrali beda chciali Leszno wiec odpuszcza Zielonke przynajmiej na bonusa. A wiec jednak qrwa Falubaz a co najlepsze 16 bede w Polsce na urlopie :)

Sitk0 

Wysłany: 2009-07-26, 22:44   

Eh 47-43.
Przyznaje się byłem za wstawieniem Okonia do składu (choć jak podkreślałem, że sam go nie lubię). A co do juniora jak wcześniej pisałem na piątkowym treningu był tylko Adik Zmarzlik i młody Zmarzlik. Więc o Cyranie nie było mowy. Wracając do Okonia chciałem żeby jechał za PK zastanawia mnie czemu Ruud nie jechał...

Okoniewski chyba nie ma najmniejszych szans na pozostanie w składzie.
PK raczej też, może wspomoże swoje KMO, jeśli jakimś cudem utrzymają się w lidze.

Cieszy w sumie dobra forma THJ tak jak on powinien jechać PK.

A Chomski też powinien sie, pożegnać z klubem ( może tak pójdzie do PIŁY wraz z Okoniewskim?) (to taki żart)

Czy ktoś wie czy na 2sierpnia w Gorzowie Wlkp. stawi się Baliński ( czy jest taka opcja)?

---
Uważałem, że mecz z Polonia będzie najłatwiejszy z tych trzech (Czewa, Bydgoszcz, Leszno) - okaże się, że tylko ten przegramy.

paraz 

Wysłany: 2009-07-26, 22:47   

Mariner napisał/a:

I nie pisałbym że nawet z Polonią Gorzów przegrał, bo z Ruudem w składzie ten mecz na 98% byłby wygrany.

Przemówił kibic z przed telewizora. Gdyby Siopek jechał za Jonasa nie byłoby takie horroru.
Ja krótko napiszę bo jeszcze emocje nie opadły. To był żużlowy olimp, poezja, walka mijanki doping oraz dramaturgia zawodów. Nie rozumiem komentarzy, że mecz był ustawiony to po co była ta walka na torze? Tak pod publikę zawodnicy ryzykowali kontuzją? To jest chore, niektórzy chyba nie potrafią się pogodzić z porażką.
Jesteśmy w domu. Chrzanowski - dzisiaj pokazał, że jest facetem i ma jaja.
Tomek przegrał z każdym liderem Polonii. Jonasson świetny występ nie spodziewałem się. Holta też dobrze, Karlsson i Zagar walecznie ale bez takiego pomysłu na jazdę po naszych torze.
No nic SITKO wymiękł z zakładu, a szkoda bo by musiał płacić, ale czekam aż publicznie odda pokłon:D

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-07-26, 22:48   

A ja mam mega mieszane uczucia po tym meczu.

Przed meczem we Wrocławiu napisałem, że tak mocno wierzę w nasze zwycięstwo we Wrocławiu, jak w porażkę w Bydgoszczy. No i się sprawdziło. Nie spuściliśmy Bydzi z ekstraligi, tylko Wrocław (prawdopodobnie)

Przed meczem było niemal pewne zwycięstwo Leszna nad Cz-wą i punkt bonusowy dla Torunia oraz zwycięstwo Gdańska z Wrocławiem. Tylko to ostatnie się sprawdziło :shock:

Mecz w Bydgoszczy przegraliśmy na własne życzenie, ponieważ:

1.
Maciex napisał/a:
Tomek na początku bardzo się gubił.

2.
STALone_ZG napisał/a:
Dał Okoń d... na dobrze sobie znanym torze

3.
STALone_ZG napisał/a:
czy Stan kieruje się jeszcze zdrowym rozsądkiem, czy też mu brak takowego...

4.
Maciex napisał/a:
Bydgoszczanie przygotowali tor, który miał być największą zagadką dla Golloba

5.
Mariner napisał/a:
To jak PK nie dowiózł za Hultajem 5-1 to było mistrzostwo świata...

6.
Maciex napisał/a:
Matej Zagar Słabe starty i słaby na dystansie

Holta się rozkręca z meczu na mecz, aczkolwiek nie potrafi wygrywać z liderami innych ekip w dalszym ciągu. Mi mocno utkwił w pamięci bieg, gdzie Holta z THJ przywieźli 5:1 i jak Holta zostawił młodego Szweda na pożarcie dwóm bydgoszczanom. Nieładnie Mr. Dollar!!!!! Zwykły zaciężny cwaniak i nygus.

Poza tym baaaaardzo mocno zaskakuje mnie na plus THJ, to co on zaczął jeździć, to aż miło patrzeć.

W drugą stronę to, co zaczyna jeździć Peter Karlsson, to co raz częściej żal patrzeć :->

Matej Zagar był dzisiaj jakiś mocno rozkojarzony.

Stanisław Chomski...... już się w Stali kończy, czekamy na trenera ...... już niedługo :-D

Mam tylko nadzieje, że tym meczem uratowaliśmy, a w zasadzie Bydgoszcz sama wywalczyła ekstraligę na sezon 2010. Chciałbym aby tak było :-P

Mariner 

Wysłany: 2009-07-26, 22:52   

Spokojnie z tym zmiataniem, Falubaz i Unia też tam przegrywały a Stal uległa minimalnie jadąc -jak się wydawało przy gospodarzach którzy wręcz gryźli tor- na pół gwizdka i z balastem Okoniem na pokładzie.. Co ma mówić Toruń który już drugi raz w krótkim czasie został zmieciony naprawdę...

Ten tor Bydgoszczy to wielki atut, gdyby mieli lepszych grajków to by lali innych, mają cienkich ale świetnie dopasowanych przed meczem i potem taki Buczek jak wściekły atakuje dużo wolniejszych Stalowców ..

Co do Golloba- zgoda.
Gość potrafi się spasować z tym torem jak nikt i jest najszybszy w każdym miejscu na torze.. a na początku meczu nawet mu się koleiny nie chciało do startu naszykować, bo po co... ;-) jak można pojechać z tej po Szymonie Woźniaku..
Tomek zadowolony, ale powiedział też że drużyna -ok, rzeczywiście tylko PK ma zadyszkę..
Ciekawe czy to ostatni rok PK w Gorzowie..

Brytt 

Wysłany: 2009-07-26, 23:03   

" Nie rozumiem komentarzy, że mecz był ustawiony to po co była ta walka na torze? Tak pod publikę zawodnicy ryzykowali kontuzją? To jest chore, niektórzy chyba nie potrafią się pogodzić z porażką. "

Rozbawiłeś mnie gościu. Jaka walka? W ważnych momentach meczu, "nasi" zawodnicy będąc na prowadzeniu popełniali błędy, jakby wczoraj zdali na licencję "Ż" A później "zaciekle" gonili przeciwników" Odstawiali po prostu spektakl żużlowy. Oglądam mecze od 1957 roku, i na takie "numery" nie dam się nabrać. A kto chce być frajerem, to jego sprawa

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-07-26, 23:07   

Brytt skoro nawet Stal zabawiła się w tej kolejce w ustawianie meczów, to rozumiem, że wiedzą co robią i idziemy na medal, łykając po drodze Falubaz?! Rozumiem, że Gollob w ustawionym meczu ryzykował wciśnięcie w bandę przez Lindbaecka? Ten Gollob to naprawdę wariat :mrgreen:

seba_90 
HALA MADRID RMCF

Wysłany: 2009-07-26, 23:09   

Witam was po przerwie zapomniałem napisac ale gadałem z łukaszem i jest tak, ADIK pojechał z CZewą ,,,,, PAWEŁ z BYDGOSZCZĄ , a Łukasz z LESZNEM tak im trener powiedziałe zeby było sprawiedliwie kazdy dostanie szanse w ostatnich 3 meczach bo chce sprzawdzic kazdego przed play of , Ale z tego co widzałem w czestochowie i w bydgoszczy to mysle ze łukasz wypadł by lepiej i pojedze z lesznem i udowodni ze on na PO bd 2 jun . Pozdrawiam :->

Brytt 

Wysłany: 2009-07-26, 23:17   

Nie idziemy na żaden medal! Przegraliśmy mecz na "prośbę" Tomka, bo nam to specjalnie nie szkodzi. Polonia walczy o utrzymanie w lidze, a Gollob ma sentyment do tego klubu. Ta jego szarża przy płocie to kwestia przypadku. Źle wyszedł ze startu, i musiał tak pojechać bo zareagował instynktownie. Ten typ tak ma. Przez cały mecz pilnowali wyniku.

paraz 

Wysłany: 2009-07-26, 23:21   

Brytt napisał/a:
" Nie rozumiem komentarzy, że mecz był ustawiony to po co była ta walka na torze? Tak pod publikę zawodnicy ryzykowali kontuzją? To jest chore, niektórzy chyba nie potrafią się pogodzić z porażką. "

Rozbawiłeś mnie gościu. Jaka walka? W ważnych momentach meczu, "nasi" zawodnicy będąc na prowadzeniu popełniali błędy, jakby wczoraj zdali na licencję "Ż" A później "zaciekle" gonili przeciwników" Odstawiali po prostu spektakl żużlowy. Oglądam mecze od 1957 roku, i na takie "numery" nie dam się nabrać. A kto chce być frajerem, to jego sprawa

Czyli ogólnie zawodnicy ze Stali nie mogą popełniać błędy bo w innym przypadku to jest jakiś przekręt idąc Twoim tokiem rozumowania.. tak? Weź się chłopie w garść i lepiej schowaj swoje te bzdury głęboko w buty:) Pewnie taśmę AJ-a też przewidziałeś. I dokładnie to widziałeś siedząc przed telewizorem.. fajny kibic z Ciebie od tylu lat:)
Kurcze nie rozumiem niektórych czy to frustracja czy już tak mają. Jeżeli to było ustawione widowisko to człowieku nie masz pojęcia o żużlu. Każdy Ci to powie

Dariel 
falubaz

Team: falubaz
Wysłany: 2009-07-26, 23:31   

.. z tymi ustawkami to niektórzy mają w mózgu jakiąs teorię spiskową dziejów .. przede wszystkim ... pomyślcie Panowie spiskowcy o tym ze zawodnicy jak by nie patrzeć to zawodowcy ... zarabiają pieniądze za punkty, mało wbrew pozorom obchodzą ich zabawy w układy tabel itd .. ech ten polski zascianek pierw piszą potem udaja ze myślą ;) jak czegos nie rozumiecie .. to spytajcie sie mądrzejszych, dopiero potem składajcie literki do wypowiedzi ....

zibro007 

Team: THJ RACING
Wysłany: 2009-07-26, 23:33   

Ludzie jaki przekręt opanujcie sie i przyjmijcie tą porazke na klate bo ośmieszacie nasz klub.Co prawda nie jestem wielkim fanem T.Golloba ale nie uwazam aby NASZ KAPITAN podkreślam nasz NASZ KAPITAN odpuszczał mecz z ww wzgledów.Może nie zauwazyliście ale coraz czesciej zdazaja mu sie takie wpadki jak dzis.A i my nie jestesmy w tej chwili jeszcze taka potegą by wygrywac mecz za meczem na wyjezdzie i to z tak zdesperowana druzyna jaka była dziś Polonia.Gratulacje dla Polonistów za wywalczenie sobie miejsca w elicie.Jak by to powiedział T.G mecz był przedni;)

Ostatnio zmieniony przez zibro007 2009-07-26, 23:48, w całości zmieniany 3 razy  

Brytt 

Wysłany: 2009-07-26, 23:33   

Właśnie oglądając mecz w TV, dokładnie było widać jakie jaja sobie z nas robili zawodnicy. Ciekawe były również obrazki z parkingu. Kto z kim klepał się po plecach, jakie miny stroili.
Jeszcze raz powtarzam: kto chce niech wierzy że nasi nie potrafią jechać na twardym torze, ba na takim dołożyliśmy falubazom.

SlaskaStreet

Wysłany: 2009-07-26, 23:44   

Widać, że mamy zgraną drużynę. Narady itd. Widać, że to nie jest robione pod publiczkę. Całą resztę napisałem w temacie o PO.

Fajnie macie w Bydgoszczy ze swoim spikerem i jego szkocją :lol: RAZ!!! RAZ!! RAZ RAZ RAZ!!! Buahaha :lol: :lol:

PROFESOR 

Wysłany: 2009-07-27, 00:01   

Brytt napisał/a:
Hahahahaha! Nie ma co się podniecać. Ten mecz był ustawiony. Zawsze mówię że współczesny,polski speedway to sportowy cyrk.Małpy pojechały tak jak było ustalone.Na początku przegrywaliśmy wysoko,żeby Polonia przez jakąś głupotę nie przegrała meczu. A później dogoniliśmy ich na tyle, żeby skasować bonus a oni dwa punkty. Nie byłbym zdziwiony gdyby ten wynik był wydrukowany w programie zawodów dla niektórych osób.
Po meczu Gollob mówi że nic wielkiego się nie stało, a miejscowi są zadowoleni. Potrzeba więcej?

Świete słowa. Chomski nadal jechany że dał Okonia, że Jonnason wystąpil z nr 6 a nie 7 i nie mógł jechać w rezerwie. Gollob sie dopasowywał tak długo do toru na którym wygrałby na hulajnodze,a jak sie dopasował to Bydgosz mogla bezpiecznie wygrać. Zagar z Karlsonem jechali jak II ligowcy. No i 14 bieg- kwintesensja błaznowania na torze. Wcale nie był mecz sprzedany:)haha Gollob ratuje dupe Bydzi. Ja siwieje przy TV z nerwów a oni wyluzowani. haha cyrk jak nic

Odpowiedz do tematu