Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XIII kolejka SE: Polonia Bydgoszcz - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
moloyoung 
Mazdaspeed eng.

Team: STAL GORZÓW
Wysłany: 2009-07-24, 14:45   

Cytat:
POLONIA 35-55 STAL

Cytat:
SITKO ja chętnie mogę się z Tobą założyć, że za cholerę tyle nie wygracie:) mecz będzie na styku. Chyba że wierzysz, że Toninho, Emil i AJ nie zdobędą na naszym torze po 10 pkt;)

no to jak: 3 x 10 + 5 dla reszty to akurat 35 :mrgreen:
Jednak możliwe, aczkolwiek Stan jak już będzie miał bonus w kiermanie to do nominowanych wystawi juniorów i Ruda z Okoniem, także wymiar kary będzie niższy ;-) ;-) ;-)

Sitk0 

Wysłany: 2009-07-24, 14:47   

Może dogadamy się na pw co i jak :).
A na meczu będe na 70% ;/.

Iman skąd masz awizowane składy? Nie mogę znaleźć.
Jest szansa, że pojedzie Okoń zamiast PK mimo że to PK jest w awizowanym?

Polecam dogadanie sie na PW!A co do skladow, wystarczy poszukac i to wcale nie daleko - www.sportowefakty.pl. W skladach awizowanych mozna robic 2 zmiany jesli dobrze pamietam.
Ostatnio zmieniony przez masters 2009-07-24, 15:04, w całości zmieniany 1 raz  

kssg 

Wysłany: 2009-07-24, 16:51   

Wierze w naszych chłopaków i w zwycięstwo nad Polonią ale dopóki nie wygramy nie ma czym się podniecać ,ponieważ Polonia nie ma takiego słabego składu a po drugie jest to dla nich bardzo ważny mecz jeśli go wygrają to zapewnia sobie utrzymanie w ekstralidze.

Nie pozostaje nic innego jak wybrać się do Bydgoszczy aby głośnym dopingiem wspomóc naszym. Liczę na niewielkie zwycięstwo 43-47

TYLKO GORZÓW STAL KS

Sitk0 

Wysłany: 2009-07-24, 18:39   

Szukałem i na sportowychfaktach.pl i na stronie Stali i na stronie Bydgoskiej Poloni i nie było jeszcze awizowanych, Iman napisał awizowane więc spytałem skąd je posiada.

Byłem na treningu Stali niedawno sie skończył trenowali nasi juniorzy poza Cyranem, ale trenował młody Zmarzlik. Więc chyba na pewno Cyrana nie zobaczymy w Bydgoszczy. Czas mierzony był Adikowi i Pawłowi więc drugim juniorem na mecz z Polonia będzie jeden z nich.

Pozdrawiam :mrgreen:

--------
Zakończył sie właśnie mecz w zielonej.
46-44 Dla falubazów. Bonus jednak trafia do Leszna. Coś czuje, że spotkamy sie z falubazem w PO! Będzie można wziąć odwet za mecz u nich (63-27).

SlaskaStreet

Wysłany: 2009-07-24, 22:16   

Apetyt rośnie w miare jedzenia - jeszcze nie dawno marzyliśmy o 4 miejscu przez PO a dziś już chcemy 3 :D I bardzo dobrze! Sezon się zaczyna od początku, wciąż mamy duże szanse na medal. Marzy mi się wykopanie falubazu już w 1 rundzie :)

Ale wracając do tematu. Jeśli wygramy w Bydgoszczy i u siebie w Lesznie to powinno być 3 miejsce. Jestem spokojny o wynik w niedziele. Gollob zna ten tor jak nikt inny, na pewno damy radę. Oby tylko Polonia nie kombinowała z torem. Dla nich to też ważny mecz, wygrana = utrzymanie, czego im z całego serca życze (Lotosiarze i Kleje do I ligi) ale niech jeszcze powalczą do ostatniej kolejki :)

Mój typ: Polonia - Stal 40-50

Esiok 
KSSG 1947

Team: K.S. Stal Gorzów
Wysłany: 2009-07-24, 22:19   

Cytat:
Jestem przekonany w 90% że wygramy.
Możemy sie założyć kto wygra mecz, i również o to że Gorzowska ekipa zdobędzie POWYŻEJ 50pkt.

A ja przestrzegam przed hurraoptymizmem, bo to że poradziliśmy sobie we Wrocku i fuksem w Gdańsku nic jeszcze nie znaczy. Bydgoszcz co prawda wygrała z Cze-wą u siebie, ale wszyscy widzieli nasz mecz w Cze-wie i każdy z ich zawodników na pewno przystąpi do meczu wyjątkowo zmobilizowany. Do tego niewiadoma jest dyspozycja Karlssona, Żagara (długa droga przed nim), jak również kto pojedzie Ruud, czy Okoniewski (oby Ruud). Mi się marzy 44-46 dla nas- w zupełności wystarczy! Niech tak się stanie, a będzie dobrze :!:

Sitk0 

Wysłany: 2009-07-24, 22:27   

Chciałem spytać mamy szanse na 2 miejsce przed PO?
Tak z ciekawości pytam bo w sumie nie chciałbym, żeby Stal trafiła na Włókniarz w 1rundzie ; /. A wiec czy jest takie coś, że będziemy mieć 2miejsce? :shock:

Ja tam o wynik jestem spokojny. Dalej utrzymuje w przekonaniu 55-35 dla nas.

ps.
Jutro o mistrza polski jadą na kogo stawiacie?

kssg 

Wysłany: 2009-07-24, 22:29   

Szansa jest ale to nie możliwe żeby Falubaz i Leszno wszystko do końca przegrywały.
Mam jeszcze pytanie czy wie ktoś jak się czuje Okoń??

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-07-24, 22:40   

Cytat:
Chciałem spytać mamy szanse na 2 miejsce przed PO?
Tak z ciekawości pytam bo w sumie nie chciałbym, żeby Stal trafiła na Włókniarz w 1rundzie ; /. A wiec czy jest takie coś, że będziemy mieć 2miejsce? :shock:

Jezeli wierzysz w cuda to jest szansa, jednak to nie temat odnosnie tego, wiec trzymajcie sie tematu watku.

paraz 

Wysłany: 2009-07-26, 09:26   

Pogoda w Bydgoszczy jest ładna trochę chmur ale popołudniu ma być słonecznie, więc mecz nie powinien być zagrożony. Nasi mają jeszcze potrenować o 13 lub 14 by się idealnie spasować. Jeśli w biegu młodzieżowym wygramy 4:2 lub 5:1 to uważam że Stal wróci do Gorzowa z bonusem tylko:)
PS. teraz trochę pada w Bydgoszczy, ale taki niegroźny deszcz
Wszystko zgodnie z planem
pogoda

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2009-07-26, 20:41   

Jaki by wynik nie był na koniec - Chomski out!!

Brawo za decyzję ze Zmarzlikiem i Okoniem...

Tomash148 

Wysłany: 2009-07-26, 20:49   

Co do Chomskiego i jego decyzji o wystawieniu Okoniewskiego...cóż, slowne ostrzezenie, za obrazanie to mało powiedziane. Te same słowa dotyczą zresztą "naszych" i ich jazdy. Ktoś tam wcześniej pisał o tym , że chciałby w Playoff trafić na Falubaz. Odpowiadam - zmiotą nas , zrównają z powierzchnią ziemi. Zobaczcie sobie co wyprawiają z Unibaxem znawcy żużla. O czym jeden z drugim głupkiem marzycie? Przecież nawet z taką Polonią nie możemy sobie poradzić. Żal...

Nie pisac na forum jednolinijek, od tego jest sucharbox!
Ostatnio zmieniony przez masters 2009-07-26, 20:54, w całości zmieniany 1 raz  

as35 

Wysłany: 2009-07-26, 21:21   

Chomski za Okonia do Powiatowego Urzędu Pracy. Co do meczu Falubaz-Toruń-- to wg mnie mecz ustawiony. Drugi raz tak przegrana? Ciekaw kto obstawiał wygrana Falubazu 30 punktami? czy nie te same osoby co w meczu z Unia???

rav_gorzow

Wysłany: 2009-07-26, 21:32   

odpowiedzialny za wstawienie w tym meczu Okonia zamiast Ruuda jest niespełna rozumu dądź ma z tego działania profity finansowe. Kiedy to zrozumiesz ****** , że Ruud jest o niebo lepszy ????

PS po 14 biegu : good bye trenerze po tym sezonie. czego nie jeszcze nie rozumiesz ? Jak David nie dowiezie nawet punktu to jest na tyle pilnowany w pierwszym łuku że kolega z pary ma mega ułatwione zadanie. A Twój beznadziejny pupil zwany przez niektórych - startowcem hehehehhehehehhehe nie nadaje się do extraligi . Zrozum to ****** **** !!! Pisze to kosztem kolejnego upomnienia !
Ostatnio zmieniony przez rav_gorzow 2009-07-28, 07:22, w całości zmieniany 1 raz  

lukasztom1 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-07-26, 21:46   No i dupa

W dupie mam Chomskiego, jego nieudane taktyczne, ciagle spogladanie i dopisywanie pkt i samoluba holte. Szkoda slow...

ocelot77 

Wysłany: 2009-07-26, 22:00   

Kuśwa, jak to sie dzieje, że kto by nie przyszedł do nas, to zawsze pojedzie sezon tak, że zastanawiamy się, czy to tern sam zawodnik (chodzi mi o średnią tutaj patrz Zagar). Z drugiej strony - wychowaliśmy Jonassona, zaczyna jeździć coraz lepiej, to - teoretycznie - w przyszłym sezonie pojedzie w innym klubie i bedzie tam robil za lidera :(

Czy ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego Jonasson jedzie z 6? Ja to widzę tak: jak jedzie z 7 to co chwilę wchodzi za Zmarzlika, a w tym konkretnym meczu raz jedzie w taktycznej i dlatego zamiast Karlssona mamy go w biegu 14. Jedyne co się zmienia to układ pól w biegu nr 1 i NIC WIĘCEJ!!!

Bula 
Jestem piknikiem

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-07-26, 22:00   

Bula napisał/a:
Moje typy:
OPTYMISTYCZNY - 49:41
PESYMISTYCZNY - 43:47

hehehehe ;)

Bula napisał/a:
Polonia tych trzech zawodników posiada i wystarczy bo Lindback powtórzył swoją jazdę ze spotkań z Toruniem i Częstochową, Emil utrzymał dyspozycję a Jonsson pojechał tak jak potrafi. Wtedy możemy przegrać.

:) :) :)

Bovit napisał/a:
Prawidłowość jest jedna: jak Gollob jest przełożony to wszyscy jadą. Pytanie tylko, czy Tomek się przełoży ;)

100% prawdy. Gollob początek meczu słaby - słabo również jedzie drużyna. Zakończenie zawodów przez Emila zbiegło się z odsypaniem nawierzchni na zewnętrzną i nową ścieżką dla Golloba. Gollob jedzie - drużyna jedzie. Trochę a późno.

Mecz pokazał, że Karlsson się już kończy, Zagar to zawodnik własnego toru, osoba Okoniewskiego z klubu powinna wylecieć po tej KPINIE z pierwszych trzech spotkań sezonu a Jonasson to zawodnik, którego trzeba zostawić na kolejny rok. Bez względu na wszystko.

Okoniewski
Czytałem wypowiedzi Chomskiego sprzed zawodów i były przebąkiwania o wystawieniu właśnie jego do składu ale raczej byłem pewny tego, że pojedzie David. A tu zonk, obok Golloba na prezentacji ukazuje się twarz Rafała. Mega zaskoczenie, no bo przecież Ruud dobrze w Bydgoszczy rok temu jeździł. Panu Okoniewskiemu już podziękujemy.

Trener
Okoń to ogromne nieporozumienie i minus dla Stanleya. Poza tym - zmiana taktyczna Holta za Okonia w biegu na Sajfutdinova. Ogromne brawa, no to trzeba być wybitnym "znafcom rzórzla" żeby takie coś zrobić. No ale Chomski z takich ruchów jest znany. Kiedyś go krytykowano za to, że swoje zmiany taktyczne z kosmosu tracił w DPŚ, wystawiając Golloba na bezkonkurencyjnego Hancocka. Panu Chomskiemu już podziękujemy.

Zmarzlik
Dlaczego akurat Paweł? Po serii słabych występów w juniorce widać jednak, że jest to trzeci junior w ekipie. Dlaczego nie Adik albo Cyran? Myślę, że pierwszy bieg byłby rozegrany w przypadku Łukasza na remis. No ale sprzęt też robił swoje. Nawet Szymon Woźniak (omg, kto to jest...) ma lepsze motocykle.

Wygrane starty
Zauważyliście, że większość startów wygrywaliśmy my? Tylko ten pierwszy łuk... no ja żużlem interesuję się od 2003 roku, ale mam już taką wiedzę, że jak widać, że chodzi krawężnik to trzeba do tego krawężnika ściąć a nie jechać gdzieś pod bandę na pierwszym łuku. A 14 bieg to już w ogóle jakieś nieporozumienie. Przecież Zagar widział, że leją wodę na wewnętrznej i pojechał gdzieś na szeroką, blokując przypadkowo Karlssona i jednocześnie przegrywając nam mecz. Gollob zresztą nie jeździł lepiej, odjeżdżając gdzieś pod bandę i z reguły wywożąc naszego, bo rywale od razu zjeżdżali do małej. Minus panie ośmiokrotny.

Przegraliśmy mecz na własne życzenie :]

gustdelf 

Wysłany: 2009-07-26, 22:03   

Ale sie mlyn robi przed playoffami zaczyna sie kombinowanie.To co Czestochowa dla nas? Na to mi to wyglada na zdrowy rozum ale ostatnia kolejka to bedzie jedna wielka sciema.Trzeba cos poprawic w regulaminie bo juz dzisiejsze wyniki zastanawiaja.Moim zdaniem leszno uklada sie na nas.

Mariner 

Wysłany: 2009-07-26, 22:09   

Gorzowianie nawet z tym marginesem błędu który dzisiaj zaprezentowali mogli spokojnie wygrać.

Słaby początek miał Tomek (jak na jego bydgoską normę)
Fatalne ścieżki wybierał PK.
Wolniutki był Zagar.
Holta na plus.
THJ super :-D

Ale wszystko i tak mogło dać zwycięstwo, gdyby nie pewne już przed meczem 0 Okonia.
Ruud lubi twarde tory, rok temu tu wygrywał z AJ...
Gdańsk może podziękować Chomskiemu za to że dzisiaj nie utrzymali się w lidze..
Co więcej jak Chomski się nie opamięta w playoffach to pogrzebie szanse Stali już na wstępie.

Druga kwestia to 14 bieg: najpierw wielki pech bo Zagar na jakiejś przyczepnej plamie się załatwił, potem Toninho holował niezbyt szybkiego Chrzana jak dziecko za rączkę.
A goniący ich PK cały czas piłował krawężnik za Lindbaeckiem :lol:
A w ten sposób to przegrał nawet z Matejem... nie mówiąc już że nie miał szans na wyprzedzenie rywali.
Większe szanse gonić miałby wolny dziś Słoweniec niż Peter, który jechał dziś dokładnie na odwrót niż należało..

Ale obecności Okonia nie przebije nic ;-)
Jak go zobaczyłem na prezentacji to od razu włączam internet i patrzyłem czy może coś się Davidowi przydarzyło w Szwecji czy coś...

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2009-07-26, 22:11   

Chomski, Chomski i jeszcze raz Chomski. Po pierwsze wystawienie Okonia, kompletne nieporozumienie. Zmarzlik w pierwszym biegu nie powinien pojechać. Zdecydowanie stawiałbym cały czas na Cyrana.

Bład najważniejszy!! Jak można w takim meczu dawać Jonassona w dobrej formie pod numer sześć? Gdyby był pod siódemką pojechałby za Zmarzlika jako taktyczna w jedym z biegów i wyścigu czternastym mielibyśmy jego zamiast słabego dziś Karlssona.

PODSUMOWUJAC: Nie wejdziemy do czwórki, będzie piąte miejsce i kto wie co dalej.

BRAWO STASIU!! :-D

Rafi 

Wysłany: 2009-07-26, 22:13   

Szkoda tej porażki ale jak to mówią to już historia.Ten mecz dał odpowiedź ,że Panu Okoniewskiemu już podziękujemy i na play offy tylko Ruud.Poza tym 14 bieg nasi jechali tak jakby chcięli przegrać,bo inaczej tego nie można nazwać.Cóż ciężko to wszystko wygląda ale mimo to,od kilku spotkań regularnie punktujemy.Cieszy także forma Jonassona,martwi Petera ale miejmy nadzieję,że Stal jeszcze powalczy w tym sezonie.

rsobczynski 

Wysłany: 2009-07-26, 22:19   XIII kolejka SE: Polonia Bydgoszcz - Stal Gorzów

Ja juz niewiem co pisać obiecałem sobie że już nigdy nie będe komentował tego co się dzieje w naszej drużynie ale się nie da i mam tylko cichą nadzieje że Prezes Komarnicki czyta wypowiedzi nas kibiców!!!! Chomski nie nadaje się na trenra nie ma ani posluchu ani nie zna sie n zuzlu, Okoniewski no niestety ZERO totalne, Karlson już chyba koniec kariery dwa mecze i 3 punkty wiecej junior robi niz on. Zagar mnie zaskoczył jak by odpuscil mecz. Zmiany po sezonie jeśli będzie kasa Crump będzie do kupienia bo on w 1lidze nie bedzie jezdzil bo Atlas niestety no i moze Cieslak na trenera za To co u nas bawi się w terenera. I łożyć na JUNIOROW bo w Gorzowie to lipa na maxa jest z tym :-x :-x :-x

gustdelf 

Wysłany: 2009-07-26, 22:22   

Wychodzi mi,ze mamy 5 miejsce nie sadze ze wygramy z lesznem wyzej niz oni z nami a 2 punkty nie wystarcza zeby ich przeskoczyc. Zielona jedzie z Czestochowa o 2 miejsce, wolalbym jednak Czestochowe. Chociaz jak sie chce byc mistrzem....

No chyba,ze wroclaw wygra w Czestochowie :)
Ostatnio zmieniony przez gustdelf 2009-07-26, 22:27, w całości zmieniany 1 raz  

SkywalkerGW 
Anty-Barcelona

Team: Real Madrid
Wysłany: 2009-07-26, 22:22   

To jest nic ! W następnym meczu to zobaczymy Panią Okoniewską za Karlssona ;)

Piękny mecz,chyba póki co spotkanie sezonu ! Żal nie wykorzystanej szansy bo Stal mogła to wygrać gdyby nie juniorskie błędy przy prowadzeniu 5:1 ale nic się nie stało ! To była naprawdę ostra walka na "noże".Po dzisiejszych wynikach już chyba jest jasne że w PO jedziemy z Zieloną i tak naprawdę wszystko jest możliwe bo liga w tym sezonie jest niesamowicie ciekawa.Bo przecież kto by się spodziewał że Toruń dzisiaj dostanie takie bęcki a Włókniarz wygra bez Nickiego w Lesznie.

Cuda nie widy....ale przecież część nas się tego spodziewała ! Chyba się zaczynają małe szachy.

Gratulacje dla Polonii za zwycięstwo,6 miejsce i utrzymanie Ekstraligi bo ta drużyna jest potrzebna w najwyższej klasie rozgrywkowej o wiele bardziej niż Gdańsk czy Wrocław.

Brytt 

Wysłany: 2009-07-26, 22:25   

Hahahahaha! Nie ma co się podniecać. Ten mecz był ustawiony. Zawsze mówię że współczesny,polski speedway to sportowy cyrk.Małpy pojechały tak jak było ustalone.Na początku przegrywaliśmy wysoko,żeby Polonia przez jakąś głupotę nie przegrała meczu. A później dogoniliśmy ich na tyle, żeby skasować bonus a oni dwa punkty. Nie byłbym zdziwiony gdyby ten wynik był wydrukowany w programie zawodów dla niektórych osób.
Po meczu Gollob mówi że nic wielkiego się nie stało, a miejscowi są zadowoleni. Potrzeba więcej?

Odpowiedz do tematu