Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XII runda DMP Stal Gorzów- Wybrzeże Gdańsk 19 lipca 2009
Autor Wiadomość
Bula 
Jestem piknikiem

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-07-16, 18:32   

Thorgal napisał/a:
1. Dlaczego Okoniewski, który nie punktował jechał w pierwszych 3 meczach?

No były to pierwsze mecze a w sparingach Ruud punktował gorzej. Okoń pojechał w trzech meczach bo sztab szkoleniowy nie chciał wywierać na zawodnikach niepotrzebnej presji w stylu - "jedziesz słabo, nie jedziesz w ogóle". Po trzech, słabych meczach postawiono na Ruuda. Chomski sam zresztą o tym nie raz mówił.

Thorgal napisał/a:
2. W zależności od "torów"? Co to za bzdury? Niby na jakie tory będzie wystawiany Ruud a na jakie Okoń? I skąd ta wiedza, że jeden sobie na nich poradzi, a drugi nie?

Widać przecież po wynikach. Okoniewski jeździł w Bydgoszczy i Chomski może wystawił go na Gdańsk żeby sprawdzić jego formę. Stanley mówił też coś w stylu - "może być tak, że jeden będzie jeździł u siebie a drugi na wyjazdach". Widać przecież, że Okoń zdecydowanie radzi sobie u nas, co również wychodzi Ruudowi ale nie zawsze. David z kolei rzadko zawodzi na wyjazdach :)

Decyzja jaka by nie była - kontrowersyjna. Ale można się było tego spodziewać i nie udajmy zaskoczonych. Stan szukał tylko pretekstu żeby w końcu zrezygnować z Ruuda i dać Okonia. W końcu jeden mecz, udany, przy czym dla Ruuda słabszy i powodu do "rzucania się" o wystawienie Rafała nie ma ;P

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-07-17, 10:54   

Moim zdaniem akurat pomysl z Okoniem nie jest taki zly. Starty w ostatnim meczu mial kapitalne, gdyby jeszcze na trasie nie bylo takich bledow. Moze jeszcze jeden mecz cos poprawi. Oby tylko trener Chomski nie sugerowal sie jak zdobedzie te 8 punktow, bo w kolejnym meczu powinien jechac Ruud, bo Okon to tylko na nasz tor.

Pamietajcie, ze przed nami jeszcze play-off, a teraz nie ma roznicy czy wygramy 2 czy 20. Kontuzje sie zdarzaja, wiec lepiej jak Okon troche tez pojezdzi skoro moze zrobic taki sam wynik w Gorzowie.

Pytanie tylko czy mecz sie odbedzie, bo w sobote spore opady zapowiadaja w Lesznie.

Thorgal 

Wysłany: 2009-07-17, 11:29   

Obawiam się, że w tym wszystkim nie chodzi o wynik Stali, ale o gest w stronę Rafała. Przecież nie po to Stan ściągał go do Gorzowa by chłopak siedział na ławie. Czuje się więc pewnie zobowiązany by dać jeszcze chłopakowi zarobić, a potem niech spokojnie odchodzi do I ligi.

Zobaczycie - będą jeszcze numery w tym sezonie z odstawieniem Ruuda... Jak Okoń z Gdańskiem zrobi 6 pkt to niby dlaczego miałby nie jechać do Częstochowy? Przekona ktoś Chomskiego?

Gregor 

Team: STAL GW
Wysłany: 2009-07-17, 12:10   

Myśle że z Okoniewskim w składzie stal wygra ale mało gdzieś tak 49:41 a gdyby jechał Ruud wygrana była by większa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SkywalkerGW 
Anty-Barcelona

Team: Real Madrid
Wysłany: 2009-07-17, 20:06   

Marzy mi się bardzo zbłaźnienie się Pani Okoniewskiej na Jancarzu.Jak zobaczę piękne Audi przy jego nazwisku to będe bardziej zadowolony niż po zwycięstwie w tym meczu.Nie chciałem,nie chcę i nie będe nigdy chciał tego gościa w naszej drużynie.

Może i Ruud ma lekki spadek formy co widać też po występach w Pucharze Świata gdzie delikatnie mówiąc nie błyszczy ale i tak jest o wiele lepszy od Chomskiego synka.

baracuda 

Wysłany: 2009-07-17, 21:03   

Iman napisał/a:
A co to musisz isc na gorna trybune? Na dol juz nie łaska? :)

25zl za bilet to nie jest tragedia - bez przesady.

A pozniej piszesz, ze chcesz motorow dla naszych juniorow - Tylko skad zarzad ma wziasc te pieniadze z nieba?

Skąd maja wziąść kasę ? Po prostu niech zweryfikują swoją politykę cenową.... Ostatnio kupując bilet w Askanie dla rodziny i kolegów przede mną ustawiła sie kolejka i wszyscy kupowali bilety ulgowe... ops na pewno nie były to osoby uprawnione do ulgowych. Byli za duzi :) Stałem i zastanawiałem się dlaczego ja durny kupuje normalne ?
Klub powinien ulgowe pozostawić dla dzieci, albo w ogóle zlikwidować, zostawiając jeden bilet za okreslona kasę, oczywiście bez przesady z ceną. A tak biletów nikt nie sprawdza w sensie weryfikacji czy ma prawo do ulgowego czy nie i wieksza rzesza ludzi kupuje bilety ulgowe. Zreszta można poprosić klub o przedstawienie ilości sprzedanych biletów ulgowych i normalnych.

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-07-17, 21:29   

Czy już wiadomo, kto u nas pojedzie jako drugi junior-Polak? Mieli ze sobą rozmawiać (zarząd-juniorzy) i co? Dogadali się w końcu?

Bula 
Jestem piknikiem

Wysłany: 2009-07-17, 22:33   

W Lubuskiej napisali, że prawdopodobnie Paweł Zmarzlik. Chomski na konferencji przed meczem mówił zresztą, że "nie wiem, każdy ma szanse".
Jeśli Lubuska się nie myli to jest to BARDZO dobra informacja, ale najgłupsze jest to, że gdy klub jest w potrzebie to szkolenie jest odwieszane, a gdy chodzi o indywidualne cele naszych młodziaków to zawieszenie wciąż obowiązuje.

seba_90 
HALA MADRID RMCF

Wysłany: 2009-07-17, 22:51   

Łukasz ma kontuzje nogi i prawdopodobnie nie pojedzie , ale to zalezy od niego ,,jak sie bedzie czuł '' i czy dopusci go buczek :!:

Bula 
Jestem piknikiem

Wysłany: 2009-07-17, 23:28   

Gdańsk bez Andersena - :arrow: http://www.sportowefakty....zie-w-gorzowie/

Nie ma chyba już ŻADNEGO powodu do obaw, że przegramy :) Jednym zawodnikiem Gdańsk nie wygra.

SkywalkerGW 
Anty-Barcelona

Team: Real Madrid
Wysłany: 2009-07-18, 06:46   

Ten mecz w niedziele to już można włożyć między bajki bo się napewno nie odbędzie.Ciekawe czy chociaż uda się rozegrać dzisiejszy Puchar Świata.Coś pecha mamy w tym sezonie...

gregi23

Wysłany: 2009-07-18, 09:20   

Czemu niby ma sie nie odbyc?

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-07-18, 09:57   

Tem mecz będzie meczem bez historii, który nie ukaże naszej siły tylko frajerstwo Wybrzeża na obcych torach. Chłopaki krzątają się po torze i jak dojdą do 30 to będzie fajne. Nie będe na tym meczu i żałuje bo jestem daleko, ale chyba i tak njalepiej że własnie na tym meczu nie będe, nie na innym. Mam nadzieje że Chomski będzie puszczał polskiego juniora cały czas bo mecz z góry wygrany. Mój typ 59:31
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

micruz 

Wysłany: 2009-07-18, 10:07   

SkywalkerGW napisał/a:
Ten mecz w niedziele to już można włożyć między bajki bo się napewno nie odbędzie.Ciekawe czy chociaż uda się rozegrać dzisiejszy Puchar Świata.Coś pecha mamy w tym sezonie...

Widzę, że jak zwykle znajdą się panikarze. Spokojnie nie chcę nikogo obrazić, ale często tutaj czytam szybkie, wynikające z chwilowych sytuacji komentarze. Kolego, jest sobotni poranek, w nocy owszem padało, lało, można by rzecz niebo waliło nam się na łeb. Ale jednak mamy sobotni poranek a mecz planowany jest jak wiadomo na niedzielne późne popołudnie. Poczekamy zobaczymy, bez paniki panowie.

Co do meczu - jednak szkoda że Hans nie jedzie. Mecz tak czy siak byśmy wygrali. Bez Hansa wydaje mi się że będzie to spotkanie jednostronne i nudnawe.

moloyoung 
Mazdaspeed eng.

Team: STAL GORZÓW
Wysłany: 2009-07-18, 21:00   

komu wierzyć?

mecze opóźnione:

kolejka odwołana:

swoją drogą jechać DPŚ o 11 i ligę o 20 jednego dnia to lekka przesada. Myślę, że może dojść do spotkania z Gdańskiem tylko wtedy, jeśli w Lesznie będzie jutro powódź a w GW susza.
Wow,
ale sezon..... :roll:
Ostatnio zmieniony przez moloyoung 2009-07-18, 21:04, w całości zmieniany 1 raz  

mumak 
ktoś

Wysłany: 2009-07-18, 21:01   

moloyoung napisał/a:
komu wierzyć?

stronie klubu ;] www.stalgorzow.pl ;]

Pao 

Wysłany: 2009-07-18, 21:06   

Komisarz Ligi nie wydał żadnego komunikatu odwołującego całą XII rundę, więc mecz odbędzie się, tylko godzinę później, aczkolwiek ciężko będzie Częstochowie żeby 3,5 godziny po planowanym zakończeniu DPŚ dojechał z Leszna Jazon i Watt,

baracuda 

Wysłany: 2009-07-19, 09:50   

W lesznie nadal pogoda zła. Na 10:20 zapowiedziano zebranie sędziów, którzy wydadzą opinię czy mecz będzie przesuniety czy tez przełozony.

maxiu 

Wysłany: 2009-07-19, 10:23   

A kto pojedzie za sierotę Okoniewskiego?Czy jednak da radę po upadku wczorajszym?

lesny_

Wysłany: 2009-07-19, 14:46   

Mam pytanie czy ktoś ma może jakieś wieści od Zarządu czy mimo przeciągającego sie finału DPŚ mecz Stali się odbędzie. ?

PROFESOR 

Wysłany: 2009-07-19, 15:06   

Mecz może byc przesuniety na 21, to samo ma być w przypadku meczu zielonej z lesznem. Jak pogoda bedzie to jest niemal pewne że pojadą. Bo terminów bedzie brakowalo. A 21 to nie jest jeszcze kataklizm. W koncu pocoś jest oświetlenie stadionów e-ligi

maxmatecki 
Stal Gorzów!

Team: Coca C...a
Wysłany: 2009-07-19, 15:09   

Pewnie ze o 21 moga jechac!Wkoncu pelen efekt oswietlenia bedzie widac.I moze mniej pijacych bedzie bo w poniedzialek trza wstac do roboty :-D !

leszek 

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2009-07-19, 19:22   

Przepraszam ze nie w temacie ale jestem zakur.................. :evil:

Oto rozmowa z Gregiem przeprowadzona po zwyciestwie w typerze !!!!!

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Statystyki
Profil Nie masz wiadomości Wyloguj [ leszek ]

Skrzynka Wysłane Do Wysłania Zapisane

Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
Zapisana :: Wiadomość
Od: Greg
Do: leszek
Wysłany: 2009-07-02, 23:08
Temat: Re: bilecik
BLAGAM CZYTAJCIE REGULAMIN !

14. Użytkownik, który wygra bilet ma obowiązek podac dane osobowe poprzez p.w (prywatna wiadomosc na forum-TYLKO I WYŁĄCZNIE poprzez p.w) w celu zidentyfikowania zwycięzcy przy odbiorze biletu najpóźniej do dnia przed zawodami na, które wygrał dany bilet. Następnie zwycięzca powinien odebrac bilet dokładnie 1,5 godziny przed meczem przez 10min.- nie wcześniej, nie później. ( tzn. jeśli mecz jest na godzinę 18:30 - odbiór biletu w godzinach 17:00- 17:10 , jeśli mecz jest o 15:30 - odbiór biletu w godzinach 14:00- 14:10 ) - Jeśli zwycięzca danej kolejki przyjdzie po odbiór biletu wcześniej w wyznaczonym miejscu - nie otrzyma tego biletu gdyż organizatora zabawy nie będzie w danej chwili. Jeśli zwycięzca danej kolejki przyjdzie po odbiór biletu po czasie w wyznaczonym miejscu - automatycznie bilet przepada gdyż organizatora już nie będzie w danym miejscu.

Miejsce odbioru biletu :

Ulica Kwiatowa - vis a vis Komendy Policji - brama wjazdowa do parku maszyn ( przy tablicy im. Edwarda Jancarza )

Dogadaliśmy sie że skoro mam bilet naToruń - wybralem nastepny mecz z Gdańskiem . Pierwotna godzina rozpoczcia spotkania 19:00 , nastepnie na 20:00 !!!
Czyli jak napisał Greg 1,30 h przez 10 minutek czeka , ani szybciej , ani dłużej !!!
Czyli jak na dzisiaj 18;30 jak go poinformowalem - co zreszta potwierdził ( mam dowody ) . BYLEM POD TABLICA O 18;20 ( cenię sobie punktualność ) - spedzilem tam czzas do 19:00 - przy bramie otwierajacej parking krzatala sie jdna bialoglowa i koleś ktry jej podpowiadał kogo wpuscic kogo nie - na krzesełku siedzial starszy jegomosc !!!
Podaje te fakty aby mi nikt ni epowiedzial ze mnie nie bylo - zresztą okolo 19 wjechał przez brame Dawid Ruud !!! Po spedzeniu 0:40 h pod stadionem udalem sie grzecznie po ten obiecany bilecik - ale do kasy !!! Dziekuje Ci Greg za poważne potraktowanie ( szczescie ze wziolem ze soba kase !!! ) !!! Wiem ze typer to tylko zabawa - ale nie jestem pierwszym lepszym smieciem którego traktuje sie jak psa warujacego pod plotem ( ja swój czas też cenie ) !!!

Pisze to w temacie o Gdańsku bo akurat zniknoł temat skarg i zażaleń w temacie Typera - tu jak sazdze osoby odpowiedzialne za zistniałą sytuacje na 100% przeczytaja !! Moderatorów prosze o nieusówanie postu !

Nie wiem jak zareaguja osoby odpowiedzialne za ten bałagan - mnie stać na bilet ( jakbyście wygladali gdyby nie ???? ) , ale fakt jest faktem bilet mi sie należy i koniec - a co ja z nim zrobie to juz moja prywatna sprawa - zostalem potraktowany jak dziecko z piakownicy - panowie szanujmy sie , szanujmy :evil:
Ja bilet nadal chce czy to sie komus podoba , czy nie !!!!

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-07-19, 23:18   

łuhuhuh Greg nagrabiłeś sobie :-P

Mecz był bardzo fajny.Wygrany pewnie a przy tym można było zobaczyć kilka ciekawych akcji.Cieszy postawa Zagara i THJ ;-) Ruud tez pojechał bardzo ładnie i chyba zamknął usta fanatyków sieroty Okoniewskiego :roll: Lubię Holte a dzisiaj mnie zaczął wkur*** jak można scigać się z Jonassonem o 1 punkt ? A wczesniejszym wiegu wywozić go pod samą bandę ! Czy on jest głupi !? 1 punkt więcej coś mu da ? Dajcie spokój z takim liderem..
Mecz pokazał,że nasi są silni i jeśli 22 wygrają w Czewie to naprawdę zrobi się ciekawie. Potem 2 zwycięstwa na koniec i jedziemy w play-off z Falubazem a tam może się wszystko zdarzyć :-)

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2009-07-19, 23:25   

Fajny meczyk, sporo walki. Tor taki jak u nas był zawsze przed laty, lekko przyczepny. Szkoda, że zawsze nie robi się takiego toru. Nasz owal doskonale nadaję się do pięknej walki, a robienie betonów zabija jego atuty.

Cieszy wygrana za komplet oczek. Jedziemy dalej, fajnie by było wygrać z Czewą, choć nic na siłę, bo raczej niewielka różnica czy pojedziemy z Lesznem czy z Falubazem. Raczej szanse niewielkie na wygranie dwu meczu. Trzeba wygrać u siebie chociaż 10 punktami i patrzeć na rewanż. Do PO jednak jeszcze troszkę czasu ;-)

Jedno jest pewne... będzie ciekawie.

PS. Co stało się Okoniowi, że nie jechał? Ktoś wie co, gdzie, kiedy?

Odpowiedz do tematu