Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XII runda DMP Stal Gorzów- Wybrzeże Gdańsk 19 lipca 2009
Autor Wiadomość
STALone_ZG 

Wysłany: 2009-07-14, 18:49   

deja vu napisał/a:
Stal nie ma drużyny, ma fakturowców

Jak mniemam, jesteś zniesmaczony całymi rozgrywkami w EŻ, bo jak sam dobrze wiesz, 3/4 zawodników tam jeżdżących, to fakturowcy... Jeździliśmy w I lidze, było źle, bo nie w extra. Jeździmy w extra, też źle, bo nie wychowankami. Ludzie ochłońcie! Mamy taką drużynę na jaką nas aktualnie stać (dosłownie)! Komar wymyślił sobie, że chce medalu DMP i chce to zrobić z takimi rajderami, bo licząc na naszych wychowanków, byłoby mu delikatnie mówiąc: ciężko... Nie zawsze popieram jego posunięcia, też marzy mi się drużyna w której pojawi się minimum pięciu Gorzowiaków, ale jest jak jest i będę kibicował takiej Stali jaką mamy! Lata spędzone na kibicowskim szlaku nauczyły mnie pokory, czyli: nie zawsze mamy taką drużynę, jaką byśmy sobie wymarzyli i nie zawsze mamy takie wyniki, jakie byśmy chcieli.

deja vu 

Wysłany: 2009-07-14, 19:11   

STALone_ZG napisał/a:
Nie zawsze popieram jego posunięcia, też marzy mi się drużyna w której pojawi się minimum pięciu Gorzowiaków

po pierwsze mieszkańcy Gorzowa Wlkp to GORZOWIANIE, a nie gorzowiaki :!:

po drugie: nie oczekuje że Stal w tej chwili będzie składać się wyłącznie z wychowanków, więcej nie oczekuje że wśród seniorów będzie jeździł choć jeden mieszkaniec Gorzowa (okolic) - bo nie ma takich, którzy sprostaliby wymogom Eligii. Wymagam jednak zaangażowania od zawodników i poważnego podejścia do każdego meczu, w którym reprezentować będą Stal. A zaangażowania tego nie widzę, zwłaszcza u Golloba. Winą za to obarczam Komarnickiego, gdyż Tomasz Gollob ma płacone ryczałtem, co jest najgłupszym rozwiązaniem jakie istniało w tym klubie. I jeżeli ktoś w tym klubie powinien dostać po d**pie to prezes za takie kontrakty.

po trzecie: ja chcę w przyszłości zobaczyć w składzie Stali gorzowian, a z taką polityką w sprawie młodzieży, to wychowankami mogą zostać THJuniorsson jak mu Jędrzejczak da honorowe obywatelstwo miasta, bo rodowici, urodzeni wychowankowie zostaną w tym klubie stłamszeni i zmarnowani. Kto pamięta Stal złożoną z wychowanków plus zagraniczny lider oraz młodzi chłopacy z Gorzowa jako juniorzy ten wie jak smakują zwycięstwa i porażki takiej drużyny i ma porównanie do stanu obecnego.

po czwarte: STAL to my, więc w niedzielę przyjdę na mecz i symbolicznie zaklaszcze dla fakturowców na prezentacji, by przedstawienie w cyrku wyglądało jak należy. A później będę już kibicował normalnie i dam się ponieść emocjom, oby pozytywnym.

po piąte: mecz z Gdańskiem jest o tyle ciekawy, że to mecz z Gdańskiem, którego nigdy nie darzyliśmy sympatią i vice versa.

po szóste: sorry za off topic

Z żółto-niebieskim pozdrowieniem

żużel umarł, niech żyje spidłej

kris_77 

Wysłany: 2009-07-14, 20:05   

deja vu napisał/a:
po trzecie: ja chcę w przyszłości zobaczyć w składzie Stali gorzowian, a z taką polityką w sprawie młodzieży, to wychowankami mogą zostać THJuniorsson jak mu Jędrzejczak da honorowe obywatelstwo miasta, bo rodowici, urodzeni wychowankowie zostaną w tym klubie stłamszeni i zmarnowani. Kto pamięta Stal złożoną z wychowanków plus zagraniczny lider oraz młodzi chłopacy z Gorzowa jako juniorzy ten wie jak smakują zwycięstwa i porażki takiej drużyny i ma porównanie do stanu obecnego.

No właśnie. Widziałem, pamietam, wspominam.

Nie wiem jak uważacie, mi osobiście bardzo brakuje tego ducha Gorzowa w drużynie, nie ma wychowanków, nie ma atmosfery. CHyba wszyscy widzą, ze w obecnej Stali, nie ma choćby pół zawodnika, który identyfikuje sie z drużyną.(poza juniorami, choc i tak pewnie juz mysą o przyszłości, gdzie beda mogli jezdzic na normlanym sprzecie) Holta, Gollob - jestem pewien za rok pójda tam gdzie dostana 100 albo 80 tysi wiecej. Karlsoon juz chyba na rente i kim tu jechac w 2010? Okoniem, Ruddem, Zagarem, jeszcze moze paroma szwedami? Nie tedy droga, czekamy na złoto 26 lat(??????), poczekamy jeszcze pare.

Ja rozumiem, ze Komar chce medalu (kibice tez chcą), ale czy napewno to jest dobra droga. Powiem szczerze, wole jeszcze 2-3 lata bez medalu, ale z rokrocznie pojawiajacym sie w składzie wychowankiem. Falubaz potrafi,a my co?

CO do samego meczu z wybrzezem - kim by nie jechali (stalowcy) 3 punkty w Gorzowie, nawet bym zluzował THJ, a za te pieniądze kupił silnik jednemu polskiemu juniorowi.

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-07-14, 20:51   

Cytat:
Kto pamięta Stal złożoną z wychowanków plus zagraniczny lider oraz młodzi chłopacy z Gorzowa jako juniorzy ten wie jak smakują zwycięstwa i porażki takiej drużyny i ma porównanie do stanu obecnego.

Wszyscy zapominacie chyba, ze w tamtych czasach w druzynie rywali tez byli krajowi zawodnicy plus pare obcokrajowcow. Tamte czasy juz minely i teraz jest inny zuzel. Zrozumiecie to? :) Nie mamy wychowankow na e-lige i tyle. Komarnicki mogl nie godzic sie na wysokie pensje dla zawodnikow, ale nie byloby Golloba czy Holty, a teraz walczylibysmy o wyjscie na 7 pozycje.

Jedziemy teraz z Gdanskiem, gdzie w kadrze jest jeszcze mniej reprezentujacych barwy "bialo-czerwone" zawodnikow i nikt nie bedzie sie tym przejmowal.

Czy wedlug Was tak wyglada zawodnik, ktory sie nie identyfikuje z klubem.. ktoremu nie zalezy?

Zeby nie bylo - nie jestem fanem Tomasz Golloba i Rune Holty :)
Ostatnio zmieniony przez Iman 2009-07-14, 22:01, w całości zmieniany 1 raz  

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-07-14, 21:01   

deja vu napisał/a:
po pierwsze mieszkańcy Gorzowa Wlkp to GORZOWIANIE, a nie gorzowiaki

Ależ strzasznej formy uzyłem panie Miodek! ;-) co z tego, że niepoprawna gramatycznie, ale za to dla mnie bardzo "klimatyczna":Gorzowiaki - swojaki! :-)
deja vu napisał/a:
po drugie: nie oczekuje że Stal w tej chwili będzie składać się wyłącznie z wychowanków, więcej nie oczekuje że wśród seniorów będzie jeździł choć jeden mieszkaniec Gorzowa (okolic) - bo nie ma takich, którzy sprostaliby wymogom Eligii. Wymagam jednak zaangażowania od zawodników i poważnego podejścia do każdego meczu, w którym reprezentować będą Stal. A zaangażowania tego nie widzę, zwłaszcza u Golloba. Winą za to obarczam Komarnickiego, gdyż Tomasz Gollob ma płacone ryczałtem, co jest najgłupszym rozwiązaniem jakie istniało w tym klubie. I jeżeli ktoś w tym klubie powinien dostać po d**pie to prezes za takie kontrakty.

Posądzasz Golloba o brak zaangażowania na podstawie czego? Że nie robi kompletów w każdym meczu? W GP też nie wygrywa, więc co? Też brak mu zaangażowania? Co musiałby zrobić Gollob, żebyś uznał, że zależy mu na wyniku? To jest sport. Raz się wygrywa, innym razem nie. Gdyby Gollob był doskonały, byłby mistrzem świata!
deja vu napisał/a:

Tu się zgadzam z tobą (oprócz tego, że ja chcę Gorzowiaków ;-) ). Wierzę, ze się tego doczekam, chociaż musi się zmienić myślenie niektórych (np.Mularski) osób w zarządzie Stali...
Co do najbliższego meczu. Tylko przekonujące, kilkunastopunktowe zwycięstwo, pozwoli mi oczekiwać ze spokojem dalszych spotkań. Więc "alleluja i do przodu!" ;-)

kris_77 

Wysłany: 2009-07-14, 23:10   

Iman napisał/a:
Wszyscy zapominacie chyba, ze w tamtych czasach w druzynie rywali tez byli krajowi zawodnicy plus pare obcokrajowcow. Tamte czasy juz minely i teraz jest inny zuzel. Zrozumiecie to? :) Nie mamy wychowankow na e-lige i tyle. Komarnicki mogl nie godzic sie na wysokie pensje dla zawodnikow, ale nie byloby Golloba czy Holty, a teraz walczylibysmy o wyjscie na 7 pozycje.

Rozumiem.

Iman, ale jeżdzili wychowankowie. A TERAZ co?

Gdyby ktoś w klubie miał wiecej woli i pomysł to by nie dopuścil do sytuacji, że nie ma już Brzozy, Rajkesa, Hliba, sprzetu dla juniorów, mądrzy ludzie wspierali by szkólke Pana Nowaka, a nie pakowali kase w THJ, ktory nie jest talentem.

Co da medal w tym sezonie (nawet złoty), w którym udziału nie mają gorzowianie?
Chyba tylko to , że na 2010 beda sie zgłaszac do Komara chetni za jazde w stali za 1,5 do 2,0 baniek za sezon. Młodzi odejdą, jak zwykle.
A co dalej? Medal u Komara w firmie, albo w domu i budowanie klubu od nowa

PS. Iman fajna fota. Pewnie masz tez takie, na których Chudego nie ma a kibice czekali na podziekowanie za doping?

Pozdrawiam

Dielix

Wysłany: 2009-07-15, 08:00   

Iman napisał/a:
A co to musisz isc na gorna trybune? Na dol juz nie łaska? :)

25zl za bilet to nie jest tragedia - bez przesady.

A pozniej piszesz, ze chcesz motorow dla naszych juniorow - Tylko skad zarzad ma wziasc te pieniadze z nieba?

Na dół nie łaska, bo idę z całą rodziną i chce, aby dzieciaki mogły oglądać widowisko. Przecież jak ludzie wstają to nic nie widzą, a z racji tej że są mniejsi, to im powstanie z miejsca nic nie pomoże - wybieram miejsca jak najniżej (jeśli są wolne).

Jaki to jest argument?? Od ilu sezonów mamy takie wysokie ceny biletów? Czy te wysokie ceny biletów zapewniły naszym juniorom sprzęt? Doskonale wiemy, że nie w tym rzecz.

diego'K napisał/a:

I dobrze ze nie idziesz . Im mniej takich na stadionie tym lepiej... nawet kosztem frekwencji.
No wiem wiem zaraz powiesz że to pseudo zawodnicy , że już 78 lat chodzisz na Stal.

Tylko nie wyliczaj poźniej że w Zielonej co mecz 12 tyś. bo tam są FANATYCY , nie tacy jak Ty. Mimo cen jeszcze wyższych , w takich warunakch jakie panowały przy Śląskiej kilka lat temu kibole chodzą .

Ale co będę pisał skoro o kant dupy to rozbić .

Z tego powodu, że mam ograniczony budżet dla 4 czasem 5 osób na żużel, to jestem złym kibicem? Nie mam tak dobrze, że wystarczy, że będę myślał o swoim zadzie. Gdyby tak było, to nawet tematu by nie było.
Nie chodzę na żużel od 78 lat (wiem, że to sarkazm), ale od kilkunastu. Jednak nie twierdze, że to mi daje prawo do nazywania się świetnym kibicem.
Piszesz, że im mniej takich jak ja, tym lepiej... Wygoń najlepiej wszystkich, którym przeszkazdają ceny biletów i nie stać ich na wywalenie kasy na całą rodzinę. Zostaw tych, którzy ostatnio rzucali butelkami, bo przecież chcą płacić.

Na zakończenie tylko powiem, że wyższe ceny, to nie jest pewnik sukcesu finansowego klubu. Dobrym przykładem były ceny biletów na Toruń, na aktualnego MP. Ponadto sponsorzy, którzy chcą się reklamować na stadionie wolą pewnie bilety po 5zł, ale tylko żeby stadion był pełen. Zawsze to więcej osób spogląda na reklamę i istnieje większe prawdopodobieństwo, że ktoś dzięki reklamie z ich usług skorzysta. Dla klubu kibica też pewnie jest lepiej, jak kibiców jest pełno, bo i istnieje szansa na to, że więcej rączek wrzuci kasę do puszki.

Bzyku_24

Wysłany: 2009-07-15, 10:15   

Iman napisał/a:
Czy wedlug Was tak wyglada zawodnik, ktory sie nie identyfikuje z klubem.. ktoremu nie zalezy?

sorry za odbieganie od tematu ale ja tam widze raczej "identyfikowanie sie" z zarzadem a nie z klubem.
np w Szczecinie brazyliana sie bardzo identyfikowala z ptakiem ale jakos nie mozna bylo powiedziec ze to prawdziwa Pogon byla /przyklad pierwszy z brzegu zeby nie bylo ze Pogon to falubaz i przywoluje wrogie tematy/
Gollob to bydzia Holta to Norwegia i nic tego nie zmieni
Niestety najlepszym przykladem na zachowanie umiaru w "obcofascynacji" jest falubaz
moze kiedys u nas tez powroca czau gdzie zdecydowanie wiecej bylo riderow walczacych z calego serca za Stal!

KIBIC1 

Wysłany: 2009-07-15, 10:23   

Też jeżdzę na żużel całą rodziną i popieram taki wyjazd kosztuje, jeśli ktoś jest z Gorzowa to ma fajnie, bo nam dochodzą jeszcze koszty paliwa. Dzieci do 12 roku życia powinny mieć bilety za symbolicznie niską kwotę, bo przesadą jest aby dzicko 8 letnie płaciło nawet 15 zł za bilet, a i tak z tego co obserwuję gro tych dzici zawsze stoi przy ogrodzeniu, bo jak inni wstaną to i tak nic nie widzi. Bulwersują mnie też hamskie okrzyki, gwizdy na stadionie rodem z pijalni.Przegrywać też trzeba umieć i to dotyczy zarówno zawodników jak i kibiców, ale widać jest dużo takich co nie mają krzty honoru.Normalny człowiek nie gwiźdze podczas upadku zawodnika. Dziwić się, że czesto się słyszy jak dzieci pytają na meczu rodziców: "a będą się bić?"

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-07-15, 10:26   

Zawsze takie cos moze się pojawić nie tylko na stadionie, ale takze na ulicy, wiec jezeli chcesz ochronic dzieci od tego to najlpiej siedz z nimi w domu, niestety ale takie juz jst zycie, nie ze ja to popieram ale taki jest ten swiat.

Ps. To jest temat o meczu wiec piszcie o meczu.

Ps. Gdańsk jezeli miałby cos zwojować to tylko na własnym podwórku, więc obsatwaiam ze łatwo sobie z nimi poradzimy, obstawiam 54:36! STAAAAL ! Pozdro

Kukielka

Wysłany: 2009-07-15, 10:26   

Jest to dla mniej jeden z ciekawszych meczy w tym roku a dlaczego?? Ponieważ 3/4 skladu wybrzeza to zawodnicy ktorzy jezdzili w barwach naszego klubu. Wroci na stare smieci Zorro i mysle ze ten mecz bedzie bardzo ciekawy.

Co do cen biletow, kurde ludzie sa one tansze o 5 zl niz na Wroclaw oraz Bydgoszcz. Chcecie chodzic na zuzel za darmo??Niestety nie da sie i myslcie tez o finansach klubu a nie tylko swoich. Bledem klubu jest brak biletow rodzinych no ale to nie jest dzial na ten temat.

Co do skladu, kazdy znas czeka na wychowanka w skladzie ktory bedzie decydowal o losach naszego zesplu ale na ta chwile nie ma takiego i jedynie w co mozemy wierzyc to, to ze niedlugo dostana oni sprzet, zniknie z klubu pan Mularski i beda sie rozwijac. Za rok mam nadzieje ze na juniorce bedziemy jezdzic 2 wychowankow na pozycji juniorow. I tutaj musimy upatrywac nadzieji rozwoju naszych nadzieji.
pozdrawiam

KIBIC1 

Wysłany: 2009-07-15, 10:32   

dlaczego ja mam z rodziną siedzieć w domu, bo co bo bydło musi się wyszaleć.Może taki degenerat nich się zamknie w czterech ścianach. Wiem, że na to nie ma rady, ale śmieszy mnie ju ż zupełnie i dziwi, że tacy ludzie są na stadionie w stanie głębokiego upojenia - dosłownie ( nie wiem kto ich wogóle wpuścił na stadion, skoro gościu żyga pod siebie), a mało tego przychodzi też z dziećmi, które bije i wyzywa. I co dalej sądzisz, że to ja i moje dziecko jesteśmy "be" i musimy się izolować w domu? Może jakiś specjalny sektor rodzinny.

gregi23

Wysłany: 2009-07-15, 11:29   

No to skoro jest tak "strasznie" na meczach Stali to przecież nikt Pani chodzić na nie nie każe.

Co do meczu to poprostu inny wynik jak wygrana nie wchodzi w ogole w gre. W niedziele 3pkty mamy! Ciekawe jak Zorro będzie sobie radził ;)

KIBIC1 

Wysłany: 2009-07-15, 11:54   

Pewnie, bo stadiony są dla pijaków. Rodziny i normalni kibice do izolatki, nich bydło się bawi.
Pozostaje mieć nadzieję, że nie wszyscy tak myślą i są inni, którzy chcą chodzić na żużel z dziećmi i czuć się tam bezpiecznie, bez obawy, że ktoś nażyga nam na plecy.

Thorgal 

Wysłany: 2009-07-15, 12:03   

Ja nie widzę tu żadnego powodu do dylematu kto ma jechać: Okoń czy Ruud. Najzwyczajniej tn drugi jest w tym sezonie lepszy i w każdych normalnych okolicznościach on powinien jechać.

Na nieszczęście naszym trenerem jest kolega i opiekun Rafała stąd znów pojawia się niepewność i zdenerwowanie.

kssg 

Wysłany: 2009-07-15, 12:14   

Ja do dam tak od siebie że według mnie powinien pojechać Dawid ponieważ jest według mnie zdecudowanie lepszy a w meczu z Apatorem miał trochę pecha w dwóch pierwszych swoich wyścigach a co do wypowiedzi kibica1 to go wogóle nie rozumie ponieważ według mnie na żużlu jest spokój a że znajdzie się kilku pijaczków to już jest taki duży problem jakby spojrzeć na ulice to tam jest jeszcze gorzej ale żyć trzeba
TYLKO GORZÓW STAL KS

gregi23

Wysłany: 2009-07-15, 12:21   

kssg Dokladnie, przeciez mowi sie, ze to zuzel sport rodzinny i na kazdym meczu widze duzo rodzinek i zazwyczaj kazda wspaniale sie bawi. A, ze pani akurat natrafila na takiego jednego delikwenta nie jest powodem, aby tak uogolniac. Wszedzie moga zdarzyc sie takie przypadki, nawet u cioci na imieninach ;D

No i pewnie, że powinien pojechać David, jeden dobry występ Okonia nie powinien niczego przesadzac.. Tym bardziej, ze David co mecz pokazywal jakis poziom, a z Okoniem bywalo ekhm "roznie" :p

deja vu 

Wysłany: 2009-07-15, 15:30   

Iman napisał/a:
Tamte czasy juz minely i teraz jest inny zuzel. Zrozumiecie to? :)

Wszyscy to wiemy i jakbyś przeczytał całą moją wypowiedź to nie oczekuje, że w tym roku będą w składzie gorzowianie, bo wszyscy wiemy, jaki poziom sportowy reprezentują. Poza tym spójrz na tą ile lat mają potencjalni gorzowscy zawodnicy, oprócz Hliba, wszyscy starzy jak nasze medale DMP i co widać na horyzoncie??? I TO JEST ZARZUT, z obecną polityką ws młodzieży w składzie Stali (nawet występującej w 1lidze) nie ma prawa znaleźć się żaden gorzowianin, bo nie ma takich i przy obecnym podejściu do szkolenia juniorów takich nie będzie. No chyba że Cyrany, Zmarzliki pójdą gdzieś się szkolić i wrócą.

Iman napisał/a:

grałeś kiedyś w piłkę na podwórku z kumplami? Nie cieszyłeś się ze strzelonego gola, albo z wygranej z meczu? to jest naturalna reakcja człowieka, a ja uważam że Gollob i reszta fakturowców, to ludzie ;-)

STALone_ZG napisał/a:
Ależ strzasznej formy uzyłem panie Miodek! ;-) co z tego, że niepoprawna gramatycznie, ale za to dla mnie bardzo "klimatyczna":Gorzowiaki - swojaki! :-)

klimatycznie to jest kobylaki, bo nawiązuje do komunistycznej teorii prasłowiańskiego rodowodu naszego miasta, jako wyspecjalizowanego w hodowli koni, w warunkach średniowiecza równało się porównaniu do obecnego posiadania własnego szybu naftowego czy gazowego :-) poza tym klimatycznie to może jest pod budką z piwem, w kręgu ludzi wykształcony lepiej jest się wypowiadać poprawnie, zwłaszcza jak się później stawia zarzuty typu "lubuskiem, a nie w lubuskim" 8-)

STALone_ZG napisał/a:
Posądzasz Golloba o brak zaangażowania na podstawie czego? Że nie robi kompletów w każdym meczu? W GP też nie wygrywa, więc co? Też brak mu zaangażowania? Co musiałby zrobić Gollob, żebyś uznał, że zależy mu na wyniku? To jest sport. Raz się wygrywa, innym razem nie. Gdyby Gollob był doskonały, byłby mistrzem świata!

chodzi o cały sezon. Jak już pisałem, nie ma spadku formy człowiek, który rządzi i dzieli w Toruniu, Wrocku i nagle przyjeżdża i motor mu nie jeździe, śmiem twierdzi, choć to prawda dowodów na to nie mam, że Gollob na mecz z Toruniem wziął swoje osiołki, a nie miał swojego sprzętu.

Dielix napisał/a:
Na dół nie łaska, bo idę z całą rodziną i chce, aby dzieciaki mogły oglądać widowisko. Przecież jak ludzie wstają to nic nie widzą, a z racji tej że są mniejsi, to im powstanie z miejsca nic nie pomoże - wybieram miejsca jak najniżej (jeśli są wolne).

jak nie łaska to trzeba płacić, oglądanie meczu z górnej trybuny jest lepsze dla osób, które nie chcą by ich kurz obsiadł itp. Poza tym raz byłem na górze i koleś przede mną wstał to nic nie widziałem, więc wiesz różnie to bywa.

W niedziele wszyscy na stadion, wspierać gorzowskich juniorów!!!

żużel umarł, niech żyje spidłej

Bula 
Jestem piknikiem

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-07-15, 15:43   

Górna wcale nie jest taka fajna jak się wydaje ;P Dużo Łosiów z trąbkami. Za dużo. Na meczu z Bydgoszczą siedziała nade mną dziewczynka z trąbką na gaz. Całe szczęście skończył się po prezentacji. Ale wyciągnęła z plecaka taką do dmuchania i cały mecz mi piszczała tym do ucha. Wolałem się nie "rzucać" bo miała tatusia bez karku z pozłacanym zegarkiem i setką tatuaży.

Co do sporu - Rafał czy David? Jestem za Davidem. No nie byłoby to jednak wobec niego fair gdyby klub go odstawił po jednym, nieudanym meczu. Jego dobra jazda zapewniła nam zwycięstwo we Wrocku i u siebie z Falubazem. Myślę, że Okonia dać dopiero 26 lipca do Bydgoszczy. Choć i David w Bydzi sobie całkiem dobrze radził gdy KMO jeździło tam na mecze.

Thorgal 

Wysłany: 2009-07-15, 17:54   

Moim zdaniem nie powinno być nawet sporu kto ma jechać z Gdańskiem i w dalszej części sezonu. Dotychczasowe mecze z udziałem Okonia i Ruuda dobitnie pokazały jaką formę, dynamikę jazdy i zdobycze punktowe gwarantują obaj panowie.

Im wcześniej Stachu i Rafał się z tym pogodzą tym lepiej dla nich, dla klubu i kibiców.

gregi23

Wysłany: 2009-07-16, 10:23   

Okon w awizowanym skladzie, zamiast Davida.. Eh ten Stachu.
Miejmy jednak nadzieje, ze na meczu okaze sie, ze wszystko wroci do porzadku i zobaczymy na torze Ruuda. Jeszcze raz powtarzam, jeden przyzwoity mecz o niczym nie swiadczy :/

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-07-16, 11:11   

Cytat:
jeden przyzwoity mecz o niczym nie swiadczy

Dlatego dostanie szansę w kolejnym. Zasłużył? Zasłużył. Sam nie jestem jego zwolennikiem, jednak występem (a raczej punktami, bo jazda do końca super nie była, tracił pozycje) pokazał, że jeszcze nie złożył sprzętu i chce powalczyć. Mecz z Wybrzeżem to idealna szansa na pokazanie się z dobrej strony. Odnoszę jednak wrażenie, że bez względu na ten mecz do Częstochowy i do Bydgoszczy też pojedzie Rafał. Ile będzie z tego pożytku, to się okaże.

Stalista

Wysłany: 2009-07-16, 11:33   

I bardzo dobrze, ze okon jedzie, zobaczymy co dowiezie do mety i pozniej bedziemy oceniac. Dla mnie caly czas ogromnym plusem jest jego postawa z apatorem, nawet nie sama jazda, ale fakt ze sie nie spalil, a przeciez mogl, bo ktory to ze znawcow - kibicow w ogole na niego stawial.

gregi23

Wysłany: 2009-07-16, 11:35   

Na co go stac to on pokazal w pierwszych meczach w tym sezonie.

Thorgal 

Wysłany: 2009-07-16, 12:03   

Jestem załamany tą decyzją Stacha.

Widać - facet szukał pretekstu do wystawienia Rafała i mecz z Toruniem ten pretekst mu dał. Teraz każdemu krytykowi może odpowiedzieć wskazując na zdobycz punktową Rafała.
Obawiam się, że z Gdańskiem też uciuła jakieś 5-6 pkt i zostanie w składzie na kolejne mecze :(

Nie trzeba być jednak znawcą tego sportu by widzieć, że Rafał Okoniewski NIE JEST zawodnikiem na ekstraligę, a lansowanie go na siłę przez Chomskiego, by chłopak zarobił na zimę - jest zupełnym lekceważeniem kibiców.

Jeśli chcemy się liczyć w play off Ruud musi wrócić.

_________

Chomski powiedział: "Każdy musi czuć że zawodnik, który punktuje jedzie dalej. To nie znaczy, że David Ruud jest skreślony. W zależności od torów i innych aspektów ustalam skład. Patrzę w przyszłość w play off."

W takim razie:
1. Dlaczego Okoniewski, który nie punktował jechał w pierwszych 3 meczach?
2. W zależności od "torów"? Co to za bzdury? Niby na jakie tory będzie wystawiany Ruud a na jakie Okoń? I skąd ta wiedza, że jeden sobie na nich poradzi, a drugi nie?
3. Jakie to są "inne aspekty"? Sentymenty Stacha wobec "pupilka"?
4. Trener patrząc w przyszłość w play off już dawno powinien zainwestować w Ruuda bo widać facet ma potencjał, jest waleczny i nie raz przyjechał z Gollobem na 5-1.

Odpowiedz do tematu