Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
WTS Wrocław vs Stal Gorzów (XI kolejka)
Autor Wiadomość
Piotraseczek_KS

Wysłany: 2009-07-06, 22:55   

Musze powiedzieć, że jestem zaskoczony (oczysiscie mile :mrgreen: ) bylem pewien ze jak wygramy to rozstrzgniemy to dopiero w ostatnim biegu a poszło jak po maśle. Bardzo dobra jazda całej ''drużyny '' chodz mysle, że kazdy by chciał aby Jonasson robił te 2 pkt więcej ; p , ale zwycięzców się niesądzi. Najbardzije podoba mi sie jazda Ruuda na niego zawsze mozna liczyc w sensie ze napewnoe olimpiady niezrobi . Nareszcie zaskoczył Holta a to jak rozprowadzil Crumpa i Janowskiego na pierwszym luku IV biegu to bylo mistrzostwo . Bardzo dobra jazda naszej drugiej linii Zagara i Karlssona jak i wspomnianego już Ruuda. Troche dołujące jest, to że widać jaki Cyran i zapewne reszta naszej juniorki ma sprzęt ; / . Na mlodziezowkach radzi sobie znakomicie ale juz w lidze niedaje rady bo niema na czym jechac ale to juz temat na dluzsza rozmowe

Brawo !!! Pozdro :P

speedtube.pl

Wysłany: 2009-07-06, 23:28   

Chcesz oglądnąć mecz ;) Zapraszamy
Kilka filmików z niedzielnego meczu:

Jedyny wyścig,który ucieszył Spartę

Crump, jakiego rzadko widzimy

Profesor Gollob pokazał wrocławianom, jak się jeździ

Holta ratujacy remis biegowy

Niepokonany Gollob a w jego cieniu Crump

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-07-07, 00:00   

Kilka słów ode mnie:

1) meczyk pod MEGA kontrolą przez naszych od niemal początku (od 2 biegu) do końca!!
2) postawa Tomka Golloba po prostu czapki z głów, zwłaszcza za akcję z Janowskim i z Crumpem na wyjściu z 1 łuku. Tak jeździ godny Stali Kapitan :!: :!: :!:
3) Zagar pojechał znakomicie, choć podczas meczu przy akcjach Golloba i Holty aż tak się to nie rzucało w oczy
4) David Ruud wybił Okoniowi starty w Gorzowie już podczas meczu z Falubazem, a wczoraj go w tym upewnił.
5) Peter Karlsson - rewelacji sie po nim nie spodziewalem, a tu jednak 3 piękne biegi, a czwartego nie pamiętam :mrgreen:
6) Holta - dopóki mu szerokiej nie zaorali wymiatał jak się patrzy. Występ bardzo dobry.
7) THJ - przywiezienie Crumpa za plecami to chyba najlepsza rzecz jaka mu się przydarzyła w tym sezonie w barwach Stali. Ostatnio jest tak, że on efektowniej jeździ niż efektywniej, ale zaczął w końcu ładnie walczyć do końca
8) Łukasz Cyran - widać, że chłopak chce, potrafi, tylko nie ma na czym. WSTYD ZARZĄDZIE STALI GORZÓW, żeby nasi juniorzy nie mieli na czym jeździć :oops: :evil: :evil: :evil: :evil: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Zarówno Zmarzlik jak i Cyran mają UMIEJĘTNOŚCI, ale na osiołkach to nawet Gollob i Holta dawali ciała w tym sezonie!!
Czego więc wymagać od młodych??
9) Kibiców we Wrocławiu było tak mało, że ledwo ich było widać (tych miejscowych)

10) Nauczcie się chojraki szanować barwy Stali Gorzów!! Rozumiem, że mecz wygrany i jest się czym podniecać, ale na wrogim nam stadionie, a w zasadzie przed, iść sobie w szaliku Stali w pojedynkę na 10 spartan, to jest kretynizm. Nie umiesz obronić, docenić, uszanować barw, to zostaw je mamie w domu pod poduszką. Może ten gimnazjalista który wczoraj zgarnął oklep po meczu w parku będzie miał nauczkę na całe życie i będzie przestrogą dla innych. Choć jak życie pokazało nic się od zeszłego roku niektórzy nie nauczyli :evil:

Podsumowując, tak jak pisałem w tym wątku przed meczem wierzyłem w zwycięstwo i stało się ono faktem, dlatego dla mnie nie było to zaskoczeniem. Postawa naszych riderów dobrze rokuje na przyszłość. Jednak póki co nie ma co popadać w hurraoptymizm, tylko trzeba wygrać z Apatorem za 3 (najlepiej) i iść do przodu.

Mnie osobiście cieszy, że w końcu po tylu meczach na wyjeździe, gdzie zawsze oglądałem porażkę, tym razem cieszyłem się ze zwycięstwa :-P

Esiok 
KSSG 1947

Team: K.S. Stal Gorzów
Wysłany: 2009-07-07, 02:05   

Don Lucas napisał/a:
10) Nauczcie się chojraki szanować barwy Stali Gorzów!! Rozumiem, że mecz wygrany i jest się czym podniecać, ale na wrogim nam stadionie, a w zasadzie przed, iść sobie w szaliku Stali w pojedynkę na 10 spartan, to jest kretynizm. Nie umiesz obronić, docenić, uszanować barw, to zostaw je mamie w domu pod poduszką. Może ten gimnazjalista który wczoraj zgarnął oklep po meczu w parku będzie miał nauczkę na całe życie i będzie przestrogą dla innych. Choć jak życie pokazało nic się od zeszłego roku niektórzy nie nauczyli

Nie znam tematu, ani okoliczności rzekomego zajścia ale rzucił mi się w oczy pewien ktoś śpiący na stadionie pod murem- pewnie z upojenia. Jeśli to ten ktoś to go nie ma co żałować. My mieliśmy do samochodu kilkaset metrów i bez żadnego problemu do niego dotarliśmy. A na "łąkowym" parkingu nawet jeden z Wrocławia nam pogratulował. Przypominają mi się z przed tygodnia "Kozi" z Piły- kto był ten wie o co chodzi- czyli rozmowa z "kibicem" przed meczem i po. Powiem tylko że po chcieli ustawkę 10/10 (nawet nie wiedziałem, że w Pile jest tylko 10 hools'ów- no ale to mała mieścinka 8-) )
Jeśli chodzi o stronę sportową widowiska, to:
1. Bardzo podobała mi się poprawna jazda Łukasza Cyrana (żużel ma we krwi po dziadku). Oby tak dalej.
2. Aż prosi się, aby ktoś w końcu w niego zainwestował, w Zmarzlika zresztą też, bo na osiołku po Szewczykowskim to se można...

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-07-07, 17:02   

Esiok napisał/a:
ale rzucił mi się w oczy pewien ktoś śpiący na stadionie pod murem- pewnie z upojenia. Jeśli to ten ktoś to go nie ma co żałować
Nie, to nie ten koleś. Zresztą po meczu przechodząc górą też go mijałem i widziałem jak go budzili.
Tamten który zgarnął na 90% był gimnazjalistą.

Esiok napisał/a:
My mieliśmy do samochodu kilkaset metrów i bez żadnego problemu do niego dotarliśmy
My tak samo i dokładnie w to samo miejsce :arrow: "trawkowy" parking :-D

Esiok napisał/a:
Powiem tylko że po chcieli ustawkę 10/10
Fan club Lecha w Pile tez daje radę w ustawkach, wiec może to oni?

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-07-08, 14:49   

Ja z kolesiem, przechodziliśmy obok tego buraka, co najbardziej wyrywny był (w pewnym momencie w trakcie meczu podszedł nawet pod klatkę, aż go ochrona stopowała) i jakoś do nas nie startował, chociaż bez problemu musiał rozpoznać (chyba że jest daltonistą i nie umie czytać :-) ), że jesteśmy przyjezdni.Albo sobie robił selekcję, albo to taki typ co tylko mocny w gębie. Cóż czasami ma się po prostu pecha jak "gimnazjalista", bo jak ktoś nie szuka "przygód" to te raczej go omijają.
Tak na koniec, na poprawę humoru przewidywania jednego ze Spartan z ich forum:
"A ja to widzę tak, o ile się mecz odbędzie, bo póki co u mnie pada...

1. Janowski, Madsen, Szewczykowski, Jonasson 5:1 (5:1)
2. Jeleniewski, Gollob, Nicholls, Ruud 4:2 (9:3)
3. Zagar, Watt, Karlsson, Jędrzejak 2:4 (11:7)
4. Crump, Janowski, Holta, Szewczykowski 5:1 (16:8)
5. Gollob, Watt, Ruud, Jędrzejak 2:4 (18:12)
6. Crump, Zagar, Karlsson, Madsen 3:3 (21:15)
7. Holta, Jeleniewski, Nicholls, Szewczykowski 3:3 (24:18)
8. Crump, Gollob, Janowski, Ruud 4:2 (28:20)
9. Jeleniewski, Zagar, Karlsson, Nicholls 3:3 (31:23)
10. Holta, Watt, Jędrzejak, Jonasson 3:3 (34:26)
11. Crump, Holta, Nicholls, Karlsson 4:2 (38:28)
12. Janowski, Gollob, Jędrzejak, Jonasson 4:2 (42:30)
13. Jeleniewski, Holta, Zagar, Watt 3:3 (45:33)
14. Janowski, Karlsson, Zagar, Watt 3:3 (48:36)
15. Crump, Holta, Gollob, Jeleniewski 3:3 (51:39)

Czyli:

STAL GORZÓW WLKP. 39
Tomasz Gollob 10
David Ruud 1
Peter Karlsson 5
Matej Zagar 9
Rune Holta 13
Thomas H. Jonasson 0
Adrian Szewczykowski 1

SPARTA WROCŁAW 51
Daniel Jeleniewski 11
Scott Nicholls 3
Tomasz Jędrzejak 2
Davey Watt 6
Jason Crump 15
Leon Madsen 2
Maciej Janowski 12

O zwycięstwo więc jestem spokojny, ale o bonus będzie nam raczej ciężko. Choć mam nadzieję, że mylę się w typowaniu i że wygramy choćby 53:37 "
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

typowytyp

Wysłany: 2009-07-08, 16:59   

Proszę o niewypowiadanie się w tych kwestiach.
O tym,że barwy trzeba szanować to jest podstawa ale nie dla wszystkich.

W tym sezonie straciliśmy już parę barw,nieważne że krojone piknikom.3 raz w tym sezonie w Polsce!

Apeluję o rozwagę!Masz szal to noś go na szyi i nie rozwieszaj przez okno! Jeździć i trzymać się grupy! Szanujcie nasze barwy!!

Ostatnio zmieniony przez Don Lucas 2009-07-08, 17:47, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu