Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
WTS Wrocław vs Stal Gorzów (XI kolejka)
Autor Wiadomość
szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-07-05, 14:10   

kolego oceń sam
http://195.140.237.241/view/index.shtml

wygląda na to że mecz narazie zagrożony nie jest
pozdro

link jest do kamerek we Wrocku niestety w Operze robi mi jakieś problemy ale w IE poszło bez problemu po uruchomieniu kontrolki

a tu worldcam we Wrocławiu http://www.worldcam.pl/in...ny=Wroc%C5%82aw

Thorgal 

Wysłany: 2009-07-05, 18:53   

Tu wcześniej były dwa wpisy dokonane w trakcie meczu. Co się z nimi stało? Jeśli usunął je moderator - proszę o podanie przyczyn (nie było w nich nic niekulturalnego, jedynie komentarze do sytuacji we Wrocławiu). Czy istnieje jakiś zakaz dzielenia się wrażeniami w tracie trwania meczy?

Wygraliśmy nadzwyczaj spokojnie. Wszyscy pojechali jak powinni. To zwycięstwo znacznie przybliża nas do 5 miejsca.

Do dzielenia sie wrazeniami w trakcie trwania meczu jest sucharbox.Posty usunalem, podajac powod.Uwagi do pracy moderatorow, pisz w odpowiednim watku.
Ostatnio zmieniony przez masters 2009-07-05, 18:58, w całości zmieniany 1 raz  

Thorgal 

Wysłany: 2009-07-05, 20:15   

1. Gdzie podałeś te powody? Gdy wszedłem na forum zauważyłem brak wpisów bez ŻADNYCH wyjaśnień.
2. Nie znalazłem zapisu o którym mówisz (o zakazie wpisów w trakcie meczu) w regulaminie forum, które podpisywałem. Uważam, że złamałeś jego zasady wyrzucając te wpisy, które nikomu nie szkodziły, nie ubliżały i nie łamały żadnego z pkt regulaminu. Oczekuję, że je przywrócisz, przyznasz, że usunąłeś je bezprawnie (wbrew ustaleniom regulaminowym) i przeprosisz osoby, które je zamieściły.
3. Czym jest sucharbox i gdzie na niego można wejść?

Blokers:
Sucharbox jest to takie małe okienko na stronie głównej, gdzie można swobodnie sobie pisać (w granicahc przyzwoitości oczywiście ;-) ), swego rodzaju czat. Jest ono odpowiednim miejscem do pisania jednolinijkowych wypowiedzi, na przykład wyrażania swoich emocji w trakcie meczu.
Nie widziałem postów, które zostały usunięte, ale podejrzewam, że było to coś w rodzaju: "ale wygrywamy z nimi". Jest to niepotrzebne zaśmiecanie tematu. Nie ma czegoś takiego jak zakaz pisania postów w trakcie meczu, lecz jak już wyżej wspomniałem, emocje z rozgrywającego się spotkania możecie wyrażać właśnie w "sucharze".
Jeżeli są jakieś uwagi to proszę je pisać w odpowiednim dziale, lub zapraszam na PW.

Pozdrawiam :-)

P.S.
Nie róbcie głupich zakładów, bo później musicie pisać na forum na różowo :-P
Ostatnio zmieniony przez spooszan 2009-07-06, 08:42, w całości zmieniany 1 raz  

Steel 

Wysłany: 2009-07-05, 21:18   

To może ad meritum? :-)

Byłem sceptyczny co do naszych szans we Wrocławiu, ale to co pokazała Stal to klasa. Fakt faktem, że to Sparta nam pozwalała rozwinąć skrzydła, cieniując momentami niemiłosiernie, ale jednak pojedynki Golloba z Crumpem pokazały, że i my byliśmy w wysokiej formie!

Dzisiejsza jazda Tomka - klasa sama w sobie!
Komplet punktów i dwukrotna wygrana z Crumpem na jego torze! To robi wrażenie. Wielkie gratulacje Kapitanie!

Jak pisałem wcześniej - bonus był raczej pewny, a mecz do wygrania jeżeli Holta z THJ pojadą na swoim poziomie. Ten pierwszy OK, 11 punktów to dobry wynik na wyjeździe. Junior trochę gorzej, ale to przez tę przeklętą taśmę! Na szczęście Zagar, PiKej i Ruud pojechali ponad normę i wszystko się ładnie ułożyło.

Gdyby THJ przywiózł jeszcze co najmniej 2 punkty w pierwszym biegu, to bym powiedział, że drużyna zaliczyła idealny występ, dokładnie taki jakiego oczekujemy. Bo i wynik pozytywny, trzy punkty u nas i walka na torze też ładna do obejrzenia.

Ogólnie to jeszcze się armia zaciężna w moich oczach nie zrehabilitowała do końca po dramacie w Falubazowni, ale przyznać muszę z wielkim zadowoleniem, że gorycz tamtej porażki jest już niemal zamazana :-)

A, bym zapomniał, bieg 15. Miałem mieszane uczucia w trakcie meczu co do decyzji manageiro-treneiro o wstawieniu Cyrana za Golloba. Nie no, szczerze, zdenerwował mnie tym. Bo małe punkty są dla nas ważne przy tak ciasnej tabeli, a poza tym był głód kolejnej walki na torze Crump vs. Gollob. Jednak tak po czasie, na spokojnie, stwierdzam, że jednak chyba podjął dobrą decyzję. Mecz był wygrany, a Gollob mógł już spokojnie odpocząć w glorii niepokonanego dnia. Natomiast to (stracona z góry, ale jednak) kolejna okazja, żeby Cyran się objechał w lidze. Pewnie będzie przez tydzień nie spał, wspominająć start i jazdę "koło" Crumpa :-D

moloyoung 
Mazdaspeed eng.

Team: STAL GORZÓW
Wysłany: 2009-07-05, 21:26   

No wreszcie ten zlepek zaczyna jechać na miarę swoich możliwości. Takiego Golloba aż chce się oglądać. Mam nadzieję, że ta wygrana potwierdza zwyżkę formy i koniec problemów w Stali.
Jonasson wiozący Rudego na olimpijskim - bezcenne 8-)
Szkoda przegranej u siebie z CKM , bo po zdaje się pewnym zwycięstwie z Toruniem mielibyśmy super pozycję przed decydującą fazą rundy zasadniczej. Ale wszystko jest do nadrobienia.

rav_gorzow

Wysłany: 2009-07-05, 21:31   

Każdy kibic się meczem emocjonuje , ale niestrudzony zielony admin przestrzega każdego paragrafu i niegodne wpisy Thorgala wywala aby nie raziły innych forumowiczów. To nasz strażnik forumowy. Dziękujemy za dobrze wykonaną pracę.
Gollob - powalił mnie dziś swoimi szarżami . Holta prawie też. Ruud wykonał perfekcyjnie swą robotę wygranymi startami , wywoząc przeciwników. Zespół mocno zmotywowany , Stachu chyba zaczął brać się za swoją robotę , dobrze że teraz , a nie dopiero za trzy miesiące.

Ps trzeba było Go zbanować , albo choć ostrzeżenie dać :P

seba_90 
HALA MADRID RMCF

Wysłany: 2009-07-05, 21:59   

Mecz Swietny Tomek bajecznie, Holta tez, Cały zespoł popracował solidnie. Pewnie mało osob wie ale Cyran pociskał na sprzecie Adika gdyz jego motor 2 letni od bola czeka na czesci . Pewnie nikt z was nie wie ale młodzi zawodnicy powiedzieli cała prawde o gorzowie i sprzecie na jakim jada i dysponuja ,, Ta gazta wychodzi co wtorek '' :-> pewnie wiecie jaka to gazeta. Gotowi sa nawet stanac i nie jechc w zadnych zawodach . w tym tyg. w wtorek jak wyszla ta gazeta komar powiedzał ze jun. dysponuja swietnym sprzetem on o tym nie wie ale jun dali sprostowanie ,, koniec komar'' Wtorek :!: :!: Z kad to wiem bylem przy tej rozowie :!: I nie napinac sie teraz poczekac do wtorku :-> a cala prawda bd wam znana

wroclawianie 

Wysłany: 2009-07-05, 22:15   

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2009-07-05, 23:00   

Wielkie gratki chłopaki!! Szczerze przyznam, zupełnie nie spodziwałem się wygranej, a i nawet w moich odczuciach niewielkie szanse były na bonus. Wykonała nasza armia jednak kawał dobrej roboty.

Wiem, że jedna jaskółka wiosny nie czyni... ale wierzę że coś zaczęło się kleić i że jest nadzieja na dalszą część sezonu pełną emocji i wrażeń. OBY!!

Cieszy też to, że Holta zaczął jechać i że Ruud trzyma dalej formę (czekam na głosy zwolenników Okonia i Mateja Ferjana ;)) Przede wszystkim cieszy jednak styl i fakt, że ani przez moment wygrana nie była zagrożona. Prawda jest taka, że spokojnie mogliśmy wygrać wyżej. Tym nie mniej radość i tak jest duża.

W piątek mecz "prawdy" z dołującym Toruniem. Szczytem marzeń byłaby wygrana za trzy oczka. Tym nie mniej cieszyć się będę nawet z wygranej za dwa.

Panie i Panowie - odżyła nadzieja!!

diego'K 

Wysłany: 2009-07-05, 23:08   

Ręce same składają się do oklasków !!!
Były czasy porażek , dołów teraz czas na prawdziwy speedway ! Taki jaki dziś we Wrocławiu...
Naprawde pięknie było popatrzeć na równą SILNĄ STAL która nabiera tempa .
Gollob megaHIT ! Karlsson,Zagar,Ruud święta drugoliniowa TRÓJCA ! I w końcu kilka ciepłych słów o Ryśku ! Lecimy dalej ! Lecimyyy teraz TORUŃ ! To oni mają się bać tego meczu , nie MY ! Bonus ? oj bylo by pięknie ...

STAAAAAAAL !

sebcio80

Wysłany: 2009-07-05, 23:46   

zdjęcia z meczu:
http://www.sebafoto.com/6...um-stal-gorzow/

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-07-05, 23:58   

Witam wszystkich :mrgreen: A więc tak : byłem,zobaczyłem i się zdziwilem ;-)
Równa postawa całego zespołu. Gollob i Holta pojechali w końcu jak na liderów z Gp przystało!
Zagar,Ruud,Karlsson też trzymali poziom i o nich się czepiać nie można :P THJ można obwiniać za tą taśmę w I biegu no ale bądź co bądź w kolejnym powstrzymał przyszłego mistrza świata i dowiózl 2+1 :-) Na pewno postawa naszych dobrze rokuje przed piątkowym spotkaniem z Apatorem który jak słyszalem dostał tęgie lanie :mrgreen: :mrgreen:
Warto ryzykować i obstawiać Stal bo kasa z tego jest :-P
Tyle na gorąco..pozdro

Dielix

Wysłany: 2009-07-06, 00:31   

Mecz oglądałem przez TV :P Kiedy zaczynała się transmisja miałem cichą nadzieje, że nasi uciułają punktów na bonus.
Przed meczem tłumaczyłem sobie jak wielu innych kibiców - Crump komplet lub 14pkt, a reszta jak zwykle u siebie pojedzie przyzwoicie. Oczywiście byłem też nastawiony dość pesymistycznie do naszych zawodników. Bałem się o Ruuda i Zagara (dzień po dniu zawody), a o juniorach nie wspomnę. Zwłaszcza, że oni mieli Madsena i Janowskiego.
Po pierwszym biegu pomyślałem sobie - Panowie jadą zgodnie z tradycją 5-1 w plecy. No ale to po Jonassona taśmie było do przewidzenia. Zwłaszcza, że Cyran jechał z ostatniego pola... Później jednak moje oczy stawały się co raz większe. W dodatku w biegu z Crumpem opadła mi szczena. Najlepszy zawodnik tego roku dostaje baty i to podwójne, w dodatku od Jonassona :P Po 4 biegach prowadziliśmy 16-8 i wtedy modliłem się tylko, aby Wrocław się nie przebudził. Jednak gdy zobaczyłem w kolejnych biegach jak chłopaki sobie radzą już byłem spokojny. To co dziś Gollob wyrabiał, to poezja. Naprawdę bardzo ładnie! Należy też pochwalić Holte, który w końcu mijał na dystansie i na pierwszym wirażu wypychał tych co powinien. Bardzo dobre zawody w jego wykonaniu! Przypomniał mi się stary dobry Holta. Oby tak dalej...
Niemniej najbardziej zadowolony jestem z Ruuda. Jak na drugą linie pojechał znakomicie! Naprawdę przed meczem bardzo obawiałem się o jego dyspozycje. Ale chłop pokazał, że starty to jego silna broń. To dzięki niemu Gollob w jednym z biegów wyszedł na prowadzenie i wygrał bieg z Crumpem. Szkoda, że Ruud się nie obronił, ale kto wcześniej myślał o tym, że w ogóle będzie z nim walczył. Świetnie pojechał też Zagar - 10+3 :) Ogólnie cała drużyna zasługuje na pochwałę.
Mimo tego pięknego wyniku mam dwa zastrzeżenia:

1. W nowym sezonie trzeba szukać kogoś za Petera, bo chłop już woli odpuszczać ostatnie biegi. I wyraźnie było widać, że chyba ze wszystkich pokazanych zawodników najgorzej znosił trudy spotkania (przyczepnie i parno).

2. Cyran, Szewczykowski, Zmarzlik - oni mogą się wymieniać co mecz i to też nic nie da. Chłopaki śmigają na rowerach. Uważam to za skandal, aby tak źle traktować młodzież. Może w końcu czas walnąć jakiś transparent z napisem "Dajcie sprzęt juniorom!" W telewizji było żal patrzeć jak Cyran był z tyłu. Już nie mówię tutaj o 15 biegu, bo tam była masakra. Chłopak niczego się nie nauczy jeśli będzie jechał 10-20 metrów za innymi. Co to za obycie się z ligą? Chyba bardziej zdołowanie...

Bula 
Jestem piknikiem

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-07-06, 01:17   

Dielix napisał/a:
1. W nowym sezonie trzeba szukać kogoś za Petera, bo chłop już woli odpuszczać ostatnie biegi. I wyraźnie było widać, że chyba ze wszystkich pokazanych zawodników najgorzej znosił trudy spotkania (przyczepnie i parno).

Jeżeli oglądałeś mecz w TV to powinieneś wiedzieć, że Peter miał problemy z żołądkiem (tak przynajmniej mówił Chomski). Nie zgodzę się więc z tym, że na nowy sezon trzeba szukać zastępstwa za niego. Facet może i stary jest ale to jeden z niewielu zawodników, którym można przylepić metkę z napisem "im starszy tym lepszy - jak wino". Sądzę, że PiKej CO NAJMNIEJ rok a nawet i dwa pojeździ na wysokim poziomie.

Ogólnie mecz mógł się podobać. Sporo mijanek, szczególnie jak wrocławianie wychodzili na podwójne prowadzenie a nasi wyprzedzali ich po ciekawej walce na dystansie. No i fenomenalne boje Golloba z Crumpem. Aż żal, że nie miałem okazji zobaczyć tego na żywo.
Spotkanie pokazało, że chyba nasza druga para jest jedną z najpewniejszych w całej Ekstralidze. Jeżeli Zagarowi nie wyjdzie to uzupełnia go Karlsson. Jeśli z kolei zawali PK, uzupełni go Zagar. Obaj panowie świetnie rozumieją się na torze co przyznają w wywiadach. W końcu powoli swój poziom pokazuje Holta no i Gollob, który w trzech ostatnich meczach Stali był niesamowicie pewnym punktem. Przede wszystkim cieszy jednak jazda Ruuda - gdy zapowiadał na konferencji, że będzie chciał robić po 7 - 8 punktów to tylko się uśmiechnąłem. No nie wyobrażałem sobie by ten zawodnik, który wykręcił na zapleczu średnią ledwo 2, będzie mógł robić niewiele mniej w elicie. A jednak... O Okoniewskim już w ogóle zapomniałem. Dla niego to już chyba koniec sezonu?

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-07-06, 07:46   

hehe stawiałem 49:41 dla Staleczki i się pomyliłem o 1 na +
ale i tak ten wynik nie odzwierciedla tego co było na torze.

STALECZKO BRAWA I GRATULACJE

to jest właśnie postawa jaką należało mieć od początku jednak nie ważne co było ale co jest mecz był piękny wszyscy punktowali i to bardzo równo.\
Aż się miło patrzy.

Jeszcze szacunek dla Tomka Golloba z kontuzją takie cuda robić...coś niesamowitego.

Oby tak dalej

ZOSTAJĄ NA FALI STAL GORZÓW I FANI !!!!

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-07-06, 11:18   

Nie pamiętam meczu, w którym para Holta-Jonasson przywiozłaby wynik 5-1 i nigdy bym się nie spodziewał, że coś takiego nastąpi we Wrocławiu przeciwko parze Crump-Janowski :shock: Szkoda tej taśmy z 1 biegu, może wtedy młody miałby te kilka oczek więcej.

W końcu cała drużyna pojechała swoje, tak jak należy! Przyjemniej oglądało się mecz ze Spartą we Wrocławiu, niż u nas ;-) zwłaszcza, że u nas Crump'a przewiózł tylko Holta. A wczoraj? Hehe.

Szkoda, że juniorka dysponuje takim słabym sprzętem, bo jak taki Cyran ma walczyć z Madsenem i Janowskim na takim trudnym torze? Ważne, że chociaż sobie odjechał te dwa biegi.

Zaszokowała mnie frekwencja wśród gospodarzy. U nas przychodzi czasami mało osób, ale tam to już całkiem.

Teraz można z uśmiechem czekać na piątek :-)

Tomash148 

Wysłany: 2009-07-06, 11:33   

Bartek89 napisał/a:
Zaszokowała mnie frekwencja wśród gospodarzy. U nas przychodzi czasami mało osób, ale tam to już całkiem.

Nie dziw się , bo przecież wiesz że większośc kibiców przychodzi tylko i wyłącznie oglądac zwycięstwa, a WTS-owi zdarzają się one ostatnio nie często.
Bartek89 napisał/a:
Teraz można z uśmiechem czekać na piątek

A ja wolę z uśmiechem poczekac do "końcowego gwizdka" meczu z Unibaxem. Szczerze , to wolałbym aby wygrali wczoraj gładko z Lesznem , wtedy miałbym większą pewnośc że do meczu z nami podjejdą na luzie , że nas zlekceważą i tu byłaby szansa na zwycięstwo. Po wczorajszym blamażu chłopaki z Torunia będą chcięli zmazac plamę na honorze.A z kim jeśli nie z nami? Aż się boje co nam zrobią...
Bartek89 napisał/a:
Szkoda, że juniorka dysponuje takim słabym sprzętem, bo jak taki Cyran ma walczyć z Madsenem i Janowskim na takim trudnym torze?

Tu jest faktycznie jakieś nieporozumienie. Jestem ciekaw co naprawdę na to Pan Prezes... Pomijam jego gazetową propagandę , jakoby wsio było ok. Myśle , że najwięcej tu do powiedzenia mają sami zawodnicy. A wiele dałbym za publiczą konfrontację obu... :mrgreen:

Michu5 

Wysłany: 2009-07-06, 14:05   

Co do frekwencji we Wrocku: od paru lat jest tragiczna i to wcale nie ze względu na słabsze, lub lepsze wyniki. Przecież w 2006 roku jak zdobywali DMP to przez cały sezon trybuny świeciły tam pustkami. Naprawdę dla mnie zagadkowa sprawa.

Stalista

Wysłany: 2009-07-06, 14:16   

Naprawde piekne zawody! Tomasz Gollob wozi Crumpa i to dwa razy na jego torze we wroclawiu - po prostu serce rosnie. Holta i Jonasson to samo. Ale przede wszystkim zachwyca fakt ze biegi, ktore wroclaw mial praktycznie na 5:1 (i na przyklad w lesznie czy zielonej tak by sie to skonczylo) teraz na mecie byly biegami na remis albo nawet 4:2 dla nas (Jonasson i Holta, cos pieknego). Nawet po przegranym starcie na dystansie wroclawianie w poczatkowej fazie zawodow nie mieli szans. Tomasz Gollob jak zwykle przy bandzie mijal ich pieknie. Cala druzyna zaprezentowala sie tak jak wszyscy od nich tego oczekiwalismy. Sa nadzieje na jazde u nas z toruniem.

kris_77 

Wysłany: 2009-07-06, 14:45   

musiol10, kursien, bartek89, moloyoung, ramirez, robsonstal, dareczek, mumak, piratmagnus, roxy, krisstal, jurrassio, marcin, kris26k, goner, piecia, d, mateo, szogun, stalonezg, cinek, matju, kaja, ana, gracku I INNI.

GŁUPIO WAM?.

Kibice, prawdziwi kibice..................

Postawiliście plecak??????????? A tu niespodzianka.

Don Lucas: Kris, opanuj się chłopie i nie szukaj dziury w całym ;-) Chłopaki postawili "taktycznie", aby się podciągnąć w typerze i polegli :mrgreen: Poza tym każdy ma prawo typować jak mu coś/ktoś tam podpowiada. Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony przez Don Lucas 2009-07-06, 21:05, w całości zmieniany 2 razy  

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-07-06, 14:45   

Trzeba dodac to, ze tak naprawde zrobilismy najlepszy wynik z dotychczasowych druzyn co tam byly. Torun zdobyl tam 46 "oczek".. Czewa 45.. a przegralo Leszno czy ZG. W tym meczu pokazali spory potencjal. Oby tylko Holta utrzymal taka forme dluzej.. a Jonasson przerobil ta dobra jazde na troche wiecej oczek jeszcze :) bo naprawde w ostatnich meczach - liczac od tego w Toruniu prezentuje sie przyzwoicie, choc punktowo troche jeszcze brakuje :)

Mysle, ze w tym zwyciestwie pomogl nam troche tor - na moje oko mniej przyczepny niz zawsze we Wroclawiu (chyba obawiali sie tych zapowiadanych opadow?). Ale moze chociaz raz to rywale byli bardziej goscinni niz my zazwyczaj to robimy w Gorzowie? :)

Oby tak dalej.. z Toruniem po zwyciestwo! :)

robander 

Wysłany: 2009-07-06, 14:49   

Za to kocham STAAL!!!!!

kibicgorzowski 

Wysłany: 2009-07-06, 18:58   

Meczyk super . Walczaca Stal az chcialo sie ogaldac . Chodz wiadomo ze we Wrocku ciezko sie spidłej oglada. BIlet całe 15 zeta i widzow 4 tysiace ledwie. Ogolnie zwyzka formy calego zespołu. Starty sa starty!!!!!!!!!!!!! i dojazdy do 1 łuku . 5 epizod wyjazdowy w tym sezonie. Ogladanie spidleja w tv to nie to samo wiec takie pisane ten smigal lepiej niz ten . dla mnie rudd sie mega rozkreca i chod zzdobyl 7 oczek to mogl miec na poewko kolo 10 . bledy byly nieznaczne na trasie i punkicki uciekly. Po meczu wkur.. Nicholls sam smigal na olimpijskim owalu. Mysle ze juz ta ekipa zaskoczyła !!

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-07-06, 19:13   

Cytat:
musiol10, kursien, bartek89, moloyoung, ramirez, robsonstal, dareczek, mumak, piratmagnus, roxy, krisstal, jurrassio, marcin, kris26k, goner, piecia, d, mateo, szogun, stalonezg, cinek, matju, kaja, ana, gracku I INNI.

GŁUPIO WAM?.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Zerknij sobie na mojego posta, którego pisałem jeszcze kilka dni przed meczem. Realna ocena sytuacji, a to co w sercu, to dwie różne sprawy.

Cytat:
Wielkie brawa dla obecnych na stadionie kibiców Z Gorzowa, wierzyliści chyba dlużej niz My przed telewizorem.

to fragment Twojego posta po derbach w ZG, dlatego proponuję nie poruszać tematu kto jest prawdziwym kibicem a kto nie.

I nie jest mi głupio, ponieważ we Wrocławiu darłem się i skakałem ze szczęścia cały czas.

adagio

Wysłany: 2009-07-06, 19:45   

Bartek89 napisał/a:
Cytat:

GŁUPIO WAM?.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Zerknij sobie na mojego posta, którego pisałem jeszcze kilka dni przed meczem. Realna ocena sytuacji, a to co w sercu, to dwie różne sprawy.

Dokładnie ! Też przed tym spotkaniem obstawiałem tylko 1 punkt po stronie Stali, jednak wierzyłem, że sprawią niespodziankę i się udało !

Prawda jest taka, że to gospodarze po ostatnich wygranych na swoim torze startowali do tego pojedynku w roli faworytów i nic dziwnego, że kibice - realiści postawili taki a nie inny wynik przed spotkaniem. ;)

Nawet 'specjaliści' z SF zapowiadali wygraną Sparty, nie wspominając o kursie na triumf Stali Gorzów na SBet, Bwin i Expert - około 4,5 :lol:

Myślę, że w tej sytuacji troszeczke nie na miejscu jest klasyfikowanie kibiców na tych prawdziwych i nieprawdziwych...

Odpowiedz do tematu