Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
WTS Wrocław vs Stal Gorzów (XI kolejka)
Autor Wiadomość
GrandGw 

Wysłany: 2009-06-30, 14:23   WTS Wrocław vs Stal Gorzów (XI kolejka)

Do meczu pozostało juz nieco ponad 5 dni;) a tematu nie widac wiec zakładam... Jedziemy do wrocławia gdzie bedziemy walczyc przedewszystkim walczyc o puknt bonusowy o ktry bedzie bardzo ciezko z racji tej ze wrocek u siebie jest bardzo mocny (cieslak potrafi z przecietniaka zrobic solidnego ligowca na szczescie ze scottem mu nie wychodzi ;D ), a takze drugim czynnikiem jest to ze wrocław jezdzi na zgoła odmiennej nawierzchni niz my i znajac zycie kopa bedzie po jaja... zdecydowanie wynik zalezy od naszych liderow jezeli Gollob bylby w stanie zrobic te 11-12 punktow a Holta 9-10 to mysle ze jestesmy w stanie wywiezc korzystny rezultat jakim bylby wynik na poziomie 40 punktow... o Zagara i Karlssona sie nie boje nie powinni swoich biegow przegrywac:) zwlaszcza Zagar powinien sobie dobrze radzic na takim przyczepnym torze :)

Piotraseczek_KS

Wysłany: 2009-06-30, 14:39   

Ja mysle ze mozemy tam powalczyć nawet o zwycięstwo ! Niemozna się bać Wrocławia ! U nich jedzie tylko Crump i czasami Janowski fakt faktem mocny na swoim torze jest Jeleniewski ale niejest nie do objechania ! Wydaje mi sie jak koledze u góry ze dobrze pojedzie Zagar wierze w Holte i Karlssona njabrdzije boje sie o juniorke i Golloba który nigdy we Wroclawiu niebłyszczał.

Jednak mam głęboką nadzieje ze jesteśmy w stanie powlaczyc nawet o zwycięstwo ( o bonusa jestem spokojny)

boberGW 

Wysłany: 2009-06-30, 14:53   

Też sądzę, że możemy tam wygrać. Mamy na tyle mocnych zawodników, żeby pokonywać średniaków typu Gdańsk, Wrocław, Bydgoszcz i niestety na tyle nieogarniętych żeby zgarniać baty na wyjazdach u tych mocniejszych.
We Wrocławiu na pewno dobrze pojedzie Crump, Jeleniewski i Janowski. Wszystko zależy u nas od postawy Holty, który mnie nie przekonał na derbach, oraz od Juniorssona. Jeśli oni nie zawiodą to wygramy. Punktów właśnie tej dwójki zabrakło nam w zeszłym roku, teraz pojadą, więc jest szansa na dobry wynik.

Dla mnie osobiście dobrym wynikiem to będzie zwycięstwo, przyzwoity wynik to przegrana z bonusem, natomiast jak wrócimy stamtąd bez punktów to znów będzie wstyd i taka prawda.
Na naszą niekorzyść działa również fakt, że Wrocek walczy o życie, jednak dla nas to ważny mecz więc zapowiada się ciekawe widowisko.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Mtz 

Wysłany: 2009-06-30, 15:11   

Piotraseczek_KS napisał/a:
i Golloba który nigdy we Wroclawiu niebłyszczał.

Ej , ej !
Nie przesadzaj odnośnie Golloba.
Parę lat temu wygrał tam GP , CAŁKIEM niedawno był 2 w IMP , a większości meczów przywoził tak min.10 pkt. Fakt , jeśli będziemy liczyć na TYLKO 10 pkt Golloba , to z góry stoimy na straconej pozycji.

robander 

Wysłany: 2009-06-30, 20:42   

Rok temu byłem pewny wygranej z WTS - em. Pewny zwycięstwa świetnie ,, uzbrojonej '' STALI. Było bolesne rozczarowanie.
Tegoroczne starcie z Atlasem ( o dziwo ) nastraja mnie podobnie - oczywiście w tej pierwszej części wypowiedzi - jestem pewny wygranej - choć ciężko być może - Sparta z nożem na gardle ( widmo spadku ) będzie wspinała się na wyżyny możliwości i umiejętności. Czy Coach Cieślak usypie wynik?
Nie.
Niech zwycięży:
STAAL!!!!!

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-06-30, 21:34   

Sparta na wyjeździe a Sparta u siebie to dwie baaardzo różne drużyny, w sumie mniej więcej tak jak my. Taki Jeleniewski przykładowo na obcych torach bardzo słaby, natomiast u siebie wymiatacz. Wszystko oczywiście zasługa Cieślaka-drugiego, obok Crumpa, lidera Wrocławia :-)

W wywiadzie po meczu Apator-Sparta, trener gości zapowiedział, że ze Stalą jedzie Nicholls i tutaj upatruję naszej szansy, zawodnik ten cieniuje niemiłosiernie. Nie zmienia to faktu, że wg mnie faworytem tej potyczki jest Wrocław. Kopa po pachy wystarczy, żeby wybić z głowy speedway Gollobowi i dziadkowi (bez urazy oczywiście ;-) ) Karlssonowi. Holta, który pierwszy łuk kaszani już przed puszczeniem taśmy startowej, również mnie nie przekonuje.

Liczę na starty Ruuda i Zagara. Może Jonasson coś dorzuci. Młodzi, to na takim motocrossie powinni powalczyć :-D

Bonus to plan minimum, wiadomo. Oznacza to jednak tylko (?) 39 pkt, co jakimś wyczynem nie jest, prawda..Serce oczywiście mówi jedno, wygra Stal! I właśnie z takim nastawieniem wyruszę wesoło na ten mecz.

JEDZIEMY NA SPARTĘ!!

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-06-30, 21:44   

Mecz ze Wrocku jest z meczy takich niewiadomych, tam mozemy zwycieżyc ale takze polec.. Mysle takze ze bonus jest raczej pewny (wiec 1 pkt) nasz! ale teraz trzeba jeszcze powalczyc o te 2 duże punkty na zwyciestwo. Wydaje mi się ze wszystko praktycznie zalezy od Holty! Jezeli Holta zdobędzie w 5 startach 10-11 "oczek" to mówie ze my ten mecz wygramy! Zagar tam zabłysnie !

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-06-30, 22:30   

Ja natomiast, tak mocno wierzę w nasze zwycięstwo we Wrocławiu, jak w porażkę w Bydgoszczy :-D Jesteśmy w stanie, w optymalnym składzie i w obecnym nastawieniu wygrać we Wrocku. Ważne jest tylko to, żeby nasi zawodnicy przyłożyli się do tego meczu tak samo mocno jak do ostatnich derbów i powinno być naprawdę dobrze. To zwycięstwo bardzo mocno by nam pomogło i w pewien sposób pozwoliło odrobić straty po porażce u siebie z Częstochową. Wówczas wyszlibyśmy na "0" z górką za Gdańsk (mecz na Wybrzeżu).

Jeżeli mamy gdzieś jeszcze wygrać na wyjeździe w tym sezonie, to we Wrocławiu mamy największe szanse :!:

Po Karlssonie sie cudów nie spodziewam, zwłaszcza po ostatnich wystepach (lekki spadek formy), natomiast cieszy dyspozycja Holty, Zagara, Golloba i ... Ruuda przede wszystkim. Dziś w Szwecji również pojechał bardzo ładnie z 1 małą wpadką. Oby tak w niedziele, a będzie słońce ;-)

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-07-01, 17:43   

Bartek89 napisał/a:
ze Stalą jedzie Nicholls i tutaj upatruję naszej szansy

Jakby nie pojechał Nicholls, pojechałby McGowan a przy nim, upatrywałbym jednak większych szans dla Stali...
Don Lucas napisał/a:
Po Karlssonie sie cudów nie spodziewam, zwłaszcza po ostatnich wystepach (lekki spadek formy), natomiast cieszy dyspozycja Holty, Zagara, Golloba i ... Ruuda

Dokładnie! Coraz pewniej jeździ Holta, Zagar, Ruud. Gollob też staje się coraz pewniejszy.
Don Lucas napisał/a:
Jeżeli mamy gdzieś jeszcze wygrać na wyjeździe w tym sezonie, to we Wrocławiu mamy największe szanse

A w Bydzi już nie?
Nie zapominajmy jednak o rajderach Sparty, którzy w domu prezentują się nader solidnie. Będzie ciężko, ale bonus to plan mimnimum.

gizmol86 

Wysłany: 2009-07-02, 09:55   

O której godzinie jest mecz? Na stronie tvp jest napisane, że transmisja o godz. 18 a na stronie stalgorzow.pl, że mecz o 19 to już w końcu sam nie wiem...

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-07-02, 10:20   

Cytat:
Jakby nie pojechał Nicholls, pojechałby McGowan a przy nim, upatrywałbym jednak większych szans dla Stali...

Na dobrą sprawę to bez różnicy, który z nich pojedzie, ponieważ w razie gdyby jechali lipę, to wskoczy za nich ktoś z dwójki Madsen/Janowski, w zależności od tego, który będzie rezerwowym. A nie trzeba mówić, że nawet ten Duńczyk jest obecnie lepszy od Scotta ;-)

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-07-02, 15:41   

Mecz jest o godzinie 18:00
niestety muszę nieśmiało przyznać, że czasami na stronie Staleczki zdarzają się błędy, ale to pewnie wynika z pośpiechu

Licze na to, że niebędzie niespodzanek jedynie jak przeorają czymś tor i uszykują go tak, że bedzie kompletnie nie do rozszywrowania to bedziemy mieli kłopot.

Ale chłopaki są w formie zgarniają punkty w zagranicznych więc wydaje mi się, że 2 duże i bonus pojedzie do Gorzowa hehe stawiam 49:41 dla Stali

Steel 

Wysłany: 2009-07-02, 16:08   

Ja z kolei uważam, że to będzie mecz bardziej o tego bonusa niż o zwycięstwo. Wrocław tak jak i my ma w tym sezonie strasznego pecha. To nie jest słaba drużyna, bo kto mógł przewidzieć, że Nicholls będzie się spisywał tak tragicznie? Coś jak u nas Holta...

Prawda jest taka, że Cieślak potrafi przygotować tor idealnie - aby swoim pasował, a przeciwnikom psuł szyki na każdym kroku. Dlatego piekielnie trudno we Wrocku wygrać. Przypomnijcie sobie poprzedni sezon... Albo ten - tylko Apator i Włókniarz wróciły na tarczy z Wrocławia.

Wszystko zależy od postawy Holty i THJa. Jeżeli oni przyjadą na zakładanym dla nich poziomie (odpowiednio ponad 10 i ok. 6 punktów) to jesteśmy w stanie nawet wygrać. O formę Tomka - pomimo ostatniej zadyszki - jakoś się nie boję. Podobnie uważam, że Zagar, Ruud i PiKej dadzą radę.

Przy okazji - składy awizowane zostały już opublikowane.

Stal Gorzów
1. Tomasz Gollob
2. David Ruud
3. Matej Zagar
4. Peter Karlsson
5. Rune Holta
6. Thomas Jonasson

Sparta Wrocław
9. Daniel Jeleniewski
10. Scott Nicholls
11. Tomasz Jędrzejak
12. David Watt
13. Jason Crump
14. Leon Madsen

boberGW 

Wysłany: 2009-07-02, 16:35   

Bartek89 napisał/a:
Cytat:

Na dobrą sprawę to bez różnicy, który z nich pojedzie,

No nie wiem Bartek czy tak bez różnicy, bo jednak Nichollsowi zdarzały się dobre występy, nawet w tym sezonie, a McGowan jest tragiczny, w dwóch meczach 1 punkt i to na defekcie. Scott na pewno zera nie przywiezie i trochę mnie martwi, że pojedzie w tym meczu, tym bardziej, że takie odsunięcie od składu mogło podziałać mobilizująco.
Boję się jeszcze, że kogoś pobije, ale mecz w Polsce to nie GP i pewnie by dostał wykluczenie do końca zawodów :lol:

Dodatkowo Jeleniewski jeździ coraz skuteczniej, zwłaszcza na swoim torze, mocni juniorzy i perfekcyjny Jason. Mecz będzie niezwykle ciężki jednak mam nadzieję, że mimo wszystko zwyciężymy. Nie zgodzę się też, żeby Wrocek był słabszy od Bydzi. Myślę, że większe szanse już mamy na zwycięstwo w Bydgoszczy, niż we Wrocławiu.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-07-02, 16:39   

Steel napisał/a:
tylko Apator i Włókniarz wróciły na tarczy z Wrocławia.

Chyba z tarczą ;-)
Steel napisał/a:
Prawda jest taka, że Cieślak potrafi przygotować tor idealnie - aby swoim pasował,

Patrząc co się dzieje za oknem może nie mieć tak łatwo i gospodarze stracą atut własnego toru a wtedy nie powinniśmy mieć z Wrocławiem żadnych problemów.
Specyfika Wrocławskiego toru jest troszeczkę podobna do tego w Toruniu. Start i trzymać krawężnik. Na zakazoarenie nie było tak źle z liderem rozgrywek więc liczę, że z Wrockiem będzie tylko lepiej :-)
Pytanie tylko czy te dwa ostatnie mecze to był prognostyk powrotu do dobrej formy naszych zawodników czy w niedzielę znowu przyjdzie nam się wstydzić za naszych rajderów :?:
Musimy wyjechać z Wrocka z 3duzymi punktami. Nie ma innego wyjścia biorąc pod uwagę jak dużo bonusowych punktów nam ucieknie.
Wierzę w skromne zwycięstwo Staleczki i mam nadzieję, że nie podważą poraz kolejny mojego zaufania :-P

Steel 

Wysłany: 2009-07-02, 18:49   

spooszan napisał/a:
Chyba z tarczą
Haha, tak to jest jak się poprawia wpis, a potem nie czyta go jeszcze raz :-) Zacząłem najpierw wymieniać zespoły, które poległy we Wrocku, ale stwierdziłem, że to za dużo i bardziej czytelnie będzie odwrotnie - wskazać wygranych. Oczywiście drużyny zmieniłem, ale wyrażenia na końcu nie :-P

spooszan napisał/a:
Patrząc co się dzieje za oknem może nie mieć tak łatwo i gospodarze stracą atut własnego toru a wtedy nie powinniśmy mieć z Wrocławiem żadnych problemów.
To inne kwestia... Ale ja raczej zadaję sobie pytanie "czy w ogóle mecz się odbędzie". Codziennie pod wieczór burza, na południu chyba podobnie jest...

Mariner 

Wysłany: 2009-07-02, 21:09   

To że we Wrocku jest przyczepnie czy nie nie ma żadnego znaczenia.
Przede wszystkim to tor który na 99,9 % uniemożliwia wyprzedzanie na dystansie. (wyłączając jakieś pojedyncze fatalne błędy jakie zdarzały się już Jeleniewskiemu i Jędrzejakowi, czy drugoligowe maszyny jakie miał Smolinski)
Tak więc jak wyjadą tak dojadą. Oglądałem wszystkie mecze i wyprzedzać w normalnych sytuacjach potrafił tylko Crump chyba ...

Zagar wychodzi spod taśmy jako tako tylko u siebie bo może się spasować na treningu... On by sobie chętnie powalczył po trasie jak w Gdańsku ale we Wrocławiu to niemożliwe, tam jak Tomek Gollob przegra start z Jeleniewskim to żadnych szans nie będzie miał choć tamten jeździ strasznie pokracznie...
Liczyłbym na starty Ruuda, chociaż ten woli twardsze nawierzchnie.
Generalnie Stal na wyjazdach ma słabe starty i większy potencjał kadrowy może tu nie wystarczyć..

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-07-03, 13:36   

Koledzy koniec czarnowidztwa.
Myśle, mało tego widzieliśmy w Toruniu i u nas, że chłopakom zależy!!!
Jeżeli chcemy wogóle walczyć w PLAY-OFF`ach ten mecz musi zakończyć się przynajmniej bonusem!!!
Ale ja wierze w wygraną po prostu innej opcji nie może być!!!

Pao 

Wysłany: 2009-07-03, 16:17   

Dla wybierających się do Wrocławia zostały podane ceny biletów na mecz:
Trybuna Główna – normalny 50 zł, ulgowy 40 zł
Sektory 22-23 – normalny 40 zł, ulgowy 30 zł
Sektory 16,17,18 – normalny 35 zł, ulgowy 25 zł
Sektory 2,3,4,5 – normalny 30 zł, ulgowy 20 zł
Sektory 7,8,9 – normalny 20 zł, ulgowy 10 zł
Bilet rodzinny 2+1 na sektory 22-23 – 100 zł
Bilet rodzinny 2+2 na sektory 22-23 – 120 zł
Bilet rodzinny 2+1 na sektory 2,3,4,5 – 70 zł
Bilet rodzinny 2+2 na sektory 2,3,4,5 – 80 zł

pogrubiłem ceny na sektor gości

Troche dziwna taktyka sternikow Sparty. Najtansze bilety sa na sektory 7,8,9 (gdzie sa plastikowe siedziska i dosc dobra widocznosc) tuz obok wiezy, gdzie biwakuje fan-klub gospodarzy

Kimi 
Zawarcie

Team: Y555
Wysłany: 2009-07-03, 18:11   

Ja pragnę tylko przypomnieć o rundzie kwalifikacyjnej do GP w Motali, który ma się odbyć w sobotę. W zawodach tych ma wystartować Matej Zagar.
Oczywiście jeżeli w sobotę będzie padać (a taka niestety jest mozliwość :evil: ) to włącza się stara śpiewka: zawody automatycznie zostają przesunięte na dzień następny co powoduje odwołanie kolejki ligowej :evil:
U nas piękne słońce a tam ak na złość możliwe opady deszczu :!:

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-07-03, 22:07   

Nie da się ukryć, że prognoza pogody dla Motali nie napawa optymizmem... Rano i wieczorem mają być śladowe opady, ale między 11 a 17 może spaść 4-14mm (to chyba dosyć dużo?). A zawody zaplanowano na 16... :-?

baca 
STAL

Team: zbieracze pociętej makulatury ;D
Wysłany: 2009-07-03, 23:56   drużyna

Ja uważam że Nasza (specjalnie napisałem wielką literą żeby podkreślić że kibicami jesteśmy wszycy, nie ma lepszych i gorszych) drużyna może wygrać z każdym (także wliczając Czewe i Toruń) ,ale też może przegrać z każdym.Wszystko rozbije się o to czy zawodnicy będą tworzyć team ,czy będą udawać że każdy walczy dla siebię.

Pozdrowienia dla wszystkich kibiców którym na sercu leży dobro STALI GORZÓW

DSC00052.JPG
zdjęcie z prezentacji na Czereśniowej
Plik ściągnięto 530 raz(y) 42,41 KB

Ana 

Wysłany: 2009-07-04, 11:43   

Pao napisał/a:
Dla wybierających się do Wrocławia zostały podane ceny biletów na mecz:
Trybuna Główna – normalny 50 zł, ulgowy 40 zł
Sektory 22-23 – normalny 40 zł, ulgowy 30 zł
Sektory 16,17,18 – normalny 35 zł, ulgowy 25 zł
Sektory 2,3,4,5 – normalny 30 zł, ulgowy 20 zł
Sektory 7,8,9 – normalny 20 zł, ulgowy 10 zł
Bilet rodzinny 2+1 na sektory 22-23 – 100 zł
Bilet rodzinny 2+2 na sektory 22-23 – 120 zł
Bilet rodzinny 2+1 na sektory 2,3,4,5 – 70 zł
Bilet rodzinny 2+2 na sektory 2,3,4,5 – 80 zł

pogrubiłem ceny na sektor gości

Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd :?: Sektory 16,17,18 nie są sektorami dla kibiców drużyny przyjezdnej. Na bilecie z zeszłego roku podane są sektory 14 i 15, które nie zostały ujęte w tej rozpisce. Gospodarze zdają sobie sprawę jakie warunki panują w sektorze gości, więc nie sądzę, aby cena za bilet była jakaś wygórowana.

Kazimierz 

Wysłany: 2009-07-04, 13:19   

Dziękuję koleżance wyżej za sprostowanie bo już się zastanawiałem jak pieniądze ogarnąć .. Wiem że kolega rok temu płacił 10zł za bilet ulgowy i myślałem że w tym roku tak samo.. ale jak Pao napisał to się troszkę zaniepokoiłem.. Dzięki za sprostowanie jeszcze raz.. Pozdrawiam.
A co do meczu to myślę że co najmniej o bonus powinniśmy powalczyć..
Bardzo miłą niespodzianką byłaby wygrana choć lekko nie będzie..
Pozdrawiam!

robander 

Wysłany: 2009-07-05, 01:03   

Lekko nie będzie ... ale...Sparcie...WTS - owi.
wSparcia i błysku STALI doda ( nie: Doda ) Łukasz Cyran.
Rany po Czewie , ZG - órze i Unii się zagoją.
Bo wierzę w moją i Twoją:
STAAL!!!!!

Odpowiedz do tematu