Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PGE SPEEDWAY CUP 2009 XII MEMORIAŁ EDWARDA JANCARZA
Autor Wiadomość
Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-08-09, 11:45   

Uspokój się chłopaczyno. Jeśli nie widzisz, że jest to specjalnie napisane, aby lekko dogryźć, to masz problem. Nie podniecaj się tak a pajaców radzę poszukać w rodzinie.

Masz rację, mam w dupie generalnie i te wasze flagi i petardy :mrgreen: i co tam jeszcze chcesz. Chodzę na ŻUŻEL. Na coś, o czym wielu już zapomina wychodząc w niedzielę na stadion bo skupiają się nad tym, czy prześcieradło będzie dobrze rozwinięte.

Swoją drogą wiem, że boli skoro tak Cię to ruszyło 8-)

Przypominam, ze temat jest o memoriale!Kolejne nie na temat kasuje!!
Ostatnio zmieniony przez masters 2009-08-09, 11:50, w całości zmieniany 1 raz  

Wawrzyn stal 
kssg

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-08-09, 11:59   

No no Zmarzlik z samym mistrzem w parze .Ciekawie to będzie wyglądało na prezentacji jak Zmarzlik dostanie oklaski a mistrz wiadomo co.Wiadomo jak było na meczu ligowym.Było by super jak by wygrał para Holta Jonasson a druga para to para Zmarzlika.

Stalówka 
Gorzowska potęga!

Team: Stal Gorzów !
Wysłany: 2009-08-09, 12:39   

Wawrzyn stal napisał/a:
Zmarzlik dostanie oklaski a mistrz wiadomo co.

No właśnie... Najlepiej byłoby, gdybyśmmy mogli oszczędzić sobie gwizdów i wyzwisk w takim dniu ! To jest memoriał, wszyscy przychodzimy na stadion by uczcić pamięć naszego wielkiego Jancarza. Atmosfera według mnie powinna być przyjazna, bez niepotrzebnych napinek... Poza tym, powinniśmy się poniekąd cieszyć, że mistrz świata zagości na naszym "podwórku". :-D

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-08-09, 13:11   

Stalówka napisał/a:
Najlepiej byłoby, gdybyśmmy mogli oszczędzić sobie gwizdów i wyzwisk w takim dniu !

Najlepiej by było jakby jakby Nicki zrozumiał, że nie jest w Polsce miło widziany, żeby go wygwizdali i żeby najlepiej znów zawisł transparent AGAINST MODERN SPEEDWAY. Tyle ode mnie
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

Stalówka 
Gorzowska potęga!

Wysłany: 2009-08-09, 13:35   

Tabaskokssg napisał/a:
Najlepiej by było jakby jakby Nicki zrozumiał, że nie jest w Polsce miło widziany, żeby go wygwizdali

Ja też osobiście nie lubie Nickiego i też go wygwizdałam na meczu z Cze-wą...
Ale liga, to liga, a memoriał to memoriał. Dwie różne imprezy sportowe.

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-08-09, 13:41   

Nie ma to znaczenia czy to jest liga. Skoro naszym mottem, a bynajmniej moim jest zdanie Against Modern Speedway to nie pozostaje mi nic innego jak gwizdać na tego pana. Myśle, że Jancarz wcale by się nie cieszył że jego UKOCHANY KLUB reprezentuje Szwed i Norweg, którzy jedyne co mają wspólne z tym miastem to Hotel (w przypadku THJ Gracja ;D) i (szczególnie Rune) leją na historie, tradycje, siedmiokrotne mistrzostwo i fanatycznych kibiców, a jedyne co ich tu trzyma to banknoty NBP, a jedyny gorzowianin jedzie w parze z Pedersenem...
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

Stalówka 
Gorzowska potęga!

Wysłany: 2009-08-09, 13:49   

Chcesz gwizdać..? Gwiżdż. Tego nikt i nic Ci nie zabroni... Z pewnością przyłączy się do Ciebie liczne grono kibiców... Ja wyraziłam swój pogląd na ten temat.
Jeśli chodzi o naszą "armię zaciężną" , to podobnie uważam, że Jancarz się przez to wszystko "przewraca w grobie"...

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2009-08-09, 15:16   

Nie przesadzajcie z tym przewracaniem sie w grobie!!
W kazdej druzynie wystepuje kilku obcokrajowcow, takie czasy.
Kiedys o tym moglismy tylko POMARZYC!!Nielsena, Gundersena i inne gwiazdy widzielismy tylko na zdjeciach, sporadycznie w TV!
A juz jakim wielkim rarytasem bylo wziasc do reki SpeedwayStara!!
Pamietasz Bovit te czasy...??
Ale to temat na inny watek.
Chcialem sie odniesc do programu dzisiejszych zawodow...
Oklada spoko, fajne zdjecie Eddiego w sephi, jako ze to jego Memorial.
Ale zajrzalem do srodka i troche sie zdziwilem!
Bo niby dlaczego zdjecia zawodnikow wystepujacych dzisiaj, sa zrobione niczym nagrobkowe??! :shock: Bardzo mi sie to nie podoba!!
Druga sprawa, w profilu kazdego, powinno byc jeszcze zdjecie w pelnej okazalosci na motocyklu...
Ale moze sie czepiam....

vendeta 

Wysłany: 2009-08-09, 15:28   

Widac ze zarzad wyciagnal wnioski z zeszlego roku(zreszta pewnie niemusieli nad tym dlugo myslec) i to ze relacja z memorialu bedzie w tvp sport skrzetnie byla ukrywana(albo jak kto woli nie trabiono o tym wszedzie)
tak czy owak sam dowiedzialem sie dzis rano :lol:
Mam jednak nadzieje zedo tych 9-10 tys dobijemy...

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2009-08-09, 15:30   

Cytat:
Pamietasz Bovit te czasy...??

No Masters :-D SpeedwayStar ko...ko...konkretny ;-)

Wszystko się zgadza, jak pierwszy raz zobaczyłem Hansiora to myślałem, że się posikam z wrażenia... Kto wtedy mógłby pomyśleć, że cała polska liga kiedyś będzie trzymała pod skrzydłami NAJWIĘKSZYCH tego sportu? A jednak... I to wielki plus dla obecnego żużla...
Co jedno mi jeszcze utkwiło w pamięci to maszyny Erica Gundersena... Chyba nie przesadzę jeśli powiem, że 20 lat temu miał lepsze niż połowa zawodników w dzisiejszej I lidze...

Co do programu, jeszcze nie widziałem. Zaraz zobaczę sobie na stadionie, ale jeśli jest tak jak piszesz Masters, to faktycznie lekkie przegięcie ;-)

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2009-08-09, 15:34   

Przeciez juz tydzien temu, podczas transmisji z ligi, bylo mowione, ze Memorial bedzie LIVE w TV!!
I nikt nie ukrywal przez ten tydzien, widac slabo szukales :-)
Tajemnica to bylo to, ze maja byc stare gwiazdy, min Tony Rickardsson, nie wiem jednak czy w koncu udalo sie go namowic (czyt.spelnic finansowe oczekiwania mistrza) na przyjazd.

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2009-08-09, 15:37   

Z tego co mówił Komar, to raczej Tonego dzisiaj nie zobaczymy w Gorzowie. Ponoć ma zajęty termin, a chyba i kwota jaką sobie zaśpiewał spowodowała, że Władzio nie namawiał go zbytnio z rezygnacji z prywatnych planów ;-)

Ale myślę, że jakąś ciekawą postać dzisiaj zobaczymy na "Edku"

masters 
Barca fan.

Wysłany: 2009-08-09, 15:44   

Bovit napisał/a:
jak pierwszy raz zobaczyłem Hansiora to myślałem, że się posikam z wrażenia...

A jak biednie wygladali przy nim na prezentacji nasi krajowi mistrzowie?! :-)
Bida z nedza... :-)
To byly czasy, to byl zuzel...ehhhhh
Oki, bo zaraz ostrzezenie dostane, ze pisze nie na temat. ;-)

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-08-09, 17:20   

Ja nie powiedziałem, że Jancarz przewraca się w grobie, ja powiedziałem że nie cieszył się by z pewnością że jego klub na memoriale ku jego cześci, reprezentują tacy zawodnicy jacy reprezentują, a Zmarzlik jedzie w jakiejś mieszanej parze, do tego z największym kasiarzem i najemnikiem Pedersenem. Ja rozumiem, że jest XXI wiek i że to jest teraz profesjonalny żużel, jednak nie dziwmy się, że w Toruniu, Lesznie i Zielonej na mecz będzie przychodziło więcej kibiców, bo tam są jednak ZESPOŁY, a u nas jest tylko armia zaciężna.

w1947

Wysłany: 2009-08-09, 22:33   

Witam !

Moim zdaniem impreza bardzo fajna. Wyrównana walka na torze, dobra postawa naszych zawodników (szczególnie Paweł) zaprezentował sie z bardzo dobrej strony.
Nowy rekord toru ;) tez mnie zadowolił..

O strone kibicowską to Ultrasi spisali sie rewelacyjnie 3 bardzo efektowne oprawy szczególnie ta na samym koncu zawodów..

Pozdrawiam !

FoRk

Wysłany: 2009-08-09, 23:06   

Dokładnie. Memoriał udany. Cieszy forma Pawła Zmarźlika i Thomasa Jonassona. Szkoda, że rekordu toru nie pobił Rune, ale i tak fakt, że falubaz nie jest już rekordzistą toru cieszy.:)
Oprawa zajeb***a
Pozdro.!

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-08-09, 23:12   

Memoriał oglądałem jednym okiem, przede wszystkim wyczyny Pawła, na drugim planie Holty i Jonassona. Na pewno ciekawsza od wydarzeń na torze była oprawa, coś pięknego... Pierwsza fajna, druga piękna, trzecia wręcz mistrzowska. Nie wiem czy to klub ją sponsorował, czy Ultraska ale bez znaczenia to jest. Myśle, że właśnie takim ludziom jak Jancarz powinno się robić oprawy, a nie jak Falubaz, który chce zrobić diabła z Iversena ;d na pewno cieszy postawa Holty i Jonassona, a dokładniej ZAWODNIKÓW STALI GORZÓW, bo ICH personalnie to mnie nie cieszy, żeby była jasność ;)

P.S Co za idiota ustawił tą muzyke, która zagłuszała własne myśli i nawet nie doping, bo to nie mecz ligowy, ale spikera. Ludzie, jak można być takim debilem ?!! Ledwo co słyszałem kto jedzie w biegu, jak nie byo Stalowców to poznawałem jedynie po kevlarach bo tak nawalała ta łupanka !!! NO COMENTS

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2009-08-09, 23:22   

Fajna impreza pod względem oprawy jak mało gdzie.Te 21 biegów jednak się ciągło jak flaki z olejem.Może warto następnym razem zrobić typowe pary klubowe, a nie łączyć Jonssona z Kusem, lub zrobić mecz zawodnicy z Gorzowa kontra reszta ligi.To tak na przyszłość.Fajnie jechał Zmarzlik i gdyby Pedersen czasami pojechał bardziej zespołowo, to mogli by być wyżej.Jonasson też niepotrzebnie zawalił ostatni bieg,a był drugi.Ogólnie fajnie że pamiętamy o Eddym.Te duże zdjęcie Jancarza kull.Końcowa oprawa godna finału Mś.Brawo

P.S-Dlaczego nie włączono świetlnej tablicy.To znacznie ułatwia śledzenie zawodów.

popi 

Wysłany: 2009-08-09, 23:53   

Pod względem organizacyjnym to moim zdaniem wypadło to słabo... Muzyka nawalała jak na jakimś festynie, nie było słychać co osoba obok mówi do mnie, nie wspomnę już, że samego Lorka przez większość zawodów nie mogłem w ogóle zrozumieć przez to bębnienie z głośników... Kolejna kwestia to wyłączona tablica świetlna - no jak tak można... Dodać do tego te je**ne trąbki na około i miałem dosyć. Mijanek też jak na lekarstwo. Cieszy wygrana naszych i końcowa oprawa.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-08-10, 00:03   

Największym wygranym tego Memoriału jest niewątpliwie Paweł Zmarzlik!! Mam tu na myśli całokształt. Po pierwsze miał szansę skonfrontować swoje umiejętności z czołowymi żużlowcami świata oraz z czołowymi juniorami naszego globu (nie zmienia tego brak Emila, Zengoty czy Warda). Po drugie start w parze z Pedersenem pozwolił mu nabrać nowych doświadczeń i większej pewności siebie. Dobrze to było widać zwłaszcza w 3 ostatnich jego startach, gdzie najpierw wiózł Crumpa, potem Hancocka, a na końcu Jonssona. Tylko brak doświadczenia i gorszy sprzęt sprawiły, że nie przyjechał do mety przed nimi. Poza tym świetnie się oglądało ostatni wyścig Pedersena i Zmarzlika, jak jechali ładnie parą przez 2 okrążenia wioząc Jonssona i Kusa. Tylko szybkość Jonssona sprawiła, że ta para całego biegu nie przetrwała.
Podsumowując wątek Zmarzlika trzeba naprawdę przyznać, że chłopak ma potencjał i zadatki na dobrego żużlowca, nie boi się wyjść ze startu i na łuku założyć na takiego Jonssona czy Hancocka i wyjechać z łuku prze nimi. Poza tym wraz z rozkręcaniem się Memoriału rozkręcał się Zmarzlik z biegu na bieg, co tylko dobitnie pokazuje, że ten chłopak potrzebuje jak najwięcej objeżdżenia na najwyższym poziomie, a będziemy mieli w przyszłości w końcu wychowanka w składzie na pozycji seniora :!:

Co do samego Memoriału, to zaskakująco słaba postawa Crumpa i Hancocka - byli wolni, często wolniejsi nawet od swoich juniorów.

Świetnie zaprezentowali się Hampel, Holta i Jonsson, byli szybcy i ambitni na dystansie. Z juniorów dobrze pokazał się Zmarzlik, Woffinden, THJ i Janowski.

Holta w dalszym ciągu udowadnia, że jazda parą jest nie dla niego (bodajże 1 bieg tylko pojechał parowo).

Formuła rozegrania Memoriału pomysłowa, oryginalna, jednak na dłuższą metę chyba nie do przejścia. Jednak zawody indywidualne są bardziej emocjonujące.

Na trybunach oprawa znakomita, zabawa również przednia, jednak kibiców MAŁO!

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-08-10, 00:17   

Memoriał jak najbardziej na plus pod względem organizacyjnym oraz sportowym. "Stalowcy" pojechali dzisiaj na miarę swoich i także naszych oczekiwań.
THJ i Rune pojechali bardzo ładnie i zrobili nam jeszcze większe apetyty na pożarcie myszki miki :mrgreen:
Paweł Zmarzlik największy wygrany memoriału.Niby tylko 6 oczek ale pokazał,że potrafi rywalizować z najlepszymi. Widać,że jednak ma nowy sprzęt gdyż na tym starym to pewnie nie dojechał by ani razu do mety :-P Cieszy taka forma zwłaszcza przed PO.
Don Lucas napisał/a:

Co do samego Memoriału, to zaskakująco słaba postawa Crumpa i Hancocka - byli wolni, często wolniejsi nawet od swoich juniorów.

To tylko potwierdza fakt ,że takie zawody to najlepsze miejsce do testowania sprzętu :roll:

PS. Zmarzlik ma chyba nowego kumpla z Danii ?:P

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-08-10, 00:32   

Ja w kilku punktach podsumuje Memoriał : )

1. Dobra postawa pary Holta - Jonasson
2. Szybki Hampel i Jonsson
3. Nie potrzebnie sciągani do Gorzowa ci spikerzy (jak na moje to zamiast robić atmosfere to ją psuli)
4. Oprawa dobra, znaczy podobała mi sie ta ostatnia (race na około) widziałem to juz wczesniej np. w Czewie i to robi duże wrazenie wiec na duży "+"
5. Brakowało troche mijanek na torze, no ale nie było zle

Ogólnie ładny memoriał :p

Maciex 

Team: Poznańscy Stalowcy
Wysłany: 2009-08-10, 00:54   

Za nami XII Memoriał im. Edwarda Jancarza, który uznaję za udaną imprezę. Najlepszy zawodnikiem memoriału był zdecydowanie Jarosław Hampel, który zdobył 16 punktów, ustanowił nowy rekord gorzowskiego obiektu. Każdy bieg z jego udzialem był bardzo ciekawy. Mam nadzieje, że awansuje do GP bo na to zasługuje. Z bardzo dobrej strony pokazał się Rune Holta, Andreas Jonsson i Nicki Pedersen. Temu ostatniemu należą sie Brawa. Pomógł przed zawodami i w czasie nich Pawłowi i mam nadzieje, że Paweł wystąpi 16.VII bo chłopak dzisiejszym występem zasłużył na miejsce w składzie i każdy sie ze mną zgodzi. Dzisiejszy występ miał również pokazać jak wypada Thomas Jonasson na tle najlepszych juniorów E-Ligi. Thomas w ciągu ostatnich miesięcy zrobił duży postęp. Jeździ rozważniej i ma atomowe starty. Oby tak dalej!

XII Memoriał był nieudany dla Jasona Crumpa, który nie wygrał ani jednego biegu a na dodatek wpadł w pułapkę Jonassona i dotknął taśmę. Dziś też nie zachwycił Greg Hancock, który jeździł nierówno. Szkoda że Adam "Skóra" Skórnicki nie pokazał na co go stać. Lubię tego zawodnika ale cóż pokazuje, że chyba I liga to jest to na co obecnie stać.

Moim zdaniem błędem było ściąganie tych chłopaków od dopingu. Na siłe chcieli rozkręcić pikniki i ciągle puszczali muzykę :evil:
Szkoda, że tablica świetlna była wyłączona. Trochę trudno się połapać kto jedzie jak nie słychać komentatorów i nie ma się programu..

Dzisiejsza oprawa Klubu Kibica była znakomita. Szczególnie pokaz sztucznych ogni i race zapierały dech w piersiach. Brawo Brawo Brawo! Mam nadzieje że podobnie będzie na derbach. W mlynie też był dziś wesoło tylko szkoda że więcej osób nie przyszło ;)

Pozdrawiam

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-08-10, 09:03   

Memoriał jak najbardziej udany. Chociaż miał kilka minusów jak dla mnie największy to muzyka (na następny już bym tych gości nie wziął!!) a to jak dudniła podczas np. szkocji to zasługuje na lincz.
Poza tym co najmniej średnia organizacja miasteczka kibica, nie można było zebrać wszystkich podpisów (kilka osób obrało taktykę, że wchodzi i już nie wyjdzie aż nie zbierze wszystkich a reszta stała).

Ale największy + i wielkie brawa dla chłopaków z KK. Powiem wam tylko tyle:
TO BYŁO COŚ NIESAMOWITEGO

oprawa godna Jancarza i warto byłoby przenieść to na mecze o wieczorowej porze (jeżeli fundusz pozwoliłby!!!!) bo to robiło wrażenie!!

Stalista

Wysłany: 2009-08-10, 09:22   

Jak najbardziej zgadzam sie z przedmowcami. Zaczne od najwiekszych pozytywow czyli oprawy, z powodow sentymentalnych, najbardziej podobala mi sie ta z Eddym (zachowanie publicznosci tez bylo tu na poziomie), oczywiscie koncowa oprawa byla zaje...fajna! Postawa naszych jest kolejnym plusem, szczegolnie Zmarzlik, siedzialem w 8 sektorze dosc nisko, jak ten chlopak sie cieszyl po kazdym wyscigu, to widac bylo po prostu, ze z biegu na bieg coraz bardziej sie podbudowuje, az serce roslo. Holta i Jonasson tez bardzo ladnie, Rysiu nawet sie pare razy obejrzal za plecy czy aby juniorsson za nim jedzie (co chyba mozna uznac, w wykonaniu holtanskiego za jazde para ;-) :-D ).

Frekwencja tez na poziomie, choc chcialo by sie wiecej ludzi, no ale rok temu nawet tylu nie przyszlo. Co najbardziej mnie denerwuje to ze na memorial niektorym ludziom przyjsc sie nie chcialo, ale na fallusow za tydzien to juz beda garnac stadami (no bo przeciez to derby, to wypada przyjsc). Takie rozumowanie, mimo ze zapewne sie nie zmieni, jest bardzo denerwujace.

Odpowiedz do tematu