Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PGE SPEEDWAY CUP 2009 XII MEMORIAŁ EDWARDA JANCARZA
Autor Wiadomość
marjano82 

Team: KS "Tęcza"
Wysłany: 2009-08-07, 10:38   

I tak uważam, że nie stawia nas to w dobrym świetle. Rozumiem i przyjmuję do wiadomości argumenty Zarządu, fakt faktem że w wypadku startów zielonogórskich Grzegorzy w GW w Memoriale mają chłopaki handicap przed derbami za tydzień ale jestem pewien że jeśli będą bacznie obserwować zawody i tak sporo dowiedzą się o torze i sposobach na to, by jechać na nim szybko- szczególnie Zengocie tego tłumaczyć nie trzeba bo facet rekord toru wyciął i fakt jest faktem...niestety...
A wracając do składów wydaje mi się, że pary Wrocławia i Częstochowy prezentuja się najlepiej i jeśli nasi nie staną na wyżynach swoich umiejętności to raczej małe szanse na ich pokonanie..

MOLU 

Wysłany: 2009-08-07, 20:02   

Mnie zastanawia jedno dlaczego w memoriale nie wystąpi Gollob? Przyjeżdża 3 najlepszych żużlowców świata (Crump,Pedersen,Hancock),a nie ma najlepszego Polaka zawodnika miejscowego klubu...?! Tomek olał sobie MPPK ,a teraz memoriał...

FoRk

Wysłany: 2009-08-07, 20:29   

Ja słyszałem, że Gollobowi odnowiła się kontuzja ręki i nie chce ryzykować przed play-offami.

Maciex 

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-08-07, 20:59   

MOLU napisał/a:
Tomek olał sobie MPPK ,a teraz memoriał...

Po pierwsze Tomek nie olał MPPK. Moim zdaniem to polityka klubu uniemożliwiła występ Golloba w MPPK. Klub chyba nie chcę obciążać Golloba i Hotlę dodatkowym startem bo ważniejsza jest liga. Rok temu też Gollob i Holta nie startowali. A powiedzmy sobie szczerze czy MPPK są prestiżową imprezą? Raczej nie. Zobaczmy kto bedzie jeździł w finale. Jaguś,Miedziński,Walasek,Protas,Dobrucki,Kołodziej i Świderski. Wyminiłem celowo tylko gwiazdy. Zatem czy warto występować w takiej stawce. Lepiej skupić się na lidze bo ona jest najważniejsza.

Co do absencji Golloba w memoriale to według klubu ma lekką kontuzję ręki. Czy to prawda hmm?? Trudno stwierdzić.

Mam nadzieję że XII Memoriał im. Edwarda Jancarza będzie świetną imprezą i po cichu liczę że padnie rekord toru i niech to zrobi nawet ten Pedersen ważne zeby pokonać ;)

Pozdrawiam

zecke 

Wysłany: 2009-08-07, 22:30   

Co do MPPK do dzisiaj na konferencji Chomski stwierdził, że te zawody tracą na prestiżu i zawodnicy odmawiają startu w tych zawodach...

Co do Memoriału.. Fakt brak Tomka może być widoczny, ale zobaczymy co pokaże Holta z młodym, a do tego Paweł w parze z mistrzem świata ;)
Zawody zapowiadają się ciekawie :) Tylko, żeby za dużo zawodników sobie tego nie odpuściło i tylko odjechało :)

Greg 
KSSG 1947

Team: STALOWCY
Wysłany: 2009-08-07, 23:44   

Krotka informacja...

Zapraszamy ludzi do s16 w celu testu przed falubazem. Robimy akcje kilku przyspiewek, powtarzamy je, cwiczymy, dajemy na dwei strony... dobrze by bylo aby przyszlo nas sporo bedzie fajny efekt i pewnie uswiadomi nie ktorym co trzeba robic 16 sierpnia. tak wiec podczas memorialu zapraszamy na s16!

GrandGw 

Wysłany: 2009-08-08, 10:34   

musze wtrącic swoich pare groszy ;) wg mnie zamiana formuły rozgrywania memorialu nie jest przypadkowa i bynajmniej nie chodzi tu o u atrakcyjnienie zawodow;) bo prawda jest taka ze prawdopodobnie zawodnicy beda mieli placone za punkty a nie za zwycieztwo parowe;) wiec jesli pedersen jonsson bądz hancock wyjdzie ze startu to bedzie sie oglądal za swoim kolega z pary? watpie ;D pelny gaz i heja do mety ;) ale do sedna;) po tym sezonie thj konczy wiek juniora i mysle ze to wlasnie jest glowny powod dla ktorego te pary skladaja sie z seniora i wlasnie juniora bo kazdy oganiety wie ze taki memorial zwlaszcza w sierpniu jest doskonala okazja do poczynienia pierwszych rozmow odnosnie startow ;) reasumujac potrzebujemy juniora i to wlasnie w tym celu władek zaprasza juniorow z ktorymi napewno bedzie rozmawial i czynil jakies podchody ;) zwłaszcza z janowskim i vaculikiem z wiadomych powodow ;)

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-08-08, 11:51   

Po części zgadzam się z tym, co napisałeś. Myślałem również nad tym, że może nie było aż takich środków, żeby zapraszać 16 zawodników z najwyższej półki, dlatego zdecydowano się na formę senior+junior.

Poza tym, nie oszukujmy się, memoriał nie przyciąga aż tak dużej uwagi. Ludzi przychodzi mało, stąd też może pomysł na zmianę formuły rozgrywania zawodów. Wiadomo, że zawody indywidualne to mniej walki, niż parami (w przypadku turnieju towarzyskiego). Teraz zawodnicy będą musieli sobie pomagać chociaż w najmniejszym stopniu aby coś ugrać. Gdy każdy jechał na swój rachunek, nie było prawie żadnych emocji. Nikt nie chciał jakoś specjalnie wyprzedzać, żeby nie ryzykować kontuzji itd. Zawodnicy wykorzystują takie turnieje również jako poligon do testowania sprzętu, o tym też należy pamiętać.

vendeta 

Wysłany: 2009-08-08, 13:33   

Ma nadzieje ze PGE jak i Wladek nie beda mocno rozczarowani(a prezes cos wspominal o "liczeniu na blisko komplet ludzi" ) frekwencja, bo o komplecie czy nawet 11-12 tysiacach mozna raczej zapomniec tym bardziej ze przed nami zbliza sie mecz sezonu...z rekordowymi cenami biletow.
Pewnie kazdy nastawia sie juz na te zawody i mimo ze ceny biletow na memorial sa naprawde fajne to watpie czy dobijemy do 10 tysiecy,choc chcialbym aby tak bylo.

Tak sie zastanawiam do kiedy beda bilety na derby?Czwartek?

Zazwyczaj chodze w 2-4 osoby a teraz juz ponad 10 chetnych:)

zielu 

Wysłany: 2009-08-08, 14:20   

Cytat:
Zazwyczaj chodze w 2-4 osoby a teraz juz ponad 10 chetnych:)

I to mnie wkurza. Zamiast pokazać swoje oddanie i miłość do klubu bez względu na jego pozycję w tabeli, bez względu na jego ostatnie wyniki i przychodzić na każdy mecz to ludzie w Gorzowie potrafią się zmotywować i przyjść w komplecie tylko na derby lub gdy klub walczy o najwyższe cele (patrz finał o E-lige z Ostrowem). I właśnie tacy sezonowcy i zabierają miejsce tym najwierniejszym, którzy przychodzą zawsze. Bo dam sobie rękę uciąć, że wiele osób nie będzie w stanie kupić biletu przez takich właśnie "kibiców". Ja osobiście wole 8tysięcy oddanych fanatyków niż 12tysięcy kibiców sukcesu, którzy po 2-3 porażkach z rzędu tracą miłość do Stali.
Sorry za taką 'delikatną' odskocznie od tematu.

vendeta 

Wysłany: 2009-08-08, 15:04   

hehe kazdy wolalby 8 tysiecy fanatykow ale takich w takiej liczbie to chyba sam Lech niema.
Co do derbow...
Gorzowscy wierni kibice napewno obejrza ten mecz.
To wlasnie oni kupuja bilety duzo wczesniej a sezonowcy najczesciej w dzien meczu ale tym razem watpie by cos takiego sie udalo.

tak czy owak Twoje obawy sa raczej bezpodstawne ze sezonowcy/"meczowcy" zabiora bilety tym ktorzy chodza na niemal wszystkie mecze.

A ze takie zjawisko jak opisales ma miejsce w Gorzowie to zadna nowosc i nic temu sie niezaradzi a napenwo nie ROBIĄC bilety po 25/45.

Blokers:
Można inaczej? masz już jedno ostrzeżenie za przeklinanie na forum i pracujesz sobie na kolejne... :roll:
Ostatnio zmieniony przez spooszan 2009-08-08, 23:53, w całości zmieniany 1 raz  

Iman 
Nygus

Wysłany: 2009-08-08, 15:46   

Kibice co przychodza na kazdy mecz to zazwyczaj maja karnety, wiec jemu miejsca nie zabierzesz :D tymbardziej na naszym stadionie, gdzie kazde miejsce jest przypisane.

Jezeli ktos idzie tylko na derby raz do roku to raczej ciezko powiedziec, ze to kibic - raczej osoba, ktora wiedzac jaki to jest mecz szuka jakis atrakcji. Pomijam oczywiscie tych, ktorzy nie maja pieniedzy na inne mecze - bo i takie bywaja przypadki.

Nie ma co sie jednak burzyc. Bedzie ponad 12 tys to tylko sie cieszyc, ze moze ktos z tych nowych zostanie kibicem Stali a jak nie to zawsze i tak spory zastrzyk finansowy dla klubu :)

Ale wracamy juz do tematu watku...

KIBIC1 

Wysłany: 2009-08-08, 16:25   

vendeta napisał/a:
hehe kazdy wolalby 8 tysiecy fanatykow ale takich w takiej liczbie to chyba sam Lech niema.
Co do derbow...
Gorzowscy wierni kibice napewno obejrza ten mecz.
To wlasnie oni kupuja bilety duzo wczesniej a sezonowcy najczesciej w dzien meczu ale tym razem watpie by cos takiego sie udalo.

tak czy owak Twoje obawy sa raczej bezpodstawne ze sezonowcy/"meczowcy" zabiora bilety tym ktorzy chodza na niemal wszystkie mecze.

A ze takie zjawisko jak opisales ma miejsce w Gorzowie to zadna nowosc i nic temu sie niezaradzi a napenwo nie dojebu*ac bilety po 25/45.

A skąd takie wieści o cenach biletów na derby? Jakie ceny były w ubiegłych latach, bo nie wiem jak szykować się finansowo. Chodzę (a raczej jeżdzę) w tym sezonie na każdy mecz, więc zawsze moje koszta są większe dlatego napiszcie choć mniej więcej jakie mogą być ceny biletów na derby.

zecke 

Wysłany: 2009-08-08, 16:39   

Greg napisał/a:
Krotka informacja...

Zapraszamy ludzi do s16 w celu testu przed falubazem. Robimy akcje kilku przyspiewek, powtarzamy je, cwiczymy, dajemy na dwei strony... dobrze by bylo aby przyszlo nas sporo bedzie fajny efekt i pewnie uswiadomi nie ktorym co trzeba robic 16 sierpnia. tak wiec podczas memorialu zapraszamy na s16!

Coś czuję, że ciężko będzie zrobić jutro jakiś doping, bo to będzie w dużej mierze piknik, a do tego duet Kułaga-Magiera, którzy na pewno zrobią trochę hałasu, bo oni to potrafią i mogą nie zrozumieć intencji naszych kibiców.
Ale życzę powodzenia :)

Co do samych zawodów to na pewno po nich będą prowadzone jakieś początkowe rozmowy w sprawie przyszłego sezonu.. Zawsze wykorzystuje się takie zawody ;)

SlaskaStreet

Wysłany: 2009-08-08, 17:55   

Maciex napisał/a:

Mam nadzieję że XII Memoriał im. Edwarda Jancarza będzie świetną imprezą i po cichu liczę że padnie rekord toru i niech to zrobi nawet ten Pedersen ważne zeby pokonać ;)
Pozdrawiam

Masz 17 lat i w jakieś wonty do Kaczyńskiego? A wiesz w ogóle za co go nie lubisz? Czy po prostu chcesz być fajny i cool elo ziomal? :roll: Gdyby nie Kaczyński to a Warszawie pedryle zorganizowaliby paradę równości, gdyby nie Kaczyński to inne kraje wlazły by nam na głowe. Więc zastanów się człowieku co robisz. Jeśli ktoś nie lubi Kaczyńskiego - ok, jego sprawa. Ale ty masz dopiero 17 lat i dodajesz takie podpisy tak na prawdę g... wiedząc za co go nie lubisz.

A teraz coś do tematu. Myślałem, że jednak będzie ciekawsza impreza. Jakieś pomieszane drużyny itd. Liga to jednak liga, nic nie przynosi takich emocji jak ona.

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-08-08, 18:49   

To nie jest temat o polityce, w sygnaturce można sobie umieszczać co się komu podoba, a ty nie bądź taki zapatrzony w swoje "autorytety". To tyle, ja mam 15 lat i wiem za co go nie lubie, ale nie offtopuj tutaj, jak chcesz wiedzieć czemu to moge ci z chęcią wyjaśnić na PW ;)
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

Dariel 
falubaz

Team: falubaz
Wysłany: 2009-08-08, 19:44   

Powiedzcie mi kuleżanki i kuledzy ... czemu w turnieju nie weźmie udziału żaden zawodnik Falubazu ??? życzliwosc zawodników czy włodarzy stali to spowodowała? :PP

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-08-08, 19:46   

Bo żaden zawodnik tylko Falubazu nie będzie trenował przed meczem na naszym torze. Zrozumiał? ;-) Czy może nie doczytał w necie? :mrgreen:

Iman 
Nygus

Wysłany: 2009-08-08, 19:51   

No tak mniej wiecej Bovit :) bo w czwartek jest MDMP wiec zarowno Dudek jak i Zengota beda trenowac. Stad bardziej mozna uwierzyc w slowa Komarnickiego...

Chociaz osobiscie im bym nie dawal potrenowac i sie z tym nie kryl :) bo tak by zrobil kazdy klub :)

Dariel 
falubaz

Team: falubaz
Wysłany: 2009-08-08, 20:19   

Bovit napisał/a:
Bo żaden zawodnik tylko Falubazu nie będzie trenował przed meczem na naszym torze. Zrozumiał? ;-) Czy może nie doczytał w necie? :mrgreen:

Moim zdaniem ... bezczelność :mrgreen:

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-08-08, 20:34   

Jakżesz mi przykro, że taki jest nasz naród gorzowski :mrgreen:

Iman, no w sumie masz rację :) Zapomniałem o czwartku, ale pamiętaj - że wzorem naszych sąsiadów z południa sprzed kilku lat- zawsze można odwołać czwartkowe zawody ;-)

prz3mo 

Wysłany: 2009-08-08, 21:17   

... a ja bym w Memoriale bardzo chętnie zobaczył Palucha i Śwista :) Serio :)
To ludzie, którzy nadal jeżdzą, a znali przecież osobiście Jancarza.

zibro007 

Team: THJ RACING
Wysłany: 2009-08-08, 22:02   

Na memoriale oczywiscie bede ale wolał bym bardziej obejrzec"rodzimą"obsade zawodów. :mrgreen:
1.Piotr Paluch
2.Piotr Świst
3.Kamil Brzozowski
4.Paweł Hlib
5.Adrian Szewczykowski
6.Paweł Zmarzlik
7.Cyran Łukasz
8.Daniszewski Mirosław
9.Flis Robert
10.Rajkowski Michał
11.Magnus Zetterstroem
12.Antal Kosco
13.Staszewski Mariusz :mrgreen:
14.Thomas H. Jonasson
15.Mateusz Mikorski
16.Hućko Marek(Jeździ??) :mrgreen:
Koszty małe a według mnie ludzi nie było by mniej niz jutro a jakie emocje by towarzyszyły takim zawodą.Młodzi mogli by poczuc jak wyglądało kiedyś prawdziwe ściganie w Gorzowie(w tym ja).Co o tym myślicie??

Maciex 

Wysłany: 2009-08-08, 22:20   

W sumie dobry pomysł z tymi wychowankami ale czy to by było opłacalne. Klub szukał sponsora bo nie chciał się narażać za zbyt wysokie koszty bo wiadomo kryzys itp. itd. Szkoda że w tym roku klub nie zaprosił Palucha. Dawno u nas nie jeździł w oficjalnych zawodach a pewnie każdy by chciał zobaczyć po raz kolejny naszego kapitana w akcji na naszym stadionie. Co do Śwista to ja bym go nie chciał widzieć. Fakt że jeździł w Stali bardzo długo ale to co zrobił w 2002 woła o pomstę do nieba.... :evil:

Bardzo żałuje że nie mogą u nas wystąpić pary zawodników z I ligi. Chciałem zobaczyć Ferjana, Kołodzieja i innych w akcji... Szkoda..

Scot fzg 

Wysłany: 2009-08-09, 10:36   

Bovit napisał/a:

Jak to jest gościu z tobą?.Po akcji Falubazu na twoim stadionie glosiles gdzie tylko sie da że masz te wszystkie oprawy itp gdzieś bo liczy sie tylko to co na torze.Po oprawie Leszczynian na W69 pjejesz z zachwytu jacy to my TYLKO FALUBAZ.Określisz sie jakoś czy będziesz dalej tak pajacował?.

Odpowiedz do tematu