Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PGE SPEEDWAY CUP 2009 XII MEMORIAŁ EDWARDA JANCARZA
Autor Wiadomość
Thorgal 

Wysłany: 2009-08-04, 21:00   

Dziwne, że na forum zakłada się temat o Memoriale a nikt nie założył wątku o najważniejszej imprezie krajowej jakim był finał IMP i zwycięstwo naszego zawodnika.

Gdy takowy założyłem, moderatorzy-cenzorzy przenieśli moją wypowiedź do działu "Tomasz Gollob", a temat usunęli. O IMP nie wolno rozmawiać na tym forum. Fajnie, co? ;-)

Edit by moderator:
Widocznie masz nauczke na przyszlosc zeby nie zakladac watkow. Skoro nie potrafisz zrozumiec panujacych zasad na forum tzn. o nie powielaniu watkow, a te wlasciwe umieszczac w odpowiednich dzialach.
Ostatnio zmieniony przez Iman 2009-08-04, 21:55, w całości zmieniany 1 raz  

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-08-05, 08:22   

czyżby zmiany w obsadzie na memoriał?
Serwis sport24 podaje że od nas jedzie Rysiek a o ile pamiętam miał jechać Tomek.

Z kolei (jeżeli to prawda to moim zdaniem właściwa decyzja biorąc pod uwagę PO) ma zabraknąć ekipy z myszką miki na plastronie hehe
Ciekawe czy to info jest prawdziwe
http://www.zuzel.sport24....iale-ejancarza/

PS piszą też o Jaguśu i Kus ale po wczorajszej wywrotce tego pierszego okazało się, że ma złamanie i jego występ stoi pod znakiem zapytania http://www.zuzel.sport24....ada-w-gorzowie/

mumak 
ktoś

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-08-05, 10:04   

prawdziwe w 80% bo te 20 % to jagus z polamanym nadgarstkiem ;], ktorego nie bedzie

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2009-08-05, 10:32   

Gollob się wycofał, ponieważ w meczu z Lesznem odnowiła się kontuzja ręki. Widocznie w poniedziałek mniej bolało, bo w Szwecji pojechał.
Odkąd pamiętam skłąd memoriału był fantastyczny, a jak się przychodziło na stadion to padało "niestety słynny X nie mógł przyjechać, ale organizatorzy w ostatniej chwili sprowadzili zawsze walecznego i popularnego Y". Waleczny Y przeważnie był zawodnikiem zdobywającym coś koło 3 punktów, bo był wyrwany z 2 linii jakiegoś zespołu i jego obecność nie wnosiła nic do Memoriału. Czepiam się, ale zawsze mnie to wkurzało, bo wyglądało na "kfyt marketingowy".
Fajnie że klub próbuje coś zrobić z formułą mamoriału, bo najwyraźniej turnieje indywidualne bez rangi walki o tytuł mistrzowski są już mało atrakcyjne. Turniej par też raczej zanudzi, bo raptem 6 wyścigów będzie w Gorzowianach wzbudzać emocje, a wątpię w jakąś zażartą walkę pomiędzy zawodnikami na tydzieiń przed PO.
Kiedyś padł pomysł, żeby w ramach memoriału zrobić mecz Polska - USA. Aktualnie USA nie ma drużyny, ale ja bym chętnie zobaczył mecz ze Szwecją, Danią, Australią lub nawet Rosją. Szkoda, kiedyś takie mecze bywały, teraz bardzo rzadko słyszy się o tzw test-meczach międzypaństwowych.

boberGW 

Wysłany: 2009-08-05, 11:59   

Generalnie mam złe przeczucia, co do memoriału. Boję się, że to będzie wielki niewypał. Jak dla mnie nie ma praktycznie żadnej reklamy, marketingowo ta impreza leży. Klikając na stronie głównej odnośnik wchodzimy na stronę sponsora, gdzie nie ma żadnych informacji o zawodach.
Poza tym do Memoriału zostało zaledwie 4 dni, a nie wiadomo kto w ogóle w nim pojedzie. Po prostu czeski film. Jedyne, co zostało perfekcyjnie i szybko podane to ceny biletów.
Mam nadzieję, że przez chaos organizacyjny nie ucierpi frekwencja w niedz.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

mumak 
ktoś

Wysłany: 2009-08-05, 12:16   

chaos to jest i to wielki informacja o skladzie zostanie podana dopiero w piatek kidy wszystko bedzie dopiete na ostatni guzik na dzis wiadomo z organizatorzy szybko musza sie dogadac z kims z torunia, pozostaje czekac

Ps sklady nawet ciekawe są ;]

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-08-05, 13:47   

Mnie rusza coś innego, mianowicie to, co odwala szanowny pan Dreczka.

Po co puszczać w eter KŁAMLIWE informacje Panie Dreczka?? Pytam się po co?? Znów wychodzimy w kraju na bałwanów (w zasadzie to klub, ale najbardziej to Pan). Po co gadanie, że Zengoty Dowhan nie puści na memoriał?? Czy to tak trudno ogarnąć, że zaraz ktoś zadzwoni do Dowhana i wyjdzie szydło z wora?? KOMPROMITACJA!

vendeta 

Wysłany: 2009-08-05, 20:30   

Kompromitacja?

Mocne slowo.Zarzad musial jakos wyjsc z twarza po decyzji o usunieciu falubazow z memorialu.Co mial powiedziec?Niestety jako ze jedziemy w Po derby,odwolujemy zielonych.
W sumie moze i tak powinni zrobic.Czy w polsce kogos by to zdziwilo?
A nawet jesli to co?Lac na to.Mysle ze kazdy gorzowianin bedzie zadowolony ze tych panow nie zobaczymy(chocby z obaw przed ich lepsza jazda w czasie derbow)a i Grzegorze plakac pewnie niebeda(poza zalem ze nie sprawdza jakichs ustawien na Jancarzu)

Nie przesadzaj Bovit,nie rob scen.

Aha,i jeszcze jedno.Slowa swoje powinienes kierowac chyba do zarzadu,nie uwazasz?
To co mowi Dreczka nie jest jego "widzi mi sie" tylko stanowiskiem zarzadu Stali Gorzow.

Zgadza sie? :-/

Gregor 

Team: STAL GW
Wysłany: 2009-08-05, 20:50   

Ja zdecydowanie jestem za tym żeby zawodników falubazu niedopuścić do startu w memoriale :-)

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2009-08-05, 21:03   

Ja też się cieszę, że nie wystartują panowie G z ZG. Chodzi o to, że aż tak kłamać to nie wypada... Od dziś nie ufam już w niczym Dreczce (nie ważne czy to on wymyśla czy nie). To już kolejny raz, że w naszym klubie jakiś przekręt. Najpierw rekord toru Zengoty, teraz bezczelne kłamstwo, które wyszło na jaw w ciągu 2h...

Nie ładnie. Już teraz się zaczynam zastanawiać, czy nasi juniorzy nie zostali zmuszeni do tego, co powiedzieli na konferencji (vide Zmarzlik).

santacruz 
Gollob Fan

Wysłany: 2009-08-05, 21:41   

Ja tam bym chłopaków z Zielonej zaprosił na memoriał. Niech przyjadą najlepiej z Dowhanem. Po memoriale Władek wziąłby ich do porządnego lokalu, postawił jakieś dupeczki i UMÓWIŁ SIĘ NA 2 REMISIKI w play offach. Mi to pasuje. I nawet niech biorą ze sobą swoje sektórówki... gdybyśmy awansowali do półfinału miałbym to w dupie.

marjano82 

Team: KS "Tęcza"
Wysłany: 2009-08-06, 06:30   

Ja też bym ich zaprosił...ale dlatego właśnie by pokazać, że sie ich nie boimy i niech sobie czytają nasz tor do woli:) zrobić na memoriał jakiś specyficzny tor, jakiego u nas wcześniej nie było i później nie będzie i te przełożenia przetestowane będą mogli sobie włożyć w głęboką d... :) Zresztą bez zawodników 2 w tabeli zespołu obsada zawodów jakaś bardziej mizerna będzie.

marjano82 

Wysłany: 2009-08-06, 11:06   

To robi się ciekawie....Pedersen jedzie w Memoriale...no no no...

quentin 

Wysłany: 2009-08-06, 16:27   

Moim zdaniem sprawa z występem Walaska i Zengoty jest kompromitująca dla klubu, a w szczególności dla działaczy, którzy nim zarządzają. Jeżeli się kogoś zaprasza i 2 tygodnie temu oznajmia, że w memoriale nie pojedzie tylko para z Bydgoszczy, a następnie zaczyna się kręcić z obsadą "dziękując" żużlowcom z Zielonej Góry, to chyba coś jest nie tak. Czy nie było w klubie osoby, która spojrzała i powiedziała innym: "Wiecie, że możemy trafić na Falubaz w PO". Ciekawie czy podobnie zachowywaliby się nasi działacze gdybyśmy trafili na Unię Leszno albo Włókniarz. Czekam na głosy krytyki :-D

Tomash148 

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2009-08-06, 18:53   

quentin napisał/a:
Czekam na głosy krytyki

Sądzę , że tylko powiedzmy delikatnie lekko skrzywiony człowiek będzie Ciebie krytykował za tę wypowiedź. Jak najbardziej trafnie to ująłeś. Jest to w szczególności kompromitacja dla organizatorów turnieju. Tak się po prostu nie robi. Podejrzewam , że niejedni się teraz z nas śmieją , ale co tam... Naszym widocznie to nie przeszkadza.

deja vu 

Wysłany: 2009-08-06, 20:37   

a czemu wierzycie Dowchamowi a nie Komarowi? Mi osobiście zwisa czy przyjedzie reprezentant szczurogrodu czy nie, turniej ma silną obsadę i bez wałlaska i zygoty będzie wyśmienicie obsadzony. Nie chcą jechać, bez łaski.

Z Żółto-niebieskim pozdrowieniem

żużel umarł, niech żyje spidłej

Gregor 

Team: STAL GW
Wysłany: 2009-08-06, 21:01   

deja vu napisał/a:
Nie chcą jechać, bez łaski.

Z tego co mi wiadomo to Walasek i Zengota chcieli a Organizatorzy cofneli zaproszenia

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-08-07, 07:59   

moim zdaniem sprawa wygląda co najmniej dziwnie bo Zengota i tak będzie startował u nas!!!

Natomiast zawodnicy już dostali umowy więc czy podpiszą czy nie do nich należy. Jeżeli wyrażaliby chęć startu na ich miejscu już bym się o to ubiegał mając umowe w ręce a przynajmniej walczył bym o prawde przedstawiając w/w świstki.

Jak narazie zrobiła się dziwna nagonka na naszego Prezia a znając dotychczasowe "osiągnięcia" Dowhana nie zdziwiłbym się jakby to był jego wyskok bo nic innego nie słyszałem żeby wymyślił przed tymi derbami.

PS. Gregor nie wiem czy jest tak prosto cofnąć umowe!!!???

Wojtek 

Wysłany: 2009-08-07, 09:06   

Skończcie ten bezsensowny temat, nie zauważyliście, że przed każdymi derbami Dowhan czymś podsyca atmosferę? Czym takim wam podpadł Komarnicki i nas zarząd, że nie wierzycie swoim tylko tym z południa i na koniec Dowhan i Falubaz nie mają nic do gadania w tej sprawie, to organizator o wszystkim decyduje. Postanowił tak, a nie inaczej i koniec tematu. To jest memoriał, który się jedzie towarzysko, a falubazy płaczą nad tym jakby ich Stal wygryzła z ligi ;s

Naucz się grać w pokera dzięki strategiom zawartym w artykułach i zgarnij 50$ bonusu od PokerStrategy bez wpłacania nawet złotówki!
Pytania? Pisz na GaduGadu:7513595

Stalista

Wysłany: 2009-08-07, 09:46   

Ojj za duzo sie tu chlopaki Wirtualnej Polski naczytali i teraz padaja za kazdym malym zgrzytem wielkie slowa jak "kompromotacja", "skandal" itd. Wojtek to ujal najlepiej. Znowu lament na tym forum bo myszki z poludnia jakies piski odstawiaja i oczywiscie to znowu wina naszego zarzadu. Gorzow pod nickiem to tu niektorzy maja chyba jedynie symbolicznie ;-)

Co do memorialu, obsada jest mocna z falubazami czy bez. jesli pogoda wytrzyma do niedzieli tak jak jest dzisiaj na przyklad, to bedzie to wspaniala impreza.

marjano82 

Wysłany: 2009-08-07, 09:49   

A ja powtarzam że Zielona powinna pojawić się na Memoriale. Choćby dlatego, że ich brak to oznaka naszej obawy o wynik derbów w PO, o chęć rozszyfrowania toru oraz ogólnie tego, że obawiamy się z nimi przegrać lub żeby wygrali ów Memoriał. Z drugiej strony jak patrzę na listę startową i naszych reprezentantów- Ruune Holtę i T.H. Jonnasona mam jakiś niesmak... dokąd doszliśmy, że nie mamy ani jednego gorzowianina mogącego wystartować jako godny rywal dla innych zaproszonych zawodników... Że nie reprezentuje nas kapitan zespołu a jedyny wychowanek jedzie w parze z Pedersenem, który traktuje nasz Memoriał jako trening w powrocie na tor po operacji... z drugiej strony jak się młody spręży to może jeszcze razem z Nickim zawody wygrać...to byłyby jaja:)

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-08-07, 10:04   

[]
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke
Ostatnio zmieniony przez Tabaskokssg 2010-05-20, 19:49, w całości zmieniany 1 raz  

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2009-08-07, 10:05   

Cytat:
A ja powtarzam że Zielona powinna pojawić się na Memoriale. Choćby dlatego, że ich brak to oznaka naszej obawy o wynik derbów w PO, o chęć rozszyfrowania toru oraz ogólnie tego, że obawiamy się z nimi przegrać lub żeby wygrali ów Memoriał.

Nie ma się co unosić honorem. To już nie przelewki i równie dobrze można by napisać, że skoro się nie obawiamy nikogo, to nasi mogą jechać z opaskami na oczach ;-)
Tylko po co?? Żużel dzisiaj składa się z detali i o wygranej decydują zdawać by się mogło nieistotne czynniki.

Lepiej wpuścić Falubazów i odpaść z honorem? Czy jednak lepiej być może awansować?? Aaaa, i może skoro już mamy wpuścić Grzegorzów na Śląską to poprosimy Roberta, żeby udostępnił naszym tor w sobotę poprzedzającą mecz rewanżowy w ZG??

Cytat:
Na pewno jakby była GORZOWSKA para sludzi by przyszsło więcej

Zaprośmy więc Flisa, Hućkę i Jarka z wędką, emocji i śmiechu będzie "coniemiara" :mrgreen:

Taki jest żużel, nie ma co się podniecać swojakami, skoro np taki Piszcz wybiera już Anglię zamiast swojego polskiego klubu... Czym on się różni od obcokrajowców?? A no tym, że obcokrajowiec wybiera Polskę ;-) (vide Zagar, Zorro)

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-08-07, 10:10   

Cytat:
Ja nie rozumiem, po co chrzanili, że Cyran jedzie z Jonssonem, że Goluś jedzie dajcie spokój Zmarzlik z Nickim w parze, to jak z diabłem w parze...

Cyran raczej nie pojedzie, bo wczoraj mial upadek, a Zmarzlik pewnie dlatego jedzie z Nickim a nie AJ, bo para z Pedersenem jednak wiecej ma szans na zdobycie wiekszej ilosci punktow. Nie oszukujmy sie, ale Pawel ma najmniejsze doswiadczenie wsrod tych juniorow i sprzet pewnie tez slabszy :)

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-08-07, 10:14   

No tak, zapomniałem o kontuzji Cyrana, ale jest wpisany jako Rezerwowy. seba by się przydał to by nam powiedział jak tam zdrowie Łukasza ;d
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

Odpowiedz do tematu