Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Speedway Grand Prix Gorzowa
Autor Wiadomość
robander 

Wysłany: 2008-11-19, 17:42   

BSI - Bardzo Soczysta Inwestycja - w GP oczywiście, przez miasto , które podejmie się przeprowadzenia imprezy. 6 mln PLN, 4,5 mln PLN - to horrendalnie wyśrubowane kwoty, raczej wyssane z palca. Choć z drugiej strony BSI wysysa nazbyt i nieprzyzwoite kwoty.
GKSŻ - kilkakrotnie wspominała o utworzeniu ,, wspólnego frontu '' do negocjacji z BSI wszystkich klubów polskich. To działanie, jako jedno z ( raczej ) nielicznych uważam za trafione i mocno na miejscu. W znacznej większości pieniądze włożone w organizację GP wypływają za granicę.
Organizowanie w Gorzowie jednego odcinka GP jest pożądane - z punktu widzenia kibiców, ale nie może oznaczać wydawania autentico przesolonych kwot.

kryzys78 

Wysłany: 2008-11-20, 15:43   

Troszkę zdziwiła i zasmuciła mnie informacja iż SGP w Gorzowie będzie możliwe dopiero w 2012 oraz 2013...Oto link do wypowiedzi Prezesa CSG

http://www.rmg.fm/news/show/1362

Pozdrawiam

MateoKSSG 

Wysłany: 2008-12-11, 14:04   

Coś nowego na temat GP w Gorzowie :D

http://www.sportowefakty....m-zielona-gora/

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2008-12-11, 14:18   

Póki co, to na razie pobożne życzenia piszącego. Na to potrzebna jest zgoda BSI, a to to akurat jest mało podobne, by GP wyglądało w takim rozkładzie.

Jeszcze trochę i będzie wszystko wiadomo.

Misiek 
Naczelny Diabeł

Team: * S T A L - G O R Z Ó W *
Wysłany: 2008-12-11, 16:36   

Miło by było blisko by było również ale nie sadze aby tak optymistycznie miało w przyszłości się to kształtować.... ale obym się mylił :-D .... czas pokaże jak będzie ....

robander 

Wysłany: 2008-12-11, 19:12   

MateoKSSG napisał/a:
Coś nowego na temat GP w Gorzowie :D

http://www.sportowefakty....m-zielona-gora/

Trudno - napiszę to.
Święta za pasem - niech i będzie.
Przyznaję rację Pr. łubu - dubu Dowhanowi w kwestii reprezentowania przez PZM interesu sześciu klubów - pretendujących do gospodarzenia w jednym z odcinków GP.
W inszym razie BSI wydoi ile wydoli - z kas klubowych odpłynie szerokim strumieniem masa i kupa szmalu. W kupie - razem - okazuje się----> można więcej zdziałać - i też mniej ----> płacić.
A to nie jest bez znaczenia - kondycja klubowej kasy też warta jest i godna uwagi.

deja vu 

Wysłany: 2008-12-11, 19:56   

może jestem wyjątkiem, ale mam głęboko w poważaniu imprezę typu Grand Prix w Gorzowie, przynajmniej za takie pieniądze. Od dłuższego czasu przestałem oglądać ten obwoźny cyrk z tymi samymi małpami, toczącymi walkę w pierwszym łuku i sznurkiem jadących do mety po kość jako nagrodę. Parę baniek zapłacić żeby jakieś głupie angole wyraziły zgodę na organizację? bez sens. A później wybulić na najtańszy bilet 100zł, nie mówiąc o wieszaku za 150zł. Dla mnie liczy się tylko liga, Grand Prix póki prawa do tej organizacji nie przejmie ktoś z Polski, gdzie najwięcej jest kibiców żużla mnie nie interesuje. Oczywiście chciałbym, żeby taka impreza w Gorzowie się odbyła (w końcu to coś to mistrzostwa świata) ale bez płacenia haraczu dla BSI!!!wystarczy już to, że samo przygotowanie imprezy kosztuje!!Podsumowując Grand Prix pod warunkiem, że klub KS Stal Gorzów na tym zarobi.

Z Żółto-NIebieskim pozdrowieniem

żużel umarł, niech żyje spidłej

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-01-15, 16:59   

Jak się okazuje, całkiem prawdopodne, że Gorzów jednak zorganizuje GP:KLIKNIJ TUTAJ prawdopodobnie w 2010 roku. Cóż, pewnie Toruń i Czewa też miałyby chrapkę skorzystać z nadarzającej się okazji. Zwłaszcza Toruń może się okazać wymagajacym konkurentem (stadion). Nie wiem, dlaczego więc SF mówią akurat o Gorzowie, cyt.: "Jak nieoficjalnie wiadomo, to właśnie Gorzów może mieć szansę organizacji rundy Grand Prix i to już w 2010 roku"...

Odpowiedz do tematu