Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Włókniarz Częstochowa vs Stal Gorzów (X kolejka)
Autor Wiadomość
lukasztom1 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-07-22, 16:03   

Jeżeli chodzi o mnie to nie wyobrazam sobie w tej sytuacji porazki, o ile nasi pojada w pelnym skladzie, nawet jesli tomek zrobi 7pkt to z tego co pamietam holta lubi pojezdzic na tym torze wiec licze na conajmniej 12 pkt Holty, Zagar i P-kej dozuci swoje, Jonasson ostatnio regularnie punktuje powyzej 7pkt. Z cyranem licze na dobry wystep i 4:2 dla nas na otwarcie. Pozdro dla takich optymistow jak ja ;]

moloyoung 
Mazdaspeed eng.

Team: STAL GORZÓW
Wysłany: 2009-07-22, 18:48   

Słucham radia i .... podoba mi się relacja ;-)

Zazdroszczę tym, co pojechali na wyjazd, na razie 4 pkty przewagi a może tak bonusik? :mrgreen:

edit:
43-47 i pasuje, myślę, że to jest realna siła Stali. Z Nickim byłoby ok. 48-42 więc jednak medal w zasięgu.
I jeszcze to co pisałem wcześniej - Pikej jest już zmęczony tym sezonem, na miejscu Stacha dałbym mu odpocząć w Bydzi może się chłop pozbiera. Niech sprawdzą się bezpośrednio Okoń z Ruudem na wyjeździe, a co!
Nie traćcie wiary, AVE STAL!
PZDR

Mariner 

Wysłany: 2009-07-22, 19:45   

Nie wiem czy zauważyliście:

Wygrane wyjazdy Stali:
Częstochowa, Wrocław, Gdańsk.

Przegrane wyjazdy Stali:
Leszno, Zielona, Toruń.

W tych pierwszych PK jechał z numerem 4, w tych drugich z numerem 3 ... :-D

Ciekawe czy Chomski to pamięta ;-)

Thorgal 

Wysłany: 2009-07-22, 19:54   

Brawo Stal!!!!!!!!!!!

Wygraliśmy 3 mecz na wyjeździe. Stal jest w gazie, a porażka z Toruniem to wynik nieobecności Zagara, który jest jednym z naszych liderów. Walczymy o złoto w tym sezonie.

Gollob robi swoje, Holta i Zagar jeżdżą jak na liderów przystało, Ruud też jest niezły jak na drugą linię, Jonasson regularnie zaczyna robić 6-7 pkt, zawodzi jedynie Karlsson. Ale liczę, że wyciągnie wnioski ze słabszych występów.

Owszem, Czewa była osłabiona, ale mimo tego wielu nie potrafiło z nią wygrać.

W lidze robi się ciekawie ponieważ Czewa zajmie 5 miejsce i ktokolwiek zajmie miejsce 2 moim zdaniem wtopi z Czewą z Nikim w składzie :-)

W zasadzie pewnym awansu do półfinałów może być chyba tylko Apator. Pozostałe mecze z udziałem Leszna, ZG, Stali i Czewy to będzie niezła sieczka! Szczerze mówiąc chciałbym abyśmy trafili na Falubaz!

Esiok 
KSSG 1947

Team: K.S. Stal Gorzów
Wysłany: 2009-07-22, 20:12   

I to jest zespół- narada pomiędzy biegami, wymiana uwag i walka i jeszcze raz walka! Trochę zawodzi Karlsson, lecz tuż po wymianie uwag wygrywa bieg. Oby tak dalej. Mit o Gollobie, który nie lubi przyczepnych torów już dawno obalony. Holta- waleczny, jak nigdy, Żagar w biegu 15-stym robi dziadka Hancocka jak dziecko. Widać, że nie ma już dla nich granic nie do przebicia. Ten zespół jest w stanie zrobić wynik, jaki nikt przez dotychczasową część sezonu by się nie spodziewał. Złoto- nie śmiem głośno mówić, ale wierzę, gdyż poniekąd cud pod Jasną Górą tak jakby miał dziś miejsce. W końcu ćwierć wieku już minęło.
Ostatnio zmieniony przez Esiok 2009-07-23, 08:05, w całości zmieniany 1 raz  

Lindgren 

Wysłany: 2009-07-22, 20:35   

Gratulacje sąsiedzi ;-) . To co derby w finale ? ;-)

Wawrzyn stal 
kssg

Wysłany: 2009-07-22, 20:51   

Piękny meczyk Staleczka nie mogła tego przegrac.Przyznam ,że jak w ostatnim biegu wyszli z pod taśmy to zamarłem.Ale nasz kapitan zrobił swoje pomagając przy okazji Zagarowi.Wybieram się do Bydgoszczy i mam nadzieje zobaczyć jak Gol się będzie chciał pokazać.Ogólnie to wszyscy super tylko Pikej nie mógł się odnależć na tym torze.A z tą polewaczką jak deszcz pada to kompromitacja .TYLKO STAL !!!!!!!

moloyoung 
Mazdaspeed eng.

Team: STAL GORZÓW
Wysłany: 2009-07-22, 21:03   

Cytat:
Ten zespół jest w stanie zrobić wynik, jaki nikt przez dotychczasową część sezonu by się nie spodziewał.

Mów za siebie, 8-) a jak nie to poczytaj więcej postów w tym i innych tematach.

Ważne, że machina zaczęła trybić w odpowiednim momencie (od derbów poprzez wyjazd do Torunia, moralne zwycięstwo z Unibaxem u siebie, Wrocek i dziś). Oby tak do końca sezonu, bez kontuzji a z motywacją i dobrą atmosferą w drużynie, a będzie dobrze.
Po tym meczu nie mam wątpliwości kto jest faworytem meczu w Bydzi, jednak jeśli tam przegramy to jak zwykle płakać nie będę. To tylko sport, a Poloniści mają nóż na gardle. Będzie rzeź.
Gdyby nie frajerska porażka z Apatorem bylibyśmy dziś na drugim w tabeli, więc potencjał jest. Trzeba go wykorzystać bo jeśli nie w tym roku to w przyszłym ratuje nas tylko Crumpi i Holta poza GP. Ale czy budżet to wytrzyma?
Będę szczęśliwym kibicem jeśli w tym roku zdobędziemy srebro.
Z brązu też będę zadowolony, pod warunkiem, że wywalczymy go z falubazem :mrgreen:
Jeszcze raz PZDR

seba_90 
HALA MADRID RMCF

Wysłany: 2009-07-22, 21:20   

Bardzo fajny mecz kto wie czy patrząc na nasza forme teraz czewa czy czasem nie pasowała nam w play of gollob swoje zrobi zagar tez holta pokazał ze lubi tam jechac i zna tor ruud swoje grosze dorzuci karsslon tez jonasson to zawodnik nieobliczalny no ale czas pokaze pozdrawiam :->

Rafi 

Wysłany: 2009-07-22, 21:24   

No dziś pięknie pojechali nasi,prawdziwy kolektyw i zespół,widać ,że nasi Stalowcy chwycili wiatr w żagle i w każdym meczu ostatnio są niesamowicie zmobilizowani.W 15 biegu zamarłem ale po chwili Gollob zrobił swoje,walczył i dopiął swego.Teraz czas na Bydzię i Unię u nas ale trzeba też już myśleć o rozstawieniu przed rundą play off.Niby żeby mieć medal trzeba wygrać z każdym ale mimo wszystko trzeba też kalkulować i starać się nie trafiać na niewygodnego przeciwnika.Ja obstawiam,że mimo wszystko spotkamy się chyba w pierwszej rundzie z Unią.Falusy zajmą po zasadniczej drugie miejsce i powalczą sobie z Częstochową,wtedy zobaczymy jacy są mocni jak Włókniarz pojedzie w pełnym składzie.

Fenix 

Wysłany: 2009-07-22, 21:27   

Panowie nie popadajmy w hurra optymizm... Ja osobiscie na Czewe w pierwszej rundzie play-off niechcialbym trafic.

Bo Czewa w pelnym skladzie ma aspiracje do zlota nawet, w tym roku maja ciagle jakies przeszkody na drodze, ale ja mam w pamieci meczyk w Gorzowie gdy nas Czewa rozjechala. Tak ze zajecie przez nas 2 miejsca po rundzie zasadniczej moze byc bardziej zgubne niz ratujace.

Ale oczywiscie jezeli chcemy walczyc o najwyzsze laury to nie wypada sie bac nikogo i nigdzie :). Potencjal jest nawet na zloto, ale wszystko bedzie zalezec od dyspozycji dnia danego zawodnika.

Tomash148 

Wysłany: 2009-07-22, 21:30   

Thorgal napisał/a:
Walczymy o złoto w tym sezonie

Co to ma być? "Mamy Cię"? Jaja sobie robisz kolego z tym medalem? Ledwo wygraliśmy mecz z tak bardzo osłabionym rywalem , a Wam się medale marzą? Przecież wiesz doskonale , co byłoby gdyby jechał dziś Pedersen. Miazga... Czytam te posty i dosłownie jakby dzieci je pisały. Mecz przegrany jesteś fuj. Mecz wygrany Staleczka jest wspaniała , Gollob jest super , a Holta to już w ogóle cudo. Bardzo śmieszne...

Thorgal 

Wysłany: 2009-07-22, 21:44   

Tomash idź się napij z rozpaczy. Musisz być strasznie nieszczęśliwym człowiekiem :)

Jeśli w play off jedziemy tylko po to by były 2 mecze więcej w sezonie to mam nadzieję, że nie pojawisz się na stadionie bo po co?

Nikt nie mówi, że cokolwiek mamy zapewnione. Mówię jedynie, że forma Holty, Zagara, Golloba a i w sumie Jonassona i Ruuda napawa optymizmem. Robi się ciekawie.

Okazuje się, że dobrze, że wtopiliśmy z Apatorem bo 2 miejsce w tabeli dawałoby nam potyczkę z Czewą, czego wolałbym uniknąć w I rundzie play off. Unia lub Falubaz są wygodniszymi przeciwnikami na początek.

Jeszcze jedno pytanie do tych co wołają, że ci zawodnicy nie są Stalą Gorzów (krzyczących: "Stal to MY") tylko grupą frajerów dojących kasę od pana Władysława: czy oni stali się już Stalą Gorzów po wygranych we Wrocku i Czewie czy wciąż są dla Was biznesmenami bez przynależności klubowej?

To ONI, nie wy (kibice sukcesu) - są Stalą Gorzów :)

Tomash148 

Wysłany: 2009-07-22, 21:52   

[quote="Thorgal"]Unia lub Falubaz są wygodniszymi przeciwnikami na początek. [/quote
Czy Ty oglądałeś mecze z tymi drużynami? Zarówno jedni , jak i drudzy pokazali nam że faktycznie , lepiej na nich właśnie trafić. Ponad to , dla Twojej wiadomości - jestem szczęśliwym człowiekiem. Śmieszą mnie jedynie takie slogany...eech

vendeta 

Wysłany: 2009-07-22, 22:00   

Zgadzam sie calkowicie z Tomashem.

wygralismy dzis,ale z Nickim w skladzie(a wiec z pelnym Wloknairzem) nie dobilibysmy do 40(albo ledwo ledwo) :evil:

Jest lepiej,Stal walczy!mamy liderow(dwoch)Mamy solidna II linie i w koncu zaskoczyl Jonasson.jest dobrze,ale Unia,Falubaz czy wlasnie Ckm to wciaz zespoly o wielkim potencjale,ktore pare kolejek temu nas ZMIAZDZYLY.

To ze w koncu jedziemy lepiej nie znaczy ze juz walczymy o Zloto.
Kazdy medal a wiec wyprzedzenie ktorejkolwiek z ww ekip bedzie naszym wielkim sukcesem.

I tego sie trzymajmy.

Stalista

Wysłany: 2009-07-22, 22:18   

Bardo ladny mecz, duzo walki

Wielkie brawa dla Tomasza Golloba i Rune Holty przede wszystkim. Takich wlasnie liderow chcemy widziec (albo nawet lepszych)

Bardzo dobrze takze Zagar, ten chlopak jest nieoceniony w ekipie stali. Jonasson takze bardzio cieszy szczegolnie ze regularnie juz zaczyna zdobywac po 7 punktow. Karlsson cikeniuje niestety i albo cos zmieni albo w bydzi powinien jednak pojawic sie Okon, to bylby bardzo dobry sprawdzian (kolejny) dla niego przed spotkaniem z Unia no i przed PO.

Ogolnie nie podzielam az tak wielkiego hurra optymizmu jak niektorzy ale tez nie bede psioczyl i marudzil. Forma Stali cieszy i oby tak dalej! A teraz najazd na bydgoszcz! moze jakis autobus dla kibicow?? :-)

michaelsg

Team: Stal G/ ManUTD
Wysłany: 2009-07-22, 22:48   

A ja myślę Panie Thorgal, że jest Pan oderwany od rzeczywistości....nie wiesz co tutaj się dzieje w Gorzowie, ogólnie to dorosły chłop jesteś a piszesz jak 15-letnie dziecko...ja nadal uważam, że ci goście tylko realizują faktury i za nic mają historię Stali Gorzów...najlepszy przykład??Holta wożący Jonassona na bandę, żeby tylko trochę więcej $$$ wpadło do kieszeni. A to, że jadą??myślę, że po meczu z Falubazem ktoś im porządnie pogroził palcem i zrozumieli, że skończyło się napełnianie sakiewki trzeba zabrać się za jazdę. Cieszę się, że wygrali z medalikami ale tak naprawdę na kogo nie trafimy w PO to będzie cholernie trudno...na dzisiaj najłatwiejszym przeciwnikiem wydaje mi się Apator...tam możemy w miarę przyzwoicie pojechać, Falubaz??hmmm będzie trudno- drugi raz blamażu nie będzie ale będzie ciężko jak diabli, a w Lesznie to już nie chcę myśleć bo tam jest Jarek Kasper i Adams którzy zaczeli jechać....Ogólnie wrażenia z meczu na plus ale trzeba zdać sobie sprawę, że każdy przeciwnik w PO będzie trudny. Pozdrawiam

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2009-07-22, 23:31   

Dokładnie, Thorgal bez przesady, nie popadajmy w euforie. Przed meczem już mówiłem, że wygrana nie da nam nic więcej jak 4 miejsce w tabeli. Pytanie czy jest się z czego cieszyć, bo paradoksalnie możemy trafić najgorzej jak mogliśmy, bo na rozwijające skrzydła Leszno, które przegra w ZG za trzy z braku Adamsa i nie daj Boże właduje nam w PO.

Wynik cieszy, dobra jazda także jednak to powiedział prezes - "zdrajca narodowy" Stępniewski - "Możemy PO zacząc nawet z 6 miejsca".

Niewiele to zmieni.

PS. Cieszyć się będę jak wejdziemy do czwórki, a medal... wielu pewnie powie ogromny sukces... ja jednak trochę przyzwyczaiłem się do medali zdobywanych jakiś czas temu ;)

STAL GORZÓW!!
Ostatnio zmieniony przez marcin_crx 2009-07-22, 23:54, w całości zmieniany 3 razy  

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-07-22, 23:31   

Cieszy zwyciestwo i jeszcze bardziej forma zawodnikow. Widac, ze Zagar jest w formie... Gollob dogadal sie z motocyklami.. i Holta juz doszedl do siebie. Do tego THJ zdobywa cenne "oczka". Jeszcze brakuje tylko stabilizacji u Karlssona.. ale moze w PO bedzie? :)

Jakos mam wlasnie wrazenie, ze to Hancock najbardziej odczul te trzy spotkania pod rzad - dzien po dniu. Moze braklo kondycji? Bo na trasie w Czestochowie.. to nie czesto sie zdarza by go wyprzedzali, a ta sztuka udala sie cztery razy.

Czy mi sie zdaje czy calkiem prawdopodobne wydaja sie byc jeszcze 4 spotkania derbowe... tzn. w 1 rundzie PO i o brazowy medal? :) Byloby ciekawie :)

Zwyciestwo z Lesznem i bonus z Bydgoszcza da nam 4 miejsce w tabeli przed PO.

Sitk0 

Wysłany: 2009-07-23, 09:29   

Ani na moment nie zwątpiłem, że wygramy ten mecz. Choć przed biegiem 15 trochę się denerwowałem bo w sumie jakbyśmy 1-5 to by był remis.

Moim zdaniem był to 2 pod względem trudności mecz z tych 3które nas czekają(włókniarz, Bydgoszcz, Leszno). Wydaje mi się, że Bydgoszcz to najłatwiejszy teraz przeciwnik natomiast Unia najtrudniejszy-mimo że jedziemy u siebie.

Co do PK "wiedziałem że tak będzie" ale że tylko 3 punkty?! :shock:
Też nie lubię Okonia, ale jak jechaliśmy z Apatorem to zrobił 8pkt... Może dać mu szanse w Bydgoszczy.

A propo medali myślę, że przy dobrym układzie sił mamy szanse na BRĄZ co i tak będzie dużym osiągnięciem! :mrgreen:

kubackjeee 

Wysłany: 2009-07-23, 11:15   

gratki dla stali za wygrany mecz!

Ale teraz moze troche z innej beczki, mega rozsmieszal mnie ten ziomus co machal kraciakiem na finiszu, hehe jak pajacyk taki... ma ktos filmik z jego udzialem na YT albo cos w tym stylu? Gosciu jest mega smieszny

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-07-23, 14:36   

I nagle w takich momentach znika całe marudzenie, jakie miało miejsce po meczu z Apatorem. Taki jest sport, szkoda, że wtedy nie wszyscy o tym pamiętali. Teraz mieliśmy podobną sytuację, Stal w końcówce dysponowała kilkoma pkt przewagi i tym razem udało się zwyciężyć, do tego na wyjeździe! Większość przewidywała pewnie odwrotnie, tzn wygraną z Apatorem i porażkę pod Jasną Górą, także i tak wszyscy powinni być zadowoleni ;-)

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-07-23, 14:48   

Bartek89 napisał/a:
I nagle w takich momentach znika całe marudzenie, jakie miało miejsce po meczu z Apatorem. Taki jest sport, szkoda, że wtedy nie wszyscy o tym pamiętali. Teraz mieliśmy podobną sytuację, Stal w końcówce dysponowała kilkoma pkt przewagi i tym razem udało się zwyciężyć, do tego na wyjeździe! Większość przewidywała pewnie odwrotnie, tzn wygraną z Apatorem i porażkę pod Jasną Górą, także i tak wszyscy powinni być zadowoleni ;-)

Bartek spoko np. ja chociaż nie wiedziałem co się stało przez kilka dni i tak twierdze, że mecz z Apatorem był piękny i chłopaki pokazali klase. Zabrakło jedynie troszkę szczęścia ale na to wpływu nie mamy (no i szacunek dla ich menago bo łep to chłop ma)hehe

mecz słuchałem w radio bo wracałem znad morza ale wiedziałem, że "czarny" scenariusz się nie powtórzy na tym polega kibicowanie ( są upadki i wzloty a teraz jest czas tylko na to 2)

A teraz nic poza gratulacjami za wygraną z czewą nie da się dodać.
BRAWO STALECZKA I OBY TAKĄ FORME I ROZWÓJ TRZYMAĆ JESZCZE RAZ GRATULACJE

Piotraseczek_KS

Wysłany: 2009-07-23, 15:07   

Brawo Stal !!! Co ja szalalem w tym 15 biegu :DDD Jak oglądałem w TV nad morzem szalik w górze hyhy :D

Znakomita jazda całej druzyny chodz martwi dyspozycja Pikeja mam nadzijee ze na Bydzie juz odpocznie troche i bedzie lepioej najbardzije zadowolony jestem z Jonassona który narewszcie robi ''seniorskie'' punkty!

Brawo Stal ! Bydgoszcz jest nasza !

Thorgal 

Wysłany: 2009-07-23, 21:05   

Pozdrowienia dla chłodnych kibiców nie liczących na zwycięstwa Stali z Falubezem i Unią oraz patrzących chłodnym okiem na zwycięstwo w Czewie.

Ja tam się cieszę i z nadzieję spoglądam w przyszłość.

A ci, którzy wciąż psioczą - niech psioczą. Niech chodzą na stadion i na chłodno notują wyniki a potem piszą chłodne komentarze na forum :-)

A my się bawimy! I śpiewamy: Staleczka Gorzów siaialalalalalalalala !!!

PS. Przyszła mi do głowy jeszcze jedna myśl: być może doping na naszych meczach szwankuje właśnie dlatego, że zbyt wielu kibiców woli wypełniać programy i pisać na forum: "Nie ma się co podniecać". Jeśli traktujemy tych ludzi jako "Nie-Stal" i fakturowców to rzeczywiście komu tu kibicować??? I wtedy nie dziwmy się, że kibice np. Falubazu robią lepsze oprawy bo dla nich zawodnicy reprezentujący ich klub to są "nasi".

Odpowiedz do tematu