Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Włókniarz Częstochowa vs Stal Gorzów (X kolejka)
Autor Wiadomość
michaelsg 

Team: Stal G/ ManUTD
Wysłany: 2009-07-23, 22:54   

Nie no nie wierzę....to jakiś kabaret albo groteska jest....Ile ty razy w tym roku byłeś na naszych wyjazdach??na naszym stadionie??Człowieku chcesz to się ciesz, uwierz mi, że ja też się cieszę po tym zwycięstwie, ale zejdź na ziemię i pomyśl, że na kogo nie trafimy w PO czy to na Toruń Leszno czy Falubaz to będzie ciężko! A jeśli już Falubazy są dla ciebie takim wzorem to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś przerzucił się na Wrocławską...Co do Falubazu i ich zawodników, proponuję poczytać ich forum czasem jest ciekawie...I jeśli chcesz wiedzieć komu kibicuje szanowny kolego to ja ci powiem- kibicuję Stali Gorzów, a nie panom którzy doją nasz klub ile wlezie. Nie dziwię się ludziom którzy oceniają to na "chłodno"- bo smród mimo wszystko pozostał po tych porażkach, to była zniewaga dla Stali Gorzów przez losoby które tutaj tylko pracują, a bardziej szanuje zdanie ludzi którzy oceniają "na chłodno" niż niezdrowo się podniecają, wg mnie są realistami. I dla twojej wiadomości- nie wypełniam cicho programu, ale na każdym meczu zdzieram gardło, i może się zdziwisz ale na wyjazdy też jeżdżę. Pozdrawiam ciebie i życzę więcej chłodnej głowy.

maxmatecki 
Stal Gorzów!

Team: Coca C...a
Wysłany: 2009-07-24, 09:53   

Może to nie w temacie.Ale non stop o tych fakturowcach wszędzie piszą.HHHHHHHHHHmmmmmmmm!Faktycznie sa fakturowcy w naszym klubie!Mowimy o zawodnikach.Ale np taki pan Orzeł.We Wrocławiu.Taki był zaangażowany by ochrona wpuściła ludzi na stadion z którymi przyszedł(nie widziałem by mieli bilety).A jak ja prosiłem by porozmawiał z nimi bo nie chcieli mnie wpuścić z flaga na wędce to wzruszył ramionami cos pobełkotał i poszedł!!!!On chyba tez podpisuje fakturki i pieniążki w kasie pobiera!Nie twierdze ze by cos pomógł.Ale mógł coś spróbować.W końcu podszedł starszy jegomość z ochrony i za jego wstawiennictwem wszedłem.(Sa swiadkowie).Więc wniosek jest jeden pan Orzeł też by coś wskurał.Ale!Raczej mu się nie chciało!Albo ma nas też gdzieś machając do nas na wyjazdach!!!!!!!!!Pozdrawiam!!!!!!!!!

Thorgal 

Wysłany: 2009-07-24, 22:59   

[quote="michaelsg"]Człowieku chcesz to się ciesz, uwierz mi, że ja też się cieszę po tym zwycięstwie, ale zejdź na ziemię i pomyśl, że na kogo nie trafimy w PO czy to na Toruń Leszno czy Falubaz to będzie ciężko! quote]

Człowieku :) Rozumiem, że polemizujesz z jakimś anonimowym forumowiczem, który pisze, że w PO będzie łatwo. Szukam szukam i nie mogę znaleźć żadnych wypowiedzi w tym tonie na forum. Pewnie coś ci się pokiełbasiło, ale spoko. Jest lato... Emocje...

No ale nie kłóćmy się już bo zależy nam na dobrym wyniku zawodników Stali Gorzów. Jedni nazywają ich "fakturowcy" ("oni"), drudzy zaś "nasi". Mam nadzieję, że większość na tym forum należy do tej drugiej grupy.

Miejmy nadzieję, że nasi powalczą w play offach.

Odpowiedz do tematu