Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów vs Falubaz Zielona Góra !!! (IX kolejka)
Autor Wiadomość
Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-06-22, 15:16   

Mecz o wszystko za nami. Nie cieszyłem się jednak tak jak bym chciał, ponieważ wiem, że przed nami następne ciężkie spotkania i nie ma co popadać w hurraoptymizm. Jedno zwycięstwo z Falubazem nie oznacza, że nagle odmienimy własny los. Wiadomo jednak, że wygrana to wygrana, zwłaszcza biorąc pod uwagę pasmo wcześniejszych porażek z 'kochanymi przyjaciółmi'.

O samych zawodnikach i ogólnie o meczu można powiedzieć w zasadzie tylko tyle, iż tak powinno być zawsze! Mam tu na myśli dokładne przemyślenie strategii, przygotowanie toru i solidny trening! Jak widać, ustawienie par wyszło jednak na dobre, całe szczęście.

Najciekawiej w moim odczuciu zaprezentował się David Ruud. Mimo tego, że zdarzył mu się słaby bieg, ogólnie zaprezentował się bardzo dobrze. 8+1 z Falubazem wystarcza i zadowala w zupełności. Karlsson trochę słabiej, dziwię się, że na takim gładkim torze nie był w stanie odjeżdżać rywalom czy ich wyprzedzać. Gollob i Holta wreszcie pojechali swoje równocześnie, nie to co wcześniej.

Jonasson drugi mecz z rzędu jedzie przyzwoicie, to też trzeba odnotować ;-)

Na koniec niestety ta przykra rzecz..Szoda, że to całe żużlowe święto zostało nieco zepsute przez ten numer Falubazu. Takiej akcji nigdy bym się nie spodziewał i nie będę tego komentował, ponieważ nie o to chodzi. Dziwi mnie tylko, w jaki sposób taka wielka szmata znalazła się u góry w sposób całkowicie niezauważony :shock: ?

mc_kssg

Wysłany: 2009-06-22, 15:56   

ARMAGEDON napisał/a:

Co do kibicow STALI. Niestety musze to powiedziec wprost - TRAGEDIA i ZENADA.

Zenada jest twoj komentarz, odpowiedz sobie czy sam poczyniles jakies starania zeby dopingowac Stal, czy tylko biernie obserwowales mecz?

ARMAGEDON napisał/a:

Doping swietny, jak na tak maly budzet dla klubu i mniejsze sukcesy, to powiem to uczciwie, ze kibicowsko kibice STILONU sa zdecydowanie lepsi(piekny doping do konca meczu). Moze jestem malo obiektywny, bo dalej twierdze ze zuzel jest sportem raczej piknikowym, to na pilce noznej jest prawdziwa atmosfera

Malo obiektywny? Dobrze to ujales. Najprostszym wytlumaczeniem jest fakt, ze niemal przez caly czas zagluszany jest doping przez ryk silnikow. No a juz nie wspomne, ze takiego efektu na dwie strony czy szkocji na pewno na mysliborskiej nie ma. No chyba, ze ogladales w tv, bo nie wyczytalem?to rzeczywiscie przyznam racje, slabo slyszalny doping mogl byc..
Kibicowsko lepszy stilon powiadasz? Oprawy tez wziales pod uwage?

W jednym moge przyznac wyzszosc 'kibicow' stilonu nad nami - oni nie maja honoru.
Zazdroszcza opraw, maja jakies kompleksy czy nie wiem co, bo po co pchaja sie na nasz stadion, po co nam sie wpieprzaja, to jest nasze swieto, ktorego oni nigdy nie beda mieli, to ich widocznie boli..
Ostatnio zmieniony przez mc_kssg 2009-06-22, 15:58, w całości zmieniany 1 raz  

KSFZG

Wysłany: 2009-06-22, 15:57   

Widzę że tylko chłopaki ze stowarzyszenia potrafią przyznać że akcja FALUBAZU była udana.

no i oprawa tygodnia na serwisie LEGIALIVE :
http://www.legialive.pl/n...ch_kibicow.html

sezonowiec
no no no

Wysłany: 2009-06-22, 16:08   

przede wszystkim to doping wykonany przez piknikową czesc stadiony polega na dmuchaniu w glupie trąbki, czy ludze nie rzumieją ze nawet zuzlowcom to przeszkadza? poza tym dopoki nie bedzie wspolpracy dobrej klub-kibice, cyzli puszczanie mzyki glosno, sprzedawanie tych durnych trąbek, nie bedzie takiej atmosfery jakiej oczekujemy, jeden sektor dopingujący (s16) to za mało zeby przekrzyczeć okolo 8 tysięcy trąbek na stadionie to tyle... jeszcze to co mi sie spodobalo, to jak kibicie falubazu krzyczeli cos w stylu, wy trąbicie, my spiewam, a nasi mądrzy kibice odpowiadali na to trąbkami, to też było dobre i mądre, nie mówiac juz o tym jaka sektorowke rozwiesili na wieszaku:) wiec jezeli ktorys z kibicow falubazu pisze, ze dluga droge mamy jeszcze do nich to sier nie spinajcie, bo to niestety prawda, idziemy do przodu po mału, ale jeszcze długa drogsa

Kukielka

Wysłany: 2009-06-22, 16:23   

Do wszystkich ktorzy twierdza ze wy ciagle nawolywaliscie do dopingu, uwierzcie mi ja ciagle musialem sie domyslac co zaraz bedziecie spiewac , byliscie nie slyszalni... a siedzialem na wieszaku naprzeciwko was. To tam bardziej bylo slychac co spiewa falubaz niz wy, przykre ale prawdziwe. Co do dopingu na dwie strony, zachecaliscie glownie do spiewania zdpf pozniej falubaz co... i nie dokoncze. To jest poziom okregówki. Ludzie chca zdrowego dopingu. Czym szybciej to zrozumiecie tym lepiej. I nie tlumaczcie sie trabkami i muzyka z glosnikow. Bo nie bylo tak jak w tamtym roku!! ZERO ALE TO ZERO POMYSLU NA PROWADZENIE DOPINGU. czas najwyzszy wyjsc z marazmu dopingowania. Naprawde wiele propozycji bylo na forum. ALe mlyn swoje ze mamy duzo swoich przyspiewek heheh gdzie one byly?? Pozdrawiam i zacznijcie wyciagac wniosku wkoncu!!

kibicgorzowski 

Wysłany: 2009-06-22, 16:26   

Cytat:
3. Cichy bohater tego meczu - DAVID RUUD. I pomyslec, ze Stasiu Chomski wolal Rafala Okoniewskiego;) Szybki na starcie, waleczny na dystansie, gdyby nie strata pozycji, dobilby do 10 pkt z bonusami:) REWELACJA

Brawo dla stasia ze dal Ruda w 14 wyscigu nie zasugerowal sie nazwiskiem Karlsson tez mial 6 oczek . Ogolnie meczyk trzymajacy w napieciu . Kilka punktow ucieklo liczy sie zwyciestwo . Moze zaskoczymy po wygranych derbach jak rok temu disneyland) Co do oprawy piszecie ze super oki . mysle ze nasza cudowna ochrona pozwolila im wniesc te ich patyki . czego nie moge powiedziec jak bylem na w 69 . od cala filozofia w miare niezlego dopingu falubazow i oprawy z kijami . Puszki butelki rzucali te kije tez by polecialy . Nie ma jak pzryjazna ochrona dla gosci . zal . Zero wnoszenia patykow i wtedy by siedzieli w tej kalteczce jak myszki. tak my bylismy potraktowani na w 69 zero patykow i innych bajerow . Dziwi mnie to jak puszki butelki oni przeniesli . Ochrona do bani!!!!

kubackjeee 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-06-22, 18:17   

a moze mlyn powinno sie przeniesc na dol na prosta pod wieszak,,, tam mozna by polaczyc sily z kibicami ktorzy tez lubia pospiewac i wtedy moznaby rozbujac caly wieszak.

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2009-06-22, 18:18   

yank99 napisał/a:
Sądzę, że ćwoki, które powyrywały (poniszczyły siedziska), powinny odpowiedzieć materialnie za szkody.

Tylko czy nasze, gorzowskie cwoki odpowiedzialy za polamanie krzeselek na swoim stadionie??Bo w mlynie brakuje/brakowala polowa!!
I przyznac trzeba, ze Falubaz w tym sezonie zamiotl nas przynajmniej dwukrotnie - na torze, w Zielonej i na trybunach w Gorzowie!!Zrobili trybune wiszaca jak chcieli...nie wiem, czy to nie wieksza wtopa, niz to wgniecenie w granit do 27 - miu!
Mecz sportowo wygrany, niech jednak kazdy sam sobie zada pytanie, czy jest zadowolony z dwumeczu z Falubazem??
Nie mamy czego postawic przeciw Zielonce, stawiamy stadion...co postawicie, jak i u nich wyremontuja??Bo ja wolalbym wyciagac drzazgi z posladow, ale miec taka druzyne jaka ma Falubaz!Bo dodajcie im lidera w miejsce Iversena...
I ostantnia sprawa - po co na sile chcecie wprowadzic doping calego stadionu??Pytam jeszcze raz - PO CO??Nie udaje sie i watpie zeby sie udalo!!Naogladaliscie sie meczow pilkarskich i zielonogorskich i chcecie NA SILE im dorownac!!
Lepiej skupcie przy sobie te 2 - 3 sektory i prowadzcie doping.Reszta stadionu jak zechce, to sie przylaczy, co widac po szkocji.
A trabki...ja sobie nie wyobrazam meczu zuzlowego bez nich!Chociazby na prezentacji, po nazwisku naszego zawodnika, trabki sa wedlug mnie niezbedne!! :-P

A ze to mecz Derbowy, przezywamy chyba tylko my, zawodnicy jada po swoje pieniadze.Sam Zagar z usmiechem powiedzial - "Jaka presja?!Nie ma zadnej presji!"
A sam mecz - fajnie ze wygrany, fajnie pojechal Jonasson...
Jedzie Gollob, jedzie druzyna...a we Wrocku zrobia pod kolo i lezymy... :-/

sezonowiec
no no no

Wysłany: 2009-06-22, 19:04   

nie potrzebnie pisze w tym wątku, bo to wątek głównie dla januszy, którzy mimo tego ze nawet zawodnikom to przeszkadza, lubią podmuchac, róbcie swoje i

baca 
STAL

Team: zbieracze pociętej makulatury ;D
Wysłany: 2009-06-22, 19:20   

1)Nasi kibice nie powinni płacić za siedzenia (bilety mamy drgię w porównaniu do reszty Polski i z biletów powinna iść częśc na wymianę krzesełek )
2)U gości nie powino być kzesełek ,bo i tak wiadome że nie uszanują i wszystko co da się popsuć to posują ) ,zamiast krzesełek powinnien być sam beton na którym powinni stać .

Co sądzicie odnośnie apelu kibiców ( po sezonie) do zarządu o zwiększenie siatki w młynie ,żeby można było powiesić 2 fany ,zamiast 1 ?

bartoszKSSG 

Wysłany: 2009-06-22, 19:30   

No a więc tak wszelkie pomysły z przenoszeniem młyna były i nie przeszły a więc nie ma sensu póki co wznawiać tego tematu. Siatka owszem i by się przydała ale przeszkadzała by najbardziej zagorzałym kibicom no bo nic nie widać. Trąbki i muzyka to jest jedno wielkie nie porozumienie. Przez to nic nie słychać zagłuszają wszystko. Odnośnie do tych co mają pretensje, że był słaby doping. Tak się składa że byliście nawoływani do śpiewania ale po co o tym wspominać. Jeszcze jedno skoro co niektórzy tak się garneli do głośnego dopingu to czemu nie przyszli do młyna albo nie zwrócili sąsiadowi uwagi aby dopingował. Jeszcze jedno masters prezentujesz typowego piknika który na mecz nie jest w stanie przyjść bez trąby. Co niektórzy nie powinni w nie tak mocno dmuchać bo sam chmiel czuć

ALLONE_STAL_47 

Wysłany: 2009-06-22, 19:36   

wiecie czego mi brakowalo najbardziej ?
keidys nie pamietam kiedy to bylo ale na trybunie zostala wywieszona ta duza flaga stali gorzow
zajmowala ok 4-5 sektorow
nie wiem czemu nie sa one wciaz pokazywane
bo jesli robi sie je tylko na jeden mecz i gdzies wywala to po co je wogule robic ?? tak samo kiedys caly s16 byl w flagach stali gorzow i pieknie oprawione pirotechnika albo tez na 1 luku te zdjecia plechy, jancarza itd
gdzie to jest ?
taka okazja ktura zdarza sie 1 raz w roku (chyba ze play-off) to powinno byc to ladnie pokazane
tak mniej wiecej co 4-5 biegow jakis pokaz albo w przerwie
ale najlepiej jest pokrzyczec 5x na 10 minut zdechl pies falubaz co nie ?
I POKAŻ KTO MISTRZEM POLSKI DZIŚ JEST.

bartoszKSSG 

Wysłany: 2009-06-22, 19:41   

Kolego tak się składa, że epicentrum ZPF zaczynało się na prostej. Odnośnie oprawy niech ludzie przelewają pieniążki na konto KK albo rzucają do puszki podczas zbiórek.

ALLONE_STAL_47 

Wysłany: 2009-06-22, 19:44   

tak ale gdzie te flagi co byly kiedys ??
ja rozumiem nie ma kasy na pirotechnike spoko (ale zamiast na mecz z innymi klubami zbierac na faluabz tez nie zaszkodzi)

ale tez klub przecierz to nie sa duze koszta (ale jk zawsze kryzys przecie jest)
jak by klubowi zalezalo tez na kibicach i oprawach to z biletow ten 1% na oprawy by dawali to by tez cos kasy bylo co nie ?
I POKAŻ KTO MISTRZEM POLSKI DZIŚ JEST.

sezonowiec
no no no

Wysłany: 2009-06-22, 20:43   

niektore rzeczy mozna pokazac dwokrotnie, typu flagi i machajki, ale przeciez nie mozna wyciagnac poz drugi tego co sie xzaprezentowalo na innej opraiwe, jak Ty sobie to woybrazasz ze nagle wyciagane jest wszystko co znajduje sie w przechowalni? moze jeszcze jakis trans z 2004 zy 2005 roku tez powiesic go niech sobie bedzie?

Kukielka

Wysłany: 2009-06-22, 20:57   

Trzeba sobie powiedziec prawde oczy panowie!! wypadlismy blado!!!!!!! i nie tlumaczcie sie glupio bo jeszcze bardziej podkreslacie swoja nie udolnosc. Trzeba wyciagnac wnioski z tej sromotnej przegranej na trybunach. A nie tylkoo na sile bronic ludzi odpowiedzialnych za oprawy i doping. Naprawde do meczu z zg szlo wszystko w dobrym kierunku niestety wczoraj zrobilismy krok milowy ale w tyl. Pozdrawiam

kibicgorzowski 

Wysłany: 2009-06-22, 20:57   

Cytat:
Odnośnie oprawy niech ludzie przelewają pieniążki na konto KK albo rzucają do puszki podczas zbiórek.

TYlko jestem ciekawy czy kazdy grosik jest dobrze sumiennie rozliczony . Czy nie ma tam mocnych fulow. kazdy gadzet pomaga nawet trabka oczywiscie ta gazowa. innej sobie nie wyobrazam . niech sobie nawet ci falubazy wyobraza okolo 5 tysiecy trabek ich te smieszne hej hej zniklo by szybciej niz sie narodizlo w ich ustach. Mowilem ze podziekujcie ochronie ze pozwoilila im patyki race wniessc od i tyle . Co do flagi na wieszaku tyle ich niech sie ciesza . W Lesznie kazdy pamieta co zrobili . Debilow tez tam nie brakuje. Niech nie uwazaja sie za 8 cud swiata. Sezon trwa spokojnie > Disney land zaskoczyl po derbach wtamtym roku moze teraz nasza ekipa pojdzie niesiona tym zwyciestwem . Tylko niech zawodnicy sobie uswiadomia ze tzreba tzrymac gaz . To co pokazal Tomek z mlodym od taki rewanz za w 69 . Tam wasz wielki zengi lokietek byl na kazdym luku a jak tomek raz go postraszyl to och ach zal zal . Jak tak bedzie jezdizl to bedzie drugi wasz Molka. Mam na mysli jego osiagniecia sportowe .

Anna 

Team: KS SG
Wysłany: 2009-06-22, 21:16   

kibicgorzowski napisał/a:
TYlko jestem ciekawy czy kazdy grosik jest dobrze sumiennie rozliczony

Oj wstyd!!! Każdy mierzy innych swoją miarą... Brzydko wnosić takie sugestie wobec innych.

Aandrzej

Wysłany: 2009-06-22, 21:17   

Mowilem ze podziekujcie ochronie ze pozwoilila im patyki race wniessc od i tyle .

Nie wiem czy się orientujesz ale ok 200 osób (tak na moje oko) weszło z bramą (czyli bez sprawdzenia). ;-)

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-06-22, 21:31   

Bartek89 napisał/a:
Na koniec niestety ta przykra rzecz..Szoda, że to całe żużlowe święto zostało nieco zepsute przez ten numer Falubazu. Takiej akcji nigdy bym się nie spodziewał i nie będę tego komentował, ponieważ nie o to chodzi. Dziwi mnie tylko, w jaki sposób taka wielka szmata znalazła się u góry w sposób całkowicie niezauważony

A ja zacznę może właśnie od tego. JAKIM CUDEM WESZLI NA WIESZAK?? Musieli mieć bilety, bo jeżeli nie, to jakaś kpina. Mnie stary dziadzio od razu przed wejściem na wieszak wyhaczył o bilet i do póki mu go nie pokazałem i nie wskazałem palcem gdzie jest napisane górna trybuna nie przepuścił.

Osobna sprawa, to pomysłowość ultraski Falubazu. I już nie chodzi o to, że cała Polska od forów hokeja na trawie po piłkarskie i na żużlowych kończąc się z nas śmieje i zamieszcza link z filmikiem, tylko porażką jest fakt, że ludzie tak bezmyślnie rozwiesili to i zaczęli machać. Po prostu zawstydzili nas na naszym stadionie i tego nikt nam nie odbierze :oops:

masters napisał/a:
Mecz sportowo wygrany, niech jednak kazdy sam sobie zada pytanie, czy jest zadowolony z dwumeczu z Falubazem??

Ja byłem usatysfakcjonowany, dopóki dzisiaj nie wróciłem do Poznania i nie odpaliłem stronki z naszym forum. I wtedy zobaczyłem czym machali sąsiedzi sektor obok :evil: O pełni szczęścia i tak nie mogło być mowy z tego prostego powodu, że do 27 ich nie pocisnęliśmy, a dwa zwycięstwo pewne, aczkolwiek nie oddające punktowo przebiegu meczu.

Cytat:
A sam mecz - fajnie ze wygrany, fajnie pojechal Jonasson...
Fajnie, to pojechał RUUD i to zarówno w 2, jak i w 14 biegu. Widać, że chłopak naprawdę się odbudowuje i NIE ZAMYKA gazu wchodząc w łuk. Tym meczem wybił Okoniowi występy w Stali z głowy :!: :!:

Jedynym, który rozczarował wczoraj był Peter Karlsson, zer nie przywiózł, ale brakowało w tej jego jeździe błysku (poza 3 wyścigiem). Natomiast Zagar wyszedł z założenia wszystko albo nic i woził trojki i zera. Ale te trójki miały kolosalne znaczenie, bo zdobywał je w baaardzo trudnych sytuacjach. I za to mu chwała.

Co do dopingu z naszej strony, to żenująco słabo, młyn w ogóle niesłyszalny na przeciwległej startowej i w ogóle jakoś tak mizernie. Trudno :roll:

Zwycięstwo z Falubazem cieszy i mam nadzieje, że po nim nasi zawodnicy złapią drugi oddech i pójdą za ciosem w kolejnych meczach. Na razie bez euforii, ale z nadzieją na lepsze jutro.

kibicgorzowski 

Wysłany: 2009-06-22, 21:34   

Anna napisał/a:
TYlko jestem ciekawy czy kazdy grosik jest dobrze sumiennie rozliczony

Oj wstyd!!! Każdy mierzy innych swoją miarą... Brzydko wnosić takie sugestie wobec innych.

Jak bym nie widzial naocznie palety zubra po meczyku to bym nie pisal wstyd!! moze bylo dawno ale bylo . moze sie zmienilo . nie wiem dla mnie i tak nasze oprawy poszly bardzo do przodu . za to chwala tym ludziom co poswiecaja swoj czas . ja nie patrze na flaubaz ze mieli ladna och ach . patrze na nasza wkoncu ja z GORZOWA~!!! spokojnie dojdziemy do celu . nic na sile nie raz lepiej cofnac sie krok do tylu zebyt zrobic dwa do przodu . jak wiekszosc pisze ze plecak byl na trybunach z falubazem . ja tego jakos nie odczulem cala prosta na stojaco kazdy z wyscigow ogaldała

TOMEK

Wysłany: 2009-06-22, 22:59   

Piszę to z wielkim bólem, ale muszę się zgodzić, że to co zrobili na naszym stadionie kibice Falubazu to jest poziom zdecydydowanie ekstraligowy zarówno w kwestii organizacji jak i kreatywności (akcja z flagą TYLKO FALUBAZ przejdzie chyba do kategorii nieśmiertelnych anegdot). Wielka szkoda, że derbowa oprawa ze strony Stali była taka słaba. Pora wyciągnąć wnioski panowie Ultrasi i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chcecie prowadzić doping na poziomie ekstraklasowym, czy też okręgowym (wtedy jak ktoś już tu słusznie zauważył ograniczcie się do swojego sektora). Nie chcę nikogo oceniać i rozliczać, ale czy naprawdę kasy ze zbiórek na oprawę wystarczyło na jedną płachtę i kilka sreberek?

Dopóki w Stali będzie Chomski, dopóty nie będzie tu żużla na wysokim poziomie!

niedzwiad

Team: Ultras Sonadores
Wysłany: 2009-06-23, 08:34   

No to jeszcze troche o trybunach
akcja kibicow Falubazu udana, nie ma co gadac, nikt sie czegos takiego nie spodziewał, w sumie za duzo zrobic nie moglismy, pogratulowac tylko naszym "piknikom" ze podnosza do gory co im sie tylko da, bez zadnych pytan, wyczaili Falubazy szanse w naszych "ogarnietych" piknikach i ja wykorzystały. Pogratulowac, nikt im tego nie zabierze

Ogolnie kibice z ZG sie zaprezentowali dobrze, a co do naszego dopingu, momentami dobry ale sporo ponizej Naszych mozliwosci. Ale co zrobic, jak na derby sie budzi nagle wielu "kibicow" co tylko na mecz z Falubazem przychodza, z nieodlaczna trabka, naje*ani i jarajacy sie ze moge podmuchac w trabke i "fucka" pokazac.
Mamy tez na stadionie ochrone ktora problemy robi tylko kibicom Stali, bo kibice innych klubow, moga robic co chca.
Niektorzy naogladali sie filmikow z youtube, i sie spodziewali na trybunach drugiej Wisły.

Najbardziej mnie rozwala, ze pomimo zapewnien ze muzyka bedzie ciszej, dalej napie*dala na cały regulator, do tego grono trebaczy i przepis na rozwalenie dopingu jest. Starac sie mozemy, ale przykro, jest ludzi aktywnie dopingujacych tylu ilu jest, mutantami nie sa zeby co chwile przekrzykiwac muzyke i koncert trebaczy na stadionie.
I najlepiej potem przeczytac na forum, ze oprawa kiepska, bo nic po 10 biegu nie było, i w ogole to czemu nie mamy dopingu jak Falubaz. nie bedzie muzyki i "trebaczy" to i po jakims czasie bedziemy mieli doping na podobnym poziomie. Tylko nie wszystko zalezy od ludzi organizujacych doping oprawy itd. wiec przestancie sie przypieprzac niewiadomo o co, pomyslcie troche, bo sami ZWYKLE nie robicie nic poza pisaniem na forum

A burakom co sugeruja ze cos podwedzilismy z kasy zebranej na oprawe, ch w d i pamietajcie zeby nie oceniac wszystkich ludzi swoja miara.

Sitk0 

Wysłany: 2009-06-23, 08:40   

A ja tu musze obronić młyn bo jak widze co piszą niektórzy...
Słuchajcie chłopaki wsadzaja często w oprawy nawet swoje oszczędności, bo te flagi i pirotechnika nie kosztują grosze... Nie było ich słychac? Ale darli sie jak poje*** jak wracałem w autobusie to jak widziałem ludzi z młyna to nie mogli mówić :-D
Klatka powinna być wieksza no i cała ogrodzona siatką...
Jak w PO sie spotkamy z falubazem napewno wrzuce na oprawe 10zł.

Tak mnie zastanawia czy ktoś ma zastrzezenia do policji po meczu :?: :?: :?:
Czy ktoś zauważył nieprawidłowości w ich zachowaniu :?: :?: :?:
1. 4falubazow na oczach policji pobiło jakiegoś typa z gorzowa.
(przechodzien)-dlaczego nic nie zrobiliscie?!
(milicja)-a co mielismy zrobic?
2.dziewczyna idzie do domu
(milicja)-jeszcze krok dostaniesz gazem...
(dziewczyna)-ale ja tam mieszkam...

bartoszKSSG 

Wysłany: 2009-06-23, 08:55   

Najłatwiej jest krytykować i pokazywać jakim to jest się mądrym bo oprawa się nie podobało czy doping, skoro chcesz wspierać naszą STAL swoim okrzykiem to przyłaź jeden z drugim do młyna a nie siedzisz i dłubiesz słonecznik a później na forum piszesz swoje "mądrości"
Ostatnio zmieniony przez bartoszKSSG 2009-06-23, 10:20, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu