Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VIII runda DMP Unibax Toruń-Caelum Stal Gorzów
Autor Wiadomość
lukasztom1 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-06-14, 19:16   

Fakt, Holta juz przyzwyczail do tego, ze nie prezentuje lepszego poziomu od naszego juniora, 5-6 pkt to zdobywa Jonasson. Holta ewidentnie meczy sie na torze, jazda para konczy sie na tym ze chociażby podczas owego meczu wywozi Ruuda pod bande, szkoda slow. BONUS W GORZOWIE!!

Dr.Lucas 

Wysłany: 2009-06-14, 19:26   

Dlatgo Ruuda pod 9 a Holte pod 10, Ruud ma dobre starty i bedzie jechał od kraweznika, wiec kraweznik go nie wywiezie, a Holta niech sie przemeczy na zewnetrzneym polu i wywozi sam siebie a nie przy okazji kolege :roll:

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-06-14, 19:41   

Popieram Kipera... Co robił HOLTA I RUUD w 14 biegu?? Byłem na 100% pewien, że z rezerwy pojedzie i Karlsson i Jonasson!! Jednak się przeliczyłem... Nie można puszczać Holty za samo nazwisko, kiedy to najgorsze nasze ogniwo...

Na następny mecz albo Holta pod "10" albo ŁAWA!!

Jerry 

Wysłany: 2009-06-14, 19:44   

No i nie sprawdziły się katastroficzne prognozy, wynik meczu w Toruniu okazał się daleki do obstawianego na forach 60:30. Porażka niewysoka, jest realna szansa na bonus w Gorzowie. Przypomnę, że Włókniarz z Hancockiem i Pedersenem przegrał w Toruniu wyżej niż Stal – 53:37. Dzisiejszy mecz można byłoby nawet wygrać, gdyby każdy z zawodników Stali pojechał na swoim normalnym poziomie – a trudno za normalny poziom uznać to, co pokazali niektórzy, zwłaszcza Holta i Zagar. Potwierdza się teza, że Stal ma duże możliwości, ale tych możliwości do końca nie wykorzystuje. Dobra wiadomość jest taka, że w końcu zaczął jeździć Tomasz Gollob. Jeśli pozostali zaczną jeździć tak jak potrafią, to moim zdaniem Stal może myśleć o medalu. Ale czy zaczną?

Kolegom, którzy piszą komentarze z wieloma wykrzyknikami i wysyłają na ławę Rune Holtę, chciałbym przypomnieć, że na tej ławie czeka na swoją szansę tylko Rafał Okoniewski i dwóch czy trzech juniorów. Jeśli Holta ma jakieś kłopoty, to klub powinien mu pomóc, a kibice wesprzeć. Uważam, że lepiej pomóc Holcie w powrocie do jego normalnej (czyli wysokiej) formy, niż liczyć na to, że zawodnicy Stali pozostający w rezerwie nagle wzniosą się ponad swoją normalną (czyli niską) formę.

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-06-14, 19:57   

Oczywiście jestem bardzo zadowolony z wyniku. Była szansa na jeszcze lepszy wynik ale nasz fenomenalny trener jak zwykle musiał spieprzyć sprawę. W Biegu 14 powinien jechać Jonasson i Karlsson jako rezerwa a w 15 Gollob i Karlsson.. Szczerzę mówiąc spodziewałem się pogromu 60:30 no ale nasi zawodnicy udowodnili,że umieją powalczyć w jaskini lwa ;-)
Przestańcie pisać o wyrzucaniu Holty ze składu. Kto ma jechać ? Okoniewski ? Cyran ? Szewczykowski ? Pomyślcie ludzie trochę...

MarcinZielak

Wysłany: 2009-06-14, 20:23   

Oczywiście do 14 biegu można i TRZEBA mieć pretensje... ale czy do Zagara, mówicie że 3 pkt, ok zgodzę się ale nie zapominajcie o 3 bonusach!!!! Tak samo Karlsson mógł mieć 3x po 1 pkt a Zagar mógł mieć 2,2,2,0 i wtedy byście mówili że to Karsson pojechał słabo... w14 biegu powinna pojechać Para Karsson + Zagar, a powodem jest to że TA PARA DZISIAJ NIC NIE PRZEGRAŁA, owszem to nie jest wygrana ale 3:3 lepsze od 1:5. Więc przeanalizujcie a następnie wieszajcie psy na Mateju.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-06-14, 20:24   

Bovit napisał/a:
Na następny mecz albo Holta pod "10" albo ŁAWA!!

Ja proponuję transparent "Holta you are a big big liar!!!" Może to na niego podziała :evil:

Wynik niby dobry, ale mecz bez emocji. Od początku do końca mecz pod kontrolą Torunia, ani przez moment nie zagrożony. Chomski się podniecał, że MotoArena przypomina geometrią angielski tor i Zagar, z PK powinni tam śmigać. Zagar rzeczywiście wymiatał :lol:

Co do 14 biegu, to trudno się nie zgodzić z przedmówcami...Ale który to już raz!! Kiedyś był pamiętny błąd Chomskiego w Rybniku, wcześniej w Gdańsku. Czasem odnoszę wrażenie, że chłop podczas meczu jest w swoim świecie i traci kontakt z rzeczywistością. Tyle błędów co on w swoim życiu podczas przygody w Gorzowie narobił, to można by obdzielić wszystkich trenerów ekstraligi i jeszcze by zostało :!: :!: :!:

Za tydzień emocje gwarantowane, po drodze jeszcze Toruń (albo i nie). Dojdzie Holder i w Gorzowie będzie rzeźnia w rewanżu. U nas nie ma drużyny. I coś czuję, że już nie będzie w tym sezonie.

Za taką kasę takie wyniki

WSTYD :!: :!: :!: :!:

moloyoung 
Mazdaspeed eng.

Team: STAL GORZÓW
Wysłany: 2009-06-14, 20:30   

Jeśli można doszukiwać się jakichś pozytywów w tym meczu (a szczególnie w jego wyniku) to ja widzę trzy:

1. postawa Golloba na plus, jednak moim zdaniem nie chciał , żeby mu wypomniano wczorajszy wynik w GP więc się przyłożył. Zobaczymy co będzie w następnych dwóch meczach, jeśli podobnie to powiem, że odbudował moje zaufanie. W tej chwili jego występy w ten weekend traktuję jako incydentalne.

2. para Zagar-Karlsson, mimo niewielkiej zdobyczy Mateja zrobili to co trzeba: zremisowali trzy biegi na nowym torze mistrza kraju.

3. WYNIK - liczę na bonusa i już dziś ten.... nie powiem kto.. powinien chłopakom kłaść do głów, że to cel nr 1 na najbliższą przyszłość (oprócz derbów rzecz jasna).

NEGATYWY:

PO PIERWSZE PRIMO!!!!! CHOMSKI - NO GDZIE TY PASUJESZ????

PO DRUGIE TEŻ PRIMO ;-) !!!! HOLTA - j.w.????

PO TRZECIE RÓWNIEŻ PRIMO!!!!! Wreszcie wygrywamy starty, i co dalej? Na szczycie łuku już jesteśmy z tyłu................ jak nie urok to przemarsz wojsk.... ehh..

Nie mam pretensji do Jonassona, Ruuda i Zagara. Podobał się Gollob i Karlsson, jednak wygrywając indywidualnie tylko cztery biegi (a drużynowo dwa) nie wygra się meczu.
11 biegów indywidualnie wygrali Torunianie (a było ich aż pięciu, gdzie u nas tylko Gollob potrafił minąć linię mety jako pierwszy), więc śmiem twierdzić, że wynik nie oddaje naszej słabej dyspozycji w dzisiejszym spotkaniu.

Dodatkowo po tej kolejce nasuwa mi się taka myśl, mianowicie co robią w GP takie TUZY jak Holta czy Nicholls? Dlaczego nie jeździ tam Miedziński czy dajmy na to największy moim zdaniem obecnie talent w kraju Janowski? Panie Cieślak, dzwoń Pan do Rickiego i załatw Maćkowi karierę a'la Emil bo szkoda żeby chłopaka zmarnowali w tym kraju.
Sorry za OT, ale szlag mnie trafia jak widzę kolejne zmarnowane talenty, a już w Gorzowie to tylko płakać zostało, nad zaciężną niestety.....
I tym pesymistycznym akcentem kończę aby wstydu oszczędzić i czekam na rewanż w GW i na derby :-?

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-06-14, 20:48   

Może gdybyśmy jechali całkiem bez Holty, to Ruud w pojedynkę dałby radę zdobyć więcej pkt ;-) A tak na poważnie, to Holta obojętnie z kim by nie jechał, to zawsze będzie przeszkadzał, startując od krawężnika. Liczę na to, iż nasz szanowny menago w końcu zauważy ten detal i zamieni zawodników numerami..

Najważniejsze z dzisiejszego meczu jest to, że wyszliśmy z niego z twarzą, jadąc w miarę przyzwoicie. Jonasson nawet całkiem, całkiem, szkoda, że tam stracił pozycję w 1. biegu. Gollob i Karlsson bardzo dobrze. Do Ruuda też nie mam zastrzeżeń, musiał walczyć nie tylko z torem, ale i z Holtą 8-)

Czekam, aż wrócą nasi i napiszą coś o jeździe zawodników, jak to wyglądało na żywo. I jak zaprezentowała się nasza delegacja na kolejnym wyjeździe ;-)

PS. Aaaa i jeszcze jedno. Dołączam się do petycji pt. 'Panie Chomski, dlaczego 14 bieg został rozegrany tak fenomenalnie?'

PS2. Wybrzeże wciągnęło nas w tabeli :mrgreen:

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2009-06-14, 20:48   

Jerry
Cytat:
Kolegom, którzy piszą komentarze z wieloma wykrzyknikami i wysyłają na ławę Rune Holtę, chciałbym przypomnieć, że na tej ławie czeka na swoją szansę tylko Rafał Okoniewski i dwóch czy trzech juniorów. Jeśli Holta ma jakieś kłopoty, to klub powinien mu pomóc, a kibice wesprzeć. Uważam, że lepiej pomóc Holcie w powrocie do jego normalnej (czyli wysokiej) formy, niż liczyć na to, że zawodnicy Stali pozostający w rezerwie nagle wzniosą się ponad swoją normalną (czyli niską) formę.

Rogos
Cytat:
Przestańcie pisać o wyrzucaniu Holty ze składu. Kto ma jechać ? Okoniewski ? Cyran ? Szewczykowski ? Pomyślcie ludzie trochę...

Właśnie myślimy człowieku, w przeciwieństwie do innych...
Z całym szacunkiem do umiejętności Holty, ale objechać Celmera czy Kusa to na dziś najmniej doświadczony u nas Cyran potrafi. Później będzie płacz, GDZIE SĄ NASI?? Czemu jedzie Jonasson?? Jedzie, bo jest LEPSZY. I nic więcej.

Cytat:
ale czy do Zagara, mówicie że 3 pkt, ok zgodzę się ale nie zapominajcie o 3 bonusach!!!!

Bonusy mają realne odzwierciedlenie podczas JAZDY PARĄ. A nie w sytuacji, gdy Karlsson walczy z przodu a Zagar z tyłu o 1 punkt. Mimo, że "kasowo" w tych trzech startach zebrali tyle samo punktów, to chyba łatwo naocznie okreslić, kto był szybszy i lepszy...

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2009-06-14, 20:50   

moloyoung napisał/a:
2. para Zagar-Karlsson, mimo niewielkiej zdobyczy Mateja zrobili to co trzeba: zremisowali trzy biegi na nowym torze mistrza kraju.

Może i tak, ale same remisy i jedynki z bonusami Zagarowi chluby na pewno nie przynoszą. W tej chwili w zasadzie trudno doszukiwać się jakichś większych plusów. W zasadzie próbujemy się pocieszać trochę na siłę. No bo jak oceniać 3 punkty Zagara i jego wielką ambicje pozytywnie (a tak robicie), taki śmiech przez łzy... :roll:

Bardzo ładnie pojechał Gollob i w zasadzie na tym kończą się poztywy tego meczu :->

PS. Pytanie do tych co byli na meczu: Wyszli po meczu podziękować Wam za doping?? :evil:

MarcinZielak

Wysłany: 2009-06-14, 20:56   

Ok ale chyba się zgodzicie że 1+1 Zagara mają więszke PLUSY a niżeli 1 czy 2 Ruda czy Holty. HOLTA I RUUD robili punkty TYLKO I WŁĄCZNIE NA SOBIE I JUNIORACH Z TORUNIA...
Właściwie nie wiem co Chomski miał na myśli stawiając parę Ruud + Holta w 14 biegu...

moloyoung 
Mazdaspeed eng.

Wysłany: 2009-06-14, 21:11   

Nie to miałem na myśli Don Lucas. Nie popadłem jak widzisz w hurraoptymizm jak niektórzy tutaj, że nie było pogromu czy że Tomek pięknie, NIE.
Ale nie mam pretensji do tej pary, która z założenia przed sezonem miała nam remisować biegi (przynajmniej) , więc zadanie wykonali. A że z początku sezonu troszkę nas rozpieścili(szczególnie Zagar, który był może nie liderem, ale najskuteczniejszym jeźdźcem Stali przez pierwszą część sezonu) to tylko im za to podziękować. Gdybyśmy mieli dwóch liderów na poziomie dzisiejszego Golloba (słynne dwie petardy) to cały zespół dziś by zbierał pochwały bo wynik byłby ten sam ale w drugą stronę.
Zważ jeszcze, że Zagar to druga linia, czyli ma przywozić "jedynki" co dziś uczynił (przypominam, że nie jeździliśmy w Miszkolcu!). Jeśli więc ktoś z tej pary zawiódł to tylko prowadzący Karlsson, który nie wygrał dziś ani biegu (a powinien choć jeden dwa jako trzeci lider). Pomimo tego nie jestem pazerny i do niego również nie mam pretensji. Po prostu nie miał dziś farta.
No ale się nie kłócę, jak ktoś wini Zagara za dzisiejszy wynik to ja to uszanuję ;-)
Ostatnio zmieniony przez moloyoung 2009-06-14, 21:23, w całości zmieniany 1 raz  

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-06-14, 21:16   

Cytat:
Z całym szacunkiem do umiejętności Holty, ale objechać Celmera czy Kusa to na dziś najmniej doświadczony u nas Cyran potrafi. Później będzie płacz, GDZIE SĄ NASI?? Czemu jedzie Jonasson?? Jedzie, bo jest LEPSZY. I nic więcej.

Może gdybyśmy mieli nieco więcej pkt w tabeli, to moglibyśmy sobie rotować składem. W obecnej sytuacji nie za bardzo widzę miejsce na takie manewry z odstawianiem Holty, ponieważ potem będzie płacz, DLACZEGO PRZEGRALIŚMY MECZ? DLACZEGO JEDZIEMY W BARAŻACH? Gdyby dziś jechał Rafał czy Cyran, wynik nie byłby lepszy. Co najwyżej Ruud przywiózłby kilka oczek więcej, prawopodobnie. Z całym szacunkiem, ale to właśnie Rune gwarantuje jeszcze jakieś pkt z Apatorem czy Falubazem na naszym owalu, a nie Okoniewski czy któryś z juniorów..

Zreszą Bovit..sam wiesz, że nie darzysz Okoniewskiego szczególną sympatią, na pewno chciałbyś, żeby menago odstawił Rune? Wtedy szansę dostałby z pewnością właśnie nasz startowiec :-D Nie liczyłbym na cuda w postaci wrzucenia do seniorskiego składu Cyrana, nie z tym instruktorem. Wszyscy to wiemy.

Bzyku_24

Wysłany: 2009-06-14, 21:17   

Don Lucas napisał/a:
Może i tak, ale same remisy i jedynki z bonusami Zagarowi chluby na pewno nie przynoszą.

ale z drugiej strony to nie on mial dzwigac wynik calej druzyny
takie zadanie mieli Gollob i Holta
on mial wzmocnic druga linie i mysle ze do tej pory calkiem niezle sie wywiazuje z tego zadania

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2009-06-14, 21:23   

moloyoung napisał/a:
No ale się nie kłócę, jak ktoś wini Zagara za dzisiejszy wynik to ja to uszanuję ;-)

A czy ja gdzieś napisałem, że to on nam przegrał mecz ;-)

Jest dużo racji w tym co napisałeś, trudno mieć pretensje do Zagara, kiedy niewypał Holta zawodzi praktycznie w każdym meczu.

moloyoung napisał/a:
Zważ jeszcze, że Zagar to druga linia, czyli ma przywozić "jedynki" co dziś uczynił (przypominam, że nie jeździliśmy w Miszkolcu!). Jeśli więc ktoś z tej pary zawiódł to tylko prowadzący Karlsson

No nie, tutaj troche przesadziłeś. Jak dla mnie obaj nie zawodzą w tym sezonie - Zagar jeżdzi troszke gorzej od PK, ale obaj widac, że jadą ambitnie i walczą, co było widać np. w Lesznie i obaj robią to czego od nich wszyscy oczekiwali. PK wygrał nam mecz w Gdańsku i w kilku innych spotkaniach jechał bardzo ładnie. Prawda jest taka, że to on robi w tym sezonie za drugiego "lidera". Para Karlsson-Zagar jest mocną parą i jej nie powinno sie zmieniać, taki moje zdanie.

moloyoung napisał/a:
Zagar, który był może nie liderem, ale najskuteczniejszym jeźdźcem Stali przez pierwszą część sezonu
chyba jednak PK ;-)

Zreszta nie ma sie o co droczyć, bo to i tak przypomina szukanie rodzynków w .... :-)

A w tej chwili czarno widzę naszą przyszłość. Realny pesymizm :roll:

Bovit 
De Puta Madre

Wysłany: 2009-06-14, 21:28   

Bartek, za Holtą też jakoś specjalnie nie przepadam ;-) No może nie mam takiego twarzowstrętu jak do tego na litere "O". Problem w tym leży, że Holta NIC na dzisiaj niestety nie gwarantuje... Kompletnie nic. Od początku sezonu. A już przypominam mamy drugą rundę... To jest na dziś PIĄTY senior w naszym składzie.

Popatrzmy na Zielonkę. Tam nikt się nie bał odstawić Iversena od składu. Jechał młody DUDEK i jak to podziałało? Dzisiaj Niels z ostatniego kapcia stał się jednym z ojców zwycięstwa ze Spartą. A wcale wbrew pozorom nie był to dla nich łatwy mecz...

Jerry 

Wysłany: 2009-06-14, 21:32   

Bovit napisał/a:
Z całym szacunkiem do umiejętności Holty, ale objechać Celmera czy Kusa to na dziś najmniej doświadczony u nas Cyran potrafi.

Bovit, rzecz w tym, że Holta pokazał nie raz, że potrafi objechać nie tylko Celmera i Kusa, ale również Pedersena, Crumpa, Hancocka, Adamsa i innych zawodników ze światowej czołówki. Z całym szacunkiem dla gorzowskich juniorów, ale oni tego jeszcze nie pokazali i obawiam się, że nieprędko pokażą. Owszem, Holta ostatnio jeździ kiepsko. Ale pozwolę sobie powtórzyć moją tezę: lepiej pomóc Holcie wyjść z dołka, niż zakładać, że juniorzy Stali nagle zaczną wygrywać z kimś więcej niż Celmerem i Kusem. Być może się mylę, ale na razie tego nie wykazałeś.

Bartek89 napisał/a:
Z całym szacunkiem, ale to właśnie Rune gwarantuje jeszcze jakieś pkt z Apatorem czy Falubazem na naszym owalu, a nie Okoniewski czy któryś z juniorów..

Pełna zgoda. Holta ostatnio ma słabszy okres, ale nawet teraz daje większe szanse na punkty niż rezerwowi zawodnicy Stali. A cóż dopiero, gdy zacznie jeździć na normalnym poziomie, na co mam nadzieję i czego mu szczerze życzę.

moloyoung 
Mazdaspeed eng.

Wysłany: 2009-06-14, 21:36   

Panowie, dziś Dzikowski powiedział słynne: "nie po tym jak się zaczyna, a po tym jak się kończy........". Do końca zasadniczej już nie tak daleko, teraz będzie już ostro z górki. Pożyjemy zobaczymy. Chociaż cały czas mam przed oczyma wpisy jeszcze ze starego forum pt. "Holta już gorzej jechać nie może..." A jednak.

Don Lucas, nie chce mi się szukać, ale czy po trzeciej lub czwartej kolejce to nie Zagar miał największą średnią w Stali? Coś kojarzę , że to był on. Ale pewności nie mam.

Krótko: złóżcie zeszłorocznych liderów Stali i tegoroczną drugą linię zussamen do kupy a medal pewny. I znów ten przemarsz wojsk ;-)

Edit:
Poszukałem:

1 kolejka:

Caelum Stal Gorzów - 29:
1. Tomasz Gollob (3,d,0,1,0) 4
2. Rafał Okoniewski (0,1,-,-) 1
3. Peter Karlsson (2,1’,0,2,1) 6+1
4. Matej Zagar (1’,2,2,1,1,0) 7+1
5. Rune Holta (2,2,2,0,0,1) 7
6. Adrian Szewczykowski (1,-,-,-,0) 1
7. Thomas H. Jonasson (2,1’,0,0) 3+1

2 kolejka:

Caelum Stal Gorzów 59
9. Tomasz Gollob (3,3,3,3,-) 12
10. Rafał Okoniewski (1,2*,2*,1) 6+2
11. Peter Karlsson (2*,2*,0,3,2) 9+2
12. Matej Zagar (3,3,3,2*,3) 14+1
13. Rune Holta (2,3,3,3,1*) 12+1
14. Adrian Szewczykowski (1,-,-,-,0) 1
15. Thomas H. Jonasson (3,1*,1,0,t) 5+1

3 kolejka:

Caelum Stal Gorzów:
1. Tomasz Gollob (3,3,3,2,2*) 13+1
2. Rafał Okoniewski (0,0,1,0) 1
3. Matej Zagar (3,1,2*,1,3) 10+1
4. Peter Karlsson (1,3,3,3,3) 13
5. Rune Holta (3,1,1,1,0) 6
6. Adrian Szewczykowski (1*,-,0,-,0) 1+1
7. Thomas H. Jonasson (2,0,0) 2

Więc po trzech kolejkach jednak chyba ZAGAR! Później przyszedł spadek formy, ale i tak z nawiązką wykonuje swoje zadanie.
PZDR
Ostatnio zmieniony przez moloyoung 2009-06-14, 21:57, w całości zmieniany 1 raz  

selby921

Wysłany: 2009-06-14, 21:55   

Na pewno na plus postawa Tomka Golloba. Wreszcie wynik godny lidera zespołu. Dobrze zaprezentował się również PK.

Jonasson - 5 pkt mogło byc lepiej szkoda tego pierwszego biegu.

Zagar - 3 pkt mecz nie ułożył sie najlepiej dla niego, ale to pierwszy słabszy występ.

Ruud i Holta - tak jak już pisaliście zamienic ich miejscami bo Holta co rusz wywoził Davida pod bandę, mimo iż Ruud wygrywał starty i mógł coś powalczyc.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2009-06-14, 22:44   

Nie wiem z czego się cieszyć. Chyba tylko z tego, że nie było wstydu tym razem. Nie zmienia to faktu, że szans na bonus nie ma. Nie możliwe żeby ekipa taka jak Toruń nie wyszła z 40 pkt. Owszem jazda Golloba w końcu zaczyna przypominać Golloba. Reszta? Zagar to już nie Zagar z początku sezonu, Ruud coś tam jedzie ale też blado. Pikej coś próbował to wszystko. Holta - DNO, DNO, DNO!! Może jakby zamiast niego zaczął drugi kaleczniak Okoń jeździć to może by zrozumiał, że Stal to nie przelewki.

pozdr

PS. Jest dobrze, w tabeli już nas Lotos wyprzedził, czołówka odjechała :P Panie Władku, będzie medal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

de_Maistre 

Team: Falubaz Zielona Góra
Wysłany: 2009-06-14, 22:54   

Brawa za przyzwoity występ w Toronto.
Niestety potwierdza się , że Holta jest w tym sezonie wyjątkowo słaby.
Cóź swoje lata ma i za Gorzów na pewno umierać to on nie będzie...
Świetnie Tomek jak za dawnych lat...

Założcie już wątek Derbowy bo napinek nadszedł czas. :mrgreen: ;-)

Pozdrawiam z radosnego po dzisiejszym meczu południa. ;-)

"Od skłonności do demokracji, z którą rodzi się każdy człowiek, wybawić go może jedynie chrzest inteligencji." - Nicolás Gómez Dávila

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-06-14, 23:04   

Cytat:
Dzisiejszy mecz można byłoby nawet wygrać, gdyby każdy z zawodników Stali pojechał na swoim normalnym poziomie – a trudno za normalny poziom uznać to, co pokazali niektórzy, zwłaszcza Holta i Zagar.

Problem w tym, ze to jest chyba obecny poziom niektorych zawodnikow Stali. O ile w GP Holta jeszcze potrafi cos pojechac to dzisiaj na torze pokazal "klase". Ciezko bylo ogladac jego poczynania na MotoArenie. Bez dwoch liderow, ktorzy beda robic powyzej 10 "oczek" nie mamy co myslec o zwyciestwach. :roll: Moim zdaniem w tym meczu tak naprawde zawiodl tylko Holta. Zagar zrobil malo punktow, ale jezdzil z Karlssonem na 3:3... Jonasson moze tez bez rewelacji, ale ladnie walczyl. 3 punkty Ruuda z liderem na jego torze.. lepiej niz 1 pkt Okoniewskiego w Gdansku.

Przychodzi czas na derby - bedzie ciezko....

Dielix

Wysłany: 2009-06-14, 23:13   

Holta - tragedia! Szczególnie ma wielkie problemy na pierwszym wirażu tuż po starcie. Przeważnie wywozi swoich :P

Gollob - kiedy słabo jedzie, to trzeba mu to wytykać, ale jeśli jedzie świetnie, to trzeba to zauważać. Bravo Gollob!

Zmarzlik - jeden bieg i oczywiście zgodnie z przewidywaniem - plecy...

Jonasson - jak dla mnie dobry wynik. Spodziewałem się, że będzie cieniował jak Zmarzlik.

Zagar - do czasu jak jechał z Karlssonem, to było dobrze. Później już słabizna.

Ruud - Pewnie trochę lepszy od Okoniewskiego, ale spodziewałem się po nim więcej :(

Karlsson - nie było źle. Jedna z jaśniejszych postaci w naszym teamie.

Chomski - co ten gość robi! Niech on już odejdzie! Gdzie była zmiana w biegu 14, gdzie był cholercia Cyran?? Czy ten gość jest ślepy? Zapomniałem! Jest!

Panie Komarnicki, zrób Pan coś z tym treneiro-menadzeiro, bo płakać się chce!

Esiok 
KSSG 1947

Team: K.S. Stal Gorzów
Wysłany: 2009-06-15, 00:35   

Dielix napisał/a:
Holta - tragedia! Szczególnie ma wielkie problemy na pierwszym wirażu tuż po starcie. Przeważnie wywozi swoich :P

Holta w ogóle ma ogromne braki kondycyjne, a objawami tego jest fakt, że rwie mu motocykl, co zresztą wszyscy dziś widzieli i co sprawiało,że nie był w stanie utrzymać dobrch pozycji po starcie (o walce nie wspomnę)
Dielix napisał/a:
Chomski - co ten gość robi! Niech on już odejdzie! Gdzie była zmiana w biegu 14, gdzie był cholercia

No właśnie! Dlaczego nie puścił taktycznej za słabiutkiego Holtę, tylko za walecznego Ruuda i dlaczego i jakim prawem Holta dostał trzecią szansę startu? Chomski według mnie i nie tylko to jest jedna z głównych przyczyn porażek w takim stylu jak dziś. Tym razem powinni co niektórzy wziąć przykład z Falubazu- odstawili Iversena po jednym nieudanym biegu do końca meczu? Odstawili- a ten ze strachu w następnym zaczął punktować!
P.S. Pozdro dla ekipy z czarnej Mazdy 3 i kierowcy z którym mogłem się dziś zabrać. Jeszcze raz 100-krotne dzięki!!!

Odpowiedz do tematu