Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VII RUNDA DMP: STAL - APATOR
Autor Wiadomość
moloyoung 
Mazdaspeed eng.

Team: STAL GORZÓW
Wysłany: 2009-05-25, 12:42   VII RUNDA DMP: STAL - APATOR

Wiara czyni cuda, nadzieja matką głupich.
Będę głupcem i po raz wtóry niepoprawnym optymistą ale stawiam na Stal bez dwóch zdań.
Wszyscy wiemy, że potencjał w drużynie jest, dodatkowo może znów z chęci rehabilitacji zepną się i trochę potrenują na Jancarzu jak po Lesznie.
Rywal trudny ale do objechania. Każda passa kiedyś ma swój kres. Przychodzi zmęczenie materiału.
Jeśli ktoś porzuci swoją pychę i śladami innych weźmie się porządnie za przygotowanie typowo pod swoich toru przy Śląskiej to na pewno nie będzie blamażu.
Zacięty pojedynek jest na pewno w zasięgu a i wygrana możliwa. Toruń przyjedzie bez jakiejkolwiek presji na wynik, liczę, że będą już trochę uśpieni.

Stawiam 48-42 dla zaciężnej ale wciąż NASZEJ Stali.
PZDR
Ostatnio zmieniony przez moloyoung 2009-05-25, 13:24, w całości zmieniany 1 raz  

thunar 

Wysłany: 2009-05-25, 13:21   

Jacy byli by z nas kibice, gdybyśmy się teraz odwrócili jak chłopaki są w dołku. Nie ukrywam ze jestem wściekły po ostatnim meczu derbowym i uważam ze jak najszybciej do odstrzału powinien iść Chomski, ale i tak mam nadzieje, ze będzie to naprawdę fascynujący mecz, który zakończy się małą niespodzianką ;]

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-05-25, 13:32   

Po wczorajszym meczu wielu z pewnością nie wierzy w to ze mozemy wygrac to spotkania na własnym torze, ale ja twierdze ze wygramy to , nie wysoko, ale wygramy i zapewnimy to sobie przed 15 wyscigiem.. Stawiam 47:43 dla Stali. Trzeba wierzyć !

Piotraseczek_KS

Wysłany: 2009-05-25, 13:39   

Wygramy niewysoko ten mecz bo w zespole z TOrunia niejedzie Kosciecha i mysle ze to wplynie na to,że wygramy to spotkanie minimalnie;] . Natomiast ja bym dał szanse Cyranowi co nam szkodzi ; ] najwyzej potem bedzie go zastepowal Jonasson, a moze Cyran okaże się czarnym koniem ? :D Bylem na MDMW i widzialem jak sobie radzi . Chcialbym aby Chomski dał mu szanse .

Stal 47-43 Apator

Pozdro !
Ostatnio zmieniony przez Piotraseczek_KS 2009-05-25, 21:01, w całości zmieniany 1 raz  

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-05-25, 13:55   

Kolejnym rywalem naszego zespołu będzie drużyna Unibaxu Toruń. W sezonie 2008 drużyna zdobyła DMP pokonując w finale Unię Leszno.. W drużynie tej występuję m.in. wicemistrz świata juniorów Chris Holder który w sezonie 2009 występuję jako senior i jak na razie radzi sobie doskonale.

Historia meczów Gorzów- Częstochowa
Ogółem:
Meczów:72
Zwycięstw Gorzowa:37
Remisów:1
Zwycięstw Torunia:34
W Gorzowie:
Meczów:36
Zwycięstw Gorzowa:28
Remisów:0
Zwycięstw Torunia:8

Warto wspomnieć,że drużyna z Torunia w tym sezonie nie zaznała jeszcze goryczy porażki i z 6 zwycięstwami pewnie prowadzi w tabeli Ekstraligi.

Przypuszczalne składy:

Unibax Toruń
1. Ryan Sullivan
2. Adrian Miedziński
3. Chris Holder
4. Matej Kus
5. Wiesław Jaguś
6.. Damian Celmer
7. Darcy Ward
Stal Gorzów
9. Tomasz Gollob
10. David Ruud
11. Peter Karlsson
12. Matej Zagar
13. Rune Holta
14. Paweł Zmarzlik
15.Thomas Jonasson

Stal Gorzów vs Unibax Toruń
31 maja 2009
godz:19.00

Nie wiem czemu temat został zamknięty jak głównie piszemy tutaj o nadziejach a nie o meczu... Niech autor zrobi temat nadzieje a nie Stal - Apator. Nie 7 runda tylko kolejka

a29.jpg
Plik ściągnięto 450 raz(y) 146,26 KB

Ostatnio zmieniony przez Gracku 2009-05-25, 14:19, w całości zmieniany 1 raz  

boberGW 

Wysłany: 2009-05-25, 14:21   

Piotraseczek_KS napisał/a:
Kosciecha

Popatrz sobie jak Kościecha jeździł do tej pory na naszym obiekcie, a stwierdzisz, że jego brak wcale nie jest osłabieniem.

Generalnie uważam, że mecz mimo wszystko wygramy, bo aż tacy słabi nie jesteśmy, jak to było widać wczoraj. U siebie jeździmy dość dobrze, a Toruń nie ma zawodników jak Pedersen i Hancock więc raczej nikt kompletu nie zrobi. Na dzień dzisiejszy bardzo się obawiam Miedzińskiego, ponieważ doszedł do jakiejś nieprawdopodobnej dyspozycji. Nasza drużyna musi być czujna i zmobilizowana od początku do końca zawodów, bo Toruń zwłaszcza w drugiej fazie meczu jest niesamowicie groźny. Nasi zawodnicy, choć u siebie muszą pokazać, że są coś warci i wynagrodzic nam kibicom ten blamaż z niedzieli.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-05-25, 14:31   

Po 1. Tego nie da się wynagrodzić wygraną z Apatorem!

po 2. Nie widze nawet innej opcji jak zwycięstwo w tym meczu z nimi!

po 3. Jezeli tego nie wygramy to baju baj i wygramy jedynie u siebie z Gdańskiem i moze pomędzymy się z Lesznem..

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2009-05-25, 14:40   

MateoKSSG napisał/a:
Jezeli tego nie wygramy to baju baj i wygramy jedynie u siebie z Gdańskiem i moze pomędzymy się z Lesznem..

Gdańsk zwarł szyki i na pewno nie przyjedzie tu po to, żeby tylko wyjść z 30, więc po ostatnich wyczynach nie dopisywałbym sobie 2 punktów.
A z Toruniem być może i nawet wygramy, ale nawet jeżeli panowie noszący aktualnie plastrony Stali rozbiją Anioły do 15, to ja im i tak nie zaufam. Za bardzo potem boli.

boberGW 

Wysłany: 2009-05-25, 14:52   

MateoKSSG napisał/a:
Po 1. Tego nie da się wynagrodzić wygraną z Apatorem!

Jasne, ale zawsze można zatrzeć złe wrażenie będąc pierwszą drużyna, która pokona Apator w lidze w tym roku.
Tak na prawdę jedyną rekompensata za wczoraj byłby bonus z Falubazem i pielgrzymka na kolanach do Częstochowy ;-)
MateoKSSG napisał/a:
po 2. Nie widze nawet innej opcji jak zwycięstwo w tym meczu z nimi!

są jeszcze dwie opcje: przegrana i remis, każda możliwa.
wawrzyniec napisał/a:
Gdańsk zwarł szyki i na pewno nie przyjedzie tu po to, żeby tylko wyjść z 30, więc po ostatnich wyczynach nie dopisywałbym sobie 2 punktów.

Już nie przesadzajmy, bo zaczyna się pisanie jak po meczu w Lesznie. Wtedy też co niektórzy pisali, że spadniemy albo baraże :shock: Gdańsk z nami nie wygra, przynajmniej w tym roku, a u siebie jeszcze zanotujemy nie jeden dobry występ.
Zawodnicy teraz muszą wszystko przemyśleć i wziąć sie do roboty. Najbardziej martwi mnie to, że następny wyjazd mamy właśnie do Torunia :-/

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Steel 

Wysłany: 2009-05-25, 14:54   

Panowie, z całym szacunkiem, ale nie róbcie sobie nadziei na pozytywny wynik. Ja na stadion oczywiście pójdę, będę trzymał kciuki (z kibicowaniem to nie wiem, coś się jednak we mnie buntuje), ale nasza zdemoralizowana armia zaciężna nie jest na chwilę obecną w stanie pokonać monolitu z Torunia.

Jeżeli polegliśmy u siebie z Czewą aż 12 punktami, to co dopiero myśleć o Toruniu, który właśnie skopał medalikom zadki 53:37. Sullivan, Holder, Miedziak i Jaguś + Dary Ward to praktycznie pewniaki jeżeli chodzi o zdobycze punktowe na swoim poziomie.

U nas znów będzie Rysiek "spalił się jedyny silnik" Holta czy Tomek "jeżdzę 20 lat na żużlu i nie umiem się spasować, ale jest fajna zabawa" Gollob i ich zdobycze punktowe tak jak z Czewą, czyli odpowiednio 6 i 7 punktów.

Ja bym w tym meczu znów dał Adikowi i Zmarzlikowi pojeździć. Może jeszcze się uda coś z nich wyciągnąć dla Stali. Trzeba dawać szanse.

Żeby coś się w klubie zmieniło, trzeba ostrego szarpnięcia cuglami. Ten sezon, z obecną ekipą, jest już raczej stracony. Trzeba się skupić na spokojnym utrzymaniu i wykorzystać przerwę międzysezonową na budowanie nowej ekipy. W szczególności ściągnięciu trenera i jakiegoś ridera. Jest taka opcja, że jeżeli Wrocław spadnie, to może udałoby się w pakiecie hurtowym ściągnąć Crumpa i Cieślaka zamiast Holty i Chomskiego, no i Okoniewskiego? :-D Ta, marzenia.

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-05-25, 15:16   

Wczoraj myślałem, że gładko wygramy z Toruniem (tzn bez nerwówki do ostatniego biegu, tak ok 50:40). Tłumaczyłem sobie, że jesteśmy u siebie, nie jedzie Kościecha, juniorów mają słabych (Ward to póki co żaden wymiatacz). Dziś jednak schodzę na ziemię. Dzień przed meczem jest GP, także nasi "liderzy" odjadą mecz z marszu (ew może potrenują w tygodniu). Do tego może spadnie deszcz, tor się zmieni (bo przecież inny będzie dla nas, a inny dla Apatora :lol: ), Tomek powie "nie mogliśmy się spasować, nawierzchnia była inna", do tego kilka defektów i Aniołki wyjadą bogatsze o całe 2 pkt ;-)

A tak na poważnie, to jeśli chcemy zdobyć jakieś punkty w ciągu najbliższych pięciu ( :!: ) spotkań, to właśnie teraz z Toruniem i ewentualnie później z Falubazem. Na żadne cudy w Toruniu, Częstochowie (Matka Boża nam nie pomoże) i we Wrocławiu nawet nie liczę. Będzie odpowiednio: do 30, do 35, i może do 40.

Także teraz trzeba się sprężać, solidny trening (najpierw rozmowa, ale to chyba już dzisiaj), spasowanie z torem i jazda od 1. biegu! Wraca Jonasson, więc może powieje jakiś optymizm. Wczoraj chłopak walnął 3,3,3,3,3 i mimo, że stawka słaba to na pewno go to zmobilizuje, zwłaszcza po jego rodzinnej tragedii.

Toruń na pewno do objechania jest, wystarczy się nie sfrajerować tak jak z Częstochową.

Jak to ktoś mądrze napisał w innym temacie: czasami potrzeba mocnego pier****cia! A takie dostaliśmy wczoraj. I miejmy nadzieję, że może coś się w tym cyrku ruszy.

thunar 

Wysłany: 2009-05-25, 16:14   

Steel napisał/a:

jeżeli Wrocław spadnie, to może udałoby się w pakiecie hurtowym ściągnąć Crumpa i Cieślaka zamiast Holty i Chomskiego, no i Okoniewskiego? :-D Ta, marzenia.

Crump owszem jestem za, bo dla mnie jest on bardziej gorzowski aniżeli Tomek G. Co do Cieślaka to stanowcze nie! Dlaczego? Bo ten trener jest tyle samo wart co nasz Stasiu. Robi tylko wynik jak jest kasa, gdy jej zabrakło to też nie ma wyniku. W dodatku też mu z młodzieżą nie wychodzi, bo ilu ich wychował? Puki co jest tylko Janowski i więcej sobie nie przypominam.

Co do naszych młodzieżowców to uważam ze Jonasson powinien być ostatnim zagranicznym raiderem poniżej 21 roku życia. Został mu ostatni sezon, a wciąż liczę ze chłopak zacznie jeździć tak jak w Lesznie przed rokiem. Ostatnich zawodach udowodnił ze jest dobrym młodzieżowcem i mam nadzieje ze pojedzie z Unibaxem, gdyż jego punkty mogą zaważyć na wyniku.

boberGW 

Wysłany: 2009-05-25, 16:48   

Steel napisał/a:
Jest taka opcja, że jeżeli Wrocław spadnie, to może udałoby się w pakiecie hurtowym ściągnąć Crumpa i Cieślaka zamiast Holty i Chomskiego, no i Okoniewskiego? :-D Ta, marzenia.

Nie ma opcji, bo Wrocław nie spadnie. Prędzej Bydzia poleci. Crump ma na 2 lata kontrakt tak jak u nas Gollob, więc na Jasona bym sie nie nastawiał. Holte też bym zostawił po sezonie, bo w GP nie utrzyma się na bank. I wtedy dobrym rozwiązaniem byłoby ściągniecie Jonssona lub Emila.
Jednak na razie sezon trwa i nie spisywałbym go na straty. W zeszłym roku Falubaz dostał na swoim torze trzy razy takie baty, że koniec, a potem był medal. Wierzę, że nasza drużyna też jeszcze błyśnie, bo potencjał niewątpliwie ma.
Najbliższy mecz jak najbardziej jest do wygrania i tak pewnie sie stanie. Nie mozliwe, że nasi zawodnicy nagle zapomnieli jak się jeździ.Zapewne podejdą w niedziele do meczu maksymalnie skoncentrowani iwygraja z Toruniem, kto wie czy nie wysoko.

kibicgorzowski 

Wysłany: 2009-05-25, 17:03   

Cytat:
Zapewne podejdą w niedziele do meczu maksymalnie skoncentrowani iwygraja z Toruniem, kto wie czy nie wysoko.

"Zabawa bedzie przednia". wkoncu przy swieczkach jada. ja tam sie nie łudze bo ile to juz razy nabijany jestem w butelke . oj nie licze juz. CAlEUM najemnicy 2009 moze wygraja . tak ten klub sie dla mnie nazywa . zadna STAL to kibice . A I EDYY I RESZTA TO JEST NASZA GORZOWSKA STAL . Co do wyniku a moze i najemnicy 46 zrobia wielkim fartem a i moga zrobic 27 .

de_Maistre 

Team: Falubaz Zielona Góra
Wysłany: 2009-05-25, 17:26   

47:43 dla Stali.

Torun jest niesamowitą drużyną , bez nazwisk , która jedzie i pokazuje , że nazwiska i tytuły nie jeżdżą.
Patrzać na same nazwiska:

Gollob > Sullivan
Holta > Jaguś
Zagar = Holder
Karlsson > Miedziński
juniorka na równo

W czym niby są na 1 rzut oka mocniejsi od Was?

Ale to tylko niestety nazwiska. Mimo wszystko wydaje mi się , że Gorzów wykorzysta atut własnego toru i pokona pierników. Ta wygrana byłaby jak zbawienie po kompromitacji na W69...

"Od skłonności do demokracji, z którą rodzi się każdy człowiek, wybawić go może jedynie chrzest inteligencji." - Nicolás Gómez Dávila

vendeta 

Wysłany: 2009-05-25, 17:31   

Bilety po ile?

wiczek1 

Team: Stal Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2009-05-25, 17:32   

Ludzie!

Czy Wy naprawdę wierzycie w wygraną z Aniołami? Wiem że nadzieja umiera ostatnia ale optymistom polecam przejrzenie wyników z zeszłego sezonu z Apatorem - tak u siebie jak i przede wszystkim u nas! Kto i na kim te punkty ma robić skoro nie jesteśmy w stanie (i Gollob wczoraj powiedział to otwarcie) rozgryźć/zrobić własnego toru?! Owszem jest nikła szansa na jakiś cud i festiwal błędów chłopaków z Torunia ale równie dobrze możemy liczyć na świńską grypę i oddanie przez Anioły meczu walkowerem - prawdopodobieństwo jest podobne....
W drużynie motywacji nie ma żadnej, rozmowy żadne się nie odbyły i nie wiadomo czy się odbędą bo nie ma kto i z kim - szczury rozpierzchły się po świecie i najwcześniej zobaczymy ich w sobotę (II linia) lub niedzielę przed meczem (TG, RH, THJ (rezerwowy w tym GP - przypominam jakby ktoś zapomniał)). Ogólnie pogrzeb, stypa i łabędzi śpiew.
Jak już pisałem w wątku o meczu z ZG - szkoda mi Prezesa bo choć popełnia błędy i niepotrzebnie wali gafy językowo-polityczne to całym sercem jest za drużyną i naprawdę stara się zrobić coś dobrego. Czy wychodzi - to już inna kwestia, ale nie popełnia błędów ten co nikt nie robi, a poza tym to jest tam jeszcze całe stado klakierów i "działaczy" które swój przyczynek ma w tymże działaniu.
Paradoksalnie szkoda mi też S. Chomskiego bo akurat w tym meczu obrywa za czyjeś błedy - mozna dyskutować na temat ogólnej jego pracy w klubie ale w tym wypadku to odstrzelenie go będzie poprostu nieuczciwe i chyba co gorsza błędne - znajdziemy rzekomą czarownice i spalimy ja na stosie ale obawiam się ze złe nie zginie (coś jak scenariusz z Umberto Eco i jego "Imienia Róży"). Gość robi z siebie pajaca, łazi po torze i szykuje nawierzchnię dla swoich "miszczów" wedle ich zapotrzebowania, mierzy, waży, opukuje a oni jadą jakby pierwszy raz widzieli tor z przyczepnym startem i co gorsza ekstaligową drużyną za przeciwnika. Tutaj jego wina jest akturat niewielka (jeśli jakaś) i odstrzelenie goscia po tym meczu odsunie winę / karę od naszych zajebistych rajderów oraz otworzy furtkę do dalszych ściem i miernych wyników (bo przecież zanim nowy trener / manager sie wdroży / dogada z zawodnikami to parę kolejek minie i wszelkie ew. błedy będą mogli tłumaczyć ww. nowym woźnicą tego dziurawego parowozu).

Podsumowując (za pewnym żartem e-mailowym) - "zajaczka w tym roku nie będzie" - trzeba tylko modlić się aby nas bracia-bemianinkowie nie przeskoczyli w tabeli, wejść do 6-tki i od razu myśleć o nastepnych latach tzn. odstrzelić co się da, za zaoszczędzoną kasę kupić porządny sprzęt i szkolić młodych oraz lizać tyłki sponsorom, którzy jeszcze sie w tej mizerii ostaną, aby starczyło kasy do końca sezonu i robić laskę każdemu, kto chciałby wspomóc klub w przyszłym roku bo na tłumy chętnych to raczej nie liczę...

Mimo to na meczu będziemy z ekipą bo niema to jak zobaczyć żużel na wysokim poziome - w końcu przyjeżdza Mistrz Polski w (prawie) niezmienionym skłądzie więc na pewno bedzie na co popatrzeć ;).

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-05-25, 17:33   

Cytat:
Patrzać na same nazwiska:

Gollob > Sullivan
Holta > Jaguś
Zagar = Holder
Karlsson > Miedziński
juniorka na równo

W czym niby są na 1 rzut oka mocniejsi od Was?

Patrzac na same nazwiska to mysle, ze bylismy tez mocniejsi od Czestochowy, ktora miala tylko Hancocka i Pedersena.. moze nawet od Zielonej Gory (poza juniorami)... ale nazwiska nie jezdza, a taki Gollob i Holta prezentuja sie od poczatku tego roku slabo.

Nie wygralismy z Czestochowa, ktora dostala w plecy od Torunia i to dosc sporo (mimo, ze Torun jechal z trzema juniorami) to jednak ciezko byc duzym optymista przed zblizajacym sie meczem.

tom 

Team: STAL
Wysłany: 2009-05-25, 17:36   

beda baty zobaczycie ...

po raz kolejny zawodowcy beda dostawac baty na starcie - to normalka ...

trener chomski przygotuje tor pod gosci ... to tez normalka :mrgreen: a pozniej powie ze to nie on ma przygotowac tor pod zawodnikow tylko zawodnicy pod tor :mrgreen:

miedzinski rozjedzie i golloba i holte i zagara i karlssona ... z bonusami powiezie komplecik ...

a ten ich mlodziezowiec WARD puknie 10 oczek zobaczycie ...

obstawiam 55:35 dla apatora ... mimo ze chcialbym zwyciestwa stali ... zawodowcy znow nam pokaza zawodowstwo ...

boberGW 

Wysłany: 2009-05-25, 17:51   

wiczek1 napisał/a:
Czy Wy naprawdę wierzycie w wygraną z Aniołami?

ja wierze :-)
wiczek1 napisał/a:
Wiem że nadzieja umiera ostatnia ale optymistom polecam przejrzenie wyników z zeszłego sezonu z Apatorem - tak u siebie jak i przede wszystkim u nas!

I ten argument przemawia dokładnie za czym innym niż piszesz. Wtedy w składzie Torunia był Andersen, którego teraz nie ma. W obydwu spotkaniach zrobił powyżej 10 punktów, kolejno 11 i 12, a wynik za każdym razem był 43-47. Więc porównując skład z zeszłego roku i teraz:

2008 ------------------------> 2009
1.Jaguś ------------------------> 1. Jaguś - bez zmian
2.Miedziński ------------------------> 2. Miedziński - bez zmian
3.Sullivan ------------------------> 3. Sullivan - bez zmian
4.Andersen ------------------------> 4. Holder - więcej niż Andersen rok temu nie zrobi
5.Kościecha ------------------------> 5. KUS
6.Holder ------------------------> 6. WARD
7.Celmer ------------------------> 7. LAMPKOWSKI/CELMER

Jak więc widać przynajmniej teoretycznie Apator ma mniejszą siłę ognia. Ward na pewno nie zastąpi Holdera, który w zeszły roku sypnął 10 pkt. Kus też ne powinien punktować na naszym owalu. Szansa na zwycięstwo jest. Popatrzcie, jak Toruń męczył się we Wrocławiu? Ten mecz jest jak najbardziej do wygrania i wg mnie tak właśnie sie stanie.

Ostatnio zmieniony przez boberGW 2009-05-25, 17:53, w całości zmieniany 1 raz  

mazinho 

Wysłany: 2009-05-25, 17:53   

Po takim laniu w Zielonej należy skupić się na walce o zwycięstwo z najbliższym rywalem, a mianowicie z Toruniem. Przegraliśmy sromotnie, ale życie na tym się nie kończy...Moze taka nasza strategia, aby finansowo w rundzie zasadniczej wykrwawili się rywale, my natomiast zaskoczymy dopiero na Play-Off, gdy inne kluby zbankrutują z powodu wypłacania zbyt dużych biegopunktówek?

Na Toruń nalezy zrobić przede wszystkim przemeblowanie w ustawieniach par. Ja osobiście bym zaryzykował takie ustawienie pod najbliższego rywala:

1.Gollob
2.Karlsson
3.Zagar
4.Holta
5.Ruud
6.Zmarzlik
7.Jonasson

Dlaczego w taki sposob ustawiane pary? Drużyna toruńska będzie miala dwie teoretyczne dziury(juniorzy na pozycji numer 4 i 6), wiec w zasadzie maja jedną pare, która bedzie mogła wygrywać na wyjazdach (Miedzinski-Sullivan) - tak było m.in. we Wrocławiu, gdzie cudem Apator wywiózł zwyciestwo. Ruud już pokazał, że u nas na torze ma dobre starty i ta para Ruud-Jonasson w zasadzie tylko 1 bieg moglaby przegrac....Natomiast te dwie pary Gollob-Karlsson i Zagar-Holta beda miały za zadanie wygrywać drużynowo..Taka koncepcja skladu sprawdza sie w Gdansku(maja dobrego juniora), ale u nas uwazam, że przy takim składzie Torunia nalezy takiego ustawienia spróbować. Mając niepewnych liderów, tak jak to jest w Gdansku po prostu nalezy ustawić dwie bardzo silne pary + trenować najdłuzej jak tylko się da i przygotować tor pod siebie.

Tylko, czy trener pójdzie po rozum do głowy i cokolwiek zmieni w ustawieniach par? Raczej w to wątpie :(. Pod taki skład wyjazdowy Torunia, aż się prosi o taki skład...

Pozdrawiam

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-05-25, 18:20   

boberGW napisał/a:
Jak więc widać przynajmniej teoretycznie Apator ma mniejszą siłę ognia. Ward na pewno nie zastąpi Holdera, który w zeszły roku sypnął 10 pkt. Kus też ne powinien punktować na naszym owalu.

Bober, no po Tobie sie takiego postu i to po wczorajszym meczu nie spodziewałem :-? TEORETYCZNIE, to my przed sezonem nawet złoty medal na piersiach za mistrzostwo Polski mieliśmy :lol: :shock: Apator PRAKTYCZNIE nie ma mniejszej siły rażenia. Jedyny ich minus i nasze pocieszenie to kontuzja Kościechy, choć i tak marna, ponieważ on NIGDY w Gorzowie nie pojechał i sam się do tego rok temu przyznał. Ward jest nieobliczalny, a coś czuje, że będzie tłukł naszych juniorów aż będzie huczeć i ... nie tylko juniorów.

Co do zwycięstwa, to kolejna porażka na naszym sezonie skompromituje już nie tylko klub, ale każdego z tych najemników-zawodników, którzy podają się za żużlowców reprezentujących Stal Gorzów. :!:

PROFESOR 

Wysłany: 2009-05-25, 18:25   

Nie ma co sie oszukiwać. Co najmniej 35:55 dla Apatora. I to bez złości czy przesady.
Nie róbcie sobie jaj. Okazcie troche szcunku mistrzowi polski. Gdzie my do Apatora? Prosze was.
Apator- aktualmy Mistrz Polski, doskonały skład, doskomały trener, rewelacyjnie zgrana druzyna.
Stal Gorzów- średnia drużyna (środek tabeli), skład poszarpany z każdego zakątka świata tylko nie z Gorzowa, trener....(nie bede nic pisał), drużyna zupełnie rozsypana (brak lidera, czy liderów, brak wzoru, brak dogadania, wieczny brak spasowania)
No prosze was panowie i panie. Nie bądzcie śmieszni.
Dla mnie jak wygraja to odkupią winy, bo wygrać z mistrzem to nie bajka. Nawet u siebie, bo w Toruniu to nas powiozą jak dzikie świnie
A po zachowaniu ostatnimy czasy Golloba to mam wrażenie że nie pocieszymy sie zbytnio jego kompletami już w ligach. Dla niego ligi to możliwośc zarobienia kasy na sprzęt do GP.
A jak są ludzie którzy dają za niego tyle kasy co za... a nie bede wymieniał, to tylko głupi by nie skorzystał. On teraz koncentruje sie na GP i tylko to jest dla niego ważne. Czas na spelnianie marzeń a nie ryzykowanie zdrowia na ligowych meczykach.
Pozdro

tom 

Team: STAL
Wysłany: 2009-05-25, 18:41   

PROFESOR dobrze mowi :mrgreen:

Blokers:
Ostrzeżenie, za jednolinijkowy post nie wnoszący nic do dyskusji.
Ostatnio zmieniony przez spooszan 2009-05-25, 21:45, w całości zmieniany 1 raz  

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2009-05-25, 20:01   

Panowie (i Panie)! Dobre wieści! Właśnie przeczytałem na stronie rmg coś takiego:

Natomiast najskuteczniejszy w Stali Tomasz Gollob zdobywca 11 punktów, po zawodach zachował optymizm i nie miał sobie nic do zarzucenia "Nie powinniście robić z tego żadnej tragedii. Każdy dziś ma patent swojego toru".

A więc mamy patent swojego toru! Już nikt nie będzie przegrywał startów, tracił w pierwszym biegu najlepszego silnika i walczył z dopasowaniem! Pedersenów, Holderów i Crumpów będziemy łykali na jednym kole! Rekord toru jakiegoś młodziaka z ZG wymarzemy!
Hurrra! Mamy patent!!!

Odpowiedz do tematu