Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ci którzy wstydzą sie nie za Stal, ale za zawodników Stali!!
Autor Wiadomość
lukasztom1 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-05-24, 19:11   Ci którzy wstydzą sie nie za Stal, ale za zawodników Stali!!

Po raz kolejny trzeba sie zawodzic, po tych wyczynach staje sie to powoli normalka. Rozumiem przegrana, falubaz jest silny u siebie ale to w jakim stylu to poprostu jest aż niewiarygodne. Pozdrawiam osoby ktore także czują sie tak samo jak ja. Zawodnicy Stali po raz kolejny pokazali, aby przenigdy nie robić sobie jakichkolwiek nadzieji. Niech szczycą sie dalej wygranymi ze spadkowiczami bo na wyrównany mecz z dobra drużyną to my jeszcze długo, długo poczekamy. Pozdro
Ostatnio zmieniony przez lukasztom1 2009-05-25, 14:42, w całości zmieniany 5 razy  

Pao 

Wysłany: 2009-05-24, 19:25   

W takich momentach najbardziej szkoda mi Komarnickiego, który dobiera takich zawodników, którzy mają w d*pie 2 mecze w sezonie: z ZKŻ-em u siebie i z ZKŻ-em na wyjeździe. 5 miejsce po 6 meczach dla drużyny walczącej o medale? Liderem emeryt Gollob ze średnią 2,000 Co to k**** ma być???

Tydzień przed meczem przewidywałem 56:34 dla gospodarzy, dziś od rana: "dostaną więcej niż w Lesznie". Nie myliłem się. Czułem od tygodnia (czyli od zwycięstwa Apatora 17 maja) że Iversen i Lindgren "cudownie" przebudzą się na mecz z nami. Nie mogę patrzeć jak Gollob 2 razy przegrywa z Zengotą. Za co on dostaje 80 tys. za mecz? Za taką popelinę??? Po raz drugi w tym sezonie Komar po meczu powinien powiedzieć: "Dziś moi żużlowcy pojechali za darmo".

Mimo to pójdę na następny mecz. I może pojadę do Torunia. Ale jak przegrają u siebie z Zieloną, to będzie mój ostatni mecz na Śląskiej w tym sezonie. Dość robienia kibiców w bambusa!

Mtz 

Wysłany: 2009-05-24, 19:33   

Dalej k**** nie rozumiem , jak zawodnicy NIBY klasy światowej , mogą odstawić taki cyrk.
Jak mogliśmy pojechać słabiej od Czewy , która była bez Pedersena i Hancocka ... JAK ?
Mam już serdecznie dość tego pieprzenia Golloba i Chomskiego , jaki to tor był trudny , czy , że wielki jegomość Tomaszek testował nowe maszyny ... Przebolałem Leszno , przeboleje i to , ale TAAAAAKA porażka z Falubazem działa na mnie mocniej , niż zawał , wylew i udar do kupy złożone.
Teraz tylko w głębi ducha powtarzam sobie , że jestem kibicem STALI GORZÓW , miasta gdzie orzełek w herbie jest i są zagorzali kibice , którzy nie zasługują na takie numery...

Czy wygrywasz , czy nie , JA I TAK KOCHAM CIĘ !

PS. Zmieńcie nazwę tematu , bo podejrzewam , że każdy tutaj wstydzi się za ZAWODNIKÓW, którzy (nie)reprezentują ten klub.
Jeszcze raz jednym głosem : Czy wygrywasz , czy nie , JA I TAK KOCHAM CIĘ !
Ostatnio zmieniony przez Mtz 2009-05-24, 19:55, w całości zmieniany 1 raz  

Żółto-niebieski 

Wysłany: 2009-05-24, 19:35   

powiem tyle... TO JEST KUR.. KARYGODNE!!! Jak słuchałem wywiadu Golloba, który po raz kolejny(przegrana w Lesznie) zwala wine na to, że tor mu nie pasuje to mi ręce opadły :evil: to jest kur.. kabaret co tu się dzieje!!!
AVE STAL!!!

Yankes 

Wysłany: 2009-05-24, 20:10   

NIGDY NIE BĘDĘ WSTYDZIŁ SIĘ ZA STAL I ZAWSZE Z DUMĄ BĘDĘ PRZYZNAWAĆ SIĘ DO TEGO KLUBU.

Wstydzić się można jedynie za zawodników, którzy dziś byli po prostu żałośni i godni najgorszej krytyki. Stal to nie Gollob, Holta ani Zagar. Niech każdy z Was odpowie sobie czym jest dla niego Stal.

Mtz 

Wysłany: 2009-05-24, 20:20   

Jednego jestem pewien. Nie zostawię swojej drużyny , jak sąsiedzi z południa rok temu. Nie przestanę ich dopingować , bo mimo wszystko noszą żółto-niebieskie plastrony ( nie ważne , czy godnie) , a to jest dla mnie świętość.

Wierzę , że ta porażka to początek czegoś nowego w Stali ( nie , nie marszu do I ligi ! ).
Zmiana trenera jest konieczna ! Stanley pokaż , że masz jaja , i przyznaj się , że ostatnio rola trenera Cię przerasta !

kssg 

Wysłany: 2009-05-24, 20:26   

Brawo Yankes jesteś wzorem dla tych którzy obrażają się na klub a nie tylko na zawodników

rav_gorzow

Wysłany: 2009-05-24, 20:32   

Yankes napisał/a:
Stal to nie Gollob, Holta ani Zagar. Niech każdy z Was odpowie sobie czym jest dla niego Stal.

Bardzo ciekawe spostrzeżenie. Ale autor tematu miał za pewne na uwadze dzisiejszą Stal. Dzisiejszą , z zawodnikami którzy nadają się do natychmiastowej wymiany. Zawodnikami , którym przegrana z braćmi z południa nie psuje nawet dobrego nastroju. Zawodnikami , którzy w derbowym pojedynku zdobyli łącznie 27 punktów. Ta STAL to nie jest moja STAL.

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2009-05-24, 20:32   

Ja się Stali nie wstydzę, bo taką czy inną 30 lat oglądam. W zasadzie mam pewność, że ci kolesie, któzy dziś jeździli w żólto-niebieskich też się nie wstydzą i mają na całe nasze szczekanie solidną zlewkę. Coś tam pogadają o sportowej złości (która w zasadzie już dawno powinna ich porozsadzać), skasują do co jest do skasowania do końca sezonu i odejdą.
A w tabeli czuć już oddech Gdańska i Bydgoszczy na plecach...

Thorgal 

Wysłany: 2009-05-24, 20:55   

Faktem jest jednak, że Stal TWORZĄ obecnie Gollob, Holta, Zagar, Ruud, Okoń, Karlsson i juniorzy i zaprzeczanie temu FAKTOWI jest myśleniem życzeniowym. ONI SĄ Stalą Gorzów. Nie pamiętacie w jakich plastronach jeżdżą i jakie szaliki mieli na sobie przed sezonem? Mogą nie mieć serca dla naszego klubu ale tworzą go (dlatego to nas boli najbardziej).

Ja wstydzę się za to co dziś NASI zawodnicy pokazali. Można ich nie lubić i szydzić z nich, ale faktem jest, że reprezentują NASZ klub (lepiej lub gorzej, dziś beznadziejnie). Nie ma co chować głowy w piasek i udawać, że jest inaczej tylko odważnie spojrzeć rzeczywistości w oczy. Po to by wyciągnąć rzeczowe wnioski i iść naprzód.

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2009-05-24, 21:13   

Thorgal napisał/a:
Po to by wyciągnąć rzeczowe wnioski i iść naprzód.

Rzeczowe wnioski od dawna mamy takie same, że nie da się nagle znaleźć Gorzowian do składu, a nic nie wskazuje na to, żeby klubowi zależało na wychowaniu sensownych juniorów. Więc reprezentują Stal przyjezdni dopóki kasa się zgadza, a potem koniec zabawy. Przy takich wynikach i postawie jak ostatnio, kasa przestanie się zgadzać bardzo szybko...

Thorgal 

Wysłany: 2009-05-24, 21:17   

A cóż to mi za wnioski? ;-) Kasa to musi być wszędzie. Nawet w takim Falubazie by Protas i Walas nie porzucili rodzinnego klubu i nie wrócili do Bydzi i Częstochowy. Na zatrzymanie wychowanków trzeba mieć forsę bo inaczej wyfruną z gniazdka.

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-05-24, 21:24   

wawrzyniec napisał/a:
Ja się Stali nie wstydzę, bo taką czy inną 30 lat oglądam. W zasadzie mam pewność, że ci kolesie, któzy dziś jeździli w żólto-niebieskich też się nie wstydzą i mają na całe nasze szczekanie solidną zlewkę. Coś tam pogadają o sportowej złości (która w zasadzie już dawno powinna ich porozsadzać), skasują do co jest do skasowania do końca sezonu i odejdą.

Z ust (klawiatury) mi to wyjąłęś... Niestety - oni się też nie wstydzą. Tylko, ze ja się nie wstydzę, bo to my jesteśmy Stalą a oni, tylko tymczasowymi pracownikami-wyrobnikami gorzowskiego klubu... Za długo jestem Stalowcem, żeby się wstydzić i obrażac!

Flame84 

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-05-24, 21:26   

Ja jestem zdruzgotany!! katastrofa..dziekujemy juz tym panom.. niech spierd..z tego klubu czym predzej bo wstyd naszej Stali przynosza gwiazdy i inne gwiazdeczki!! nie ma co wiecej pisac bo kazdy te same zale wylewa....a kazdy z nas wie jak jest!! wszyscy powinnismy zrobic protest i stadion na nastepnym meczu powinien byc pusty..bo nie zasługuja na doping a takiej postawy sie nie wybacza!!

marjano82 

Team: KS "Tęcza"
Wysłany: 2009-05-24, 21:33   

A ja uważam że to nasze głupie gadanie. Stal to nie jakieś melodie przeszłości tylko właśnie te pachołki, co nas dziś reprezentowały:) To Holta co boi się motoru, to Gollob co mu zeszłoroczne 3 miejsce w Grand Prix w głowie pokiełbasiło. Koniec końców mówiłem wtedy już że gdziekolwiek indziej tego 3 miejsca by nie miał, zresztą sami zawodnicy mówili że to była decyzja co najmniej kontrowersyjna... Ale wracając do meritum- takich zawodników mamy, tacy jeżdzą i nic tego w tym sezonie nie zmieni. Nie wstyd mi za nich, wszak ani ja ani nikt z kibiców nie przegrał za nich tak fatalnie tego meczu- TO ONI POWINNI SIE PRZED NAMI WSTYDZIĆ!!!!!!!

kris_77 

Wysłany: 2009-05-24, 21:38   

[quote="Yankes"]NIGDY NIE BĘDĘ WSTYDZIŁ SIĘ ZA STAL I ZAWSZE Z DUMĄ BĘDĘ PRZYZNAWAĆ SIĘ DO TEGO KLUBU.

No własnie, Yankes, ja też. Jednak powiedzmy sobie szczerze. Zawodnicy, którzy podpisali kontrakty podpisali je nie z powodu logo, tradycji, kibiców, derbów itd.
TYLKO z powodu kasy, której nikt inny w POLSCE by im nie zapłacił. To jest chyba jedyny klub w Polsce o którym nawet byli wychowankowie maja złe zdanie. Każdy jeden nie mógł sie dogadac, a to z zarzadem, a to z trenerem, a to z mechanikami.

Mam wrażenie że dopóki tu bedzie Chomski to sie nic nie zmieni. Jest cienki i nie ma żadnego posłuchu wsród zawodnikjów (bo po jakiemu maja gadac).
Słyszeliście zeby jakikolwiek zawodnik STALI, po jakimkolwiek meczu powiedzial ze trener zmotywował, że doradził, że wspierał w parku maszym. NIE. Stasiu super wypisuje program, ale to wiekszosc z NAS potrafi.

O zawodnikach juz nawet nie chce mi sie pisac.

Pozdrawiam

PS. A esy od znajomych z Zielonej dobijają moje i tak juz zmeczone serce.
Ostatnio zmieniony przez kris_77 2009-05-24, 21:44, w całości zmieniany 1 raz  

Thorgal 

Wysłany: 2009-05-24, 21:43   

Owszem, tylko kto z naszych wychowanków nadawał się do jazdy w elidze?

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2009-05-24, 21:43   

a może zrobić tak jak kibice Górnika Zabrze.Wpadli na trening i wymusili założenie przez zawodników koszulek z wstydliwymi napisami.Jaki napis proponujecie.Ja taki - POSZUKIWANY PILNIE TŁUMACZ DO ROZMOWY ZAWODNIK-MOTOCYKL, albo JESTEM TU DLA KASY.

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2009-05-24, 22:07   

marhyl napisał/a:
a może zrobić tak jak kibice Górnika Zabrze.Wpadli na trening

Na czyj trening? Adika, Cyrana i Zmarzlika męczących swój "park maszynowy"?

boberGW 

Wysłany: 2009-05-24, 22:09   

lukasztom1 napisał/a:
Czasami wstydze sie że jestem z Gorzowa

To się wyprowadź do Zielonej buraku
lukasztom1 napisał/a:
Pozdrawiam osoby ktore także czują sie tak samo jak ja.

ja nie pozdrawiam

Najłatwiej się kopie leżącego,a ty właśnie jesteś taki człowiekiem. Czemu wcześniej nie pisałeś na forum tylko teraz wyładowujesz swoje frustracje? Też jestem zawiedziony ale Stal to Stal i nigdy się za swój klub nie będę wstydził.
Na następnym meczu frekwencja pewnie nie będzie za wysoka ale przyjdą pewnie prawdziwi kibice i to jest najważniejsze.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-05-24, 22:51   

wawrzyniec napisał/a:
marhyl napisał/a:
a może zrobić tak jak kibice Górnika Zabrze.Wpadli na trening

Na czyj trening? Adika, Cyrana i Zmarzlika męczących swój "park maszynowy"?

Dokładnie. Gollob,Holta i inne "Gwiazdy" nie trenują na naszym torze. A by się przygadało.

Wiadomo,że każdy czuję żal i smutek no ale panowie bez przesady. Co to za kibice,którzy mówią,że więcej nie przyjdą na Stal ? Ja też bardzo przeżywam tą porażkę no ale to nie koniec świata.
Zmiana trenera oraz liderów i kiedyś będzie dobrze :-)

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2009-05-25, 01:51   

JA NIGDY NIE WSTYDZIŁEM SIĘ, NIE WSTYDZĘ I WSTYDZIĆ NIE BEDE TEGO, ŻE JESTEM Z GORZOWA!!

Kocham to miasto i kocham Stal Gorzów, tak będzie na zawsze. Wstydzę się jedynie tego co dziś dzieje się z najbardziej utytuowanym klubem żużlowym w Polsce. Nie wiem jak to nazwać, ale jestem zdruzgotany na maksa... :-(

Martwi mnie otoczka wokół tego klubu, nie mogę słuchać już wypowiedzi Komarnickiego rodem z propagandy Władka Gomułki. Najgorsze jest to, że na początku tego całego cyrku wierzyłem w to. Jak to mówią lepiej późno niż wcale. Dzisiaj już nie wierzę w nic.

Prawda jest taka, że dopóki nie znajdzie się ktoś to rozpieprzy ten cyrk na kółkach i nie spróbujemy z rozsądkiem, bez układów i kolesiostwa. Mam tutaj na myśli Chomskiego i jego świtę oraz o rozsądnej inwestycji w juniorów. Do tego czasu nie doczekamy się żużla takiego jakiego byśmy chcieli. Takiego jak pamiętam sprzed 15, 10, a może i nawet 5 lat. Bo ten sprzed pięciu to chociaż mizerny to jednak swój.

Dziś niestety mówię dość, nazwijcie mnie kibicem sukcesu. Byłem kibicem na dobre i na złe. Byłem z nimi kiedy spadali, byłem w mizernych sezonach w pierwszej lidze. Wierzyłem, kibicowałem, bo wiedziałem, że wkładają 300% serca i zaangażowania, widziałem chłopaków z mojego miasta, "synów Jancarza". Dziś widzę jednak 0% zaangażowania, a niestety parafrazując 0% zaangażowania = 0% szacunku. Dlatego też postanowiłem, ze nie będzie mnie na stadionie Stali, nie wiem jak długo, bo do cholery kocham Staleczkę, ale powiedziałem sobie, że jeśli zawodnicy zmienią mentalność, a działacze zaczną byc normalni to wtedy pomyślę. Chociaż marzę o drużynie takiej jak w połowie lat 90 i o klimacie tamtych lat... piękne czasy, aż łezka się w oku kręci...

Ta drużyna to nie jest moja drużyna...

Michu5 

Wysłany: 2009-05-25, 09:33   

W 100% zgodzę sie z marcin_crx. Dzisiejsza drużyna to nie to samo co parę lat temu, kompletnie nie czuję bluesa na tych meczach, nie ma tego klimatu, jakby to jakaś inna drużyna jechała, a nie Stal. Wzdycham za dobrymi czasami, kiedy byliśmy przykładem dla kraju jak odnosić sukcesy wychowankami, nigdy bym wtedy nie pomyślał, że będziemy musieli w tej kwestii pobierać lekcję od zielonej.

rsobczynski 

Wysłany: 2009-05-25, 09:50   Ci którzy wstydzą sie nie za Stal, ale za zawodników Stali!!

Popieram w pełni wypowiedź "marcin_crx" za Stal nie ma sie co wstydzic a ci co wczoraj jezdzili powinni dostac kary piniezne. Mam tylko nadzieje ze ktos z klubu to czyta i wkoncu trafi do ich glowy ze trzeba cos z tym zrobic.

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-05-25, 10:06   

Troszkę dystansu panowie ;-)

Rozumiem Wasze rozgoryczenie. Szczerze mówiąc mało przyjemne uczucie. Ale to tylko sport. Raz oni nam, raz my im. Przyjdą lepsze dni. Nie bierzcie tak tego wszystkiego do siebie. Świat na żużlu się nie kończy przecież :)
Po co to się zaraz obrażać, wstydzić itp... Trzeba uznać klasę przeciwnika i szczerze sobie powiedzieć, że mając takich zawodników jak Zengota, trudno byłoby się nie spodziewać takiego wyniku... :->

Odpowiedz do tematu