Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Skargi/Zażalenia/Pytania -praca moderatorów
Autor Wiadomość
Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-02, 17:49   

Thor napisał/a:
bo kasowanie postów z powodu "niski poziom intelektualny postu" nie jest żadnym wytłumaczeniem samego kasowania

regulamin przed rejestracją napisał/a:
Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba.

wiec skoro sie zarejestrowales to wyraziles zgode na takie warunki

Thor napisał/a:
aby każdy z użytkowników wiedział na czym stoi i czym ryzykuje pisząc na tym forum.

czy zmusza cie ktos do pisania na tym forum??
jezeli uwazasz ze zasady sa niejasne i krzywdzace dla ciebie to mysle ze znasz sporo narzedzi aby stworzyc wlasne niepowtarzalne i zaopatrzone w rewelacyjny regulamin forum gryfinskiego speedwaya

Thor napisał/a:
A tak btw sprawdzę w wolnej chwili czy to forum było zgłoszone jako serwis tam gdzie powinno do odpowiedniej instytucji

nalezysz do ORMO?

jezeli jestes takim samym kibicem Energetyka Gryfino jak Stali Gorzów to ja bardzo serdecznie wspolczuje Energetykowi Gryfino

nie pozdrawiam i bez odbioru

Thor 

Team: phpBB
Wysłany: 2011-06-02, 21:18   

Do powyższych wymazów nie mam zamiaru się ustosunkowywać,bo Grześku nie do ciebie są skierowane posty me,wyżej pisane...
Grzesiek napisał/a:
nie pozdrawiam i bez odbioru
i słusznie,tkwij dalej w ukraińskiej wiosce i kombinuj dziewczyno nim twe dzwonki przeminą :mrgreen:
A poza tym >>>
Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya - Warunki Rejestracji czyli nie jest dla ciebie jasne co tu pisze ??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: www.żal.pl 8-)

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-02, 23:24   

dzięki że potwierdziłeś wszelkie me przypuszczenia

jak chcesz się do mnie jeszcze choć raz odezwać napisz datę, godzinę i miejsce na pw

żegnam

Thor 

Wysłany: 2011-06-03, 07:25   

Nie interesują mnie twoje frustracje i problemy z czytaniem ze zrozumieniem...
Grzesiek napisał/a:
regulamin przed rejestracją napisał/a:
Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba.

wiec skoro sie zarejestrowales to wyraziles zgode na takie warunki
Wątek to nie to samo co post,to po pierwsze.
Po drugie,nie cytuj regulaminu rejestracji,bo to również nie jest to samo co regulamin forum,po trzecie nie zabieraj głosu w sprawach dla ciebie zbyt skomplikowanych,bo ci zyłka pęknie od napinania :mrgreen:
Grzesiek napisał/a:
ak chcesz się do mnie jeszcze choć raz odezwać napisz datę, godzinę i miejsce na pw
sorki koleś,ale nie interesuje mnie twoja orientacja seksualna,ja wolę kobitki :shock:
Grzesiek napisał/a:
żegnam
tak trzymaj :-P

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2011-06-03, 09:26   

Poszlo juz za daleko!
Thor, widze, ze Ci sie nudzi, nie masz co robic w domu, wiec szukasz zajecia przed kompem.
Nikt jednak nie przejawial checi rozmowy z Toba, przez zaden ogolnie dostepny komunikator, wiec znalazles zaczepke na forum.
Piszesz, ze byles na starym forum...tam byl regulamin, ktory zapewne czytales, a to jest kontynuacja starego.Wiec wszystkie zasady powinienes znac.
Jesli ktos jest nowy i czegos nie wie, pyta moderatora lub admina na PW.
A wiec jesli czegos nie wiesz, zadawaj pytania.Jest nas tutaj kilku, wiec w koncu pewnie ktos Ci odpowie.
Pod warunkiem, ze pytania beda w miare sensowne i nie za bardzo upierdliwe.
Uwazam temat za zamkniety, jesli nie zostales zaspokojony, trudno, nikogo na sile tutaj nie trzymamy.

Thor 

Wysłany: 2011-06-03, 10:38   

A ja widzę,że nie czytasz uważnie,a Twoje zaczepki są nie ma miejscu.
Pytanie zadałem 9 kwietnia i nie uzyskałem odpowiedzi i tyle.Twoje subiektywne wrażania mnie nie interesują.Dziwne,że moderator w taki sposób się odnosi postów :shock:
A prywatne wycieczki w moją stronę to już przegięcie :-P

[ Dodano: 2011-06-03, 11:40 ]
masters napisał/a:
Uwazam temat za zamkniety
ja również :-P
masters napisał/a:
jesli nie zostales zaspokojony
zostałem parę postów temu,poczytaj z uwagą :-P
Cytat:
trudno, nikogo na sile tutaj nie trzymamy
no właśnie :mrgreen:
The End. :-)

kris_77 

Wysłany: 2011-07-04, 23:12   

Do Imana.

Gdzie można pisać posty dotyczące regulaminu forum?

Pytam, ponieważ niektóre punkty regulaminu są niedostatecznie czytelne.

Np. w temacie meczu Unia - Stal w moim poście nazwałem trenera Stali debilem (oczywiście z uzasadnieniem) i nie wiem czy to jest dopuszczalne? To słowo padało w tym temacie wcześniej.

Pozdrawiam

Thor 

Wysłany: 2011-08-02, 10:59   

Typer napisał/a:
UWAGA ! Z okazji przełożenia większości meczy Ekstraligi oraz 1 ligi (razem 5 meczy odbędzie się 31 lipca) kolejkę nr 14 typujemy na 31 lipca. Jeżeli z powodów np. atmosferycznych nie dojdą do skutku co najmniej 2 spotkania wówczas kolejka nr 14 jest odwołana. Czyli z pięciu meczy musi odbyć się minimum cztery, aby kolejka była uznana.

Czy aby Typer nie za dużo meczy ??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

maxmatecki 
Stal Gorzów!

Team: Coca C...a
Wysłany: 2011-09-15, 14:45   

Mam pytanko.Czy klasyfikacja generalna typera zakończyła się na 14 kolejce?

Thor 

Wysłany: 2011-12-22, 08:10   

To ja mam takie pytanie...czy avatar Bartka jest zgodny z regulaminem i czy jak napiszę do kogoś na PW,że jest cymbałem itp.dostanę bana ? :-/

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2011-12-22, 13:13   

Thor napisał/a:
czy avatar Bartka jest zgodny z regulaminem

Skąd ja wiedziałem, że to właśnie Ty będziesz miał jakieś zastrzeżenia odnośnie mojego avatara? Dużo dobrego zrobiłeś (pośrednio) dla naszego forum, ale momentami chyba przesadzasz. Rozumiem, iż chodzi Ci o wyrażenie "mother fucker". Pełna zgoda, jest to bluzg, jednak nie wziął się tam dlatego, żeby być fajnym czy wulgarnym. Nie wiem czy oglądałeś Pulp Fiction, jest to zaczerpnięte właśnie z tego kultowego filmu. Jeśli bardzo razi w oczy, mogę usunąć, ponieważ na upartego można to podciągnąć pod naruszenie regulaminu. Tylko czy o to Ci właśnie chodzi? Osobiście nie uważam, aby mój avatar oburzał, zaniżał jakość tego forum czy wywoływał jakieś negatywne konsekwencje.

Thor napisał/a:
zy jak napiszę do kogoś na PW,że jest cymbałem itp.dostanę bana

Niekoniecznie bana, wszystko zależy od sytuacji. W każdym razie PW jest integralną częścią forum i regulamin obowiązuje również tam. Najczęściej kończy się ostrzeżeniem.

Wesołych Świąt życzę :-)

Thor 

Wysłany: 2011-12-22, 19:24   

Bartek napisał/a:
Skąd ja wiedziałem, że to właśnie Ty będziesz miał jakieś zastrzeżenia odnośnie mojego avatara?
może dla tego,że tylko ja mam odwagę ? :mrgreen:
Cytat:
Dużo dobrego zrobiłeś (pośrednio) dla naszego forum
dobrze,że nie wiesz wszystkiego,ale thx ;-) :-)
Bartek napisał/a:
Nie wiem czy oglądałeś Pulp Fiction
wielokrotnie z wielką przyjemnością... ;-)
Bartek napisał/a:
podciągnąć pod naruszenie regulaminu. Tylko czy o to Ci właśnie chodzi?
nie,zadałem pytanie i otrzymałem do Ciebie odpowiedź,która mnie zadowala :mrgreen:
Bartek napisał/a:
Niekoniecznie bana, wszystko zależy od sytuacji. W każdym razie PW jest integralną częścią forum i regulamin obowiązuje również tam. Najczęściej kończy się ostrzeżeniem.
i to wydaje mi się chore...po to jest PW by komuś nawtykać skoro na forum nie można...ingerencja w sprawy prywatne jest w tym miejscu jak faszyzm.
Forum jest aktualnie mało aktywne i wydaj mi się,że jest czas na zamiany w regulaminie...drobne dodam...coś w rodzaju korekty...ponieważ jak widać zdaje on egzamin i się sprawdza... dobrze wszystkim ;-)

Bartek 

Wysłany: 2011-12-22, 19:57   

Thor napisał/a:
i to wydaje mi się chore...po to jest PW by komuś nawtykać skoro na forum nie można...ingerencja w sprawy prywatne jest w tym miejscu jak faszyzm.

Po części się zgadzam i przyznaję rację, jednak czy jeśli ktoś nawtyka komuś na PW, a nie na forum, to czy to jest lepiej? Ustalając takie reguły, kierowaliśmy się raczej ideą kultury osobistej i wymagamy jej zarówno publicznie jak i prywatnie. Nie mamy na celu robić tutaj komuny czy uprawiać faszyzmu, służy to bardziej propagowaniu zdrowych dyskusji, wszak wszyscy jesteśmy przecież kibicami żużla, więc szanujmy się wzajemnie.

A jak ktoś już nie może wytrzymać i koniecznie chce coś komuś dosadnie powiedzieć, to w opcjach forum (żeby nie było, nie tłumaczę Ci, bo wiem, że ogarniasz te sprawy i tak lepiej ode mnie ;-) ) jest możliwość wysłania komuś wiadomości za pośrednictwem przykładowo GaduGadu, więc i ten punkt regulaminu można obejść, wtedy już się w to nie mieszamy jako moderatorzy.

Thor napisał/a:
Forum jest aktualnie mało aktywne

Jak zazwyczaj o tej porze roku ;-) Hmm, może po awansie do Ekstraligi szał był nieco dłużej :-P Nie wiem, może faktycznie coś w tym jest, w końcu jest to forum monotematyczne (głównie żużel, żużel i jeszcze raz żużel) i mimo, że przecież można rozmawiać o wielu innych rzeczach, to ludzie mimo wszystko zaglądają rzadziej poza sezonem. Najlepszym dowodem jest to, że gdy ktoś latem zacznie w ShoutBoxie dyskusję "nieżużlową", to zaraz pojawiają się pretensje w stylu "a co to ma wspólnego z żużlem!?" :-D

Thor napisał/a:
wydaj mi się,że jest czas na zamiany w regulaminie

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje zmian/uwagi/pomysły. Forum nie jest hermetyczne, zresztą Twoja osoba jest tego najlepszym przykładem. I mimo, iż nie wiem wszystkiego, to mam świadomość, że pomagałeś w pewnych kwestiach.

Thor 

Wysłany: 2011-12-22, 22:01   

Co do PW...ingerencja kogokolwiek w prywatną korespondencje jest z zasady niedopuszczalna a tym bardziej jej ujawnianie przez jedną z osób...mam na myśli osoby do siebie piszące.No bo niby w jaki sposób mają wiedzieć modowie...co piszą do siebie użytkownicy ? Jedynie administrator może do czyjejś skrzynki luknąć,ale załamie prawo :-?
Bartek napisał/a:
zarówno publicznie jak i prywatnie

Bartek napisał/a:
szanujmy się wzajemnie.
o to to...szanujmy prywatność użytkowników...co komu przeszkadza jak sobie "pogadają" na PW?
Chyba nie czytasz listów,poczty,czy SMS-ów siostry :mrgreen:
Ten zapis i tak jest "martwy" ;-)

Równie dobrze można w PA ustawić,że forum jest zamknięte dla gości i opcje,że nie można :mrgreen: się ukryć na forum ;-) :-)

Kiper 
Oldboy

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2012-04-04, 21:38   

Może byście już ściągnęli z "ważnych tematów" Stal Gorzów - czas na zmiany. Temat chyba sie już zdezaktualizował i mamy nowy sezon, a nie czas transferów.

boberGW 

Wysłany: 2012-11-19, 10:08   

Czemu został skasowany temat utworzony przez dzwonekFLA z ankietą o Nermarku?
Komuś chyba coś się pomyliło? Coś nie na rękę? Jakoś bliźniacza ankieta o tym czy wolimy Jensena od Kasprzaka funkcjonuje?
Panowie moderatorzy nic nigdy do was nie miałem ale nie wprowadzajcie cenzury, bo to jest żenujące.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Bartek 

Wysłany: 2012-11-19, 11:05   

Osobiście usunąłem ten temat (a w zasadzie oba, ponieważ autor zdublował). Tłumaczę dlaczego. Daniel Nermark nie jest jeszcze oficjalnie zawodnikiem Stali Gorzów (i nie wiem czy będzie, nie mam pojęcia), więc nie ma sensu bić piany w nowych tematach. Póki wygląda to jak wygląda, to dyskusja na ten temat powinna toczyć się w temacie "Stal Gorzów - czas na zmiany", podobnie jak ma to miejsce w odniesieniu do innych nazwisk przymierzanych do gorzowskiego zespołu. Chyba nie chcielibyśmy, aby doszło do sytuacji, w której każdy cel transferowy klubu miał na forum swój osobny wątek, bo zapanowałby istny chaos. Tematy o których wspominasz, tzn odnośnie Jensena i Kasprzaka miały o dużo większy sens, ponieważ obaj reprezentowali nasz zespół i dyskusja toczyła się na podstawie faktów, a nie medialnych czy osobistych doniesień, które wcale nie muszą okazać się prawdziwe.

PS. Ankietę dotyczącą Nermarka zamieściłem we wspomnianym wyżej temacie.

Pozdrawiam.

rav_gorzow

Wysłany: 2014-04-27, 12:48   

czy masz coś poro do powiedzenia czy tylko umiesz kasować posty i niesłusznie wlepiać ostrzeżenia ?

poro

Wysłany: 2014-04-27, 16:48   

odpowiedziane na PW. i wszystko na ten temat :) milego dnia

kris_77 

Wysłany: 2014-05-12, 22:34   

Do poro:
Za co dostałem ostrzeżenie?
Za cytat w cudzysłowiu?
Za napisanie prawdy do której nikt się nie potrafi odnieść?
Czytałeś chociaż post czy przez filtr puściłeś z brzydkimi słowami?

Najlepiej dać ostrzeżenie, albo może bana.

PS. Pewnie z młyna jesteś. hahahahah

PS II. Jak widzisz parę dni na tym forum jestem i nie wyzywam nikogo, tylko raz po raz napiszę parę słów.

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2014-05-13, 03:51   

...pewnie za "słonecznik wpierd*****".
Więc słusznie...

poro

Wysłany: 2014-05-13, 09:28   

dokladnie.
nie za cytat a za slonecznik :)

a z mlyna nie jestem. daleko mi do tego :)

pozdrawiam

Ebi 

Team: FG
Wysłany: 2014-05-14, 10:21   

Również z miłą chęcią dowiedziałbym się skąd wzięło się moje ostrzeżenie. Czy może za to, że sędziego i komisarza toru, którzy CELOWO narażali zawodników na utratę życia i zdrowia nazwałem downami? Rozumiem , że to za fakt, iż użyłem zbyt delikatnego określenia? Ok, obiecuję poprawę. Co do samych moderatorów, uważam , że to zawsze powinni być ludzie, którzy na co dzień piastują władzę (prezesi, kierownicy , właściciele firm), gdyż takim władza już nie uderza do głowy, gdy dorwą się do funkcji moda, bo mają jej pod dostatkiem w prawdziwym życiu.

poro

Wysłany: 2014-05-14, 10:52   

§6. Na forum zabronione jest:

6. Przeklinanie i używanie zwrotów ogólnie przyjętych za obraźliwe.

§7. Za niedozwolony post uważa się:

5. Post obrażający innych użytkowników Forum, żużlowców występujących w polskich ligach, osoby publiczne i osoby związane z klubem żużlowym Stal Gorzów Wlkp.

w jednym poscie uzyles okreslen takich jak "idiota" "imbecyl" "down" w kierunku do prowadzacego doping w mlynie, sedziego i osob funkcyjnych.

stad ostrzezenie.
wiec prosze odpusc swoje gorzkie zale i wycieczki slowne w moja strone jakoby jakas "wladza" bardzo mnie jarala.
tu chodzi o normalne kulturalne zachowanie sie na forum i nic wiecej.

Ebi 

Team: FG
Wysłany: 2014-05-14, 11:21   

poro napisał/a:
§6. Na forum zabronione jest:

6. Przeklinanie i używanie zwrotów ogólnie przyjętych za obraźliwe.

§7. Za niedozwolony post uważa się:

5. Post obrażający innych użytkowników Forum, żużlowców występujących w polskich ligach, osoby publiczne i osoby związane z klubem żużlowym Stal Gorzów Wlkp.

w jednym poscie uzyles okreslen takich jak "idiota" "imbecyl" "down" w kierunku do prowadzacego doping w mlynie, sedziego i osob funkcyjnych.

stad ostrzezenie.
wiec prosze odpusc swoje gorzkie zale i wycieczki slowne w moja strone jakoby jakas "wladza" bardzo mnie jarala.
tu chodzi o normalne kulturalne zachowanie sie na forum i nic wiecej.

Opisałem tych osobników najłagodniej, jak tylko się dało w tej konkretnej sytuacji. Spoko , rządź tam sobie, w tym wirtualnym swiecie...
Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu