Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Skargi/Zażalenia/Pytania -praca moderatorów
Autor Wiadomość
Greg 
KSSG 1947

Team: STALOWCY
Wysłany: 2008-10-24, 20:07   Skargi/Zażalenia/Pytania -praca moderatorów

Wg. Ciebie moderator źle pracuje, wykorzystuje nie zgodnie z regulaminem swoją pozycje na forum ? - Napisz to tutaj. Na pewno tutaj nie zostaniesz skarcony/pokrzywdzony/olany . Tutaj możesz złożyć skargę / zażalenie lub po prostu zadać pytanie dlaczego moderator zrobił tak a nie inaczej.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2008-10-27, 17:38   

Oficjalnie pytam, gdzie jest Moderator Masters :!: :?: :idea: :?: :!:

Greg 
KSSG 1947

Wysłany: 2008-10-28, 10:19   

Jest jest.. nie ma czasu wejść na forum bo pewnie naprawia swoją omegę, a to nie tak hop siup bo tam do naprawy jest wszystko :)

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2008-10-28, 23:17   

Gregu, mi chodziło o to czemu Mastersa nie ma w gronie MODERATORÓW?

Czyżby został pominięty? :shock:

kris_77 

Wysłany: 2008-10-28, 23:22   

Witam all,

A ja mam pytanie czemu Lucass zmienił nicka na Don?

No i kiedy zasady typera, mam juz pewne pomysły.

Pozdrawiam

lomboNET 

Wysłany: 2008-10-29, 01:06   

Spokojnie wszytko wróci do normy. I masters też ;)

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2008-10-29, 10:33   

Czy ja wygladam na niespokojnego? ;-)
Dzieki, Lucassss, ze zauwazyles moja nieobecnosc w gronie moderatorow :-)

Greg napisał/a:
pewnie naprawia swoją omegę, a to nie tak hop siup bo tam do naprawy jest wszystko

Gregu, Ty myslisz, ze Omega to tak jak Twoja Vectra??Oma ma sie dobrze, nie cykaj... :-)

niedzwiad

Team: Ultras Sonadores
Wysłany: 2008-10-30, 14:42   

kris_77 napisał/a:

to sa dwie calkiem rozne osoby
Don pisał w temacie o gadzetach i te ktore "reklamuje" sa przez ultrasow wydawane i CAŁY ZYSK idzie na oprawy meczowe

Mayster 

Wysłany: 2008-10-30, 22:35   

pytanie czy poprzednie forum całkowicie przestało istnieć? musiałem się rejestrować od nowa..:)

ejko 
Administrator
www.Foto-Sport.pl

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2008-10-30, 23:07   

Mayster napisał/a:
pytanie czy poprzednie forum całkowicie przestało istnieć? musiałem się rejestrować od nowa..:)

Odpowiedź brzmi: TAK

www.Foto-Sport.pl - Gorzowska Galeria Sportu

Mayster 

Wysłany: 2008-10-30, 23:08   

Dzięki

Don Lucas 
Bankowiec

Wysłany: 2008-10-31, 00:38   

niedzwiad napisał/a:
kris_77 napisał/a:

to sa dwie calkiem rozne osoby
Don pisał w temacie o gadzetach i te ktore "reklamuje" sa przez ultrasow wydawane i CAŁY ZYSK idzie na oprawy meczowe

Widzę, że Wiara na tym forum dzieli sie na tych kumatych i na tych mniej kumatych. Kris_77 po prostu skrócił sobie mój nick z Don Lucas na Don w tej odpowiedzi, ale WYRAŹNIE napisał mój poprzedni nick (choć bez jednego "s") LUCASSS

I Ty niedzwiad akurat powinienes to rozróżniać :-P

A tak btw w odpowiedzi na pytanie krisa. Kiedyś w Moleście był Pele, teraz jest Pelson. Ot, tak po prostu, zmieniłem nick na inny, którego tu nie używałem tylko gdzie indziej. Na stronce i polskim oficjalnym forum Barcy też mam od dawna nick Don Lucas, jakby ktoś kiedyś tam czegoś szukał.

:->

lomboNET 

Wysłany: 2009-01-19, 14:41   

Z dniem dzisiejszym do grona moderatorów dołączył Spooszan.

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-01-19, 15:09   

Dzień dobry nazywam się Czesio i dzisiaj rypnął we mnie meteor :mrgreen:

Dziękuję bardzo za wyróżnienie. Pracę moją zacząłem od usunięcia jednego posta i nie zawaham się tego zrobić z kolejnymi beznadziejnymi i pisanymi nie na temat.
Pozdrawiam :-)

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-19, 18:50   

[ciach]
Ostatnio zmieniony przez Grzesiek 2011-05-09, 11:42, w całości zmieniany 1 raz  

Greg 
KSSG 1947

Wysłany: 2009-01-20, 03:16   

na tym stanowisku spooszan zastapil mnie :) i na pewno zmieni sie to na lepsze ;) zatem uzytkownicy piszmy rozwaznie i z glowa :) nie uzywajcie WIELKICH LITER BO TO MOZE DENERWOWAC MODERATOROW. nie piszmy z blendami bo tesz sie bendom denerwowac i po co to komu jest potszebne. dodatkowo piszmy posty z sensem TYLKO GORZOW i ja lubie zuzlowcow bo maja keflary :D z sympatycznym pozdrowieniem - Greg :) powodzenia spOOszanie ;)

Maciex 

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-03-25, 17:11   

Czy mogę starać się o usunięcie przynajmniej jednego ostrzeżenia. Dostałem je 2 grudnia 2008r.

O ile pamiętam to o usunięcie ostrzeżenia można starać się po 3 miesiącach. :)

Jeżeli się mylę to przepraszam..

Żółtas 00 

Wysłany: 2009-04-15, 20:38   

Witam.Moje pytanie brzmi dlaczego na stronie głównej w zapowiedziach meczów uzywa sie różnych herbów Wybrzeża Gdansk.
Jedynym historycznym i aktualnym herbem (a przedewszystkim akceptowanym przez kibiców) jest herb w "romb" i prosze o tym pamiętać!
Pozatym nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa,skoro cognor nie został sponsorem strategicznym Włókniarz dlaczego zespół CKMu przedstawiany jest jako cognor?
Jeśli Wy jako dziennikarze zmuszeni jestescie uzywac "oficjalnych" nazw klubow to druzyna z ZG to Falubaz a jednym z członów nazwy zespołu z Gdańska jest Wybrzeze a nie tylko lotos.
Jezeli nie szanujecie historycznych nazw druzyn to przynajmniej nie pomijajcie tych jedynie słusznych ich w ich oficjalnych nazwach!!!!

D. 
Hanka Mostowiak

Wysłany: 2009-04-17, 07:15   

Żółtas 00 napisał/a:
Witam.Moje pytanie brzmi dlaczego na stronie głównej w zapowiedziach meczów uzywa sie różnych herbów Wybrzeża Gdansk.
Jedynym historycznym i aktualnym herbem (a przedewszystkim akceptowanym przez kibiców) jest herb w "romb" i prosze o tym pamiętać!
Pozatym nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa,skoro cognor nie został sponsorem strategicznym Włókniarz dlaczego zespół CKMu przedstawiany jest jako cognor?
Jeśli Wy jako dziennikarze zmuszeni jestescie uzywac "oficjalnych" nazw klubow to druzyna z ZG to Falubaz a jednym z członów nazwy zespołu z Gdańska jest Wybrzeze a nie tylko lotos.
Jezeli nie szanujecie historycznych nazw druzyn to przynajmniej nie pomijajcie tych jedynie słusznych ich w ich oficjalnych nazwach!!!!

Święta prawda ! Może my będziemy Caelum Gorzów ? :oops:

Blokers:
Nie cytuj całych postów. Tym bardziej jeżeli odpowiadasz na ostatni wpis w temacie.
Ostatnio zmieniony przez spooszan 2009-04-17, 09:59, w całości zmieniany 1 raz  

Wojtek 

Wysłany: 2009-05-03, 19:23   

Cytat:
Nie bede Ci odpisywal na glownym forum, bo mysle,ze razem z przeczusiem macie za bardzo najebane w czaszkach, zeby znizac sie do waszego poziomu!
Pozdrawiam pare forumowych gejow!! :-)

Wiadomość prywatna od moderatora zwanego mastersem. Myślę, że na oficjalnym forum poważnego klubu takie coś nie ma prawa mieć miejsca. Wnioskuje o zdjęcie funkcji moderatora dla tego użytkownika oraz przyznaniu żółtej kartki :)

Naucz się grać w pokera dzięki strategiom zawartym w artykułach i zgarnij 50$ bonusu od PokerStrategy bez wpłacania nawet złotówki!
Pytania? Pisz na GaduGadu:7513595

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-04, 00:07   

a co prawda boli??
fakt mogl napisac homoseksualistow byloby schludniej

btw jakim czopem trzeba byc zeby ujawniac prywatne wiadomosci??

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-05-04, 10:08   

Wojtek, podanie rozpatrzone pozytywnie. Będzie ostrzeżenie dla Mastersa jednak modem nadal pozostanie. Każdemu może się zdarzyć popełnić błąd, lecz nikt nie może być bezkarnym. Tak więc ostrzeżenie na razie wystarczy.

Grzesiek, weź głęboki wdech... i wydech... wdech... i wydech...
powtórz tak kilka razy. Mi pomaga ;-)

przeczus 

Wysłany: 2009-05-04, 11:16   

spooszan napisał/a:
. Będzie ostrzeżenie dla Mastersa jednak modem nadal pozostanie.
A niech sobie tym modem będzie tylko swoje spostrzeżenia nie zachowa dla siebie i niech nie przegina pały.

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-05-04, 11:37   

Ja myślałem, że moderator jest od obiektywnego i rzetelnego prowadzenia forum, widać jednak, że się mylę :roll: Taka wiadomość do użytkownika (obojętnie jakiego!), to po prostu żenada i dziwię się, że kończy się na jednym ostrzeżeniu, zwłaszcza że wcześniejszy jednolinijkowiec przeszedł bezkarnie.. no nic, widać że są równi i równiejsi. Zawodnika (Okoniewskiego, żeby nie było wątpliwości) trzeba szanować, ponieważ to nasz zawodnik..a kibiców Stali to już nie??

Ogólnie forum jest prowadzone dobrze, jednak takie akcje po prostu nie mogą mieć miejsca. Obowiązki przede wszystkim, wszelkie animozje proponuję zachować dla siebie. Potem się niektórzy dziwią, że forum traci na popularności a wielu wcześniejszych użytkowników daje sobie spokój..

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-04, 13:41   

spooszan, yyyyy hhyyyyy yyyyy hhyyyyy :-P już pooddychalem hehe
ale na poważnie wbijam o co poszło pomiędzy wyżej wymienionymi ale chyba PRYWATNA WIADOMOŚĆ jak sama nazwa wskazuje jest PRYWATNA!!
a jeśli Moderator Masters, który jak wszyscy często potwierdzacie i już nie raz była polemika na ten temat prowadzona jest również zwykłym użytkownikiem forum!!
ja nie widze tutaj obrazania innych użytkownikow forum a jedynie:
1. "przeklinanie" (patrz "najebane") ale w PRYWATNEJ WIADOMOŚCI a nie na forum publicznym
2. wyrazenie wlasnej opinii o orientacji seksualnej innych uzytkownikow forum /nie sprecyzowal kto jest owymi gejami/ i poziomie intelektualnym, ktory widzimy wszyscy
3. do zgloszenia takiej sprawy jest chyba PW do innych moderatorow lub admina strony a nie ujawnianie na forum publicznym prywatnej wiadomosci (brawa dla konfidentow!!)
4. nie widze podstawy dla ostrzezenia dla mastersa
5. obiektywizm to nie to samo co chowanie glowy w piasek
6. ci wspaniali uzytkownicy tak dobrze znajacy sie na tym forum jeszcze nie odkryli funkcji "ignoruj użytkownika"?? dziwne

a jesli tak juz chcecie byc obiektywni to np.:

Cytat:
A niech sobie tym modem będzie tylko swoje spostrzeżenia nie zachowa dla siebie i niech nie przegina pały.

ostrzezenie za jednolinijkowca??
ile ostrzezen maja na koncie sami widzicie a ile maja jednolinijkowcow nie wnoszacych totalnie nic do dyskusji to chyba wiecie jak sprawdzic
o poziomie pozostalych ich postow nie bede sie wypowiadal bo podzielam zdanie Mastersa

Odpowiedz do tematu