Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: spooszan
2009-06-03, 01:07
Falubaz ZG- Stal Gorzów 24.05.2009 (VI kolejka)
Autor Wiadomość
Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-05-25, 12:55   

Podobno jednak nie jest poprawnie :)

Cytat:
Przymiotnik lubuskim jako nazwa województwa piszemy np. województwie lubuskim, z małej litery i z końcówką -im , natomiast Lubuskiem jako rzeczownikowa nazwa regionu piszemy z dużej litery i z końcówką -iem np. Podkarpackiem , Poznańskiem , Krakowskiem.

Czyli jak nie ma "wojewodztwie" to jednak sie pisze Lubuskiem :)

Ale co to za roznica... mogli napisac nawet rzórzel.. wazniejsze jest to, że kolejny raz pokazali tragiczna jazde i dostalismy baty. :roll:

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-05-25, 14:03   

Koniec miłości Władka i Golloba ;d
"A kto to jest Gollob? Najlepszy polski żużlowiec? Tego tutaj nie widziałem. - powiedział Władek K. w radiu ;d

Widać ze po tym meczu chyba przejrzał na oczy i przestanie mu liz ..... du...

tom 

Team: STAL
Wysłany: 2009-05-25, 14:15   

akie jaja jak oni se robia to jakas kurka kaaramba ... chociaz na mysl cisna mi sie mocniejsze slowa ... wicemistrz swiata ... mistrz polski chyba ze 100 razy w roznych kategoriach ... a on k***a do telewizji mowi ze on nie umi sie spasowac ... no ja pi****le ... rozumiem zmarzlik nie umi bo jest maly i mlody ... no ale k***a taki czlowiek ... 20 lat k***a na zuzlu a on mowil ze go tor zaskoczyl

holta - on se k***a przyjezdza z jednym silnikiem i mu sie k***a rozlecial ... no debil ...

mlodziezowcy - od czasow cegielskiego ... z momentami hliba ... nasi mmlodziezowcy zawsze jezdzili kurna na kozach ... tego to ja juz wogle nei rozumiem ... dostaja jakies silniki po paluchu czy hucce ... no ja pi*****e ... no jak oni maja walczyc ... skoro klub dostaje 300 tys na mlodziez to niech im kupi k***a silniki ... a u nas zawsze to samo ... zawsze mlodziezowcow nie ma bo jezdza na kozach ...

starty - toz to jest k***a skandal kolejny ... od kiedy siegam pamiecia to my zawsze starty przegrywalismy ... zawsze ... nie wazne kto to byl ... walczak czy stenka ... zawsze ... chociaz mam wrazenei ze wlasnie ci dwaj wczoraj u nas jezdzili ... tylko sie rozmnozyli ... bo wypelnili caly sklad ...

pozdrawiam wobec tego tych zajebistych zawodowcow!
Ostatnio zmieniony przez masters 2009-05-25, 16:58, w całości zmieniany 1 raz  

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-05-25, 15:02   

Nie będę bluzgał, ponieważ leżącego się nie kopie. Jak było, wszyscy widzieli, słyszeli. Porażka była poniekąd wkalkulowana, jednak nie w takich rozmiarach :roll: Po drugie nie rozumiem, absolutnie nie rozumiem tłumaczenia, że tor taki, mieliśmy problemy z przełożeniami itd. :-/ "A kto to jest Gollob?"--> podpisuję się pod tymi słowami prezesa. Wielokrotny mistrz Polski? Takie wymówki są niegodne zawodnika z tej półki..to on pierwszy raz na torach Ekstraligi jeździ? Pamiętam jak w wywiadzie po Lesznie i po Częstochowie padały słowa "mamy nadzieję, że takie wpadki nam już się nie zdarzą", w domyśle było chyba "do następnego meczu".

Wreszcie, niewybaczalne jest to, że drużyna z trenerem na czele nie potrafiła wyjść i podziękować nam za przyjazd :!: Co tam bełkotał trener po meczu w Lesznie? "Taka sytuacja już się więcej nie powtórzy"..no jasne. Dobrze, że chociaż zwycięzcom mogliśmy okazać szacunek i ich oklaskać, ponieważ zasłużyli w pełni, pokazując, jak należy jechać dla swojego miasta, pomijając już fakt, że to odwieczny wróg.

Nie rozumiem też, dlaczego niektórzy tutaj najeżdżają na Karlssona? Zapomnieliście już, kto nam mecz w Gdańsku wygrał? Przecież każdemu może zdarzyć się słaby występ, a u Petera to dopiero pierwsza taka tragedia w tym sezonie, nie to co u Golloba czy Holty.

Doping z naszej strony wypadł bardzo dobrze, pomimo takiej mizerii na torze. Szkoda tylko, że jedyną stroną, która zawsze (ZAWSZE) prezentuje poziom Ekstraligi, jesteśmy MY-KIBICE STALI GORZÓW.

Zawarcie1947

Wysłany: 2009-05-25, 15:19   

michaelsg napisał/a:
jest stowarzyszenie a zabiera BYDŁO na mecze, z czego 1/4 skoro nie mogła pić to się zjarała(Panie rzeczniku US może jakieś wyjaśnienie??).

A co mamy casting przeprowadzac? Przychodza ludzie i zapisuja sie na wyjazd, nie moja wina, ze nie potrafia sie zachowac jak czlowiek bialy. I co ja mam Ci wyjasniac? Mam byc odpowiedzialny za tych ludzi? Moge odpowiadac tylko za siebie i US. Sam w drodze do Zielonej wypilem jedno piwo, podobnie moi koledzy z grupy.
Frustrujace jest to, ze organizujemy Wam te wyjazdy i jeszcze slyszymy wieczne pretensje o wszystko. Jedna kobieta jeszcze w Gorzowie naskoczyla na mnie, ze zabraklo ulgowych biletow i ze ona to zglosi gdzie trzeba :shock: Moze faktycznie nalezy to wszystko jeb*** w pizdu i zajac sie wylacznie soba.

Flame84 

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-05-25, 15:27   

Po raz kolejny zawodnicy pokazali , ze maja kibicow głeboko w d..pie!!!! Nie wyszli i nie podziekowali za doping..Ci ludzie nie zasługuja na to zeby ich dopingowac!! Biora mase kasy i tylko to sie dla nich liczy!!na nastepnym meczu cisza na stadionie!!!!

Tomash148 

Wysłany: 2009-05-25, 15:32   

Na chłodno , bez emocji... Chyba już wszystko co można na temat tragedii , która wydarzyła się wczoraj w ZG zostało napisane , ale jakoś nie potrafię przejść obok tego tematu obojętnie. Nie jestem jakimś bardzo zapalonym kibicem, za klub raczej bym nie umarł , a na mecze jeżdżę głównie dla relaksu. Nie zmienia to jednak faktu , że czy chcę , czy też nie , podczas każdego naszego meczu serce bije jednak zdecydowanie szybciej. Ktoś wyżej napisał , iż nie ma sensu kopać leżącego. A ja zapytam, czemu nie? A może sobie zasłużyli? Wiecie jednak co jest najgorsze? Że tak naprawdę i tak nikt z zawodników raczej tego nie przeczyta, nie weźmie sobie do serca. Nie pomyśli jak wielu fanów , którzy we łzach znosili ich kolejne porażki mocno tę sytuację przeżywa. Myślą sobie ; trudno , dziś jest dzień następny , kolejna liga , kolejne zawody , kolejna kasa. Życzyłbym sobie i Wam wszystkim , aby któregoś dnia zostało zorganizowane spotkanie z zawodnikami, takie mniej oficjalne. Takie spotkanie , na którym nikt nie używałby wulgaryzmów , nie krzyczał. Takie spotkanie , na którym prawdziwi i kulturalni kibice w cywilizowany sposób przekazali zawodnikom co czują. Sądzę jednak , że będąc na miejscu któregokolwiek z nich nie zgodziłbym się na taką inicjatywę czytając niektóre wcześniejsze wypowiedzi tu - na forum. Slogany typu "ku**a ,jak pojechali" , albo "jesteście nikim" jednak odstraszają. Wolałbym jednak widzieć to w formie poważnej dyskusji. Zastanówcie się koledzy i koleżanki , czy to nie jest aby dobra inicjatywa? Może warto by było? Może przekonamy się (wbrew twierdzeniu większości) , że także strasznie przeżyli tę porażkę? Pozdrawiam.

quba__s 

Wysłany: 2009-05-25, 15:33   

Panowie z US robicie na prawdę kawał dobrej roboty a to że ktoś tam gdzieś narzeka to tym nie ma co się przejmowac zawsze taki bądź taka sie znajdzie ja jestem pełen podziwu za to co robicie chciałbym pogratulowac i podziekowac za oprawe w Zielonej! No a to co wyprawiał Safko to po prostu wielki szacun!!!

Pozdrawiam!

michaelsg

Team: Stal G/ ManUTD
Wysłany: 2009-05-25, 15:34   

Zawarcie raczej chodziło mi o trzymanie tego w ryzach już w sektorze czy na postojach, przecież widzieliście chyba, że napierdzielają rolkami w stronę Falubazu?? Takie zachowanie to nie jest godne reprezentowanie naszego miasta i klubu...Nie wiem na wyjazdy nie jeżdżę autokarem ale chyba ktoś czuł, że jakaś tam grupa jara zielsko??bo nie sądzę żeby palili je w autokarze. I trochę mniej ofensywy, bo zauważyłem, że na każdy zarzut odpowiadasz podobnie, krytykę należy też czasem przyjąć aby poprawić błędy które więcej się nie zdarzą. Ja naprawdę wam gratuluję bo to co robicie jako US to świetna sprawa, promujecie nasz klub i kibiców ale jako organizator wyjazdu chyba chcecie też dbać o swoje dobre imię i reputację, prawda?? Sytuacja w tym momencie była już naprawdę napięta i bałem się, że wpadnie policja i nas zagazuje, bo przecież w tym sektorze oprócz mężczyzn były kobiety, młodsze osoby i starsi ludzie- nam jak nam ale im na dobre by to nie wyszło. Pozdrawiam

kibicgorzowski 

Wysłany: 2009-05-25, 16:03   

Tak juz spokojnie . Emocje juz opdały. Wczoraj to Jancarz z Migosiem sie w grobie pzrewracali. Powiem tak Swist Franczyszyn Grzelak Hucko Plauch Gała czyli zawodnicy pocztaku lat 90 nigdy tak nie dostali na w 69 . Mieli jaja i walczyli bo wiedziali ze to jest najwazniejsyz mecz sezonu. Teraz juz od no najmniej dekady mamy inna polityke klubowa . Kupic zaorac sprzedac. Kupic gwiazodra ktory w naszyzm klubie robi sie sredniakiem . opcja nastepna trener od kiedy jest w tym klubie notorycznie sa przegrywane starty. Stal to my kibice a nie ten zlepek zawodnkow z calego swiata . do tego doprowadzil tez stasiu . Gadal jeszcze niedawno ze jest rozliczany z wyniku ze kibic naciska oki ale kibic doeceni jak pojawi sie mlody i bedzie jechal . Zastanawia mnie jaka jets strategia tego klubu Caleum . specjalnie nie podaje nazwy STAL poniewaz ci zaowdnicy sa nie godni reprezentowania barw tak zasluzonego klubu dla swiatowego i polskiego speedwaya. Rozgonic wszytko łacznie z tym wielkim psełdo trenerkiem . Albo wejsc do tej 6 i podziekowac Holcie Rudowi Okoniewskiem Chomskiemu Jonassonowi . i w tych kilku meczach postawic na mlodych . wtedy jak byly by wyniki podobne od wczorajszego wcale nikt nie byl by zbulwersowany . Wkoncu tzreba walnac reka w stoł a nie kazdy sie glaszcze i gada ze jest to kraina mlekiem i miodem płynaca. juz dawno pisalem ze sa ukladziki w klubie . dawno chcialem dymisji psełdo trenera ktory no nie wnosi nic do zespołu. Moze ktos zdiwiony czemu nagle Zengota i młody Dudek tak smigaja. Kto jets drugim trenerem falubazu i jednozcesnie trenerem mlodych - HUszcza.Dosprzetowienie mlodych to inna bajka rekord zengoty jednak nie byl pzrypadkiem ma czym pzrycisnac a u nas osiolki maja zarowno zmarzlik i szewzcykowski ale Jonasson oj to perełka i pakujemy pieniadze ale w co ? ktos bierze kase zeby blokowac miejsce dla naszych juniorow . Zal bylo siedziec i ogladac ten blamaz . Gollob i tak najlepszy ,wiekszosc klatki krzycze zero ambicji -Gollob pokazuje na siebie i mowie ja nie ja oki . ktos z tłumu sypnoł a co ty takie cudo jak z Zengota baty dostajesz nagle szyderczy usmeiszek znikl z twarzy "wielkiego gwiazdora i uciekl do boksu " rozganiac czym predzej bo bedzie za pozno !!!!!!!!!!!! bo bedziemy mieli reeplay 2002
Ostatnio zmieniony przez kibicgorzowski 2009-05-25, 16:46, w całości zmieniany 1 raz  

Bartek 

Wysłany: 2009-05-25, 16:05   

Rafał Dobrucki (Falubaz - 9+2 pkt.): Ustalaliśmy wcześniej jaki chcemy tor, jak ma on wyglądać i udało się tak przygotować i mam nadzieję, że tak będzie za każdym razem. Mieliśmy dobre starty, na dystansie również byliśmy szybcy i w gruncie rzeczy najważniejsze jest to, że cała drużyna pojechała bardzo dobrze. Mimo, iż na tym torze nie trenowaliśmy tak naprawdę wcale. Wszystkim dzisiaj na szczęście w naszej drużynie zagrało i to jest ważne, bo dzięki temu tak wysoko wygraliśmy. Kluczem do sukcesu była też dobra postawa Skandynawów, bo tego brakowało do tej pory. Te spotkania, które przegraliśmy na wyjeździe paroma punktami mówią same za siebie.

Piotr Protasiewicz (Falubaz - 10+2 pkt.): Na pewno w takim pojedynku derbowym kibiców mniej interesuje taka walka na torze, a bardziej małe punkty i ich ilość. Dziś tych punktów było bardzo dużo. Nie mogliśmy trenować od paru dni, warunki torowe były troszkę trudne po opadach deszczu. Presja przed tym spotkaniem była przeogromna i oczekiwania względem nas również. Mam nadzieję, że podobnie pojedziemy za tydzień.

źródło: sportowefakty.pl

Hmm, chyba tylko w Gorzowie deszcz sprawia takie problemy, po których już meczu nie można wygrać. Jeśli to prawda, co powiedzieli Ci dwaj zawodnicy i naprawdę nie mieli zbyt wielu okazji do potrenowania, to tym większy szacunek za to, co pokazali wczoraj. Do tego można dołączyć komentarz Golloba o domenie własnego toru :lol: Ile my się jeszcze wymówek nasłuchamy w tym sezonie, to bania mała...

bizon 

Wysłany: 2009-05-25, 16:21   

to jest sport i nie zawsze sie wygrywa ale walczyc trzeba panowie, walczyc do konca!!!

Zawarcie1947

Wysłany: 2009-05-25, 16:21   

michaelsg napisał/a:
Zawarcie raczej chodziło mi o trzymanie tego w ryzach już w sektorze czy na postojach, przecież widzieliście chyba, że napierdzielają rolkami w stronę Falubazu?? Takie zachowanie to nie jest godne reprezentowanie naszego miasta i klubu...Nie wiem na wyjazdy nie jeżdżę autokarem ale chyba ktoś czuł, że jakaś tam grupa jara zielsko??bo nie sądzę żeby palili je w autokarze. I trochę mniej ofensywy, bo zauważyłem, że na każdy zarzut odpowiadasz podobnie, krytykę należy też czasem przyjąć aby poprawić błędy które więcej się nie zdarzą. Ja naprawdę wam gratuluję bo to co robicie jako US to świetna sprawa, promujecie nasz klub i kibiców ale jako organizator wyjazdu chyba chcecie też dbać o swoje dobre imię i reputację, prawda?? Sytuacja w tym momencie była już naprawdę napięta i bałem się, że wpadnie policja i nas zagazuje, bo przecież w tym sektorze oprócz mężczyzn były kobiety, młodsze osoby i starsi ludzie- nam jak nam ale im na dobre by to nie wyszło. Pozdrawiam

Nie jestesmy w stanie zapanowac nad wszystkim. Zamiast patrzec na nas sam mogles zwrocic uwage osobom zle sie zachowujacym. Ciule z Gorzowa tak sie napinaly przez plot, ze porwali flage Ultras Stal za co dostali reprymende i stali spokojnie do konca meczu. Jesli wszyscy zaczniemy tepic holote to bedzie lepiej na sektorze, nie mozecie jednak wymagac od nas zebysmy ogarnaili wszystko, bo wbrew pozorom, jestesmy zwyklymi kibicami jak Wy. Tez chcemy obejrzec troche walki na torze i miec cos od zycia. ;) Inna sprawa, ze partacze jezdzacy w tym roku w naszym klubie przyprawiaja jedynie o bol glowy.

Marrek 

Team: Falubaz
Wysłany: 2009-05-25, 17:38   

Przyznam szczerze, że na początku sezonu nie miałem pewności, czy Stal będzie silną drużyną w środku tabeli (po wzmocnieniach drygiej linii) czy może jednak będzie do końca martwić się czy pozostanie w 6ce. Jak na wczoraj to raczej to drugie, choć chcę wierzyć, że wraz z Falubazem będą bić się o medal... będzie ciekawie. Niestety prawda jest chyba okrutna... bez juniorów dalejko nie zajedziesz, nie wspomnę o wychowankach (ale o tym to już tu wszyscy trąbią). Jak prześledzić e-ligę to tam gdzie juniorzy jadą tam są wyniki i niech to da wam do myślenia. Pozdrawiam znajomych z Gorzowa z Zielonej Góry. ;-)

tom 

Team: STAL
Wysłany: 2009-05-25, 17:51   

pisalem to juz gdzie indziej ale proponuje haslo na baner na nastepny mecz ...

"zero ambicji - jedziemy tu tylko dla kasy"

:mrgreen:

wydaje mi sie ze pan prezes sie pod tym podpisze :) ze to bedzie idealne skwitowanie polowy rundy ... bo z apatorem to baty beda 55:35 dla apatora ... ojjj mowie wam :) Miedzinski bedzie bohaterem meczu :)

Scot fzg 

Wysłany: 2009-05-25, 18:33   

Nie chce was dobijać bo coś takiego przeżywalismy nie raz i nie dwa.Chce tylko podziękować za brawa po meczu dla naszych rycerzy.Szacun.

Dielix

Wysłany: 2009-05-25, 18:52   

Scot fzg napisał/a:
Nie chce was dobijać bo coś takiego przeżywalismy nie raz i nie dwa.Chce tylko podziękować za brawa po meczu dla naszych rycerzy.Szacun.

Nas się już chyba bardziej nie da dobić. Jesteśmy chyba na takim samym dnie jak "nasi" zawodnicy, tylko że oni są na dnie sportowym... Przynajmniej ja się tak czuję.

Co do meczu i tego wszystkiego co w tym sezonie widzimy, to powiem Wam, że ja w tym meczu widzę jeden pozytyw, który może w końcu zarząd zauważył. Dzięki Falubazowi a dokładniej laniu jakie nam zafundowali, nasi Panowie mogą w końcu przejrzeć na oczy... Może w końcu po wczorajszym popisie naszych "mistrzów" włodarze zobaczą, że junior to nie tylko dodatek do składu czy zło konieczne, lecz coś co stanowi źródło sukcesu na teraz i przyszłość. Taki Gollob i Holta, to tylko inwestycja na dwa, trzy może cztery lata, ale raz że inwestycja droga, a dwa, że krótkotrwała. Dodatkowo to co już mówiliście, wychowankowie gryźliby wczoraj tor, żeby tylko nie przegrać tak wysoko.
O trenerze już w ogóle nie ma co pisać. Szczerze mówiąc ja się dziwie, że on został dopuszczony przez klub do tego sezonu.

tom napisał/a:
pisalem to juz gdzie indziej ale proponuje haslo na baner na nastepny mecz ...

"zero ambicji - jedziemy tu tylko dla kasy"

:mrgreen:

wydaje mi sie ze pan prezes sie pod tym podpisze :) ze to bedzie idealne skwitowanie polowy rundy ... bo z apatorem to baty beda 55:35 dla apatora ... ojjj mowie wam :) Miedzinski bedzie bohaterem meczu :)

Jeśli chcesz taki transparent, to musisz go dać nie tylko po "naszemu" bo taki Karlsson, Zagar, Holta i tak tego nie zrozumieją i potraktują to jako jakiś miły sympatyczny transparent :P
Poza tym jeśli już coś pisać, to napiszcie coś w stylu "Inwestujmy w juniorów! Chcemy oglądać wychowanków!" Co prawda Prezes jest tutaj najmniej winny, ale on chociaż zrozumie czego kibice chcą. Gdybym to ja miał taki transparent i ode mnie by zależało co ma na nim być, to postawiłbym na coś w stylu: "Panu Chomskiemu już dziękujemy!"
Klub Stal Gorzów będę zawsze wielbił, ale niestety nie będę już przyklaskiwał tym zawodnikom, z którymi

hawk 
K__S__S__G

Team: 1__9__4__7
Wysłany: 2009-05-25, 19:42   

Cytat:
"Panu Chomskiemu już dziękujemy!"

A czy to Chomskiego wina, że amatorzy z wyższej półki nie potrafią się dostosowac do panujących warunków na torze, jakim cudem Golob wygrywa na torach jednodniowych, a na torze w Gorzowie, Lesznie, czy Falubazie nie potrafi się odpowiednio przełożyc?? Dlaczego tacy zawodnicy jak Pedersen, Crump czy Hancock gdzie nie pojadą to tor nie jest dla nich wielką zagadką???

Co ma zrobic Chomski?? Jego zadaniem jest ustalanie składu i taktyczne prowadzenie drużyny podczas meczu, no i jeszcze przygotowanie toru tak jak życzą sobie tego zawodnicy. Z juniorami już nie trenuje bo tym zajmują się panowie Paluch & Łukaszewski.

Więc WSZELKIE pretensje należy kierowac w strone naszych wspaniałych riderów!!

stalowiec47 

Wysłany: 2009-05-25, 19:43   

Jestem ze Stalą " Na dobre i na zle" Ale to jest zenada zeby Junior Zengota zdobyl wiecej punktow niz 5 naszych zawodnikow! I my mamy walczyc o medal? Rozumiem, ze bysmy przegrali niewielka roznica lub z innym zespolem, to mozna by bylo powiedziec - Nic sie nie stalo... Ale Derby to najwazniejszy mecz w sezonie. A jestem realista i z Toruniem nie mamay szans, mam nadzieje ze na stadionie bedzie cisza skoro zawodnicy nas olali to my ich tez mozemy! Mam jeszcze nadzieje ze cena biletu bedzie rozsadna bo niewiem czy pojde na mecz...

Dielix

Wysłany: 2009-05-25, 19:51   

Hawk, a od kiedy Panowie Paluch i Łukaszewski są trenerami młodzieży? Powiedz mi kto jeszcze jest odpowiedzialny za wypuszczanie młodzieży na mecze ligowe? Ile razy ludzie domagali się aby nasi chłopcy jeździli, a nie obcokrajowcy i jak to wyglądało. Kolejna sprawa, to przygotowanie toru. Kto pilnuje toru we Wrocławiu a kto nam przygotował tor w Zielonej Górze? U nas jak to Pan Tomasz Gollob powiedział - nasz tor nie jest zaskoczeniem dla gości. Już nie wspomnę o taktycznych zmianach, bo tutaj też sporo błędów było.
Oczywiście nie obwiniam Chomskiego za przygotowanie maszyn Golloba czy innych "profesjonalistów", ale już powinien naciskać, aby klub przeznaczył więcej kasy na sprzęt dla naszej młodzieży.
Takie mam zdanie i wybacz, ale nie przekonasz mnie do zmiany tego zdania.

Bartek 

Wysłany: 2009-05-25, 20:03   

Cytat:
nasz tor nie jest zaskoczeniem dla gości.

Nie jest zaskoczeniem dla gości, ponieważ ma być sprzymierzeńcem dla nas! To w końcu naszym ma się jeździć dobrze, czy gościom źle?? Tor jest równy dla wszystkich, ważne żeby naszym nie sprawiał kłopotu i nie był zagadką. A to, że trenujemy i odjeżdżamy zawody praktycznie tylko na jednym rodzaju przygotowanej nawierzchni to już inna bajka i po prostu błąd, ponieważ wystarczy deszcz i nie istniejemy, tak jak z Częstochową. Kiedyś było zupełnie inaczej i po deszczu potrafiliśmy wygrać przegrany mecz. Ale kiedy to było ;-)

wisnia12345 

Wysłany: 2009-05-25, 21:10   

Witam ! Po tym co wczoraj zobaczylem mozna sie tylko zalamac, przegrana w Lesznie jeszcze jakos znioslem ale przegrana w derbach w takim stylu no kur... wybaczcie. Rozumiem ludzi ktorzy narzekaja a co tu robic bronic tych pseudo zawodnikow tak jak pisali chlopaki wyzej Stal To My Kibice ! Mam nadzieje ze jednak kibice prawidziwi kibice nie odwroca sie od Stali i wspomoga Klub podkreslam Klub w nastepnych meczach u siebie i na wyjazdach ja bynajmnjnie mimo wszystko do Torunia sie wybieram dopingowac Stal nie tych kolarzy bo inaczej ich nazwac nie mozna. Najwieksze brawa dla nas kibicow za doping przy takim wyniku i przy takim meczu swiete slowa powiedzial Safko ,,Stal to My nie zawodnicy, zwodnicy sie zmienieja i poddaja ale my nigdy" Trzeba rowniez zlozyc gratulacje dla Zielonej i za doping i za oprawe i za zwyciestwo naprawde konkret ! Zawarcie1947 mniej wyjeb... na ludzi ktorzy narzekaja, dla Was wielki szacun za to co robicie i jak sie staracie prowadzic to wszystko w lepsza strone ! A i pozdro dla autokaru D 1,1,2,3,5,6,7...... 8 !!! Czy wygrywasz czy nie !!!!

KORDI 
prezes , z KOD-u .

Team: STAL GORZÓW i AJAX AMSTERDAM
Wysłany: 2009-05-25, 21:17   

kolego Wiczek , co do traktowania przez Dowhana kibiców gorzowskich , to święta prawda , pisałem zresztą to w tym temacie przed meczem , za to ze wpuszcza się tysiąc ludzi w mały sektorek nie było mnie tam teraz , przeżyłem to rok temu i dopóki się tam nie zmieni to nie pojade , zresztą sami zielonogórzanie się wszem i wobec bulwersują że za 45zł mają taką marną wygodę oglądania meczu , całe szczęście dla nich że choc ich drużyna reprezentuje wyższy poziom od prezasa RD , a ten już po 10biegu w TV się głupio usprawiedliwiał i przepraszał kibiców za "niewygody" , widac może to do niego w końcu dotarło ...

co do meczu -- , nie ma co się powtarzac , nasuwa mi sie tylko jedna mysl , wzorem kibiców zielonej sprzed roku (z atlasem) , MY na Toruniu też powinniśmy w całym meczu "ani nie mrugnąc powieką" , przyjsc , obejrzec zawody , ale w ogóle nie podejmowac dopingu , zero klaskania , zero reakcji nawet po wygranym biegu , taka forma protestu , może dojdzie i przemówi do głów naszych kolarzy , no i obowiązkowo baner z napisem PIERWSI DO KASY , OSTATNI DO WALKI ,ZERO AMBICJI lub coś podobnego jak koledzy wyżej proponowali, i to po PL jak i po angielsku , myśle ze mecz milczenia byłby wyrazem "zadowolenia" z osików ...
CICHY STADION NA TORUŃ !!!

Fenix 

Wysłany: 2009-05-25, 21:34   

Też jestem jak najbardziej za tym żeby nie było żadnego dopingu. Nawet jak wygramy 60:30 (oczywiście czysto teoretycznie). Ale czy powiedzmy na 5 tysięcy>? Osób jakie przyjdą każdy się dostosuje??

Mimo wszystko fajny efekt by to dało, napewno lepszy niż gwizdy. Już wyobrażam sobie przy prezentacji zero braw, zero odzewu, ciekawe jak by się nasi "rajderzy" poczuli!!

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-05-25, 21:39   

Bartek89 napisał/a:
Cytat:
nasz tor nie jest zaskoczeniem dla gości.

Kiedyś było zupełnie inaczej i po deszczu potrafiliśmy wygrać przegrany mecz. Ale kiedy to było ;-)

Pamiętam to. Był taki mecz z Lesznem gdzie przegrywaliśmy i rozpadało się. Potem wygraliśmy chyba wszystkie biegi 5:1 i cały mecz aah dawne czasy :-P
Niestety jesteśmy jedynym klubem w Polsce który robi tor pod gości zamiast pod siebie.Nasz wspaniały trener gestykuluje tylko rękami i krzyczy na traktor i polewaczkę a jakoś żadnych skutków nie widać. Do póki Chomski będzie to nigdy Stal pod siebie toru mieć nie będzie !

Odpowiedz do tematu