Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: spooszan
2009-06-03, 00:07
Falubaz ZG- Stal Gorzów 24.05.2009 (VI kolejka)
Autor Wiadomość
Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-05-11, 10:18   Falubaz ZG- Stal Gorzów 24.05.2009 (VI kolejka)

Czas zapomnieć o meczu z Częstochową i skupić na kolejnym.Kolejnym rywalem będzie drużyna Falubazu Zielona Góra. Drużyna ta w sezonie 2008 zajęła 3 miejsce pokonując w meczach o brąz naszego wczorajszego rywala. W Drużynie Falubazu występuje dwóch uczestników SGP : Grzegorz Walasek oraz Fredrik Lindgren.

Historia Meczów Gorzów-Zielona Góra
Ogółem:
Meczów:64
Zwycięstw Gorzowa:35
Remisów:2
Zwycięstw Zielonej Góry:27

Wyniki naszych rywali w obecnym sezonie:
Falubaz vs Włókniarz 59:31
Unia L vs Falubaz 47:43
Falubaz vs Lotos 58:32
Polonia B vs Falubaz 47:43

Przewidywane Składy:
Stal
1.Tomasz Gollob
2.David Ruud
3.Peter Karlsson
4.Matej Zagar
5.Rune Holta
6.Adrian Szewczykowski/Paweł Zmarzlik
7.Thomas Jonasson

Falubaz
9.Piotr Protasiewicz
10.Niels Kristian Iversen
11.Fredrik Lindgren
12.Rafał Dobrucki
13.Grzegorz Walasek
14.Patryk Dudek
15.Grzegorz Zengota

Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
24 maja 2009
godz:18,30
transmisja:TVP SPORT(na żywo)

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-05-11, 10:34   

Falubaz poległ wczoraj tak jak my. Czeka ich jednak jeszcze zaległy mecz w Toruniu (17 maja), gdzie prawdopodobnie również popłyną (chociaż nie wiadomo jak tam z Jagusiem, mam nadzieję, że nic mu się wczoraj nie stało). Także teoretycznie przystąpią do meczu z nami po dwóch porażkach z rzędu i będą chcieli się odkuć. My po porażce z Częstochową..Tylko jedna z drużyn przełamie złą passę 24 maja (aczkolwiek remis też może być).

Dużą siłą Falubazu jest nie kto inny jak Grzegorz Zengota. Na swoim torze potrafi wygrać z każdym rywalem, również na wyjazdach jest silnym punktem zespołu. Nie trzeba już dodawać jak na swoim owalu jeżdżą Dobrucki, Walasek i Protasiewicz. Niewiadomymi są tylko Lindgren i Iversen. Po Lindgrenie można spodziewać się jeszcze punktów, w przypadku Iversena będzie to zaskoczeniem ;-)

U nas obaw o wiele więcej. Bezbarwny Holta nie jest gwarantem dwucyfrówki, różnie może być..Tomasz Gollob również nie do końca taki jak zawsze, trzeba jednak wierzyć, że zawodnikowi o takiej klasie nie przytrafiają się dwa słabsze występy z rzędu :-)

Druga linia Zagar-Ruud bez zastrzeżeń. Karlsson profesor, także tutaj też spokojnie na dzień dzisiejszy.

Bolączką mogą okazać się juniorzy. Rok temu zaczęliśmy od 5:1 w plecy a Jonasson nie radził sobie kompletnie. Wobec fenomenalnej dyspozycji Zengoty wygląda to mizernie, jednak wierzę w jakiś przebłysk.

Podsumowując, jeśli doczekamy się w końcu, że równocześnie zagra cały nasz zespół a nie jego poszczególne elementy, to mamy szansę na korzystny wynik. Sercem jestem za Stalą, jak każdy z Was i jadę tam dopingować na pełnej. Realnie z kolei większe szanse ma Falubaz. Ale czy to ważne ;-) ? Po prostu jedziemy :!:

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-05-11, 10:47   

Nie mamy szans na korzystny wynik i niestety trzeba się z tym pogodzić. Holta nie jest w stanie na wyjeździe przekroczyć granicy 7 pkt. Niestety. Kompletnym nieporozumieniem jest trzecia para Holta - Jonasson. Przez tych grajków przegrywamy mecze. Max w biegach z ich udziałem na wyjeździe to 2-4 (i wcale nie mam tu na myśli Holty zdobywającego 2 pkt.). Niestety nie mamy się co łudzić. Mocne 52-38 dla Falubazu.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2009-05-11, 12:10   

Po tym co nasi jeźdzcy pokazali wczoraj, również uważam że mamy niewielkie szanse na korzystny wynik w Zielonej Górze. Mam nadzieję, że nie przyniesiemy tylko wstydu jak w zeszłym roku. Mocno wierzę, że Zagar pokaże jak co roku pokazuje, że tor w ZG jest jego ulubionym torem, podobnie wierzę w dobrą dyspozycję Petera Karlssona. W Holtę już przestałem wierzyć i uważam, że jeśli zrobi 7 oczek to będzie święto. Goluś również w ZG nic wielkiego nie pokaże. Podsumowująć, jeśli Zagar pojedzie w okolicach 12-13 oczek to mamy szansę zakręcić się w okolicy 40 oczek. Na więcej nie mamy co liczyć.

pozdr

Piotraseczek_KS

Wysłany: 2009-05-11, 13:18   

No napewno będzie bardzo cięzko pokonać Falubaz ,ale wierze w to głęboko że tak się stanie ! Przedewszystkim licze na to,że Lindgren i Iversen pojadą na swoim poziomie w polskiej lidze ! Trzeb sobie tez powiedziec ze Walasek niemiał (oprócz meczu z Czewą) ani jednego udanego występu narazie niejest w formie i byc może tak pozostanie.Juz sam niewiem na co stac Dobruckiego ,który po słabym początku zaczął jechac . Najpewniejszym punktem Falubazu jest Zengota który niezawodzi...Mam nadzieje ,że mecz w Bydzii był poczatkiem końca Protasiewicza w tym sezonie:)...

Jeżeli chodzi o nas to niema co ukrywąć ze jezeli chcemy w ZG coś osiągnąc do Gollob musi się odbudować i zdobyć koło 12-13 pkt .Na Holte nielicze jak by zdobyl 8-9 pkt będzie okej jak na niego. Najmniej obawiam się o formę Pikeja który najmniej zawodzi w tym sezonie,troche martwią mnie dwa ostatnei występy Zagar czyżby zgasł ? Mam nadzieje ze w ZG pojedzie tak jak dwa lata temu podczas meczu Falubaz vs Apator zdobywając 14 pkt ;D (DLA APATORA). Mam nadzieje ze Ruudzik pojedzie na 4-5 pkt co będzie dobrym wynikiem jeżeli chodzi o juniorow to licze ze w pierwszym przegrają 4-2 albo przywiązą remis i to będzie jak dlamnie wykonanie zadania:D

P.S. Jeżeli Falubaz przygotuje kope to popłyniemy ...Wszyscy wiemy jak na kopnistych torach spisuje się Gollob :(

Jednak jade tam z wiarą w zwycięstestwo jezeli przegramy 47-43 , 48-42 też będę zadowolony :) Niedopuszczam mysli o porazce wyzej niz do 40...

boberGW 

Wysłany: 2009-05-11, 13:40   

Tak naprawdę 5 kolejka pokazała, że zarówno Falubaz jak i my nie jestesmy tacy wcale mocni. W meczu w Zielonej na pewno faworytami będą Zielonogórzanie, bo raz - jada u siebie, dwa - maja strasznie mocnego juniora. Składy seniorskie są na podobnym poziomie nawet z niewielka przewagą na naszą korzyść. Zielona nie ma tez zawodników niedoobjechania jak np. Czewa. Kluczem do zwycięstwa będzie dobra postawa zawodników z GP. Jeśli Gollob i Holta pojadą tak jak się od nich tego wymaga jest szansa na wygranie.
Pamiętajmy również jak dobrze na torze w Zielonej radzi sobie Zagar, który może być naszym asem atutowym. O Pikeja się nie boję, on jest równy jak mało kto w tej drużynie i nie schodzi poniżej pewnego poziomu.
Jechać trzeba po zwycięstwo, a gdyby się nie udało to po wynik dający szanse na bonusa.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-05-11, 13:47   

Trzeba się podnieść po wczorajszej porażce z Czewą i jechać dalej! Jadę do ZG z nadzieją nazwiązania walki! Nawiązania walki o zwycięstwo! Nawet jak zdarzy się porażka trudno! Taki jest sport! ale chce to widzieć z walką i honorem! Gollob musi coś zrobić ze sobą, jakoś się odbudowac i te 12 pkt zdobyć ale w 5 startach. Holta to raczej niestety z 7 pkt dorzuci no chyba ze dostał by jakiegoś olśnienia to może było by wiecej. Jestem spokojny o parę Karlsson-Zagar, która razem powinna jakieś 14-16 zdobyć co jest odpowiednie dla 2 lini. Zostały nie całe 2 tyg. musimy czekać a potem wierzyć w nasza drużyne, nie odwracac się od niej i jechac z całych sił dopingowac naszą STAL ! Ave Ave Staleczka !

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-05-11, 14:01   

boberGW napisał/a:

Jechać trzeba po zwycięstwo, a gdyby się nie udało to po wynik dający szanse na bonusa.

Święte słowa. Trzeba liczyć na dobry wynik a nie jechać z myślą o tym czy przegramy 50:40 czy może 61:29... Trzeba się podnieść i pokazać Falubazowi kto rządzi w Lubuskiem.
Lindgren i Iversen jak pojadą na swoim poziomie a Holta i Gollob w końcu ruszą swoje szanowne du** i zaczną jeździć jak na liderów przystało to wynik powinien być na styku.
Jeśli powtórzy się wynik z Leszna to chyba się zastrzelę :roll:

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-05-11, 15:30   

Rogos94 napisał/a:
Jeśli powtórzy się wynik z Leszna to chyba się zastrzelę :roll:

Zrobie to razem z Toba ; ]

A tak na serio! Nie wyobrazam nawet sobie tego ze nie zrobimy tam wiecej niz 35 pkt! Po wczorajszym meczu nasi musza sie zmobilizowac i na te derby, byc w 100% przygotowanym sperzetowo i psychicznie! i Musza wiedziec ze to jest mecz troche wazniejszy niz kazdy bo to derby!

de_Maistre 

Team: Falubaz Zielona Góra
Wysłany: 2009-05-11, 15:50   

Spokojnie Panowie. My zbłaźniliśmy sie w niedziele w nie mniejszym stopniu niż Wy. :-(

Na dzień dzisiejszy stawiam 46:44 dla Falubazu...

"Od skłonności do demokracji, z którą rodzi się każdy człowiek, wybawić go może jedynie chrzest inteligencji." - Nicolás Gómez Dávila

kris_77 

Wysłany: 2009-05-11, 17:10   

Witam all/

Jeszcze 2 tygodnie wiec nie za bardzo wiadomo kto bedzie jechał, kontuzje niestety sie zdarzają. Jeśli mieli by jechac w składach z ostatniej kolejki to za różowo ten mecz nie bedzie wygladał.

Zengota, Protas, Walasek i Dobrucki po 10 Fredi i Iversern po 4 i mamy plecak.
Ale z drugiej strony wiele może sie zdarzyć np. Rune poćwiczy i bedzie silniejszy fizycznie (na tyle zeby utrzmac motor), Chudy dogada sie z motorami, Jonnasson zaskoczy na wyjeżdzie, pikej i ruud na swoim dobrym (7-9 pkt) poziomie i moze być do przodu. O Zagara sie nie martwie.

Żeby jeszcze Stanisław (jeśli go nie zwolnią) pomyślał ze złożeniem par, bo Holta z Juniorem to nie jest dobry pomysł. No i dobry trening na Jancarzu (nie na betonie bo tam tor bedzie raczej kopny zeby Chudy nie pojechał)

PS? Od kiedy można kupować bilety i gdzie?

Pozdrawiam

seba_90 
HALA MADRID RMCF

Wysłany: 2009-05-11, 17:11   

Ciekawy bd mecz stawiam 47- 43 DLA STALI ,,,, RUNE OGARNIJ SIE . CHCIAŁBYM ZOBACZYC CYRANA !! . PAWEŁ NIECH odpocznie :-)

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-05-11, 17:16   

TYLKoKSF napisał/a:
My zbłaźniliśmy sie w niedziele w nie mniejszym stopniu niż Wy.

WY jechaliście na wyjeździe. To można wybaczyć, ale jak sie przegrywa u siebie z Włókniarzem 39:51, a rok temu przegraliśmy 41:49, a my się umocniliśmy, gdy Cze-wa osłabiła (kadrowo), to nie jest za różowo

kris_77 napisał/a:
Zengota, Protas, Walasek i Dobrucki po 10

Walasek z zeszłego roku to by i 15 zrobil ale teraz to jest inny Walasek i wątpie żeby zrobił 10. Protas sie spalił w Bydzi i wątpie żeby kontynuował ta zabójczą forme.

kris_77 napisał/a:
bo Holta z Juniorem to nie jest dobry pomysł.

Nie ma innej, sensownej opcji
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

boberGW 

Wysłany: 2009-05-11, 17:30   

kris_77 napisał/a:

Holta z kimkolwiek to nie jest dobry pomysł. On powinien jeździć sam ;-) Jak patrze nie raz co on wyprawia na torze to mi aż słabo. Ile razy juz powiózł juniorsona czy innych zawodników. Musi się Roman wziąć za siebie.

Tabaskokssg napisał/a:
kris_77 napisał/a:

Nie ma innej, sensownej opcji

Wg mnie ciekawą opcją byłoby ustawienie par:

1. Holta
2. Ruud
3. Pikej
4. Zagar.
5. Tomek
6. TJ
7. Zmarzlik

Kto wie czy by się to nie sprawdziło. Tym bardziej, że Dawid ma dobre starty to może Holta nic by mu nie zrobił ;-) Aczkolwiek jeśli zostanie tak jak do tej pory tez źle nie będzie.

seba_90 napisał/a:
CHCIAŁBYM ZOBACZYC CYRANA !! .

Jak w t6ym tempie będziemy wymieniać juniorów w składzie to nic z nikogo nie będzie. Ja bym zostawił Zmarzlika i niech jeździ bo wróży największe nadzieje. Cyran jest słabszy i jeszcze trochę nieogarnięty na trasie. Cyran w tym roku nie pojedzie w lidze, na niego jeszcze przyjdzie czas.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

mc_kssg

Wysłany: 2009-05-11, 17:58   

Zdecydowanie trzeba zmienic ustawienie par.. Holta na prawdziwego lidera sie w tym sezonie nie nadaje, dlatego Tomek musi pojechac z juniorem. Obawiam sie tylko tego, ze Stasiu siegnie po ... Okoniewskiego, bo ..... pojechal dobrze w... turnieju.. Mam jednak nadzieje, ze David dostanie szanse pierwszego meczu na wyjezdzie, tymbardziej, ze z Czestochowa byl szybki i przywiozl cale 5 pkt. w 3 startach, a jakby pojechal 6 razy smiem twierdzic zeby zrobil wiecej od Golloba. W Derbach napewno nie bedziemy faworytem i wpadka Falubazu w Bydgoszczy i przyszla przegrana(?) w Toruniu nie zmienia tego, ze u siebie sa silna ekipa.. Ale Derby zadza sie swoimi prawami i mam nadzieje, ze pokusimy sie o zwyciestwo ;-)

Mariner 

Wysłany: 2009-05-11, 19:42   

Też uważam że Holta nie powinien jeździć z juniorem bo robi straszny bajzel na pierwszym łuku i trudno (zwłaszcza juniorowi) się odnaleźć. Śmiem twierdzić że THJ z Gollobem zdobywałby więcej punktów i wcale nie chodzi o jakąś gollobową pomoc...
Rune mógłby jechać z Ruudem który zwykle będzie po starcie 2 motory przed nim to nie będzie na nic narażony. A David starty ma jak rasowy ekstraligowiec. Rune - starty beznadziejne (zanim motocykl mu opadnie to rywale są już złożeni w łuku) a przede wszystkim bardzo wolny sprzęt.
Holta od zawsze miał ostre motocykle które trudno okiełznać ale panował nad nimi i z łatwością wyprzedzał rywali i często był piekielnie szybki. Teraz one panują nad nim, może rzeczywiście za bardzo schudł :oops:
Z juniorem mógłby też jechać Karlsson albo Zagar. Oni prowadzą motocykl jak po sznurku a mniej od Holty nie zrobią. Szkoda jednak rozdzielać jedyny mechanizm który perfekcyjnie działa w drużynie. Karlsson świetnie czuje się przy kredzie a Zagar lubi latać przy płocie więc sobie nie wadzą a kilka razy juz sobie fajnie pomogli.

Zielona jest zdecydowanym faworytem na dziś.
Gollob - wyjazd w Falubazie to będzie dla niego ciężki test, chyba nikt się nie zdziwi jak będzie przegrywał z Zengotą :cry: Falubaz lubi jeździć na przyczepnym, jak wyjdzie im bardzo przyczepny to Tomek jest uziemiony.. Prawdopodobne że zakręci się w okolicach 11-12 w sześciu..
Ruud - na szczęście chyba ocali Okonia od pewnej kompromitacji, czeka go ciężkie zadanie ale z Czewą wyglądało to bardzo dobrze, oby tak samo wychodził spod taśmy
PK- zupełnie nie wiem czego się spodziewać, w Gdańsku błysnął ale tu dwócyfrówka mało prawdopodobna
Matej - jeździ sobie w stylu Golloba luźno prowadząc maszynę po orbicie i tak jak Golloba można go obalić torem nie do walki. Starty zawsze miał przeciętne. Ostatnie dwa razy z Zielonej (14+1 i 12+1) robią wrażenie ale na GP Challenge na innej nawierzchni zawiódł.. Powinien wyjeździć tam śr 2/bieg to będzie ok. Z Czewą wyglądał dobrze, ale dwa razy z gigantami gości, defekt ze słabeuszami i Hultaj zrobił swoje. Mógł jeździć 6 razy..
Rune- o nim powiedziano już wszystko. Prawdopodobne 6-7 oczek
THJ- plan A: nie przegraj z Dudkiem ! plan B: zawalcz z PUKIEM, dodając oczka zdobyte na Holcie może będzie 4-5
Gorzowski jun - raczej 0, mile widziane spowodowanie zamieszania w 1 biegu tak żeby Zengota miał szansę przegrać z Thomasem :mrgreen:

MoherPower 
MP

Team: Falubaz
Wysłany: 2009-05-12, 00:28   

Bovit napisał/a:
Nie mamy szans na korzystny wynik i niestety trzeba się z tym pogodzić. Holta nie jest w stanie na wyjeździe przekroczyć granicy 7 pkt. Niestety. Kompletnym nieporozumieniem jest trzecia para Holta - Jonasson. Przez tych grajków przegrywamy mecze. Max w biegach z ich udziałem na wyjeździe to 2-4 (i wcale nie mam tu na myśli Holty zdobywającego 2 pkt.). Niestety nie mamy się co łudzić. Mocne 52-38 dla Falubazu.

Bovit, proszę Cię, nie rób scen! ;-) Też liczę na "mocne 52:38 dla Falubazu", ale nie ukrywam że w Bydzi liczyłem na "mocne 48:42", a tu było prawie tyle, ino w drugą stronę... :cry:

Te porażki naszych z "pierwszoligowcami" - i to nawet 1:5...

Sporo wyjaśni nasz mecz w Toruniu. Na dzisiaj istnieje niebezpieczeństwo "powtórki z rozrywki" ze środka sezonu zeszłego roku - czyli "swoje jadą tylko Rafi i Zengi".

Oczywiście wierzę, że Żyto zrobi odpowiedni tor...

Oczywiście głęboko wierzę w to, że Gollob i Holta zgodzili się na obniżkę kontraktów, ale w zamian Gollob podczas ligi testuje sobie maszyny na GP, a Holta za tę resztkę kasy postanowił się godnie zestarzeć...

Oczywiście mamy Zengotę, a Dudek, powiem Ci, wcale nie dał daleko uciec Emilowi w biegu juniorskim...

...Protas też przez chwilę miał drugą średnią ligi...

...ale też wiem, że wszystko to będzie można o kant dupy potłuc, jeśli wszyscy Wasi się zepną i pojadą na miarę możliwości (czyli zrobią dokładnie to, co przedwczoraj zrobiła Bydzia), a jazda naszych w Bydgoszczy NIE OKAŻE SIĘ wypadkiem przy pracy...

U nas Walas jedzie w GP - i od razu to widać w lidze. Iversen jest na poziomie Jonassona (albo i niżej). Lindgren... hm... lekka żenada...

Ja tam się boję tego meczu. Liczę na to 52:38, ale... pamiętam jak w roku bodaj 1992 też liczyłem dokładnie na to samo - a potem Wasz Piotrek Ś zrobił 18... i się skończyło 41:49. Na wszelki wypadek zatem - wolę na Was uważać.

Pozdrawiam wrogo i agresywnie! :lol:

leszek 

Wysłany: 2009-05-12, 07:39   

MateoKSSG napisał/a:
musza sie zmobilizowac i na te derby, byc w 100% przygotowanym sperzetowo i psychicznie! i Musza wiedziec ze to jest mecz troche wazniejszy niz kazdy bo to derby!

Kto ??? Bolo , Hućko , Flis , Świst , Rajkes , Hlibek - no moze tak tylko jak ich do kupy zebrac ? Ojojoj mamy przeciez Zmarzlika - tyle prawdziwej stali tyle zaangażowania
Piotraseczek_KS napisał/a:
No napewno będzie bardzo cięzko pokonać Falubaz ,ale wierze w to głęboko że tak się stanie !

No a ja wierze , że Matka Teresa wstanie z grobu - ciekawe kto bedzie mial racje :shock:

Nie róbmy tutaj jaj ! Uwazacie , ze to sie diametralnie zmieni ? Holta zacznie śmigac , a Tomek przestanie walczyć z motorami ? Nie panowie , i nie napinajmy sie bo potem znowu bedzie jedna wielka polewka - slynne dwa razy wpieprz :oops:
Pomyslmy raczej o tym aby na swoich śmieciach wygrac , bo w Zielonce szans nie mamy ;-)

mareklonger 

Wysłany: 2009-05-12, 14:20   

Nadzieja umiera ostatnia. Ja jestem zdania, że nie ma co jechac po porażke. W zeszłym sezonie Unia Leszno też była murowanym faworytem, a życie pokazało inaczej :)

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-05-12, 14:23   

leszek napisał/a:
Nie róbmy tutaj jaj ! Uwazacie , ze to sie diametralnie zmieni ? Holta zacznie śmigac , a Tomek przestanie walczyć z motorami ?

Co do Tomka to nie widziałem żeby w Gdańsku walczył z motorami. Zapewne szczałeś ze szczęścia jak objeżdżał Bjerrego, ale jak raz słabiej pojechał to według ciebie będzie tak jechał cały sezon. Prawda jest taka, że Gollob to jest kozak i pewnie wygra nam mecz w Zielonej, a jak nie wygra to pojedzie najlepiej z naszych wszytskich riderów.
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

PROFESOR 

Wysłany: 2009-05-12, 18:02   

Jako że jestem poprawnym optymistą nie mam aż tak pozytywnych przeczuć jak przedmówca. Mimo że bardzo lubie jazdę Golloba i równiez uważam że jest on zawodnikiem nietuzinkowym to mam pewne wątpliwości co do jego występow w tym sezonie. To samo z resztą myśle o Holcie. Nie zapomnijmy- to są zawodnicy z najwyższej półki (również cenowej). Jednak średnia biegowa 1,731 Holty i 2pkt Golloba nie robią wrażenia. I mało na mnie działają tłumaczenia stanu toru, czy sprzętu, bo jak sie przekonaliśmy na niedzielnym meczu zawodnikom którzy sa liderami w drużynach e-ligowych raczej nie zdażają sie takie przygody (pisze raczej bo zawsze jest jakaś wpadka. Ale wpadka a nie wpadki)
Nie działają rowniez na mnie uwagi że to początki a one zawsze są trudne - początki już były, teraz juz niemal pólmetek
Jeśli chodzi o osoby jakie mogły by wygrać mecz w zg to moim skromnym zdaniem prędzej mogą to być: Zagar (bardzo lubi tor w zg) z taką samą średnią co Gollob i najskuteczniejszy jak narazie zawodnik Stali czyli Karlsson
Nie da sie też ukryć że Jonasson musi jeździć jak natchniony.
Wówczas jest szansa wygranej.
Życze calej naszej drużynie jaknajlepiej i mam nadzieje że wygramy w końcu w zielonej, choc uważam że falubazy są mocną drużyną.
Typuje: 43:47 jak wszystko pujdzie dobrze lub 50:40 jak zawiedzie Jonasson i Gollob

SkywalkerGW 
Anty-Barcelona

Team: Real Madrid
Wysłany: 2009-05-12, 20:20   

Prawda jest taka że oby dwie drużyny mają tak cholernie chimerycznych zawodników że każdy z nich (może oprócz Iversena) może zrobić 10+.I ta chimeryczność jest narazie największą bolączka Stali i Falubazu bo gdyby zawodnicy jednej i drugiej drużyny jeździli na teoretycznie swoim wysokim poziomie to mogło by być nawet tak że spotkali byśmy się w finale DMP.Ale to raczej można włożyć między bajki :)

Ja nie jestem zachłanny i nie domagam się zwycięstwa w zielonej ale chciał bym żebyśmy zrobili 42 pkt. i będe wtedy mógł powiedzieć że jestem usatysfakcjonowany.Wynik poniżej 40 pkt uznam za porażkę i ponowne zgnojenie naszej drużyny przez FZ.

leszek 

Wysłany: 2009-05-12, 22:28   

Tabaskokssg napisał/a:
Zapewne szczałeś ze szczęścia

Uważaj szczeniaku - weż kubeł z woda i lec do piachu !! Na dodatek grzeczniej bo starsza corke mam od Ciebie szczylu jak nie umiesz polemizować to zamkonij pysk i idż do piaskownicy babki robić krzykaczu . W mordzie jesteś mocny ? Pokaż sie na meczu nawet dam Ci namiar gdzie śiedze , wtedy porozmawiamy . :evil:

Co do Tomka jak na dzien dziśiejszy jest słaby i tyle . I to nie jest jego pierwszy mecz , tylko drugi . Nasi liderzy zrobili tyle co sam Herbi , wiec z perspektywy meczu z medalikami ja widze w Zielonce wpieprz i tyle .

przeczus 

Wysłany: 2009-05-13, 00:40   

Leszek spinka pełną parą...;]

Co do meczu. To wiadomo kto jest jego faworytem. Ale wiadomo że do każdego meczu przystępuje się by wygrać. Więc miejmy nadzieje że tym razem dwumecz derbowy zakończy się dla nas pomyślnie.

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-05-13, 07:06   

leszek napisał/a:
Uważaj szczeniaku - weż kubeł z woda i lec do piachu !!

Po pierwsze primo to nie uważam żeby to było obraźliwe, to była metafora, chyba każdy kto widział, bądź słyszał ostatni bieg w Gdańsku ten w przenośni szczał ze szczęścia ja dziękuje masz problemy...

leszek napisał/a:
bo starsza corke mam od Ciebie szczylu

Już te najazdy na mój wiek się nudne robią, ale spodziewałem sie 8-)

leszek napisał/a:
W mordzie jesteś mocny ?

Nie, nie jestem ;) Nie uważam żebym był mocny, bo nie wiem jak to okreslić czy jest się mocny. Mam swoje zdanie, po prostu patrze obiektywnie na sytuacje a nie po jednym meczu. Mówisz o średniej Tomka. Przed meczem z CKM-em miał 6 średnią, to że teraz ma 20 to nie znaczy że jeździ o tyle gorzej że tak spadł a tej pieprzonej tabeli sredniej biegopunktowej, tylko że spieprzył jeden mecz

Odpowiedz do tematu