Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów - Włókniarz Czestochowa 10.05.2009 (V kolejka)
Autor Wiadomość
kris_77 

Wysłany: 2009-05-10, 22:03   

Witam all
rav_gorzow napisał/a:
Kilkudniowe obfite opady deszczu przeszkodziły ? Jakoś nie odczułem mega ulewy zagrażającej torowi w tym tygodniu. Do czego dążę . Otóż moim zdaniem wina leży po stronie przygotowania toru do zawodów.
Nie pierwszy raz od jakiś piętnastu sezonów daje się zaobserwować frajerskie porażki z zespołami z którymi powinniśmy byli wygrać na luzaku. Taki tez powinien byc ostatni mecz ! Pytanie brzmi ; kto
odpowiada za przygotowanie toru na dzisiejsze zawody. Toromistrz ? Trener/Menager ? Prezes ? Gracarze ? Kibice ? Moderatorzy sg.pl ? Teletubisie ? Kogoś trzeba po prostu z klubu wyp*******. Mam swojego

No ku...a właśnie, kto ten tor robi i kto nad tym czuwa, bo Stasiu to chyba byl od rana w kosciele, na komuni i jeszcze w barze, Czy on naprawde nie potrafi NIC. Jak taktycznie nie potrafi ustawic par, to niech ku...a powie ludziom jak ma być tor zrobiony. Na starcie plecak po pare metrów a dalej też kiepsko.

Komar Ty weź tego Stacha wypier..l, bo sie cierpliwość ludziom kończy, niech se Śwista w Pile trenuje. My ku..a płacimy za to co sie dzieje. Szlaban dla STACHA, urlop, wakacje, renta cokolwiek ale odsuń go od zespołu. Nie umie nic, jest w Stali przez zasiedzenie

CHOMSKI - jesteś najsałbszym ogniwem, odpadasz

kibicgorzowski 

Wysłany: 2009-05-10, 22:23   

Cytat:
Wracając już po meczu do domu jak zwykle słuchałem Radia Zachód i opinii kibiców z północy, jak również z południa naszego województwa. Ostatnia wypowiedź kibica Stali była trafna i najbardziej oddająca obraz Naszej drużyny, a brzmiała mniej więcej tak: "W roku 1983 Stal Gorzów została po raz ostatni Mistrzem Polski. Po tym sezonie w klubie zaczął pracować Stanisław Chomski (jako szkoleniowiec) i od tamtego czasu Nasz klub nie dość, że zmarnował gro talentów, to tak naprawdę nic nie osiągnął." Talentów w Gorzowie mamy wiele,systematycznie wszyscy po kolei są "uziemiani" przez Pana Chomskiego.
Moje zdanie jest również takie- tak długo jak w klubie będzie Chomski, armia zaciężna i nie będzie prawdziwych gorzowian (wychowanków)- tak długo Nasz klub nie osiągnie żadnego sukcesu w E-lidze i takie mecze jak dzisiejszy będziemy przegrywać.

Tez tej opini słuchalem i popieram w 100000000000000% Tylko czemu ktos to zobaczyl dopero teraz ze stasiu sie nie nadaje. Tor tor i jeszcze raz tor. twardy strasznie . czemu odpowiedz prosta bo w wiadomosciach podali ze beda przelotne opady . od filozofia naszego menago . i kazdy widzial efekty. zero startow . tłumaczenie ze ddefekt ze to ze tamto to musi byc wkalkulowane ze moze cos takiego byc a nie ze tlumaczy sie wielki menago ze zmarzlik spalil spzreglo i pzregral przez to meczyk ,no komiczne tłumaczenie . Ja juz nie dam sie nabic w butle. oki rozumiem polec w 15 wyscigu po walce 43:47 ale no nie w takim miernym stylu . Holta no amatorka kompletna ale do kasy pierwszy . jest wyscig ze musi byc 5l:1 i defekt wiec gdzie profesjonalizm gdzie ? wlasnie czemu w 14 nie jechal david czemu bo jest holta on ma nazwisko i pojedzie zal stasiu zal . jedynie wlasnie dzis david starty poprawne bardzo .karlsson tez stary wyjadacz . tomek kombinowal za duzo ale no tak to jest jak tydzien temu tor byl inny a dzis inny i na treningu inny . wiec stasiu pomysl nad dalsza praca w tym klubie . pamietam co gadales zima jedziesz o .... Mecz na pewno do wygrania w 2 sie mezcu nie wygra wiec skupil bym sie na wyscigach gdzie ich by nie byloi i tam szukał punktow od cala filozofia na włokniarza zeby lee i gapiniski szczepaniak nie pojechali i jest po lwach . to tak ciezko wygrac na swoim torze z tymi zawodnikami . o pzrepraszam tor moze byl no znowu zagadka dla naszych zawodnikow co bylo naocznie widac,.
Ostatnio zmieniony przez kibicgorzowski 2009-05-10, 22:24, w całości zmieniany 1 raz  

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2009-05-10, 22:23   

Tabaskokssg napisał/a:
marcin_crx napisał/a:
Nie wytrzymałem i wyszedłem po 13 biegu.

To wogóle nie przychodź na mecz jebany kibicu sukcesu

Mam nadzieję gówniarzu, że dostaniesz za to ostrzeżenie. Po pierwsze primo, uważaj do kogo piszesz. Chodzę regularnie na żużel od 1995 roku, czyli od roku kiedy ty przychodziłeś na świat. Nie opuszczałem Stali nawet w sezonie kiedy spadali z hukiem w 2002 roku i w meczach u siebie ledwo co wychodzili z 30 pkt, czyli wtedy kiedy Ty jeszcze lałeś w majty. Nie opuszczałem Stali także w pierwszej lidze, kiedy na mecze przyjeżdzał Rawicz, albo Krosno. Po meczu z Toruniem, kiedy spadaliśmy płakałem jak bóbr. Nie uważam zatem siebie za kibica sukscesu, natomiast Ciebie z pieniacza, który jeszcze tak naprawdę nie wie i nie widzi na czym żużel polega, bo także i kibicowanie nie polega na staniu w sektorze ultrasów i okrzykach "Zdechł Pies Falubaz".

Powiem Ci więcej, ze mnie taki kibic sukcesu, że mogąc klilka lat temu wchodzić na żużel za darmo, a nie robiłem tego. Wiedziałem, że klub potrzebuje tego grosza i regularnie kupowałem bilet i program.

Zmartwię Cię, bo na mecze będę dalej chodził, bo nie wyobrażam sobie nie meczu nie być. Czuję się także w niewielkim ułamku odpowiedzalny za ten klub i będę go wspomagał swoją marną złotówką za bilet.

Popytaj się starszych kolegów dlaczego na stadionie mamy tak niską frekwencję? Podpowiem Ci, że w końcówce lat 90, czy na początku wieku, niewiele było spotkań na których nie było 12 tysięcy ludzi. Dodatkowo, żeby siedzieć trzeba było przychodzić na mecz conajmniej 2 godziny przed meczem. Wiesz dlaczego dzisiaj na stadion przychodzi 8 tysięcy? Bo dzisiejsza Stal, to nie jest prawdziwa Stal. To Stal złożona z armii zaciężnej, która jeździ dla kasy i dla niczego więcej.

Dodatkowo podam Ci jeszcze dlaczego wyszedłem po 13 biegu. Wyszedłem dlatego, że nie chciałem patrzeć już na żenująco walczących z torem Golusia i Rysia. Pewnie gdyby był to Paluch i Hlib to bym został, bo wiedziałbym, że dają z siebie wszystko. Dwa panowie wyżej jednak tak naprawdę mają to głeboko gdzieś.

Wiesz tak na podsumowanie to powiem Ci, że po prostu za młody jesteś i nie pamiętasz czasów prawdziwej Stali Gorzów. Może kiedyś zrozumiesz to co napisałem Ci wyżej.

Jeszcze jedna ciekawa rzecz. Chomski pajac mówił o tym, że ustawia Zagara pod 12, żeby mieć mocną parę w 13 biegu. Taka troszkę ironia, bo ustawił ich na Herbiego z Nickim ;)

PANIE PREZESIE!! Szanuję pana za włożony trud w budowę Stali, ale do jasnej cholery przestań pan kłapać jęzorem jak dygnitarze za czasów Gomułki i nie siej pan propagandy. Na co pan kłapiesz i ośmieszasz na całą Polskę? Na co gadać, że u siebie nie przegramy? Panie Władysławie komuna się skończyła 20 lat temu!!
Ostatnio zmieniony przez marcin_crx 2009-05-10, 22:59, w całości zmieniany 4 razy  

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-05-10, 22:24   

Witam wszystkich w tą smutną niedziele. :->
Na początek zacznę może od ocenienia każdego zawodnika osobno:
Tomasz Gollob- Pan Tomasz w meczu z leszczami z Bydzi czy Gdańska to króluje ale gdy przyjdzie do meczu z jakimś wymagającym przeciwnikiem to po prostu daje du**.Za co klub mu płaci 1,5 miliona czy tam ileś ? :?: Lider to ktoś taki jak Nicki Pedersen.Dzisiaj pokazał klasę.Nie lubię tego gościa ale muszę przyznać ,że jeździł bardzo dobrze pomimo ,że ma sprawne 2 place :!: Może mi ktoś wytłumaczyć ,że w meczu ligowym Gollob robi 4 punkty a w SGP zajmuję w Lesznie 2 miejsce? Bo ja nie mogę tego zrozumieć :-x
David Ruud- waleczny zawodnik, fenomenalne starty ale gorszy na trasie. Jak jeszcze trochę pojeździ to będziemy mieli z niego pożytek ;-)
Peter Karlsson- nie najgorzej ale spodziewałem się czegoś więcej. PK szybko wyciąga wnioski więc jestem spokojny on niego
Matej Zagar- nie pokazał zbyt wiele. Nie wiem coś mu ostatnio nie idzie mu najlepiej.Może by sobie odpuścił Włochy czy inne Węgry i wziął się do pracy.
Rune Holta- Rysiek też zawalił mecz. Walczył no ale tutaj defekt,tutaj przegrywa , no nie tego się spodziewamy po uczestniku Gp
Paweł Zmarzlik- Miałem nadzieje,że zdobędzie te marne 3 punkty. Zawiodłem się. Ale bez sprzętu nic nie zrobi nawet Nicki Pedersen !
Thomas Jonasson
- jestem zadowolony z jego postawy.Widać walczył ,chciał zdobywać punkty, 12 bieg bardzo ładnie pojechał. Myślę,że będziemy mieli z niego jeszcze duży pożytek i może w przyszłym roku dobrego seniora pod nr 2 czy 4 :mrgreen: Jak chcę to potrafi .Żeby tak dalej Tomek.

Ogółem jestem zażenowany postawą naszych zawodników jak i trenera który kolejny raz robi tor pod gości ! Do meczu z Falubazem zostało 2 tygodnie. Niech lepiej nasi wezmą do roboty bo nie chcę oglądać w Zielonej powtórki z Leszna :roll:

PS.Prawdziwych liderów zobaczyliśmy dzisiaj w zespole Włókniarza. Widać,że nasi zawodnicy skupiają się na SGP a ligę,klub i nas mają w d*** :evil:

kris_77 

Wysłany: 2009-05-10, 22:25   

marcin_crx napisał/a:
Nie wytrzymałem i wyszedłem po 13 biegu.

Cytat kolegi tabasko:
To wogóle nie przychodź na mecz jebany kibicu sukcesu

A teraz na temat : My pojechaliśmy bardzo słabo, ale Cze-wa wręcz genialnie i upatruje w tej druzynie kandydata na finał. U nas tragikomedia z Gollobem i Holtą, reszta drużyny wbrew pozorom źle nie pojechała, no może od Matej można by sie spodziewać więcej.

Chyba Cie tabasko popierd...ło albo pogieło albo masz jutro sprawdzian w szkole
Czy ja też jestem je***m kibicem sukcesu? bo akurat liczyłem ze wygrają z Czewą, A ty ku...a co przewidziałeś porażke? To czemu nie pisałeś tego na forum kibicu porażki jeden.

Idź już spadź bo rano do szkoły. I pomyśl nad kolejnymi postami

Blokers:
Ostrzeżenie za używanie brzydkiego słownictwa.
Ostatnio zmieniony przez spooszan 2009-05-14, 20:03, w całości zmieniany 1 raz  

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2009-05-10, 22:25   

TOMEK napisał/a:
3. taktyka - czemu w 9 nie było rezerwy taktycznej: Zagar/Karlsson za Ruuda?

Taktyczna na Nickiego??Chyba zartujesz? :-P
I jak zwykle pretensje do trenera...tylko ze mial przerwe ze Stala, byl trenerem w Pile i jakos w tym czasie tez nikt nic nie zwojowal!
Mamy slabszy zespol od Czewy i tyle...trzeba czekac na przyszly i modlic sie, ze zima uda sie wyrwac Crumpa, moze Holdera... :roll:

SkywalkerGW 
Anty-Barcelona

Team: Real Madrid
Wysłany: 2009-05-10, 22:30   

Chomski to nie Okoń że można go odstawić od składu więc do końca sezonu i tak on będzie "pseudo-menadżerem" w Stali ale od przyszłego sezonu wszystko jest możliwe ! Chyba każdemu z nas marzył by się Cieślak ale to raczej nie możliwe więc może Piotrek Paluch.

Po tym meczu jesteśmy w totalnej dupie ale tak naprawdę jeszcze nic nie zostało stracone zobaczymy jak pójdzie z falubazem i apatorem.Jak w tych meczach będziemy mieli 2 porażki to raczej będziemy mieli powtórkę poprzedniego sezonu czyli szybkie zakończenie sezonu.I coś czuję że wtedy mogą się zacząć problemy bo spójrzcie ile będzie trzeba wymienić ogniw,Holta raczej won no chyba że drastyczna obniżka kontraktu,Pikej już zsiwieje :P Tomek jak będzie chciał zostać to też już nie na takich warunkach jak obecnie bo poprostu na nie nie zasługuje...ale czy będzie chciał .

kibicgorzowski 

Wysłany: 2009-05-10, 22:33   

Mamy slabszy zespol od Czewy i tyle...trzeba czekac na przyszly i modlic sie, ze zima uda sie wyrwac Crumpa, moze Holdera...

no to jest kolejny kwiatek . heheh smeich i wtedy co bedzie moze 4 ledwo . crump gollob nicky hampel holder . emil i moze moze bedzie majster , bo nigdy nic nie wiadomo . (smeich ) nie mamy wcale slabszego zespolu . kto to jest gapinski albo szczepaniak a oni robia te punkty ktore decyduja o meczu . chyba zrobili ich w sumie 6 i o szesc za duzo dodaj nam 6 - 8 oczek ile bedzie . dziekuje wszytko w temacie. jak z tamikim mega gwazdorami nie mozemy wygrac wiec co stasiu pierniczy w lutym ze medal medzie. kompromituje si eten wielki menago. tydzien temu tor inny teraz inny . twardy strasznie

Esiok 
KSSG 1947

Team: K.S. Stal Gorzów
Wysłany: 2009-05-10, 22:47   

SkywalkerGW napisał/a:
Chomski to nie Okoń że można go odstawić od składu więc do końca sezonu i tak on będzie "pseudo-menadżerem" w Stali ale od przyszłego sezonu wszystko jest możliwe ! Chyba każdemu z nas marzył by się Cieślak ale to raczej nie możliwe więc może Piotrek Paluch.

I obyś się nie pomylił. Kontraktu Władek przed końcem sezonu nie zerwie bo musiałby zapłacić karę finansową, ale na przyszły sezon musi znaleźć kogoś kto ma "nosa" do prowadzenia drużyny.

A props managera utkwił mi w pamięci sezon 1998, gdy ze Stali odeszli Świst, Staszewski, Flis, a trenerem został nijaki Kniaź. Po 5 kolejkach został odstawiony i d**pę uratował nam wtedy Zenon Plech, który doskonale zna gorzowski klimat. Wtedy dobrze zaczęli punktować Cegielski, Nizioł, czasami Czechowicz.

Wracając jeszcze do dzisiejszego meczu- 19-letni Paweł Zmarzlik jedzie dopiero drugi mecz w E-lidze i swojej karierze. To podstawowe pytani brzmi: "W jakim wieku wystąpi w debiucie ligowym następny wychowanek Stali???"
Ostatnio zmieniony przez Esiok 2009-05-10, 22:53, w całości zmieniany 1 raz  

TOMEK

Wysłany: 2009-05-10, 22:49   

masters napisał/a:

Taktyczna na Nickiego??Chyba zartujesz? :-P

masters nie na Nickiego, tylko na Gape. Nikt nie wiedział jak się on zaprezentuje, a chyba nie musimy sobie udowadniać kto reprezentuje wyższy poziom... Z taktyczną w tym biegu Chomski nic nie ryzykował i jestem pewien, ze prawdziwy menedżer (jakiego w Gorzowie niestety nie mamy) pokroju Cieślaka, Czernickiego, czy innego Ząbika nie zastanawiał by się ani sekundy!

Na dziś mamy w ekstralidze najsłabszych juniorów i takiegoż menedżera.

Dopóki w Stali będzie Chomski, dopóty nie będzie tu żużla na wysokim poziomie!

Flame84 

Team: KSSG 1947
  Wysłany: 2009-05-10, 22:56   

Jakby mi ktos powiedział przed meczem ze bedzie taki wynik to bym mu powiedzial , że jest pojeb..ny..i bym sie załozył o swoja reke, ze ten mecz nie bedzie tak sie toczył,,i co???? i bym teraz ku..wa nie miał reki!! napisze to co juz powiedziałem po meczu przed parkingiem(czytaj wydarłem morde) Co to Ku..wa Było??!!!!!! Totalna kompromitacja!! Jak w zesżłym sezonie nie było drugiej lini tak teraz ogołnie nie jest żle..a z kolei nie ma pierszej lini!! Nie ma w tej druzynie lidera z prawdziwego zdarzenia!! Mamy pobozne zyczenia , ze ma nim byc Gollob ale chyba liderem nie jest zawodnik, ktory w 6 startach robi 7 pkt..i co bieg zmienia przed startem maszyny i sie mota jak junior.."reszta liderów"juz mi sie pisac o nich nie chce ale nie lepiej.."Liderzy" punktuja na poziomie 12:15 pkt. jedynie ze słabszymi druzynami a jak przyjezdaja zawodnicy pokroju Crumpa czy pedersena to tylko wachaja ich spalinyi ogladaja plecy!! żeby na swoim torze tak przegrywac starty?? jesli chodzi o Tomka to od dłuzszego czasu ma słabe starty i jedynie jeszcze jak jest tor gdzie na dystansie mozna wyprzedzac to cos odrobi a jak tor jest taki jak dzisiaj..to wszyscy widzielismy!! PREZESIE!! Zrób wszystko co tylko możliwe zeby ściagnac na przyszły sezon Crumpa!!i mam nadzieje, że nie odejdziesz po sezonie..choc kazdy wie ze muszisz miec niezła kur..wice teraz..Oby ten sezon nie był tylko juz stracony...

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2009-05-10, 23:10   

Dopiszę się jeszcze na końcu. Prezeso zacznij się zastanawiać i wyciągnij mądre wnioski, bo frekwencja na naszym stadionie to dramat. Obraz nędzy i rozpaczy.

kubackjeee 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-05-10, 23:16   

szkoda gadać :|

Blokers:
Ostrzeżenie za jednolinijkowy post nie wnoszący nic do dyskusji.

akurat w tym temacie te 2 slowa sa bardzo tresciwe!!
Ostatnio zmieniony przez spooszan 2009-05-10, 23:45, w całości zmieniany 2 razy  

Zoom82

Wysłany: 2009-05-10, 23:33   

Fotki z meczu Gorzów - Częstochowa znajdziecie
TUTAJ
Zapraszam do oglądania i komentowania.

Zapraszamy też do współpracy z naszym portalem.

Tabaskokssg 
Stachoo

Wysłany: 2009-05-11, 00:04   

marcin_crx napisał/a:
am nadzieję gówniarzu, że dostaniesz za to ostrzeżenie. Po pierwsze primo, uważaj do kogo piszesz. Chodzę regularnie na żużel od 1995 roku, czyli od roku kiedy ty przychodziłeś na świat.

No oczywiście. Na początek trzeba kogoś obsmarować błotem, bo jest młodszy. Do tego już sie przyzwyczaiłem.

marcin_crx napisał/a:
natomiast Ciebie z pieniacza, który jeszcze tak naprawdę nie wie i nie widzi na czym żużel polega, bo także i kibicowanie nie polega na staniu w sektorze ultrasów

Nie na staniu w sektorze, ale na dopingowaniu owszem. Może nie tylko, ale przede wszystkim.

marcin_crx napisał/a:
Bo dzisiejsza Stal, to nie jest prawdziwa Stal. To Stal złożona z armii zaciężnej, która jeździ dla kasy i dla niczego więcej.

Tutaj to się akurat zgadzam, ale nie w tym rzecz.

Chodziło mi o co innego. Sposobem twojego myślenia, że jak jadą słabo to lepiej nie oglądać, można wywnioskować, że lepiej nie chodzić na mecze, bo w sumie szmaciarze... Po co jechać do Zielonej skoro nasze szanse na wygraną są iluzoryczne ? Mi chodziło o to że w drodze powrotnej z ostatniego meczu z Gdańska wszyscy spiewali Tomek Gollob srata tata, a teraz już Tomek jest be. Nie jest gorzowianinem, fakt, ale jest polakiem, człowiekiem który jest ikoną żużla w Polsce i europie i szacunek mu sie należy. Generalnie po tym meczu przypomniała mi się nagonka na Tomka po meczu w Lesznie gdzie banda idiotów wypisywała bzdety na forum, jeżdżąc po naszych zawodnikach jak po burych sukach. Jak zobaczyłem twój post to pomyslałem, że zaraz zacznie się takie pieprzenie pseudokibiców, że jesteśmy tacy beznadziejni, że ho ho. Być może pomyliłem się, w stosunku do twojej osoby, nie wiem bo nie patrzyłem na nick.

kris_77 napisał/a:
Czy ja też jestem jebanym kibicem sukcesu? bo akurat liczyłem ze wygrają z Czewą, A ty ku...a co przewidziałeś porażke?

Co ty człowieku gadasz ? Ja powiedziałem ze te ostentacyjne wychodzenie po 13 biegu mi sie nie podoba, a nie że nie jestem kibicem porażki czy coś takiego. Też liczyłem na wygraną, ale też nawet jak dostawaliśmy w ciry to potrafiłem dopingować, a nie iść do domu

To jeszcze przytocze myśl Exuperrego, którą któryś z forumowiczów ma w sygnaturce :

"Jeśli nie chcesz mieć swojego udziału w klęskach, nie będziesz miał go także w zwycięstwach"
"Ja natomiast dziękuję Bogu, że taką młodzież jeszcze mamy. Skorą do bitki i do wypitki. Dawniej tacy się pojedynkowali – ale teraz jest d***kracja, więc walą się kijami do baseballa. Zgoda: czasem przesadzą i zabiją. Ale to ta, potrafiąca zabić, młodzież – a nie absolwenci Filozofii UJ - będzie bronić kobiety, dzieci i nas, gdy przyjdą muzułmanie, Ukraińcy, Niemcy albo inni tacy!" - Janusz Korwin-Mikke

ARMAGEDON

Wysłany: 2009-05-11, 01:04   

Co do meczu, na ktorym nie bylem obecny ze wzgledu na obowiazki studenckie w innym miescie moge powiedziec tylko jedno: BRAK PROFESJONALIZMU!! Chcialbym zaczac od dwoch spornych sytuacji, a mianowicie wykluczen Holty i Golloba. Co do Holty to nie ma zadnych watpliwosci, facet nie umie zakladac nogi na hak :!: , ta sytuacja sie powtarza po raz n-ty, przedluza sobie prosta i bezmyslnie wali w rywala. Natomiast co do Golloba, rowniez sluszna decyzja sedziego, nie bylo tam miejsca dla Golloba, Gapinski byl z przodu, a Gollob bez pardonu w niego uderzyl, bardzo dobra decyzja sedziego.
Jak juz sie pastwie nad Holta, to pozwolcie pastwic sie dalej. Mysle, ze nie tylko ja bylem goracym przeciwnikiem kontraktowania tego zawodnika. Jego popis jazdy technicznej to po prostu jakas zupelnie inna bajka, parodia wrecz. Nie dosc, ze nie potrafi umiejetnie wlozyc sie w luk, to jeszcze przeszkadza NASZYM zawodnikom(wspaniale wywiozl, a nastepnie zablokowal Zagara) Poza tym widac u niego braki kondycyjne, a starty za kazdym razem podnosi mu przednie kolo( az milo popatrzec na sklejonego z torem Nickiego Pedersena) Nastepnie ta zmiana taktyczna za Ruuda, tutaj ogromne podziekowania dla trenera Chomskiego. DLACZEGO NAJBARDZIEJ WALECZNY, co prawda przez dwa okrazenia nawiazywal walke z "Herbim" i PEdersenem i najlepiej wychodzacy spod tasmy zawodnik jest zmieniany i daje mu sie "odjechac" zaledwie 3 biegi. Nie dziwie sie jego rozgoryczeniu. Starty mnie nie dziwia, bo te bledy powielamy juz od kilku sezonom i dalej jest tak samo i nic sie nie zapowiada, zeby sie zmienilo.
Zmarzlik nie jest juniorem na ekstraklase, szczegolnie dzisiaj to bylo widac, a porazka z Borysem Miturskim to po prostu kompromitacja. Niestety chlopak ma juz 19 lat i nic sie z tego wielkeigo nie urodzi. Jonasson tez baaaaardzo przecietny zawodnik, jeden udany start wiosny nie czyni. Co do Zagara i Karlssona, wiekszych pretensji miec nie mozna, aczkolwiek Matej, jak i Peter sa zawodnikami, ktory nie beda robic krzywdy grozniejszemu rywalowi, sa po prostu za slabi na takie tuzy swiatowego speedway'a jak Hancock, Pedersen, Crump, Admas, etc. Niestety panowie i panie brak lidera/ow i juniorow pozwoli nam na walke jedynie o 5-6 miejsce, trzeba powiedziec to sobie uczciwie. Porazka na wlasnym stadionie wiecej, niz 50 punktami(sic!), to porazka, ktora musi byc rozpatrywana w katagoriach pogromu niestety. Drugi rok z rzedu Czestochowa przyjezdza i nas przykladnie objezdza. Az strach pomyslec, gdyby do konca mogl jechac "Gapa", wowczas mogloby byc 53-54;/ Co mnie jednak najbardziej boli, ze njablizsza przyszlosc przedstawia sie bardzo nie-rozowo. Wyjazd do Zielonej, u siebie Torun, wyjazd Torun, u siebie Zielona, wyjazd Czestochowa, wyjazd Wroclaw. Nie chce krakac, ale 6 porazek z rzedu spowoduje, ze nawet najwierniejsi fani nie beda chetnie meldowac sie na staidonie im. Edwarda Jancarza. Aha i prosze nie mowic o kibicach sezonowych, bo w koncu placa za bilet i wymagaja czegos od swoich zawodnikow (btw. kibice Arsenalu tez wychodzili licznie podczas meczu z Man Utd w POLFINALE LM, takie zasrane prawo kibica i tyle) P.S Na zakonczenie, ktos mowil o jakies robiacej wrazenie atmosferze na stadionie. Przepraszam tak bardzo, jak jestem calym sercem za STALA, ale atmosfera byla ZEROWA. Mala ilosc kibicow, doping malo slyszalny, ale na zuzlu mozna sie przyzwyczaic do piknikowej atmosfery, taka to juz uroda tego sportu, niestety pilkarskiego dopingu nie da sie dogonic. POZDRAWIAM wszystkich sympatykow speedway'a.

Aha i prosze mnie nie posadzac o jakiegos kibica STILONU, bo w Gorzowie popularne jest to, ze jedni i drudzy obrzucaja sie blotem, czego nie potrafie zrozumiec ja - rodowity gorzowianin, zreszta nie tylko ja, ale wielu innych kibicow nie tlyko w Gorzowie, ale i calej Polsce. W innych miastach w Polsce ten problem nie istnieje( vide Lechia, Wybrzeza - Gdansk; Lech, "Skorpiony" - Poznan; Slask, Atlas - Wroclaw). To tylko kilka przykladow, tylko w Gorzowie panuje taki "zascianek", ale nie bede sie tu rozczulal, to jest temat na inna historie. Co do trenera Chomskiego, ja osobiscie uwazam, ze trener w zuzlu nie ma kompletnie nic do powiedzenia, jedynym fachowcem(co prawda prostolinijnym :mrgreen: ) jest Marek Cieslak, a reszta to typowi rzemieslnicy i wyrobnicy. Jednak przyznam racje, ze to co od jakiegos czasu wyrabia pan Chomski wola o pomste do nieba. Widac to bylo szczegolnie dzisiaj w TV, gdzie przy ustalaniu skladu, taktyki kompletnie byl zagubiony, palil mu sie grunt pod nogami i zupelnie nie wiedzial, co ma czynic. Bezproduktywne zmiany, brak przygotowania toru, zero wspolpracy z juniorami i brak przyslowiowych "jaj", zeby odstawic Holte, a nie Ruuda i puscic Golloba. Tak samo ze Zmarzlikiem, ten chlopak powinien sie rozjezdzac juz w 1 lidze, to nie jest czas i miejsce w ekstralidze, zeby nabieral doswiadczenia( niestety juz za pozno) I tak z roku na rok, Cyran osiagnie wiek 19 lat i niestety sytuacja bedzie podobna, tak samo z Bartkiem Zmarzlikiem, ktory ma podobno najwiekszy talent. Ci zawodnicy juz teraz powinni okrzepnac i nabierac doswiadczenia, no ale niestety, w Gorzowie jakos to trudno zrealizowac. I na sam koniec, doceniam to co zrobil dla zuzla pan Komarnicki, wysilek, pieniadze, etc., ale takie czcze gadanie w TV, ta "pokazowa" i udawanie fachowca, prosze mozna sobie darowac;/ Z niewolnika nie zrobi sie pracownika, a sila nic sie nie wskora
Ostatnio zmieniony przez lomboNET 2009-05-11, 01:30, w całości zmieniany 1 raz  

Yankes 

Wysłany: 2009-05-11, 02:03   

Też coś napiszę.

U nas na plus tylko D. Ruud. Karlsson i Zagar na plus-minus (ani za dobrze ani tragiczniee). Gollob i Holta to jakieś nieporozumienie. Nie chce mi się o tym pisać bo abstrahując od obydwu słusznych wykluczeń i defektów bez większego znaczenia, mecz wyglądał tak, że lepsza drużyna przyjechała i zlała drużynę gorszą.

W sumie nie jestem zrozpaczony tak jak większość pieniaczy. Fajnie jak się zdobywa medale, no ale w tabeli są też miejsca 4-6 i wśród tych zapewne skończymy sezon. Mamy ekipę zbyt kiepską, żeby walczyć o medal, ale mówi się trudno - trzeba jechać dalej.

Tylko ciekawe co będzie po takim sezonie. W takim Lesznie pewnie podpisaliby kontrakty z zawodnikami i spróbowali za rok. U nas jak prawie co roku - walka o przetrwanie. Nie oszukujmy się - jak pan Komarnicki sobie odejdzie (biorąc pod uwagę stres, pewnie skrycie cieszy się i już nie może doczekać ;) ) to odejdzie z nim pewnie większość sponsorów. Co wtedy? W najgorszym razie będziemy mieli powtórkę z 2002... A w najlepszym - Bolo, Brzoza, Suchecki, Ruud, Zmarzliki i do boju! :D

Bardzo mi się podobała dzisiejsza oprawa i doping na stadionie - jedyna rzecz, która chyba mogła zrobić wrażenie na przyjezdnych. I to mimo haniebnie żałosnej frekwencji - biorąc pod uwagę nie wcale tak wysokie ceny biletów i poziom sportowy przeciwnika. Szkoda tylko że te wszystkie 'sędzia kalosz' :mrgreen: poszły w Polskę po jak najbardziej słusznym wykluczeniu Golloba (dobrze że nie do końca zawodów...).

Już nie mogę doczekać się derbów :lol: Pozostaje się cieszyć, że Edmund M., Jurek R., Edek J., Piotrek Ś. i inni przewidzieli jakoś tę amatorkę w Stali i zawczasu nadrobili bilans w historii spotkań :mrgreen:

zagar 

Team: Unia Tarnów
Wysłany: 2009-05-11, 06:16   

Przed sezonem myślałem że jednak Stal będzie walczyła o najwyższe cele, niestety wczorajszy mecz pokazał że na razie tak nie jest :-/
Rok temu druga linia jechała maniane, nie zawodzili liderzy.
Teraz druga linia jedzie swoje a liderzy z GP cieniują i ledwo co wygrywają z takimi asami jak Szczepaniak czy Brigder :!: :oops:
Czułem że tak się to może skończyć gdyż cała drużyna w większości przegrywała starty a ten element był kluczowy do odniesienia biegowych zwycięstw i wygrania całego meczu.
Szkoda bo miałem jednak nadzieję że staną na wysokości zadania i pokonają Włókniarza.
Jak widać Częstochowa nie jest dla Stali szczęśliwa. :-(
Ale nie ma się czym załamywać, Falubaz w ubiegłym roku przecież też na nie jechał rewelacyjnie przez większość sezonu a jednak zaskoczył i udało mu się stanąć na podium DMP.
Trzeba być dobrej myśli.

PS.
Wiara czyni cuda, ja więżę że się Stali uda :mrgreen:

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-05-11, 06:37   

Gdybyśmy wczoraj wygrali, to już wszyscy wieszaliby nam wirtualne medale..a potem Zielonka by nas grzecznie sprowadziła na ziemię 8-) Także w sumie dobrze, że przegraliśmy u siebie akurat teraz, paradoksalnie mówiąc. Dwa tygodnie do derbów, może w tym czasie coś się poprawi.. (głównie starty). Całe szczęście polega tylko na tym, że przy dobrze dysponowanych Holcie i Gollobie (co równocześnie rzadko im się zdarza w tym sezonie) nie mamy dziur w składzie. Jeśli nie z takim składem mamy walczyć to z jakim :-/ Któryś z użytkowników wcześniej o tym wspomniał..można ściągnąć tutaj Holdera, Nickiego, Crumpa, Emila a i tak nie będzie pewności czy znowu u siebie z kimś nie przegramy :lol: O złych efektach takiej polityki już nawet nie trzeba pisać..

Tomek Gollob w wywiadzie pomeczowym wspomniał coś o torze jako jednej z przyczyn porażki.. Hmm, przepraszam bardzo, ale tor był równy dla wszystkich to raz. Dwa, zawodnicy z Częstochowy już na ponad godzinę przed pierwszym biegiem wyszli wszyscy razem (z trenerem), przeszli się po całym torze, troszeczkę pobadali i wystarczyło.

Gdyby nie padało to pewnie byśmy wygrali..ale tutaj pojawia się jeden prosty mankament. Wystarczy, że spadnie właśnie taki deszcz i jesteśmy w przysłowiowej du*ie :lol: bo tor już nie taki :roll:

prz3mo 

Wysłany: 2009-05-11, 06:57   

Temat kiepskich startów naszych zawodników wraca jak bumerang. Od co najmniej trzech sezonów normą jest, że nasi spod taśmy wychodzą później niż goście. Jeśli trener nie umie tego zmienić, wypracować z zawodnikami na treningach to... no cóż...
Co do toru... to tak jak ktoś napisał wyżej - BYŁ TAKI SAM DLA WSZYSTKICH.
Kto jak kto, ale Tomek Gollob to raczej nie powinien nawet wspominać, że tor był inaczej przygotowany niż zakładano.
Byłem pełen obaw przed tym meczem i niestety mój czarny scenariusz się sprawdził.
Powiem więcej - nie widzę w tym roku Stali z medalem. Obym się mylił.

labell 

Wysłany: 2009-05-11, 07:55   

marcin_crx napisał/a:
kibicowanie nie polega na staniu w sektorze ultrasów i okrzykach "Zdechł Pies Falubaz".

Były bluzgi na falubaz podczas tego meczu ? Nie więc nie pisz takich bzdur.

marcin_crx napisał/a:
Wiedziałem, że klub potrzebuje tego grosza i regularnie kupowałem bilet i program.

Chwali się.

Gollob i Holta sie nie starają ? Ahh spoko spoko

Co do tego krissa 77 mam nadzieje że wszyscy zauważyli że on nie ma tych 30 lat (witam all- typowy internetowy slang małolatów) które podaje to zwykły bachor który nie ma kolegów i musi sie wyżalać na forum.
I pewnie przychodzi na męcz kupuję kiełbase siada wpieprza, popija kolą,
przez cały mecz wypełnia program i wpieprza słonecznik co przerwę trąbi trąbka patrząc tylko żeby przypadkiem nad jego głową nie pojawiła sie sektorówka albo żeby raca nie zatruła mu powietrza.

szogun58 
RECYDYWA!!!

Wysłany: 2009-05-11, 09:20   

Po prostu daliśmy ciała.... jak mówi z prawdziwego zdrzenia Trener Cieslak o swoim zawodniku. Bo nasz trenero to juz szkoda pisania,każdy wie i ma swoje zdanie co do niego.
Teraz niema co pisać ,że czas się przygotować na derby , bo Falubaz też dał ciała i zapewne tak samo jak nasi będzie chciał sie pokazać z jak najlepszej strony i zrehabilitować za porażkę odniesioną.....
Tak więc teraz każdy już chyba wie co czekają nas najbliższe mecze.

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-05-11, 10:31   

Od początku niestety mecz już w plecy i to my na własnym torze musieliśmy gonić dobrze dyspnowanego rywala.. Ja niewiem jak Holta może być liderem? kiedy on sam upada, nie potrafi utrzymać motoru.. na dystansie tez nijako.. cięzko cięzko.. Zagar i Karlsson = dobrze, Jonasson wcześniej tak krytykowany tez przeciez dobrze pojechal, zdobył te 6 pkt wiec nie jest zle i w badzro ładnym stylu wygrał bieg 12 podwójniez Karlssonem! Mecz przegrany troche pechowo ale takze na własne zyczenie! Trzeba się teraz podnieść, potrenować ; d bo juz nie całe 2 tyg i czekaja nas derby! Ogólnie przed nami teraz 4 trudne mecze! 2 x z Zielona i 2 x z Toruniem ; dd oj bedzie sie działo! Oby było git ! Ave Staleczka!

Czy Wygrywasz czy nie... !!!

PS. frewencja na mecz = śmieszne !

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-05-11, 10:35   

TOMEK napisał/a:

Na dziś mamy w ekstralidze najsłabszych juniorów i takiegoż menedżera.

Może pod nr 14 mamy najsłabszych juniorów w lidze ale Jonasson wczoraj moim zdaniem pojechał bardzo ładnie. Może 6 punktów to nie za dużo ale są postępy no i wygrał bieg z seniorami odstawijąć całą resztę. Jak Tomek się rozjeździ to będziemy mieli z niego pożytek w przyszłości jako solidnego seniora :-)

Ps. Na meczu był Hans Andersen z całą rodzina siedział w sektorze 28 :-P

kriss83 
Stal Rulez

Wysłany: 2009-05-11, 10:50   

cholera Staleczka za dużo przegraliście!!! może zrozumiałbym porażke 46:44 ale nie 51:39!! i to na włsnym torze. Nie ma co tu dużo pisac mecz przegralismy przez Golloba i Holtę. Reszta pojechała powiedzmy na swoim poziomie. Ja nie ruzumie czegos, przyjezdza taki Pedersen, Hancock oglądają tor przed meczem wsiadają pózniej na motor i trzaskają komplety, a Gollob ogląda tor i jezeli nie bedzie trenował cały tydzien :mrgreen: trzaska 7 pkt w 6 startach bo tor przez deszcz troszke sie zmienił.dziwne.taki doswiadczony zawodnik!!hmmmm a jak widze Holte to mam wrazenie ze niedawno zdał na licencje :-D powaznie! on czasami nie moze w łuk sie złozyc jak kiedys Darek Stenka hehe Jak to sie nie zmieni bedzie trudno wejsc do play off i tyle na ten temat.pozdrawiam

Odpowiedz do tematu